PDA

View Full Version : η εποχη μας ειναι μια ξευτιλα.....



Σελίδες : [1] 2 3

EVI
12/05/2007, 16:55
και φυσικα οτι πω παρακατω υπηρχε και θα υπαρχει παντα.........





Δεν αντεχω αλλο την ασυδοσια......τον ξευτιλισμο...την προστυχια........ολα ειναι προστυχα............πρωσπαθω να συμβαδιζω με την κατασταση φοβουμενη οτι θα χαρακτηριστω ως συντιριτικια η κομπλεξικη........αλλα δε μπορω αλλο...........δε μπορω να βλεπω παντου γυρω μου γυναικες που το μονο που κανουν (ειτε για λεφτα ειτε για την πρωσοπικη τους ματαιοδοξια) να κυκλοφορουν γυμνες ......να φεροντε σαν πουτανες ......... να ειναι περηφανες για αυτο! να μην εχουν τιποτα αλλο να επιδειξουν απο το σωματοτυπο τους............ μα ειναι τοσο κενες? τοσο? δεν εχουν τιποτα αλλο στο κεφαλι τους εκτος απο το να προκαλουν για να βγαλουν λεφτα ? η για να βολευτουν? σε ποιαν αρεσει πραγματικα να ξευτιλιζετε ετσι? .......εχω αηδιασει............ανοιγω την τηλεοραση και ειναι τιγκα στα ξεκωλα τιγκα στα καχεκτυπα των γκει.....(δεν εχω τιποτα μαζι τους αλλα τους διακωμοδιζουν ολα αυτα ακομα και αυτοι εξοργιζοντε με αυτα που βλεπουν)


περπαταω στο δρομο
μπαινω στο ιντερνετ


παντου υπαρχει μια ΄΄΄βρωμα΄΄ .................... περιοδικα , μουσικη, διαφιμισεις ολα στο βωμο του προστυχου του ανηθικου


τοσο μα τοσο σας αρεσει αυτο? τοσο σας προκαλει? τοσο ενδοιαφερον εχει ?


να ανοιγεις περιοδικα μοτοσυκλετας και να βλεπεις κωλους και βυζια?

που ειναι οι τεχνες? ο πολιτισμος ? τα ιδεωδη ?


η ηθικη και η αξιοπρεπεια προς τον ανθρωπο και την υποσταση του ειναι τετριμενα πλεον? οσοι ειναι ετσι ειανι και μαλακες??????????????


μονο σαρκα? τιποτα αλλο?

μονο χοντροκομμενα αστεια? μονο γελοιπιηση των παντων ?

:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

lampros_fazer
12/05/2007, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
τοσο μα τοσο σας αρεσει αυτο? τοσο σας προκαλει? τοσο ενδοιαφερον εχει ?
Nαι..

:cool::cool::cool:

stefanos
12/05/2007, 17:06
Το ίδιο συμβαίνει και με τις μηχανές και τα τουτου.
Είναι η διαδικασία ζευγαρώματος στους ανθρώπους.
Το "ισχυρό" αρσενικό, και το πιο "υγειές" θυλικό.

Η διαδικασία είναι λίγο κουτή βέβαια αλλά θα ήταν καλύτερο να διεκδικούμε τα θυλικά χτυπώντας τα κεφάλια μας σαν τα κριάρια?

sober
12/05/2007, 17:07
Δε σε βρισκω κα8ολου συντηριτικη..ισα ισα που εχεις απολυτο δικιο!!Και να προσ8εσω οτι με ολη αυτη την πλυση εγκεφαλου που κανουν στις γυναικες (βαλε το ταδε κραγιον..τα μαλλια σου να ειναι ετσι...μεινε 50 κιλα κατω απο το υψος σου...) λιγες ειναι αυτες που πραγματικα ειναι ο εαυτος τους και νιω8ουν πραγματικα καλα με αυτο...Σκεψου ομως ποσα ανεγκεφαλα κοριτσακια 'η γυναικες κανονιζουν τη ζωη τους αναλογα με το τι προσταζουν τα περιοδικα κ οι διαφημισεις...και οχι μονο στο 8εμα της εμφανισης αλλα και οσον αφορα τις προσωπικες τους σχεσεις και τη συμπεριφορα τους με τους αλλους... :rolleyes: :(

Γενικοτερα το σεξ πουλαει...Λιγοι ειναι αυτοι που 8α πουν ''αμαν μωρη..κρυψε και τιποτα..'' οι περισσοτεροι ομως 8α πουν ''καλοοοο...'' (το λιγοτερο..:winka: )

AFTER
12/05/2007, 17:09
Εγω πιστευω γενικα, οτι συγκεκριμενα εδω στην Ελλαδα, εχουμε χασει τελειως το μπαλακι
Και στο εξωτερικο γινεται το ιδιο, αλλα εμεις ειμαστε και ο λαος των ακρων
Αμα δεν ξεφτιλισουμε κατι δεν εχει νοημα
Βασικα τα playboy & penthouse εχουν λιγοτερη τσοντα και απο τα σταυρολεξα αν το εχεις παρατηρησει

Δεν υπαρχει σε τιποτα προοδος, και οι ανθρωποι γινονται ολοενα και χειροτεροι

Βλεπουμε συνανθρωπους μας στον δρομο, ζητιανους τελειωμενους πρεζονια, και τους κοιταμε σαν να ειναι εκθεματα σε μουσειο

Αλλα κυριως δεν υπαρχει σεβασμος στον ανθρωπο και στην προσωπικοτητα του αλλου, και αυτο πιστευω ειναι το μεγαλυτερο προβλημα
Αυτο το βλεπεις, στην δουλεια, στο περπατημα στον δρομο που χτυπανε ο ενας τον αλλο σαν τα προβατα, στην οδηγηση.....

Και που να δεις τι μας περιμενει ακομα Evi.....

mob rules
12/05/2007, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI


τοσο μα τοσο σας αρεσει αυτο? τοσο σας προκαλει? τοσο ενδοιαφερον εχει ?


να ανοιγεις περιοδικα μοτοσυκλετας και να βλεπεις κωλους και βυζια?

που ειναι οι τεχνες? ο πολιτισμος ? τα ιδεωδη ?


:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:


1)ναι!!:cool:
2)ναι:cool:
3)μια μορφη τεχνης ειναι ο ωραιος κωλος και τα ωραια βυζια:rolleyes:
οσο για πολιτισμο και ιδεωδη εδω θα συμφωνισω μαζι σου...ουτε πολιτισμος υπαρχει ουτε τιποτα
ουτε κανενας σεβασμος προς κανεναν,ειτε ανθρωπο ειτε ζωο ειναι αυτο.το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω ο ανθρωπος ειναι το χειροτερο πλασμα του κοσμου!!

zephyr1
12/05/2007, 17:24
Εγω παντως το πρωι στην Καλιθεα ειδα ενα κ@λ@ souper.:a8:

Να ειναι καλα το κοριτσι.:smokin:

Druuna
12/05/2007, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εγω πιστευω γενικα, οτι συγκεκριμενα εδω στην Ελλαδα, εχουμε χασει τελειως το μπαλακι
Και στο εξωτερικο γινεται το ιδιο, αλλα εμεις ειμαστε και ο λαος των ακρων
Αμα δεν ξεφτιλισουμε κατι δεν εχει νοημα
Βασικα τα playboy & penthouse εχουν λιγοτερη τσοντα και απο τα σταυρολεξα αν το εχεις παρατηρησει

Δεν υπαρχει σε τιποτα προοδος, και οι ανθρωποι γινονται ολοενα και χειροτεροι

Βλεπουμε συνανθρωπους μας στον δρομο, ζητιανους τελειωμενους πρεζονια, και τους κοιταμε σαν να ειναι εκθεματα σε μουσειο

Αλλα κυριως δεν υπαρχει σεβασμος στον ανθρωπο και στην προσωπικοτητα του αλλου, και αυτο πιστευω ειναι το μεγαλυτερο προβλημα
Αυτο το βλεπεις, στην δουλεια, στο περπατημα στον δρομο που χτυπανε ο ενας τον αλλο σαν τα προβατα, στην οδηγηση.....

Και που να δεις τι μας περιμενει ακομα Evi.....







+1000

sober
12/05/2007, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Εγω παντως το πρωι στην Καλιθεα ειδα ενα κ@λ@ souper.:a8:

Να ειναι καλα το κοριτσι.:smokin:



Δεν ειπαμε ρε παιδια να μην 8αυμασεις εναν ωραιο τυπο 'η τυπισσα...Αλλα το 8εμα με τα ξεκ@λα και το σεξ εχει καταντησει αηδια...Χωρις να το καταλαβουμε εχουμε καταντησει ολοι μπανιστιρτζηδες... :nono:

xampos
12/05/2007, 17:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
1)ναι!!:cool:
2)ναι:cool:
3)μια μορφη τεχνης ειναι ο ωραιος κωλος και τα ωραια βυζια:rolleyes:
οσο για πολιτισμο και ιδεωδη εδω θα συμφωνισω μαζι σου...ουτε πολιτισμος υπαρχει ουτε τιποτα
ουτε κανενας σεβασμος προς κανεναν,ειτε ανθρωπο ειτε ζωο ειναι αυτο.το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω ο ανθρωπος ειναι το χειροτερο πλασμα του κοσμου!!




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

xampos
12/05/2007, 17:52
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΕΛΛΑΔΑ ΑΘΑΝΑΤΗ

:wave2:

stratosZX10
12/05/2007, 18:42
αχ evi μου, ο κοσμος που ζουμε ειναι σαπιος για τον εξης και απλουστατο
λογο......
γιατι χαθηκε ενα πολυ σημαντικο πραγμα....
η ''μπεσα'' και η ηθικη.....


και ας με πει οποιος θελει συντηρητικουρα..............

EVI
12/05/2007, 18:51
χαιρομε που δεν ειμαι μονη μου (καλα το ηξερα αυτο) σε καποιες αποψεις..........


μπεσα και ηθικη ε? ............. υπαρχουν ακομα...αλλα ειναι τοσοι λιγοι αυτοι που το εχουν γαμωτ......


after +750

island
12/05/2007, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
και φυσικα οτι πω παρακατω υπηρχε και θα υπαρχει παντα.........


που ειναι οι τεχνες? ο πολιτισμος ? τα ιδεωδη ?


:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

που είναι η ορθογραφία ? οεο

mob rules
12/05/2007, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από VatosE
αχ evi μου, ο κοσμος που ζουμε ειναι σαπιος για τον εξης και απλουστατο
λογο......
γιατι χαθηκε ενα πολυ σημαντικο πραγμα....
η ''μπεσα'' και η ηθικη.....


και ας με πει οποιος θελει συντηρητικουρα..............




συντηρητικουρα!!!

:evil: :rolleyes:

la_villa
12/05/2007, 19:47
ναι ρε γαμώτο...

και εγώ δεν αντεχω άλλο λέμε!!!!
και έρχεται και καλοκαίρι..............:bawl:

mourgakos
12/05/2007, 20:06
ακομα δε καλοκαιριασε και ολες βγηκαν να διαφημιστουν τρομαρα τους (να δειξουν το κατιτι τους).
εμας μας ρωτησανε αν μπορουμε να τις βλεπουμε?αμαν...
ειδικα κατι τυπισες .....τι να πω....αυτες και η παρις χιλτον...ουτε για τραγωδια...
ειμαι και παντρεμενος,θα με πουν και μισογυνη.παντως απο αυτα που βλεπω ,δεν εχω καμια περιεργεια να ανακαλυψω τα περαιτερω...ειναι οφθαλμοφανη..

X_NR750
12/05/2007, 20:08
Που ειναι ο βάγκνερ που είναι ο πουτσίνι
που έχουν πάει όλοι εκείνοι?

Κοίταξε του κόσμου το τέλος πια χαράζει
και η νεολαία μόνο μαστουριάζει

κοίταξε αγάπη μου ρίξε μια ματιά
όλα τα ισοπέδωσε η λαικουριά

Που ειναι ο βάγκνερ που είναι ο πουτσίνι
που έχουν πάει όλοι εκείνοι
μονάχα εσύ μου μένεις μόνο
γλυκιά μου αγάπη στο δηλώνω
μόνο εσύυυυυυυυυυυυυυυυυ solooooooo tuuuuuu

κοίταξε τι γίνεται μες στην κοινωνία
όλοι στροβιλίζονται στην ανωμαλία

κοίταξε αγάπη μου ρίξε μια ματιά
όλοι διαπλεκόμενοι μες στην λαμογιά

Που ειναι ο βάγκνερ που είναι ο πουτσίνι
που έχουν πάει όλοι εκείνοι
μονάχα εσύ μου μένεις μόνο
γλυκιά μου αγάπη στο δηλώνω
μόνο εσύυυυυυυυυυυυυυυυυ solooooooo tuuuuuu

solooooooooooo tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

super_toto
12/05/2007, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
και φυσικα οτι πω παρακατω υπηρχε και θα υπαρχει παντα.........





Δεν αντεχω αλλο την ασυδοσια......τον ξευτιλισμο...την προστυχια........ολα ειναι προστυχα............πρωσπαθω να συμβαδιζω με την κατασταση φοβουμενη οτι θα χαρακτηριστω ως συντιριτικια η κομπλεξικη........αλλα δε μπορω αλλο...........δε μπορω να βλεπω παντου γυρω μου γυναικες που το μονο που κανουν (ειτε για λεφτα ειτε για την πρωσοπικη τους ματαιοδοξια) να κυκλοφορουν γυμνες ......να φεροντε σαν πουτανες ......... να ειναι περηφανες για αυτο! να μην εχουν τιποτα αλλο να επιδειξουν απο το σωματοτυπο τους............ μα ειναι τοσο κενες? τοσο? δεν εχουν τιποτα αλλο στο κεφαλι τους εκτος απο το να προκαλουν για να βγαλουν λεφτα ? η για να βολευτουν? σε ποιαν αρεσει πραγματικα να ξευτιλιζετε ετσι? .......εχω αηδιασει............ανοιγω την τηλεοραση και ειναι τιγκα στα ξεκωλα τιγκα στα καχεκτυπα των γκει.....(δεν εχω τιποτα μαζι τους αλλα τους διακωμοδιζουν ολα αυτα ακομα και αυτοι εξοργιζοντε με αυτα που βλεπουν)


περπαταω στο δρομο
μπαινω στο ιντερνετ


παντου υπαρχει μια ΄΄΄βρωμα΄΄ .................... περιοδικα , μουσικη, διαφιμισεις ολα στο βωμο του προστυχου του ανηθικου


τοσο μα τοσο σας αρεσει αυτο? τοσο σας προκαλει? τοσο ενδοιαφερον εχει ?


να ανοιγεις περιοδικα μοτοσυκλετας και να βλεπεις κωλους και βυζια?

που ειναι οι τεχνες? ο πολιτισμος ? τα ιδεωδη ?


η ηθικη και η αξιοπρεπεια προς τον ανθρωπο και την υποσταση του ειναι τετριμενα πλεον? οσοι ειναι ετσι ειανι και μαλακες??????????????


μονο σαρκα? τιποτα αλλο?

μονο χοντροκομμενα αστεια? μονο γελοιπιηση των παντων ?

:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
Κοίταξε να δεις. Πάντα έτσι ήταν όπως λές κι εσύ. Στην φύση μας είναι να φερόμαστε με αυτόν τον τρόπο. Η διαφορά είναι ότι τώρα υπάρχει αρκετή ελευθερία ώστε αυτά που θα θέλαμε να κάνουμε να μπορούμε να τα κάνουμε.
Καλύτερα έτσι όμως από το μας απαγορεύονται να τα κάνουμε. Στο κάτω κάτω ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του.
Διαλέγεις και παίρνεις. Θέλεις να είσαι με τους κώλους και τα βυζιά? Οκ. Θές να είσαι με τις τέχνες τον πολιτισμό και τα ιδεώδη ? Δεν στο απαγορεύει κανείς.
Μη σαλτάρεις όμως με αυτά που βλέπεις γύρω σου. Απλά έτσι είναι.

nickmonstro
12/05/2007, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Διαλέγεις και παίρνεις. Θέλεις να είσαι με τους κώλους και τα βυζιά? Οκ. Θές να είσαι με τις τέχνες τον πολιτισμό και τα ιδεώδη ? Καμια που να συνδιαζει και τα δυο υπαρχει????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

island
12/05/2007, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Που ειναι ο βάγκνερ που είναι ο πουτσίνι
που έχουν πάει όλοι εκείνοι?

Κοίταξε του κόσμου το τέλος πια χαράζει
και η νεολαία μόνο μαστουριάζει

κοίταξε αγάπη μου ρίξε μια ματιά
όλα τα ισοπέδωσε η λαικουριά

Που ειναι ο βάγκνερ που είναι ο πουτσίνι
που έχουν πάει όλοι εκείνοι
μονάχα εσύ μου μένεις μόνο
γλυκιά μου αγάπη στο δηλώνω
μόνο εσύυυυυυυυυυυυυυυυυ solooooooo tuuuuuu

κοίταξε τι γίνεται μες στην κοινωνία
όλοι στροβιλίζονται στην ανωμαλία

κοίταξε αγάπη μου ρίξε μια ματιά
όλοι διαπλεκόμενοι μες στην λαμογιά

Που ειναι ο βάγκνερ που είναι ο πουτσίνι
που έχουν πάει όλοι εκείνοι
μονάχα εσύ μου μένεις μόνο
γλυκιά μου αγάπη στο δηλώνω
μόνο εσύυυυυυυυυυυυυυυυυ solooooooo tuuuuuu

solooooooooooo tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


που το βρήκες το αριστούργημα ? είχε και τους στοίχους το CD?

X_NR750
12/05/2007, 20:23
Παρε και το θεικο

ΤΡΕΛΗ ΡΟΚΙΑ (http://maldudepart.blogspot.com/2007/04/blog-post_16.html)

super_toto
12/05/2007, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
Καμια που να συνδιαζει και τα δυο υπαρχει????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ναι αμε στο video club της γειτονιάς σου θα βρεις αριστουργήματα:D

vangelis 64
12/05/2007, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto


Μη σαλτάρεις όμως με αυτά που βλέπεις γύρω σου. Απλά έτσι είναι.


Αν έχεις ή αν πρόκειται να αποκτήσεις μία κόρη και,βλέποντάς την με τούς κώλους και τα βυζιά έξω,σφυρίζεις αμέριμνος όπως τώρα και δεν σαλτάρεις.....

....τότε φίλε μου σού βγάζω το καπέλο!!!:wave2:

super_toto
12/05/2007, 20:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Αν έχεις ή αν πρόκειται να αποκτήσεις μία κόρη και,βλέποντάς την με τούς κώλους και τα βυζιά έξω,σφυρίζεις αμέριμνος όπως τώρα και δεν σαλτάρεις.....

....τότε φίλε μου σού βγάζω το καπέλο!!!:wave2:

Αν γίνει αυτό μάλλον εγώ θα φταίω και όχι η κόρη μου. Μην διαλέγουμε την ευκολη δικαιολογία ότι δηλαδή φταίει η εποχή.

X_NR750
12/05/2007, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Αν έχεις ή αν πρόκειται να αποκτήσεις μία κόρη και,βλέποντάς την με τούς κώλους και τα βυζιά έξω,σφυρίζεις αμέριμνος όπως τώρα και δεν σαλτάρεις.....

....τότε φίλε μου σού βγάζω το καπέλο!!!:wave2:


Κοιταξε να δεις φιλε Βαγγελη σωστα ολα αυτα αλλα

την μια πλακωνομαστε και βριζουμε σαν λιμενεργατες για ομαδες και την αλλη αναρωτιομαστε που ειναι ο πολιτισμος και οι τεχνες?

Ε καπου δεν συναδει βρε αδερφε

vangelis 64
12/05/2007, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Κοιταξε να δεις φιλε Βαγγελη σωστα ολα αυτα αλλα

την μια πλακωνομαστε και βριζουμε σαν λιμενεργατες για ομαδες και την αλλη αναρωτιομαστε που ειναι ο πολιτισμος και οι τεχνες?

Ε καπου δεν συναδει βρε αδερφε

Δεν έγινα κατανοητός.

Απλά μού έκανε κλικ αυτή η σκέψη.Ότι δηλαδή ο κόσμος είναι ένα μπουρδέλο και πάει από το κακό στο χειρότερο αλλά ντάξει μωρέ μη σαλτάρεις...χαλάρωσε.

Δεν μπορώ να χαλαρώσω ρε παιδιά!Ο κόσμος αυτός πάει κατά διαόλου γιατί εμείς,που τον αποτελούμε δεν δίνουμε φράγκο.

Συμμερίζομαι απόλυτα την άποψη τής Εύης αλλά το καθήκον καλεί.Πάω για δουλειά.

Τα λέμε αύριο.:wave2: :wave2:

fantacid
12/05/2007, 20:46
αφου ο ανθρωπος ειναι κ αυτος ΖΩΟ

εξιταρετε με τη θεα της σαρκας απλα!

οι σαρκικες απολαυσεις ειναι σε ολους απαραιτητες....σε αλους παρισσοτερο σε αλλους λιγοτερο!
το φαγητο καποτε ηταν αναγκη επιβιωσης, οπως κ η αναπαραγωγη!!!!

στις μερες ειναι απλα ........απολαυσεις!!!

δλδ συμφωνα με το πρωτο ποστ οι παχυσαρκοι ανθρωπο ειναι ανηθικοι!!!
δε διαφωνω ιδιετερα αλλα ειμαι κ γω ενας...........
........................ACIDosia lover!!!

μερικες φορες η υπερβολη κανει τη διαφορα!!!

Overdose it baby!





ομως η σαρκα δεν αναιρει το πνευμα παντα!

οι τεχνες κ ο πολιτισμος μπορει να συνηπαρξει με μια μια πανεμορφη παρουσια....ασχετα αν δεν γινετε παντα!

οσο για τα σοκιν αστεια θα συμφωνισω οτι καποιες φορες καταντουνε βαρετα!

X_NR750
12/05/2007, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Δεν έγινα κατανοητός.

Απλά μού έκανε κλικ αυτή η σκέψη.Ότι δηλαδή ο κόσμος είναι ένα μπουρδέλο και πάει από το κακό στο χειρότερο αλλά ντάξει μωρέ μη σαλτάρεις...χαλάρωσε.

Δεν μπορώ να χαλαρώσω ρε παιδιά!Ο κόσμος αυτός πάει κατά διαόλου γιατί εμείς,που τον αποτελούμε δεν δίνουμε φράγκο.

Συμμερίζομαι απόλυτα την άποψη τής Εύης αλλά το καθήκον καλεί.Πάω για δουλειά.

Τα λέμε αύριο.:wave2: :wave2:

Δεν μιλουσα για σενα

εγω νομιζω οτι ειμαστε υποκριτες :wave2:

noble
12/05/2007, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
και φυσικα οτι πω παρακατω υπηρχε και θα υπαρχει παντα.........





Δεν αντεχω αλλο την ασυδοσια......τον ξευτιλισμο...την προστυχια........ολα ειναι προστυχα............πρωσπαθω να συμβαδιζω με την κατασταση φοβουμενη οτι θα χαρακτηριστω ως συντιριτικια η κομπλεξικη........αλλα δε μπορω αλλο...........δε μπορω να βλεπω παντου γυρω μου γυναικες που το μονο που κανουν (ειτε για λεφτα ειτε για την πρωσοπικη τους ματαιοδοξια) να κυκλοφορουν γυμνες ......να φεροντε σαν πουτανες ......... να ειναι περηφανες για αυτο! να μην εχουν τιποτα αλλο να επιδειξουν απο το σωματοτυπο τους............ μα ειναι τοσο κενες? τοσο? δεν εχουν τιποτα αλλο στο κεφαλι τους εκτος απο το να προκαλουν για να βγαλουν λεφτα ? η για να βολευτουν? σε ποιαν αρεσει πραγματικα να ξευτιλιζετε ετσι? .......εχω αηδιασει............ανοιγω την τηλεοραση και ειναι τιγκα στα ξεκωλα τιγκα στα καχεκτυπα των γκει.....(δεν εχω τιποτα μαζι τους αλλα τους διακωμοδιζουν ολα αυτα ακομα και αυτοι εξοργιζοντε με αυτα που βλεπουν)


περπαταω στο δρομο
μπαινω στο ιντερνετ


παντου υπαρχει μια ΄΄΄βρωμα΄΄ .................... περιοδικα , μουσικη, διαφιμισεις ολα στο βωμο του προστυχου του ανηθικου


τοσο μα τοσο σας αρεσει αυτο? τοσο σας προκαλει? τοσο ενδοιαφερον εχει ?


να ανοιγεις περιοδικα μοτοσυκλετας και να βλεπεις κωλους και βυζια?

που ειναι οι τεχνες? ο πολιτισμος ? τα ιδεωδη ?


η ηθικη και η αξιοπρεπεια προς τον ανθρωπο και την υποσταση του ειναι τετριμενα πλεον? οσοι ειναι ετσι ειανι και μαλακες??????????????


μονο σαρκα? τιποτα αλλο?

μονο χοντροκομμενα αστεια? μονο γελοιπιηση των παντων ?

:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:


ειναι ξερεις λιγο σαν την αγορα ολο αυτο...
ειτε παει προσφορα-ζητηση η και το αντιθετο.Υπαρχει ολο αυτο γιατι υπαρχει και μια μεγαλη μεριδα αντρων που το συντηρει.Φαυλος κυκλος λοιπον.
Ισως ξεκινησε δειλα δειλα και εχει παρει διαστασεις υπερβολης,οπως πολλα πραγματα στη ζωη μας.
Που ξερεις,καποια στιγμη μπορει ν αποφασισουν για μας οτι θελουν να πουλησουν περισσοτερο υφασμα και να κανουν μοδα τις κελεμπιες :lol: αν και απιθανο.

Δεν ειναι θεμα συντηρητισμου δικου σου!Σκεψου να μεγαλωνες με συγκεκριμενα προτυπα που σου λεγαν γδυσου κι εσυ μπορεις!!Και κερδισε 2 λεπτα δημοσιοτητας σ αυτο το χαζοκουτι.Κι υστερα μπορει και να σ αναγνωριζουν στο δρομο και να νιωσεις καποια.Να νιωσεις τελως παντων,ακομα και αν γελανε μαζι σου,οτι ασχολουνται,σε βλεπουν και δεν εισαι αορατη.
Σκεψου να μεγαλωνες σε μια οικογενεια που σκοπος της ζωης ειναι το χρημα και η καλοπεραση,με οποιοδηποτε κοστος!Σε μια οικογενεια ισως πολυ πλουσια,τοσο που απο βαρεμαρα,εχεις αναγκη να προκαλεις με οποιο τροπο μπορεις!Και χιλια μυρια αλλα παραδειγματα.

Μην το αφηνεις να σ επηρεαζει!Δες το οσο μπορεις διαφορετικα.Αλλαζουν οι εποχες,οπως παλαιοτερα ηταν αυθαδεια πολλα πραγματα,πλεον δεν ειναι αυθαδεια τπτ :lol:
Μπορει και ολο αυτο να γινεται γιατι το εχουμε αναγκη,γενικοτερα οχι ειδικα.Σαν εποχη,μεχρι να παμε στην επομενη.
Παμε ομως στον επιλογο :)
Αντιστασου σε ολο αυτο που λες,για σενα!Για τα παιδια που θα φερεις στον κοσμο.Αυτο ειναι και το περισσοτερο που μπορεις.Να απορριπτεις οτι δεν σ εκφραζει!
Να χαιρεσαι που εισαι κατι διαφορετικο και να προχωρας μπροστα!
Μην σκας!Υπαρχουν ιδεωδη,αξιοπρεπεια και ηθικη γυρω μας!Ψαξτα στους ανθρωπους και θα τα βρεις,ας μην τα ισοπεδωνουμε και ας τα βλεπουμε θετικα.Διαφορετικα αυτο που περιμενουμε αυτο και θα γινετε.Εχει εναν περιεργο τροπο η ζωη να μας επιβεβαιωνει:winka:
:wave2:

stratosZX10
12/05/2007, 20:53
πανε οι ωραιες εκεινες εποχες που πραγματικα εβλεπες μια κοπελα
και ηθελες να την ανακαλυψεις πραγματικα, τα παντα οσον αφορα
αυτην, να γινεις ενα μαζι της ψυχικα εννοω, ακομα και σημερα ετσι
κοιταω τις γυναικες...... το κακο ειναι οτι αυτες με κοιτουν σαν να με γδυνουν
να με φανταζονται στο κρεβατι τους κτλπ.....
και πιστεψτε με, με χαλαει πολυ αυτο το συναισθημα......

afrotwin
12/05/2007, 21:16
pou ine ekines i epoxes pou vlepame gkomena me lame kilota ke ton pezame mia vdomada...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gia ola ftene i gay afti kseftilisane tis ginekes gia na isxorisoune ke na diekdikisoune perisotera paloukia gia ton prokto tous
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hidefnick
12/05/2007, 21:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
pou ine ekines i epoxes pou vlepame gkomena me lame kilota ke ton pezame mia vdomada...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:

:a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

Ολα super είναι και είσαστε όλοι συντηριτηκούρες.

Είμαστε η μόνη χώρα του δυτικού πολιτισμού σε τέτοια φάση. Μιλάμε για σοβαρές εφημερίδες με τσόντες, και από ότι μαθαίνω καραsoft που όμως τριπλασιάζουν κυκλοφορίες. Μιλάμε για μετακομουνιστική περίοδο κανονικά...................

Τεσπα. Καλά κάνουν τα κοριτσάκια και ξεβρακώνονται γιατί με 600 ευρα το μήνα δεν βγαίνει. Οσες όμως αποκτούν και άποψη τις τρώει η μαύρη τρύπα......

Και πάλι καλά που μπορούμε ακόμα να τις ξεφορτωνόμαστε. Δεν θα άντεχα άλλη στέλλα. Και ευτυχώς το ίδιο αρχίζει και παίζει με το gay loby (πσσσσσσσσσσσσ) της Ελλάδος.

Τώρα για το αν η κόρη μου θα κυκλοφορεί με τον κώλο έξω, μόνο αν κουβαλάει καπότες. Και λέτε εσείς ότι θέλετε. Πια παιδεία και ανατροφή και μαλακίες. Να την κάνω δακτυλοδεικτούμενη για να μην την πούνε πουτάνα?????????? Στην χώρα που να τα τρώς από γέρους είναι μαγκιά για τα κοριτσάκια???????? Η μήπως να της δημιουργήσω τίποτα ενοχές για το σεχ και να την έχω αγάμητη και υστερικιά μέσα στο σπίτι, ενώ ο κανακάρης γαμάει ότι βρει μπροστά του? Γιατί βέβαια να της εξηγήσω ότι όλοι οι άλλοι είναι λάθος και εμείς σωστοί..........

Αν έχει το μυαλό ας ξεκολλήσει και ας χαράξει την πορεία της μόνη της.

Γιατί η δικιά μου ηθική όπως και αρκετών κάπως μεγαλυτέρων εδώ μέσα είναι τελειωμένη, και μόνο ως μαλάκες χαρακτηριζόμαστε με τα σύγχρονα δεδομένα.

PS Ρε πως μεγάλωσαν τα e έτσι? Έδειχναν ειδήσεις τις σακούλες που έπιασαν και μιλάμε μισό κιλό το ένα. Μιλάμε αυτή η νέα γενιά δεν έχει όρια.

OzZzZzY
12/05/2007, 21:40
Οπως ειπε κ ενας σοφος: "οι γυναικες γεννηθηκαν με ετοιμη επιχειρηση" και συμπληρωνω "φτανει να ξερουν να τη δουλευουν " :smokin: :smokin: :smokin:


















κ εσενα που ο θεος σου δωσε @@ για να τα βγαζεις περα μια ζωη τα 3 παιρνεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

stratosZX10
12/05/2007, 21:44
εμεις σαν γονεις το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να τα
μεγαλωσουμε οσο πιο καλα μπορουμε να γινουν σωστοι
ανθρωποι πρωτα για τον εαυτο τους και μενα για την κοινωνια
και αυτα να στε σιγουροι οτι θα βρουν τον δρομο τους
οπως τον βρηκαμε και μεις.... και ας μας λενε μαλακες.....

EVI
12/05/2007, 21:44
ΣΥΓΓΝΩΜΗ για την ορθογραφια ειναι τραγικη οντως πληκτρολογω τοσο γρηγορα και κανω λαθη και βαριεμε να τα φτιαξω.............και σε οποιον δε του αρεσει island δε διαβαζει :wave2:




οσο για τους υπολοιπους χαιρομε ιδιαιτερος που βλεπω και γυναικες και αντρες της εποχης που βιωνω και εγω να συμμεριζοντε εστω και εν μερη το προβληματισμο μου................. και βαγγγελη...................ελεγα προχτες...αν κανω γιο λες να βγει γκει? αν κανω κορη? και μου λετε θεμα οικογενειας...........δεν αμφιβαλω................εγω ξερω μερικα απο τα μεγαλυτερα κωλοπαιδα του πειραια με γονεις καλους που δε πειραζουν μυγα μορφωμενους και οχι ....................τελικα ναι το σπιτι μετρα αλλα και οι παρεες και η τηλεοραση και ολα.......................


τι να βαζω εναν προβληματισμο σε ενα δημοσιο χωρο οπως το μοτο.γρ περιμενω φυσικα καποιοι να βγουν να πουν την π@π@ρια τους να πεταξουν μπηχτες απο κατι αλλο που τους πειραξε καποτε και δε το ξεχασαν γιατι η ζωη τους εμεινε εκει

και λεω


ΠΟΙΑ ΗΘΙΚΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΕΔΩ ΔΕ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ
ΔΕ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΕΝΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΡΩΝΕΥΤΟΥΜΕ
ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΟΥΜΕ
ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΔΕ ΜΑΣ ΠΕΡΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ
ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΔΩ ΕΔΑΦΟΣ
ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ


ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΛΩΡΟς
ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙ?ΦΛΩΡΟΣ


ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ?
ΞΕΝΕΡΩΤΗ
ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ



Πιστευετε οτι δεν υπαρχουν τραγουδιστριες με ΦΩΝΑΡΕΣ και ταλεντο και επιπεδο που ειναι γεματουλες? και βεβαια αλλα τι να την κανεις την φωνη αν δεν εχεις μ.........ι


νομιζετε οτι δεν υπαρχουν αντρες που σεβοντε τις γυναικες ? που ειναι σωστοι οικογενειαρχες σε ολα τους?

ναι ισως να μην εχουν μεγαλη μηχανη καμπριο εξοχικο πολλα λεφτα κοιλιακους φετες και γραβιερες αλλα

ειναι καλοι ανθρωποι σωστοι εχουν να δωσουν πολλα


οι κοινωνια μας ειναι ΣΑΠΙΑ!


και το πιο λυπητερο ειναι οτι ο κωλος και το στηθος καποτε θα πεσει............τοτε τι?.:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

OzZzZzY
12/05/2007, 21:49
τοτε ΕVI εχει φτασει κ ο αντρας 80 χρονω και ερωτευεται την ΔΥΣΤΥΧΗ Ρουμανα αποκλειστικη νοσοκομα του την οποια παντρευεται..της τα γραφει ολα και η οικογενεια μετα τον π@ουλο.. η οποια 2 μετρα θεα αλλη ορεξη δεν ειχε να την ακουμπαει ενα ετοιμοθανατο λιψανο που μυριζει φαρμακιλα-θανατιλα και που δεν μπορει να βρει τον π@ουτσο του ουτε για το κατουρημα..
η αναγκη την εκανε..
ποια ηθικη λοιπον?

EVI
12/05/2007, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
τοτε ΕVI εχει φτασει κ ο αντρας 80 χρονω και ερωτευεται την ΔΥΣΤΥΧΗ Ρουμανα αποκλειστικη νοσοκομα του την οποια παντρευεται..της τα γραφει ολα και η οικογενεια μετα τον π@ουλο.. η οποια 2 μετρα θεα αλλη ορεξη δεν ειχε να την ακουμπαει ενα ετοιμοθανατο λιψανο που μυριζει φαρμακιαλα-θανατιλα και που δεν μπορει να βρει τον π@ουτσο του ουτε για το κατουρημα..
η αναγκη την εκανε..
ποια ηθικη λοιπον?

σωστα
:sad:

stratosZX10
12/05/2007, 21:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ΣΥΓΓΝΩΜΗ για την ορθογραφια ειναι τραγικη οντως πληκτρολογω τοσο γρηγορα και κανω λαθη και βαριεμε να τα φτιαξω.............και σε οποιον δε του αρεσει island δε διαβαζει :wave2:




οσο για τους υπολοιπους χαιρομε ιδιαιτερος που βλεπω και γυναικες και αντρες της εποχης που βιωνω και εγω να συμμεριζοντε εστω και εν μερη το προβληματισμο μου................. και βαγγγελη...................ελεγα προχτες...αν κανω γιο λες να βγει γκει? αν κανω κορη? και μου λετε θεμα οικογενειας...........δεν αμφιβαλω................εγω ξερω μερικα απο τα μεγαλυτερα κωλοπαιδα του πειραια με γονεις καλους που δε πειραζουν μυγα μορφωμενους και οχι ....................τελικα ναι το σπιτι μετρα αλλα και οι παρεες και η τηλεοραση και ολα.......................


τι να βαζω εναν προβληματισμο σε ενα δημοσιο χωρο οπως το μοτο.γρ περιμενω φυσικα καποιοι να βγουν να πουν την π@π@ρια τους να πεταξουν μπηχτες απο κατι αλλο που τους πειραξε καποτε και δε το ξεχασαν γιατι η ζωη τους εμεινε εκει

και λεω


ΠΟΙΑ ΗΘΙΚΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΕΔΩ ΔΕ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ
ΔΕ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΕΝΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΡΩΝΕΥΤΟΥΜΕ
ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΟΥΜΕ
ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΔΕ ΜΑΣ ΠΕΡΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ
ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΔΩ ΕΔΑΦΟΣ
ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ


ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΛΩΡΟς
ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙ?ΦΛΩΡΟΣ


ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ?
ΞΕΝΕΡΩΤΗ
ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ



Πιστευετε οτι δεν υπαρχουν τραγουδιστριες με ΦΩΝΑΡΕΣ και ταλεντο και επιπεδο που ειναι γεματουλες? και βεβαια αλλα τι να την κανεις την φωνη αν δεν εχεις μ.........ι


νομιζετε οτι δεν υπαρχουν αντρες που σεβοντε τις γυναικες ? που ειναι σωστοι οικογενειαρχες σε ολα τους?

ναι ισως να μην εχουν μεγαλη μηχανη καμπριο εξοχικο πολλα λεφτα κοιλιακους φετες και γραβιερες αλλα

ειναι καλοι ανθρωποι σωστοι εχουν να δωσουν πολλα


οι κοινωνια μας ειναι ΣΑΠΙΑ!


και το πιο λυπητερο ειναι οτι ο κωλος και το στηθος καποτε θα πεσει............τοτε τι?.:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

συμφωνω μαζι σου evi σημασια εχει τι εχει ο καθε ενας μας απο πισω απο το προσωπειο του,
γιατι πιστεψε με ολοι μας εχουμε καποιο προσωπειο.
τα χρονια και τα νιατα περνουν και φευγουν και γω προσωπικα θελω απο μεσα να μην ειμαι
σαπιος αλλα να ανθιζω μεχρι τα βαθια γεραματα..........
ξερετε τι λενε ετσι.... οτι ο χειροτερος εχθρος μας ειναι ο καθρεπτης μας, πρεπει
να εχουμε την δυναμη να τον κοιταμε καθε μερα...........

OzZzZzY
12/05/2007, 21:56
εμ..80 χρονω απο το να ληξει τη ζωη του αξιοπρεπως μαζι με 5 κουτσουβελα εγγονια θελει πιτσικουλιες ο πιτσικουλης.. ρε καμαρητρο δεν σε πηρε για τα ομορφα πρεσβυωτικα σου ματια..ουτε για τις επιδοσεις στο κρεβατι..το μονο που σου σηκωνεται ειναι η πιεση ..ή νομιζεις πως ειναι η χαρα της να σου αλλαζει πανες, να ξυπναει και απο το να φιλαει 2 νεανικα χειλη να βλεπει τα λευκα σου λιγοστα ανακατεμενα μαλλια, τις τσιμπλες και τις μασελες αγκουμπισμενες στο κομοδινο..και το χειροτερο? να ρθει η ωρα που θα απλωσεις το κουλο σου πανω της.. σκατογερε..επειδη ξερω απο κοντα τετοιο περιστατικο τσαντιζομαι στο φουλ..
αλλη ορεξη δεν ειχε ρε το τρυφερουδι να της βαζεις χερι..να ψοφησεις περιμενει να πιασει την καλη και να γνωρισει εναν της ηλικιας της..

αλλα τοσο μυαλο εχεις γεροπαραφρωνα που νομιζεις οτι σαγαπαει κιολας..ναι ρε χαθηκανε τα παληκαρακια.. ουστ !!!:D :D

kostisthegreek
12/05/2007, 22:08
Καλά τα λέτε......και αγοράκια (μικρά και μεγάλα) προσοχή!!!

Κυκλοφορούν πολλά ξεκω... και ξωβυ... στο δρόμο κι όταν τα κοιτάτε να προσέχετε μην πάτε και στουκάρετε πουθενά!

Κανονικά θα έπρεπε να τις κόβουν κλήσεις αλλά......

:beer:

OzZzZzY
12/05/2007, 22:09
παλιοτερα σε καμια σταση λεωφορειου καναμε προταση σε καμια ομορφη για 3καβαλο αλλα παντα ακουγαμε βρισιμο :rolleyes:

εμεις φταιμε
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

hidefnick
12/05/2007, 22:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
Σ
οσο για τους υπολοιπους χαιρομε ιδιαιτερος που βλεπω και γυναικες και αντρες της εποχης που βιωνω και εγω να συμμεριζοντε εστω και εν μερη το προβληματισμο μου................. και βαγγγελη...................ελεγα προχτες...αν κανω γιο λες να βγει γκει? α


και το πιο λυπητερο ειναι οτι ο κωλος και το στηθος καποτε θα πεσει............τοτε τι?.:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Το αν θα σου βγει Gay νομίζω ότι έχει να κάνει με τα πλαστικά και την μόλυνση του περιβάλλοντος, πολύ περισσότερο από ότι έχει να κάνει με την οικογένεια. Το μόνο που μπορεί να δώσει η οικογένεια σε τέτοιες περιπτώσεις είναι η αποδοχή και η αγάπη αφήνοντας το παιδί να ζήσει ελεύθερο με τις ιδιαιτερότητές του, και όχι καταπιεσμένο μια ζωή να κρύβετε από την μάνα του και τον πατέρα του. Τώρα βέβαια να σου φέρει τον Μητσάρα και να σου πεί "τον αγαπάω" θέλει στομάχι να το χωνέψεις.

Οσο για την πτώση του στήθους......... Είδες καμία από όλες αυτές να προλαβαίνει να πέφτει το στήθος της όσο είναι ¨εκεί ψηλά στην κορφή"??????? Νόμιζω ότι δεν έχεις πάρει χαμπάρι το μότο της εποχής " ότι φάμε, ότι πιούμε, και ότι αρπάξει ο κ@λος μας" Και αυτό είναι συνέπεια των διαφόρων στερήσεων που φάγαμε σαν λαός.

Ο τσόγλανος έγινε 4 την περασμένη βδομάδα και μου ζήτησε playstation. (Φυσικά και δεν υπάρχει περίπτωση) Μετά το πρώτο εγκεφαλικό έμαθα (οχι από τον ίδιο φυσικά) ότι έχουν οι περισσότεροι συμφοιτητές του στον παιδικό. Οπότε καταλαβαίνεις τι μας περιμένει, σαν γονείς αν προσπαθήσουμε να αντισταθούμε στα πάντα που θεωρούμε λάθος. Ενα απομονωμένο παιδί, μέσα σε ένα σπίτι που του λέει μόνο όχι. Δεν νομίζω ότι είναι ότι πιό σωστό για ένα παιδί.

Στην αντίπερα όχθη έχω την κόρη της καθαρίστριας μου. 16 χρονών και αποστειρωμένο, δηλαδή super διαβαστερή, με αριστερές απόψεις (Μπακούνιν και πάνω), με την γνώμη του μουσουλμάνου πατέρα της για το σεχ κλπ κλπ κλπ. Οι γονείς της φυσικά είναι περήφανοι για το δημιούργημά τους, και αισθάνονται ιδιαίτερα ασφαλείς ότι το παιδί τους είναι στο σωστό δρόμο.......... Δεν θέλω τέτοιο παιδί.

OzZzZzY
12/05/2007, 22:13
wire παρτου ενα ktm sx 50 που σιγουρα δεν εχει κανεις απο τους "συμφοιτητες" του! σιγουρα θα το εκτιμησει περισσοτερο :beer: :beer:

hidefnick
12/05/2007, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
wire παρτου ενα ktm sx 50 που σιγουρα δεν εχει κανεις απο τους "συμφοιτητες" του! σιγουρα θα το εκτιμησει περισσοτερο :beer: :beer:

Το πρόγραμμα θα ξεκινήσει με Judo, πολύ Judo. Κάνει καλό στο σώμα και στην αυτοεκτίμηση. Θα συνεχίσει με ξιφασκία (παιδικά μου απωθημένα) και μόλις καταφέρει να σταθεί σε 2 ρόδες (δεν το βλέπω σύντομα) θα πάρει και KTMακι.

Respect
12/05/2007, 22:18
Ναι μεν.... :(







































αλλά!!!
:smokin: :sun:

OzZzZzY
12/05/2007, 22:18
καλο ειναι να τον αφησεις να επιλεξει κ οχι να τον κανεις να αγαπησει κατι που θα του πασαρεις..σαφως τα παιδια θελουν καθοδηγηση αλλα δεν το βρισκω πολυ ωραιο στο προσωπο του γιου σου να βλεπεις τον εαυτο σου στην ηλικια του :(

zephyr1
12/05/2007, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
παλιοτερα σε καμια σταση λεωφορειου καναμε προταση σε καμια ομορφη για 3καβαλο αλλα παντα ακουγαμε βρισιμο :rolleyes:



Εγω παντως φορτωσα.:rolleyes:

OzZzZzY
12/05/2007, 22:21
εμεις ημασταν παντα 2δικαβαλο ηδη..το αποκορυφωμα ειναι οτι το λεγαμε και σε μπαζα για να τους υψωνουμε το ηθικο..
φορτωσες τπτ καλο? η καταληξη?

hidefnick
12/05/2007, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
καλο ειναι να τον αφησεις να επιλεξει κ οχι να τον κανεις να αγαπησει κατι που θα του πασαρεις..σαφως τα παιδια θελουν καθοδηγηση αλλα δεν το βρισκω πολυ ωραιο στο προσωπο του γιου σου να βλεπεις τον εαυτο σου στην ηλικια του :(

Πλέον θεωρώ την ηρεμία και την εσωτερική δύναμη που σου προσφέρει μία πολεμική τέχνη, super απαραίτητο εφόδιο για να προχωρήσεις στην ζωή σου. Οσο για την ξιφασκία, δεν μπορείς να φανταστείς ΠΟΣΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΒΓΑΖΕΙ. Στο ΚΤΜ νομίζω ότι απλά συμφωνούμε.:beer: :beer:

zephyr1
12/05/2007, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
εμεις ημασταν παντα 2δικαβαλο ηδη..το αποκορυφωμα ειναι οτι το λεγαμε και σε μπαζα για να τους υψωνουμε το ηθικο..
φορτωσες τπτ καλο? η καταληξη?

Εφαγα :lol: και δικαβαλος.:lol:
:wave2:

OzZzZzY
12/05/2007, 22:26
ο,τι πεις :D :D

project.breeze
12/05/2007, 23:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI

που ειναι οι τεχνες? ο πολιτισμος ? τα ιδεωδη ?







Πού είναι ο Βάγκνερ; Που 'ναι ο Πουτσίνι; Κανείς τους πια δεν έχει μείνει...

OzZzZzY
12/05/2007, 23:39
solo tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :smokin: :smokin:

sonic22
12/05/2007, 23:43
mipos apla tha eprepe kapoioi na figete apo tin Athina twra pou megalwsate kapws kai vlepete ta pragmata apo tin skopia tou "goniou"...

ta pragmata stin eparxia einai to idio sapia alla kratane ta prosximata... perfect!!

san tin ellada merikes dekaeties piso otan emeis eimastan oi asidotoi kai aisxroi nearoi...

EVI
13/05/2007, 00:16
το να οδηγει καποιος μοτοσυκλετες δε προσβαλει την αισθητικη μου και πιστευω κανενος
το να βλεπω τσοντες παντου ομως με προσβαλει

απο την αθηνα δε φευγω.........και αμα θες να μαθεις οι περισσοτερες που *(ΟΧΙ ΟΛΕΣ) ειναι 'τρελαμενες' ειναι αυτες που απο καπου ηρθαν(χωρια) καταπιεσμενες.............που βλεπαν καποιον στην πλατεια και το μαθενε ολοκληρος νομος........... ενω τωρα μπορουν να πηδιουντε καθε μερα με αλλον ΓΟΥΑΟΥ!:sad: :sad: :sad:


Το λοιπον

θα σας πω μια αληθινη ιστορια και τελειωνω.


ειμαι σε γαμο προς βορεια ελλαδα(ξεκαρφοτω αλλοι με πηγαν)
και μεσα στους επισκεπτες ειναι ενας ομοφυλοφιλος.
μου λενε
<< ειναι γκει αλλα ουτε το λεει ουτε το δειχνει απαγορευετε, ηδη εχει προκαλεσει προβληματα>>
και πεταγετε φιλος αθηναιος που ηταν μαζι μου.....
<<και γιατι δεν ερχετε κατω στο μπουρδελο(αθηνα) να κανει οτι γουσταρει?>>



δε λεω να γυρναμε πισω....αλλα ουτε να προχωραμε μπροστα.....λαθος.

nickmonstro
13/05/2007, 00:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Ναι αμε στο video club της γειτονιάς σου θα βρεις αριστουργήματα:D Μηπως πηγαινουμε στο ιδιο video club??? :confused: :confused: :confused:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

OzZzZzY
13/05/2007, 00:24
δεν μαρεσει να θεωρουν καποιους ανθρωπους ανωμαλους...
δεν μαρεσει να θεωρουν την πολη που ζω ασυλο για ανωμαλους..
:mad: :mad: :mad:

X_NR750
13/05/2007, 00:27
Ρε συ EVI σορρυ ρε κοπελα μου αλλα επειδη σε εχω κοψει για περπατημενη και σιγουρα οχι χαζογκομενα

ολα αυτα τα ανακαλυψες ξαφνικα δηλαδη και λες δεν το συζηταμε το πραμα μηπως κανω λαθος?

Τι περιμενεις να ακουσεις εδω μεσα? Οι περισσοτεροι θα σου πουν το "πολιτικως ορθο" ανεξαρτητα με το τι κανουν πραγματικα

τεσπα

δικαιωμα ειναι του καθενος να κανει με τον ευατο του οτι θελει, υστερα αν ολα αυτα που χαρακτηριζεις ανηθικα κλπ ηταν πραγματικα κατακριτεα η κοινωνια θα τα ειχε απωθησει στο περιθωριο αλλα επειδη αλλα λεμε και αλλα κανουμε.....


τελος αν ησουν αγορακι θα γουσταρες και εσυ ξεκωλα κοριτσακια για να τα παιρνεις ματι και οτι αλλο προκυψει ,αλλα με αλλα κοριτσακια θα τα εφτιαχνες

:wave2:

Nikoskazer2000
13/05/2007, 00:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
και φυσικα οτι πω παρακατω υπηρχε και θα υπαρχει παντα.........





Δεν αντεχω αλλο την ασυδοσια......τον ξευτιλισμο...την προστυχια........ολα ειναι προστυχα............πρωσπαθω να συμβαδιζω με την κατασταση φοβουμενη οτι θα χαρακτηριστω ως συντιριτικια η κομπλεξικη........αλλα δε μπορω αλλο...........δε μπορω να βλεπω παντου γυρω μου γυναικες που το μονο που κανουν (ειτε για λεφτα ειτε για την πρωσοπικη τους ματαιοδοξια) να κυκλοφορουν γυμνες ......να φεροντε σαν πουτανες ......... να ειναι περηφανες για αυτο! να μην εχουν τιποτα αλλο να επιδειξουν απο το σωματοτυπο τους............ μα ειναι τοσο κενες? τοσο? δεν εχουν τιποτα αλλο στο κεφαλι τους εκτος απο το να προκαλουν για να βγαλουν λεφτα ? η για να βολευτουν? σε ποιαν αρεσει πραγματικα να ξευτιλιζετε ετσι? .......εχω αηδιασει............ανοιγω την τηλεοραση και ειναι τιγκα στα ξεκωλα τιγκα στα καχεκτυπα των γκει.....(δεν εχω τιποτα μαζι τους αλλα τους διακωμοδιζουν ολα αυτα ακομα και αυτοι εξοργιζοντε με αυτα που βλεπουν)


περπαταω στο δρομο
μπαινω στο ιντερνετ


παντου υπαρχει μια ΄΄΄βρωμα΄΄ .................... περιοδικα , μουσικη, διαφιμισεις ολα στο βωμο του προστυχου του ανηθικου


τοσο μα τοσο σας αρεσει αυτο? τοσο σας προκαλει? τοσο ενδοιαφερον εχει ?


να ανοιγεις περιοδικα μοτοσυκλετας και να βλεπεις κωλους και βυζια?

που ειναι οι τεχνες? ο πολιτισμος ? τα ιδεωδη ?


η ηθικη και η αξιοπρεπεια προς τον ανθρωπο και την υποσταση του ειναι τετριμενα πλεον? οσοι ειναι ετσι ειανι και μαλακες??????????????


μονο σαρκα? τιποτα αλλο?

μονο χοντροκομμενα αστεια? μονο γελοιπιηση των παντων ?

:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Δε θα μπορούσες να τα 'χεις πει καλύτερα Ευούλα.

:a013:

mob rules
13/05/2007, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Ρε συ EVI σορρυ ρε κοπελα μου αλλα επειδη σε εχω κοψει για περπατημενη και σιγουρα οχι χαζογκομενα

ολα αυτα τα ανακαλυψες ξαφνικα δηλαδη και λες δεν το συζηταμε το πραμα μηπως κανω λαθος?

Τι περιμενεις να ακουσεις εδω μεσα? Οι περισσοτεροι θα σου πουν το "πολιτικως ορθο" ανεξαρτητα με το τι κανουν πραγματικα

τεσπα

δικαιωμα ειναι του καθενος να κανει με τον ευατο του οτι θελει, υστερα αν ολα αυτα που χαρακτηριζεις ανηθικα κλπ ηταν πραγματικα κατακριτεα η κοινωνια θα τα ειχε απωθησει στο περιθωριο αλλα επειδη αλλα λεμε και αλλα κανουμε.....


τελος αν ησουν αγορακι θα γουσταρες και εσυ ξεκωλα κοριτσακια για να τα παιρνεις ματι και οτι αλλο προκυψει ,αλλα με αλλα κοριτσακια θα τα εφτιαχνες

:wave2:


φιλε nr οχι και ολοι...
δεν πιστευω να το ανακαλυψε τωρα,αλλα ξερεις συζητηση να γινεται...

Nikoskazer2000
13/05/2007, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από VatosE
αχ evi μου, ο κοσμος που ζουμε ειναι σαπιος για τον εξης και απλουστατο
λογο......
γιατι χαθηκε ενα πολυ σημαντικο πραγμα....
η ''μπεσα'' και η ηθικη.....


και ας με πει οποιος θελει συντηρητικουρα..............

Και 'μενα όποιος θέλει ας με πει VatosE.

Well said man..

:beer:

X_NR750
13/05/2007, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
φιλε nr οχι και ολοι...
δεν πιστευω να το ανακαλυψε τωρα,αλλα ξερεις συζητηση να γινεται...

Μην μου πεις δηλαδη οτι οταν βγαινεις εξω δεν παιρνεις ματι τα ξεκωλα?

Ελα ελεος:smokin:

nickmonstro
13/05/2007, 00:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
τελος αν ησουν αγορακι θα γουσταρες και εσυ ξεκωλα κοριτσακια για να τα παιρνεις ματι και οτι αλλο προκυψει ,αλλα με αλλα κοριτσακια θα τα εφτιαχνες:wave2: To πιο σωστο που διαβασα.....:a013:

mob rules
13/05/2007, 00:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Μην μου πεις δηλαδη οτι οταν βγαινεις εξω δεν παιρνεις ματι τα ξεκωλα?

Ελα ελεος:smokin:

τρελλος εισαι,μα γιαυτο βγαινω!!!!λαθος καταλαβες...και ξερεις κατι ,μου αρεσει και ας με πουν οτι θελουν!!!:smokin:

X_NR750
13/05/2007, 00:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
τρελλος εισαι,μα γιαυτο βγαινω!!!!λαθος καταλαβες...και ξερεις κατι ,μου αρεσει και ας με πουν οτι θελουν!!!:smokin:

Ετσι στα @@ρια σου τι θα πουν οι δηθεν

Υγ Πιτσιρικο πραγματικα θα θελα να σε γνωρισω:wave2:

mob rules
13/05/2007, 00:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Ετσι στα @@ρια σου τι θα πουν οι δηθεν

Υγ Πιτσιρικο πραγματικα θα θελα να σε γνωρισω:wave2:

πλακα-πλακα οταν παω σαμο,λεω να περασω απ το νησι σου:wave2:

EVI
13/05/2007, 00:49
xnr 750 δε τα καταλαβα τωρα εχεις απολυτο δικιο.............ας πουμε οτι γερναω δε ξερω ρε παιδια ποτε δε τα γουσταρα αυτα αλλα τωρα μου την σπανε.........αλλα οχι και οτι αν καποιοι δεν κανουν οτι ολοι οι αλλοι ειναι δηθεν.................απλως ειναι διαφορετικοι..........δηθεν ειναι αυτοι που λενε <<ελα μωρε ενα μ...ι ειναι θα ριξω εναν και θα φυγω(στους φιλους τους)>> και απο πισω τρεχουν και πεφτουν στα γονατα και παρακαλανε........(οχι δεν ειναι κακο αυτο ,,κακο ειναι να εισαι ΄΄δηθεν΄΄ ανετος...)



τες πα το θεμα μου δεν ειναι μονο το προστυχο αλλα μια γενικη νοοτροπια σταρχιδισμου για τα παντα


και ξερετε? γουσταρω που στην Ελλαδα εχουμε ακομα την οικογενεια...........σε οποιο ποσοστο την εχουμε.............υποθετω οτι οταν θα φευγουμε απο τα σπιτια μας στα 16 τοτε θα εχουμε χασει το παιχνιδι τελειως..................

X_NR750
13/05/2007, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
πλακα-πλακα οταν παω σαμο,λεω να περασω απ το νησι σου:wave2:

Να ρθεις και να μου στειλεις Pm:wave2:

mob rules
13/05/2007, 00:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
xnr 750 δε τα καταλαβα τωρα εχεις απολυτο δικιο.............ας πουμε οτι γερναω δε ξερω ρε παιδια ποτε δε τα γουσταρα αυτα αλλα τωρα μου την σπανε.........αλλα οχι και οτι αν καποιοι δεν κανουν οτι ολοι οι αλλοι ειναι δηθεν.................απλως ειναι διαφορετικοι..........δηθεν ειναι αυτοι που λενε <<ελα μωρε ενα μ...ι ειναι θα ριξω εναν και θα φυγω(στους φιλους τους)>> και απο πισω τρεχουν και πεφτουν στα γονατα και παρακαλανε........(οχι δεν ειναι κακο αυτο ,,κακο ειναι να εισαι ΄΄δηθεν΄΄ ανετος...)



τες πα το θεμα μου δεν ειναι μονο το προστυχο αλλα μια γενικη νοοτροπια σταρχιδισμου για τα παντα


και ξερετε? γουσταρω που στην Ελλαδα εχουμε ακομα την οικογενεια...........σε οποιο ποσοστο την εχουμε.............υποθετω οτι οταν θα φευγουμε απο τα σπιτια μας στα 16 τοτε θα εχουμε χασει το παιχνιδι τελειως..................

ναι ολοι οι σωστοι στο μοτο μεζευτηκαν να γραψουν:rolleyes:
κοιτα evi αυτη ειναι η γνωμη μου και την ειπα,τι ηθελες να γραψω ''εχεις δικιο''και αν καποτε με γνωρισεις να πεις τι μ..... ψευταρος ειναι αυτος!!!


δεν ειναι κακο να παρακαλας!!


αααα και δεν ειναι νοοτροπια,ειναι τροπος ζωης!!

X_NR750
13/05/2007, 00:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
xnr 750 δε τα καταλαβα τωρα εχεις απολυτο δικιο.............ας πουμε οτι γερναω δε ξερω ρε παιδια ποτε δε τα γουσταρα αυτα αλλα τωρα μου την σπανε.........αλλα οχι και οτι αν καποιοι δεν κανουν οτι ολοι οι αλλοι ειναι δηθεν.................απλως ειναι διαφορετικοι..........δηθεν ειναι αυτοι που λενε <<ελα μωρε ενα μ...ι ειναι θα ριξω εναν και θα φυγω(στους φιλους τους)>> και απο πισω τρεχουν και πεφτουν στα γονατα και παρακαλανε........(οχι δεν ειναι κακο αυτο ,,κακο ειναι να εισαι ΄΄δηθεν΄΄ ανετος...)



τες πα το θεμα μου δεν ειναι μονο το προστυχο αλλα μια γενικη νοοτροπια σταρχιδισμου για τα παντα


και ξερετε? γουσταρω που στην Ελλαδα εχουμε ακομα την οικογενεια...........σε οποιο ποσοστο την εχουμε.............υποθετω οτι οταν θα φευγουμε απο τα σπιτια μας στα 16 τοτε θα εχουμε χασει το παιχνιδι τελειως..................

Κοιτα να δεις με οτι εχει ο καθενας την παλευει

αλλος με την ρουφιανια, αλλος με την εξυπναδα, αλλος με την ομορφια ,αλλος με την δουλεια του.

ΟΜΩΣ αυτο που πραγματικα ερωτευεσαι σε εναν ανθρωπο δεν ειναι ουτε τα βυζακια ουτε τα μπρατσα ουτε οι κοιλιακοι του

ειναι αυτο που εκπεμπει, ειναι Η ΨΥΧΗ του αν καταφερεις βεβαια να τον νοιωσεις , να τον καταλαβεις

Νομιζω πως απλα μεγαλωνεις :wave2:

X_NR750
13/05/2007, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
ναι ολοι οι σωστοι στο μοτο μεζευτηκαν να γραψουν:rolleyes:
κοιτα evi αυτη ειναι η γνωμη μου και την ειπα,τι ηθελες να γραψω ''εχεις δικιο''και αν καποτε με γνωρισεις να πεις τι μ..... ψευταρος ειναι αυτος!!!


δεν ειναι κακο να παρακαλας!!


αααα και δεν ειναι νοοτροπια,ειναι τροπος ζωης!!


Για το πηδημα δεν παρακαλαμε νεος

ΝΟΜΟΣ

Nikoskazer2000
13/05/2007, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΛΩΡΟς
ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙ?ΦΛΩΡΟΣ


ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ?
ΞΕΝΕΡΩΤΗ
ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ



Πιστευετε οτι δεν υπαρχουν τραγουδιστριες με ΦΩΝΑΡΕΣ και ταλεντο και επιπεδο που ειναι γεματουλες? και βεβαια αλλα τι να την κανεις την φωνη αν δεν εχεις μ.........ι


νομιζετε οτι δεν υπαρχουν αντρες που σεβοντε τις γυναικες ? που ειναι σωστοι οικογενειαρχες σε ολα τους?

ναι ισως να μην εχουν μεγαλη μηχανη καμπριο εξοχικο πολλα λεφτα κοιλιακους φετες και γραβιερες αλλα

ειναι καλοι ανθρωποι σωστοι εχουν να δωσουν πολλα


οι κοινωνια μας ειναι ΣΑΠΙΑ!


και το πιο λυπητερο ειναι οτι ο κωλος και το στηθος καποτε θα πεσει............τοτε τι?.:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

+1000000000000000000000


ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

ΟΛΟ ΕΦΕ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΥΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ!

(α ναι: και 'μενα η γυναίκα μου ηταν πολύ γεματούλα και ολοι οσοι το ξέραν με κορόιδευαν γι' αυτό + 'γω απλά τους έγραφα στ' @@ μου γιατί ήξερα πως ποτέ δε θα νιώσουν ΓΕΜΑΤΟΙ οπως εγώ με τη γεματούλα μου)

EVI
13/05/2007, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
ναι ολοι οι σωστοι στο μοτο μεζευτηκαν να γραψουν:rolleyes:
κοιτα evi αυτη ειναι η γνωμη μου και την ειπα,τι ηθελες να γραψω ''εχεις δικιο''και αν καποτε με γνωρισεις να πεις τι μ..... ψευταρος ειναι αυτος!!!


δεν ειναι κακο να παρακαλας!!


το ειπα οτι δεν ειναι κακο νομιζω......και εγω εχω συρθει σαν το σκουλικι...........


οχι ολες οι αποψεις ειναι σεβαστες θα ζουσα σε αλλον πλανητη αν δεν το καταλαβενα αυτο που λες

να σου πω στη ζωη μου εχω γνωρισει τους 3πλασιους αντρες απο οτι γυναικες (φιλοι λεμε και παρεες) λογο ενδοιαφεροντων (οχι καμμια φιλη μου εκτος απο μια δε μπορει να μιλισει μαζι μου για μηχανες πχ)

και ολοι μα ολοι λενε τα ιδια.

και ολοι μα ολοι καποτε αγαπανε -ερωτευοντε και ξαφνικα τα ξεχνανε ολα...............τα ξεχνανε...........και οταν βρισκοντε με φιλους γινοντε καφροι για να μην ''παρεξηγηθουν''

ετσι ειναι και ο αντρας μου και ο αδελφος μου και ο κολλητος μου και ολοι

εγω συνηθως οταν φευγουν ολοι χαμογελω μαζι τους.........δεν ειναι ρε παιδια τοσο μαγκια αντρικη να εχετε στο δυναμικο σας 100 και βαλε γκομενες
(δε λέω οτι ειπες κατι τετοιο γενικα μιλαω)
:beer: :beer: :beer: :beer:

mob rules
13/05/2007, 01:02
ρε παιδια λες και ανακαλυψατε τι κανετε...ξερεις τι λενε(αν οντως σας πειραζει πολυ)''αν δεν μπορεις να το αποφυγεις,χαλαρωνεις και το απολαμβανεις!!!:cool: :lol: :lol:
[για το συγκεκριμενο θεμα μηλαμε παντα]

mob rules
13/05/2007, 01:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Για το πηδημα δεν παρακαλαμε νεος

ΝΟΜΟΣ

στο περελθον το ειχα κανει:sad: :sad: μηκρος ομως!!:D

X_NR750
13/05/2007, 01:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
στο περελθον το ειχα κανει:sad: :sad: μηκρος ομως!!:D

Οκ πιστευω να εμαθες ομως

Υγ βαλε Firefox με ελληνικο λεξικο το "μηκρος" με ψιλοσκοτωσε

φιλικα παντα

EVI
13/05/2007, 01:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Οκ πιστευω να εμαθες ομως

Υγ βαλε Firefox με ελληνικο λεξικο το "μηκρος" με ψιλοσκοτωσε

φιλικα παντα

ναι ρε αυτο που κοκκινιζει και τα διωρθονεις εχω μεγαλο προβλημα (αγγλικα στις διαφορες δουλεις τα τελευταια χρονια γκρικλις στο μσν αρχιζω να πιστευω οτι ειναι κολπο να ξεχασουμε την γλωσσα :lol: )πως μπαινει? (η ασχετη με τα πισια)

mob rules
13/05/2007, 01:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Οκ πιστευω να εμαθες ομως

Υγ βαλε Firefox με ελληνικο λεξικο το "μηκρος" με ψιλοσκοτωσε

φιλικα παντα


Firefox εχω!!καλα μικρος οκ τωρα;

X_NR750
13/05/2007, 01:12
Firefox Dictionaries (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:3)

mob rules
13/05/2007, 01:13
ρε nr δεν κοιταω καθολου την οθονη,μονο το πληκρολογιο,πως μπαινει αυτο:confused:
υγ ειμαι ασχετος απο υπολογ.:look:

X_NR750
13/05/2007, 01:19
κλικαρε εκει που λεει el-gr το install δλδ

mob rules
13/05/2007, 01:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
κλικαρε εκει που λεει el-gr το install δλδ

ολα κοκκινα τα βγαζει,γιατι:confused:

sober
13/05/2007, 01:22
:confused: :confused:

Mου κανει εντυπωση που λετε οτι δεν παρακαλατε...Ολοι σχεδον οι φιλοι μου αντρες λενε παντα οτι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι 8α πεις στην γκομενα τα παντα για να τη ριξεις και οτι 8α επιμεινεις κιολας γιατι ΣΤΑΝΤΑΡ αυτη καποια στιγμη 8α πεσει...Οι περισσοτεροι βγαλανε γκομενες (εστω και για ενα πηδημα) μετα απο πολυ μπουρου μπουρου και το 8εωρουν κλασσικη τακτικη...

:look:

X_NR750
13/05/2007, 01:23
Δεξι κλικ πανω στην λεξη και σου βγαζει οπως με το word διορθωσεις:winka:

X_NR750
13/05/2007, 01:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:confused: :confused:

Mου κανει εντυπωση που λετε οτι δεν παρακαλατε...Ολοι σχεδον οι φιλοι μου αντρες λενε παντα οτι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι 8α πεις στην γκομενα τα παντα για να τη ριξεις και οτι 8α επιμεινεις κιολας γιατι ΣΤΑΝΤΑΡ αυτη καποια στιγμη 8α πεσει...Οι περισσοτεροι βγαλανε γκομενες (εστω και για ενα πηδημα) μετα απο πολυ μπουρου μπουρου και το 8εωρουν κλασσικη τακτικη...

:look:

Οχι ολοι φιλε μου

εχω φαει πολυ πιτα επειδη δεν το εκανα

μερικοι εχουμε και αυτοσεβασμο

EVI
13/05/2007, 01:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:confused: :confused:

Mου κανει εντυπωση που λετε οτι δεν παρακαλατε...Ολοι σχεδον οι φιλοι μου αντρες λενε παντα οτι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι 8α πεις στην γκομενα τα παντα για να τη ριξεις και οτι 8α επιμεινεις κιολας γιατι ΣΤΑΝΤΑΡ αυτη καποια στιγμη 8α πεσει...Οι περισσοτεροι βγαλανε γκομενες (εστω και για ενα πηδημα) μετα απο πολυ μπουρου μπουρου και το 8εωρουν κλασσικη τακτικη...

:look:


τραβατε με και ας κλαιω ειναι και αυτες.................:smokin:


παω για υπνο αυριο εχει ΑΓΙΟ και οι στροφες εκει ειναι για επαγγελματιες και οχι για κουλαδια σαν και μενα πρεπει να κοιμηθω!καληνυχτα ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΔΕ ΒΛΑΠΤΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΠΛΕΥΡΕΣ.


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

mob rules
13/05/2007, 01:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:confused: :confused:

Mου κανει εντυπωση που λετε οτι δεν παρακαλατε...Ολοι σχεδον οι φιλοι μου αντρες λενε παντα οτι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι 8α πεις στην γκομενα τα παντα για να τη ριξεις και οτι 8α επιμεινεις κιολας γιατι ΣΤΑΝΤΑΡ αυτη καποια στιγμη 8α πεσει...Οι περισσοτεροι βγαλανε γκομενες (εστω και για ενα πηδημα) μετα απο πολυ μπουρου μπουρου και το 8εωρουν κλασσικη τακτικη...

:look:
άλλο το μπλα-μπλα και αλλο το παρακαλιο.με το να παραμυθιαζεις καποια δεν σημαινει οτι παρακαλας :winka:

X_NR750
13/05/2007, 01:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
άλλο το μπλα-μπλα και αλλο το παρακαλιο.με το να παραμυθιαζεις καποια δεν σημαινει οτι παρακαλας :winka:

Και αμα την ξεγελασεις την κοπελα τι θα καταλαβεις μωρε

το ζητημα ειναι να γουσταρεις και οχι να την πεφτεις σε οτι κινειται για να .....

τεσπα οπως την παλευει ο καθεις

νυχτα

sober
13/05/2007, 01:36
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
[B]Και αμα την ξεγελασεις την κοπελα τι θα καταλαβεις μωρε

το ζητημα ειναι να γουσταρεις και οχι να την πεφτεις σε οτι κινειται για να .....



:beer: :beer: :beer:

mob rules
13/05/2007, 01:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Και αμα την ξεγελασεις την κοπελα τι θα καταλαβεις μωρε

το ζητημα ειναι να γουσταρεις και οχι να την πεφτεις σε οτι κινειται για να .....

τεσπα οπως την παλευει ο καθεις

νυχτα

μα ρε NR750 θα μπεις σε αυτη την διαδικασια και δεν θα γουσταρεις;:winka:

OzZzZzY
13/05/2007, 01:54
α nr 750 ο χρηστης sober ειναι.....γυναικα :D :D

mob rules
13/05/2007, 02:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
........(οχι δεν ειναι κακο αυτο ,,κακο ειναι να εισαι ΄΄δηθεν΄΄ ανετος...)






δεν ειναι κακο να εισαι δηθεν ανετος !!κακο ειναι να εισαι δηθεν κυρια και να....ξερεις τωρα, να εισαι δηθεν παντρεμενη και να τον εχεις κορωνα στο κεφαλι σου,και ο αντρας κερατα,κλπ.το δηθεν ανετος ειναι ακινδυνο !!!:wave2:

EVI
13/05/2007, 02:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
δεν ειναι κακο να εισαι δηθεν ανετος !!κακο ειναι να εισαι δηθεν κυρια και να....ξερεις τωρα, να εισαι δηθεν παντρεμενη και να τον εχεις κορωνα στο κεφαλι σου,και ο αντρας κερατα,κλπ.το δηθεν ανετος ειναι ακινδυνο !!!:wave2:


τι λες μωρε? με τις λεξεις παιζεις και συ? τα διθενιλικια ειναι σκαρτα σε οποια ΜΟΡΦΗ και να γινοντε γιατι θα υπαρχει μια γενικη εικονα απο πισω δε μπορει να εισαι δηθεν σε ενα πραγμα μονο


λοιπον αν δεν εχεις με τι αλλο να διαφωνησεις καληνυχτα :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

saratoga
13/05/2007, 09:29
καλημερα :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

......

vassilis88
13/05/2007, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Οχι ολοι φιλε μου

εχω φαει πολυ πιτα επειδη δεν το εκανα

μερικοι εχουμε και αυτοσεβασμο

μμμ, σωστο αυτο.

καλο ειναι να τρως..εγω συνεχιζω.. :D

βλεπω αλλους που κωλωνουν να μιλησουν κ μενουν με το πουλι στο χερι.

λες κ αν φας πορτα εγινε κατι..

α κ δν καταλαβαινω τι εννοει κανεις με το παραμυθιασμα κ τα παρακαλια..:confused:

τι λεει δλδ?ξερεις εχω φερραρι, ιδιωτικο τζετ κ κοτερο!παμε μια βολτα? ή μηπως..σε παρακαλω, εχω να γαμησω 2 μηνες!!κανε μου τη χαρη!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sonic22
13/05/2007, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
δε λεω να γυρναμε πισω....αλλα ουτε να προχωραμε μπροστα.....λαθος. pame loipon na jekatharisoume merika pragmata...

1. stous adres (kalos or kakos) aresei na vlepoun omorfa, neanika, ginaikia swmata...

90% an thes enas adras na se prosejei (otan den se jerei) prepei na tou kiniseis to endiaferon me tin omorfia sou, ta kali sou ktlp...

to meta einai allo thema...

2. to sex (kai otidipote giro apo tosex) einai arxaigono aistinkto kai den allazei eukola...
boreis na to kamouflareis, boreis na to kripseis, boreis na to katapieseis ALLA den allazei.

oti kai na ginei stous adres tha aresei na exoun... "edona optika erethismata" me adikimeno mia ginaika...

den einai tixaio oti to 99% twn "tsodoidwn" periodikwn pagosmios einai gia adres...

3. simfwnw oti i koinonia allaje kai pleon den iparxoun oi anastoles tou parelthodos...
ALLA DEN ITAN TIPOTA PERA APO ANASTOLES!!

fisika oi anastoles einai auto pou mas kanoun koinonia anthrwpwn kai oxi ageli loikwn...

-----------------

kai meta apo autes tis paratiriseis pame sto provlima...

einai to sex (kai otidipote giro apo to sex) kati kako?
prpei na to katapiesoume?

einai san auto pou leme oti DEN IPARXOUN AISXRES LEJEIS..
mono AISXROI ANTHRWPOI pou xrisimopoioun LEJEIS ME AISXRO TROPO...

aisxri einai i nootropia twn anthrwpwn kai oxi to idio to adikeimeno (swma stin prokeimeni)...

to provlima einai oti ta "jekwla" spane tous (simerinous) ITHIKOUS FRAGMOUS TIS KOINONIAS

ara auto pou enoxlei einai oti kapoioi ferode proklitika pros tin iparxousa taji pragmatwn stin koinonia...

kai edw erxete to siberasma...

kai oi ginaikes pou prwtokavalisan motosikleta espagan polla koinonika taaboo
itan proklitikes pros to koinoniko sinolo
kai isos oxi adika xaraktiristikan asxima apo tin ekastote koinonia gia tin SINOLIKI tous siberifora

me alla logia den einai to provlima ta "jekola" (or oi ginaikes me mixani)
einai to oti i eikona tous auti xaraktirizei (kai xaraktirize) tin sinoliki tous siberifora mesa stin koinonia...
borei i mixanovia tou twte or to jekwlo tou simera na einai enas anthrwpos san emas pou apla thelei na einai poio eleuthero apo ta koinonika desma...

pada i arxi einai diskoli alla me ton kairo otan tha ginei katestimeno/paliomoditiko KAI EJOMALINTHEI apo tin koinonia den tha apasxolei kanenan...

mesa ston aiwna mas egine 10-ades fores auto...

-------

to provlima pou paratirw egw einai oti ta "jekwla" den simvadizoun apolita me tin eikona tous

ousiatika ta "jekwla" prosferoun oti tha ithele enas adras...
GRIGORO KAI EUKOLO SEX
(i isotita rolwn opou i ginaika diekdiki to sex opws enas adras
se merikous aresei se allous oxi... auto einai allo thema)

to thema einai oti telika den einai kati tosos aplo alla mia berdemeni kai adifatiki katastasi.
ousiastika brokite gia mia elkistikotati diafimisi pou den adapokrinete stis prosdokies mas...

apopsi mou kai tin afinw edw...

KaterinaX
13/05/2007, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από VatosE
αχ evi μου, ο κοσμος που ζουμε ειναι σαπιος για τον εξης και απλουστατο
λογο......
γιατι χαθηκε ενα πολυ σημαντικο πραγμα....
η ''μπεσα'' και η ηθικη.....


και ας με πει οποιος θελει συντηρητικουρα..............


ΣΩΣΤΟΣ! ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!

mob rules
13/05/2007, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
τι λες μωρε? με τις λεξεις παιζεις και συ? τα διθενιλικια ειναι σκαρτα σε οποια ΜΟΡΦΗ και να γινοντε γιατι θα υπαρχει μια γενικη εικονα απο πισω δε μπορει να εισαι δηθεν σε ενα πραγμα μονο


λοιπον αν δεν εχεις με τι αλλο να διαφωνησεις καληνυχτα :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

λοιπων ευη αν δεν καταλαβαινεις τι θελω να πω,καλυτερα να μην απαντας!

τελος παντων εγω ενα θα πω και δεν προκειται να ξαναποσταρω εδω,γιατι το βλεπω να καταληγει στις διαμαχες...
εχεις σκεφτει οτι για τα ξεκωλα εσυ εισαι η λαθος,και εισαι εκτως εποχης;ναι θα μου πεις αλλα εγω κανω το σωστο και δεν ξεφτιλιζομαι κλπ.ε και αυτες το σωστο νωμιζουν οτι κανουν που πανε με τον ρυθμο της εποχης!!!
εγω παντος κοιταω να φτιαξω πρωτα τον εαυτο μου και δεν ασχολουμε με τον καθεναν,γιατι με το να κατσω να πω το ''σωστο''και να δειξω σε καποιους οτι και καλα ειμαι ο mr σωστος υποτιμω πρωτα τον εαυτο μου,και μετα εσας.
παντος οι περισσοτεροι εχετε φανει απο τις απαντησεις σας,και απο προηγουμενες απαντησειις σε αλλα θρεντ,οποτε ασ μη καθομαστε μονο στα ξεκολα και στα ηθοι,ας κοιταξουμε και εμεις να γινουμε πιο ανθρωποι!
εγω προσωπικα εχω απογοητευτει τοσο απο τους ανθρωπους και απο την ανθρωπια τους,που οσο καλυτερα τους γνωριζω τοσο περισσοτερο αγαπω τα ζωα.

αυτη ειναι η γνωμη μου,αν εθιξα καποιον ζητω συγγνωμη
:wave2: :wave2:

island
13/05/2007, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
Οπως ειπε κ ενας σοφος: "οι γυναικες γεννηθηκαν με ετοιμη επιχειρηση" και συμπληρωνω "φτανει να ξερουν να τη δουλευουν " :smokin: :smokin: :smokin:

να μία που άνοιξε γωνιακό μαγαζί


88217