PDA

View Full Version : Αγγελιες-Προσοχη



tattooman
11/05/2007, 21:19
Μαγκες προσοχη σε αυτους που σας παιρνουν τηλ. οταν βαζετε αγγελια σε περιοδικο η εφημεριδα.Εβαλα αγγελια σε εφημεριδα για ενα μηχανακι και δημοσιευτηκε σημερα.Μεχρι αυτη την ωρα μ εχουν παρει 4 τηλ και το τελευταιο που ρωτανε ειναι σε τι κατασταση ειναι το μηχανακι.Επισης ουτε τους ενδιαφερει αν ειναι αντιπροσωπειας η παραεισαγωγη και ουτε καν ρωτησε καποιος γιατι το δινω με λιγα χλμ.Το μονο που ζητανε ειναι να μαθουν σε ποια περιοχη βρισκεται το μηχανακι και επιμενουν να ερθουν οι ιδιοι στον χωρο μου να το δουνε για να με απαλλαξουν απο τον κοπο.Οταν τους λεω οτι κατι τετοιο δεν παιζει και τους ζηταω να βρεθουμε αλλου τοτε μου προβαλουν κατι ηλιθιες δικαιολογιες οπως "ειμαστε κοντα","αν ειναι οκ και καθαρο το μηχανακι τοτε αυριο παιρνεις χρημα" και κατι μ@λ@κιες τετοιες.Αρνηθηκα και οι 2 απο αυτους μου κλεισανε το τηλ ενω οι αλλοι δυο μου ειπαν οτι θα ξαναπαρουν.Μα ολοι να ζητανε το ιδιο πραγμα η το μονο που θελουν ειναι να σταμπαρουν το μηχανακι και την περιοχη?Πριν 1 χρονο φιλος εχασε καπως ετσι ενα ΧΧ αφου εκανε την μ@λ@κια και εκλεινε ραντεβου στον χωρο εργασιας του.Στα ραντεβου καποιοι τον στησανε και σε μια εβδομαδα περιπου του κλεψανε το μηχανακι απο την δουλεια του.Μπορει να ειμαι εγω καχυποπτος...

DimChios
11/05/2007, 22:03
[i]Μπορει να ειμαι εγω καχυποπτος... [/B]


ΔΕΝ είσαι καχύποπτος φίλε μου!

:winka: :beer:

alximistis
12/05/2007, 12:19
Μάλλον δεν είσαι καχύππτος και σε ευχαριστούμε για την προειδοποίηση. Όχι τίποτε άλλο και έχω βάλει κι εγώ αγγελία...

OrEsTiS82
12/05/2007, 14:26
Θελω τους αριθμους των κινητων απο τους υποπτους, στειλτα μου σε pm

athandim
12/05/2007, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Θελω τους αριθμους των κινητων απο τους υποπτους, στειλτα μου σε pm
Γιατί κάτι μου λέει πως θα είχαν απόκρυψη;;


tatooman... :a013:

OzZzZzY
12/05/2007, 15:19
γιατι κατι μου λεει πως αν του δωσετε τα τηλεφωνα θα χει μπλεξιματα?

gcrook
12/05/2007, 17:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από tattooman
Μαγκες προσοχη σε αυτους που σας παιρνουν τηλ. οταν βαζετε αγγελια σε περιοδικο η εφημεριδα.Εβαλα αγγελια σε εφημεριδα για ενα μηχανακι και δημοσιευτηκε σημερα.Μεχρι αυτη την ωρα μ εχουν παρει 4 τηλ και το τελευταιο που ρωτανε ειναι σε τι κατασταση ειναι το μηχανακι.Επισης ουτε τους ενδιαφερει αν ειναι αντιπροσωπειας η παραεισαγωγη και ουτε καν ρωτησε καποιος γιατι το δινω με λιγα χλμ.Το μονο που ζητανε ειναι να μαθουν σε ποια περιοχη βρισκεται το μηχανακι και επιμενουν να ερθουν οι ιδιοι στον χωρο μου να το δουνε για να με απαλλαξουν απο τον κοπο.Οταν τους λεω οτι κατι τετοιο δεν παιζει και τους ζηταω να βρεθουμε αλλου τοτε μου προβαλουν κατι ηλιθιες δικαιολογιες οπως "ειμαστε κοντα","αν ειναι οκ και καθαρο το μηχανακι τοτε αυριο παιρνεις χρημα" και κατι μ@λ@κιες τετοιες.Αρνηθηκα και οι 2 απο αυτους μου κλεισανε το τηλ ενω οι αλλοι δυο μου ειπαν οτι θα ξαναπαρουν.Μα ολοι να ζητανε το ιδιο πραγμα η το μονο που θελουν ειναι να σταμπαρουν το μηχανακι και την περιοχη?Πριν 1 χρονο φιλος εχασε καπως ετσι ενα ΧΧ αφου εκανε την μ@λ@κια και εκλεινε ραντεβου στον χωρο εργασιας του.Στα ραντεβου καποιοι τον στησανε και σε μια εβδομαδα περιπου του κλεψανε το μηχανακι απο την δουλεια του.Μπορει να ειμαι εγω καχυποπτος...

Μην τρελαινεσαι.
Στειλε μου με π.μ την διευθυνση σου να ερθω εκει να πιουμε ενα καφεδακι να τα πουμε βρε αδερφε.









































:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tattooman
12/05/2007, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από athandim
Γιατί κάτι μου λέει πως θα είχαν απόκρυψη;;


tatooman... :a013: Ο μαικ λαμαρ εισαι?Αποκρυψη ειχαν.

adam_tsouk
12/05/2007, 19:35
σε μενα κ ενα διλο πηρε καποιος οπου ηθελε να παρει τη μηχανη δινοντας μου ενα (μονο ενα) γραμματιο για ενα μηνα μετα ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ.

φυσικα οταν του ειπα να ερθει σε ενα μηνα να την αγορασει :lol: ειπε οτι... τη χρειαζεται αμεσα... :rolleyes:


το νου σας λεμεεεεε :beer:

consei
13/05/2007, 08:48
Συμφωνώ απόλυτα παιδιά.
Τα κλεφτρόνια καραδοκούν από παντού.
Γνωστός έκανε τη βλακεία να δώσει τη μηχανή για test ride σε άγνωστο.
Ακόμα περιμένει να γυρίσει.....