PDA

View Full Version : honda 250



tools
30/08/2004, 14:47
ενας φιλος μου ψαχνει να βρει μοτερ για το xr250 του.
εχει βρει ενα τυπο που του δινει απο ax-1 αλλα εγω τον εκοψα λιγο απατεωνακο.τελοσπαντων,εχουν ιδια μοτερ ax και xr ή εστω ταιριαζει ή θελει πατεντες?ακομα μπαινει απο xr400 στο σκελετο του 250?
ξεχασα να πω οτι ειναι μον.98.
οποιος εχει κατι υπ'οψιν του,ας το πει τωρα ή ας σωπασει για παντα...

Julius
30/08/2004, 15:43
DEN Exoune idio moter to XR me to AX-1 APOKLIETE na teriazei episeis giati poly apla exoune diaforetiko plaisio

Episeis den nomizo na xoraei apo xr400 sto plaisio toy 250 (esto kai me patenta)

pes toy na mhn mpei se tetoies peripeties me kostos xrimatiko kai amfivolo apotelesma, ean thelei kati poio dinato as dosei to 250 kai me ta xrimata pou tha edine gia agora kinitiri kai doulia na ta dosei gia na parei to xr400

tools
30/08/2004, 19:43
thanx ρε jul,καλα τον καταλαβα εγω τον τυπο...φαινοτανε γιατι πολυ τα μασαγε,ενω ειναι γνωστη σκατοφατσα-απο 10 χρονων ασχολειται με παπια τερατα και τετοιες μαλακιες-μας ελεγε οτι δεν κοβει και το κεφαλι του γιατι δεν τα κατεχει ''αλλα ενταξει μωρε,250 το ενα,250 και το αλλο θα την κανεις τη δουλεια σου ρε φιλε''.αφου οταν με πηρε κι εμενα ο φιλος μου και πηγαμε πως δεν τον εβρισε,οτι ''τι μου τον εφερες τωρα αυτον(εμενα) εδω?,να μου κανει ελεγχο?''.μαλακας.-
το προβλημα του φιλου μου ειναι οτι το μοτερ ειναι για πεταμα,δεν αξιζει να το ξαναβαλει πανω και αν πουλησει σκετο τον σκελετο θα παρει τα @@ του.αφου ηταν να παρει αλλο μοτερ σκεφτηκε μηπως παει και το 400.
τεσπα,αν βρειτε κανα μοτερ ΔΥΟΜΙΣΙ μου το λετε.