PDA

View Full Version : ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΤΟΥ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΥ!!



costas81
14/05/2007, 11:27
Που λετε προχτές έκατσα και καθάρισα την καλή μου για να ειναι κουκλα στην εκδρομη του moto.

Μιας και με ειχε πιασει η μαλακια εκατσα και ελυσα πλαστικα κλπ.
Έφτασα και στο μπροστινό το φτερό το οποίο δεν λέω να βγάλω να καθαρίσω την μάκα που θα έχει πιάσει από μεσα??


Βγαζοντάς (ξεβιδωνοντας) είδα ότι οι βίδες δεν σφίγγουν καλά συσκεκριμένα δεν κρατάνε πολύ σταθερά το μπρόστινό φτερό. Αφήνουν ένα κενό αναμεσα στην τρύπα που περνάνε για να συγκρατούνε το φτερό. Τότε θυμήθηκα ένα παλιακράκι που μου έλεγε έβγαλα το φτερό και δεν χτύπαγε το μπροστινό. Λέω λες να ειναι αυτό και να ειμαστε τόσο μαλακες και να ψαχνόμαστε με μπουκάλες ρουλεμάν κλπ??? Ας κάνω μια βόλτα! Την χώνω που λέτε μέσα σε κάτι κωλόδρομους και πέρνω στη σειρά όλα τα φρεάτια προσπαθώντας να ακούσω το γκαπ!!!

ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ!!!!!!!!!


Πάω και γώ σπίτι πάιρνω κοματάκια λεπτά ελαστικού και τα βάζω στα σημέια που περνάνε οι βίδες εσωτερικά του φτερού με αποτέλεσμα οι βίδες τώρα να το κρατάνε πιο σταθερά χωρίς να υπάρχει επαφή μεταξύ πλαστικού φτερού και μεταλικής επιφάνειας!!



πάμε πάλι λακούβες φρεάτια πάνω κάτω πεζοδρόμια!!!


ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!ΟΥΤΕ ΓΚΑΠ ΟΥΤΕ ΓΚΟΥΠ!!!!!

Σε όλη την εκδρομή δεν άκουσα πουθενά τίποτα!!!


Ούτε σήμερα ερχόμενος στη δουλειά ουτε χθες το βράδυ που έψαχνα και βρήκα τους πιο καρόδρομους στην Αθήνα!!




Ρε παιδιά θα κάνει κανένας τον κόπο να κάνει το ίδιο και στο δικό του μπας και σωθούμε όλοι????


Άντε και μετά πάω στη suzuki να μου δώσει ποσοστά!!!!



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

LIBYKOS
14/05/2007, 11:35
Κοίτα που θα μας βάλεις σε δουλειές.........:lol:

Θα προσπαθήσω να το κάνω.

Θα σας ενημερωσω για τα αποτελέσματα!!!

Respect
14/05/2007, 11:56
Θα μας κουφάνεις!

Όταν έβαλα τα υψηλής είχα ξεβιδώσει το φτερό, το ξαναέβαλα και από τότε ακούω και εγώ το θόρυβο που πρίν δεν άκουγα.. :look:

Λοιπόν σύντομα και πάλι με νέα κοντά σας.. :beer:

costas81
14/05/2007, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από LIBYKOS
Κοίτα που θα μας βάλεις σε δουλειές.........:lol:

Θα προσπαθήσω να το κάνω.

Θα σας ενημερωσω για τα αποτελέσματα!!!


και γω που το γραφω δεν το πιστευω ακόμα!! Για κάνε ένα κόπο ρε κομάντο να δούμε τι γίνετε.

:wave2:

costas81
14/05/2007, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
Θα μας κουφάνεις!

Όταν έβαλα τα υψηλής είχα ξεβιδώσει το φτερό, το ξαναέβαλα και από τότε ακούω και εγώ το θόρυβο που πρίν δεν άκουγα.. :look:

Λοιπόν σύντομα και πάλι με νέα κοντά σας.. :beer:


που ήσουνα εσύ που σε έψαχνα??

Respect
14/05/2007, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
που ήσουνα εσύ που σε έψαχνα?? Σου απάντησα στο άλλο.. :beer:

DPF
14/05/2007, 22:53
ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ .ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

:beer: :wave2:

mhtsorodas
15/05/2007, 00:06
Δουλεια δεν εχει ο διαολος μ@μ@ει τα παιδια του.Αυριο πρωι πρωι θα την ξεντυσω και θα αναφερω αποτελεσματα...

costas81
15/05/2007, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από mhtsorodas
Δουλεια δεν εχει ο διαολος μ@μ@ει τα παιδια του.Αυριο πρωι πρωι θα την ξεντυσω και θα αναφερω αποτελεσματα...


Αρχικά δημιουργήθηκε από DPF
ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ .ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

:beer: :wave2:

αντε ρε μαγκες κάντε ένα κόπο να δούμε τι γίνεται.

V-PLAYER
15/05/2007, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Που λετε προχτές έκατσα και καθάρισα την καλή μου για να ειναι κουκλα στην εκδρομη του moto.

Μιας και με ειχε πιασει η μαλακια εκατσα και ελυσα πλαστικα κλπ.
Έφτασα και στο μπροστινό το φτερό το οποίο δεν λέω να βγάλω να καθαρίσω την μάκα που θα έχει πιάσει από μεσα??


Βγαζοντάς (ξεβιδωνοντας) είδα ότι οι βίδες δεν σφίγγουν καλά συσκεκριμένα δεν κρατάνε πολύ σταθερά το μπρόστινό φτερό. Αφήνουν ένα κενό αναμεσα στην τρύπα που περνάνε για να συγκρατούνε το φτερό. Τότε θυμήθηκα ένα παλιακράκι που μου έλεγε έβγαλα το φτερό και δεν χτύπαγε το μπροστινό. Λέω λες να ειναι αυτό και να ειμαστε τόσο μαλακες και να ψαχνόμαστε με μπουκάλες ρουλεμάν κλπ??? Ας κάνω μια βόλτα! Την χώνω που λέτε μέσα σε κάτι κωλόδρομους και πέρνω στη σειρά όλα τα φρεάτια προσπαθώντας να ακούσω το γκαπ!!!

ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ!!!!!!!!!


Πάω και γώ σπίτι πάιρνω κοματάκια λεπτά ελαστικού και τα βάζω στα σημέια που περνάνε οι βίδες εσωτερικά του φτερού με αποτέλεσμα οι βίδες τώρα να το κρατάνε πιο σταθερά χωρίς να υπάρχει επαφή μεταξύ πλαστικού φτερού και μεταλικής επιφάνειας!!



πάμε πάλι λακούβες φρεάτια πάνω κάτω πεζοδρόμια!!!


ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!ΟΥΤΕ ΓΚΑΠ ΟΥΤΕ ΓΚΟΥΠ!!!!!

Σε όλη την εκδρομή δεν άκουσα πουθενά τίποτα!!!


Ούτε σήμερα ερχόμενος στη δουλειά ουτε χθες το βράδυ που έψαχνα και βρήκα τους πιο καρόδρομους στην Αθήνα!!




Ρε παιδιά θα κάνει κανένας τον κόπο να κάνει το ίδιο και στο δικό του μπας και σωθούμε όλοι????


Άντε και μετά πάω στη suzuki να μου δώσει ποσοστά!!!!



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:






Ρε συ Κωστα εγω δε βλεπω κανενα κενο στις βιδες και το φτερο το βλεπω πολυ σταθερο.Ποιες βιδες εννοεις αυτες τις μεγαλες δεξια κ αριστερα του φτερου που βγαινουν με μεγαλο αλλεν;

:confused: :confused:

costas81
15/05/2007, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από V-PLAYER
Ρε συ Κωστα εγω δε βλεπω κανενα κενο στις βιδες και το φτερο το βλεπω πολυ σταθερο.Ποιες βιδες εννοεις αυτες τις μεγαλες δεξια κ αριστερα του φτερου που βγαινουν με μεγαλο αλλεν;

:confused: :confused:


ναι για αυτες λεω!
και εμενα ετσι μου φαινοταν για αυτο και ποτε δεν τις ειχα πειραξει!
μολις τις εβγαλα και τις ξανα εβαλα και με λαστιχακι απο την μεσα πλευρα του πλαστικου ο θορυβος εξαφανιστηκε. Εγω παντως δεν το εχω ξανακουσει το γκαπ.

V-PLAYER
15/05/2007, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
ναι για αυτες λεω!
και εμενα ετσι μου φαινοταν για αυτο και ποτε δεν τις ειχα πειραξει!
μολις τις εβγαλα και τις ξανα εβαλα και με λαστιχακι απο την μεσα πλευρα του πλαστικου ο θορυβος εξαφανιστηκε. Εγω παντως δεν το εχω ξανακουσει το γκαπ.


Φιλε θα το δοκιμασω το απογευμα και μακαρι να πιασει.Ετσι και αλλιως δε χανουμε τιποτα.Παντως εχω παρατηρησει τωρα με τη ζεστη οτι χτυπαει λιγοτερο μηπως παιζει συστολη- διαστολη των πλαστικων;Αν ναι μαλλον το προβλημα εκει ειναι.Οπως και τα αυτοκινητα τριζουν λιγοτερο τα πλαστικα τους το καλοκαιρι.
Τι να πω μακαρι να λυθει.;) ;) ;) :beer: :beer:

costas81
16/05/2007, 09:15
το εκανε κανενας??

V-PLAYER
16/05/2007, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
το εκανε κανενας??


Kωστα καλημερα.Εγω το εκανα χθες με λαστιχενιες ροδελες βρυσης.Εβαλα και στο κεφαλι της βιδας δηλ.εξωτερικα αλλα και αναμεσα στη βιδα και το φτερο.Το αποτελεσμα ειναι οτι χτυπαει ακομη αλλα πιο λιγο.Ο μηχανικος μου ειχε πει οτι το φτερο κανει ηχειο με αποτελεσμα ο θορυβος να ακουγεται περισσοτερο.
Καλη προσπαθεια αλλα τελικα νομιζω οτι λυση δεν υπαρχει.

:beer: :beer:

costas81
16/05/2007, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από V-PLAYER
Kωστα καλημερα.Εγω το εκανα χθες με λαστιχενιες ροδελες βρυσης.Εβαλα και στο κεφαλι της βιδας δηλ.εξωτερικα αλλα και αναμεσα στη βιδα και το φτερο.Το αποτελεσμα ειναι οτι χτυπαει ακομη αλλα πιο λιγο.Ο μηχανικος μου ειχε πει οτι το φτερο κανει ηχειο με αποτελεσμα ο θορυβος να ακουγεται περισσοτερο.
Καλη προσπαθεια αλλα τελικα νομιζω οτι λυση δεν υπαρχει.

:beer: :beer:


κρίμα και χάρηκα!!!

:(

DPF
17/05/2007, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
το εκανε κανενας??

ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ .
ΠΗΓΑ ΣΕ ΣΑΜΑΡΑΚΙΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΚΑΠ .......!!!!!!

:beer: :wave2:

athandim
17/05/2007, 10:56
Τί λαστιχάκια να βάλω ρε μάγκες; Κομματάκια από σαμπρέλα κάνει;

DPF
17/05/2007, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από athandim
Τί λαστιχάκια να βάλω ρε μάγκες; Κομματάκια από σαμπρέλα κάνει;

ΝΑΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΣΑΜΠΡΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΚΑI ΛΑΣΤΙΧΑΚΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΔΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΟΛΤΕΣ . ΕΚΟΨΑ ΑΠΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ .
ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ ΜΕ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΓΚΑΠ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ!!!!!!!! :sun:

:beer: :wave2:

costas81
17/05/2007, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DPF
ΝΑΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΣΑΜΠΡΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΚΑI ΛΑΣΤΙΧΑΚΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΔΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΟΛΤΕΣ . ΕΚΟΨΑ ΑΠΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ .
ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ ΜΕ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΓΚΑΠ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ!!!!!!!! :sun:

:beer: :wave2:


το ιδιο και εμενα!τοσες μερες δεν εχω ξανακουσει τιποτα!!! μπας και v-player δεν το εκανε και πολυ καλα γιατι συνεχιζει να του χτυπαει λεει!!!

Respect
17/05/2007, 17:42
ΘΟΡΥΒΟΣ.. ΚΑΠΟΥΤ!!!

costas81



:a10:

costas81
21/05/2007, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
ΘΟΡΥΒΟΣ.. ΚΑΠΟΥΤ!!!

costas81



:a10:



Thank you thank you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



:a08: :a08: :a08: :a08:

V-PLAYER
21/05/2007, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Thank you thank you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



:a08: :a08: :a08: :a08:


Εμενα ακομη χτυπαει.Δε νομιζω οτι εχω κανει λαθος.ΑΡΑ:η με δουλευετε η το δικο μου κατι αλλο εχει.!!!!!!!!!!!!!!!!!

costas81
21/05/2007, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από V-PLAYER
Εμενα ακομη χτυπαει.Δε νομιζω οτι εχω κανει λαθος.ΑΡΑ:η με δουλευετε η το δικο μου κατι αλλο εχει.!!!!!!!!!!!!!!!!!


έβαλες λαστχάκια αριστερά δεξιά της βίδας ανάμεσα στα πλαστικά??

δεν χτυπάει εκεί το μπροστινό πλαστικό αλλά στο κενό που μένει ανάμεσα στην βίδα και στην τρύπα του φτερού. Είναι λοιπόν σημαντικό να βάλεις εκεί κάτι ελαστικό.


Για πάμε πάλι...

V-PLAYER
23/05/2007, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
έβαλες λαστχάκια αριστερά δεξιά της βίδας ανάμεσα στα πλαστικά??

δεν χτυπάει εκεί το μπροστινό πλαστικό αλλά στο κενό που μένει ανάμεσα στην βίδα και στην τρύπα του φτερού. Είναι λοιπόν σημαντικό να βάλεις εκεί κάτι ελαστικό.


Για πάμε πάλι...

Τελικα χτυπαει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bigcry: :bigcry:

DPF
23/05/2007, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από V-PLAYER
Τελικα χτυπαει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bigcry: :bigcry:

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΚΤΥΠΑΕΙ ΠΛΕΟΝ .
ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΣΤΗΝ ΤΙΜΟΝΟΠΛΑΚΑ ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΣΦΙΞΙΜΟ .

:beer: :beer:

ΕΧΕΙ ΑΓΩΝΑ ΑΠΟΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :wave2: :lol:

alex-vstrom
18/06/2007, 15:54
ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΟΚΗΜΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΤΟΥ costa81 ΕΚΑΤΩΘΙΚΕ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΑΡΚΕΤΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΣ ΡΟΔΕΛΕΣ ΣΕ ΠΙΟ ΛΕΠΤΕΣ ΑΠΟΤΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ:lol: :lol: :lol:

alex-vstrom
18/06/2007, 15:56
ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΟΚΗΜΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΤΟΥ costa81 ΜΕΙΩΘΗΚΕ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΑΡΚΕΤΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΣ ΡΟΔΕΛΕΣ ΣΕ ΠΙΟ ΛΕΠΤΕΣ ΑΠΟΤΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ

:beer: :a25: :a25: :a25: :a25:

costas81
19/06/2007, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex-vstrom
ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΟΚΗΜΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΤΟΥ costa81 ΜΕΙΩΘΗΚΕ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΑΡΚΕΤΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΣ ΡΟΔΕΛΕΣ ΣΕ ΠΙΟ ΛΕΠΤΕΣ ΑΠΟΤΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ

:beer: :a25: :a25: :a25: :a25:



γιατι τα λες δυο φορες??

γιατι τα λες δυο φορες??


:lol: :lol:

alex-vstrom
19/06/2007, 18:25
ΕΚΑΤΩΘΙΚΕ=ΜΕΙΩΘΗΚΕ

costaeu4
20/06/2007, 11:21
Ευχαριστώ . Θα το δοκιμάσω και θα ενημερώσω. :wave2:

LIBYKOS
31/08/2007, 15:42
Εγώ αυτό που προτείνω είναι να ξεκινήσετε με το λουκέτο του δισκόφρενου πάνω!

Δεν σας κάνω πλάκα. Χθες ξεκίνησα έχοντας ξεχάσει το λουκέτο πάνω στο δισκόφρενο. Αφού κατά τύχη δεν έπεσα, κοιτάω αν έγινε κάποια ζημιά και αφού βεβαιώνομαι ότι δεν έγινε τίποτε ξεκινάω.

Πέφτω στη μια λακούβα....τίποτε. Πέφτω και στην άλλη....πάλι τίποτε. Ποιός μπορεί να το εξηγήσει αυτό;

zeremefico
02/09/2007, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από LIBYKOS
Εγώ αυτό που προτείνω είναι να ξεκινήσετε με το λουκέτο του δισκόφρενου πάνω!

Δεν σας κάνω πλάκα. Χθες ξεκίνησα έχοντας ξεχάσει το λουκέτο πάνω στο δισκόφρενο. Αφού κατά τύχη δεν έπεσα, κοιτάω αν έγινε κάποια ζημιά και αφού βεβαιώνομαι ότι δεν έγινε τίποτε ξεκινάω.

Πέφτω στη μια λακούβα....τίποτε. Πέφτω και στην άλλη....πάλι τίποτε. Ποιός μπορεί να το εξηγήσει αυτό;

Εκτός απο την λύση για το θόρυβο θα δείς και φοβερή διαφορά στην κατανάλωση...:cool:
Πάντως έχω συνηθίσει τον θόρυβο που αν σταματήσει θα στεναχωρηθώ.

alex-vstrom
12/10/2007, 18:01
Ακόμα ο θόρυβος υπάρχει και εχθές μου έσπασαν τα νεύρα πρέπει να κάνω κάτι δραστικά βαρούσε σε όλες τις λακκούβες στην Αθηνά ρε γαμότο:mad: :mad:

costas81
13/10/2007, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex-vstrom
Ακόμα ο θόρυβος υπάρχει και εχθές μου έσπασαν τα νεύρα πρέπει να κάνω κάτι δραστικά βαρούσε σε όλες τις λακκούβες στην Αθηνά ρε γαμότο:mad: :mad:


εγώ πάντος δεν έχω ξανα ακούσει τίποτα!

alex-vstrom
15/10/2007, 07:21
καλημερα κοστα τοτε ρε φιλε θα κανουμε το αλο θα μου βρεις 2 λαστηχα σαν και αυτα που εβαλες και εσυ και θα βρεθουμε να τα τοποθετησουμε παρεα οποτε θα κανοθμε test drive μαζι εγινε

costas81
15/10/2007, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex-vstrom
καλημερα κοστα τοτε ρε φιλε θα κανουμε το αλο θα μου βρεις 2 λαστηχα σαν και αυτα που εβαλες και εσυ και θα βρεθουμε να τα τοποθετησουμε παρεα οποτε θα κανοθμε test drive μαζι εγινε



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



όποτε θες ρε φιλαράκι!!!


:beer:

alex-vstrom
19/10/2007, 10:47
ΜΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΑ ΒΑΣΤΗΧΑ cotsacosta

costas81
19/10/2007, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex-vstrom
ΜΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΑ ΒΑΣΤΗΧΑ cotsacosta


ΣΟυ τα βρηκα τα βαστηχα αλεχ αλεχ!

:wave2:

alex-vstrom
19/10/2007, 17:23
Βαστηχα γιατί βγαίνει από το βαχ

grdaemon
22/04/2008, 16:22
Άλαξα φτερό λόγω λάθους στο συνεργείο της αντιπροσωπείας (ναι καλά ακούσατε) και από τότε δεν το κάνει.

costas81
06/05/2008, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από grdaemon
Άλαξα φτερό λόγω λάθους στο συνεργείο της αντιπροσωπείας (ναι καλά ακούσατε) και από τότε δεν το κάνει.


:winka:

anthropas7
09/10/2013, 15:17
costas81 είσαι γίγαντας!! έψαχνα καιρο τη λύση και είχα συμβιβαστεί με την εκδοχή του συνεργείου ότι είναι φυσιολογικός ο ήχος και προέρχεται από τα καλάμια. Έβαλα λαστιχάκι από την πίσω μεριά της τρύπας του φτερού και πλέον όπου δώ λακκούβα πέφτω μέσα με χαρά:lol:
Ελπίζω να το συνηθίσω άμεσα και να μην αφομοιώσω αυτό το στυλ οδήγησης:lol:

costas81
07/03/2014, 02:39
costas81 είσαι γίγαντας!! έψαχνα καιρο τη λύση και είχα συμβιβαστεί με την εκδοχή του συνεργείου ότι είναι φυσιολογικός ο ήχος και προέρχεται από τα καλάμια. Έβαλα λαστιχάκι από την πίσω μεριά της τρύπας του φτερού και πλέον όπου δώ λακκούβα πέφτω μέσα με χαρά:lol:
Ελπίζω να το συνηθίσω άμεσα και να μην αφομοιώσω αυτό το στυλ οδήγησης:lol:

πρέπει να μαζευτείτε όλοι παρεούλα να κεράσετε καμιά μπύρα! ακόμα στα συνεργεία λένε είναι φυσιολογικός θόρυβος οι μαλάκες


:bawl:

askianos
21/10/2014, 00:36
μπραβο ρε φιλε! η παρατηρητικοτητα σου εσωσε κοσμο!! σωστος!!:beer:

costas81
22/10/2014, 23:06
μπραβο ρε φιλε! η παρατηρητικοτητα σου εσωσε κοσμο!! σωστος!!:beer:

να σαι καλά φίλε

:beer: