PDA

View Full Version : ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!



orangedragon
11/05/2007, 16:05
edo k ena mina exo to foyraki mou sto sinergio me xtipimeno to mprostino sistima,kalamia,troxos,ftero, plakes, timoni, psigio k maska mias k ine version R.
exo pari kati tilefona se metaxirismena ala distixos oli mou ipan oti den tha vro tipota apo afta stin agora!!!:sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
ti na kano????:(

GATOYLHS
11/05/2007, 16:27
ΡΩΤΗΣΕΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΙΑΠΩΝΙΑ? ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕΡΙΚΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ.

SF
11/05/2007, 16:29
Χωρίς πλάκα, μπορείς να αγοράσεις ένα ολόκληρο μεταχειρισμένο φτηνό CB (λίγο πάνω από 1000eur) και θα κάνεις τη δουλειά σου μάλλον πιο οικονομικά! Ίσως να βγει κανονικό μετά, όχι R, αλλά δεν πειράζει...

(Εγώ ψάχνω για πίσω φτερό)

Chris1983gr
11/05/2007, 16:33
Παιδια σορρυ δεν ειναι διαφημηση αλλα για να βοηθησω τον φιλο ...για δοκιμασε να παρεις τηλ τον Moto Times ... η σελιδα ειναι www.mototimes.gr ...ρωτησα εγω για ανταλλακτικα οταν το πηρα και μου ειπε οτι εχει ανταλλακτικα μπόλικα γιατι εχει κονέ... κανε μια προσπαθεια δεν χανεις τιποτα..ελπιζω να βοηθησα...

Φιλικά..

sniper
11/05/2007, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Chris1983gr
Παιδια σορρυ δεν ειναι διαφημηση αλλα για να βοηθησω τον φιλο ...για δοκιμασε να παρεις τηλ τον Moto Times ... η σελιδα ειναι www.mototimes.gr ...ρωτησα εγω για ανταλλακτικα οταν το πηρα και μου ειπε οτι εχει ανταλλακτικα μπόλικα γιατι εχει κονέ... κανε μια προσπαθεια δεν χανεις τιποτα..ελπιζω να βοηθησα...

Φιλικά..

Μου θυμίζει την δική μου ιστορία, όταν μου είχαν κλέψει τα όργανα από το SF μου, πάω σε μαγαζί και μου λένε "Ότι θες φιλαράκο το έχουμε - όργανα απο SF? Ναι - 200?" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πήγα 10 φορές και όλο τα έφερναν... τα εφερα απο Ιαπωνια τελικά 700? :mad:

orangedragon
11/05/2007, 17:13
efxaristo re magkes gia tis plirofories elpizo na statho tixeros k na vro kati...

orangedragon
11/05/2007, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από GATOYLHS
ΡΩΤΗΣΕΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΙΑΠΩΝΙΑ? ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕΡΙΚΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ.

exo vri kenoyrgia ala den simferi na tin ftiakso mono to psigio kani 480!!!! to maskaki 400!!! k pah legontas.....!!!!