PDA

View Full Version : Τελικα δεν ειμαι μονος πια...



Pitsakos
14/05/2007, 08:08
Μπορει να μην ταιριαζει ο τιτλος αλλα θα ηθελα να το μοιραστω γιατι πρωτη φορα μου συνεβηκε και ηταν και η πιο ωραια:D :D Το ΣΚ πηγα στου Νεους Πορους για μπανιο! Η διαδρομη οπως ξερουν οι περισσότεροι ειναι μια ευθεια απο την Θεσσαλονικη! Σε ολη την διαδρομη ημουνα μονος πηγαινα χαλαρα με 110 -120 χλμ/ωρα φτανοντας ομως στις στροφες κοντα στο Καστρο του Πλαταμωνα, απο το αντιθερο ρευμα περνουσαν κατι μηχανες και μου αναβόσβηναν τα φωτα...ωσπου να αντιλιφθω οτι με χερετουσαν καταφερα να κανω σημα μόνο στην τελευταια μηχανη:D :D Αυτο που ενιωσα ομως ηταν απιστευτο γιατι το λεγατε εδω μεσα απλα δεν το ειχα δει! Δεν εχω κανει πολλα ταξιδια με αποτελεσμα να ειναι η Πρωτη μου φορα!
Ηθελα να το μοιραστω μαζι σας γιατι σε οσους το λεω με κοιτανε σαν κινεζοι και γελανε:(
Υ.Γ.: Α ξεχασα:D Ευχαριστω τα παιδια που χερετισαν:beer:

odt
14/05/2007, 10:02
Δεν είναι τυχαίο αυτό το ιμότικον..... :wave2:

veagle
14/05/2007, 12:50
Μοτορόβια αλληλεγγύη power!

Παιδιά δεν ξέρω αν υπάρχει τόπικ αλλά μήπως πρέπει να ξεκινήσουμε ένα για την Μοτορόβια Αλληλεγγύη και τις Χαιρετούρες;;;

Πάω να κάνω την αρχή στις Συναντήσεις, βόλτες (ή κάτι τέτοιο)!

CONAN_
14/05/2007, 15:44
Απο τα καλύτερα συναισθήματα είναι αυτό. Το έχω ζησει άπειρες φορές, και μάλιστα και εντός αττικής όταν πάω...

veagle
15/05/2007, 00:33
Είναι απλά κορυφαίο...!!!

Τέλειο. Δεν μπορείς να το περιγράψεις.

hercul
02/06/2007, 03:15
Από την μικρή μου εμπειρία σε ταξίδια με μηχανές, κυρίως στη βόρεια ελλάδα υπήρχε η χαιρετούρα μεταξύ των μοτοσικλετιστών σε μεγάλο βαθμό κάτι που με κάνει να ανατριχιάζω απο ενθουσιάσμο κάθε φορά το ίδιο! Αίσθημα αλληλεγγύης και αδελφικότητας!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

fantacid
02/06/2007, 04:15
βαρκαντερο εχεις?



:lol: :lol: :lol:

TROOPER
02/06/2007, 12:00
τρομερο συναισθημα !!!!!!!!!

:a25: :a25: :a25:

funmoto
02/06/2007, 19:41
Σήμερα στα Ίρια τέρμα Θεού αρχές Αλλάχ, βγαίνει μια υπέροχη ταξιδιάρα μπέμπα καταφορτωμένη με βαλίτσες και ό,τι μπορείς να φανταστείς και ένα ζευγάρι τουριστών (απ' ότι πρόλαβα να δω), από ένα δρομάκο και ...
Ω! Τι υπέροχο συναίσθημα!!! Μου κάνουν σινιάλο και σηκώνει και το χέρι ο οδηγός σε χαιρετισμό.

:cool:
Ένιωσα μέλος μιας παγκόσμιας κοινωνίας όπου όλοι είμαστε ενωμένοι στην κοινή μας αγάπη!!!

Και πού? Σε ένα επαρχιακό δρομάκο...

Περιττό να αναφέρω πως από κει και μετά χαιρετούσα ακόμα και τα παπιά:lol:

xampos
05/06/2007, 11:02
καλα ρε σει δεν ειχες ακουσει για τις χαιρετουρες μεταξυ μοτοσυκλετων :confused: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

παντως εγω ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΔΗΔΟΥΝ :) :)

αλλα μου την σπαει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ οταν χαιρεταω και με γραφουνε στ @@ τους

ειδικα κατι ςς που σηνανταω η κατι βαρκαντερο χαιρετανε σπανια και δεν ξερω το λογο :confused:

ισως επειδη εχω πολυ μικρη μηχανη σε σχεση με αυτους τους "μεγαλους" και σε γραφουν στ @@

εγω παντως ακομα και αν ο αλλος εχει παπακι χαιρεταω

OzZzZzY
05/06/2007, 14:48
κ εγω θα χαιρεταγα αλλα επειδη το παω συνεχεια σουζα τα φωτα μου ειναι συνεχεια στραμενα στον ουρανο :smokin: :smokin:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

veagle
06/06/2007, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
κ εγω θα χαιρεταγα αλλα επειδη το παω συνεχεια σουζα τα φωτα μου ειναι συνεχεια στραμενα στον ουρανο :smokin: :smokin:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

Σιγά, σιγά..... Κάνε και κανά ENDO ρε φίλε.... :rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao: :)

gian_nykt
06/06/2007, 10:15
κι εμένα μου αρέσει πάρα πολύ η χαιρετούρα ΑΛΛΑ με εκνευρίζει και ΠΑΡΑ πολύ οταν με γράφουν.....οπότε 1 του κλέφτη, 2 του κλέφτη 3 και αν δεν με χαιρετισουν....ΔΕΝ κι εγώ....ΑΜ ΠΩΣ!!!!

Jo.Da.
11/06/2007, 15:35
το συναίσθημα είναι απλά κάυλ@@@@@@@@@@@@@@@@@@....:smokin:
το έχω ξαναπεί, χαιρετάω οτιδήποτε έχει κινητήρα και 2 ρόδες...ακόμα και χαρλεάδες που είναι 99% σίγουρο ότι θα σε γράψουν στα @@ τους...:mad:
τώρα τελευταία χαιρετάω και τους ποδηλάτες (ειδικά αν είναι ξένοι-τουρίστες), οι οποίοι συνήθως δεν καταλαβαίνουν το χαιρετισμό.... :alien:

:wave2:

OrEsTiS82
11/06/2007, 22:19
Την Κυριακη συναντησα στον περιφερειακο της Πέντελης για Ν.Μακρη 3-4 μηχανες Bmw οπου και τις χαιρετησα (εαν ειναι μελη του φορουμ ας γραψουν), δεν προσεξα εαν ανταπεδωσαν γιατι κατεβαινα με ταχυτητα και εχει απο κατω γκρεμους οποτε δεν ειχα χρονο να δω εαν με χαιρετησαν γιατι θα εφευγα πουθενα.
LoooooL!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zireous
13/06/2007, 21:21
Ρε μέχρι και γω έχω αρχίσει και χαιρετάω άγνωστους, φαντάσου.


(άμα δείτε να χαιρετάω συνέχεια πάντως, είναι τα στρουμφάκια πίσω μου)