PDA

View Full Version : Βοηθεια κανεις?



k_pappous
14/05/2007, 13:22
Τι γινεται παιδες? Πως ηταν η εκδρομη?Καλη εβδομαδα κιολας.Απ'αυτα που μου ειπε η μανα μου(Νελλη με το GSR) ολο φαγητο και καφε ησασταν:a55:,αραλικι δηλαδη :a47:.Στο θεμα μας τωρα.Μολις παρω το μηνακι θα ηθελα να παμε βολτα με καποιον/καποιους που να ειναι αρκετα γρηγορος (στο στροφιλικι γιατι στις ευθειες ειμαστε ολοι αεροπλανα) ωστε να μπορεσω να δω και να μαθω.ολοι μου λενε οτι ειμαι γρηγορος και οτι φοβουνται οταν με βλεπουν αλλα εγω νιωθω οτι εχω πολλα να μαθω και σιγουρα ετσι ειναι.Ειμαι ετοιμος για ολα,με την καλη εννοια.Κανεις προθυμος????????????????????????????? :a4: :a4: :a4: :a42: :a42: k_pappous :a024:

k_pappous
14/05/2007, 13:25
Α ξεχασα,δεν θελω να ακουσω σχολια για την Μανα μου,ξερω πηγαινε λιγο αργα τι να κανουμε. :a19: :a018: :a015: :a023:

Gandalf dr685sm
14/05/2007, 13:27
ωχ.... είπες γρήγορος;... μήπως και οτι θες να μάθεις;....πωπω τι πάθαμε...:eek:

Θα θέλουμε τώρα 10-20 mods και σφουγγαρίστρες να μαζέψουμε απο τα spam...

Το δικό μου , πρώτο-πρώτο :rotflmao:
Gandalf

k_pappous
14/05/2007, 13:30
:a028: :a13: :a10:

afrotwin
14/05/2007, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από k_pappous
Α ξεχασα,δεν θελω να ακουσω σχολια για την Μανα μου,ξερω πηγαινε λιγο αργα τι να κανουμε. :a19: :a018: :a015: :a023:

re pedia giati den me afinete diladi?
21 xronon ine oti prepi...
ke ego den mporo....
:bawl: :bawl:

giati den mporoooooooooooo
:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

sotpag
14/05/2007, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re pedia giati den me afinete diladi?
21 xronon ine oti prepi...
ke ego den mporo....
:bawl: :bawl:

giati den mporoooooooooooo
:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:


τι να σου πω!!!!


κανε μια βολτα να ηρεμισεις :rotflmao: :rotflmao:


και ελα μετα να δεις τι γελιο θα εχει;)

OldMan
14/05/2007, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re pedia giati den me afinete diladi?
21 xronon ine oti prepi...
ke ego den mporo....
:bawl: :bawl:
giati den mporoooooooooooo
:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:
Ακόμη κρατάει ο όρκος σου ρε ??? :confused:

gcrook
14/05/2007, 23:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από k_pappous
Μολις παρω το μηνακι θα ηθελα να παμε βολτα με καποιον/καποιους που να ειναι αρκετα γρηγορος (στο στροφιλικι γιατι στις ευθειες ειμαστε ολοι αεροπλανα) ωστε να μπορεσω να δω και να μαθω.

Ελα φιλε μου σορυ που αργησα.
Λοιπον ακου τι θα κανεις αν θελεις καποιον να σε διδαξει γρηγορη οδηγηση, στειλε ενα p.m στον sniper ειναι ο ανθρωπος σου.



















































:rotflmao: :rotflmao: :lol: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

vangelis 64
14/05/2007, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ελα φιλε μου σορυ που αργησα.
Λοιπον ακου τι θα κανεις αν θελεις καποιον να σε διδαξει γρηγορη οδηγηση, στειλε ενα p.m στον sniper ειναι ο ανθρωπος σου
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


Ρε συ,κατάλαβες τι ζητάει ο άνθρωπΑς ή στα @@σου;

:lol: :lol: :lol:

Giorgos19
15/05/2007, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από k_pappous
Τι γινεται παιδες? Πως ηταν η εκδρομη?Καλη εβδομαδα κιολας.Απ'αυτα που μου ειπε η μανα μου(Νελλη με το GSR) ολο φαγητο και καφε ησασταν:a55:,αραλικι δηλαδη :a47:.Στο θεμα μας τωρα.Μολις παρω το μηνακι θα ηθελα να παμε βολτα με καποιον/καποιους που να ειναι αρκετα γρηγορος (στο στροφιλικι γιατι στις ευθειες ειμαστε ολοι αεροπλανα) ωστε να μπορεσω να δω και να μαθω.ολοι μου λενε οτι ειμαι γρηγορος και οτι φοβουνται οταν με βλεπουν αλλα εγω νιωθω οτι εχω πολλα να μαθω και σιγουρα ετσι ειναι.Ειμαι ετοιμος για ολα,με την καλη εννοια.Κανεις προθυμος????????????????????????????? :a4: :a4: :a4: :a42: :a42: k_pappous :a024:


Υπομονη μεχρι να σε καλυψει το διπλωμα και μετα βουρ για κανα riding school η CSS.
Απο την αλλη αν βιαζεσαι τοσο πολυ,εμπα σε κανα track day.

:wave2:

Aggelos_SV
15/05/2007, 00:20
Λοιπον...παππου,θα κανονισεις με τον gcrook ,να πατε βολτα ,με το KTM ο gcrook,αλλα να εχει φαει λουκανικο πρωτα :lol: :rotflmao: :lol:

Υ.Γ. @ gcrook ,στο κομματι Καρτερι-Φενεος θα σου ελειψε το SV ε??:rolleyes:

lampros_fazer
15/05/2007, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από k_pappous
θα ηθελα να παμε βολτα με καποιον/καποιους που να ειναι αρκετα γρηγορος (στο στροφιλικι γιατι στις ευθειες ειμαστε ολοι αεροπλανα)
Τον FZR600R τον ξέρεις..;Αεροπλάνο παντού ο τύπος..

:wave2:

vangelis 64
15/05/2007, 00:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Τον FZR600R τον ξέρεις..;Αεροπλάνο παντού ο τύπος..

:wave2: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
15/05/2007, 00:35
ρε λαμπρο μην πιανεις τον θεο στο στομα σου! θες να χεις τπτ καταρες?


πολυ τον μελαταμε τελευται και τον κονω να εμφανιζεται :rolleyes: :rolleyes:

gcrook
15/05/2007, 01:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV


Υ.Γ. @ gcrook ,στο κομματι Καρτερι-Φενεος θα σου ελειψε το SV ε??:rolleyes:

Ναι γαμωτο.:sad:
Αμ γιατι εκεινα τα στροφιλικια πριν το Κιατο.....
Adam, θυμαται η @@;

nickmonstro
15/05/2007, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Υπομονη μεχρι να σε καλυψει το διπλωμα και μετα βουρ για κανα riding school η CSS.
Απο την αλλη αν βιαζεσαι τοσο πολυ,εμπα σε κανα track day.

:wave2: Το πιο σωστο φιλε μου ειναι αυτο που λεει ο Γιωργος!:wave2:

k_pappous
15/05/2007, 10:14
Το ξερω οτι πρεπει να μπω πιστα αλλα λιγο δυσκολο για riding school και CSS,no money!!!!!!!!!!!! :mad:

Cpt. Haddock
15/05/2007, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από k_pappous
Το ξερω οτι πρεπει να μπω πιστα αλλα λιγο δυσκολο για riding school και CSS,no money!!!!!!!!!!!! :mad:

Άρχισε να μαζέυεις...

Αξίζει τα λεφτά του 1000 φορές περισσότερο απο όσο θα σου πει ο κάθε "γρήγορος" στο δρόμο (που θα λέει οτι παπαρια του κατέβηκε/άκουσε/είδε)

:wave2: :wave2:

nickmonstro
15/05/2007, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από k_pappous
Το ξερω οτι πρεπει να μπω πιστα αλλα λιγο δυσκολο για riding school και CSS,no money!!!!!!!!!!!! :mad: Φιλε μου τοτε υπομονη και καποια στιγμη που θα μαζεψεις χρηματα το κανεις!

Καλυτερα λιγη υπομονη και να μαθεις 5-6 πραγματακια σωστα :wave2:

k_pappous
15/05/2007, 10:35
Επειδη δεν εχω ψαχτει με τις πιστες,εχουν καθε εβδομαδα track day η πανε βαση του προγραματος????Ευτυχως λεφτα για track day εχω για τα μαθηματα δεν εχω. :bawl: Παντα για Μεγαρα μιλαμε ε??? οι Σερρες ειναι μακρια.

nickmonstro
15/05/2007, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από k_pappous
Επειδη δεν εχω ψαχτει με τις πιστες,εχουν καθε εβδομαδα track day η πανε βαση του προγραματος????Ευτυχως λεφτα για track day εχω για τα μαθηματα δεν εχω. :bawl: Παντα για Μεγαρα μιλαμε ε??? οι Σερρες ειναι μακρια. Για πληροφοριες και οτιδηποτε αλλο εχει να κανει με trackdays και riding schools μπορεις να ενημερωνεσαι στην ενοτητα που εχει το moto.gr -Τrackdays :wave2:

yfantra
15/05/2007, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από k_pappous
Α ξεχασα,δεν θελω να ακουσω σχολια για την Μανα μου,ξερω πηγαινε λιγο αργα τι να κανουμε. :a19: :a018: :a015: :a023:


Επειδή εγώ είμαι η.... περιχαρής μάνα.... δεν θέλω να ακούσω σχόλια...
Γύρισα από την εκδρομή και του....καρφώθηκα... και τώρα μου βγάζει και κουδούνια στα... forum... :)

Σεβασμό βρε.... Παίζει να είμαι και η μεγαλύτερη στο foroum...!!!! (συμπεριλαμβανομένων και των σερνικών.....!!!) :a19: (από τον afrotwin... είμαι σίγουρα πάντως..!!)

:wave2: :wave2: :sun:

Λεωνίδας
15/05/2007, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από yfantra
Παίζει να είμαι και η μεγαλύτερη στο foroum...!!!! Στα ανέκδοτα στα ανέκδοτα :lol: :lol:
μη λες τέτοια και χαίρονται οι μαθουσάλες βρε συ :wave2:

yfantra
15/05/2007, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Στα ανέκδοτα στα ανέκδοτα :lol: :lol:
μη λες τέτοια και χαίρονται οι μαθουσάλες βρε συ :wave2:



Πας καλά? να το πω κει μέσα να.... μη με σώνει τίποτα?

Εδώ μέσα μόνο και χωρίς... ανατριχιαστικές λεπτομέρειες... Μόνο και μόνο γιατι ο γιός με χαρακτήρισε....αργή...!!! και με πήρε το... παράπονο...!!!:p