PDA

View Full Version : F1z R



VLADx
09/05/2007, 16:04
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ F1ZR ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΚΑΙ ΤΥΧΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ Μ'ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΑ.
ΒΑΣΙΚΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΥΧΩΝ ΒΓΑΖΕΙ, ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ, ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΚΤΛ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΣΟΥΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ!

OzZzZzY
09/05/2007, 17:01
το χει ενας στη γειτονια deliveras και μετανιωνει την ωρα που το πηρε γιατι του καιει παρα πολλα και δεν τον συμφερει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
λεει πως ειναι αρκετα δυνατο ΑΛΛΑ
καιει πολλα
βρωμαει η λαδιλα του
κανει πολυ σπαστικο ηχο ακομα κ με την εργοστασιακη εξατμιση
το βρισκεις μονο μεταχειρισμενο
αν το χε πιο πριν κανα πιτσιρικας (αυτος απο 16χρονο το πηρε) ηταν λιωμενο και του κοψε μπιελα :(

αν θες παπι διχρονο παρε τουλαχιστον το z που μπορει να ναι πιο προβληματικο αλλα....ειναι z :D :D

αλλιως πηγαινε σε κανα τετραχρονο παπι (innova κλπ) ή στο suzuki fx 125 που χει κα συμπλεκτη :wave2:

flip
09/05/2007, 17:39
Το χε παρει ο κολλητος μεταχειρο 700ε αλλα του βγαζε ολο προβληματα το πουλησε 800 κ πηρε παλι f1 του θειοου του σε αριστη κατασταση με 8000κμ
Δυσκολα θα βρεις ομως σε καλη κατασταση

Δεν του χει βγαλει εδω και 3 μηνες κανα προβλημα και το μηχανακι παει αρκετα καλα για τα κυβικα του

Του εχει βαλει μια εξατμιση χειροποιητη και γ@μω τους ηχους (μαζι την φτιαξαμε καζανακι μαματο τελικο απο nsr250 και του δινει παρα πολυ καπου 20κμ παρα πανω) και πολλα αλλα +++

Οτι καιει, καιει αφου ειναι διχρονο.

Αν το θες για ντελιβερι μην το παρεις αλλα για καμια βολτουλα καλο ειναι κ πιο οικονομικο απο το Ζ

Εγω το προτεινω :beer: ειναι κ πιο ομορφο απ τα αλλα
;)

VLADx
09/05/2007, 20:49
ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ DAYANG (ΣΑΝ SUPRA) ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ 'ΧΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟ ΓΚΑΖΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ. ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΤΟ F1 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΟΜΙΖΩ. ΔΕΝ ΟΥΤΕ Ζ ΟΥΤΕ DINAMIK ΑΛΛΑ ... ΤΑ ΠΕΝΤΟΧΙΛΙΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΣΤΑΚΙΑ. ΓΙ'ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ. ΚΑΙ ΑΠ' ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΜΕ ΚΑΛΟ ΜΟΤΕΡ ΦΤΗΝΟ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΗΜΕΝΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ. ΑΞΙΖΕΙ;

flip
09/05/2007, 23:20
Αν βρεις παρτω αλλα προσεχε, πολυ ειναι αυτοι που μειωνουν τα χιλιομετρα στον χιλιομετρητη
για να το πουλησουν πιο ακριβα οποτε μην σε παρασυρουν ευκολα ξερω που σου λεω!!

Οποτε θελει καλο ψαξιμο και εναν καλο μαστορα να το δει ;)

Μην ξεχνας ειναι και Yamaha:beer: