PDA

View Full Version : Δείτε.....



tombell
15/05/2007, 08:44
Το είδα χθες και το ανέβασα στο youtube


http://www.youtube.com/watch?v=Qq--tahoq6E :eek: :eek:

airamhag
15/05/2007, 09:00
οριστε??

συγνωμμη ..αν καταλαβα καλα...

μετα απο τετοια συγκρουση σηκωθηκε κ εφυγε???:look:

εδω εγινε αυτο ??

tombell
15/05/2007, 09:01
δε νομίζω να είναι εδώ

αλλα ο οδηγός έφυγε με τη μία :eek:

Ο συνεπιβάτης έκανε ακροβατικά

airamhag
15/05/2007, 09:10
:look:

τελικα τι ειναι ?


η συγκρουση 'η η πτωση ?


( μακρια απο ολους )


88653

KaTaNaS
15/05/2007, 09:19
πωπωωωωωωω

οι αθανατοι μιλαμε!


μαλλον ηταν καταδιωξη αναποδα σε μονοδρομημενη συραγγα!:eyepop:


μακρια απο μας... ποναω που το βλεπω

Giorgos19
15/05/2007, 09:31
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


Με την 2η καταλαβα οτι υπηρχε και συνοδηγος!Παναγια μου....

yianvoul
15/05/2007, 21:24
με δυο ΤΟΥΜΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ??????

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ..........

gixxerpap
15/05/2007, 22:35
εγω παλι ακομα δυσκολευομαι να το πιστεψω......

βασικα, θα προτιμουσα να μην το ειχα δει.....γαμω τα βιντεακια που βαζετε ορισμενες φορες.....

fantacid
15/05/2007, 22:53
τι λες ρε μαστορα!!!!

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

αυτοι που οδηγουσαν ανθρωποι ηταν???!?!?!?!


δειτε τον οδηγο του μπατσικου.....
εχει παθει μεγαλυτερη ζημια απο τα "τσακαλια"....βγαινει εξω κ χτυπαει το κεφαλι του!!

zzr2005
16/05/2007, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
τι λες ρε μαστορα!!!!

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

αυτοι που οδηγουσαν ανθρωποι ηταν???!?!?!?!


δειτε τον οδηγο του μπατσικου.....
εχει παθει μεγαλυτερη ζημια απο τα "τσακαλια"....βγαινει εξω κ χτυπαει το κεφαλι του!!

αν βλέπω καλά ο οδηγός που στούκαρε δεν ειναι μπάτσος αλλά ταρίφας.....για αυτό κ εχει πάθει σοκ....ενώ οι αστυνομικοί βγαίνουν κ τους κυνηγάνε με τα πόδια...
απο ότι βλέπω απο τον τύπο περιπολικού κτλ μάλλον ελλάδα ειναι...αν ξέρει κανεις ας μας πει απο που ειναι το βίντεο....

πάντως δολοφονικό να κάνουν ανάποδη καταδίωξη σε μονόδρομο...δεν σκέφτηκαν καθόλου οτι μπορεί να σκοτωθούν αθώοι οδηγοί??? :bigcry: :bigcry: :confused: :confused:

tombell
16/05/2007, 12:08
Χωρίς να είμαι σίγουρος, νομίζω ότι είναι Γαλλία

sergiosm
16/05/2007, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
πάντως δολοφονικό να κάνουν ανάποδη καταδίωξη σε μονόδρομο...δεν σκέφτηκαν καθόλου οτι μπορεί να σκοτωθούν αθώοι οδηγοί??? :bigcry: :bigcry: :confused: :confused:

Ναι αλλά μην παραβλέπεις το γεγονός ότι αυτός που μπήκε ανάποδα στο μονόδρομο ήταν η μηχανή που καταδίωκαν και το περιπολικό μπήκε μεν και αυτό ανάποδα αλλά με τους φάρους αναμένους και προφανώς και τη σηρύνα.

Σίγουρα είναι επικίνδυνο,
αλλά πές μου τί εντοπίζεις πιο εύκολα μία μηχανή που κινείται μόνη της ανάποδα ή την ίδια μηχανή που καταδιώκεται από ένα τέτοιο περιπολικό.
Τί δηλαδή έπρεπε να κάνουν ;;;

odt
16/05/2007, 13:21
Μ@λ@κααααααα, πόσο ψηλά πέταξε ο τύπος!!!!!!:eyepop: :eyepop:

yianvoul
16/05/2007, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Ναι αλλά μην παραβλέπεις το γεγονός ότι αυτός που μπήκε ανάποδα στο μονόδρομο ήταν η μηχανή που καταδίωκαν και το περιπολικό μπήκε μεν και αυτό ανάποδα αλλά με τους φάρους αναμένους και προφανώς και τη σηρύνα.

Σίγουρα είναι επικίνδυνο,
αλλά πές μου τί εντοπίζεις πιο εύκολα μία μηχανή που κινείται μόνη της ανάποδα ή την ίδια μηχανή που καταδιώκεται από ένα τέτοιο περιπολικό.
Τί δηλαδή έπρεπε να κάνουν ;;;

τα περιπολικα και γενικα ασθενοφορα κλπ εχουν δικαιωμα να παραβιαζουν κοκκινα και προτεραιότητα αλλα οχι να μπαινουν σε μονοδρομο

island
16/05/2007, 14:32
ας βάζει ο καθ ένας μια σύντομη περιγραφή για το τι θα δούμε

δεν την βρίσκει ο καθ ένας με τα τρακαρίσματα.

ούρτ

tombell
16/05/2007, 14:35
Sorry

:beer:

costas81
16/05/2007, 14:56
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:





τι ειν τουτο???




πάντως δεν ειναι Ελλάδα!

Δεν έχουμε τόσο ωραίες υπόγειες με τέτοια ευκρινή φανάρια!!


και γκαζον αν προσεξετε!!!

zzr2005
16/05/2007, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Ναι αλλά μην παραβλέπεις το γεγονός ότι αυτός που μπήκε ανάποδα στο μονόδρομο ήταν η μηχανή που καταδίωκαν και το περιπολικό μπήκε μεν και αυτό ανάποδα αλλά με τους φάρους αναμένους και προφανώς και τη σηρύνα.

Σίγουρα είναι επικίνδυνο,
αλλά πές μου τί εντοπίζεις πιο εύκολα μία μηχανή που κινείται μόνη της ανάποδα ή την ίδια μηχανή που καταδιώκεται από ένα τέτοιο περιπολικό.
Τί δηλαδή έπρεπε να κάνουν ;;;

αυτός που πάει να ξεφύγει ειναι προφανώς κακοποιός και δεν περιμένεις να φερθεί συνετά....
οι άλλοι υποτίθεται υπάρχουν για να προστατεύουν τη δημόσια ζωή απο κάθε κίνδυνο.....
αντ΄ αυτού αποτελούν οι ίδιοι κίνδυνο....
κηνυγώντας κάποιον ανάποδα τον ωθείς σε ακόμα πιο επικίνδυνη συμπεριφορά που μπορεί να έχει αθώα θύματα....
ειναι σαν να κηνυγάς τον Σορίν Ματέι σε παιδική χαρά ρίχνωντας πυροβολισμούς....η να κηνυγάς ληστές στην πλατεία ομονοίας με πυροβολισμούς....
αν δεν κάνω λάθος οι αστυνομικοί έχουν εντολές να μην διακινδυνεύουν τις ζωές αθώων πολιτών....
τι έπρεπε να κάνουν???
να τον παρακολουθήσουν με ελικόπτερο...να δώσουν σήμα να του κανουν μπλόκο παρακάτω και ότιδήποτε άλλο εκτός απο αυτό.....
εγώ περιμένω απο τα όργανα της τάξης να με προστατεύουν οχι να αποτελούν έναν επιπλέον κίνδυνο για εμένα....

zzr2005
16/05/2007, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:





τι ειν τουτο???




πάντως δεν ειναι Ελλάδα!

Δεν έχουμε τόσο ωραίες υπόγειες με τέτοια ευκρινή φανάρια!!


και γκαζον αν προσεξετε!!!

όντως παραείναι κυριλέ η υπόγεια για Ελλάδα...:smilea: