PDA

View Full Version : Νεος



giannis_hornet
17/05/2007, 01:28
Παιδια καλως ηρθα στο forum!Ωραια η εκδρομη σας.Ελπιζω την αλλη φορα να ειμαι και εγω εκει.
ΥΓ:Ειμαι κατοχος του παλιου hornet 2005 (δεν προλαβα το καινουριο αλλα και παλι μαρεσει περισσοτερο το παλιο. + η διαφορα τιμης).Το γουσταρω τρελα με μονο προβλημα το στριψιμο..το ξερω δεν ειναι supersport αλλα νιωθω οτι φευγει?δεν με κρατανε τα λαστιχα(3 μηνων)?η μαλλον δεν ξερω να στριβω:D
Απο αυριο καμια ερωτησουλα για καλουδια!
Καλο βραδυ και καλες βολτες
:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

Sabre
17/05/2007, 08:32
Καλός ήρθες! :beer:
Ενα ζεσταματάκι χρειάζεται πάντα για αν αποδόσει το λάστιχο τα μέγιστα.Τι λάστιχα φοράς? Τα michelin pilot road που φοράει το hornet δέν είναι και ότι καλύτερο.Δές εδω μέσα για εναλακτικές λύσεις.
Τι χρωματάκι το hornet?
:wave2:

b_bong12
17/05/2007, 09:16
καλως ηρθες και καλες βολτες να εχεις.

Μην ανησυχεις για το στριψιμο.

Ολοι στην αρχη φοβομασταν.

Εχει δικιο ο Sabre για τα λαστιχα.

Οταν τη μαθεις θα μεινεις αφωνος με το πως μπορει να στριβει αυτη η μοτο

giannis_hornet
17/05/2007, 11:46
Πηρα σε τιτανιο (σκουρο ματ γκρι).Ημουν αναμεσα σε αυτο και το μαυρο..Ειναι βεβαια γυμνο οποτε δεν εχει πολυ χρωμα πανω του.Τα aftermarket που του βαζω πανω ειναι σε μαυρο χρωμα οποτε ελπιζω να πετυχω κατι ενδιαμεσο.(μανηταρια+μαυρη φιμε wildscreen):sun:
Εχω στο προγραμμα φτερακι και undertail (σε μαυρο) και απο σεπτεμβρη εξατμηση-zigler (αν και φοβαμαι τις κλησεις).Πηρα και ενα arai κρανος απο το ιαπωνικο site που βρηκα εδω.φοβερο..:eyepop:
Α!για τα λαστιχα φοραω ακομη της μαμας μιας και το εχω 4 μηνες μονο (4700ΚΜ)..στα επομενα λαστιχα ελπιζω να στριψει(γλυστραει και στις γραμμες του δρομου-διαβασεις-κτλ).Αντε παω για μπανακι καβουρι!Καλημερα σε ολους!:sun:

Sabre
17/05/2007, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannis_hornet
Αντε παω για μπανακι καβουρι!Καλημερα σε ολους!:sun:

:a023: :a11:

odt
17/05/2007, 11:55
Ανεβάζουμε και καμιά φωτογραφιούλα στο ανάλογο θρεντάκι, έτσι...; ;)

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=33505

BILLY FILTH
17/05/2007, 12:13
μην αγχώνεσαι για τα λάστιχα

σε καμιά χιλιάρα χλμ που θα αρχίσουν να πσιλοφαγώνονται θα είναι μια χαρά :beer:

bsari
17/05/2007, 19:56
κοιτα τωρα το καλοκαιρι στο ελλαντα τα καλυτερα λαστιχα να ειχεσ θα ηταν σαν να κανεισ πατιναχ,παντωσ ακολουθησε τα ορια τησ μηχανησ θα σου δειξει εγκαιρα και σωστα ποτε υπερβαλλεισ....πολλα καλα χλμ....:beer: