PDA

View Full Version : K7 vs R1-07 pioeinai pio dinato?



Σελίδες : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Da.Vintage
30/05/2007, 07:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Έλα κρυφογρηγορε μια φορά μπήκες σε ένα drack day και έγινες και εσύ οδηγός? ….

Κοιτάξτε .να δείτε που γέμισε η Ελλάδα από γρήγορους ρε παιδιά αρκεί βέβαια να έχεις YAMAHA και όλα έρχονται μόνα τους ερεεεεε …. νουμεραααααα ….

Τώρα αν λέω ψέματα η όχι πηγαίνετε εδώ http://www.proactionracing.gr/index.php?id=77 και θα σας λυθούν όλες οι απορίες για χρόνους ,φωτογραφίες βαθμολογίες και άλλα……..για αυτό καλυτερα να μασάς παρά να μιλάς …………….

:a31: :a31: :a31: :a31:

δε τρέχω με το μηχανάκι μου ρε :a31: για να κοκορεύομαι και να λέω είμαι γρήγορος!

Αυτά τα κάνουν κάτι κομπλεξικοί σα και σένα!

ούτε μία φορά δεν ανακοίνωσα τι χρόνους κάνω και ποτέ δε μπήκα στη διαδικασία να με μετρήσω άλλος το έκανε!

οδηγώ για τη πάρτη μου και μόνο όχι για να με κάνουν παρέα οι άλλοι ενώ προσπαθω να τους πείσω οτι είμαι γρήγορος και αγωνιζόμενος επειδή κάποια στιγμή μου έκατσαν λεφτά και έτρεξα 2-3 αγώνες μόνο και μόνο για να μπορώ να λέω οτι είμαι αγωνιζόμενος!

Α! και γρήγορος να είσαι και αργός και ο Ρόσι ο ίδιος να είσαι εγώ στα @@ σε γράφω!!!:a57:

Da.Vintage
30/05/2007, 07:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
[B]Μπήκα αλλά με κάτι τύπους δεν αξίζει να καις θερμίδες πατώντας πλήκτρα στο πληκτρολόγιο!









Έχει δίκιο ο Titan άκουσε τον μην σπαταλάς τις θερμίδες σου θα σου χρειαστούν στη

:a31: :a31: που τραβάς συνέχεια ………………:hypnotize :hypnotize ...Το ίδιο κάνει και αυτός ………:dizzy: :dizzy:

Πές μας ρε Τζίμ στις πόσες φορές που τον :a31: τη μέρα σε τσούζει? Εγκυκλοπαιδικά... Αν και για μένα έπρεπε να το σταματίσεις στα 16 όπως κάναμε οι υπόλοιποι όταν αρχίσαμε να πηδάμε συστηματικά...αλλα μάλλον απ'οτι φαίνεται δεν έχουν έρθει όλοι σε αυτή τη φάση!

Da.Vintage
30/05/2007, 07:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
:lol: :lol: :lol: ΠΟΣΑ ΣΩΒΡΑΚΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ ΡΕ ΣΚΑΤΙΑΡΗ ????:confused:

ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΣΟΥ :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

Da.Vintage
30/05/2007, 07:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από likos600
Δεν βλέπεις στη Φωτό:ninja: ? αγκαλάζει την μοτό λες και αγκαλιάζει δέντρο:a32: :a32: :a32:

E μπορεί να έχει καταλήξει και εκεί κάποια στιγμή αν δε το έχει κάνει ήδη!

Είναι ένας λόγος που οι πίστες δεν έχουν δέντρα!

Da.Vintage
30/05/2007, 08:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
[B]+1

Παντως lykos για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους, εδω θα επρεπε να σταματησεις πλεον να μιλας και να ζητησεις και μια συγνωμη ενδεχομενως...

Ο ανθρωπος αποδειχθηκε οτι ειναι αγωνιζομενος στο πρωταθλημα ταχυτητας και αν αυτο δεν φτανει, περισυ ειχε βγει πρωτος, και εσυ ΑΚΟΜΑ τον ειρωνευεσαι;
Δηλαδη αν στο Τυμπακι Κρητης εχει μια ΧΨ πιστα, στην οποια ο ανθρωπος αυτος τρεχει τοπικο πρωταθλημα και βγαινει και πρωτος, ΤΙ νοημα εχει να τον καλεις στα Μεγαρα να τρεξει; Πιστευεις οτι στα Μεγαρα θα αποτυχει παταγωδως, η οτι εκει θα εχεις περισσοτερες ευκαιριες να τον περασεις απο πανω;

Αν αυτος εχει οντως τις αποδειξεις σε οτι λεει και ΕΙΝΑΙ γρηγορος, εσυ ΤΙ εχεις να δειξεις; Εδω




και τοσο καιρο λες οτι περνας τους παντες, περνιεσαι για γρηγορος, πατας τα 1000 κλπ και ολοι εδω το παιρνουμε στο χαβαλε, αλλα οταν συνεχιζεις να ειρωνευεσαι ανθρωπους που θα επρεπε να ΣΕΒΕΣΑΙ (ως wannabe γληγορος :rolleyes: ), τοτε γινεται το ΛΙΓΟΤΕΡΟ γραφικος!

Καλυτερα να ληξει εδω το ολο θεμα και να μασας παρα να μιλας... :rolleyes:



















ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΙΒΑΙΟΣ, ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΠΙΔΗ ΕΙΝΑΙ
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΟΣ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ .

:wave2: :wave2:

+10000000

Έτσι ακριβώς! Άυριο κι όλας αν έχεις λεφτά πιάνεις ένα περαστικό που οδηγεί παπί και το κάνεις αγωνιζόμενο χωρίς κάν να ξέρει απο συμπλέκτη! Και τη Γιαγιά μου μπορώ να κάνω...
Άσε που μπορεί να είναι και πιο γ΄ρηγορη απο κάποιους εδώ μέσα!!!:lol:
Είναι στο DΝΑ....:lol:

Da.Vintage
30/05/2007, 08:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Εσενα ειδικα... σε παταω απο πανω με τι παπαριτσα σου να πω οτι ητανε κανα αλλος σοβαρος.. να ελεγα ναι...


Αλλα εσυ εισαι GTP

Αντε :wave2: παω για βολτα τωρα πολυ ασχοληθηκα κιολας.

Άντε πήγαινε καμία βόλτα να χαλάσεις κανα δίσκο... Και ο μάστοράς σου κλέφτης θα γίνει?

Da.Vintage
30/05/2007, 08:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
δεν ξεκουνατε σιγα σιγα, να ανεβειτε σερρες το σ/κ, να ξεμουδιασουμε λιγο, αντι να καθεστε μπροστα στο πληκτρολογιο και να στριβετε με τα πληκτρα λεω γω????
+1000
Μπράβο ρε Γιώργο...
Έβαλες φωτό με το καλό μηχανάκι!!!!

grigorisr1
30/05/2007, 08:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Άντε πήγαινε καμία βόλτα να χαλάσεις κανα δίσκο... Και ο μάστοράς σου κλέφτης θα γίνει?


Τι ειναι ρε μλκ R1???

Το gixxer δε καταλαβαινει χριστο ολη μερα στις σιμπλεκτιες και στις κονδρες ειναι.Μετα απο καμια 5 μηνες και αμα θελει....


Α!Το δοκιμασα με R1 2005 με ολοσομες κιολας δεν χρειαστηκε καν να το σπασω τερμα :rotflmao: :rotflmao:

grigorisr1
30/05/2007, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από likos600
Ναι πας βόλτα για καφέ 2 στενά ποιο πάνω γιατι ακόμα την σπρώχνεις:lol: :rotflmao:

:a55:


Τι ειμαι εγω ρε βλακα σαν εσενα να πινω καφε ολη μερα ακομα και στα φορυμ? :rotflmao: :rotflmao:

Παντως πολυ παπαρια το R6 χτες πηρα ενα βολτα δε παει βημα..

H C επιλογη απο το δικο μου πιο καλα παει :rotflmao:

maniak.
30/05/2007, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
δε τρέχω με το μηχανάκι μου ρε :a31: για να κοκορεύομαι και να λέω είμαι γρήγορος!

Αυτά τα κάνουν κάτι κομπλεξικοί σα και σένα!

ούτε μία φορά δεν ανακοίνωσα τι χρόνους κάνω και ποτέ δε μπήκα στη διαδικασία να με μετρήσω άλλος το έκανε!

οδηγώ για τη πάρτη μου και μόνο όχι για να με κάνουν παρέα οι άλλοι ενώ προσπαθω να τους πείσω οτι είμαι γρήγορος και αγωνιζόμενος επειδή κάποια στιγμή μου έκατσαν λεφτά και έτρεξα 2-3 αγώνες μόνο και μόνο για να μπορώ να λέω οτι είμαι αγωνιζόμενος!

Α! και γρήγορος να είσαι και αργός και ο Ρόσι ο ίδιος να είσαι εγώ στα @@ σε γράφω!!!:a57:




:a013: +1
Η ΜΑΓΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΟΥΡΙ ΚΑΙ ΓΚΑΜΑΩ .

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΡΥΘΜΟ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΤΥΠΟΙ ΣΑΝ ΤΟΝ JIM ΘΑ ΑΛΛΑΖΑΝΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ "PAMPERS" ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΑΣΟΥΝ.:cool:

grigorisr1
30/05/2007, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
:a013: +1
Η ΜΑΓΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΟΥΡΙ ΚΑΙ ΓΚΑΜΑΩ .

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΡΥΘΜΟ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΤΥΠΟΙ ΣΑΝ ΤΟΝ JIM ΘΑ ΑΛΛΑΖΑΝΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ "PAMPERS" ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΑΣΟΥΝ.:cool:

Σε αυτο συμφωνο και εγω μαζι σας.

Αλλα ο Jim δε το επεξε μαγκας απλα για πλακα ειπε για τα yamaha και μετα εσεις το πηρατε στα σοβαρα και εγινε οτι εγινε...

Da.Vintage
30/05/2007, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Τι ειναι ρε μλκ R1???

Το gixxer δε καταλαβαινει χριστο ολη μερα στις σιμπλεκτιες και στις κονδρες ειναι.Μετα απο καμια 5 μηνες και αμα θελει....


Α!Το δοκιμασα με R1 2005 με ολοσομες κιολας δεν χρειαστηκε καν να το σπασω τερμα :rotflmao: :rotflmao:

Ίσως να ξεκίνησε με 6η! αλλιώς δεν εξηγείται!

Da.Vintage
30/05/2007, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Τι ειμαι εγω ρε βλακα σαν εσενα να πινω καφε ολη μερα ακομα και στα φορυμ? :rotflmao: :rotflmao:

Παντως πολυ παπαρια το R6 χτες πηρα ενα βολτα δε παει βημα..

H C επιλογη απο το δικο μου πιο καλα παει :rotflmao:

To C τι είναι το πρόγραμμα που το κάνει αργό???
Γιατί δεν νομίζω να το βάζεις και στο κανονικό καμία φορά...
Αν και δε πρέπει να έχει διαφορά!!!

grigorisr1
30/05/2007, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Ίσως να ξεκίνησε με 6η! αλλιώς δεν εξηγείται!


Ε μπορεις να το πεις και ετσι τι 6 τι 1 σταματημενα μεχρι να παει 8-10 χιλ. στροφες δε προχορανε τα R1.

grigorisr1
30/05/2007, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
To C τι είναι το πρόγραμμα που το κάνει αργό???
Γιατί δεν νομίζω να το βάζεις και στο κανονικό καμία φορά...
Αν και δε πρέπει να έχει διαφορά!!!

Κοιτα h suzuki σκεφτετε οικονομικα σου τι να καιμε τζαμπα βενζινα.. μονο οταν χρειαζετε.

Οταν βλεπεις κανα νινzα κανα τζιξερ το βαζεις στο A

Oταν βλεπεις κατι cbr kai r1 το βαζεις στο C δε χρειαζετε παραπανω...

Ante kai ama einai kana R1 2007 το βαζεις στο B οχι τπτ αλλο απλα να εχει να λεει οτι με περασε με B εμενα :a25: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
30/05/2007, 09:14
:a28:

Σε όλους!

Da.Vintage
30/05/2007, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Ε μπορεις να το πεις και ετσι τι 6 τι 1 σταματημενα μεχρι να παει 8-10 χιλ. στροφες δε προχορανε τα R1.

Όταν το είχες εσύ πρίν έλεγες τρομερό γκάζι και τέτοια όμως!

Da.Vintage
30/05/2007, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Κοιτα h suzuki σκεφτετε οικονομικα σου τι να καιμε τζαμπα βενζινα.. μονο οταν χρειαζετε.

Οταν βλεπεις κανα νινzα κανα τζιξερ το βαζεις στο A

Oταν βλεπεις κατι cbr kai r1 το βαζεις στο C δε χρειαζετε παραπανω...

Ante kai ama einai kana R1 2007 το βαζεις στο B οχι τπτ αλλο απλα να εχει να λεει οτι με περασε με B εμενα :a25: :rotflmao: :rotflmao:


Α= Αnte ksekina mori m@l@k!a...

C= Ciga mi ksekinisei....

grigorisr1
30/05/2007, 09:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Όταν το είχες εσύ πρίν έλεγες τρομερό γκάζι και τέτοια όμως!


Ναι δε λεω.. απλα το gixxer εχει ακομα πιο πολυ δυναμη και ροπη αμα παρεις κανενα βολτα θα καταλαβεις κατευθειαν διαφορα..

Da.Vintage
30/05/2007, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Ναι δε λεω.. απλα το gixxer εχει ακομα πιο πολυ δυναμη και ροπη αμα παρεις κανενα βολτα θα καταλαβεις κατευθειαν διαφορα..

Ίσως να έχεις δίκιο δεν έχω κάνει κανένα βόλτα...
Αλλά απο προσωπική μου εμπειρία δε το είδα...
Αλλά όχι οτι το r1 δεν έχει γκάζι και οτι το περνάς με το C

Da.Vintage
30/05/2007, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
:a013: +1
Η ΜΑΓΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΟΥΡΙ ΚΑΙ ΓΚΑΜΑΩ .

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΡΥΘΜΟ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΤΥΠΟΙ ΣΑΝ ΤΟΝ JIM ΘΑ ΑΛΛΑΖΑΝΕ "PAMPERS" ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΑΣΟΥΝ.:cool:


Έλα ρε ΜΑΝΙΑΚ μη το κοροίδεύεις το παιδί... τουλάχιστον τα έχει τζάμπα...
Αφού τον σπονσοράρουν και τους έχει χορηγούς!!!!:rotflmao:


90624

byron
30/05/2007, 10:01
Εχει ξεφύγει λίγο η κουβέντα και έχει πάει προς το μέτρημα τσουτσουνιών, ή μου φαίνεται ; :rolleyes:

grigorisr1
30/05/2007, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Ίσως να έχεις δίκιο δεν έχω κάνει κανένα βόλτα...
Αλλά απο προσωπική μου εμπειρία δε το είδα...
Αλλά όχι οτι το r1 δεν έχει γκάζι και οτι το περνάς με το C


Πιστευω καταλαβενεις οταν μιλαω σοβαρα η οταν κανω πλακα.

Αλλωστε και εγω R1 eixa μη το ξεχνας.

Da.Vintage
30/05/2007, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Πιστευω καταλαβενεις οταν μιλαω σοβαρα η οταν κανω πλακα.

Αλλωστε και εγω R1 eixa μη το ξεχνας.

Το καταλαβαίνω γρηγόρη αλλά και εγώ είχα πολλά μηχανάκια στη ζωή μου και είχα αλλάξει μηχανάκια στην ίδια κατηγορία αλλά ποτέ δεν έκραζα μηχανάκια που είχα που όταν τα είχα έλεγα οτι Γ@μούσαν!;)

Da.Vintage
30/05/2007, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Εχει ξεφύγει λίγο η κουβέντα και έχει πάει προς το μέτρημα τσουτσουνιών, ή μου φαίνεται ; :rolleyes:

Ναι και μεχρι στιγμής... εγώ το έχω μεγαλύτερο!!!!:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:

Ταξιδευτής
30/05/2007, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Ναι και μεχρι στιγμής... εγώ το έχω μεγαλύτερο!!!!:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:

:rolleyes:

likos600
30/05/2007, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
:rolleyes:


τι έγινε Ταξιδευτή! θέλεις ποιο μεγάλο?:lol: :rotflmao: :rotflmao:

JIMK7
30/05/2007, 19:35
QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
δε τρέχω με το μηχανάκι μου ρε :a31: για να κοκορεύομαι και να λέω είμαι γρήγορος!

Αυτά τα κάνουν κάτι κομπλεξικοί σα και σένα!

ούτε μία φορά δεν ανακοίνωσα τι χρόνους κάνω και ποτέ δε μπήκα στη διαδικασία να με μετρήσω άλλος το έκανε!

οδηγώ για τη πάρτη μου και μόνο όχι για να με κάνουν παρέα οι άλλοι ενώ προσπαθω να τους πείσω οτι είμαι γρήγορος και αγωνιζόμενος επειδή κάποια στιγμή μου έκατσαν λεφτά και έτρεξα 2-3 αγώνες μόνο και μόνο για να μπορώ να λέω οτι είμαι αγωνιζόμενος!

Α! και γρήγορος να είσαι και αργός και ο Ρόσι ο ίδιος να είσαι εγώ στα @@ σε γράφω!!!:a57: [/QUOTE]






Καθυστερημένε ο μόνος κομπλεξικός εδώ μέσα είσαι εσύ γιατί μόλις έμαθες τι χρόνο έχω κάνει στις Σέρρες άρχισες να με ειρωνεύεσαι συνέχεια χωρίς καν να με ξέρεις και να με λες ψεύτη λες και σου είχα δώσει κανένα δικαίωμα και μη μου το παίζεις εμένα κρυφός και γρήγορος και δεν με νοιάζει και εγώ είμαι για τη πάρτη μου και άλλες τέτοιες π@π@ριες γιατί σε μένα και στους περισσότερους από εδώ μέσα δεν περνάνε. Όσο τώρα αν είμαι γρήγορος η όχι δεν περιμένουν να το μάθουν από εμένα αλλά ούτε και από σένα αν θελουν θα το μάθουν από τους χρόνους που κάνω και ποτέ δεν καυχήθηκα ειδικά σε σένα και σε κανένα άλλο για τους χρόνους απλός κάποιος με ρώτησε και του απάντησα γιατί δεν έχω να κρύψω τίποτα .και εσείς από το κακό σας γεμίσατε τις σελίδες του φόρουμ με π@π@ριες μόνο και μόνο επί δεις ήταν Suzuki και όχι κοπρο hamaha .Όσο τώρα για τους υποστηρικτές δεν μου ηρθαν ουρανοκατέβατοι αλλά μετά από αρκετούς αγώνες που με είδαν να παίρνω νίκες και μόνο νίκες. Ώσπου να έρθουν όμως όλα αυτά τα έξοδα ήταν πραγματικά από ότι οικονομίες που είχα και αν ήσουν και εσύ αγωνιζόμενος θα το ήξερες για αυτό σταμάτα να μας το παίζεις κάποιος και δήθεν γιατί δεν μας πείθεις και ένα τελευταίο για να τελειώνουμε άλλαξε τακτική αν είσαι μάγκας και ωραίος όπως λες και μάθε να σέβεσαι τους άλλους για να σε σέβονται και αυτοί με τι σειρά τους, γιατί δεν είσαι σε καλό δρόμο έτσι που πας θα καταντήσεις να μιλάς με ένα δυο άτομα από το φόρουμ, ξέρεις τι εννοώ αυτά είχα να σου πω και κάνε όπως καταλαβαίνεις .....Kαρφί δεν μου καίγεται………… ………..
;) ;) ;)

Marinos-GSXR
30/05/2007, 23:35
τι ψαχνεις να βρεις φιλε Δημητρη....οσα δεν φτανει η αλεπου .....λεει οτι ηταν Gixxxer!!:rotflmao: :a25:
οποτε οτι και να προσπαθεις να πεις στο forum (σε μερικους που ειναι γαμαω οτι αναπνεει κοινος σαβουρογ....δες)δεν βγαζεις ακρη οποτε ενα ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΝΝΤΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΕΙΙΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!τους φτανει!!!!!!!:beer:

likos600
31/05/2007, 01:28
[QUOTE][i]Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7 [

θυστερημένε ο μόνος κομπλεξικός εδώ μέσα είσαι εσύ γιατί μόλις έμαθες τι χρόνο έχω κάνει στις Σέρρες άρχισες να με ειρωνεύεσαι συνέχεια χωρίς καν να με ξέρεις και να με λες ψεύτη λες και σου είχα δώσει κανένα δικαίωμα και μη μου το παίζεις εμένα κρυφός και γρήγορος και δεν με νοιάζει και εγώ είμαι για τη πάρτη μου και άλλες τέτοιες π@π@ριες γιατί σε μένα και στους περισσότερους από εδώ μέσα δεν περνάνε. Όσο τώρα αν είμαι γρήγορος η όχι δεν περιμένουν να το μάθουν από εμένα αλλά ούτε και από σένα αν θελουν θα το μάθουν από τους χρόνους που κάνω και ποτέ δεν καυχήθηκα ειδικά σε σένα και σε κανένα άλλο για τους χρόνους απλός κάποιος με ρώτησε και του απάντησα γιατί δεν έχω να κρύψω τίποτα .και εσείς από το κακό σας γεμίσατε τις σελίδες του φόρουμ με π@π@ριες μόνο και μόνο επί δεις ήταν Suzuki και όχι κοπρο hamaha .Όσο τώρα για τους υποστηρικτές δεν μου ηρθαν ουρανοκατέβατοι αλλά μετά από αρκετούς αγώνες που με είδαν να παίρνω νίκες και μόνο νίκες. Ώσπου να έρθουν όμως όλα αυτά τα έξοδα ήταν πραγματικά από ότι οικονομίες που είχα και αν ήσουν και εσύ αγωνιζόμενος θα το ήξερες για αυτό σταμάτα να μας το παίζεις κάποιος και δήθεν γιατί δεν μας πείθεις και ένα τελευταίο για να τελειώνουμε άλλαξε τακτική αν είσαι μάγκας και ωραίος όπως λες και μάθε να σέβεσαι τους άλλους για να σε σέβονται και αυτοί με τι σειρά τους, γιατί δεν είσαι σε καλό δρόμο έτσι που πας θα καταντήσεις να μιλάς με ένα δυο άτομα από το φόρουμ, ξέρεις τι εννοώ αυτά είχα να σου πω και κάνε όπως καταλαβαίνεις .....Kαρφί δεν μου καίγεται;



Ναι θα μιλάει με μένα:rotflmao: :lol: :rotflmao:

:a55: :a55:

likos600
31/05/2007, 01:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
:a28:

Σε όλους!




:eyepop: :look: :eyepop:




:a55:

likos600
31/05/2007, 01:45
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7

Καθυστερημένε ο μόνος κομπλεξικός εδώ μέσα είσαι εσύ γιατί μόλις έμαθες τι χρόνο έχω κάνει στις Σέρρες άρχισες να με ειρωνεύεσαι συνέχεια χωρίς καν να με ξέρεις και να με λες ψεύτη λες και σου είχα δώσει κανένα δικαίωμα και μη μου το παίζεις εμένα κρυφός και γρήγορος και δεν με νοιάζει και εγώ είμαι για τη πάρτη μου και άλλες τέτοιες



Ο τρόπος που έίπες τον χρόνο σου ήταν !!
Γιαυτό τ άκουσες:o
έπρεπε να πείς ότι "ανέβηκα στις ΣΕΡΡΕΣ με ένα φορτηγό γεμάτο λάστιχα και έκανα 1,26 μετά από 1000 γύρους στην πίστα και καμιά 200αριά σουβλάκια από τον ΟΛΥΜΠΙΟ:lol: "
τότε θα έλεγα:a18: :rotflmao:



:a55:

likos600
31/05/2007, 01:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Ναι έχω πάει μια φορά το 2002 με ένα GSXR 750 Κ1 με σχεδόν νορμάλ το μηχανάκι και ο καλύτερος χρόνος μου αν δεν με απατά η μνήμη μου ήταν στο 1.26.μισο ….




:rotflmao: :rotflmao:
όπα ρε μεγάλε θα σκίσεις κανά καλσόν:wave2:







:a55: :ZZZ:

Da.Vintage
31/05/2007, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Καθυστερημένε ο μόνος κομπλεξικός εδώ μέσα είσαι εσύ γιατί μόλις έμαθες τι χρόνο έχω κάνει στις Σέρρες άρχισες να με ειρωνεύεσαι συνέχεια χωρίς καν να με ξέρεις και να με λες ψεύτη λες και σου είχα δώσει κανένα δικαίωμα και μη μου το παίζεις εμένα κρυφός και γρήγορος και δεν με νοιάζει και εγώ είμαι για τη πάρτη μου και άλλες τέτοιες π@π@ριες γιατί σε μένα και στους περισσότερους από εδώ μέσα δεν περνάνε.

Καθυστερημενος ε? Μπορώ και εγώ να σε στολίσω αλλά δε το αξίζεις να πέσω στο υπόγειο επίπεδό σου.
Λοιπόν ΕΓΩ ΠΟΤΕ δε σε είπα ψέυτη...
Βρές ένα και μόνο ποστ που να το λέει... Δεν αμφισβήτησα ποτέ τις ικανότητες σου...
Και σε ειρωνεύτηκα αφού με ειρωνεύτηκες εσύ χωρίς λόγο! και γύρνα μερικές σελίδες π[ίσω να το δείς! Και είμαι για τη πάρτη μου...Ψαξε όλο το φόρουμ και βρες ένα ποστ να έχω ποστάρει χρόνους μου...
Ψάξτα όλα αυτά και μετά πές και κανένα συγνωμη!


Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Όσο τώρα αν είμαι γρήγορος η όχι δεν περιμένουν να το μάθουν από εμένα αλλά ούτε και από σένα αν θελουν θα το μάθουν από τους χρόνους που κάνω και ποτέ δεν καυχήθηκα ειδικά σε σένα και σε κανένα άλλο για τους χρόνους απλός κάποιος με ρώτησε και του απάντησα γιατί δεν έχω να κρύψω τίποτα .και εσείς από το κακό σας γεμίσατε τις σελίδες του φόρουμ με π@π@ριες μόνο και μόνο επί δεις ήταν Suzuki και όχι κοπρο hamaha

Εδώ είναι θρεντ BUZUKI vs YAMAHA όχι JIMK7 vs everyone όπως το κατάντησες!
Είτε είσαι γρήγορος είτε σε περνάνε με τα πόδια δε με απασχολεί εγώ και οπι υπόλοιποι εδώ σε κρίνουν απο τα λεγόμενά σου όχι απο τους χρόνος σου..



Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Όσο τώρα για τους υποστηρικτές δεν μου ηρθαν ουρανοκατέβατοι αλλά μετά από αρκετούς αγώνες που με είδαν να παίρνω νίκες και μόνο νίκες.

Είσαι και μετριόφρον παναθεμά σε!!!
ΞΕΚΑΒΑΛΑ!!!


Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Ώσπου να έρθουν όμως όλα αυτά τα έξοδα ήταν πραγματικά από ότι οικονομίες που είχα και αν ήσουν και εσύ αγωνιζόμενος θα το ήξερες για αυτό σταμάτα να μας το παίζεις κάποιος και δήθεν γιατί δεν μας πείθεις

Δεν είμαι και δεν νομίζω πως θα ήθελα να γίνω αν κρίνω απο σένα!
Αλλά θα κάνω τη γιαγιά μου αγωνιζόμενη με τις οικονομίες της για να σε πατάει! γιατί μόνο αυτό χρειάζεται ΛΕΦΤΑ για να αποκαλέισαι αγωνιζόμενος!


Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
και ένα τελευταίο για να τελειώνουμε άλλαξε τακτική αν είσαι μάγκας και ωραίος όπως λες και μάθε να σέβεσαι τους άλλους για να σε σέβονται και αυτοί με τι σειρά τους,

Μιλάς εσύ για σεβασμο?
Ο σεβασμός κερδίζεται δεν είναι δωρεάν και σίγουρα δε κερδίζεται με εικονίτσες του τύπου :a31: χωρίς λόγο!
Ούτε μάγκας είμαι ούτε ωραίος!



Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
γιατί δεν είσαι σε καλό δρόμο

Πάτερ αμάρτησα... εγώ είμαι το χαμένο πρόβατο!

Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
έτσι που πας θα καταντήσεις να μιλάς με ένα δυο άτομα από το φόρουμ,

Αν κάνω έστω και 2 καλούς φίλους εδώ μέσα θα είμαι ευχαρηστημένος!


Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
ξέρεις τι εννοώ

Όχι μονο εσύ ξέρεις...μαλλον έχεις ξαναβρεθεί στην ίδια θέση ε?


Και ένα τελευταίο...

Αν είσαι αγωνιζόμενος πρέπει να προσέχεις εδω μεσα αυτά που λές γιατί εκπροσωπέις άτυπα μία ομάδα που λέγονται αγωνιζόμενοι ... και εσύ αποτελείς ΝΤΡΟΠΗ προς αυτή την ομάδα... Όχι για τις οδηγικές σου ικανότητες αλλά για το χαρακτήρα σου...

Δεν γίνεται όποιος είναι αγωνιζόμενος να ασπαζόμαστε και οτι οτιδήποτε πεί είναι σωστό! Γιατί το μυαλό και ο χαρακτήρας δεν έχουν καμία σχέση με τις οδηγικές ικανότητες!
Υπάρχουν αγωνιζόμενοι παγκοσμίου επιπέδου που είναι μαλάκες βλ.Χέιντεν!

ΥΓ. Όσοι τσακωνόμαστε εδώ τσακωνόμαστε με μία δόση χιούμορ... Δεν υπαρχει κακία σαν αυτή που έβγαλες εσύ... Ακόμα και με το Γρηγόρη που τσακωνόμαστε εδώ, σε άλλο θρέντ κάνουμε χαβαλέ η μιλάμε με πμ!

Λοιπόν ας το λήξουμε εδώ... άλλωστε αν ψάξεις πιο πίσω θα δείς οτι δεν σε είπα ψέυτη ΠΟΤΕ...
Αν θες να συνεχιστεί εγω το διασκεδάζω γενικώς στις διαμάχες...:wave2:

Da.Vintage
31/05/2007, 07:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από likos600


Ναι θα μιλάει με μένα:rotflmao: :lol: :rotflmao:

:a55: :a55:

:wave2: :a10: :a012:

grigorisr1
31/05/2007, 08:42
Τι μαλωνετε τζαμπα... τα Gsxr τα πατανε ολα απο πανω και σε ευθυιες και σε στροφες


Μονο ο λυκος599 με περναει :mad:

Εγω εκανα 0.59 kai αυτος εκανε 0.57 στις σερρες Αλλα ο λογος που εχασα ητανε επειδη απο τι μια μερια του πλεσιου ξεκολισε.. το κολησα με LOGO(απιστευτες κολες μιλαμε ε... απο αυτες που λενε οτι κρατανε γεφυρες)αλλα παλι στα φρενερισματα εχανα.. γιατι ολο ξεκολουσε και το κρατουσα με το ενα χερι μου για να μη μου φιγει και χασω και τον αγωνα.

Που θα μου παει θα τον περασω...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

maniak.
31/05/2007, 18:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Τι μαλωνετε τζαμπα... τα Gsxr τα πατανε ολα απο πανω και σε ευθυιες και σε στροφες


Μονο ο λυκος599 με περναει :mad:

Εγω εκανα 0.59 kai αυτος εκανε 0.57 στις σερρες Αλλα ο λογος που εχασα ητανε επειδη απο τι μια μερια του πλεσιου ξεκολισε.. το κολησα με LOGO(απιστευτες κολες μιλαμε ε... απο αυτες που λενε οτι κρατανε γεφυρες)αλλα παλι στα φρενερισματα εχανα.. γιατι ολο ξεκολουσε και το κρατουσα με το ενα χερι μου για να μη μου φιγει και χασω και τον αγωνα.

Που θα μου παει θα τον περασω...

:rotflmao:




:look: Βαλε πλαισιο απο YAMAHA δεν θα εχεις τετοια προβληματα,:D

και αν θες να μαθεις τον καλυτερο χρονο τον εχω ΕΓΩ :lol: :lol: :lol:



:lol: 2.5437 ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ (στο σουτζουκ λουκουμ ) :lol: :lol: :lol: ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΛΟΥΣ ΛΕΜΕ .


:lol: :lol: :lol:

grigorisr1
31/05/2007, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
:look: Βαλε πλαισιο απο YAMAHA δεν θα εχεις τετοια προβληματα,:D

και αν θες να μαθεις τον καλυτερο χρονο τον εχω ΕΓΩ :lol: :lol: :lol:



:lol: 2.5437 ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ (στο σουτζουκ λουκουμ ) :lol: :lol: :lol: ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΛΟΥΣ ΛΕΜΕ .


:lol: :lol: :lol:

Να βαλο πλεσιο απο yamaha αλλα το θεμα ειναι.. οτι θα σπασει με τι μια που να αντεξει τετοια δυναμη απο gixxer το πλεσιο yamaha.

maniak.
31/05/2007, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Α= Αnte ksekina mori m@l@k!a...

C= Ciga mi ksekinisei....



B=BOGGAO RE DEN AKOYS



:lol: :lol: :lol:

maniak.
31/05/2007, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Να βαλο πλεσιο απο yamaha αλλα το θεμα ειναι.. οτι θα σπασει με τι μια που να αντεξει τετοια δυναμη απο gixxer το πλεσιο yamaha.





:look: :look: κανε μια δοκιμη και αν σπαση και αυτο ( που δεν το νομιζω:nono: ) εεεεεε τι

να σου πω βαλε τον κινητηρα :lol: :lol: :lol:








































































σε σασι απο αμαξι :lol: :lol: :lol:

grigorisr1
31/05/2007, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
B=BOGGAO RE DEN AKOYS



:lol: :lol: :lol:


:nono:
C=Ciga mi kaio kai tzampa benzines gia kati R1 kai cbr
B=Bale re mlk B Ninja einai eleos....
A=Ante poli tous afisame na xaroune




:rotflmao: :rotflmao:

maniak.
31/05/2007, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
:nono:
C=Ciga mi kaio kai tzampa benzines gia kati R1 kai cbr
B=Bale re mlk B Ninja einai eleos....
A=Ante poli tous afisame na xaroune




:rotflmao: :rotflmao:



ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ F ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΝΤΡΑΡΗΣ ΜΕ F-16:lol: :lol:

ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΙΣΩΣ :lol: :lol: :lol:

zireous
31/05/2007, 20:53
Βαρετή διαμάχη...



Γιατί όμως το παλουκάρι μας έριξε σε ούλους κίτρινη;

JIMK7
31/05/2007, 21:05
QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Καθυστερημενος ε? Μπορώ και εγώ να σε στολίσω αλλά δε το αξίζεις να πέσω στο υπόγειο επίπεδό σου.
Λοιπόν ΕΓΩ ΠΟΤΕ δε σε είπα ψέυτη...
Βρές ένα και μόνο ποστ που να το λέει... Δεν αμφισβήτησα ποτέ τις ικανότητες σου...
Και σε ειρωνεύτηκα αφού με ειρωνεύτηκες εσύ χωρίς λόγο! και γύρνα μερικές σελίδες π[ίσω να το δείς! Και είμαι για τη πάρτη μου...Ψαξε όλο το φόρουμ και βρες ένα ποστ να έχω ποστάρει χρόνους μου...
Ψάξτα όλα αυτά και μετά πές και κανένα συγνωμη!
Εδώ είναι θρεντ BUZUKI vs YAMAHA όχι JIMK7 vs everyone όπως το κατάντησες!
Είτε είσαι γρήγορος είτε σε περνάνε με τα πόδια δε με απασχολεί εγώ και οπι υπόλοιποι εδώ σε κρίνουν απο τα λεγόμενά σου όχι απο τους χρόνος σου..
Είσαι και μετριόφρον παναθεμά σε!!!
ΞΕΚΑΒΑΛΑ!!!
Δεν είμαι και δεν νομίζω πως θα ήθελα να γίνω αν κρίνω απο σένα!
Αλλά θα κάνω τη γιαγιά μου αγωνιζόμενη με τις οικονομίες της για να σε πατάει! γιατί μόνο αυτό χρειάζεται ΛΕΦΤΑ για να αποκαλέισαι αγωνιζόμενος!
Μιλάς εσύ για σεβασμο?
Ο σεβασμός κερδίζεται δεν είναι δωρεάν και σίγουρα δε κερδίζεται με εικονίτσες του τύπου :a31: χωρίς λόγο!
Αν κάνω έστω και 2 καλούς φίλους εδώ μέσα θα είμαι ευχαρηστημένος!
Και ένα τελευταίο...

Αν είσαι αγωνιζόμενος πρέπει να προσέχεις εδω μεσα αυτά που λές γιατί εκπροσωπέις άτυπα μία ομάδα που λέγονται αγωνιζόμενοι ... και εσύ αποτελείς ΝΤΡΟΠΗ προς αυτή την ομάδα... Όχι για τις οδηγικές σου ικανότητες αλλά για το χαρακτήρα σου...

Δεν γίνεται όποιος είναι αγωνιζόμενος να ασπαζόμαστε και οτι οτιδήποτε πεί είναι σωστό! Γιατί το μυαλό και ο χαρακτήρας δεν έχουν καμία σχέση με τις οδηγικές ικανότητες!
Υπάρχουν αγωνιζόμενοι παγκοσμίου επιπέδου που είναι μαλάκες βλ.Χέιντεν!

ΥΓ. Όσοι τσακωνόμαστε εδώ τσακωνόμαστε με μία δόση χιούμορ... Δεν υπαρχει κακία σαν αυτή που έβγαλες εσύ... Ακόμα και με το Γρηγόρη που τσακωνόμαστε εδώ, σε άλλο θρέντ κάνουμε χαβαλέ η μιλάμε με πμ!

Λοιπόν ας το λήξουμε εδώ... άλλωστε αν ψάξεις πιο πίσω θα δείς οτι δεν σε είπα ψέυτη ΠΟΤΕ...
Αν θες να συνεχιστεί εγω το διασκεδάζω γενικώς στις διαμάχες...:wave2: [/QUOTE]





Μπορεί άμεσα να μην με είπες ποτέ ψεύτη αλλά έμμεσα το έκανες πολλές φορές, μέχρι που στο απέδειξα και άρχισες και έγραφες ύστερα άλλες παπαρειες …..Εσύ τώρα για να καταλάβω όταν μπαίνεις σε μια πίστα τι πας να κάνεις? Αν δεν πας για χρόνο όπως λες πας για να δεις τα αξιοθέατα δηλαδή , η μήπως λέμε τώρα δεν κοιτάς χρόνο γιατί φοβάσαι μην απογοητευτείς με το τραχαντιρη που έχεις, για αυτό αστα αυτά στο είπα και στο ξαναλέω δεν περνάνε μη λέμε συνέχεια τα ίδια και ποτέ στα καλά καθούμενα δεν ανακινούσα χρόνους μη γράφεις πράγματα που δεν έχω κάνει αλλά βλέπω ότι με τους χρόνους έχεις μεγάλο κόμπλεξ τελικά εεεε .μάλλον η γιαγιά σου πρέπει να έχει ποιο πολύ ταλέντο από σένα στην οδήγηση …..Όπως το πες εδώ είναι θρεντ Suzuki & Yamaha και όχι διαγωνισμός εξυπνάδας που μάλλον εσύ τώρα περνιέσαι για έξυπνος και αποκαλείς τον Χειντεν ΜΑΛΑΚΑ που ο άνθρωπος έχει βγει παγκόσμιος πρωταθλητής όσο και να μη μας αρέσει, βγάζει τόσα λεφτά από ομάδα και διαφήμισης που εσύ ούτε καν μπορείς να ονειρευτείς έχει τη τιμή και οδηγεί ονειρικά μηχανάκια για μας του κοινούς θνητούς, ταξιδεύει σε όλο το κόσμο και στο κάτω κάτω ο άνθρωπος αυτός για αυτό το σκοπό είναι εκεί και όχι για το χαραχτήρα του μάλλον φίλε μου έχεις μπερδέψει τις μπου…. με τις βούρτσες σε λίγο θα μας πεις ότι ούτε στη δικιά του θέσει δεν θα ήθελες να ήσουν και όλα αυτά ξέρεις γιατί γίνονται γιατί είσαι άρρωστος γιαμαχακιας αλλά είσαι άτυχος και συχρονος τυχερός που είσαι μακριά και δεν μπορώ να σε γιατρέψω όπως καταλαβαίνεις είμαι πολύ καλός γιατρός έχω θεραπεύσει πολλούς σαν και σένα αλλά από τον υπολογιστή δεν γίνεται δουλειά ….Από εδώ και στο εξής δεν θα ακούτε κάποιον που τρέχει σε αγώνες που έχει αλλάξει τόσα πολλά μηχανάκια και είναι και μηχανικός αλλά θα ακούτε τον Titan που έχει R1 και ξέρει επι δεις πήγε μια δυο κόντρες και κέρδισε και έβγαλε το συμπέρασμα εντάξει φίλε ότι πεις και ύστερα μου λες να ξεκαβαλισω αρε τρομάρα σου ευτυχώς που δεν είσαι και εγωιστής δηλαδή για φαντά σου…….όσο και αν θέλω να συνεχιστή η κουβέντα μας δεν νομίζω γιατί ότι και αν σου πούνε εσύ δεν αλλάζεις γνώμη μια ζωή κολλημένος γιαμαχακιας …… Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά δύστυχος δεν υπάρχει γιατρειά για σένα φίλε μου από τόσο μακριά …..
:winka: :winka:

likos600
01/06/2007, 00:32
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7


Από εδώ και στο εξής δεν θα ακούτε κάποιον που τρέχει σε αγώνες που έχει αλλάξει τόσα πολλά μηχανάκια και είναι και μηχανικός



:bawl: :bawl: :bigcry: :a018: :cry:

:a55:

Da.Vintage
01/06/2007, 06:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Τι μαλωνετε τζαμπα... τα Gsxr τα πατανε ολα απο πανω και σε ευθυιες και σε στροφες


Μονο ο λυκος599 με περναει :mad:

Εγω εκανα 0.59 kai αυτος εκανε 0.57 στις σερρες Αλλα ο λογος που εχασα ητανε επειδη απο τι μια μερια του πλεσιου ξεκολισε.. το κολησα με LOGO(απιστευτες κολες μιλαμε ε... απο αυτες που λενε οτι κρατανε γεφυρες)αλλα παλι στα φρενερισματα εχανα.. γιατι ολο ξεκολουσε και το κρατουσα με το ενα χερι μου για να μη μου φιγει και χασω και τον αγωνα.

Που θα μου παει θα τον περασω...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Kαλό :lol:

Da.Vintage
01/06/2007, 06:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Καθυστερημενος ε? Μπορώ και εγώ να σε στολίσω αλλά δε το αξίζεις να πέσω στο υπόγειο επίπεδό σου.
Λοιπόν ΕΓΩ ΠΟΤΕ δε σε είπα ψέυτη...
Βρές ένα και μόνο ποστ που να το λέει... Δεν αμφισβήτησα ποτέ τις ικανότητες σου...
Και σε ειρωνεύτηκα αφού με ειρωνεύτηκες εσύ χωρίς λόγο! και γύρνα μερικές σελίδες π[ίσω να το δείς! Και είμαι για τη πάρτη μου...Ψαξε όλο το φόρουμ και βρες ένα ποστ να έχω ποστάρει χρόνους μου...
Ψάξτα όλα αυτά και μετά πές και κανένα συγνωμη!
Εδώ είναι θρεντ BUZUKI vs YAMAHA όχι JIMK7 vs everyone όπως το κατάντησες!
Είτε είσαι γρήγορος είτε σε περνάνε με τα πόδια δε με απασχολεί εγώ και οπι υπόλοιποι εδώ σε κρίνουν απο τα λεγόμενά σου όχι απο τους χρόνος σου..
Είσαι και μετριόφρον παναθεμά σε!!!
ΞΕΚΑΒΑΛΑ!!!
Δεν είμαι και δεν νομίζω πως θα ήθελα να γίνω αν κρίνω απο σένα!
Αλλά θα κάνω τη γιαγιά μου αγωνιζόμενη με τις οικονομίες της για να σε πατάει! γιατί μόνο αυτό χρειάζεται ΛΕΦΤΑ για να αποκαλέισαι αγωνιζόμενος!
Μιλάς εσύ για σεβασμο?
Ο σεβασμός κερδίζεται δεν είναι δωρεάν και σίγουρα δε κερδίζεται με εικονίτσες του τύπου :a31: χωρίς λόγο!
Αν κάνω έστω και 2 καλούς φίλους εδώ μέσα θα είμαι ευχαρηστημένος!
Και ένα τελευταίο...

Αν είσαι αγωνιζόμενος πρέπει να προσέχεις εδω μεσα αυτά που λές γιατί εκπροσωπέις άτυπα μία ομάδα που λέγονται αγωνιζόμενοι ... και εσύ αποτελείς ΝΤΡΟΠΗ προς αυτή την ομάδα... Όχι για τις οδηγικές σου ικανότητες αλλά για το χαρακτήρα σου...

Δεν γίνεται όποιος είναι αγωνιζόμενος να ασπαζόμαστε και οτι οτιδήποτε πεί είναι σωστό! Γιατί το μυαλό και ο χαρακτήρας δεν έχουν καμία σχέση με τις οδηγικές ικανότητες!
Υπάρχουν αγωνιζόμενοι παγκοσμίου επιπέδου που είναι μαλάκες βλ.Χέιντεν!

ΥΓ. Όσοι τσακωνόμαστε εδώ τσακωνόμαστε με μία δόση χιούμορ... Δεν υπαρχει κακία σαν αυτή που έβγαλες εσύ... Ακόμα και με το Γρηγόρη που τσακωνόμαστε εδώ, σε άλλο θρέντ κάνουμε χαβαλέ η μιλάμε με πμ!

Λοιπόν ας το λήξουμε εδώ... άλλωστε αν ψάξεις πιο πίσω θα δείς οτι δεν σε είπα ψέυτη ΠΟΤΕ...
Αν θες να συνεχιστεί εγω το διασκεδάζω γενικώς στις διαμάχες...:wave2:





Μπορεί άμεσα να μην με είπες ποτέ ψεύτη αλλά έμμεσα το έκανες πολλές φορές, μέχρι που στο απέδειξα και άρχισες και έγραφες ύστερα άλλες παπαρειες …..Εσύ τώρα για να καταλάβω όταν μπαίνεις σε μια πίστα τι πας να κάνεις? Αν δεν πας για χρόνο όπως λες πας για να δεις τα αξιοθέατα δηλαδή , η μήπως λέμε τώρα δεν κοιτάς χρόνο γιατί φοβάσαι μην απογοητευτείς με το τραχαντιρη που έχεις, για αυτό αστα αυτά στο είπα και στο ξαναλέω δεν περνάνε μη λέμε συνέχεια τα ίδια και ποτέ στα καλά καθούμενα δεν ανακινούσα χρόνους μη γράφεις πράγματα που δεν έχω κάνει αλλά βλέπω ότι με τους χρόνους έχεις μεγάλο κόμπλεξ τελικά εεεε .μάλλον η γιαγιά σου πρέπει να έχει ποιο πολύ ταλέντο από σένα στην οδήγηση …..Όπως το πες εδώ είναι θρεντ Suzuki & Yamaha και όχι διαγωνισμός εξυπνάδας που μάλλον εσύ τώρα περνιέσαι για έξυπνος και αποκαλείς τον Χειντεν ΜΑΛΑΚΑ που ο άνθρωπος έχει βγει παγκόσμιος πρωταθλητής όσο και να μη μας αρέσει, βγάζει τόσα λεφτά από ομάδα και διαφήμισης που εσύ ούτε καν μπορείς να ονειρευτείς έχει τη τιμή και οδηγεί ονειρικά μηχανάκια για μας του κοινούς θνητούς, ταξιδεύει σε όλο το κόσμο και στο κάτω κάτω ο άνθρωπος αυτός για αυτό το σκοπό είναι εκεί και όχι για το χαραχτήρα του μάλλον φίλε μου έχεις μπερδέψει τις μπου…. με τις βούρτσες σε λίγο θα μας πεις ότι ούτε στη δικιά του θέσει δεν θα ήθελες να ήσουν και όλα αυτά ξέρεις γιατί γίνονται γιατί είσαι άρρωστος γιαμαχακιας αλλά είσαι άτυχος και συχρονος τυχερός που είσαι μακριά και δεν μπορώ να σε γιατρέψω όπως καταλαβαίνεις είμαι πολύ καλός γιατρός έχω θεραπεύσει πολλούς σαν και σένα αλλά από τον υπολογιστή δεν γίνεται δουλειά ….Από εδώ και στο εξής δεν θα ακούτε κάποιον που τρέχει σε αγώνες που έχει αλλάξει τόσα πολλά μηχανάκια και είναι και μηχανικός αλλά θα ακούτε τον Titan που έχει R1 και ξέρει επι δεις πήγε μια δυο κόντρες και κέρδισε και έβγαλε το συμπέρασμα εντάξει φίλε ότι πεις και ύστερα μου λες να ξεκαβαλισω αρε τρομάρα σου ευτυχώς που δεν είσαι και εγωιστής δηλαδή για φαντά σου…….όσο και αν θέλω να συνεχιστή η κουβέντα μας δεν νομίζω γιατί ότι και αν σου πούνε εσύ δεν αλλάζεις γνώμη μια ζωή κολλημένος γιαμαχακιας …… Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά δύστυχος δεν υπάρχει γιατρειά για σένα φίλε μου από τόσο μακριά …..
:winka: :winka: [/QUOTE]

Είμαι μαζί σου και σε θαυμάζω! :a23:

:wave2:

WE ARE NOT WORTHY

Da.Vintage
01/06/2007, 06:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7


Από εδώ και στο εξής δεν θα ακούτε κάποιον που τρέχει σε αγώνες που έχει αλλάξει τόσα πολλά μηχανάκια και είναι και μηχανικός
[/B]

Kαι είναι και πιλότος F16, και φοράει και εσώρουχα Calvin Klein και έχει πάει και στο φεγγάρι 2 φορές!


Ά και στρώνει και το κρεββάτι του!
:lol:

Da.Vintage
06/06/2007, 08:23
R1 rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz



για να μή ξεχνιόμαστε Μπουζουκάκηδες!

grigorisr1
06/06/2007, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
R1 rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz



για να μή ξεχνιόμαστε Μπουζουκάκηδες!



πσιτ πσιτ ξυπνα ρε μλκ ακομα κοιμασε?
τιταν.Ονειρο εβλεπα ρε? οχι ρε γμτ και νομιζα οτι περασα εκεινο το gsxr
γρηγορης.μονο στα ονειρα γινονται αυτα.

:rotflmao: :rotflmao:

Da.Vintage
06/06/2007, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
πσιτ πσιτ ξυπνα ρε μλκ ακομα κοιμασε?
τιταν.Ονειρο εβλεπα ρε? οχι ρε γμτ και νομιζα οτι περασα εκεινο το gsxr
γρηγορης.μονο στα ονειρα γινονται αυτα.

:rotflmao: :rotflmao:

Στο μόνο που έπεσες μέσα γρηγοράκη είναι οτι σε περνάω και με κλειστά τα μάτια ή ακόμα και να με πάρει ο ύπνος πάνω στη κόντρα!

Αλλά και να με πέρναγες στην ευθεία... πσίτ! πιο κάτω έχει στοφή!:D

grigorisr1
06/06/2007, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Στο μόνο που έπεσες μέσα γρηγοράκη είναι οτι σε περνάω και με κλειστά τα μάτια ή ακόμα και να με πάρει ο ύπνος πάνω στη κόντρα!

Αλλά και να με πέρναγες στην ευθεία... πσίτ! πιο κάτω έχει στοφή!:D


Για σου ρε τιταν ποτε θα με κανεις μαθηματα να στριβω? :D

Ελα σερρες καμια φορα να σε δουμε

maniak.
06/06/2007, 18:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Για σου ρε τιταν ποτε θα με κανεις μαθηματα να στριβω? :D


Ελα σερρες καμια φορα να σε δουμε




:confused: ΤΣΙΓΑΡΟ????:smokin:



:lol: ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΕ ΤΟ Κ7 :lol: ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΚΕΛΕΤΟ ΣΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΩ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ :lol: :lol:

:D

grigorisr1
06/06/2007, 18:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
:confused: ΤΣΙΓΑΡΟ????:smokin:



:lol: ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΕ ΤΟ Κ7 :lol: ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΚΕΛΕΤΟ ΣΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΩ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ :lol: :lol:

:D


Ειπαμε δε καπνιζω ρε



Οσο για το πλεσιο αντεχει το εχω κανει τεστ drive μι μασας :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Da.Vintage
07/06/2007, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Για σου ρε τιταν ποτε θα με κανεις μαθηματα να στριβω? :D

Ελα σερρες καμια φορα να σε δουμε

Θα σου στοιχίσει πιό πολύ και απο CSS lev1+2+3...

:lol: :lol: :lol:

yannis27
07/06/2007, 12:58
Παιδια το σαββατοκυριακο εχει trackday και αγωνες στο τυμπακι σε πιστα με νεα χαραξη,
δεν κατεβαινετε μια βολτα.....



ΥΓ. λετε να σπαςει ο σκελετος??????:nono:


91788

yannis27
07/06/2007, 13:21
this one definately must be a YAMAHA...or im wrong?????


91796

grigorisr1
07/06/2007, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Θα σου στοιχίσει πιό πολύ και απο CSS lev1+2+3...

:lol: :lol: :lol:



Ρε οσα θες θα σου δωσω τι css kai μαλακιες τι ξερουν και αυτοι

Titan rulezzzzzzzz

yannis27
07/06/2007, 19:04
ki allo ena me komeno frame


91917

grigorisr1
07/06/2007, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
ki allo ena me komeno frame


Τωρα μαλιστα..... και εγω ελεγα γιατι στριβουν ετσι τα μαμημενα :rotflmao: :rotflmao:

yannis27
07/06/2007, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Τωρα μαλιστα..... και εγω ελεγα γιατι στριβουν ετσι τα μαμημενα :rotflmao: :rotflmao:

αυτο ειναι κομμενο απο τις πλακες


91927

yannis27
07/06/2007, 19:34
κι αυτο εχει κομμενο υποπλαισιο


91928

Da.Vintage
08/06/2007, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Ρε οσα θες θα σου δωσω τι css kai μαλακιες τι ξερουν και αυτοι

Titan rulezzzzzzzz


:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

T.R.E
08/06/2007, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

M'αρεσει που γελας με τα χαλια σου....:rotflmao: :rotflmao:

yannis27
08/06/2007, 11:19
Συγγνωμη...αλλα δεν βλεπω απαντηση απο τους γρηγορους εδω για την προσκληση για τυμπακι.:confused: :confused: :confused:


ΥΓ. και για να μη ξεχνιομαστε αυτο εχει σπασμενο πισω αμορτισερ


91986

yannis27
08/06/2007, 11:26
βρε τον αλητη


91991

vassilis88
08/06/2007, 12:07
γιαννη danny eslick απο ΑΜΑ το 69??

βαλε ben spies!:smokin:

H.A.Balafoutre
08/06/2007, 13:06
Αν και με ότι δεν είναι χονδα είμαι εκ των προταίρων θετικά προκατειλλημένος, παρόλα αυτά δεν μπορώ να καταλάβω το κόλλημα πολλών σας. Αν είχα τα λεφτά πολύ δυσκολα θα μπορούσα να διαλέξω μεταξύ ZX10R-R1-GSXR(ανεξαρήτως Κ).

Τέσπα, πάρτε κι αυτό να δείτε πως κερνάει τσαγάκια σε κάτι gixxer σε ρεαλιστικές συνθήκες. Άντε γιατί πήξαμε με τις φωτό.

http://www.youtube.com/watch?v=Xf7xvxyuhZw

yannis27
08/06/2007, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
γιαννη danny eslick απο ΑΜΑ το 69??

βαλε ben spies!:smokin:

ΣΩΣΤΟΣ ΜΕΓΑΛΕ:sun: :sun: :a20:


92022

yannis27
08/06/2007, 13:20
MORE:beer:


92024

vassilis88
08/06/2007, 13:22
ben spies ama sbk:smokin:


92025

yannis27
08/06/2007, 13:28
AND MORE


92029

vassilis88
08/06/2007, 13:29
μιλαμε ο τυπος εχει τερμα μοτοκροσαδικο στυλ!!!:eyepop:

yannis27
08/06/2007, 13:30
AND..


92030

yannis27
08/06/2007, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
μιλαμε ο τυπος εχει τερμα μοτοκροσαδικο στυλ!!!:eyepop:


vassillis ελα στο τυμπακι την κυριακη θα ειμαι στο stand me to black k7
θα χαρω να τα πουμε απο κοντα:wave2: :wave2:


92032

vassilis88
08/06/2007, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
vassillis ελα στο τυμπακι την κυριακη θα ειμαι στο stand me to black k7
θα χαρω να τα πουμε απο κοντα:wave2: :wave2:

ρε συ θα ρχομουνα οπως κ την αλλη φορα..

αλλα

1) εχει αγωνα..:D

2) εχω περασει τα χλμ του σερβις, κ θα αλλαξω κ αλυσιδα..θα το παω σημερα το μοτορι συνεργειο..

την επομενη θα ρθω, ελπιζω τωρα το καλοκαιρι να γινονται πιο συχνα αγωνες κατω..:beer:

yannis27
08/06/2007, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
ρε συ θα ρχομουνα οπως κ την αλλη φορα..

αλλα

1) εχει αγωνα..:D

2) εχω περασει τα χλμ του σερβις, κ θα αλλαξω κ αλυσιδα..θα το παω σημερα το μοτορι συνεργειο..

την επομενη θα ρθω, ελπιζω τωρα το καλοκαιρι να γινονται πιο συχνα αγωνες κατω..:beer:

οποτε θελεις μεγαλε . να εισαι παντα καλα


92033

likos600
09/06/2007, 19:10
ΚΟΥΛΑΔΙΑ μας τα πρήξατε με τις φωτό:a55:

T.R.E
09/06/2007, 19:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από likos600
ΚΟΥΛΑΔΙΑ μας τα πρήξατε με τις φωτό:a55:


Bαλε και εσυ καμια απο εκεινες τις ωραιες που βγαζεις με το κινητο και δεν φαινεται τιποτα..:rotflmao: :rotflmao:

mob rules
09/06/2007, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Bαλε και εσυ καμια απο εκεινες τις ωραιες που βγαζεις με το κινητο και δεν φαινεται τιποτα..:rotflmao: :rotflmao:


οπα ρε συ....

vassilis88
09/06/2007, 20:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
οποτε θελεις μεγαλε . να εισαι παντα καλα

γιαννη τελικα πηγα σημερα. κ θα παω κ αυριο αλλα μετα τις 4 που θα τελειωσει ο αγωνας στην καταλονια, για το τρακ ντευ..

ειδα ενα κ7 μονο με leovince νομιζω??:confused:

yannis27
10/06/2007, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
γιαννη τελικα πηγα σημερα. κ θα παω κ αυριο αλλα μετα τις 4 που θα τελειωσει ο αγωνας στην καταλονια, για το τρακ ντευ..

ειδα ενα κ7 μονο με leovince νομιζω??:confused:

ναι vassili αυριο θα σου πω περισσοτερα

Ταξιδευτής
10/06/2007, 21:16
ΤRE, Lykos, GrigorisR1 και λοιποι ανεγκεφαλοι καγκουρες, δειτε εδω: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=41290

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΑΝΙΑ, ΑΝΤΕΞΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΡΕ! :mad:

T.R.E
10/06/2007, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
ΤRE, Lykos, GrigorisR1 και λοιποι ανεγκεφαλοι καγκουρες, δειτε εδω: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=41290

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΑΝΙΑ, ΑΝΤΕΞΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΡΕ! :mad:


:lol: :lol: :lol: :lol: :wave2:

Εισαι αργος και σ'αυτο,σε προλαβανε σε αλλο φορουμ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ταξιδευτής
10/06/2007, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
:lol: :lol: :lol: :lol: :wave2:

Εισαι αργος και σ'αυτο,σε προλαβανε σε αλλο φορουμ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ευχομαι να μην χρειαστει να σε μαζεψω ποτε απο την μαζα σιδερικων φιλαρακο.... :nono:

T.R.E
10/06/2007, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Ευχομαι να μην χρειαστει να σε μαζεψω ποτε απο την μαζα σιδερικων φιλαρακο.... :nono:

Εγω παλι σου ευχομαι να μη χρειαστει να μαζεψεις ποτε κανενα δικο σου και στεναχωρεθεις πραγματικα...

Εμενα ασε με,οτι και να παθω τα θελει ο κωλος μου....:wave2:

Ταξιδευτής
10/06/2007, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Εμενα ασε με,οτι και να παθω τα θελει ο κωλος μου....:wave2:

Συ ειπας. :rolleyes:

T.R.E
10/06/2007, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Συ ειπας. :rolleyes:

Εγω ειπα γιατι με ανεφερες ονομαστικα...Σου ζητησα ποτε να με βοηθησεις να απεξαρτητοποιηθω απ'την καγκουροσυνη μου?:confused: :nono: Δεν την θελω και μη μου την προσφερεις...

Γιατι λοιπον πας να μου το παιξεις σωτηρας και μετα μου πετας και το θεικο "ευχομαι να μη σε μαζευω"...Τι προσπαθεις να μου δειξεις μ'αυτο?

Βαρεθηκα...:cry: :cry: :cry:

Da.Vintage
11/06/2007, 07:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
ΤRE, Lykos, GrigorisR1 και λοιποι ανεγκεφαλοι καγκουρες, δειτε εδω: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=41290

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΑΝΙΑ, ΑΝΤΕΞΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΡΕ! :mad:

Eγώ γιατί δεν ονομάστηκα? Δεν είμαι κάγκουρας?
Απέχω απο τη λίστα?

grigorisr1
11/06/2007, 08:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Eγώ γιατί δεν ονομάστηκα? Δεν είμαι κάγκουρας?
Απέχω απο τη λίστα?

Και εσυ καγκουρας εισαι δε φορας φλασακια :D

Da.Vintage
11/06/2007, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Και εσυ καγκουρας εισαι δε φορας φλασακια :D
Και η πινακίδα δεν φαίνεται καλά εκεί που την έχω....




Spam on


Αλήθεια το πρόστιμο για την πινακίδα πόσο πήγε ?

spam off

grigorisr1
11/06/2007, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Και η πινακίδα δεν φαίνεται καλά εκεί που την έχω....




Spam on


Αλήθεια το πρόστιμο για την πινακίδα πόσο πήγε ?

spam off



Καμια 100 ευρω πρεπει να πηγε.

Εγω παντως δε σταματαω δε πα να ερθουν και ελικοπτερα :rotflmao: :rotflmao:

grigorisr1
11/06/2007, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
ΤRE, Lykos, GrigorisR1 και λοιποι ανεγκεφαλοι καγκουρες, δειτε εδω: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=41290

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΑΝΙΑ, ΑΝΤΕΞΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΡΕ! :mad:


Εσυ μας ελειπες τωρα να μας κανεις και μαθηματα....

Κοιτα τη δουλεια σου ρε φιλε και οταν κανεις δικο σου γιο καντον οπως θελεις καγκουρα,rossi,φλωρο


Με εμας τι ασχολησαι?

Da.Vintage
11/06/2007, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
Καμια 100 ευρω πρεπει να πηγε.

Εγω παντως δε σταματαω δε πα να ερθουν και ελικοπτερα :rotflmao: :rotflmao:

Άλλοι λένε 300 άλλοι 100
εγώ πιστεύω το 2ο...

grigorisr1
11/06/2007, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Άλλοι λένε 300 άλλοι 100
εγώ πιστεύω το 2ο...

100 και με τιν εκπτωση 50

Da.Vintage
11/06/2007, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
100 και με τιν εκπτωση 50

Τί έκπτωση?
έχει και στις 3 η 1 δώρο?:lol: :lol: :lol:

maniak.
11/06/2007, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Eγώ γιατί δεν ονομάστηκα? Δεν είμαι κάγκουρας?
Απέχω απο τη λίστα?



:confused: ΜΑΛΛΟΝ "ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ" ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ SUZUKI. :D :D



:lol: :lol: :lol:

maniak.
11/06/2007, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Bαλε και εσυ καμια απο εκεινες τις ωραιες που βγαζεις με το κινητο και δεν φαινεται τιποτα..:rotflmao: :rotflmao:




:smilea:


92667

maniak.
11/06/2007, 20:13
:hypnotize


92668

maniak.
11/06/2007, 20:14
:D


92669