PDA

View Full Version : Moy AnoΙΞΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ



ntinlanden
11/05/2007, 13:18
MOY ANOΙΞΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ :mad: :( :bawl:

OldMan
11/05/2007, 13:27
Αυτό είναι το καλό με τα μηχανάκια !!!

(δεν μπορούν να στα ανοίξουν...)

sniper
11/05/2007, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αυτό είναι το καλό με τα μηχανάκια !!!

(δεν μπορούν να στα ανοίξουν...)

Ναι.... τα τυλίγουν με κορδέλα και τα παίρνουν ολόκληρα....

Στο θέμα μας: Μετά το έκλεισαν;

gcrook
11/05/2007, 13:55
Πηραν τιποτα;

OldMan
11/05/2007, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Πηραν τιποτα;
Είχες παραγγήλει κανένα 12βολτο CD player ?? :D

gcrook
11/05/2007, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
παραγγήλει

Οχι δεν ειχα παραγγείλει κανα 12τετοιο σιντι πλειερ.:D :D :D

Trickster
11/05/2007, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Οχι δεν ειχα παραγγείλει κανα 12τετοιο σιντι πλειερ.:D :D :D


ώ τι του ΄πε... προσβόλααααα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ntinlanden
11/05/2007, 14:06
ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ pIONEER MP3 ΕΝΙΣΧΥΤΗ SONY KAI SUB
Α ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΤΖΑΜΙ
ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ :mad:
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΣΚΑΩ ΣΚΑΩ
ΕΥΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΤΟ ΘΑ ΕΧΩ PARKING ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ......

OldMan
11/05/2007, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
παραγγείλει
Σε τυφλώνει ο έρωτας και λες μαλακιούλες...:blush:

(Υπερσυντέλικος είναι...) :wave2:

gcrook
11/05/2007, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Σε τυφλώνει ο έρωτας και λες μαλακιούλες...:blush:

(Υπερσυντέλικος είναι...) :wave2:

Ελα ρε Αντωνη φοβερος τυπος που τον θυμηθηκες;:rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
11/05/2007, 15:34
Καλά , συναγερμός δεν υπήρχε;... επίσης αφήνεις την πρόσοψη του κασετοφώνου μέσα στο αυτοκίνητο;

Ελπίζω να βρείς άκρη αν και δύσκολο.

Πάντως ισχύει και εδώ οτι και για τις μηχανές,... .όταν έχεις κάτι καλό κοιτάς να το προστατεύσεις όσο μπορείς. Κρίμα φιλαράκο...


Gandalf

SF
11/05/2007, 20:15
ΚΑΤ'ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΞΑΙΡΕΣΗ θα σπαμάρω:

Μη μπλέκουμε το ρήμα παραγγέλνω (παράγγειλα) με το παραγγέλλω (παρήγγειλα). Βέβαια και ο αόριστος του 1ου "παρήγγειλα" αναφέρεται ως ορθός (μιας και τα 2 ρήματα είναι το ίδιο πράγμα σε δημοτική και καθαρεύουσα), αλλα ο υπερσυντέλικος κανονικά είναι είχα παραγγείλει.

Αυτά :smokin:


Επι τη ευκαιρία, πριν 2-3 βδομάδες άνοιξαν και το δικό μου κουτί, και πήραν το σιντόφωνο.

mourgakos
11/05/2007, 21:40
υπαρχει ενας γενικος κανονας ,,πριν φτασεις κοντα στην περιοχη που μενεις,παρκαρεις κλπ,
δεν το εχεις τσιτα,με ανοικτα παραθυρα ,το χερι απεξω και το χαμογελο του γυφτου που πουλαει τραπεζακια...εκτος οτι τα σπας του καθενα που γουσταρει να κοιμηθει η απλα να ησυχασει λιγο,δινεις στοχο...για ανοιγμα.
θα ελεγα οτι γενικα επρεπε να ειναι ετσι,αλλα εδω ειναι ελλαντα,και πως θα διαφημιστουμε αν δε το εχουμε στη διαπασων...:rolleyes:
και γω εχω στο αυτοκινητο,αλλα πια απο το 40 που φτανει,μετα βιας μεχρι το 15 το βαζω...:sick:
για να μην αρρωσταινουν και με σιχτηριαζουν οι γυρω μου και για να μη το βρισκω ανοικτο...:wave2:

adam_tsouk
12/05/2007, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
υπαρχει ενας γενικος κανονας ,,πριν φτασεις κοντα στην περιοχη που μενεις,παρκαρεις κλπ,
δεν το εχεις τσιτα,με ανοικτα παραθυρα ,το χερι απεξω και το χαμογελο του γυφτου που πουλαει τραπεζακια...εκτος οτι τα σπας του καθενα που γουσταρει να κοιμηθει η απλα να ησυχασει λιγο,δινεις στοχο...για ανοιγμα.
θα ελεγα οτι γενικα επρεπε να ειναι ετσι,αλλα εδω ειναι ελλαντα,και πως θα διαφημιστουμε αν δε το εχουμε στη διαπασων...:rolleyes:
και γω εχω στο αυτοκινητο,αλλα πια απο το 40 που φτανει,μετα βιας μεχρι το 15 το βαζω...:sick:
για να μην αρρωσταινουν και με σιχτηριαζουν οι γυρω μου και για να μη το βρισκω ανοικτο...:wave2:

ετσι ακριβως!


στο δικο μου τουτου ποτε δεν "βαραγα" κοντα στη γειτονια μου (ουτε εξω απο καφε αλλα δεν ειναι του παροντος):lol:
επισης πριν μπω στη γειτονια μου βγαζω gps και τη βαση (μη νομιζουν οτι το εχω μεσα)

AFTER
13/05/2007, 02:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ετσι ακριβως!


στο δικο μου τουτου ποτε δεν "βαραγα" κοντα στη γειτονια μου (ουτε εξω απο καφε αλλα δεν ειναι του παροντος):lol:
επισης πριν μπω στη γειτονια μου βγαζω gps και τη βαση (μη νομιζουν οτι το εχω μεσα)


Επισης, οταν φτανετε σπιτι σας με την μοτο, βεβαιωθειτε οτι δεν σας ακολουθει κανεις απο πισω
Αν δειτε καποιον προσπεραστε το σπιτι σας, και χαθειτε μπροστα

Ειναι αποδεδειγμενο οτι ο κλεφτης ηταν πισω σας πριν σας κλεψουν
Το ''ρε παιδια για 2 λεπτα την αφησα'' που εχουμε ολοι ακουσει ....

TROOPER
14/05/2007, 06:55
κλειστο !!!!!!!!

κανει ρευμα !!!!!!!!!!!

:lol:

περαστικα ρε φιλε....;)

ntinlanden
14/05/2007, 07:27
καλημερα παιδια. εδω και κανα χρονο δεν επαιζα γενικα μουσικη, αυτο για τη γειτονια δεν επαιζε να το εκανα,αλλα οπως ειπα δεν ακουγα τωρα τελευταια, (οχι οτι τα βαρεθηκα ομως και επρεπε να τα παρουν) μαλλον τα γατονια το ειχαν σταμπαρει σε κανα πλυσιμο κλπ...
η προσοψη δεν ηταν επανω.
Που να τα βαλουν και να βραχυκυκωσει και να παρει φωτια ο ενυσχιτης να πεταχτει το CD με δυναμη εξω στο λαιμο και να σκασει το SUB.

ledz
14/05/2007, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αυτό είναι το καλό με τα μηχανάκια !!!

(δεν μπορούν να στα ανοίξουν...)

... εμενα μου ανοιξαν τη σελα του CBF στο Carrefour στην περιμετρικη της Πατρας.

Τι περιμεναν να βρουν κατω απο κει αραγε :confused:

ntinlanden
14/05/2007, 13:54
OTI NA ' NAI EINAI OTI NA' NAI...