PDA

View Full Version : Ένα ευχαριστώ στα μέλη και το site



Harry_V
11/05/2007, 13:08
Στα μέσα των δεύτερων -άντα αποφάσισα να κάνω πράξη το όνειρο/τρέλα που είχα από μικρός και έτσι εντόπισα το moto.gr και ξεκίνησα να το διαβάζω πριν από ένα χρόνο, όντας άσχετος και έχοντας οδηγήσει μοτο μόνο καλοκαίρια. Έτσι πήρα το V Strom 650 στα τέλη του προηγούμενου Αυγούστου και έκανα μέχρι σήμερα 12.000 χλμ καθώς μου είναι πλέον εξαιρετικά δύσκολο να ξαναμπώ στο "κουτάκι" όπως περιέγραφε κάποιος από τα μέλη το αυτοκίνητο.

Το διάστημα αυτό διάβασα όλα σχεδόν τα άρθρα που υπήρχαν από παιδιά με εμπειρία και διάθεση να μεταφέρουν τη γνώση τους.

Έτσι έμαθα για το γυροσκοπικό, για το φρένο στη στροφή, για το φρένο πανικού, για οδήγηση σε βροχή, για το χειρισμό σπασμένων κινητήρων από αντιπροσώπους, για επίλυση προβλημάτων με ασφαλιστικές, καθώς και για αγορές μέσω net, για προϊόντα, για σωστούς επαγγελματίες, και ένα σωρό άλλα πράγματα κάποια από τα οποία θεωρώ ότι μου έσωσαν τη ζωή ενώ κάποια άλλα μου εξοικονόμησαν πόρους και με οδήγησαν σε ποιοτικότερες αγορές.

Θα ήθελα λοιπόν να απευθύνω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εσάς που όλοι μαζί χτίζετε καθημερινά μια ανεκτίμητη πηγή γνώσης :beer:

Επίσης οι τσακωμοί και οι διαφωνίες σας μου έφταξαν πολλές φορές το κέφι:rotflmao: :lol: :lol: :lol:

Thanks

gcrook
11/05/2007, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Harry_V




Με συγκινησες.
Θελεις να γινεις μελος στο "γλυκα αγορια V2 club" ;

Ξερεις το κλαμπ με motto: "V2 sweet boyz club.Because all the fun comes from the back cylinder"



:blush: :wave2:

Nostra
11/05/2007, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Harry_V
......Επίσης οι τσακωμοί και οι διαφωνίες σας μου έφταξαν πολλές φορές το κέφι:rotflmao: :lol: :lol: :lol:


:wave2: :wave2: :wave2:


Καλώς ήρθες και επώνυμα... :wave2: :wave2: :wave2:

cityfly
11/05/2007, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Με συγκινησες.
Θελεις να γινεις μελος στο "γλυκα αγορια V2 club" ;

Ξερεις το κλαμπ με motto: "V2 sweet boyz club.Because all the fun comes from the back cylinder"



:blush: :wave2:


ρε τι κάνεις

θα μας τον τρομάξεις και θα φύγει
κι αν την πρώτη φορά χρειάστηκε 12000 χιλ για να γράψει θα χρειαστεί 24000 για να ξαναγράψει

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



καλώς ήρθες
Harry_V

:beer: :beer: :beer:

makis206
11/05/2007, 13:18
Καλώς ήρθες και πάντα καλοτάξιδος να είσαι !

:beer: :beer: :beer: :beer:

OldMan
11/05/2007, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Με συγκινησες.
Θελεις να γινεις μελος στο "γλυκα αγορια V2 club" ;
Με δανεικό Ducati γίνονται εγγραφές ???:blush:

Harry_V
11/05/2007, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Με συγκινησες.
Θελεις να γινεις μελος στο "γλυκα αγορια V2 club" ;

Ξερεις το κλαμπ με motto: "V2 sweet boyz club.Because all the fun comes from the back cylinder"



:blush: :wave2:

Ναι θέλω. Will you provide the cylinder for me honey? Θα στον ροντάρω. :blush:

Άντε, με κάνεις και παρεκτρέπομαι μεγάλος άνθρωπος.:wave2:

gcrook
11/05/2007, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Με δανεικό Ducati γίνονται εγγραφές ???:blush:

Προτιμουμε τζαπαν V2 γιατι τα αλλα υπερθερμαινονται:blush: οταν το καυτο πιστονι:blush: παλινδρομει:blush: στον υγρο:blush: απο τα καυτα λαδια:blush: πισω κυλινδρο.:blush:

Post gayness: 9,5/10 :blush:

afrotwin
11/05/2007, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Harry_V
Στα μέσα των δεύτερων -άντα αποφάσισα να κάνω πράξη το όνειρο/τρέλα που είχα από μικρός και έτσι εντόπισα το moto.gr και ξεκίνησα να το διαβάζω πριν από ένα χρόνο, όντας άσχετος και έχοντας οδηγήσει μοτο μόνο καλοκαίρια. Έτσι πήρα το V Strom 650 στα τέλη του προηγούμενου Αυγούστου και έκανα μέχρι σήμερα 12.000 χλμ καθώς μου είναι πλέον εξαιρετικά δύσκολο να ξαναμπώ στο "κουτάκι" όπως περιέγραφε κάποιος από τα μέλη το αυτοκίνητο.

Το διάστημα αυτό διάβασα όλα σχεδόν τα άρθρα που υπήρχαν από παιδιά με εμπειρία και διάθεση να μεταφέρουν τη γνώση τους.

Έτσι έμαθα για το γυροσκοπικό, για το φρένο στη στροφή, για το φρένο πανικού, για οδήγηση σε βροχή, για το χειρισμό σπασμένων κινητήρων από αντιπροσώπους, για επίλυση προβλημάτων με ασφαλιστικές, καθώς και για αγορές μέσω net, για προϊόντα, για σωστούς επαγγελματίες, και ένα σωρό άλλα πράγματα κάποια από τα οποία θεωρώ ότι μου έσωσαν τη ζωή ενώ κάποια άλλα μου εξοικονόμησαν πόρους και με οδήγησαν σε ποιοτικότερες αγορές.

Θα ήθελα λοιπόν να απευθύνω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εσάς που όλοι μαζί χτίζετε καθημερινά μια ανεκτίμητη πηγή γνώσης :beer:

Επίσης οι τσακωμοί και οι διαφωνίες σας μου έφταξαν πολλές φορές το κέφι:rotflmao:

Thanks

ides ti kinoniki prosfora prosferome stin kininonia
mpori to atomo na min ema8e pote tin odigisi me sindromo ekler
i tin apofigi santouits
opos episis ke tin strofi stantotern tipou crs
ala kati ema8e ke voi8i8ike arketa...

ante file na erxese stis sinantisis na ma8is ki ala
ke ta glika agoria na ta protimisis ine leme to alati ke i magioneza tis zois...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
11/05/2007, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Προτιμουμε τζαπαν V2 γιατι τα αλλα υπερθερμαινονται:blush: οταν το καυτο πιστονι:blush: παλινδρομει:blush: στον υγρο:blush: απο τα καυτα λαδια:blush: πισω κυλινδρο.:blush:

Post gayness: 9,5/10 :blush:

:yuck:


88094

lampros_fazer
11/05/2007, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ξερεις το κλαμπ με motto: "V2 sweet boyz club.Because all the fun comes from the back cylinder"
:

Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Προτιμουμε τζαπαν V2 γιατι τα αλλα υπερθερμαινονται:blush: οταν το καυτο πιστονι:blush: παλινδρομει:blush: στον υγρο:blush: απο τα καυτα λαδια πισω κυλινδρο.

Post gayness: 9,5/10 :blush:
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Α,Harry_V καλωσήρθες..:lol: :wave2:

:beer: :beer: :beer: