PDA

View Full Version : 26η παρταλλήνια!!!!



tsikpit
14/05/2007, 22:58
70 euro h eisodos sthn fetinh ''partallhnia'' gia toys mh exontes karta motoe kai 40 gia toys exontes!!!!!!!!
kathe xrono kai 10 euro+:alien:

nasos75
15/05/2007, 13:03
αναρωτιεμαι αν θα εχει τιποτα εκδηλωσεις οπως περισυ στην ασπροβαλτα, μεχρις στιγμης δεν εχω δει καμια ενημερωση στο site τους.

s0t0s
16/05/2007, 14:18
to site tous poio einai ?

powerphot
16/05/2007, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsikpit
70 euro h eisodos sthn fetinh ''partallhnia'' gia toys mh exontes karta motoe kai 40 gia toys exontes!!!!!!!!
kathe xrono kai 10 euro+:alien:

Να ρωτήσω?
Όταν λες 70 ευρά είσοδος, εννοείς γιαυτούς που θα μείνουν εκεί, η και για τους περαστικούς?

nasos75
16/05/2007, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από s0t0s
to site tous poio einai ?

www.motoe.gr

dynogix
16/05/2007, 14:43
Απ' ότι ξέρω από τις προηγούμενες ισχύει το ποσό ανά μοτορι , οπότε "συμφέρει" να πας διπλός , και φυσικά ισχύουν τα 70 για την παραμονή μέσα στο camping.Και πήγε 70 φέτος ε???? Τι λε ρε παιδί μου... Πέρσι θυμάμαι την Παρασκευή που ήταν και η μεγαλύτερη προσέλευση κόσμου για αυτό το θέμα έπεσε μέχρι και ξύλο ...:dizzy: :dizzy:
Πάντως σίγουρα θα παίζουν συναυλίες και πολύ μπύρα:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

T.R.E
16/05/2007, 14:51
Παντως η καρτα ΜΟΤΟΕ εχει 10 ?...οποτε συμφερει...

Tropeas
16/05/2007, 16:59
Δηλαδή ανεξάρτητα αν έχω κάρτα ΜΟΤΟΕ,
εγω που θέλω να μπω ένα απόγευμα μέσα μιας και δεν μπορώ να διανυκτερεύσω,
θα πληρώσω πάλι τόσα?

T.R.E
16/05/2007, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Δηλαδή ανεξάρτητα αν έχω κάρτα ΜΟΤΟΕ,
εγω που θέλω να μπω ένα απόγευμα μέσα μιας και δεν μπορώ να διανυκτερεύσω,
θα πληρώσω πάλι τόσα?

Αν ειναι να μπεις με τα ποδια,χωρις να περασει η μηχανη σου μεσα παιζει και να σε αφησουν να μπεις τζαμπα...

Αλλιως,ναι...

s0t0s
17/05/2007, 00:52
kserei kapoios pou mporw na dw photos apo thn proigoumenh motosigkentrwsh ?

OldMan
17/05/2007, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Αν ειναι να μπεις με τα ποδια,χωρις να περασει η μηχανη σου μεσα παιζει και να σε αφησουν να μπεις τζαμπα...
:nono: :nono: :nono:

(αλλά σου λένε από ποιο μέρος του φράχτη μπορείς να μπεις....) :lol:

Dodok edessa
17/05/2007, 18:31
δεν μπορώ να καταλάβω πόσο μαλάκες είναι αυτοί της ΜΟΤΟΕ...είναι χειρότεροι και απο τον χειρότερο δημόσιο υπάλληλο σε θέμα επικοινωνίας ...:mad:

αν κάνανε βολτα σε δυο τρια φορουμ μοτοσικλέτας θα βλέπανε την δυσφορία του κόσμου ,τοσο για την οργάνωση οσο και για τις παροχες -ποιοτητα της πανελλήνιας ...
είμαι φαν της πανελλήνιας ,και απο αυτούς που στηρίζουν την ιδεα της πανελλήνιας ....αλλά οχι ρε πούστη μου και 70 ευρω εισοδο....

Και τοσο μεγάλη απόκλιση στα μέλη της ΜΟΤΟΕ..:nono:
Δηλαδή πρέπει να μας μαντρώσουνε και ΑΥΤΟΙ να μας ΚΑΤΑΓΡΑΨΟΥΝΕ σε μητρώα για να καταφέρουν τι?:mad:

Λυπάμαι αλλα ειναι πρώτη φορα που μαλλον θα χασω συγκέντρωση χωρις να υπάρχει λογος ...απλα δεν θελω να με βλέπουνε οπως με βλέπουνε οι τράπεζες, οι δημόσιες υπηρεσιες,και ολες οι κερδοσκοπικές εταιριες ..

θα ηθελα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ μια απαντηση απο εναν του ΔΣ της ΜΟΤΟΕ ,ποιο ειναι το σκεπτικό της τιμης αυτης ,και ποιες θα ειναι η αλλαγές της φετεινης συγκέντρωσης με τις προηγούμενες ...

ΑΦΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝΕ ΣΑΝ ΠΕΛΑΤΗ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ....αι σιχτιρ
:yuck:


88941

mystik
17/05/2007, 18:51
pedia ontos einai para pola ta 70E alla mallon h exigisi einai oti 8a exei kapio kallo sigrotima opos persi me toys urian heep.... 8elo na elpizo diladi an kai anepisimo akoysa 8a exei ton panoysi gia alli mia fora

tassosrr
17/05/2007, 20:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από mystik
pedia ontos einai para pola ta 70E alla mallon h exigisi einai oti 8a exei kapio kallo sigrotima opos persi me toys urian heep.... 8elo na elpizo diladi an kai anepisimo akoysa 8a exei ton panoysi gia alli mia fora

bale mou tp lastixo esi kai ase to pc isixo.....

ante...oli mera kathese kai pezeis sto internet....

powerphot
17/05/2007, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Παντως η καρτα ΜΟΤΟΕ εχει 10 ?...οποτε συμφερει...
Δηλαδή, η γράφεσαι στη ΜΟΤΟΕ και πληρώνεις 10 και μπαίνεις......
Αλλιώς? πληρώνεις 70? :confused: :confused: :confused:

Και δε πανα πάρεις ένα κάτι για την μηχανή σου με 70 ευρά, απο το να τα δώσεις σε είσοδο?:winka:

H.A.Balafoutre
18/05/2007, 09:59
Πολύ ζόρι ρε παιδιά για την πανελλήνια.

Κάθε φορά για κάτι θα παραπονεθείτε.

Οί πανελλήνιες γίνοντε από εμάς για εμάς.

Όταν εμείς είμαστε απόντες και δεν βοηθάμε για κάτι εθελοντικά στις τοπικές λέσχες, διότι απαξιούμε, διότι όλο κάτι μας βρωμάει, διότι είναι ξεφούσκωτα τα λάστιχα και φταίνε τα λάδια του κινητήρα (δηλαδή ο καθένας το κοντό του και το μακρύ του) και μετά μένουν διάφοροι που ασχολούντε μεν, αλλά είναι και λίγο έως πολύ τζαναμπέτιδες και σχετικά ανοργάνωτοι.....έχετε μετά όλοι εσείς την αξίωση να απαιτείτε τα χίλια μοίρια όσα.....?

Γιατί? Έχετε την εντύπωση πως θα βρείτε προϊόν του στύλ DucatiWeekend με λίγα λεφτά.

Αυταπατάστε αγαπητοί.

Και καλό θα είναι να βγάλετε το κεφάλι από την άμμο και να μην στρουθοκαμηλίζετε για τις ευθύνες αλλά στις απαιτήσεις να είμαστε μπροστάρηδες.......και στο κάτω κάτω μην πάτε.

Αλλά μην μου πείτε πως όλοι δεν ξέρετε τι να περιμένετε από συμπεριφορές? Μην μου πείτε πως δεν ξέρετε πως υπάρχουν άτομα που ξαραχνιάζουν τα σαπάκια τους ειδικά για τις πανελλήνιες?

s0t0s
18/05/2007, 11:14
kamia photo apo thn 25h sigkentrwsi ?