PDA

View Full Version : Είναι κανένας άλλος Ιταλία?



aman17-2
18/05/2007, 15:48
Έτσιγ ια να ξέρουμε κ τι μας γίνεται
αν είναι άτομα να κανονίζουμε τπτ......

και αν δεν είναι και ξέρει κανείς καμιά καλή διαδρομή ή πρόταση (εκτός των γνωστών πχ Ρώμη Μιλάνο Φλορεντλια μπλα μπλα μπλα) ας ρίξει καμιά ιδέα να γράφουμε ΚΜ... :)


Κυριάκος Νάπολη



Υ.Γ. Περιμένω Γιάννη κ Αλέξη να ποστάρουν που τους ξέρω αφού είμαστε μαζί....

lampros_fazer
18/05/2007, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από aman17-2
Κυριάκος Νάπολη

Το μηχανάκι στο σαλόνι το βάζεις..; :p

:wave2:

aman17-2
18/05/2007, 19:14
στο λόφο που μένω η ασφάλεια είναι ικανοποιητική (συγκίσημη με Αθήνα ) σε αντίθεση με την υπόλοιπη πόλη οπότε το αφήνω στο γκαράζ (κλειστό είναι) και η περίφραξη του σπιτιού είναι γύρω στα 3 - 5 (είναι σε ανηφόρα) μέτρα ύψος τοίχος.....

αλλά για σιγουριά έβαλα ασφάλεια κλοπής και όταν πάμε βόλτες είναι ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ ΜΑΧ 5 μέτρα από εκεί που κάθομαι ώστε κ να μην τύχει να κοιτάξω μια στιγμή να ακούσω τον συναγερμό....

giobazolias
18/05/2007, 23:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από aman17-2
Έτσιγ ια να ξέρουμε κ τι μας γίνεται
αν είναι άτομα να κανονίζουμε τπτ......

και αν δεν είναι και ξέρει κανείς καμιά καλή διαδρομή ή πρόταση (εκτός των γνωστών πχ Ρώμη Μιλάνο Φλορεντλια μπλα μπλα μπλα) ας ρίξει καμιά ιδέα να γράφουμε ΚΜ... :)


Κυριάκος Νάπολη



Υ.Γ. Περιμένω Γιάννη κ Αλέξη να ποστάρουν που τους ξέρω αφού είμαστε μαζί....


φιλε Κυριακο δεν θελω να σε πληγωσω αλλα................
οι καλυτερες διαδρομες που γνωρισα ηταν για ανκονα μπαρι και μπριντιζι........ στα βαπορια για ελλαδα!!!

:winka:

aman17-2
19/05/2007, 00:41
βασικά εδώ κοντά έχει υπέροχη διαδρομή Salerno - Sorento (την έχει και μέασ στο παιχνίδι Super Bikes Riding Experience - Campania) καθώς και προς Gaeta

απλά επειδή θέλω σαβ/κα να την κοπανάω αν ξέρει κανείς κάτι καλό να πάω να βρώ ή άν έχουμε κανέναν κάπου αλλού για κάνα Meeting έχει καλώς...
αλλιώς θα συνεχίσω όπως κ τώρα......

ευχαριστώ για τις απαντήσεις από τώρα

filipp0s
19/05/2007, 00:58
Oντως η διαδρομή της costiera amalfitana είναι καταπληκτική!
Να εξηγηθώ: Δεν μένω Ιταλία αλλά έχω κόλλημα με τη χώρα και την επισκέπτομαι συχνά!

Καταπληκτικές διαδρομές marche: urbino και γειτονικά χωριά, umbria: απλά υπέροχες διαδρομές και βέβαια Σαρδηνία. Εκανα το καλοκαίρι με τη φίλη μου, όλη σχεδόν την ανατολική πλευρά, μετά τη διασχίσαμε και περάσαμε δυτικά. Καταπληκτικά χωριά! Ανατολικά orgosolo, το χωριό με τα murales (τοιχογραφίες) πάνω στα σπίτια και δυτικά Alghero, Bosa με αρχιτεκτονική μισή ιταλική μισή καταλανική. Α! Επίσης η Σαρδηνία έχει και καταπληκτικές παραλίες! Αν θυμηθώ κάτι άλλο θα ποστάρω ξανά!:beer: :beer: :wave2: :wave2:

Xrider
19/05/2007, 10:08
Eimaste 4 alla poly Boreia apo esena.

aman17-2
19/05/2007, 10:10
Δηλαδή? Μιλάνο? Θα είμαι εκεί Σεπτέμβριο για την F1 στην Μόνζα (φυσικά δεν ξέρω αν θα έρθω με μηχανή αλλά λέμε τώρα)

Xrider
19/05/2007, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από aman17-2
Δηλαδή? Μιλάνο? Θα είμαι εκεί Σεπτέμβριο για την F1 στην Μόνζα (φυσικά δεν ξέρω αν θα έρθω με μηχανή αλλά λέμε τώρα)
Venetia meria

paris_it
19/05/2007, 17:30
ενας ακομη παρων! αλλα στην bologna κ χωρις μοτο:( ( το αυτοκινητο βολευει???:confused: ) αμα ειναι να κανονισουμε για καμια :beer: εμεις οι πανω!!!:wave2:

aman17-2
19/05/2007, 19:31
1.aman17-2 Napoli
2.X-rider +3 Venetia
3.Paris_it Bologna

SAKIS.XT660X
20/05/2007, 20:14
και εγω θα ερθω για το moto gp :wave2: :beer: :beer: