PDA

View Full Version : *^@##&%(&#$%(*&*$&)((*&)Ρ%



TROOPER
16/05/2007, 00:47
παω για δουλεια με τα ποδια και περναω απο αυτον τον δρομο του πειραια.


88799

TROOPER
16/05/2007, 00:48
πηγαινω λοιπον και ειμαι αναμεσα σε 2ας μεραρχιας και μπουμπουλινας και βλεπω αυτο...


88800

vangelis 64
16/05/2007, 00:50
Και...τι,ρε Γιώργο;:confused: :confused:

(Τό'χει η μέρα σήμερα...δεν παίρνω χαμπάρι τίποτα):cry:

Edit.....sorry:blush:

fantacid
16/05/2007, 00:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
παω για δουλεια με τα ποδια και περναω απο αυτον τον δρομο του πειραια.

τι σε πειραξε εδω??

που εχει διαλυτικα κ στα αγγλικα?

TROOPER
16/05/2007, 00:57
δεν μπορω να το χωνεψω και με τα πολλα παω στην ασφαλεια του πειραια (6 το απογευμα) και τους λεω οτι αν δεν παρουνε μετρα οποια μοτοσυκλετα πεσει εκει μεσα απλα θα εχει τραυματισμο!!!
μου ειπε θα ενημερωσουνε τους αρμοδιους και :a16:
προσπαθησα να εφιστησω την προσοχη τους λεγοντας τους οτι ειναι στη μεση του δρομου κλπ...ειπανε οτι θα μιλησουνε με τοτα μηπως και βαλουνε κορδελα και απαγορευσουνε την εισοδο στο στενο.αλλωστε δεν θα ητανε η πρωτη φορα...αν προσεξετε καλα εγινε ασφαλτοστρωση 1 μολις μηνα πριν !!!!!!
πηγα στη δουλεια μου και το βραδυ γυρνοντας σπιτι ειπα να παω να δω τι κανανε....ας μην πω καλυτερα τι κανανε...
δειτε που πανε τα λεφτα μας και το ποιο σημαντικο...ποσο σεβονται την υγεια μας και την αρτιμελια μας προκειμενου να δουλευουμε και να τα ακουμπαμε.
ειδα λοιπον οτι δεν ειχε γινει τπτ και παρολη τη κουραση που ειχα γυρισα σπιτι, πηρα τη φωτογραφικη μηχανη και το μπαστουνι του μπειζμπολ το οποιο ειναι 50 εκ., προκειμενου να το χρησιμοποιησω σα μετρο συγκρισης.οση ωρα ημουνα εκει εδειξα το σημειο και το αποφυγανε 4 μηχανακια.σημειωτεο οτι το κομματι εκει ειναι και σκοτεινο !!!!!!!

TROOPER
16/05/2007, 00:58
1


88801

TROOPER
16/05/2007, 00:59
2


88802

TROOPER
16/05/2007, 01:00
3


88803

TROOPER
16/05/2007, 01:00
4


88804

TROOPER
16/05/2007, 01:01
5


88805

TROOPER
16/05/2007, 01:02
αυριο παω για τσαμπουκαδες σε νομαρχιες, δημαρχιες και τα ρεστα.

ΤΕΛΟΣ !

fantacid
16/05/2007, 01:02
αφου ειναι κοντα στο σπιτι σου πανε παρε αυριο κανα σπρει εντονου χρωματος κ βαψε γυρο ωστε να κινει τη προσοχη των διερχομενων, βαλε καμια σακουλα, κανα αφρολεξ δε ξερω κ γω τι ωστε να γινετε αντιληπτό απο μεγαλητερη αποσταση.


εαν περιμενεις απο το δημο........ξες ε?

zephyr1
16/05/2007, 01:09
Εμενα σαν διαφημιση οικοδομικων υλικων μου μοιαζει.:lol:



























Σκιστους Γιωργο, αν και χλωμο το βλεπω.:sad:

Tropeas
16/05/2007, 02:34
αν υπήρχε καμιά μετάβαση υψηλού προσώπου να δεις πως θα δραστηριοποιούνταν...
στα απλά καθημερινά ανθρώπινα προβλήματα να κλείσουν έναν δρόμο ή να βάλουν μια κορδέλα είναι κόπος...:sad: :mad:

makis206
16/05/2007, 07:31
Δεν είναι δυνατόν να υπάρχει τέτοια λακούβα :eyepop: :uplate:

Έγκλημα !:mad:

Λες και ο δρόμος φιλοξενεί μόνο αυτοκίνητα που περνάνε από πάνω της..:sad:

Nostra
16/05/2007, 08:44
γιώργο,

βρες τα τηλέφωνα της αρμόδιας υπηρεσίας του δήμου και του Α.Τ. της περιοχής στον οποίο ανήκει ο δρόμος αυτός και γράψτα εδώ μέσα με ακριβή διεύθυνση... καραίσκου τόσο...

θα παίρνουμε όλοι κάθε 15' λεπτά τηλέφωνο όλη τη μέρα μέχρι να τους τα πρήξουμε και να ξεκουνήσουνε να κάνουνε κάτι... :winka: :winka: :winka:


phone attack!

louros sak
16/05/2007, 10:38
Μήπως (λέω) θα βάλουνε κάποια κολώνα οι άνθρωποι?
Θα δείξει και το στενάκι το αναξιοποίητο!
:a26: :a26:

H.A.Balafoutre
16/05/2007, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αυριο παω για τσαμπουκαδες σε νομαρχιες, δημαρχιες και τα ρεστα.

ΤΕΛΟΣ !

Ρε συ πόσο δίκιο έχεις.


Πολύ καλά τα λές.


Κι εγώ έχω μαλλώσει και με μηχανικό που έφτιαχνε το δρόμο και είχα δίκιο διότι μετά μερικούς μήνες ο δρόμος πάλι χάλασε.


Αλλά τι να αρχίσω να γράφω......δεν θα τελειώνω.

Pitsakos
16/05/2007, 11:05
TROOPER πολυ μικρο μπαστουνη εχεις:rotflmao: :rotflmao:

Α και εκει που θα πας για τσαμπουκαδες δεν το παιρνεις μαζι σου καλυτερα θα σου χρειαστει!!!

Gandalf dr685sm
16/05/2007, 11:25
Μωρέ και με Ι.Χ. να πέσεις εκει... θα πας για:

-1 ρουλεμάν τροχού
-2 ανάρτηση
-3 Ακρόμπαρο
-4 ημιαξόνιο
-5 ζαντολάστιχο
-και στο τέλος.....6...... θα πας για να........να τους γαμ#@!#$!@, το ταμτιριριμ....

Gandalf

fantacid
16/05/2007, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
γιώργο,

βρες τα τηλέφωνα της αρμόδιας υπηρεσίας του δήμου και του Α.Τ. της περιοχής στον οποίο ανήκει ο δρόμος αυτός και γράψτα εδώ μέσα με ακριβή διεύθυνση... καραίσκου τόσο...

θα παίρνουμε όλοι κάθε 15' λεπτά τηλέφωνο όλη τη μέρα μέχρι να τους τα πρήξουμε και να ξεκουνήσουνε να κάνουνε κάτι... :winka: :winka: :winka:


phone attack!


+400

ktm640lc4
16/05/2007, 13:03
Πειραια μενω και απο κει περναω, αλλα δεν την εχω δει. Τι μπορει να την δημιουργησε αυτην την τρυπα.;


Bασικα τσαμπα κοπος τα τηλεφωνα. Δεν ιδρωνει το αυτι τους παιδια. Προσπαθηστε αλλα δεν...

zolotas
16/05/2007, 16:11
παραδειγμα προς μιμηση αυτο που εκανες και μπραβο .Φανταζομαι θα σε κοιτουσαν περιεργα που εβγαζες φοτο ...........παρα εκεινη την τρουπα στο δρομο........

εκεινο το ροπαλο θα πρεπει να μπει στον λοκο του αρχικαραγκιοζη μηχανικου.Μιλαμε για φονιαδες και δεν κουνιεται φυλλο .Αυτοι οι ανθρωποι κοιμουνται ησυχοι δλδ τα βραδια :ZZZ: .....

στο long way round οι δρομοι ηταν πιστα ,χωρις μαλακιες δλδ :dizzy:

Tropeas
16/05/2007, 17:10
Ότι και αν έκανες κάντο και ΓΡΑΠΤΑ!
και δώσε μας στοιχεία να το κάνουμε και εμείς ,
και δώστε μου τα ονόματα όσων το κάνουνε σε εύλογο διάστημα μιας εβδομάδας αν δεν εχει γίνει κάτι να το προχωρήσουμε και με άλλον ομαδικό τρόπο πιο όμορφα...;)

lampros_fazer
16/05/2007, 20:04
Αν φωνάξεις κανα κανάλι μπορεί να ασχοληθουν λίγο..:mad: Δυστυχώς εκεί φτάσαμε..

Θα γίνεις και φίρμα..:rotflmao:

fantacid
16/05/2007, 20:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Αν φωνάξεις κανα κανάλι μπορεί να ασχοληθουν λίγο..:mad: Δυστυχώς εκεί φτάσαμε..

Θα γίνεις και φίρμα..:rotflmao:


σαυτη τη περιπτωση να σκασεις με τη μπλουζα mot.gr να σε καμαρωσουμε!!!

:lol: :lol: :lol:

lampros_fazer
16/05/2007, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
σαυτη τη περιπτωση να σκασεις με τη μπλουζα mot.gr να σε καμαρωσουμε!!!

:lol: :lol: :lol:
Ε το μλκ.. :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao:

DimChios
16/05/2007, 23:25
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

airamhag
17/05/2007, 15:12
αυτα δεν ειναι "στραβα κ αναποδα" ΓΙωργο...


ευκαιρεια για να λαβουμε δραση.

και καλο θα ηταν και σε αναλογες περιπτωσεις να τις συγκεντρωσουμε εδω...

ελα σιγα σιγα πολυ καθησαμε...





















:a18: :a19: :a012: :a013:

TROOPER
18/05/2007, 08:12
η συνεχεια εχει ως εξης...
τηλεφωνα στην αρμοδια (και καλα) υπηρεσια του δημου.το τηλεφωνο κατεβασμενο.
παω απο εκει.βλεπω καποιους ανευθυνουπευθυνους και τους λεω τι παιζει.απαντηση....θα το δουμε.ποτε ρε??απο το σ/κ ειναι εκει η λακουβα...πρεπει να πεσει μεσα καποιος για να κινητοποιηθητε αμεσα?????
κυριε σας ειπα θα το δουμε (με υφος αι παρατα μας να πιουμε κανα καφε με την υσηχια μας)...:a023: :a023: :a023:
τηλεφωνο σε δηκιγορο (φιλο).του λεω το και το και θελω να υποβαλω μυνηση κατα παντως υπευθηνου.απαντηση...ξεκολα γιωργο...το μονο που μπορεις να κανεις ειναι μια αναφορα στο δημο!μυνηση μονο σε περιπτωση ατυχηματος.

αρα.....................

ΜΑΓΚΕΣ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΡΑΓΚΑ, ΕΡΧΕΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΡΓΑ, ΡΙΧΝΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΤΗ ΛΑΚΟΥΒΑ, ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ, ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΕΚΑΒ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟΠΟ !!!!!!!!

DimChios
18/05/2007, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
η συνεχεια εχει ως εξης...
τηλεφωνα στην αρμοδια (και καλα) υπηρεσια του δημου.το τηλεφωνο κατεβασμενο.
παω απο εκει.βλεπω καποιους ανευθυνουπευθυνους και τους λεω τι παιζει.απαντηση....θα το δουμε.ποτε ρε??απο το σ/κ ειναι εκει η λακουβα...πρεπει να πεσει μεσα καποιος για να κινητοποιηθητε αμεσα?????
κυριε σας ειπα θα το δουμε (με υφος αι παρατα μας να πιουμε κανα καφε με την υσηχια μας)...:a023: :a023: :a023:
τηλεφωνο σε δηκιγορο (φιλο).του λεω το και το και θελω να υποβαλω μυνηση κατα παντως υπευθηνου.απαντηση...ξεκολα γιωργο...το μονο που μπορεις να κανεις ειναι μια αναφορα στο δημο!μυνηση μονο σε περιπτωση ατυχηματος.

αρα.....................

ΜΑΓΚΕΣ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΡΑΓΚΑ, ΕΡΧΕΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΡΓΑ, ΡΙΧΝΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΤΗ ΛΑΚΟΥΒΑ, ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ, ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΕΚΑΒ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟΠΟ !!!!!!!!



Σαν κι εμένα και τούτος!

Εγκεφαλικό θα πάθει! :sad: :a35:

LINA
18/05/2007, 08:29
ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ !!!


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:



:eek:



σα τις γ@μωλακουβες στα καπακια των φρεατιων στη λεωφορο Αλεξανδρας (και ολων των δρομων της Ελλαδας φυσικα) !!! στρωνουν καινουργια ασφαλτο αλλα ποιος μαλακας τωρα θα κατσει να ασχοληθει να σηκωσει και τα καπακια στο ιδιο υψος με την καινουργια ασφαλτο , απο τοτε που δημιουργησαν τον δρομο εχουν περασει 2 στρωσεις ασφαλτο ..... τα φρεατια ομως παραμενουν στο υψος της πρωτης στρωσης με συνεπεια να ειναι 10 ποντους κατω απ την νεα επιφανεια....


το κυνηγητο της λακουβας συνεχιζεται......:sad: πεσε μεσα μαλακα Ελληνα να σκοτωθεις !!!

VegasKitty
18/05/2007, 09:12
Ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι πρεπει πρωτα καποιος μας να παθει κατι (φτου μακρια μας) και μετα να γινει κατι, και αν γινει..... :mad:

:a35: :a35:

airamhag
18/05/2007, 09:21
τα ΜΜΕ κανουν δουλεια..

σε καποιο καναλι ειχα δει οτι ειχαν αφησει αφυλαχτη κατι σκαψιματα κατα μηκος του πεζοδρομιου ,

τους εκαναν την παρατηρηση και τους εγραψε κανονικα ο εργολαβος κ σια..

εφεραν την τιβι και επιτοπου -live σαν να λεμε- εβαλαν διχτυ και γεφυρωσαν το κενο σε καποια σημεια να περναειο κοσμος...

vangelis 64
18/05/2007, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER


ΜΑΓΚΕΣ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΡΑΓΚΑ, ΕΡΧΕΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΡΓΑ, ΡΙΧΝΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΤΗ ΛΑΚΟΥΒΑ, ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ, ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΕΚΑΒ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Την ίδια σκέψη έκανα!:uplate: :uplate:

Δεν ξέρω τι θα πει ο ψυχολόγος μου γι ' αυτό,αλλά δεν νομίζω να υπάρχει άλλος τρόπος για να σφίξουνε μερικοί κώλοι.:mad:

zephyr1
18/05/2007, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER


ΜΑΓΚΕΣ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΡΑΓΚΑ, ΕΡΧΕΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΡΓΑ, ΡΙΧΝΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΤΗ ΛΑΚΟΥΒΑ, ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ, ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΕΚΑΒ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Γιωργο παρε με τηλ. η θα σε παρω εγω,ερχομαι το βραδυ με το zephyr.

Δεν πιστευω να εχει μπει εδω μεσα κανεις απ'αυτους τους παπαρες και πουν οτι ειναι φτιαχτο.Αν ειναι να σβηστουν καποια ποστ.

Tropeas
18/05/2007, 15:43
Παιδιά και γω μαζί για μάρτυρας!

FZMAN
18/05/2007, 15:51
Ρε που καταντήσαμε.:a31:

zephyr1
18/05/2007, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZMAN
Ρε που καταντήσαμε.:a31:

Χαλαρωσε δεν θα χτυπησουμε κιολας:rolleyes: βαβουρα να γινει.:eek:

Λαμπρο να πεις και για το sv.:lol:

Θα βαλω το μαπα κρανος μην χαλασω το Arai.:smokin:

Γιωργο το εχουμε?

Πρωτα θα περασω χαλαρα να την μελετησω λιγο και μετα βλεπουμε.:bigcry:

Εχω βγαλει και κατι δερματικα θα τα βαλουμε και αυτα μεσα.

Μεσα ειμαι.:a55:

zolotas
18/05/2007, 16:15
να μαι σε μια γωνια να βγαλω γουστα :lol: ρε θεατρινοι :lol: .........θα ηθελα να αγορασω μια φορμα .......να σκασω δικαβαλος παιζει??

Tropeas
18/05/2007, 16:21
να έρθω και γώ απο την άλλη και με την πτώση σου να με χτυπήσεις που θέλω ένα δεύτερο ρεζερβουάρ και κάτι άλλα ψιλά ???:rolleyes:

zolotas
18/05/2007, 20:51
fuck hollywood man :beer:

byron
18/05/2007, 21:14
τσάμπα κόπος μάγκες :rolleyes:

Πήρα τηλ. εχθές και είπα πως κάτι αληταράδες ετοιμάζονται να πέσουν μέσα και να σας ζητήσουν ένα R1, ένα Κ7 και ένα Fazer 2003 :rotflmao: :rotflmao:

Ανευ πλάκας την κλείσανε. Με άμμο μεν αλλά τρούπα δεν υπάρχει. Ελπίζω από Δευτέρα να την φτιάξουν καλύτερα.

:wave2:

stvr1
28/05/2007, 16:06
Τι ψάχνετε ρε παιδιά, να ασχοληθούν με το στενό;;
Πρίν ένα μήνα περίπου περνούσε ο αδελφός μου απο την Χαμοστέρνας. Στο ύψος της Παντείου λοιπόν, οπου ο δρόμος στρίβει υπήρχε ενας μεταλικός κάδος αποριμάτων στην ΑΡΙΣΤΕΡΗ λωρίδα. Λίγες δεκάδες μέτρα πιο πισω υπήρχε μπλόκο τροχαίας (είχε πιαστει το χέρι τους να γράφουν).
Αφού απέφηγε με ελιγμό τον κάδο και ο αδελφός μου αλλά και το επόμενο αυτοκίνητο, αποφάσισε να πάρει τηλέφωνο την αστυνομία (σκεπτόμενος οτι αν τράκαρε αυτός θα τσαλάκωνε το αυτοκίνητο του, αν ήταν το αδελφάκι του όμως στη θεση του ή καποιος άλλος biker...).
Σηκώνει το τηλέφωνο ο κλασικός ο Κάγκουρας, ο τυρογαλάς, ο κωλόμπατσος και του περιγραφει ο αδελφος μου τι γίνεται. Ο μ@λ@κας τον ρωτάει σε ποιό ΝΟΥΜΕΡΟ της οδού είναι ο κάδος. Ο Big-brother του λέει οτι δεν ξέρει νουμερο αλλά είναι ακριβώς απέναντι απο την Πάντειο (στην εστία της Παντείου) και οτι λίγο πιο πίσω υπάρχει μπλόκο της τροχαίας.
Απάντηση μπάτσου: Αν δεν μου πείτε το νούμερο δεν μπορώ να δώσω σήμα!!!!
Ερώτηση αδελφού: Μα καλά σου λέω στην Πάντειο, δεν ξέρεις που είναι η Πάντειος;;
Απάντηση μπάτσου: Οχι, δεν ξέρω.:eek:
Η συνέχεια ήταν οτι ο αδελφός μου τον "στόλισε" κανονικά και ζήτησε τα στοιχεία του (τα οποία φυσικά ο χέστης δεν του έδωσε). Πάντως καταγκελία του έκανε του κ@ριόλη (με βάση την ώρα της κλήσης). Θα μου πείτε σιγά μην γίνει τίποτα...:a023: :a023: :a023:

nktR
28/05/2007, 16:53
ρε το πούστη το ΓΡΥΠΑΙΟ, μέχρι και εκεί διαφήμιση βρήκε να κάνει....


τεσπα, έχω υπόθεση από τον Απρίλιο 2005 με το Δήμο Αλίμου και με παραμύθιαζαν από μήνα σε μήνα για πληρωμή. Μου σκάνε μετά από 6 μήνες ότι θα περάσει Συμβούλιο για να ..... παπάρια και νάσου πάω από εκεί και τους λέω πληρώστε το ποσό αλλιώς θα πάρω τα 4πλάσια. Απάντηση: Δεν μπορούμε να σας πληρώσουμε γιατί δεν καλέσατε αστυνομία. Οκ, λέω θα πάω δικαστικώς. Να πάτε μου λέει. Ναι αλλά τότε θα ζητήσω τα 4πλάσια.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ: ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΟΣΑ ΘΕΛΕΤΕ !!!! ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΟΣΑ ΘΕΛΕΤΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ !!!! μαλάκες τελείως γραφειοκράτες....!!!!!

έτσι θέλοντας και μη θα τους πάρω τα 4πλάσια για τη μαλακογραφειοκρατία τους.....
δεν θέλατε να πληρώσετε τα 1350 ?????

παίρνω φαλάγκι και μαζεύω τσαμπουκά μόνος μου όλα τα χαρτιά φωτό υλικό, αποδείξεις κλπ. και τους πάω δικαστικώς για 1350 ευρώ ολική ζημιά + 5500 ευρώ που έχει βάλει ο Δικηγόρος.

ότι νάναι και ότι κάτσει...
στο Τρένο θα στον Σφυρίξω Τρείς φορές....
ρε θα μας τρελάνουν και θα πάρουμε κάνα όπλο....
χαλαρώστε ωρέ....:hypnotize


90417

lampros_fazer
28/05/2007, 17:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
Οκ, λέω θα πάω δικαστικώς.
Πότε είναι το δικαστήριο..;

nktR
28/05/2007, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Πότε είναι το δικαστήριο..;

επειδή είναι Διοικητικό και όχι Αστικό δηλ. κυνηγάω Δημόσια Αρχή και όχι Ιδιώτη, οι δικάσιμες ημερομηνίες αργούν ενώ των Αστικών είναι max στο χρόνο. Με βλέπω εάν όχι για μέχρι τέλος του χρόνου σίγουρα από την αρχή του άλλου έτους....
στα δοκάρια μου δεν έχω πρόβλημα, θα περιμένω να την φάνε....
καλή η ομελέτα και έρχεται....:rotflmao:

fantacid
28/05/2007, 20:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
ρε το πούστη το ΓΡΥΠΑΙΟ, μέχρι και εκεί διαφήμιση βρήκε να κάνει....




:confused: :confused: :confused:

zephyr1
28/05/2007, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
:confused: :confused: :confused:

Ο μαντρας ρε συ στην σακουλα.:lol:

fantacid
28/05/2007, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Ο μαντρας ρε συ στην σακουλα.:lol:



ΕΛΕΟΣ ΡΕ!!!

πιστευεις οτι εχει καμια σχεση αυτος που εβαλε τη σακουλα με αυτον που πουλαει τετοιες σακουλες??

:a11: :a018: :a018: :a018: :a02: :a02:

nktR
28/05/2007, 21:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ΕΛΕΟΣ ΡΕ!!!

πιστευεις οτι εχει καμια σχεση αυτος που εβαλε τη σακουλα με αυτον που πουλαει τετοιες σακουλες??

:a11: :a018: :a018: :a018: :a02: :a02:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ωρέ απλώς είναι αυτό που λένε....
...του έδειχνα το φεγγάρι και αυτός κοιτούσε το δάκτυλο....:rotflmao: :rotflmao:
δηλ. το θέμα ήταν η λακούβα και εγώ είδα τη σακούλα του τύπου....:rotflmao:
είμαι εκτός θέματος.....
για πλάκα το έγραψα....

ΛΑΪΚΟ ΑΣΜΑ:

χτυπάει η πόρτα
τόκ-τόκ-τόκ
ποιός , ποιός είναι ?
Αντρας: εγώ είμαι γυναίκα, ο άντρας σου.
Γυναίκα: Φύγε-φύγε παλιομπετατζή.
Αντρας: Γυναίκα τη μπετονιέρα μη τη βλασφημάς
αυτή σου δίνει για να φας.... :bawl: :rotflmao:

TROOPER
29/05/2007, 08:07
οπως ενημερωσε ο srx6 η λακουβα αρχικα καλυφθηκε με αμμο.πλεον την εχουνε κλεισει κανονικα (λεμε τωρα).
ζεφυρε περιμενα τηλεφωνο σου αλλα δεν προλαβαμε ρε...

nktr οτι και οσα παρεις !!!!!!!!!!!ΝΤΟΥ !!!!!!:wave2: