PDA

View Full Version : Honda CB 600FHornet 2007



bdoko
07/05/2007, 19:59
Μήπως ξέρει κανείς να μου πεί πια είναι η διαφορά μεταξύ του Hornet παραεισαγωγής με του Hornet αντιπροσωποίας; Υπάρχει το ενδεχόμενο να έχει λιγότερη ισχύ ο κινητήρας;

warlord
07/05/2007, 20:34
Οχι αυτα ειναι μαλακιες που λενε οι επισιμοι ντιλερς,κατι τετοιο δεν ισχυει

odt
07/05/2007, 20:35
Μιλάς για καινούργιο....;δεν υπάρχει παραεισαγωγή, τα εισάγει ΟΛΑ ο Σαρακάκης...Αποκλειστικός αντιπρόσωπος γαρ...

Ενδεχόμενο να φοράει διαφορετικό κινητήρα δεν είναι πολύ πιθανό να υπάρχει...Μάλλον όχι...

nakedorange
07/05/2007, 20:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από bdoko
Μήπως ξέρει κανείς να μου πεί πια είναι η διαφορά μεταξύ του Hornet παραεισαγωγής με του Hornet αντιπροσωποίας; Υπάρχει το ενδεχόμενο να φοράει διαφορετικό κινητήρα;


καμμια απολυτως..

στην μια περιπτωση σε καλυπτει η αντιπροσωπεια,στην αλλη(παραεισαγωγη)ο εμπορας..με οτι αυτο συνεπαγεται.

:nono: ...δεν φοραει διαφορετικο κινητηρα το παραεισαγωγης..:eyepop:


:wave2:

bdoko
07/05/2007, 22:01
Την ερώτηση την κάνω γιατί κάποτε πριν απο λίγα χρόνια υπήρχαν αν θυμόσαστε τα κλειστά μοντέλα απο εισαγωγή, που είχαν λιγότερη ιπποδύναμη απο ότι τα μοντέλα αντιπροσωπείας (ανοιχτά μοντέλα) και μάλιστα είμουν παθών με ένα ZXR750 μονόμπουκο (100Hp έναντι 120Hp αντιπροσωπείας). Έτσι δεν είναι;

warlord
07/05/2007, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Μιλάς για καινούργιο....;δεν υπάρχει παραεισαγωγή, τα εισάγει ΟΛΑ ο Σαρακάκης...Αποκλειστικός αντιπρόσωπος γαρ...

Ενδεχόμενο να φοράει διαφορετικό κινητήρα δεν είναι πολύ πιθανό να υπάρχει...Μάλλον όχι...

Κωστα
Ε-τοτε-καλα:wave2: :wave2:

bdoko
09/05/2007, 19:55
Sorry αν καθυστερώ στις πολύτιμες απαντήσεις σας αλλά η αλήθεια είναι ότι ο ελεύθερος μου χρόνος είναι περιορισμένος.
Λοιπόν, ως αναφορά την παραεισαγωγή αγαπητέ φίλε odt σε πληροφορώ ότι υπάρχει στην εγχώρια αγορά και μάλιστα 1000? φθηνότερο δηλαδή τελική τιμή 7000?. Το ζήτημα όμως είναι αν το μοντέλο αυτό είναι ''σφιγμένο'' ή το ανοιχτό που λέμε. Εδώ σε θέλω!!!!