PDA

View Full Version : On-line Αγορά Moto



minotauros
20/05/2007, 19:53
Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς το site www.e-motoshop.com ???:confused:
Βασικά κατα τύχη έπεσα πάνω του σερφάροντας στο net.Απο ότι έχω καταλάβει πρόκειτε για on-line κατάστημα αγορών, και μάλιστα αρκετά οικονομικό :smilea:
Εγω για Yamaha Xt ενδιαφέρομαι και δείτε τιμές
Τιμές on-line Τιμές Αντιπροσωπείας Διαφορά
Xt125R 2,980 3,130 150
Xt125X 3,120 3,380 250
Xt660R 5,650 6,390 740
Xt660X 6,350 6,990 640

Δεν είναι και μικρές οι διαφορές......... Ειδικά στα 660
Προσπάθησα να προχωρήσω να δω τι παίζει αλλά πρέπει να γίνεις μέλος και ζητάει όλο σου το φάκελο!!! Μπορεί να είναι και φόλα η δουλεια να σου τα παίρνουν απο αλλού δε ξέρω :confused: :confused:
Επαξα μήπως βρω καμιά διεύθυνση, κανά τηλέφωνο κατι ρε παιδί μου να μάθω ποιοι είναι οι ανθρώποι που τη σήμερον ημέρα χαρίζουν μηχανάκια!!! Τι έγινε το αφεντικό τρελλάθηκε???Αλλα δε βρήκα τίποτα!!! Αμα είναι κανένα τίμιο μαγαζάκι αξίζει αλλα ποιός ξέρει??? Έχω αγο΄ρασει αρκετά πράγματα on-line,κυρίως βιβλία και ηλεκτρονικά είδη από κάτι e-shop που γενικά έχουν όνομα και τους έχεις εμπιστοσύνη, αλλά πότε δεν΄είχα δώσει πάνω απο 100 Ευρα. Τώρα δεν δίνεις κοντα 6,500 Ευρά για να πάρεις μηχανή απο το internet χωρίς να ξέρεις ποιανού θα πας να σπάσεις το κεφάλι άμα σου κάτσει τάπα :mad: :mad: :mad:
Έχει κανείς παραπάνω πληροφορίες???

Ευχαριστώ για την συμπαράσταση στις αγοραστικές μου ανησυχίες:wave2: :wave2:

leo7777
21/05/2007, 12:51
Agapite file efxaristo gia ta kala sou logia .

h times sto www.e-motoshop.com einai pragmatikes kai se orismena montela tis exoume rixi kai alo .

Eimaste mia eisagogiki etairia pou eisagoume apo europe kainourgies moto .

olles exoune eggiisi europe (HONDA -YAMAHA -SUZUKI -KAWASAKI) .

Gia tin paradosi ton moto synergazomaste me 2 katastimata moto stin mixalakopoulou Athina.

i pliromi den aparetito na gini meso internet - mporite kai sto katastima me tin paralavi tis moto.


Gia perisoteres plirofories edo - 210 3222551 - sto site edo
http://e-motoshop.com/contact_us.php

Efxaristo

Gia to e-motoshop.com
Leo Pappas

minotauros
21/05/2007, 16:57
Με το όρο εγγύηση europe τι εννοείς δηλαδή; Την ίδια εγγύηση που δίνει η Μοτοδυναμική για τα Yamaha ή ο Σφακιανάκης για τα Suzuki; Γιατί με τα παραεισαγωγής δε ξέρεις ποτέ τι γίνεται........

leo7777
21/05/2007, 18:00
i eggiisi einai MIA oloi oi dianomis moto tis europe dinoune tin idia eggisi .