PDA

View Full Version : K7 vs R1-07 pioeinai pio dinato?



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

Da.Vintage
20/09/2007, 22:20
Mη τσακώνεστε ρε παιδιά όλα μπουρδέλα είναι...
















εκτός απο τα R1 φυσικά.... :evil:

grigorisr1
21/09/2007, 08:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Mη τσακώνεστε ρε παιδιά όλα μπουρδέλα είναι...
















εκτός απο τα R1 φυσικά.... :evil:



στις διαμαχες ειμαστε ρε... οχι στα ανεκδοτα:lol:

yannis27
21/09/2007, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
στις διαμαχες ειμαστε ρε... οχι στα ανεκδοτα:lol:



:beer: :beer: :beer: :beer:

DUKASII
21/09/2007, 09:22
παιδια σορυ κιολας..απο που εγινε το ρ1 αντιπαλος του κ7 στην αποδοση μοτερ??


για το zx-10 r εγω νομιζω πως θα πρεπε να γινεται διαμαχη..μιας και εχω εδω ενα ενος παιδιου που δουλευουμε μαζι..μοντελο 07...με εξατμισεις και Pc..

και εχει ποοοοοοοοολλααααααααααααα αλογα....:evil:

Da.Vintage
21/09/2007, 09:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
παιδια σορυ κιολας..απο που εγινε το ρ1 αντιπαλος του κ7 στην αποδοση μοτερ??


Απο τότε που τους ρίχνει απο 3-7 μηχανάκια απο 2ες και 3ες!:lol: :rotflmao: :lol:

DUKASII
21/09/2007, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Απο τότε που τους ρίχνει απο 3-7 μηχανάκια απο 2ες και 3ες!:lol: :rotflmao: :lol: Tα πιστευεις τωρα αυτα που γραφεις η ετσι σου ρθε πανω στη τρέλα ρε αγόρι μου??:rotflmao: :lol: :rotflmao:

grigorisr1
21/09/2007, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
παιδια σορυ κιολας..απο που εγινε το ρ1 αντιπαλος του κ7 στην αποδοση μοτερ??


για το zx-10 r εγω νομιζω πως θα πρεπε να γινεται διαμαχη..μιας και εχω εδω ενα ενος παιδιου που δουλευουμε μαζι..μοντελο 07...με εξατμισεις και Pc..

και εχει ποοοοοοοοολλααααααααααααα αλογα....:evil:


πανε καλα τα καβασακια... πανω κατω ιδια με τα gixxer


αλλα δεν ειναι τοσο ωραια μπροστα στον ανταγωνισμο....


ειδικα τωρα το 2008 ακομα πιο ασχημο....

το 04-05 ητανε ωραιο αλλα παλιωσε τωρα.

yannis27
21/09/2007, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Απο τότε που τους ρίχνει απο 3-7 μηχανάκια απο 2ες και 3ες!:lol: :rotflmao: :lol:




3-7στο περιπου δηλ. υπολογισμο κανουμε...λεμε τωρα......

2ες 3ες......και οι υπολοιπες 4?????? η αυτες ειναι διακοσμητικα στοιχεια του σασμαν:rotflmao:

πολλυ τσικουδια τιταν στη Κρητη...μη βλεπεις εμας την εχουμε συνηθησει:beer: :beer: :beer:

Da.Vintage
21/09/2007, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Tα πιστευεις τωρα αυτα που γραφεις η ετσι σου ρθε πανω στη τρέλα ρε αγόρι μου??:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Έχουν έρθει και το έχουν παραδεχτεί οι ίδοι που ίπιαν το τσαγάκι εδώ....

Meni0s & gixxerpap...:smokin:

Da.Vintage
21/09/2007, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
3-7στο περιπου δηλ. υπολογισμο κανουμε...λεμε τωρα......

2ες 3ες......και οι υπολοιπες 4?????? η αυτες ειναι διακοσμητικα στοιχεια του σασμαν:rotflmao:

πολλυ τσικουδια τιταν στη Κρητη...μη βλεπεις εμας την εχουμε συνηθησει:beer: :beer: :beer:

Ξεκινάς απο 2ες ή 3ες Γιαννάκη μου και αλλάζεις και τις υπόλοιπες μέχρι τη πέμπτη, τη παρασκευή...:lol:

Στη κρήρη τσικουδιά ήπια τσάι δεν ήπια...:lol:

yannis27
21/09/2007, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Ξεκινάς απο 2ες ή 3ες Γιαννάκη μου και αλλάζεις και τις υπόλοιπες μέχρι τη πέμπτη, τη παρασκευή...:lol:

Στη κρήρη τσικουδιά ήπια τσάι δεν ήπια...:lol:


Εννοεις Μεγαλη Πεμπτη η Μ. Παρασκευη που δινουμε ελλεημοσυνη στους αδυναμους....:wave2: :wave2:


Οσο για τσαγακι δεν κυκλοφορει ρε μεγαλε εδω....εμεις ΄μαλοτυρα¨χρησιμοποιουμε σαν αφεψημα...κι αυτο σε εξαιρετικες περιπτωσεις...:beer: :beer: :beer:

JIMK7
21/09/2007, 22:01
ΚΑΝΕΝΑ R1 ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ?:look:


105497

gixxerpap
23/09/2007, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Για μένα ηταν αυτό Γιώργο;;;

εννοειται πως οχι, αδερφε!!!
αν ειχα τα λεφτα τωρα, στο γκαραζ μου τωρα θα κοιμοταν ενα 1098......ρε οπιο γκαραζ λεω, στο δωματιο θα την ειχα:lol: :lol: :lol: :lol:

dessert
23/09/2007, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
εννοειται πως οχι, αδερφε!!!
αν ειχα τα λεφτα τωρα, στο γκαραζ μου τωρα θα κοιμοταν ενα 1098......ρε οπιο γκαραζ λεω, στο δωματιο θα την ειχα:lol: :lol: :lol: :lol:

Χέσε και το 1098 και το γκαράζ...
Αν νομίζεις πως είμαι κολλημένος και χαζός από εταιρίες και συνήθειες να σου ποστάρω μια φωτό απο το δικό μου γκαράζ....

Και δεν έχω καμία όρεξη να το παίξω κάποιος...


Όρθιοι και με πολλά χιλιόμετρα...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Da.Vintage
24/09/2007, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Χέσε και το 1098 και το γκαράζ...
Αν νομίζεις πως είμαι κολλημένος και χαζός από εταιρίες και συνήθειες να σου ποστάρω μια φωτό απο το δικό μου γκαράζ....

Και δεν έχω καμία όρεξη να το παίξω κάποιος...


Όρθιοι και με πολλά χιλιόμετρα...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Κοίτα αν έχεις και κανα Ιαπωνικό μέσα στο γκαράζ μη το παρκάρεις στη θέση του Ντουκάτι για να μην λερώσεις τα λάστιχά του με λάδια....:lol: :rotflmao: :lol:

Da.Vintage
24/09/2007, 08:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
αν ειχα τα λεφτα τωρα, στο γκαραζ μου τωρα θα κοιμοταν ενα 1098

Nαί Τζόρτζ όπως το είπες θα κοιμόταν γιατί για να πάρει μπροστά δύσκολο.......!:lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
......ρε οπιο γκαραζ λεω, στο δωματιο θα την ειχα:lol: :lol: :lol: :lol:

Μόνο για εκεί είναι αυτά ρε άντε και σε κανα σαλόνι....!:lol:

alexk
25/09/2007, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ρε μη δινετε σημασια σε αρρωστους ρε....

σοβαρα ρε αλεξ, πιστευεις ακομα οτι τα R1 ειναι πιο γρηγορα ρε γμτ????


Βρε Γιώργο, προφανώς και σας κάνω πλάκα, αφού με ξέρεις ρε.
Αλλά οι gsx-r φίλοι, όλο χώνουν (τι λες ρε μεγάλε, είσαι άσχετος κτλ) απειλές...

alexk
25/09/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
ΚΑΝΕΝΑ R1 ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ?:look:

Δεν έχεις καταλάβει ακόμη ότι προφανώς και σας πειράζω...
Ο pap και ο stako με ξέρουν καλά.

Τώρα, τι να πω. Άν ανοίγεις φιλικά στη Βούτα, πολύ ευχαρίστως δίνω το R1 σε φίλο μου, πιο ελαφρύ αναβάτη από εμένα να ανοίξετε με το Κ7 σου.

stako
25/09/2007, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Δεν έχεις καταλάβει ακόμη ότι προφανώς και σας πειράζω...
Ο pap και ο stako με ξέρουν καλά.

Τώρα, τι να πω. Άν ανοίγεις φιλικά στη Βούτα, πολύ ευχαρίστως δίνω το R1 σε φίλο μου, πιο ελαφρύ αναβάτη από εμένα να ανοίξετε με το Κ7 σου.

Προτείνω να βρούμε αναβάτη/επίσημο δοκιμαστή. Θέλουμε δύο, το πολύ 50 κιλά, κοντό και χωρίς φόβο στο γκάζι.

Να ανοίξω αγγελία?

:ninja:

alexk
25/09/2007, 15:53
Έχουμε έχουμε, μένει και κοντά στο σπίτι μου ;)

gixxerpap
25/09/2007, 17:23
@ dessert: δεν κανω πλακα....παντα ηθελα ενα ducati, αλλα δεν μπορω ακομα....που θα παει ομως....;)

ειδικα αυτο το tricolore......





@ αλεξ: δεν πιστευω να παρεξηγηθηκες παπαρα, προφανως και κανουμε χαβαλε;)

stako
25/09/2007, 20:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Έχουμε έχουμε, μένει και κοντά στο σπίτι μου ;)

Αναφέρεσαι στον πρόεδρο της SRF?

Νομίζω ο ρόλος του είναι πολύ συγκεκριμένος, δεν γίνεται να κάνει και τον δοκιμαστή.

JIMK7
25/09/2007, 21:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Δεν έχεις καταλάβει ακόμη ότι προφανώς και σας πειράζω...
Ο pap και ο stako με ξέρουν καλά.

Τώρα, τι να πω. Άν ανοίγεις φιλικά στη Βούτα, πολύ ευχαρίστως δίνω το R1 σε φίλο μου, πιο ελαφρύ αναβάτη από εμένα να ανοίξετε με το Κ7 σου.



ΑΧ βούτα εεεεεεε :rolleyes: δυστυχώς είμαι πολύ μακριά και δεν γίνεται :sad: αλλά αν ποτέ έρθεις κανένα βολταρακι προς τα Χανιά με τον φίλο σου τον Τιταν :smokin: πολύ ευχαρίστως

:beer: :beer:

Da.Vintage
26/09/2007, 06:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Προτείνω να βρούμε αναβάτη/επίσημο δοκιμαστή. Θέλουμε δύο, το πολύ 50 κιλά, κοντό και χωρίς φόβο στο γκάζι.

Να ανοίξω αγγελία?

:ninja:

Eδώ είμαι...
Κοντό...(Θα κόψω τα νύχια μου και δε θα θα φοράω τακούνι...:lol: )
50 κιλά...(είμαι 70 αλλά Θα αφήσω τα @@ μου στο σπίτι να τα τα -20:lol: )
Χωρίς φόβο στο γκάζι...( μάλλον θα χρειαστώ τα @@ που άφησα σπίτι...:lol: )

Da.Vintage
26/09/2007, 06:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
ΑΧ βούτα εεεεεεε :rolleyes: δυστυχώς είμαι πολύ μακριά και δεν γίνεται :sad: αλλά αν ποτέ έρθεις κανένα βολταρακι προς τα Χανιά με τον φίλο σου τον Τιταν :smokin: πολύ ευχαρίστως

:beer: :beer:

Ρε μλκ όλο εμείς θα ερχόμαστε?
Έλα και εσύ καμία φορά... Σειρά σου είναι...

Αν και ξέχασα οτι οι σουτζουκέοι δε πάτε μακριά μή κόψει κανα πλαίσιο στη μέση του πουθενά!:lol:

gian_nykt
26/09/2007, 07:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Προτείνω να βρούμε αναβάτη/επίσημο δοκιμαστή. Θέλουμε δύο, το πολύ 50 κιλά, κοντό και χωρίς φόβο στο γκάζι.

Να ανοίξω αγγελία?

:ninja:

κάτσε να πάρω τον Pedrossa τηλέφωνο να έρθει!!! :beer:



Ρε παιδιά, μιας και παίζουν πολλά SS1000 εδώ....απ'ότι ξέρω, τα R1 είναι υψηλόροπα μηχανάκια. ενώ τα GSXR ήταν απο χαμηλά δυνατότερα τους.............στην σειρά GSXR1000 τα Κ5/6 σε σχέση με τα Κ7 έχουν κάποιες διαφορές?? Η ροπή χαμηλά έχει παραμείνει στα Κ7 ή έχει γίνει κι αυτο κατι απο R1 σε απόδοση?

grigorisr1
26/09/2007, 07:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Eδώ είμαι...
Κοντό...(Θα κόψω τα νύχια μου και δε θα θα φοράω τακούνι...:lol: )
50 κιλά...(είμαι 70 αλλά Θα αφήσω τα @@ μου στο σπίτι να τα τα -20:lol: )
Χωρίς φόβο στο γκάζι...( μάλλον θα χρειαστώ τα @@ που άφησα σπίτι...:lol: )



παρε και κανα σετ δισκακια μαζι σου :lol: :lol: :lol:

grigorisr1
26/09/2007, 08:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gian_nykt
κάτσε να πάρω τον Pedrossa τηλέφωνο να έρθει!!! :beer:



Ρε παιδιά, μιας και παίζουν πολλά SS1000 εδώ....απ'ότι ξέρω, τα R1 είναι υψηλόροπα μηχανάκια. ενώ τα GSXR ήταν απο χαμηλά δυνατότερα τους.............στην σειρά GSXR1000 τα Κ5/6 σε σχέση με τα Κ7 έχουν κάποιες διαφορές?? Η ροπή χαμηλά έχει παραμείνει στα Κ7 ή έχει γίνει κι αυτο κατι απο R1 σε απόδοση?



το κ7 σε σχεση με το κ5 στα πολυ χαμηλα ειναι το ιδιο στα μεσσαια χανει λιγο το κ7 αλλα στα ψηλα μετα τα δινει ολα αλλα λογο euro 3 γινονται αυτα... αμα το βαλεις πανω ολοσομες και φυγει ο καταλυτης.......:wave2:


οσο για το τελευταιο που ειπες δεν αξιζει να το σχολιασω :lol: :lol: :rotflmao:

alexk
26/09/2007, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
παρε και κανα σετ δισκακια μαζι σου :lol: :lol: :lol:

Φίλε μου, το θέμα με τα δισκάκια το έχουμε λύσει με μισή ώρα δουλίτσα.
Το θέμα με τα πλαίσιά σας πως θα το λύσετε πες μου ?

alexk
26/09/2007, 10:45
Τώρα κατάλαβα γιατί έχω δει μόνο ένα Κ5 με ohlins πηρούνια.
Μην γίνει πιο σκληρή η ανάρτηση και πέσει σε λακούβα και κόψει πλαίσιο...

Παιδιά, μαλακώστε το μπροστινό σας. Το πλαίσιό σας κινδυνεύει :look:

grigorisr1
26/09/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Φίλε μου, το θέμα με τα δισκάκια το έχουμε λύσει με μισή ώρα δουλίτσα.
Το θέμα με τα πλαίσιά σας πως θα το λύσετε πες μου ?


ειπαμε ρε... σελοτειπ σε 10 seconds και εισαι ετοιμος :lol: :lol:

alexk
26/09/2007, 10:56
Πάντως, είδα ένα Κ7 με τις δίμπουκες yoshi και ήταν ΣΚΕΤΗ ΚΑΥΛΑ

grigorisr1
26/09/2007, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Πάντως, είδα ένα Κ7 με τις δίμπουκες yoshi και ήταν ΣΚΕΤΗ ΚΑΥΛΑ


μη το δωσεις τωρα το Ρ1 ρε... ειναι καλη σομπα για το χειμωνα... το επομενω καλοκαιρι ;)

alexk
26/09/2007, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
μη το δωσεις τωρα το Ρ1 ρε... ειναι καλη σομπα για το χειμωνα... το επομενω καλοκαιρι ;)

Φίλε μην λες τέτοια, είναι ακόμη πρωί.
Θα πουλήσω το ρολόϊ, για να πάρω κομπολόϊ...
Μπα, άσ'το καλύτερα

grigorisr1
26/09/2007, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Φίλε μην λες τέτοια, είναι ακόμη πρωί.
Θα πουλήσω το ρολόϊ, για να πάρω κομπολόϊ...
Μπα, άσ'το καλύτερα

εχεις δικιο ναι... αφου τωρα εμαθες να αλλαζεις δισκακια... δε λεει να το δωσεις

alexk
26/09/2007, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
εχεις δικιο ναι... αφου τωρα εμαθες να αλλαζεις δισκακια... δε λεει να το δωσεις

Φίλε μου, δεν αλλάζουμε πλέον δισκάκια :)

Τα ίδια είναι εδώ και 10χιλ χλμ. Διορδώσαμε την καμπάνα και δεν έχουν πρόβλημα πια...

grigorisr1
26/09/2007, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Φίλε μου, δεν αλλάζουμε πλέον δισκάκια :)

Τα ίδια είναι εδώ και 10χιλ χλμ. Διορδώσαμε την καμπάνα και δεν έχουν πρόβλημα πια...

:beer: :beer:

yannis27
26/09/2007, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Φίλε μου, δεν αλλάζουμε πλέον δισκάκια :)

Τα ίδια είναι εδώ και 10χιλ χλμ. Διορδώσαμε την καμπάνα και δεν έχουν πρόβλημα πια...



Παρηγορια στον αρρωστο μεχρι να βγει η ψυχη του:bawl: :bawl: :bawl:

alexk
26/09/2007, 14:13
Το ίδιο λέτε και για το πλαίσιο ???

yannis27
26/09/2007, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Το ίδιο λέτε και για το πλαίσιο ???

Αφου ο Γρηγορης σου εδωσε τη λυση....:smokin: :smokin: :smokin:
αλλα εσυ καλου κακου αν βρεις κανενα κομματι στο δρομο φυλλαξε μας το μωρε.....
και μεις θα δεις θα σε κερασουμε και γλυκο:beer: :beer: :beer: τουλουμπα!!!:wave2: :wave2:

alexk
26/09/2007, 14:32
Αχ τι να πείτε... Προσπαθώ να σας καταλαβαίνω.
Τρελός πόνος να έχεις πάρει το πιο "γρήγορο" μηχανάκι το οποίο μπορεί να πατήσει λακούβα και να κοπεί στα 2.
Είναι ένα θέμα...

yannis27
26/09/2007, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Αχ τι να πείτε... Προσπαθώ να σας καταλαβαίνω.
Τρελός πόνος να έχεις πάρει το πιο "γρήγορο" μηχανάκι το οποίο μπορεί να πατήσει λακούβα και να κοπεί στα 2.
Είναι ένα θέμα...

Ενα η δυο:confused: :confused: αποφασισε αρχοντα:beer: :beer:

grigorisr1
26/09/2007, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Αχ τι να πείτε... Προσπαθώ να σας καταλαβαίνω.
Τρελός πόνος να έχεις πάρει το πιο "γρήγορο" μηχανάκι το οποίο μπορεί να πατήσει λακούβα και να κοπεί στα 2.
Είναι ένα θέμα...


τυχερος εισαι που δεν εβγαλα φωτο τις μπουκαλες μου οταν σκασανε οι τσιμουχες και ολα αυτα απο τα σουζιδια


δε σπαει ουτε απο σουζες ουτε απο ενδο ουτε απο ατομοτα φρεναρισματα....


τωρα αμα τρακαρεις με 200 ι πεσει στο τοιχο ι το πατισει φορτηγο οπως ειπε ενας.... μου το πατησε φορτιγο και εσπασε το πλεσιο ε τι θες να κανει ρε μεγαλε να σπασει ι ροδα απο το φορτηγο ???

εδω εχει ατομα που τα φτιαχνουν 190 και 200 αλογα ροδα και δε σπανε τα πλεσια...

alexk
26/09/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1

δε σπαει ουτε απο σουζες ουτε απο ενδο ουτε απο ατομοτα φρεναρισματα....


τωρα αμα τρακαρεις με 200 ι πεσει στο τοιχο ι το πατισει φορτηγο οπως ειπε ενας.... μου το πατησε φορτιγο και εσπασε το πλεσιο ε τι θες να κανει ρε μεγαλε να σπασει ι ροδα απο το φορτηγο ???

εδω εχει ατομα που τα φτιαχνουν 190 και 200 αλογα ροδα και δε σπανε τα πλεσια...

Του Κώστα το Κ5 στην ευθεία έσπασε πάντως....

grigorisr1
26/09/2007, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Του Κώστα το Κ5 στην ευθεία έσπασε πάντως....


δισκολο να το πιστεψω αυτο...


το ειδες με τα ματια σου δλδ ?

alexk
26/09/2007, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
δισκολο να το πιστεψω αυτο...


το ειδες με τα ματια σου δλδ ?

Καλά οκ...
Το παιδί είναι φίλος.

Με τα παιδιά (Mike και Blitz) που έχουν τα carbon K6, και είμαστε πολύ φίλοι, συζητάγαμε για το θέμα (το παιδί είναι καλός φίλος των παιδιών) και μάλλον οφείλεται σε κάτι άλλο το "κρακ" στην ευθεία.

Τώρα, κάτι άλλα που έχουν κοπεί στο άσχετο (όπως το Κ7 πριν μερικές μέρες) δεν είμαι σίγουρος άν είναι το ίδιο θέμα.

grigorisr1
26/09/2007, 15:31
ειλικρηνα αυτο το θεμα με τα πλεσια τα βαρεθηκα... δε κανω αλλη συζητηση


σκεψου μονο ενα πραγμα... ποσα gixxer κυκλοφορουν... ειδικα τα κ7 που ξερω καμια 20αρα διαφορετικα μονο εγω αλλα ποσα εχει που δε τα ξερω... μονο στιν θεσσαλονικη

Δεν γινεται να ΣΠΑΝΕ ετσι στα καλα καθουμενα....


και ξες τι αλλο ειναι παραξενο... οτι ακουω συνεχεια εκοψε πλαισιο εκοψε πλαισιο.... αλλα παντα το γραφει αλλος και λεει ενος φιλου το gsxr επαθε αυτο και αυτο γιατι ποτε δε το λεει ο ιδιος οτι του κοπηκε το πλεσιο ? και πως κτλ κτλ κτλ:confused:

iNO
26/09/2007, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από gian_nykt

στην σειρά GSXR1000 τα Κ5/6 σε σχέση με τα Κ7 έχουν κάποιες διαφορές??

egw aposo kserw padws to pio "dynato" GSXR einai to K5 kai meta to K6 ta opoio vgazei elafrws pio liga aloga

to K7 pernei aloga dyskolotera apo ta K5, K6





sas metaferw kai to post enos filou (nick:rossi) apo to dragster.gr
o opoios einai arketa psagmenos epi tou thematos

////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////

Πήρα τηλ γνωστό δυναμόμετρο που μετράει όλα τα δημοσιογραφικά μηχανάκια αλλά και πάρα πολλά ιδιωτών. Με αυτά που άκουσα πήγε να μου πέσει το ακουστικό απο τα χέρια...

Κ7 Stock 161,2Ps
K7 Arrata Full System 162,7Ps

K7 Stock 160,7Ps
K7 Yoshimura κοντά τελικά που δίνουν δώρο 160,9Ps

Η μόνη διαφορά ηταν στην απόδοση της καμπύλης που γέμισαν κάποια σημεία. Στο τέρμα της καμπύλης η διαφορά ηταν ανύπαρκτη ακόμα και στην πρώτη μοτοσικλέτα η οποί αμάλιστα συμμετέχει και στο Ελληνικό πρωτάθλημα ταχύτητας. Αντίστοιχα διάφορα Κ5 με μέσο όρο 160Ps ξεπερνούν τα 168 και πλησιάζουν τα 170 με εξάτμιση και φίλτρο.

Φυσικά ρώτησα γιατί συμβαίνει αυτό και ακόμα και οι ίδιοι δεν ξέρουν πως να το εξηγήσουν... Ενώ τα Κ1-2, Κ3-4, Κ5-6 έπαιρναν τόση δύναμη, το Κ7 δεν παίρνει άλογο όπως χαρακτηριστικά μου είπε ο μηχανικός του συγκεκριμένου μαγαζιού.

//////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////

stako
26/09/2007, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
ειλικρηνα αυτο το θεμα με τα πλεσια τα βαρεθηκα... δε κανω αλλη συζητηση


σκεψου μονο ενα πραγμα... ποσα gixxer κυκλοφορουν... ειδικα τα κ7 που ξερω καμια 20αρα διαφορετικα μονο εγω αλλα ποσα εχει που δε τα ξερω... μονο στιν θεσσαλονικη

Δεν γινεται να ΣΠΑΝΕ ετσι στα καλα καθουμενα....


και ξες τι αλλο ειναι παραξενο... οτι ακουω συνεχεια εκοψε πλαισιο εκοψε πλαισιο.... αλλα παντα το γραφει αλλος και λεει ενος φιλου το gsxr επαθε αυτο και αυτο γιατι ποτε δε το λεει ο ιδιος οτι του κοπηκε το πλεσιο ? και πως κτλ κτλ κτλ:confused:

Ακριβώς τα ίδια έλεγα πέρσι κι εγώ......

Μέχρι που συνέβη στον περίγυρο μου (Maron & Blitz είναι επίσης φίλοι) και πείστηκα.

Του χρόνου θα άλλαζα μηχανάκι, ήδη από πέρσι ήξερα τι θα πάρω, φυσικά GSXR γιατί έχω δει με το 600 Κ4 τι μηχανάκια είναι, πραγματικά με κλειστά μάτια θα το έπαιρνα. Ούτε τεστ, ούτε γνώμες φίλων, ούτε τίποτα δεν με ενδιέφερε, με του που ξεπλήρωνα το 600 έπαιρνα τον επόμενο μήνα το 1000. Αλλά όχι ρε φίλε, να έχουν συμβεί 2 περιστατικά σε φίλο φίλου που είναι ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΙ GSXRάκηδες και να πάω μετά να πάρω κι εγώ....... Απλά δεν παίζει το πράμα αυτό!

Και καλά να πεις εγώ έχω φράγκα και δεν με νοιάζει να σπάσει, θα πάρω άλλο, οκ, δεκτό (αν και πόσοι είναι αυτοί που δεν τους νοιάζουν 15000?...) αλλά αν, λέω αν, χτύπα ξύλο και κουνήσου από τη θέση σου, σου σπάσει σε καμιά παρατεταμένη στον Μπράλο πχ με καμιά 200άρα τι κάνεις? Και πες ζεις να πεις την ιστορία, ποιος θα σε πιστέψει ότι έπεσες γιατί έσπασε και δεν έγινε το ανάποδο?!?

Το έψαξα πολύ φίλε, και σε τοπικά και σε ξένα φόρουμ, πίστεψε με, το γεγονός ισχύει. Δυστυχώς.

alexk
26/09/2007, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
και ξες τι αλλο ειναι παραξενο... οτι ακουω συνεχεια εκοψε πλαισιο εκοψε πλαισιο.... αλλα παντα το γραφει αλλος και λεει ενος φιλου το gsxr επαθε αυτο και αυτο γιατι ποτε δε το λεει ο ιδιος οτι του κοπηκε το πλεσιο ? και πως κτλ κτλ κτλ:confused:

Το παιδί το λένε Κώστα Τσ.... (δεν γράφω το επίθετό του για προφανείς λόγους).
Στείλε μου με ένα pm το τηλ. του να σε πάρουμε τηλ. παρέα.
Και δεν είναι φίλος φίλου. Είναι φίλος, κοινώς πάμε για καφέ, για φαγητό, για Motogp κτλ. κτλ.
Εκτός άν έγινα και ψεύτης ξαφνικά.

grigorisr1
26/09/2007, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Ακριβώς τα ίδια έλεγα πέρσι κι εγώ......

Μέχρι που συνέβη στον περίγυρο μου (Maron & Blitz είναι επίσης φίλοι) και πείστηκα.

Του χρόνου θα άλλαζα μηχανάκι, ήδη από πέρσι ήξερα τι θα πάρω, φυσικά GSXR γιατί έχω δει με το 600 Κ4 τι μηχανάκια είναι, πραγματικά με κλειστά μάτια θα το έπαιρνα. Ούτε τεστ, ούτε γνώμες φίλων, ούτε τίποτα δεν με ενδιέφερε, με του που ξεπλήρωνα το 600 έπαιρνα τον επόμενο μήνα το 1000. Αλλά όχι ρε φίλε, να έχουν συμβεί 2 περιστατικά σε φίλο φίλου που είναι ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΙ GSXRάκηδες και να πάω μετά να πάρω κι εγώ....... Απλά δεν παίζει το πράμα αυτό!

Και καλά να πεις εγώ έχω φράγκα και δεν με νοιάζει να σπάσει, θα πάρω άλλο, οκ, δεκτό (αν και πόσοι είναι αυτοί που δεν τους νοιάζουν 15000?...) αλλά αν, λέω αν, χτύπα ξύλο και κουνήσου από τη θέση σου, σου σπάσει σε καμιά παρατεταμένη στον Μπράλο πχ με καμιά 200άρα τι κάνεις? Και πες ζεις να πεις την ιστορία, ποιος θα σε πιστέψει ότι έπεσες γιατί έσπασε και δεν έγινε το ανάποδο?!?

Το έψαξα πολύ φίλε, και σε τοπικά και σε ξένα φόρουμ, πίστεψε με, το γεγονός ισχύει. Δυστυχώς.


καλα ολα αυτα... αλλα εσυ πως το εξηγεις το αλλο..

οτι εγω ξερω πολλα ατομα που τρακαραν κτλ με κ5 κ6 και κ7 και τπτ δεν επαθε το πλεσιο.....

πριν κανα μηνα που ητανε τα dragster στο πολυκαστρο... πηγε ενα παιδι με κ6 2 η ωρα το βραδυ επειδη οι μλκσ δε κλεισανε τι πιστα... αυτος τιν ειδε ανοιχτη και μπικε να δοκιμασει το μηχανακι του... εμεις κοιμομασταν στις σκηνες και ακουμε το μηχανακι και ξυπναμε το δινει μια κανονικα... και το δινει μια μετα αναποδα... πηρε δλδ αναποδα τι πιστα και επειδη το εδωσε παραπανω απο οσο επρεπε... δε προλαβε να σταματησει και επεσε πανω στις κελκιδες με 200+++ τρελες τουμπες εκανε το μηχανακι και αυτος επαθε μεγαλη ζημια....:( παλευει για τη ζωη του τωρα... ηρθαν ασθενοφορα κτλ τον πηραν μετα...

παμε και βλεπουμε το μηχανακι εμεις μετα... οταν λεω δεν ειχε μεινει τπτ τπτ.... ολα σπασμενα... αλα το γαμημενο το πλεσιο δεν εσπασε....

δεν ηθελα να το πω αυτο το παραδηγμα... αλλα...

JIMK7
26/09/2007, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Αχ τι να πείτε... Προσπαθώ να σας καταλαβαίνω.
Τρελός πόνος να έχεις πάρει το πιο "γρήγορο" μηχανάκι το οποίο μπορεί να πατήσει λακούβα και να κοπεί στα 2.
Είναι ένα θέμα...

ΧΜΜΜΜ... ΛΑΚΟΥΒΑ ΕΕΕΕΕΕ...:mad:

ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑ ΤΙΙΙΙΙΙΙΙ?:look:


106296

JIMK7
26/09/2007, 20:44
ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!:look:


106297

lampros_fazer
26/09/2007, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
ΧΜΜΜΜ... ΛΑΚΟΥΒΑ ΕΕΕΕΕΕ...:mad:

ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑ ΤΙΙΙΙΙΙΙΙ?:look:
Φωτό την ώρα που προσγειώνεται υπάρχει..; :evil: :D

JIMK7
26/09/2007, 20:46
ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΛΑΙΣΙΟ......:smokin: :smokin:


106298

JIMK7
26/09/2007, 20:48
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟ ΚΡΟΣ ...:lol: :lol:


106299

Vourkoufales
26/09/2007, 20:59
Δεν ειναι μοτοκρος είναι απ το Cadwell αγόνα του Βρετανικού SBK (βλ. BBK) :D


106300

JIMK7
26/09/2007, 21:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vourkoufales
Δεν ειναι μοτοκρος είναι απ το Cadwell αγόνα του Βρετανικού SBK (βλ. BBK) :D


ΕΛΑΑΑΑΑΑΑ..........:look:

ΚΑΥΛΑ ΤΟ GSXR ακι:a8: :a8:


106302

Vourkoufales
26/09/2007, 21:13
προτιμώ κάτι σε πράσινο! :rolleyes:


106303

alexk
26/09/2007, 21:16
Από ότι βλέπω, το ψαλίδι είναι ραμμένο...
Πολύ πιθανώς και το πλαισιάκι του ;)

JIMK7
26/09/2007, 21:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Από ότι βλέπω, το ψαλίδι είναι ραμμένο...
Πολύ πιθανώς και το πλαισιάκι του ;)

Ναι εεεεεε:confused: μήπως και αυτό είναι ραμμένο :smokin:


106304

alexk
26/09/2007, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Ναι εεεεεε:confused: μήπως και αυτό είναι ραμμένο :smokin:

Αυτό από όσο ξέρω, το οδηγεί ένα κουλάδι...
Άσ΄τα να πάνε φίλε μου
- Να το ξεκινήσει δεν ξέρει. Τον περνάνε τα xt660x. Μερικές φορές του σβήνει κι'όλας.
- Να το στρίψει, δεν ξέρει επίσης. Με 10 στρίβει.

Κοινώς, τι να καταλάβει το μηχανάκι... Καταπόνηση μηδέν.




χαχαχαχαχαχα :winka:

JIMK7
26/09/2007, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Αυτό από όσο ξέρω, το οδηγεί ένα κουλάδι...
Άσ΄τα να πάνε φίλε μου
- Να το ξεκινήσει δεν ξέρει. Τον περνάνε τα xt660x. Μερικές φορές του σβήνει κι'όλας.
- Να το στρίψει, δεν ξέρει επίσης. Με 10 στρίβει.

Κοινώς, τι να καταλάβει το μηχανάκι... Καταπόνηση μηδέν.




χαχαχαχαχαχα :winka:


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! Είπα και εγώ γιατί δεν κόβει τόσο καιρό γιατί γιατί γιατί:blush:


:sad: :sad:

iNO
27/09/2007, 02:14
jimk7 to mixanaki sou einai to pio omorfo agwnistikh fash k7 pou exw dei....
eidika an tou afines sketo kokkino mavro xoris ta aftokolita,
evazes diskoplakes braking
kai mia fime zelatina tha itan oti pio idaniko...

apla respect....

alexk
27/09/2007, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! Είπα και εγώ γιατί δεν κόβει τόσο καιρό γιατί γιατί γιατί:blush:


:sad: :sad:

Είστε καλά παιδιά οι gsx-rάκηδες...
:beer:

Da.Vintage
27/09/2007, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
παρε και κανα σετ δισκακια μαζι σου :lol: :lol: :lol:

Γιατί πάλι τα έφαγες?
Λοιπόν οκ θα σου φέρω αλλά τελευταία φορά...
Απο εδώ και πέρα θα πάς μόνος σου να τα παίρνεις...

Da.Vintage
27/09/2007, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΛΑΙΣΙΟ......:smokin: :smokin:

Έχω ακούσει οτι τα αγωνιστικά κ7 φοράνε πλαίσιο που το φτιάχνει η ΥΑΜΑΗΑ...γι'αυτό και βγάζει αγώνα χωρίς να σπάσει...:lol:

yannis27
27/09/2007, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Έχω ακούσει οτι τα αγωνιστικά κ7 φοράνε πλαίσιο που το φτιάχνει η ΥΑΜΑΗΑ...γι'αυτό και βγάζει αγώνα χωρίς να σπάσει...:lol:


η μηπως τα r1 07 φορανε κ7 μοτερ γιατι με τα γιαμαπα ντεν........
λες να εχουμε αυτα τα αλλαξοκ@λια....με το συμπαθειο παντα:rotflmao: :rotflmao:

maniak.
27/09/2007, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟ ΚΡΟΣ ...:lol: :lol:






:nono: οχι :nono:




ειναι την ωρα που το πεταει στην θαλασσα :lol: :lol: :lol:

JIMK7
27/09/2007, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
:nono: οχι :nono:




ειναι την ωρα που το πεταει στην θαλασσα :lol: :lol: :lol:


Αν και εφόσον λέω αν έγραφε YAMAHA τότε θα το δεχόμουν:lol: :rotflmao:

Da.Vintage
28/09/2007, 07:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
η μηπως τα r1 07 φορανε κ7 μοτερ γιατι με τα γιαμαπα ντεν........
λες να εχουμε αυτα τα αλλαξοκ@λια....με το συμπαθειο παντα:rotflmao: :rotflmao:

Mπορεί αλλά δεν είναι δίκαια συμφωνία....
Γιατί τους είπαν θα σας δώσουμε μοτέρ που δεν θα πάει βήμα χαμηλά αλλά θα βγάζει 1,5 άλογο παραπάνω ψηλά και εσείς θα μας δώσετε ένα πλαίσιο που να μη σπάει και που να κάνει το μηχνάκι μας να στρίβει...


Η γνώμη μου τη ρίξαν τη ΥΑΜΑΗΑ...:winka: :wave2: :lol:

Da.Vintage
28/09/2007, 07:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
:nono: οχι :nono:




ειναι την ωρα που το πεταει στην θαλασσα :lol: :lol: :lol:

Αααα... γι'αυτό είναι μπλέ...

Εσύ Τζίμ , Μάνθο και Γρηγόρη που τα πήρατε μαύρα...

Πού θα τα κάνετε βουτιά? Στη Μαύρη Θάλλασα?


:lol: :bigcry: :lol:

Da.Vintage
28/09/2007, 07:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Αν και εφόσον λέω αν έγραφε YAMAHA τότε θα το δεχόμουν:lol: :rotflmao:

Τόσο άσχημο που είναι αυτό το μηχανάκι αποκλείεται να έγραφε ΥΑΜΑΗΑ...λόγω φιλοσοφίας της εταιρείας θέλει να βγάζει όμορφα μηχανάκια...:lol:

grigorisr1
28/09/2007, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Αααα... γι'αυτό είναι μπλέ...

Εσύ Τζίμ , Μάνθο και Γρηγόρη που τα πήρατε μαύρα...

Πού θα τα κάνετε βουτιά? Στη Μαύρη Θάλλασα?


:lol: :bigcry: :lol:


ρε δε πας να αλλαξεις κανα δισκακι λεω εγω... :lol: :lol:

Da.Vintage
28/09/2007, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
ρε δε πας να αλλαξεις κανα δισκακι λεω εγω... :lol: :lol:

Γρηγοράκη το ξέρεις ....28.000 με τους ίδους δίσκους...:winka:

grigorisr1
28/09/2007, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Γρηγοράκη το ξέρεις ....28.000 με τους ίδους δίσκους...:winka:


αφου το τρεχεις μονο στισ πιστες :lol:

πανε να κανεισ καμια κονδρα :D

yannis27
28/09/2007, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Mπορεί αλλά δεν είναι δίκαια συμφωνία....
Γιατί τους είπαν θα σας δώσουμε μοτέρ που δεν θα πάει βήμα χαμηλά αλλά θα βγάζει 1,5 άλογο παραπάνω ψηλά και εσείς θα μας δώσετε ένα πλαίσιο που να μη σπάει και που να κάνει το μηχνάκι μας να στρίβει...


Η γνώμη μου τη ρίξαν τη ΥΑΜΑΗΑ...:winka: :wave2: :lol:



Η επεσε απο μονη της:nono: :nono: :nono: :beer:

Da.Vintage
28/09/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
αφου το τρεχεις μονο στισ πιστες :lol:

πανε να κανεισ καμια κονδρα :D

Καθένας στο είδος του...
κόντρες απο ρεπρίζ...δε χρειάζεται να Γ#μάς το μηχανακι σου...:winka:

Da.Vintage
28/09/2007, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
Η επεσε απο μονη της:nono: :nono: :nono: :beer:

Aφού σας λυπήθηκε... λέει κοτζαμ σουτζούκι να μή μπορεί να βγάλει ένα πλαίσιο της προκοπής...


Πήρε ένας φίλος μου να ρωήσει πόσο έχει το πλαίσιο του GSXR και του λέει ο τύπος στα ανταλακτικά... βεβαίως ποιό κομμάτι θέλετε το μπροστά ή το πίσω...


:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Δε μπορούν να το κρατήσουν σε ένα κομμάτι και πάνε να το καλύψουν και καλά πως βγαίνει σε 2 κομμάτια και όταν σπάει λένε απλά στο δέσιμο δε τα συναρμολογίσαν σφιχτά...


:lol: :lol: :lol:

grigorisr1
28/09/2007, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Καθένας στο είδος του...
κόντρες απο ρεπρίζ...δε χρειάζεται να Γ#μάς το μηχανακι σου...:winka:


ολη η καυλα ειναι ι εκκινηση ομως... να ριχνεις στα αυτια πιο γρηγορα μηχανακια απο τα δικα σου επειδη ξες να το ξεκινας....

alexk
28/09/2007, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
ολη η καυλα ειναι ι εκκινηση ομως... να ριχνεις στα αυτια πιο γρηγορα μηχανακια απο τα δικα σου επειδη ξες να το ξεκινας....

Πότε είπαμε θα έρθετε να ανοίξουμε βούτα?

yannis27
28/09/2007, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Aφού σας λυπήθηκε... λέει κοτζαμ σουτζούκι να μή μπορεί να βγάλει ένα πλαίσιο της προκοπής...


Πήρε ένας φίλος μου να ρωήσει πόσο έχει το πλαίσιο του GSXR και του λέει ο τύπος στα ανταλακτικά... βεβαίως ποιό κομμάτι θέλετε το μπροστά ή το πίσω...




Δε μπορούν να το κρατήσουν σε ένα κομμάτι και πάνε να το καλύψουν και καλά πως βγαίνει σε 2 κομμάτια και όταν σπάει λένε απλά στο δέσιμο δε τα συναρμολογίσαν σφιχτά...


:lol: :lol: :lol:


να δεις ρε συ ποσο σωστοι ειμαστε εμεις τουλαχιστον δινουμε τα σωστα ανταλακτικα:beer:

δε δινουμε αντι για δικους συμπλεκτη...cd:rotflmao: :rotflmao: : και μαλιστα πειρατικα
ξερεις απο αυτα που πουλανε οι Νιγηριανοι στις καφεταιριες:bigcry: :bigcry: :bigcry:

RaGe_Raptor
28/09/2007, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Τόσο άσχημο που είναι αυτό το μηχανάκι αποκλείεται να έγραφε ΥΑΜΑΗΑ...λόγω φιλοσοφίας της εταιρείας θέλει να βγάζει όμορφα μηχανάκια...:lol:
ρε τα γιαμαπα θα μας την πουν κι απο πανω.που ειναι η θαυματουργη 5βαλβιδη κεφαλη ορεεεεεεεεε?στο ραφι?τις φτιαχνουν κι αυτοι απο τιτανιο τωρα τις βαλβιδες?και το πλαισιο?μηπως ο κινητηρας δεν κρεμεται απλα απο κατω αλλα εγινε ενεργο μελος του?(συνεισφεροντας στην ακαμψια)κατι μου θυμιζουν αυτα,κατι μου θυμιζουν.........

grigorisr1
28/09/2007, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Πότε είπαμε θα έρθετε να ανοίξουμε βούτα?


εγω ειμαι θεσσαλονικη μακρια για μενα... εκτος και αν ερθετε εσεις να αποδηξεται οτι τα Ρ1 ειναι γρηγορα..










































































α και που σαι φερε και 5-6 σετα δισκακια ε.. και εργαλεια να τα αλλαζεις μπαμ μπαμ ;)

maniak.
28/09/2007, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
εγω ειμαι θεσσαλονικη μακρια για μενα... εκτος και αν ερθετε εσεις να αποδηξεται οτι τα Ρ1 ειναι γρηγορα..










































































α και που σαι φερε και 5-6 σετα δισκακια ε.. και εργαλεια να τα αλλαζεις μπαμ μπαμ ;)




αστο ρε σε ειδαμε :lol: :lol: :lol:

grigorisr1
29/09/2007, 08:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
αστο ρε σε ειδαμε :lol: :lol: :lol:


:confused: :confused:

που με ειδες ρε στον υπνο σου ? :lol:

yannis27
29/09/2007, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
:confused: :confused:

που με ειδες ρε στον υπνο σου ? :lol:


καλο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

maniak.
29/09/2007, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
καλο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




δεν ειναι καλο :nono: γιατι αυτος απεφυγε οταν πηγα Θεσ.
:winka:

grigorisr1
29/09/2007, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
δεν ειναι καλο :nono: γιατι αυτος απεφυγε οταν πηγα Θεσ.
:winka:


γιατι ρε με πηρες τηλ και ειπαμε να βρεθουμε και δεν ηρθα ?

Meni0s
29/09/2007, 11:09
Ti ωραια που ειναι να πινεις το καφεδακι σου να βλεπεις διαμαχες και

σε 1 ωρα να ξερεις οτι 8α εχεις το μηχανακι σου στο "φυσικο" του περιβαλλον :winka:





Αντε καλημερες τα λεμε απο δευτερα :lol: :lol:

grigorisr1
29/09/2007, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
Ti ωραια που ειναι να πινεις το καφεδακι σου να βλεπεις διαμαχες και

σε 1 ωρα να ξερεις οτι 8α εχεις το μηχανακι σου στο "φυσικο" του περιβαλλον :winka:





Αντε καλημερες τα λεμε απο δευτερα :lol: :lol:

κουφαλα και εμεις εδω δουλευουμε :cry:

Meni0s
29/09/2007, 11:13
Δεν πειραζει 8α κανω ενα γυρολογιο για παρτη σου ...αντε βιβες :beer: :beer: :beer: :lol: :lol:

grigorisr1
29/09/2007, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
Δεν πειραζει 8α κανω ενα γυρολογιο για παρτη σου ...αντε βιβες :beer: :beer: :beer: :lol: :lol:


κανε μου μονο μια χαρη οτι Ρ1 βλεπεις :a2:

alexk
29/09/2007, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!:look:

Μετά από νέα συζήτηση με το φίλο μου εχθές, για το τι συνέβη με το πλαίσιο του Κώστα, θα ήθελα να αναθεωρήσω την άποψή μου και να πω ότι είναι λογικό (για εμένα) που έκοψε το πλαίσιο.

Το μηχανάκι πιστεύω δεν έφταιγε.
Θεωρώ τα συμπεράσματα που είχα βγάλει, λάθος.

Για να ξεκαθαρίζουμε παιδιά, όταν λέμε κάτι που είναι τελικά λάθος.

stako
01/10/2007, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Μετά από νέα συζήτηση με το φίλο μου εχθές, για το τι συνέβη με το πλαίσιο του Κώστα, θα ήθελα να αναθεωρήσω την άποψή μου και να πω ότι είναι λογικό (για εμένα) που έκοψε το πλαίσιο.

Το μηχανάκι πιστεύω δεν έφταιγε.
Θεωρώ τα συμπεράσματα που είχα βγάλει, λάθος.

Για να ξεκαθαρίζουμε παιδιά, όταν λέμε κάτι που είναι τελικά λάθος.

Για ποιο λες τώρα? Για το Κ7 750???

alexk
01/10/2007, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Για ποιο λες τώρα? Για το Κ7 750???

Για το Κ5 του Κώστα. Θα σου πω το απόγευμα.

Da.Vintage
04/10/2007, 07:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
να δεις ρε συ ποσο σωστοι ειμαστε εμεις τουλαχιστον δινουμε τα σωστα ανταλακτικα:beer:

δε δινουμε αντι για δικους συμπλεκτη...cd:rotflmao: :rotflmao: : και μαλιστα πειρατικα
ξερεις απο αυτα που πουλανε οι Νιγηριανοι στις καφεταιριες:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Γιαννάκη μου ειπειδή φαίνεται δε το κατέχεις το θεμα τα CD αβτί για δίσκους βγάζουν πολλά παραπάνω χιλιόμετρα απο τους μαμά και εκτός αυτού ενδείκνεινται για χρήση Dragster...:winka:

Για να μη πω για βυνίλιο...:lol:

Da.Vintage
04/10/2007, 07:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerman
ρε τα γιαμαπα θα μας την πουν κι απο πανω.που ειναι η θαυματουργη 5βαλβιδη κεφαλη ορεεεεεεεεε?στο ραφι?τις φτιαχνουν κι αυτοι απο τιτανιο τωρα τις βαλβιδες?και το πλαισιο?μηπως ο κινητηρας δεν κρεμεται απλα απο κατω αλλα εγινε ενεργο μελος του?(συνεισφεροντας στην ακαμψια)κατι μου θυμιζουν αυτα,κατι μου θυμιζουν.........

Σε έχουν τα ΥΑΜΑΗΑ και σου κάνουν δώρο και το λεβιέ τους για να μη νομίζεις οτι θα χρειαστεί να αλλάξουμε ταχύτητα...:lol: :wave2:

Da.Vintage
04/10/2007, 07:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
Ti ωραια που ειναι να πινεις το καφεδακι σου να βλεπεις διαμαχες και

σε 1 ωρα να ξερεις οτι 8α εχεις το μηχανακι σου στο "φυσικο" του περιβαλλον :winka:





Αντε καλημερες τα λεμε απο δευτερα :lol: :lol:

Tί θα το πετάξεις στο κάδο?




ΥΓ. Κουφάλα...Πήγες για κανα ΤΡΑΚ ΝΤΕΪ (ΒΡΕ ΓΑΪΔΑΡΑΚΟ ΝΤΕΪ)?

Da.Vintage
04/10/2007, 07:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
κανε μου μονο μια χαρη οτι Ρ1 βλεπεις


Tόσο καιρό αναρωτιόμουν τι σημαίνει αυτό το emoticon...
τώρα μόλις κατάλαβα..:a2: σφίγγεται για να τους κλάσει τα @@....


:lol: :rotflmao: :lol: