PDA

View Full Version : T-shirts "Moto.gr" - ερωτήσεις/διευκρινίσεις...



Σελίδες : [1] 2

Nostra
16/05/2007, 11:32
Το thread αυτό αναγκαστικά δημιουργείται για να διευκρινίζονται κάποια πράγματα σε σχέση με την παραγγελία των t-shirts....


:wave2:

Nostra
16/05/2007, 11:50
....

PanVas
18/05/2007, 13:43
............................


Εκτός από το Mr Copy, υπάρχει κάπου αλλού το αρχείο με το logo του moto.gr;:wave2:

el_hymador
18/05/2007, 23:53
Εψαξα λιγο για την αντιστοιχεια των μεγεθων S - M - L - XL - XXL σε εκατοστα.

Γενικα οι τιμες μηκος x πλατος μπλουζας δεν συμπιπτουν ακριβως οπου και αν κοιταξα, παρ΄ολα αυτα ενας μεσος ορος ειναι αυτος...

(οι τιμες ειναι σε εκατοστα(μετατροπη απο ιντσες), και ο πινακας αφορα ΑΝΤΡΙΚΑ μπλουζακια -sorry girls, εσεις τα ξερετε ετσι και αλλιως καλυτερα-...αποκλισεις + - ενα με δυο εκατοστα μπορει να υπαρχουν ,αλλα t-shirts ειναι, οχι γαμπριατικα κουστουμια...)


89221

n1k3man
19/05/2007, 00:25
παιδια φωτο απο τα υπολοιπα χρωματα/σταμπες μπορειτε να βαλετε αν σας ειναι ευκολο?

Nostra
19/05/2007, 02:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
παιδια φωτο απο τα υπολοιπα χρωματα/σταμπες μπορειτε να βαλετε αν σας ειναι ευκολο?

δυστυχώς δεν είναι δυνατό αυτό που ζητάς...

εντούτοις μπήκαν στα πρώτα ποστ δειγματοληπτικά ένα γυναικείο κόκκινο μπλουζάκι και ένα μπλε...

τα πραγματικά χρώματα φυσικά έχουν αποκλίσεις από τη φωτογραφία...

το μπλε π.χ. είναι πιο σκούρο στην πραγματικότητα από ότι φαίνεται στην φωτό...

:wave2: :wave2: :wave2:

alex-varadero
19/05/2007, 07:48
ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΕΓΩ ΘΕΛΩ

2 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕΓΕΘΟΥΣ LARGE ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΜΠΛΕ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΜΕ ΤΥΠΩΜΕΝΟ ΤΟ NICKNAME ΜΟΥ ALEX-VARADERO
+ 2 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕΓΕΘΟΥΣ SMALL ΓΑΛΑΖΙΑ ΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΜΕ ΤΥΠΩΜΕΝΟ ΤΟ ΛΕΚΤΙΚΟ "ΓΥΝΑΙΚΑ ALEX-VARADERO"

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!

fantacid
19/05/2007, 13:09
........................

Paypal με βολευει περισσοτερο γιατι δεν υπαρχει αυτο το option???

τι φακεν internetiko fora ειμαστε ???

............................

Xrider
19/05/2007, 13:17
Εμεις του εξωτερικου..στην απ-εξω? :mad:
Με paypal ειναι καλητερα κ για εμας.

Nostra
19/05/2007, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Εμεις του εξωτερικου..στην απ-εξω? :mad:
Με paypal ειναι καλητερα κ για εμας.

είπε κανείς ότι ειστε στην απόξω? :confused: :confused: :confused:


εχεις διαβασει το πρωτο (τεραστιο) ποστ? :confused: :confused:


paypal? πολύ ωραία...

εχουμε και λογαριασμο Paypal

απλά θέλω να μου πεις τί προμήθειες έχει η paypal τόσο για τον αποστολέα των χρημάτων όσο και για τον αποδέκτη..

επίσης για τις αποστολές στο εξωτερικό προφανως θα πρεπει να δουμε ξεχωριστά το κόστος των μεταφορικων...

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ βγαζουμε από ξω τους φίλους που ειστε εξωτερικό...

κύρίως για εσας και τα παιδιά που ειναι εκτός αττικης γίνεται η όλη ιστορια...

:wave2: :wave2: :wave2:

Nostra
20/05/2007, 12:48
ΠΡΟΣΟΧΗ !

Οι διαθεσιμοι χρωματικοι συνδυασμοι είναι αυτοι που περιγραφονται στο πρωτο ποστ του παρόντος thread για να μπορεσει να υπαρξει ομαδοποίησή τους κατά την παραγγελία.

ΜΗΝ ζητάτε διαφορετικούς χρωματικους συνδυασμους, δε θα γίνουν.

Ευχαριστώ...

:wave2:

speedyandreas
20/05/2007, 12:59
prolavenw kai egw?

675
20/05/2007, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από speedyandreas
prolavenw kai egw?

ριχτη τη παραγγελια προλαβαινεις:wave2: :winka:

PortisHead
20/05/2007, 15:27
.........................
τεμ. 1 γυναικείο μπλουζάκι Μ κόκκινο με άσπρη στάμπα με λεκτικό +Odigos

........................

Τραπεζική κατάθεση σε όποια τράπεζα ναναι...δώστε και τους 3 λογαριασμούς

Xrider
20/05/2007, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
είπε κανείς ότι ειστε στην απόξω? :confused: :confused: :confused:


εχεις διαβασει το πρωτο (τεραστιο) ποστ? :confused: :confused:


paypal? πολύ ωραία...

εχουμε και λογαριασμο Paypal

απλά θέλω να μου πεις τί προμήθειες έχει η paypal τόσο για τον αποστολέα των χρημάτων όσο και για τον αποδέκτη..

επίσης για τις αποστολές στο εξωτερικό προφανως θα πρεπει να δουμε ξεχωριστά το κόστος των μεταφορικων...

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ βγαζουμε από ξω τους φίλους που ειστε εξωτερικό...

κύρίως για εσας και τα παιδιά που ειναι εκτός αττικης γίνεται η όλη ιστορια...

:wave2: :wave2: :wave2:

Εχεις δικιο την τελευταια παραγραφω δεν την ειχα διαβασει.

Για Ιταλια θα προτεινα να σταλουν μεσω λεωφορειου.
Υπαρχει λεωφορειο που φευγει απο την Αθηνα και Θεσ/νικη και περναει απο πολλες πολεις της Ελλαδος και της Ιταλιας,τα βαζεις σε εναν φακελο και τα σετλνεις ολα μαζι και ο καθ-ενας τα παιρνει απο την πολη του.Στοιχηζει πολυ λιγοτερο απ-οτι ενα κουριερ.

Το τηλ.ειναι 2105228032 Δηλιγιαννη 11 Αθηνα
2310501883 Αναγεννησεως 5 Θεσ/νικη

Για Ιταλια ειναι 50 ευρια το κουριερ και δεν νομιζω να συμφερει.
Το paypal δεν ξερω τι κραταει,νομιζω 0.50 η 1 ευριο στην συναλλαγη.
Αν μπορει να γινει με paypal πληρωνονται και τα μεταφορικα μαζι και ειμαστε οκ.

Nostra
21/05/2007, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex-varadero


2 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕΓΕΘΟΥΣ LARGE ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΜΠΛΕ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΜΕ ΤΥΠΩΜΕΝΟ ΤΟ NICKNAME ΜΟΥ ALEX-VARADERO
+ 2 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕΓΕΘΟΥΣ SMALL ΓΑΛΑΖΙΑ ΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΜΕ ΤΥΠΩΜΕΝΟ ΤΟ ΛΕΚΤΙΚΟ "ΓΥΝΑΙΚΑ ALEX-VARADERO"



καταρχήν alex για να ακριβολογούμε το μπλε μπλουζάκι είναι με μπεζ γράμματα

κατά δεύτερον... στο πρώτο ποστ του Thread των παραγγελιών γράφω ...


Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Δε θα δηλώνει απλά "με nickname" ... θα γράψει ακριβώς τί θέλει να γραφεί στο t-shirt
(π.χ. ο h_m_akis μπορεί να θέλει στο μπλουζάκι να γραφεί h m Akis δηλαδή χωρίς underscores και με κεφαλαίο το "Α")


έτσι όπως έχεις δώσει την παραγγελία αυτό που θα σου παραδωθεί είναι και ένα γυναικείο μπλουζάκι small που θα γράφει μπορστά κάτω από τη στάμπα του Moto.gr

ΓΥΝΑΙΚΑ ALEX-VARADERO

είσαι σίγουρος ότι θα είναι με κεφαλαία? το nickname σου ας πούμε είναι με μικρά...



απαντάω κατά αυτόν τον τρόπο για παραδειγματισμό του τί μπορεί να προκύψει με τον τρόπο που παραγγέλνετε

στην παραπάνω περίπτωση που ο φίλος παραγγέλνει ως λεκτικό ένα μακρυνάρι σε κεφαλαία μπορεί να προκύψουν δύο τεινά...

ή αυτός που θα το τυπώσει θα αφήσει το ίδιο μέγεθος γραμματοσειράς με ένα άλλο λεκτικό π.χ. Nostra και θα "μπουκώσει" ένα small γυναικείο μπλουζάκι με γράμματα

ή θα τα μικρύνει τόσο πολύ για να μην μπουκώσει το μπλουζάκι που τελικά δε θα διαβάζονται...

για να μη μιλήσω για την παντόγλα που έχει να φάει άμα ζητήσει από τη γυναίκα του/φίλη του να φορέσει ένα μπλουζάκι με τέτοιο λεκτικό :D :D :D

Nostra
21/05/2007, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
.........................
τεμ. 1 γυναικείο μπλουζάκι Μ κόκκινο με άσπρη στάμπα με λεκτικό +Odigos

συγνώμη κιόλας για την παράθεση αλλά...

Ρε φίλε!!! θα μας φας και τη γυναίκα τώρα?
η +odigos (http://www.moto.gr/forums/member.php?s=&action=getinfo&userid=17291) είναι καπαρωμένη λέμεεεεε.... :lol: :lol: :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Τραπεζική κατάθεση σε όποια τράπεζα ναναι...δώστε και τους 3 λογαριασμούς

και τους τρεις λογαριασμους δε γίνεται να τους εχετε...

παρακαλώ να διαλέξετε μία τράπεζα εκ των : Εθνική, Πειραιώς, Eurobank



θεωρείτε αυτονόητο ότι οι αριθμοί λογαριασμών που θα σας ΠΜιστούν αποτελούν προσωπικό δεδομένο και θα τους μάθετε για λόγους καλής πίστης και για να εξυπηρετηθείτε για την παραγγελία...

παρακαλώ για την μη δημόσια κοινοποίησή τους είτε στο φόρουμ είτε αλλού... :winka:

Nostra
21/05/2007, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από speedyandreas
prolavenw kai egw?

φίλε έχεις το λιγότερο 10 μέρες για να δώσεις την παραγγελία σου....

κατανοώ ότι οι οδηγίες (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=39869) για την παραγγελία είναι μακροσκελέστατες και ίσως κουραστικές ΑΛΛΑ

όχι και τέτοιες ερωτήσεις ρε παιδιά!!!!

έχουμε (cpt.haddock and I) προσπαθήσει να απαντήσουμε σχεδόν σε οτιδήποτε μπορούσε να αποτελεί απορία...

μη μας κάνετε να επαναλαμβανόμαστε χωρίς ουσιαστικό λόγο... please

fantacid
21/05/2007, 00:31
νομιζω οτι μεχρι 100 ευρω ειναι φρι -το paypal-

Nostra
21/05/2007, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
νομιζω οτι μεχρι 100 ευρω ειναι φρι -το paypal-

Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Το paypal δεν ξερω τι κραταει,νομιζω 0.50 η 1 ευριο στην συναλλαγη.
Αν μπορει να γινει με paypal πληρωνονται και τα μεταφορικα μαζι και ειμαστε οκ.




Fees

Withdraw Funds
Free for ?100.00 EUR or more,
?1.00 EUR for ?99.99 EUR or less, to a Greek bank account


There is a minimum amount for withdrawals to an international bank. In some countries or regions, members may also add a U.S. bank account to their PayPal account. A Withdrawal Fee may be charged when you withdraw funds from your PayPal account.

Please make sure that the bank account and delivery information on your withdrawal request is complete and correct. Otherwise, the amount will be returned to your PayPal account and a return fee will be charged.


Accept the following funded payments:

* PayPal Balance
* PayPal Instant Transfer
* PayPal eCheck

Free

Accept credit or debit card funded payments
5.4% plus ?0.35 EUR. No transaction limit for payments sent via Skype, otherwise there is a limit of 5 transactions per year

5.4% plus ?0.35 EUR for card payments received using PayPal on Skype

Multiple Currency Transactions
Exchange rate includes a 2.5% fee** Fees for cross border payments


** If your transaction involves a currency conversion, it will be completed at a retail foreign exchange rate determined by PayPal, which is adjusted regularly based on market conditions. This exchange rate includes a 2.5% spread above the wholesale exchange rate at which PayPal obtains foreign currency, and the spread is retained by PayPal. The specific exchange rate that applies to your multiple currency transaction will be displayed at the time of the transaction. View Currency Converter

Quoted fees are inclusive of all applicable taxes; however, other taxes or costs may exist that are not paid through PayPal or imposed by us. You are liable for any telephone charges and any charges made by your internet service provider or similar or associated charges as a result of the use by you of the PayPal Service.



με βάση τα όσα γράφονται στο site της paypal λοιπόν...

θα πρέπει
για να μην χρεωθώ προμήθεια ανάληψης 1?, το ποσό της ανάληψης να είναι μεγαλύτερο από 100? ... και αν πετύχει η ανάληψη... αν δε πετύχει θα χρεωθώ 6 ευρώ προμηθεια επιστροφής

επίσης αν μου στείλετε τα χρήματα από το διαθέσιμο ποσό του λογαρισμού σας στο paypal τότε δεν υπάρχει προμήθεια. Αν όμως κάποιος κάνει το λάθος να στείλει τα χρήματα μέσω της πιστωτικής του κάρτας (δεν έχει δηλαδή λεφτα ήδη μέσα στο Paypal) θα φτάσουν σε εμένα λιγότερα χρήματα κατά 5,4% + 0,35?

Αν έχει ανοίξει κάποιος λογαριασμό στο Paypal με πιστωτική κάρτα εκτός ελλάδος τότε ενδέχεται να χρεωθω και προμήθεια για αλλαγή συναλλάγματος αλλά και προμήθεια για μεταφορά χρημάτων από τράπεζα του εξωτερικού.


Εγώ είναι διατεθειμένος να χρησιμοποιήσω ΚΑΙ τον λογαριασμό μου στο paypal για την διευκόλυνση των παιδιών που είναι στο εξωτερικό (οι του εσωτερικού ας πάνε σε μια Πειραιώς, Εθνική ή eurobank και ας κάνουν μια απλή και ανέξοδη κατάθεση)... αλλά ας μάθετε πρώτα πόσο ακριβώς θα κοστίσει η πληρωμή μέσω Paypal τόσο σε εσάς όσο και σοτν παραλήπτη των χρημάτων (δηλαδή εμένα)

Οι ενδιαφερόμενοι ψάχτε το λίγο (το "νομίζω" δεν είναι αρκετό) και εγώ είμαι στη διάθεσή σας...
:wave2: :wave2: :wave2:

Nostra
21/05/2007, 00:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
............................


Εκτός από το Mr Copy, υπάρχει κάπου αλλού το αρχείο με το logo του moto.gr;:wave2:

δε γνωρίζω να σου απαντήσω με σιγουριά...

έχω όμως την εντύπωση πως όχι....

Nostra
21/05/2007, 00:45
για όσους μένουν Αθήνα ....


Ρε παίδες γιατί επιλέγετε την αποστολή με courier? εχετε όρεξη να χρεώνεστε?

ή ελάτε Δέλεαρ μια Δευτέρα ή κανονίστε να παραλάβει αντί για εσάς κάποιος φίλος/γνωστός


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Xrider
21/05/2007, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
με βάση τα όσα γράφονται στο site της paypal λοιπόν...

θα πρέπει
για να μην χρεωθώ προμήθεια ανάληψης 1?, το ποσό της ανάληψης να είναι μεγαλύτερο από 100? ... και αν πετύχει η ανάληψη... αν δε πετύχει θα χρεωθώ 6 ευρώ προμηθεια επιστροφής

επίσης αν μου στείλετε τα χρήματα από το διαθέσιμο ποσό του λογαρισμού σας στο paypal τότε δεν υπάρχει προμήθεια. Αν όμως κάποιος κάνει το λάθος να στείλει τα χρήματα μέσω της πιστωτικής του κάρτας (δεν έχει δηλαδή λεφτα ήδη μέσα στο Paypal) θα φτάσουν σε εμένα λιγότερα χρήματα κατά 5,4% + 0,35?

Αν έχει ανοίξει κάποιος λογαριασμό στο Paypal με πιστωτική κάρτα εκτός ελλάδος τότε ενδέχεται να χρεωθω και προμήθεια για αλλαγή συναλλάγματος αλλά και προμήθεια για μεταφορά χρημάτων από τράπεζα του εξωτερικού.


Εγώ είναι διατεθειμένος να χρησιμοποιήσω ΚΑΙ τον λογαριασμό μου στο paypal για την διευκόλυνση των παιδιών που είναι στο εξωτερικό (οι του εσωτερικού ας πάνε σε μια Πειραιώς, Εθνική ή eurobank και ας κάνουν μια απλή και ανέξοδη κατάθεση)... αλλά ας μάθετε πρώτα πόσο ακριβώς θα κοστίσει η πληρωμή μέσω Paypal τόσο σε εσάς όσο και σοτν παραλήπτη των χρημάτων (δηλαδή εμένα)

Οι ενδιαφερόμενοι ψάχτε το λίγο (το "νομίζω" δεν είναι αρκετό) και εγώ είμαι στη διάθεσή σας...
:wave2: :wave2: :wave2:

Πρωτα απ-ολα πρεπει να ανοιξεις εναν λογαριασμο στο Paypal.Ανοιγωντας τον λογαριασμο θα σου κρατησει 1 ευριο.το user σου θα ειναι το e-mail σου.Μεσω αυτου,δλδ του e-mail σου γινεται και η πληρωμη και οχι εμβασμα.Αμεσως μολις γινει σου ερχεται e-mail οτι ο Χ σου εβαλε τοσα λεφτα στον λογαριασμο.Το ποσο απο την στιγμη που ειναι σε ευρια δεν αλλαζει.Αν βαλεις στερλινες,δολλαρια κλπ αλλαζει λογω της τιμης σε σχεση με το ευρο.
Παντως αν ειναι μπερδεμα το πολυ πολυ εγω τουλαχιστον μπορω να στηλω εναν φιλο μου στο Δελεαρ και να περασει να τα παρει αυτος και αν γινεται να στα πληρωσει επι τοπου-δεν λεει να τον χωσω να τρεχει σε τραπεζα,να περασει να τα παρει και να παει να μου τα στηλει-

Nostra
21/05/2007, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Πρωτα απ-ολα πρεπει να ανοιξεις εναν λογαριασμο στο Paypal.Ανοιγωντας τον λογαριασμο θα σου κρατησει 1 ευριο.το user σου θα ειναι το e-mail σου.Μεσω αυτου,δλδ του e-mail σου γινεται και η πληρωμη και οχι εμβασμα.Αμεσως μολις γινει σου ερχεται e-mail οτι ο Χ σου εβαλε τοσα λεφτα στον λογαριασμο.Το ποσο απο την στιγμη που ειναι σε ευρια δεν αλλαζει.Αν βαλεις στερλινες,δολλαρια κλπ αλλαζει λογω της τιμης σε σχεση με το ευρο.

βρε κούκλε!
έχω λογαριασμό στο Paypal!!!

μα τί στα διάλα... ελληνικά δε γράφω? :lol: :lol:

απλά δε ξέρω σε περίπτωση μεταφοράς χρημάτων από τρίτους (μιας και έχω personal account)

πόσο θα είναι οι χρεώσεις/προμήθειες δε ξέρω!

αν θες συγκέντρωσε την παραγγελία που θες και δοκίμασε μια πληρωμή μέσω paypal να δουμε πόσο θα βγει αλλά αναφέρω καποια πράγματα στα οποία δεν έχεις δώσει καμιά σημασία και μου απαντάς άλλα αντί άλλων...

ο λογαριασμός σου στο paypal στηρίζεται σε πιστωτική ή χρεωστική κάρτα ελληνική ή ξένη?

έχει διαθέσιμο υπόλοιπο μέσα στο paypal ή θα κάνεις μεταφορά/πληρωμή από την κάρτα σου?



Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Παντως αν ειναι μπερδεμα το πολυ πολυ εγω τουλαχιστον μπορω να στηλω εναν φιλο μου στο Δελεαρ και να περασει να τα παρει αυτος και αν γινεται να στα πληρωσει επι τοπου-δεν λεει να τον χωσω να τρεχει σε τραπεζα,να περασει να τα παρει και να παει να μου τα στηλει-

αν έχεις τέτοια εναλλακτική και ΔΕΝ βρεθεί και κάποιος άλλος από Ιταλία να φύγει μια ομαδική αποστολή τότε ίσως να είναι η καλύτερη λύση...


:wave2:


Σε ότι αφορά στο τρόπο αποστολής με λεωφορείο που είπες κλπ. αν χαθεί το δεματάκι σου ασφαλίζουν την αξία του? γιατί με το courier αν χαθεί το δεματάκι είναι ασφαλισμένο ....

xampos
21/05/2007, 09:41
μαζι με τα μπλουζακια γινεται να στειλεται και τα αυτοκολιτα ?? :confused:

Nostra
21/05/2007, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bandit-akos
μαζι με τα μπλουζακια γινεται να στειλεται και τα αυτοκολιτα ?? :confused:


το θέμα αυτό είναι υπό συζήτηση με τον Julius...


:wave2: :wave2: :wave2:

alex-varadero
22/05/2007, 05:27
ΩΡΑΙΑ ΡΕ ΦΙΛΑ ΚΑΝΤΑ ΟΛΑ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΚΑΙ ΤΙ NICK ΚΑΙ ΟΛΑ!!!

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ....

ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΒΕΒΑΙΑ....

Nostra
22/05/2007, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex-varadero
ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ....

παρακαλώ?




:confused: :confused: :confused:

power hornet
22/05/2007, 12:45
να κανο μια ερωτηση?θα βγαλετε πινακα μετα ολους εμας που εχουμε παραγγειλει?το ρωταο μπας και ξεχαστει κανενας το ποστ που εκανα την διορθωση το ειδατε?

Cpt. Haddock
22/05/2007, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από power hornet
να κανο μια ερωτηση?θα βγαλετε πινακα μετα ολους εμας που εχουμε παραγγειλει?το ρωταο μπας και ξεχαστει κανενας το ποστ που εκανα την διορθωση το ειδατε?

Αν έκανες ΝΕΟ ποστ, ναι το είδαμε, αν έκανες διόρθωση σε παλιό ποστ όχι, δεν κοιτάμε τα παλιά

:wave2: :wave2: :wave2:

power hornet
22/05/2007, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αν έκανες ΝΕΟ ποστ, ναι το είδαμε, αν έκανες διόρθωση σε παλιό ποστ όχι, δεν κοιτάμε τα παλιά

:wave2: :wave2: :wave2: sory οχι διορθωση,εκανα νεο ποστ που και καλα διορθωσα τα χρωματα

Nostra
22/05/2007, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από power hornet
sory οχι διορθωση,εκανα νεο ποστ που και καλα διορθωσα τα χρωματα


όλα ok... :winka:


:wave2: :wave2:

Cpt. Haddock
22/05/2007, 17:33
Προσοχή:

Γυναικεία μπλουζάκια ΔΕΝ υπάρχουν σε όλα τα μεγέθη

:wave2: :wave2: :wave2:

675
22/05/2007, 17:41
επειδη ειμαι κοντουλις(1.64) και τη προτιμω ψιλοστενη τη μπλουζα...

το γυναικειο μπλουζακι ειναι απ τα "ξοκοιλα"?

αν ειναι θα το παραγγειλω σε γυναικειο νουμερο....


(εχω ηδη κανει μια παραγγελια )

lady-rider
22/05/2007, 17:52
φωτο απο γυναικειο μπλουζακι δεν ειδα πουθενα...
ειναι πολυ πιο κοντο απο το αντρικο? και σε αλλη γραμμη?
μη βαρατε καλε... που να ξερω?
:wave2:

Cpt. Haddock
22/05/2007, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από lady-rider
φωτο απο γυναικειο μπλουζακι δεν ειδα πουθενα...
ειναι πολυ πιο κοντο απο το αντρικο? και σε αλλη γραμμη?
μη βαρατε καλε... που να ξερω?
:wave2:

Κυρίως (αν όχι μονο) διαφέρει στη λαιμοκοψη

(ειναι σε V)

:wave2:

lady-rider
22/05/2007, 18:17
κι αλλη μια ερωτηση:D
το μπλε στο αντρικο μπλουζακι πως ειναι περιπου? ανοιχτο?σκουρο?

τετοιο?
καπως ετσι?
ή μηπως τετοιο?

ο κυριος βλεπετε εχει κ προτιμησεις :lol:

marbell
22/05/2007, 20:51
to delear ti einai k pou?...a,k ti wres mporei na perasei kapoios?

iLia
22/05/2007, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κυρίως (αν όχι μονο) διαφέρει στη λαιμοκοψη

(ειναι σε V)

:wave2:

Erm... δεν ειναι αυτο το V. Απλα το γυναικειο ειναι πιο 'χαμηλο' στη λαιμοκοψη...πιο ανετο ας πουμε.

AYTO ειναι σε λαιμοκοψη V


89786

Nostra
23/05/2007, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από lady-rider
φωτο απο γυναικειο μπλουζακι δεν ειδα πουθενα...
ειναι πολυ πιο κοντο απο το αντρικο? και σε αλλη γραμμη?
μη βαρατε καλε... που να ξερω?
:wave2:


αυτό... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=760335#post760335) είναι γυναικείο μπλουζάκι...

Nostra
23/05/2007, 00:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κυρίως (αν όχι μονο) διαφέρει στη λαιμοκοψη

(ειναι σε V)

:wave2:

καμία σχέση...!!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ V τα γυναικεία t-shirts δείτε το κόκκινο δείγμα στις φωτό

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=760335#post760335

Nostra
23/05/2007, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από lady-rider
κι αλλη μια ερωτηση:D
το μπλε στο αντρικο μπλουζακι πως ειναι περιπου? ανοιχτο?σκουρο?

τετοιο?
καπως ετσι?
ή μηπως τετοιο?

ο κυριος βλεπετε εχει κ προτιμησεις :lol:


τετοιο μπλε

:wave2:

Nostra
23/05/2007, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από marbell
to delear ti einai k pou?...a,k ti wres mporei na perasei kapoios?


www.delearcafe.gr

συναντιόμαστε κάθε δευτέρα μετά τις 19:30'-20:00' ...

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8065


:wave2: :wave2:

MikeG
23/05/2007, 15:22
Καλησπέρα & από μένα.
Να κάνω & εγώ την ερωτησούλα μου.Μόλις έκανα post με τι παραγγελία μου & επέλεξα να τα παραλάβω σπίτι μου με την επιλογή 3.ΝΑ σου στείλω (Nostra) τώρα τα στοιχεία μου ή θα υπάρξει ανακοίνωση γι'αυτό?Ρωτάω γιατί λογικά θα είσαι τίγκα από συνεχόμενα π.μ. Ευχαριστώ!!

:beer: :beer: :wave2:

lady-rider
23/05/2007, 15:51
οσο και να το ψαξα...αυτο το ερμο το κοκκινο γυναικειο μπλουζακι δεν το βλεπω πουθενα!
στη θεση της φωτο ειναι αυτο :sun:


ή βλεπω σωστα ... και δεν υπαρχει φωτο... ή υπαρχει φωτο με το μπλουζακι κ γω βλεπω ηλιους κ παραλιες!

Nostra
23/05/2007, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από lady-rider
οσο και να το ψαξα...αυτο το ερμο το κοκκινο γυναικειο μπλουζακι δεν το βλεπω πουθενα!
στη θεση της φωτο ειναι αυτο :sun:


ή βλεπω σωστα ... και δεν υπαρχει φωτο... ή υπαρχει φωτο με το μπλουζακι κ γω βλεπω ηλιους κ παραλιες!



όταν στην οθόνη σου βλέπεις τον ήλιο αυτόν σε εκείνο το ποστ...


ΠΑΤΑ ΕΝΑ F5


περίμενε.. και θα δεις


:wave2: :wave2:

Nostra
23/05/2007, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Καλησπέρα & από μένα.
Να κάνω & εγώ την ερωτησούλα μου.Μόλις έκανα post με τι παραγγελία μου & επέλεξα να τα παραλάβω σπίτι μου με την επιλογή 3.ΝΑ σου στείλω (Nostra) τώρα τα στοιχεία μου ή θα υπάρξει ανακοίνωση γι'αυτό?Ρωτάω γιατί λογικά θα είσαι τίγκα από συνεχόμενα π.μ. Ευχαριστώ!!

:beer: :beer: :wave2:

στείλτα...

:wave2: :wave2:

lady-rider
23/05/2007, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
όταν στην οθόνη σου βλέπεις τον ήλιο αυτόν σε εκείνο το ποστ...


ΠΑΤΑ ΕΝΑ F5


περίμενε.. και θα δεις

THANX :D

μονη μου δεν υπηρχε περιπτωση να το βρω ποτε :rotflmao:

Nostra
24/05/2007, 13:35
Πολλοί φίλοι διαβάζουν για Δέλεαρ και δε ξέρουν τί είναι/πού είναι κλπ΄.

www.delearcafe.gr

Μαζευόμαστε σε αυτήν την καφετέρια ΚΑΘΕ δευτέρα μετά τις 19:30'-20:00' μέχρι όσο πάει

βρίσκεται στην λ. Ευελπίδων στους αμπελόκηπους/γκύζη/κυψέλη πάνω από τη γέφυρα της οδού Μουστοξύδη


90022

fantacid
24/05/2007, 22:49
ειναι ευκολο να επισυνάψει καποιος αρχειο με τις σουμες γιατι δεν φαινετε τπτ??

Nostra
25/05/2007, 11:43
Φίλες και φίλοι

όσοι έχετε παραγγείλει και αυτοκόλλητα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=39806) σας ενημερώνουμε ότι θα πληρώσετε και θα παραλάβετε μαζί ΚΑΙ τα μπλουζάκια ΚΑΙ τα αυτοκόλλητα

λογαριασμοί τραπεζών και το ποσό που πρέπει να καταθέσει ο καθένας σας, σας αποστέλλονται αφού ποστάρετε την παραγγελία σας

κατεβάζοντας αυτό το zip (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?action=showpost&postid=769717)



μπορείτε να ελέγξετε τί έχετε παραγγείλει, τί ποσό θα πρέπει να καταβάλλετε και το status της πληρωμής σας...

για ερωτήσεις/διευκρινίσεις κλπ.

παρακαλώ ποστάρετε εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=40088) αφού όμως διαβάσετε τις διευκρινίσεις που έχουν γίνει για να μην επαναλαμβανόμαστε

ευχαριστούμε



:wave2: :wave2:

perastikos
25/05/2007, 16:24
Τώρα δουλεύουν όλα. :)

Πριν δεν δούλευε αυτό που σε πήγαινε στο topic με το zip, δηλαδή εκεί που λέει "κατεβάζοντας αυτό το zip"

:wave2:

iLia
25/05/2007, 22:09
Excellent! Thanks :wave2:

BAD BOY
27/05/2007, 11:29
Τι κανω λαθος και βλεπω την λιστα με τετραγωνα:confused:
Θελω και γω αλλα δεν μπορω να διαβασω και να βαλω.
Ανταααααααααμ ....βαλε μου εσυ ενα ρε φιλε ασπρο Μ.
ΤΝΞ:beer:

Nostra
27/05/2007, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από BAD BOY
Τι κανω λαθος και βλεπω την λιστα με τετραγωνα:confused:
Θελω και γω αλλα δεν μπορω να διαβασω και να βαλω.
Ανταααααααααμ ....βαλε μου εσυ ενα ρε φιλε ασπρο Μ.
ΤΝΞ:beer:

ποια λίστα βλέπεις με τετραγωνα?

το πρωτο ποστ του thread το διάβασες?

ποιος ανταμ?

τι άσπρο?

:sick: :dizzy:

BAD BOY
27/05/2007, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
ποια λίστα βλέπεις με τετραγωνα?

το πρωτο ποστ του thread το διάβασες?

ποιος ανταμ?

τι άσπρο?

:sick: :dizzy: Αυτη που ειναι πιο πανω(λιστα συμετοχων και παραγγελιων by nostra)
Ναι
Ο ΑΝΤΑΜ ΤΣΟΥΚ αντμιν των ΚΑΒΑ βοηθεια του
Ασπρο μπλουζακι.
Μπορω να μπω στην λιστα...με νικ:confused:
Πληζζζζζζζζζζ

BAD BOY
27/05/2007, 21:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
λίστα συμμετοχών και παραγγελιών Μπηκα εδω και βγαζει τετραγωνα
εκτος των νικ που ειναι γραμμενα στα αγγλικα.
Θελω ενα τσιρτ μεγεθος Μ ασπρο με νικ.
Πως θα γινει να παραγγειλω ενα?
Ειπα μπας και μπορει ο Ανταμ ....
Αν δεν μπορει(θα τον παρω τηλ) η' δεν γινετε ...οκ.
Παντα ορθιοι:beer:

latris mixanis
29/05/2007, 10:01
OLDMAN τα μπλουζάκια σου τα πλήρωσα εγώ γιατί ο Χρήστος δεν ήθελε :lol: :rotflmao: :lol:

Παραλαβή ίσως από εμένα ή τον Χρήστο, θα δούμεεεεε :winka:

TOMASKTM
29/05/2007, 15:36
αν είναι εύκολο μια αλλαγή.Το λεκτικό στην παραγγελία μου να γίνει με μικρά γράμματα (tomasktm)

Nostra
29/05/2007, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOMASKTM
αν είναι εύκολο μια αλλαγή.Το λεκτικό στην παραγγελία μου να γίνει με μικρά γράμματα (tomasktm)

οκ

Nostra
29/05/2007, 17:15
Λάβετε υπόψη σας επίσης τα εξής:
Για όσους θα κάνουν κατάθεση σε τράπεζα:
Αν πας να καταθέσεις σε κατάστημα υπάρχει περίπτωση να σου χρεώσουν έξοδα κατάθεσης σε λογαριασμό τρίτου (νομίζω 1,20?). Μπορείς (ίσως) να τα αποφύγεις ζητώντας από τον/την ταμεία να "περάσει" ότι η κατάθεση γίνεται από τον δικαιούχο του λογαριασμού.
Μετά την κατάθεση στείλε μου ΠΜ με το πότε έκανες την κατάθεση και από ποιο όνομα έγινε και τί γράφτηκε στα στοιχεία καταθέτη (προτιμώ στα σχόλια της κατάθεσης να γραφεί το username σου ώστε να εντοπίζω κατ΄ευθείαν μέσω web ποιος έκανε την κατάθεση)
Να κρατήσεις το απόκομμα της κατάθεσης ή να τυπώσεις το statement αν κάνεις μεταφορά μέσω Internet μέχρι να σου επιβεβαιώσω (με απάντηση στο ΠΜ που θα μου στείλεις) ότι "βλέπω" τα χρήματα στον παραπάνω λογαριασμό.
Τα προσωπικά σου στοιχεία (ονοματεπώνυμο, τηλέφωνο, διεύθυνση) είναι γνωστά (αν μας τα έχεις στείλει βέβαια) μόνο σε εμένα και στον cpt. haddock. Δε θα κοινοποιηθούν σε κανέναν άλλον εκτός από την εταιρεία courier (αν έχεις επιλέξει να παραλάβεις με courier φυσικά). Τέλος, μόλις ολοκληρωθεί η παραγγελία και η παραλαβή/διαμοιρασμός της, τα στοιχεία σου θα σβηστούν πάραυτα.
Την ίδια εχεμύθεια και προσοχή περιμένουμε και για την χρήση του λογαριασμού που σου κοινοποιείται.


Για όλους
Αν δεν έχεις πληρώσει για την παραγγελία σου ως την Δευτέρα 17η Ιουνίου μετά λύπης θα αναγκαστούμε να μην παραγγείλουμε τα μπλουζάκια σου. Οπότε καλό είναι να μη το αφήσεις για την τελευταία στιγμή.
Αν θέλεις να αλλάξεις κάτι στην παραγγελία σου ή στείλε ΠΜ ή κάνε ένα καινούριο ποστ στο
thread της παραγγελίας t-shirt (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=39869) ή στο thread της παραγγελίας stickers (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=39806) για να ενημερώσουμε την παραγγελία. Μην κάνεις edit στο αρχικό σου μήνυμα. Αν έχεις σκοπό να αλλάξεις κάτι στην παραγγελία σου σε παρακαλώ κάνε το πριν δώσεις τα χρήματα.
Τα χρήματα προκαταβάλλονται για ευνόητους και αυτονόητους λόγους που έχουν ήδη εξηγηθεί στο thread.
κατεβάζοντας αυτό το zip (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?action=showpost&postid=769717) μπορείς να ελέγχεις αν είναι σωστά καταχωρημένη η παραγγελία σου (ή/και οι αλλαγές που έχεις κάνει). Αν υπάρχουν διαφορές σε σχέση με αυτά που θέλεις, ενημέρωσέ μας.
Θα πρέπει να παρακολουθείς το thread της παραγγελίας για να μάθεις πότε ακριβώς θα είναι έτοιμα τα μπλουζάκια και τα αυτοκόλλητα (υπολογίζουμε τέλος Ιουνίου, το πολύ αρχές Ιουλίου) ώστε να ξέρεις πότε θα παραλάβεις.

integrale
30/05/2007, 11:32
Thnx Nostra!Ετσι είναι πιο ευέλικτο το σχήμα βάζοντας κ τις 11/06 για Δελεαρ!:wave2: :beer:

airamhag
04/06/2007, 10:43
ΓΙΑ KATERINAX

ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΩς ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΕΣΩ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ.
ΑΚΥΡΟ.
TA ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΩ ΣΗΜΕΡΩ ΕΓΩ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ.

675
04/06/2007, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
ανανεωμένη λίστα συμμετοχών και παραγγελιών


εμενα εχει γινει losttris το λεκτικο μου, ετσι?:sick:

απλα εκανα την παραγγελια με το νικ elias_sgr ... γι αυτο θα εμεινε ετσι, σωστα?


91415

Nostra
05/06/2007, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
εμενα εχει γινει losttris το λεκτικο μου, ετσι?:sick:

απλα εκανα την παραγγελια με το νικ elias_sgr ... γι αυτο θα εμεινε ετσι, σωστα?


sosTa!


αλλάχτηκε...

:wave2:

zephyr1
05/06/2007, 10:56
Θελω ενα μπλουζακι να σκιζει, να εχει πιετα στους ωμους,να ειναι κολητο για να δειχνει την κορμαρα μου,βεβαιως-βεβαιως να μην φαινεται η κοιλαρα μου,να ειναι φωσφοριζε,τα χρωματα που θελω ειναι φουξια τα μανικια η πλατη κοκκινη και το μπροστα ταλαση.

Γινεται?:look:

Nostra
05/06/2007, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Θελω ενα μπλουζακι να σκιζει, να εχει πιετα στους ωμους,να ειναι κολητο για να δειχνει την κορμαρα μου,βεβαιως-βεβαιως να μην φαινεται η κοιλαρα μου,να ειναι φωσφοριζε,τα χρωματα που θελω ειναι φουξια τα μανικια η πλατη κοκκινη και το μπροστα ταλαση.

Γινεται?:look:


φυσικά Ντέμπορα...

γίνεται... πώς δε γίνεται... :D :D :D

PortisHead
05/06/2007, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Παίδες!!!

Υπάρχει ακόμα αρκετός κόσμος που δεν ήρθε στο Δέλεαρ να πληρώσει

Ο Nostra κι εγώ θα είμαστε εκεί ΚΑΙ την επόμενη Δευτέρα 11/6 για "είσπραξη" :D

Μετά όμως δε θα υπάρξει άλλη ευκαιρία μια πρέπει να δώσουμε την παραγγελία για να έρθουν και τα μπλουζάκια.

Οπότε όσοι δεν μπορέσετε να έρθετε στις 11/6, φροντίστε να καταθέσετε τα χρήματα σε τραπεζικό λογαριασμό.

ΠΡΟΣΟΧΗ στα έξοδα του εμβάσματος, επιλέξτε χρεώση αποστολέα (sender charges)

Όσοι δεν έχουν πληρώσει μέχρι και τις 18/6 απλά δε θα παραλάβουν μπλουζάκια/αυτοκόλλητα




:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

:beer: :beer:

Να κάνω μια μικρή παρατήρηση ?
Ηθελα να το γράψω και νωρίτερα αλλα έλεγα μπας και εκανα εγω λαθος.
Οι περισσότεροι που γράψανε "Παραλαβή - Πληρωμή στο Δέλεαρ" φαντάστηκαν οτι θα τα κάνουν και τα 2 την ημέρα της παραλαβής......λες κιεσεις θα ειχατε πρόχειρα 2-3000 ευρω να πληρώσετε και μετα να ειπραξετε (αν) απο τον καθένα.

Για διευκρινειστε το λίγο γιατι πολλοι δεν κατάλαβαν (νομίζω)

Cpt. Haddock
05/06/2007, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Να κάνω μια μικρή παρατήρηση ?
Ηθελα να το γράψω και νωρίτερα αλλα έλεγα μπας και εκανα εγω λαθος.
Οι περισσότεροι που γράψανε "Παραλαβή - Πληρωμή στο Δέλεαρ" φαντάστηκαν οτι θα τα κάνουν και τα 2 την ημέρα της παραλαβής......λες κιεσεις θα ειχατε πρόχειρα 2-3000 ευρω να πληρώσετε και μετα να ειπραξετε (αν) απο τον καθένα.

Για διευκρινειστε το λίγο γιατι πολλοι δεν κατάλαβαν (νομίζω)

Γι' αυτό το γράφω, thanx

:beer: :beer: :beer:

zephyr1
05/06/2007, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
φυσικά Ντέμπορα...

Ευχαριστω.:blush:

bartlal
12/06/2007, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
ανανεωμένη λίστα συμμετοχών και παραγγελιών και πληρωμών


:wave2:

να ηταν και ενημερωμενη!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Nostra
12/06/2007, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
να ηταν και ενημερωμενη!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


αν εννοείς την κάλυψη πληρωμών αυτών που είπαμε ... είπαμε, ειμαστε οκ...

bartlal
12/06/2007, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
αν εννοείς την κάλυψη πληρωμών αυτών που είπαμε ... είπαμε, ειμαστε οκ...

οκ τοτες! :D :D :D

orizontas
12/06/2007, 19:43
moliw mphka sto εδω και ειδα οτι πεζει μπλουζακι κλπ

ειμαι καθυστεριμενος η μπορο να κανω παραγγελια ??

......................

τι εγραψα ο μαλακας .... καταλαβατε παντος ...

Tropeas
12/06/2007, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
moliw mphka sto εδω και ειδα οτι πεζει μπλουζακι κλπ

ειμαι καθυστεριμενος η μπορο να κανω παραγγελια ??

......................

τι εγραψα ο μαλακας .... καταλαβατε παντος ...
έγραψες πάλι.... :a23: :a23: :a23: :a19:

Nostra
13/06/2007, 10:20
Παρακαλώ όσοι δεν εχουν φροντίσει για την πληρωμη να συντομεύουν...

:wave2: :wave2:

Tsakalaki
13/06/2007, 13:58
Μόλις είδα τις λίστες...


για ακόμα μια φορά ένα μπράβο για όλη την διαδικασία, στην οποία μπήκατε....είμαι σίγουρος οτι αξίζει το κόπο και όλα θα πάνε καλά....



:beer:

orizontas
13/06/2007, 20:08
μολις ελαβα ενα πμ σε μια ερωτηση που εκανα για τα μπλουζακια...


τι μπλουζακια θες ρε?

μπες εδώ

διάβασε

και γραψε τι θες

http://www.moto.gr/forums/showthrea...;threadid=39869

___________________________________________________________________________


[SIZE=3]
εγω αυτα δεν τα σηκωνο ...... ακου ρε ........ πραβο ρε τι ευγενια ειναι αυτη ....

ακου να σου πω οταν θα με στελνεις πμ εμενα θελει λουλουδια προσκληση και καρδουλες

μην σε ξεμπροστιασω τωρα με τα υπολοιπα που μου εγραψες ....


ανωμαλε ....



:eyepop: :eyepop:

Nostra
14/06/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
μολις ελαβα ενα πμ σε μια ερωτηση που εκανα για τα μπλουζακια...

εγω αυτα δεν τα σηκωνο ...... ακου ρε ........ πραβο ρε τι ευγενια ειναι αυτη ....

ακου να σου πω οταν θα με στελνεις πμ εμενα θελει λουλουδια προσκληση και καρδουλες

μην σε ξεμπροστιασω τωρα με τα υπολοιπα που μου εγραψες ....


ανωμαλε ....

:eyepop: :eyepop:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MikeG
14/06/2007, 11:34
Αύριο το πρωί πάω στη τράπεζα!Πήγα σήμερα ο μάλαξ & δεν είχα μαζί μου το λογαριασμό κατάθεσης!!:mad: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

:wave2:

Fear_No
16/06/2007, 17:00
Nostra φιλε μου,πηρες το ΠΜ μου?Αν μπορεις σε παρακαλω,απαντησε μου μεχρι αυριο το μεσημερι γιατι δεν εχω ιντερνετ σπιτι κ θελω να ξερω λογαριασμο τραπεζης κτλ για να ξερω τι να κανω την Δευτερα που θελω να βαλω τα χρηματα.
Ευχαριστω κ παλι!

Fear_No
17/06/2007, 15:49
Δεν ελαβα καποιο ΠΜ ακομα.Ελπιζω να μου στειλει καποιος απο τα παλικαρια που κανονισαν το θεμα μπλουζακια μεχρι αυριο το πρωι τα καταλληλα στοιχεια που χρειαζονται για να καταθεσω τα χρηματα στην τραπεζα.Αν υπαρχει καποιο προβλημα ας μου το πει τουλαχιστον να ξερω.Ευχαριστω!

xampos
19/06/2007, 13:59
ποτε θα παρουμε τα μπλουζακια:confused:

τα εξοδα αποστολης τα εχουμε πληρωσει η οταν ερθουνε :confused:

Nostra
19/06/2007, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bandit-akos
ποτε θα παρουμε τα μπλουζακια:confused:


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=39869


Αρχικά δημιουργήθηκε από Bandit-akos
τα εξοδα αποστολης τα εχουμε πληρωσει η οταν ερθουνε :confused:

τα έχεις πληρώσει :rolleyes:


:wave2: :wave2:

Nostra
19/06/2007, 15:47
Φίλοι και φίλες....

η λίστα με τις παραγγελίες θα κλείσει στις 18:00' σήμερα και μετά θα πάμε με τον cpt.haddock να δώσουμε την παραγγελία για τα μπλουζάκια

Συνολικά έχουν παραγγείλει 130 άτομα εκ των οποίων 7 δεν έχουν κανονίσει το θέμα πληρωμής τους.

Οπως είχαμε πει εδώ και πάνω από μήνα, θα αναγκαστούμε να μην παραγγείλουμε τα μπλουζάκια όσων δεν έχουν πληρώσει. Λυπόμαστε για αυτό αλλά...

Οπότε θα παραγγελθούν 343 μπλουζάκια για 123 μέλη.

Σύμφωνα με την προσφορά του καταστήματος τα μπλουζάκια θα είναι έτοιμα 10-14 μέρες από τη μέρα της παραγγελίας.

Παρακαλούμε πολύ από τη στιγμή που θα δοθεί η παραγγελία να μην υπάρξουν αιτήματα για αλλαγές γιατί θα μας φέρετε σε δύσκολη θέση.

Επίσης οποιαδήποτε επαφή τρίτου (εκτός του Ηλία και εμού) με το mr.copy σε σχέση με την παραγγελία αποτρέπεται και δε θα ληφθεί υπόψη. Οι άνθρωποι έχουν δώσει συγκεκριμένη προσφορά και θα ακολουθήσουν κατά γράμμα την παραγγελία μας.

Μόλις παραληφθούν τα t-shirt θα ενημερωθείτε για το πότε ακριβώς θα παραλάβετε κι εσείς.


Ευχαριστούμε

Ηλίας - Τάσος

:wave2: :wave2:

xampos
19/06/2007, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=39869



τα έχεις πληρώσει :rolleyes:


:wave2: :wave2:

θενκ γιου :D

VegasKitty
20/06/2007, 09:56
Αντε, τελειωνε με τα μπλουζακια να κανονισουμε και paintball!!!!! :D


Παντως, και στους 2 :beer: για την οργανωση και τα τρεχαματα σας
για να εχουμε εμεις μπλουζακια και ολα τα συναφη :winka:

afrotwin
20/06/2007, 22:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
Μόλις είδα τις λίστες...


για ακόμα μια φορά ένα μπράβο για όλη την διαδικασία, στην οποία μπήκατε....είμαι σίγουρος οτι αξίζει το κόπο και όλα θα πάνε καλά....



:beer:

ne mpravo stou m@l@kes
toses meres 8a mas ixan etima koustoumia olonon me logotipo oxi ena mplouzaki...
ante telionete re mitaroles...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MikeG
03/07/2007, 15:38
Για όσους είναι να αποσταλλούν ανά την Ελλάδα, πότε θα ξεκινήσει η αποστολή?
Ευχαριστώ!

:wave2:

Nostra
03/07/2007, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Για όσους είναι να αποσταλλούν ανά την Ελλάδα, πότε θα ξεκινήσει η αποστολή?
Ευχαριστώ!

:wave2:

θα πακεταρουμε/διαχωρισουμε μέσα στο ΣΚ και από δευτέρα θα φευγουν με courier....


:wave2: :wave2: :wave2:

Nostra
03/07/2007, 15:45
Τέλος της εβδομάδας θα παραλάβουμε και τα μπλουζάκια και τα μισά αυτοκόλλητα

οπότε από Δευτέρα αρχίζουμε να μοιράζουμε


υπάρχει ένα θέμα με μέρος των γυναικείων μπλουζακίων

μας ηρθε αυτό το μήνυμα από το μαγαζί που φτιαχνουμε τα μπλουζακια




Η παραγγελία προχωράει κανονικά, τα μόνα προβλήματα που είχαμε είναι στα εξής χρώματα:

α) γαλάζιο γυναικείο, λείπουν 2 small, 3 medium, 4 large.
β) πορτοκαλί γυναικείο, λείπουν 5 large.

τα χρώματα αυτά δεν υπάρχουν σε διαθεσιμότητα στις αποθήκες της Hanes


όσοι/όσες έχετε παραγγείλει τα παραπάνω έχετε τη δυνατότητα να αλλάξετε το χρώμα

σε χακί γυναικείο μπλουζάκι με μπεζ στάμπα

ή στις ήδη υπάρχουσες επιλογές

μαύρο με ασημί στάμπα
λευκό με μπλε στάμπα
κόκκινο με άσπρη στάμπα

ή μας ενημερώνετε να ακυρώσουμε τα μπλουζάκια αν δεν σας ικανοποιούν τα υπολοιπα χρώματα

θα σας σταλούν και ΠΜ στα οποία παρακαλούμε να έχουμε σύντομα μια απάντηση

ευχαριστούμε

Ηλία - Τάσος (πώς λέμε Nikos-Takis...? :lol: :lol: )





:wave2: :wave2:



ΥΓ : αυτοί που επηρεάζεται η παραγγελία τους είναι οι:

BAD BOY
melenia
yfantra
Anritsu
lamogio
nlevog
fantacid
latris mixanis
iLia
lady-rider
mystique
swtos

xampos
06/07/2007, 17:05
Ρε που ειναι τα μπλουζακια μουυυυυυυυυυυ :bawl: :bawl: :bawl:

:confused: :confused:

Nostra
07/07/2007, 09:35
τη Δευτέρα όλοι Δέλεαρ.....


παραλάβαμε και μοιράζουμε λέμε!!!!!!




:D :D :D :D


:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

MikeG
07/07/2007, 09:36
Ε μάστορα....& εμείς οι από μακριά θέμε.....:smokin:

:wave2:

xampos
07/07/2007, 11:04
και γρηγορα παρακαλω :smokin:

Giorgos19
07/07/2007, 11:15
Taso,ta dika mou tha ta paralavei o alx84 EAN emfanistei tin deytera.Ean den erthei krata ta kai tha ta paro otan epistrepso ellada



:wave2:

power hornet
07/07/2007, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Taso,ta dika mou tha ta paralavei o alx84 EAN emfanistei tin deytera.Ean den erthei krata ta kai tha ta paro otan epistrepso ellada



:wave2: βρε εσυ γιωργο στα παιρνω και εγω τα μπλουζακια και τα αυτοκοκηλτα

Nostra
08/07/2007, 11:24
Παίδες Ελλήνων και ουχί μόνον... :rotflmao:


Εχουμε παραλάβει και ταξινομήσει τα μπλουζάκια!

Επίσης έχουμε παραλάβει γύρω στα χίλια αυτοκόλλητα (τέλος της εβδομάδας τα υπόλοιπα).

Δεν μας παρέδωσαν τα αντρικά μαύρα medium μπλουζάκια (33 τον αριθμό)!
Θα μας τα δώσουν την τρίτη το απόγευμα οπότε όσοι έχετε παραγγείλει μαύρο medium αντρικό μπορείτε να παραλάβετε το υπόλοιπο της παραγγελίας σας και αυτα που λείπουν να τα πάρετε την άλλη δευτέρα. Αλλιώς έρχεστε κατ' ευθείαν την άλλη Δευτέρα.

Παρακαλώ όσοι είστε στην Αθήνα (και ξέρετε ότι δεν έχετε μαύρο Medium στην παραγγελία σας) αύριο Δευτέρα 09/07/2007 να έρθετε να πάρετε τα μπλουζάκια σας καθώς είναι δύσκολο να περιφέρουμε τα κιβώτια με τα μπλουζάκια εσαεί...

Από τα αυτοκόλλητα μας παρέδωσαν τα πρώτα 1000 κομμάτια (τέλος της εβδομάδας τα υπόλοιπα) οπότε στο Δέλεαρ αύριο θα προηγηθούν στην παραλαβή των αυτοκόλλητων όσοι δεν έρχονται συχνά στο Δέλεαρ ή όσοι έρχονται μόνο για την παραλαβή...

Κοινώς οι συχνοί θαμώνες θα πάρουν αυτοκόλλητα την άλλη Δευτέρα

Οπότε αυτή τη Δευτέρα 09/07/2007 μοιράζουμε στο Δέλεαρ μπλουζάκια και αυτοκόλλητα.

Ενα υπερτεράστιο ευχαριστώ στην lilipoua που διέθεσε το σπίτι της για τον διαχωρισμό/ταξινόμηση των t-shirts/stickers όπως επίσης και τις μπυρο-κόλες των συνδαιτημόνων. Επίσης κατάφερε να κόψει τα αυτοκόλλητα σε 3-4άδες όχι στη μέση αλλά ανάμεσα στις εγκοπές τους...:D
Επίσης για τον κόπο της (μαζί με τον gixxerpap) να παραλάβουν τα κιβώτια αντί εμού από τα εξάρχεια.

Ενα ευχαριστώ στους φίλους που βοήθησαν στην ταξινόμηση: gixxerpap, latris, kalesin και sniper
(ο τελευταίος αναφέρεται τιμής ένεκεν καθώς απλά περιέφερε το σαρκίον του στο χώρο :lol: :lol: )

Τέλος ένα επίσης huge ευχαριστώ στον div400 που θα αναλάβει οι παραγγελίες, που θα φύγουν με courier, να φτάσουν στην ώρα τους εκεί που πρέπει.
(οι αριθμοί αποστολής που έχουν σταλεί στους παραλήπτες θα παρακολουθηθούν από τον div400)

:beer: :beer: :beer:


Ηλίας και Τάσος (πως λέμε Nikos-Takis... :lol: :lol: :lol: )



:wave2: :wave2: :wave2:wave2:

paramedic
08/07/2007, 17:30
Καλά όλα αυτά παιδιά αλλά ώρα δεν αναφέρατε(η αναφέρατε και δεν είδα ο τυφλός).Αν και δεν μπορούμε λογικά όλοι αύριο όπως εγώ που δουλεύω αύριο απόγευμα 3-11. Θα προσπαθήσω βέβαια να πάρω δίωρη άδεια απο την δουλειά αλλά μέχρι τι ώρα θα είστε εκεί?
Αλλιώς την άλλη δευτέρα δεν πιστέυω να υπαρχει πρόβλημα έτσι δεν είναι?

DimChios
08/07/2007, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από paramedic
Καλά όλα αυτά παιδιά αλλά ώρα δεν αναφέρατε(η αναφέρατε και δεν είδα ο τυφλός).Αν και δεν μπορούμε λογικά όλοι αύριο όπως εγώ που δουλεύω αύριο απόγευμα 3-11. Θα προσπαθήσω βέβαια να πάρω δίωρη άδεια απο την δουλειά αλλά μέχρι τι ώρα θα είστε εκεί?
Αλλιώς την άλλη δευτέρα δεν πιστέυω να υπαρχει πρόβλημα έτσι δεν είναι?


Μεχρι τις 00:00 στανταρ καποιοι θα ειναι ακομα εκει!

:wave2: