PDA

View Full Version : Πισω φτερακι γιαVersys ???? (Rear Hugger)



ΘΑΝΟΣ20069
12/05/2007, 14:06
Παιδια γεια σας!
Μολις πηρα ενα versys.
Το μηχανακι ειναι καταπληκτικο για την κατηγορια του και για την τιμη του.
Εχει ομως ενα συμαντικο λαθος, την απουσια πισω φτερου (Rear Hugger).
Αυτο εχει ως αποτελεσμα να ανεβαινει απιστευτο νερο απ'το δρομο και το μηχανακι να γινεται ενα μαυρο χαλι.
Φανταστητε να το πλενετε, να το γυαλιζετε και να το ψειριζετε για ωρα και σε μια αποσταση, οχι και τοσο μεγαλη για τα ελληνικα δεδομενα, να πατησετε δυο φορες νερακια και να τραβατε τα μαλλια σας!
Αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι στο ψαλιδι υπαρχουν καποια σπιρωματα σαν υποδοχες για φτερακι.
Στο internet παιζουν πολλα.Στην ελληνικη αγωρα παιζει τιποτα?
Τι, που, ποσο και τετοια!...τα φωτα σας!


88165

zireous
12/05/2007, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΑΝΟΣ
Παιδια γεια σας!
Μολις πηρα ενα versys.
Το μηχανακι ειναι καταπληκτικο για την κατηγορια του και για την τιμη του.
Εχει ομως ενα συμαντικο λαθος, την απουσια πισω φτερου (Rear Hugger).
Αυτο εχει ως αποτελεσμα να ανεβαινει απιστευτο νερο απ'το δρομο και το μηχανακι να γινεται ενα μαυρο χαλι.
Φανταστητε να το πλενετε, να το γυαλιζετε και να το ψειριζετε για ωρα και σε μια αποσταση, οχι και τοσο μεγαλη για τα ελληνικα δεδομενα, να πατησετε δυο φορες νερακια και να τραβατε τα μαλλια σας!
Αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι στο ψαλιδι υπαρχουν καποια σπιρωματα σαν υποδοχες για φτερακι.
Στο internet παιζουν πολλα.Στην ελληνικη αγωρα παιζει τιποτα?
Τι, που, ποσο και τετοια!...τα φωτα σας!

Δε ρωτάς τον Perfect (είναι και μέλος του φόρουμ) αν έχει κάτι σχετικό;

Δες το ποστ πιο κάτω που λέει 'ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΑ Carbon ΦΕΡΙΝΚ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ'.

venumis
12/05/2007, 21:46
φίλε αφού λες οτι εχεις δει πολλά στο internet και μάλον δεν βρίσκεις στην Ελλάδα κανε μια αγορά μέσο διαδικτύου..Δεν θα πληρώσεις μεγάλο ποσό για μεταφορικά αφου το φτεράκι που θες δεν έχει κάποιο βάρος..
Παντως πάλι καλα που έγραψες το παραπάνω γιατι το μηχανάκι ειναι νεο στην αγορα κ ετσι οσοι διαβασουν το μηνυμά σου θα ξέρουν και το "προβληματάκι" αν πρόκειται να το αγοράσουν.. Μεγια και καλοτάξιδη ,ειναι ωραία μηχανή και πρακτική..

zireous
12/05/2007, 22:51
Στο διαδίκτυο θα βρείτε το σύμπαν άμα ψάξετε, το θέμα είναι ότι άλλο ρώτησε...

venumis
14/05/2007, 02:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
Στο διαδίκτυο θα βρείτε το σύμπαν άμα ψάξετε, το θέμα είναι ότι άλλο ρώτησε...

δεν καταλαβαίνω τιν χρησιμότητα απο το σχόλιο σου !!!

zireous
14/05/2007, 02:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΑΝΟΣ
...
Στο internet παιζουν πολλα.Στην ελληνικη αγωρα παιζει τιποτα?
Τι, που, ποσο και τετοια!...τα φωτα σας!

Mήπως τώρα κατάλαβες;

Άμα βάλεις στο google (μη σου πω στο ebay) τη λέξη hugger, ξερς πόσα hits θα πιάσεις;
:lol:

venumis
14/05/2007, 03:15
φίλε δεν έχω όρεξη να το παίξω ούτε εξυπνάδα αλλά ούτε να τσακωθώ με κανέναν… για άλλο σκοπό είμαστε εδώ μέσα , τουλάχιστον εγώ, χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν.. ο ένας βοηθάει τον άλλον με τον τρόπο του, την επιλογή της καλύτερης λύσης θα την επιλέξει ο ενδιαφερόμενος.. Ας είμαστε λοιπόν λίγο πιο χαλαροί