PDA

View Full Version : Με μάτιασαν??



HEATSEEKER750
12/05/2007, 20:57
Σημερα μετα απο αρκετό καιρο αποφασησα να βγαλω τα πολυεστερικα και να ξαναβαλω τα μαμα πλαστικα και τα φώτα(μεχρι και πινακιδα εβαλα):lol: για να μπορω να χαρω το εργαλειο στον "πολιτισμο" και οχι μονο στην πιστα, τουλαχιστον τους καλοκαιρινους μηνες που το να φορας φορμα και να κανεις td ειναι αφορητο.
Παιδευτικα αρκετα αλλα τα καταφερα (περισευουν κατι καλωδια χυμα στην μουρη αλλα ποιος νοιαζεται).Οταν τελειωσα πηγα για ενα καφε (ειχα να παω με την μηχανή πριν τα χριστουγεννα).
Την παρκαρα απεναντι στο πεζοδρομιο και την χαζευα απολαμβανοντας την Frapa.
Επιστρεφοντας, ενα στενο πριν το σπιτι ακουσα ενα επαναλαμβανομενο
χτυπο,οπως οταν πιτσιρικαδες βαζαμε τραπουλοχαρτα στις ακτινες του ποδηλατου για να κανει θορηβο.Σταματησα και τι να δω.....:eyepop: :sad:


88203

HEATSEEKER750
12/05/2007, 21:02
τι να πω ρε φουστη μου ολοκληρο κονταρι πατησα....κοιταξτε μεχρι που μπηκε...


88205

HEATSEEKER750
12/05/2007, 21:10
Και τωρα η απορια μου, μου το ματιαξαν, το ματιαξα μονος μου ή απλα ετυχε?Δε πιστευω σε αυτα (ματιασματα βασκανιες κτλ) αλλα μπηκα σε σκεψεις....
:a45:

OzZzZzY
12/05/2007, 21:29
εχεις ποτε αναθεματισει τον fzr600? η καταρα του μπορει να σε ακολουθει :smokin:

































οχι ρε φιλε τι ματιασμα? η γαμωπροκα φταιει










:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

odt
12/05/2007, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από HEATSEEKER750
τι να πω ρε φουστη μου ολοκληρο κονταρι πατησα....κοιταξτε μεχρι που μπηκε...

Σιγά, εγώ την έχω μεγαλύτερη!!!!Κοίτα στην υπογραφή μου εκεί που λέει κάτι για πένσα.

Και με το λάστιχο αυτό δεν είχα κάνει ούτε 1000 χιλιόμετρα :bigcry: , ενώ εσύ απ' ότι βλέπω, είσαι λίγο πριν τα λινά...:a013:

mob rules
12/05/2007, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Σιγά, εγώ την έχω μεγαλύτερη!!!!Κοίτα στην υπογραφή μου εκεί που λέει κάτι για πένσα.

Και με το λάστιχο αυτό δεν είχα κάνει ούτε 1000 χιλιόμετρα :bigcry: , ενώ εσύ απ' ότι βλέπω, είσαι λίγο πριν τα λινά...:a013:

χμχμμ:rolleyes: πως να στο πω,η πενσα ειναι δικια μου(τογιοτα δεν γραφει πανω;)

στο θεμα μας τωρα να σε ματιασαν:hypnotize μπααααααααα

HEATSEEKER750
12/05/2007, 23:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Σιγά, εγώ την έχω μεγαλύτερη!!!!Κοίτα στην υπογραφή μου εκεί που λέει κάτι για πένσα.

Και με το λάστιχο αυτό δεν είχα κάνει ούτε 1000 χιλιόμετρα :bigcry: , ενώ εσύ απ' ότι βλέπω, είσαι λίγο πριν τα λινά...:a013:

Καλα το δικο σου δεν παιζεται.....:eyepop:
Στα δικα μου τωρα τι να σου πω,το λαστιχο εμενα δεν εχει ουτε 500km απλα εχει καμμια 200 στις Σερρες.
Η πλακα ειναι οτι τραβηξα το καρφι και δεν εχασε καθολου αερα....:confused:
Παιζει να μην εχει παθει ζημια??Να το κρατησω το λαστιχο ή οχι??Στο πρωτο τελικιασμα θα γινω φως και ηχος ή δεν εχει προβλημα??
:confused: :confused: :confused:

nickmonstro
13/05/2007, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από HEATSEEKER750
Να το κρατησω το λαστιχο ή οχι??Στο πρωτο τελικιασμα θα γινω φως και ηχος ή δεν εχει προβλημα??
:confused: :confused: :confused: Για να μην γινεις φως και ηχος οπως λες καλο θα ηταν κατα την ταπεινη μου γνωμη να πας σε κανενα βουλκανιζατερ να το βγαλεις το λαστιχακι και να το τσεκαρεις.

:wave2:

TROOPER
14/05/2007, 06:54
:sick:

stradas
14/05/2007, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από HEATSEEKER750
Καλα το δικο σου δεν παιζεται.....:eyepop:
Στα δικα μου τωρα τι να σου πω,το λαστιχο εμενα δεν εχει ουτε 500km απλα εχει καμμια 200 στις Σερρες.
Η πλακα ειναι οτι τραβηξα το καρφι και δεν εχασε καθολου αερα....:confused:
Παιζει να μην εχει παθει ζημια??Να το κρατησω το λαστιχο ή οχι??Στο πρωτο τελικιασμα θα γινω φως και ηχος ή δεν εχει προβλημα??
:confused: :confused: :confused:

Ουτε για πλακα μην το κρατησεις το λαστιχο!!!

Ειδικα αφου το πιεζεις σε td και (φανταζομαι) σε γρηγορες βολτες.