PDA

View Full Version : κανιβαλοιοιοιοι...



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
30/08/2004, 12:29
μου φαγατε τα 100cc απο την γιαγια μου.:cry: . και για να καταλαβετε υπαρχουν 2 επιλογες για να δηλοσης οτι εχεις ZZR 1000:eek: και καμια για ZZR 1100 :nono: :bawl: θελω τα 100 κηβηκακια μου:bawl: :bawl: :bawl: . αλλα καταλαβα τη σημβενη....:winka: οταν φτιαχνανε το φορουμ και το τσατ τα παιδια ηταν νηστηκα απο την πολυ δουλια και εφαγαν οτι εβρισκαν... ΚΑΝΗΒΑΛΟΙ την γιαγια μου ρε βρηκατε να δαγκοσετε?....

:mad: :mad:
και φτιαξτε το να μην με πεταει εξω μην χεστουμε:hypnotize αντε γιατι με πιανουν τα :evil: :evil:
γιωργος:beer:

GyPsy
30/08/2004, 12:53
Χα....
για να σας δω τωρα κοπτοραπτριες...:lol: :lol:

Julius
30/08/2004, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
μου φαγατε τα 100cc απο την γιαγια μου.:cry: . και για να καταλαβετε υπαρχουν 2 επιλογες για να δηλοσης οτι εχεις ZZR 1000:eek: και καμια για ZZR 1100 :nono: :bawl: θελω τα 100 κηβηκακια μου:bawl: :bawl: :bawl: . αλλα καταλαβα τη σημβενη....:winka: οταν φτιαχνανε το φορουμ και το τσατ τα παιδια ηταν νηστηκα απο την πολυ δουλια και εφαγαν οτι εβρισκαν... ΚΑΝΗΒΑΛΟΙ την γιαγια μου ρε βρηκατε να δαγκοσετε?....

:mad: :mad:
και φτιαξτε το να μην με πεταει εξω μην χεστουμε:hypnotize αντε γιατι με πιανουν τα :evil: :evil:
γιωργος:beer:


xe xe xe, mazevoume kybika gia na ftiaksoume africa 950 mpas kai doume aspri mera...




ok, tora yparxei kai to 1100

superfour
30/08/2004, 13:19
axxaaxxaaxax

Ρε Γιαγιούλα σου χω πει να μη συγχήζεσαι στην ηλικία σου ... θα πάθεις τιποτα!:wave2: :wave2:
Ως γνωστόν τι 1000 τι 1100 και δει σε KAWA!:yuck: Ταφός είναι ούτως ή αλλιώς. Εγώ στη θέση σου θα διάλεγα κάτι πιο.... πιασάρικο μπας και με καναν παρέα.... πχ CBRRRRRRRRRRR Γκέγκε?:rotflmao: :rotflmao: χααχχααχαχχααχααχαχαχαχ

Α! Και που σαι? Γι αυτό σε πετάει έξω! Αλλά στο κάνει με τρόπο το σύστημα μπας και φιλοτιμηθείς και φύγεις μόνος σου ή αγοράσεις καμια ΜΗΧΑΝΗ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ε! ΓυφτΆΚΟ.....τράβα μία σύνταγμα να δεις τους τσολιάδες....
:wave2: :wave2:

:beer: :beer: :beer:

Ωρίστε ρε ο Ιούλιος αμέσως σας έφτιαξε!!!! Εξυπηρέτηση μπαμ μπαμ!
γρηγορα ναι!
προχειρα ΟΧΙ

GyPsy
30/08/2004, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
axxaaxxaaxax

Ρε Γιαγιούλα σου χω πει να μη συγχήζεσαι στην ηλικία σου ... θα πάθεις τιποτα!:wave2: :wave2:
Ως γνωστόν τι 1000 τι 1100 και δει σε KAWA!:yuck: Ταφός είναι ούτως ή αλλιώς. Εγώ στη θέση σου θα διάλεγα κάτι πιο.... πιασάρικο μπας και με καναν παρέα.... πχ CBRRRRRRRRRRR Γκέγκε?:rotflmao: :rotflmao: χααχχααχαχχααχααχαχαχαχ

Α! Και που σαι? Γι αυτό σε πετάει έξω! Αλλά στο κάνει με τρόπο το σύστημα μπας και φιλοτιμηθείς και φύγεις μόνος σου ή αγοράσεις καμια ΜΗΧΑΝΗ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ε! ΓυφτΆΚΟ.....τράβα μία σύνταγμα να δεις τους τσολιάδες....
:wave2: :wave2:

:beer: :beer: :beer:

Ωρίστε ρε ο Ιούλιος αμέσως σας έφτιαξε!!!! Εξυπηρέτηση μπαμ μπαμ!
γρηγορα ναι!
προχειρα ΟΧΙ
ρε π@υ.τη μου
τα goody's εισαστε?

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
30/08/2004, 16:22
superfour

Εγώ στη θέση σου θα διάλεγα κάτι πιο.... πιασάρικο μπας και με καναν παρέα.... πχ CBRRRRRRRRRRR Γκέγκε?


------------------------------------------------------------------------------------
ξερεις το τραγουδι που λεει ....ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΟΥΟΥΟΥ. ΠΕΡΑΡΤΗΚΑ ΣΟΥΟΥΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΠΙΝΑΚΗΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥΟΥΟΥ..:beer: :beer: :beer: :rotflmao: :lol:

superfour
30/08/2004, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
superfour
.............
------------------------------------------------------------------------------------
ξερεις το τραγουδι που λεει ....ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΟΥΟΥΟΥ. ΠΕΡΑΡΤΗΚΑ ΣΟΥΟΥΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΠΙΝΑΚΗΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥΟΥΟΥ..:beer: :beer: :beer: :rotflmao: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:beer: :beer: :beer: :beer:

Dirty_Gas
02/09/2004, 19:53
Μια που κάνατε το κόπο να φτιάξετε το ΖZR, δε προσθέτετε στη λίστα της KAWASAKI (ναι KAWASAKI γραφει) και τα Ζ 1000/750;


Ευχαριστώ προκαταβολικά...:)