PDA

View Full Version : 5/9/04. κυριακατηκη εκπεδευτηκη βολτα...



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
01/09/2004, 17:24
την κυριακη τα παιδια απο το φορουμ της μοτοτεκ κανουν τον καθιερομενο γυρο του κορινθιακου.
προταση μου λοιπων ειναι η εξεις.
βρησκομαστε ολοι μαζι την κυριακη στα μακ ντονατς μετα τα πρωτα διοδια προς κορινθο, στην 9 το πρωι.
το αργοτερο εμεις ξεκηναμε 9+30.
ανεβενουμε απο ληβαδια-αραχοβα-δελφους, και φτανουμε στην ιτεα. εκει καθομαστε για καφε.
κανουμε προταση και στα παιδια της ΛΕ.ΜΟΤ.Α στον φιλο μας τον κωστα απο την αρτα αν θελουν αυτος και η λεσχη του να σηναντηθουμε στην ιτεα, για καφε, και να γνωριστουμε απο κοντα. να μην ειμαστε ψευδονιμα στο φορουμ. αν το μεταξη θα ερθουν και τα παιδια απο το φορουμ της μοτοτεκ. και θα γνωριστουμε ολοι μαζι εκει.
ειναι ευκερια να πουμε ολοι μαζι αυτα τα πραγματα που μαθενουμε περι ασφαλους οδηγησης, που επανηλημενα μου εχει ζητησει ο κωστης και λογο δουλιας δεν ευκερεσα να παω στην αρτα. αλλα και να ακουσουν και παιδια απο εδω που θα ηθελαν να μαθουν. στην σηνεχεια παμε εξω απο την ναυπακτο σε ενα χωριουδακη που εχει καλο και φτηνο φαγητο. γυρισμος μεσω της νεας γεφυρας. καφε απογευματηνο στην παραλια του αιγιου. και επιστροφη στα πατρια εδαφη το βραδυ.
τι λετε ακουω γνωμες....
εγω παντος θα κανω την διαδρομη αυτη την κυριακη....
:beer: :beer: :beer: :sun:

free rider
01/09/2004, 17:31
file arkouda,
kala mou ta les kai akougontai wraia
kai tha prepei kamia fora na gnoristoyme an dexosaste alles palies arkoudes stin para sas.
omos exo yposxethei sto filaraki ton kosta na pao me aytous toys axristoys me ta psilokabala ftera stin endouro
katalabes pikra?

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
01/09/2004, 17:48
ολοι οι καλοι χωρανε... αρκη να υπαρχει ορεξη....
( δεν ενωω περι μασας ρε κανηβαλοι):beer: :beer: :beer:

periklisk
01/09/2004, 18:48
Γιώργο εγώ μάλλον μέσα!!!

wild_cat/anima
01/09/2004, 18:49
giagia ki go ime mesa an mou dosoun repo apo ti doulia

kostasfazer
01/09/2004, 21:41
kai ego mesa arkei na mhn fao kanena xosimo sthn doulia kai xeneroso
:beer: :beer: :beer:

parji
02/09/2004, 07:47
Φίλε Γιώργο...
Μίλησα με τα παιδιά της ΛΕΜΟΤΑ, τους είπα για τη Κυριακάτικη βόλτα και τώρα περιμένω να μάθω πόσοι θα έρθουν.
Εγώ και κανά δυο άλλοι θα έρθουμε σίγουρα.
Εμαθα ότι την ίδια βόλτα τη κανονίζουν και τα παιδιά από το Bikenet. Θα έρθετε μαζι με αυτούς ή μόνοι σας?
Μπορούμε να αλλάξουμε αν θες το τόπο συνάντησής μας και να γίνει κάπου αλλού, στο Γαλαξείδι για παράδειγμα, ώστε να κάνουμε και εμείς μερικά χιλιόμετρα παραπάνω. Θα μιλήσουμε βέβαια γι'αυτό γιατί πολλοί από εμάς μπορεί λόγω υποχρεώσεων να μη μπορούν να έρθουν μέχρι Γαλαξείδι και να βρεθούμε όπως πολύ σωστά είπες στην Ιτέα ή στη Ναύπακτο.
Μέχρι τη Παρασκευή το μεσημέρι θα είμαι στο internet. Μετά λόγω Σ-Κ και λόγω ότι το PC στο σπίτι είναι χαλασμένο μπορείς να με βρεις στο κινητό μου, αν τυχόν αλλάξει κάτι.
Ελπίζω αυτή τη φορά να τα πούμε από κοντά...

VAL-MPARIERINO
02/09/2004, 11:52
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
[B] βρησκομαστε ολοι μαζι την κυριακη στα μακ ντονατς μετα τα πρωτα διοδια προς κορινθο, στην 9 το πρωι.

Για πρόσεξε λίγο γιατί θα τους μπερδέψεις:uplate:
Μάλλον δεν εννοείς προς κόρινθο αλλά πρός Λαμία για να βρεθείτε Λειβαδιά - Αράχωβα ε;;;:beer: :beer:

hornet
02/09/2004, 11:59
Γιωργακη που το εχεις το μυαλο σου;
Προφανως εννοεις μετα τα διοδια των αφιδνων στην εθνικη αθηνων-λαμιας

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
02/09/2004, 12:17
ημαρτον ρε παιδια με σηνχωρητε λαθος μετα τα πρωτα διοδια προς λαμια ενωω.. ερωτευμενος ανθρωπος ειμαι δικιολογουμε:beer: :cool: :cool: :lol: :sun:
κωστα και του φορουμ της μοτοτετς, και του μπαικνετ, θα ειναι μαζι, γιαυτο λεω να παμε ολοι μαζι. για τον τοπο συναντησης ορισε τον εσυ. μονο να σου πω οτι στο γαλαξιδι εχω κακι πηρα απο τον μαλακα τον λημενηκο που δεν αφηνε να παρκαρουμε μεσα στο χωριο λογο του οτι ημασταν πολλες μοτο και μας ελεγε να της παρκλαπουμε εξω απο το χωριο:eyepop: :uplate: :hypnotize
οποτε ειχαμε φηγη και πηγαμε στην ιτεα για καφε. περιμενω νεα σου.:beer: :beer:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
02/09/2004, 12:20
γαμοτ..γαμοτ...γαμοτ.... οχι <<παρκλαπουμε>> παρκαρουμε:lol:

periklisk
02/09/2004, 12:45
Οπότε 9:00 με 9:30 το αργότερο αναχώρηση από τα McDonald's που βρίσκονται μετά τα πρώτα διόδια της Εθνικής Οδού Αθηνών Λαμίας!

Σωστός???? Εκεί θα πούμε και τις λεπτομέρειες για στάσεις κλπ!

Valentino_Ptossi
03/09/2004, 09:17
τώρα μάλιστα!

και εγω που δεν εχω πινακίδα τι θα κάνω;

να ερθω ετσι ή να πάρω το hornetακι που με κσενερώνει;πάντωσ θα ειμαι στα μακ ντοναλτσ!

see ya !:beer: :beer: :beer: