PDA

View Full Version : ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΥΑΜΑΗΑ Mt-03 660



Σελίδες : [1] 2 3

motokelly
21/05/2007, 12:08
TI ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ YAMAHA MT 660 ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ?

Cpt. Haddock
21/05/2007, 12:16
άσε τις γνώμες....

αν σου έχει παρει τα μυαλά (και το έχεις οδηγήσει) χτύπα το

:D

Ομοιοπαθής (σε άλλο μηχανάκι)

Και καλώς ήρθες :beer: :beer: :beer:



υ.γ. Δεν υπήρχε μια άλλη με ΜΤ03 στο φορουμ ρε σεις; :look:

OldMan
21/05/2007, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δεν υπήρχε μια άλλη με ΜΤ03 στο φορουμ ρε σεις; :look:
Ναι. αλλά είχε πολλές μηχανολογικές απορίες και την "κοπάνησε" !!! :wave2:

motokelly
21/05/2007, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
άσε τις γνώμες....

αν σου έχει παρει τα μυαλά (και το έχεις οδηγήσει) χτύπα το

:D

Ομοιοπαθής (σε άλλο μηχανάκι)

Και καλώς ήρθες :beer: :beer: :beer:



υ.γ. Δεν υπήρχε μια άλλη με ΜΤ03 στο φορουμ ρε σεις; :look:

motokelly
21/05/2007, 12:23
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ...ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ...ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ Κ ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ..ΝΑΙ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΩΣ ΝΕΑ ΟΔΗΓΟΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ STYLE ΜΗΧΑΝΗΣ...ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗ "ΧΤΥΠΑΩ" ΣΥΝΤΟΜΑ ,ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ XRακι KAI ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ........

Cpt. Haddock
21/05/2007, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ XRακι KAI ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ........

Για πες για το XRάκι

:D :D :D




(πόσο έχει το ΜΤ03?)

motokelly
21/05/2007, 12:35
ΤΟ XRaki το πηρα 12/2005 το εχω ενα χρονο και κατι μηνες,ειναι 125cc ειναι αψογο δεν εχει προβληματα,ειναι πολυ γρήγορο γενικοτερα οταν το ζοριζω δεν τριζει καν...τι να σου πω αλλο..το πουλαω 2100euros ,εχει κανει 5000 xλμ,και ανυπομονω να το πουλησω για να παρω το MT,εχω βαλει αγγελιες παντου εχω κολησει "πωλειται" εδω και μια εβδομαδα και δεν εχει υπαρξει κανενα ενδιαφερον..λες και πουλαω καμια ραπτομηχανη ενα πραμα...το mt εχει 5000 euros ειναι του αδερφου μου και μου λειπουν τα μισα λεφτα οπου ευελπιστω να τα παρω απο το xr...

SUPERMARIO
21/05/2007, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
TI ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ YAMAHA MT 660 ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ?










την εχω οδηγησει και ειναι αρκετα καλη.στριβει πολυ καλα (πιο καλα απο το καινουργιο ΧΤ), ειναι μικρη και θα σε βολεψει, το μπροστινο του ειναι απο fazer (& τα φρενα), ειναι ομορφη,οικονομικη στην καταναλωση,φτηνα ανταλακτικα(δεν θα πιασεις δευτερη δουλεια αν σου πεσει κατω για να την πληρωσεις)

στα αρνητικα θα εβαζα τις εξατμισεις που το καλοκαιρακι ο συνεπιβατης θα εχει καλη δοση ζεστης στον κ@λο του:D , και δεν μπορει να φορτωθει ευκολα για ταξιδι.


καλη αγορα οτι και να παρεις
:wave2:

SUPERMARIO
21/05/2007, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Για πες για το XRάκι

:D :D :D




(πόσο έχει το ΜΤ03?)









να σε δω πανω σε XRακι 125 με ολα σου τα καλουδια (παντελονι δερματινο-μπουφαν-μποτες-φουλαρι στο λαιμο-γαντια-κρανος-ζωνη μεσης-προστατευτικο σπονδ.στηλης)κι'ας πεθανω :lol: :bigcry: :lol:

Υ.Γ ελπιζω να μην ξεχασα τιποτα απο τον εξοπλισμο σου:wave2:

motokelly
21/05/2007, 12:44
σευχαριστω πολυ ! τα ειχα σκεφτει ολα αυτα και χαιρομαι που βλεπω και αλλα ατομα να συμφωνουν με αυτο που βλεπω και ακουω..μονο που με χαλασε λιγο το οτι πρεπει να την παω στην αντιπροσωπεια γιατι εστειλαν επιστολη οτι εχει problems με stand και συστημα ψεκασμου..(εγινε ανακληση της μοτοσυκλετας απο την yamaha)ενταξει με το stand αλλα το συστημα ψεκασμου ειναι υποπτο λιγο?πειτε μου γιατι ειμαι λιγο ασχετη...και τωρα μαθαινω..many thanks!

SUPERMARIO
21/05/2007, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
σευχαριστω πολυ ! τα ειχα σκεφτει ολα αυτα και χαιρομαι που βλεπω και αλλα ατομα να συμφωνουν με αυτο που βλεπω και ακουω..μονο που με χαλασε λιγο το οτι πρεπει να την παω στην αντιπροσωπεια γιατι εστειλαν επιστολη οτι εχει problems με stand και συστημα ψεκασμου..(εγινε ανακληση της μοτοσυκλετας απο την yamaha)ενταξει με το stand αλλα το συστημα ψεκασμου ειναι υποπτο λιγο?πειτε μου γιατι ειμαι λιγο ασχετη...και τωρα μαθαινω..many thanks!






χωρις να το ξερω το θεμα υποψιαζομαι οτι πρεπει να ειναι το ιδιο προβλημα με το ΧΤ μιας και εχουν τον ιδιο κινητηρα.στα μοντελα του 2004-2005 εσβηνε ο κινητηρας πανω στην αλλαγη της ταχυτητας, ειτε ανεβασμα, ειτε κατεβασμα.
εγινε ανακληση απο την ΥΑΜΑΗΑ και αλλαξανε το TPS.μια διαδικαδια που κραταει 1 λεπτο και ειναι φυσικα μεσα στην εγγυηση.

sniper
21/05/2007, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
TI ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ YAMAHA MT 660 ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ?


Τρομερή κάλυψη απο τον αέρα...

Ευανάγνωστα και πλήρη όργανα....

Ελαφριά.....

Μοτέρ απο το 660...

Πρωτοποριακή σχεδίαση.....


Αν συνεχίσω, θα πω την γνώμη μου....

makis206
21/05/2007, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
ενταξει με το stand αλλα το συστημα ψεκασμου ειναι υποπτο λιγο?

Να μη φοβάσαι τίποτα, κάποιο μικροπρόβλημα θα παρατήρησαν στη λειτουργία του ψεκασμού (το TPS φαντάζομαι θα είναι όπως και σε άλλα μοντέλα της Yamaha), θα πας το μηχανάκι να στο φτιάξουν δωρεάν και τελείωσε !

Αν μη τι άλλο, η επιστολή για να διορθώσουν τα μικροπροβλήματα μαρτυράει μια οργανωμένη εταιρία.:winka:

Με το καλό εύχομαι, είναι ένα ωραίο και παιχνιδιάρικο μηχανάκι το MT !

:beer: :wave2:

motokelly
21/05/2007, 13:14
σας ευχαριστω για το support παιδια..ειχα γεμισει αμφιβολιες...αλλα τι θα γινει με το XRaki δεν το κοβω να το παιρνει κανεις..αν δεν το πουλησω την εχω πατησει και εχω παρει ηδη δανεια και ιστοριες....νομιζω πως εχω αγχωθει λιγακι.... :eek:

motokelly
21/05/2007, 13:37
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ..SNIPER ;)

Cpt. Haddock
21/05/2007, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ..SNIPER ;)

Πίστεψέ με, δε θέλεις

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πάντως η γιαμάχα έχει την πιο οργανωμένη αντιπροσωπία στην Ελλάδα...


:wave2: :wave2: :wave2:

motokelly
21/05/2007, 13:46
XAXA ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΖΟΡΙΚΟΣ Ο SNIPER E? ΟΚ ....ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΜΕ ΚΑΛΥΨΑΤΕ ΟΛΟΙ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ..ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ..(ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΘΕΝΙΚΗ ΜΟΥ..:lol: )

OldMan
21/05/2007, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
..ΖΟΡΙΚΟΣ Ο SNIPER E?
Μην το συζητάς καν, χρυσή μου ...:blush:



Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
..ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ..
Teach us, master ....
(please ...!!!) :a23: :a23: :a23:

nikonian
21/05/2007, 13:50
Μήηηηπως είναι τραγικά ακριβή γι'αυτά που προσφέρει;

7300 δεν έχει;

Δεν είναι 1000 ευρά ακριβότερη απ'το δικύλινδρο ER 6 που του μοιάζει;
Δεν έχει την ίδια τιμή με: Hornet,Fazer,v-strom,Versys;

Το έχει ο διπλανός μου , ένα χρόνο τώρα και βγάζει προβλήματα:
1)Το TPS το άλλαξε, αλλά μετά από λίγο καιρό... να'τα πάλι,
2) έπλυνε τη μηχανή και πήρε νερά μέσα στο πλαίσιο, το οποίο τα ξέρασε μαζί με σκουριά για να του καταστρέψει ουκ ολίγα ρούχα .

Αυτή όμως είναι μια περίπτωση μόνο.

motokelly
21/05/2007, 13:57
ΕΓΩ ΝΑ ΣΕ ΤEACH???...ΜΠΑ ΑΑΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ...ΑΝΕΦΕΡΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ Σ ΑΥΤΟ....ANYWAY...ΟΔΗΓΑΩ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΚΟΥΤΕΡΣ ΠΦΦΦ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΙΑ...

motokelly
21/05/2007, 14:01
NICONIAN...ΤΟ ΜΤ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΠΑΣΑ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΟ ΣΙΓΟΥΡΑ...ΟΠΟΤΕ ΑΠΛΑ ΕΧΩ TRUST ...ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΩ 5000 ΕΥΡΑ ΟΠΟΤΕ ΝΟ PANIC..ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΧΕΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ...ΤΩΡΑ ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΛΛΗ...ΧΕΧΕ..ΑΥΤΟ ΤΟ kAWASAKI ΔΕΝ ΕΧΕΙ 70 ΑΛΟΓΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟ MUCH ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΑΡΑ?ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ?

sniper
21/05/2007, 14:08
Κρατάς λιγο ακόμα το XR....

Πουλαει ο αδεφός σου αυτό το μπουρδέλο το MT και όταν με το καλό σου αρέσει κανενα μηχανάκι που να κάνει ταξίδια, ξανασυζητάμε το θέμα "τι γνώμη έχετε για το χχχχ"

Αυτό το πράγμα (ΜΤ03) δεν κάνει ταξίδια πάντως.... οπότε αν το πάρεις.... θα σου λέμε εμείς, κι εσυ θα ακους ιστορίες για ταξίδια με μηχανές.... :D

motokelly
21/05/2007, 14:09
ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ??ΓΙΑ ΠΕΣ....

Cpt. Haddock
21/05/2007, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ??ΓΙΑ ΠΕΣ....

Ρε συ μην κάνεις γενικές ερωτήσεις...

Πες ΕΣΥ τι θέλεις απο μια μηχανή (ταξίδια, βόλτες, χώματα, πόλη; ) , τι νομιζεις οτι μπορείς να οδηγήσεις και μετά

(και μην γραφεις κεφαλαία)

stavrogin
21/05/2007, 14:16
Για τα προβληματα δε ξερω δε λεω.

Τωρα αμα σ'αρεσει και ταξιδια κανει και απ'ολα .Οχι με διακοσαρες με 120-130 ,
Εσυ το θελεις για την πολη..., και τη βολτα στην επαρχια μια χαρα θα την κανει.

motokelly
21/05/2007, 14:20
καλα οκ...δεν ξαναγραφω κεφαλαια...
θελω ενα μηχανακι να μπορω να πηγαινω ενα κοντινο ταξιδι...να ειναι ομορφο..μαζεμενο..ελαφρυ γιατι ειμαι και κοριτσακι 56 κιλων...να μην τριζει οταν το ανοιγω γιατι μου σπαει τα νευρα αυτο..να ανοιγει ευκολα ..αλλα να μη με κανει να τρεχω σαν μανιακη (σε λογικα πλαισια η ταχυτητα..)να μπορω να κινουμαι ευκολα στη πολη....και να εχει ωραιο ηχο..βοηθησα τωρα?για πες....(επισης να πω και κατι που εκανα για το οποιο ντρεπομαι λιγο///εχω παει ταξιδι με το xr το 125 εκλαιγα σε ολο τον δρομο απο τους πονους στη πλατη και στον αυχενα μετα τα διοδια της ελευσινας ,με επαιρνε ο αερας και με αβγαζε στο αντιθετο ρευμα... και πηγα, ετσι! επειδη μου την εδωσε και δεν ειχα τι να κανω εκεινη τη μερα...χεχε παραλιγο να την πεταξω σε κατι χωραφια και να κανω οτοστοπ,τελικα εφτασα στο διακοφτο επιτυχως και στον γυρισμο τη φορτωσα στο τρενο :rotflmao: )καλο ε???

sniper
21/05/2007, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Για τα προβληματα δε ξερω δε λεω.

Τωρα αμα σ'αρεσει και ταξιδια κανει και απ'ολα .Οχι με διακοσαρες με 120-130 ,
Εσυ το θελεις για την πολη..., και τη βολτα στην επαρχια μια χαρα θα την κανει.


Ταξίδι με 120-130..... Μέχρι την χαλκίδα... εκεί αλλάζεις μια σπονδυλική στήλη..... επίσης τσεκάρεις να δεις ποια/ες βίδες έχουν λασκάρει απο τους κραδασμούς....

Βόλτα ίσως..... Παίρνεις δηλαδή μια μηχανή 660cc για να κάνεις ότι κάνεις και με το XR....

Αλλά θα έχεις ΜΤ03.... :eyepop:

motokelly
21/05/2007, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ταξίδι με 120-130..... Μέχρι την χαλκίδα... εκεί αλλάζεις μια σπονδυλική στήλη..... επίσης τσεκάρεις να δεις ποια/ες βίδες έχουν λασκάρει απο τους κραδασμούς....

Βόλτα ίσως..... Παίρνεις δηλαδή μια μηχανή 660cc για να κάνεις ότι κάνεις και με το XR....

Αλλά θα έχεις ΜΤ03.... :eyepop:



εισαι πολυ σκληρος...πιστευεισ οτι χρειαζομαι κατι περισσοτερο??τι να σου πω ποτε δεν φανταζομουν οτι μια μηχανη 660 κυβικων ειναι ιση με μια 250...τι να πω μαλλον ειμαι υπερβολικα ασχετη...αν και νομιζω οτι μια κοπελα η οποια δεν εχει εμπειρια ειναι ικανοποιημενη με ποιο chill μηχανες ...εμενα που οδηγω τα παπακια και τα σκουτερακια και το xr το 125 ξερεις πως θα μου φανει το mt?πυραυλος!εσενα που μπορει να οδηγεις 1000 σιγουρα θα σου φανει σαν παπι...ετσι νομιζω ..οποτε αν θες να με βοηθησεις κρινε σε παρακαλω σκεπτομενος τι μπορει μια κοπελα με τη δικη μου εμπειρια να θελει...δεν με ενδιαφερει αλλωστε το πολυ γκαζι...ενα ανετο μηχανακι θελω χωρις πολλες απαιτησεις..

DUKASII
21/05/2007, 14:29
kopelia mi dineis simasia..kaneis den eixe apo aytoys poy apanthsane kati paromoio gia na soy poyne gnomh kai lene tora oti katebazei h koydoyna toys.

kai ola ayta giati eisai gynaika...allios oyte to post de tha mpenane sto kopo na koitaxoyn.

to loipon parto kai grapstoys stis oothikes soy leme...

OldMan
21/05/2007, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
..........

Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
εισαι πολυ σκληρος...

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :bigcry: :bawl:

Νυν απολύεις τον δούλο σου, Δέσποτα ....:a029:

motokelly
21/05/2007, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
kopelia mi dineis simasia..kaneis den eixe apo aytoys poy apanthsane kati paromoio gia na soy poyne gnomh kai lene tora oti katebazei h koydoyna toys.

kai ola ayta giati eisai gynaika...allios oyte to post de tha mpenane sto kopo na koitaxoyn.

to loipon parto kai grapstoys stis oothikes soy leme...

α καταλαβα και γω που νομιζα οτι ειχα μια σοβαρη αποψη και γνωμη με τους παραπανω ..anyway...σευχαριστω πολυ...

motokelly
21/05/2007, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :bigcry: :bawl:

Νυν απολύεις τον δούλο σου, Δέσποτα ....:a029:


χαχα καλοοοο

byron
21/05/2007, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
α καταλαβα και γω που νομιζα οτι ειχα μια σοβαρη αποψη και γνωμη με τους παραπανω ..anyway...σευχαριστω πολυ...

Σοβαρα σου απάντησε ο sniper. Απλά έχει περάσει πολύςςςς καιρός απ΄την τελευταάι φορά που ταξίδεψε με μονοκύλινδρο και το θυμάται με φρίκη.

Αν σου αρέσει πάρτο. Με τον ίδιο κινητήρα τα ΧΤ γυρνάνε την Ευρώπη.

sniper
21/05/2007, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
α καταλαβα και γω που νομιζα οτι ειχα μια σοβαρη αποψη και γνωμη με τους παραπανω ..anyway...σευχαριστω πολυ...

Τωρα δλδ κάθεσε και μιλάς με τον DUKASII?

Αυτός ακούει μοταρντ και νομίζει οτι μιλάμε για μηχανές.... (μέχρι και FMX θα έπερνε! :lol: ) Άσε που ασχολείτε με το χώμα τωρα.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αν πάντως θες ένα μηχανάκι που να σε βολεύει σε αυτά που είπες, σκέψου το ER-6F που πήρε η LINA. :wave2:


@ DUKASII : Βάλε όπισθεν κι έλα με φόρα :lol: :lol:

@ Oldman : :blush:

sniper
21/05/2007, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Σοβαρα σου απάντησε ο sniper. Απλά έχει περάσει πολύςςςς καιρός απ΄την τελευταάι φορά που ταξίδεψε με μονοκύλινδρο και το θυμάται με φρίκη.

Αν σου αρέσει πάρτο. Με τον ίδιο κινητήρα τα ΧΤ γυρνάνε την Ευρώπη.

Πέρσυ το καλοκαίρι.... 3 φορές Αθήνα-Ξυλ/στρο με μονοκύλινδρο και γαμωσταύριζα σε όλη τη διαδρομή....


Edit : και με παπί μπορεις να ταξιδέψεις όλη την Ευρώπη.... αλλά δεν είναι και πολύ έξυπνο...

motokelly
21/05/2007, 14:43
ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑΤΕ ΟΛΟΙ!!!

θα κοιταξω παντως και για το Kawasaki....thank u!anyway....

byron
21/05/2007, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πέρσυ το καλοκαίρι.... 3 φορές Αθήνα-Ξυλ/στρο με μονοκύλινδρο και γαμωσταύριζα σε όλη τη διαδρομή....


Edit : και με παπί μπορεις να ταξιδέψεις όλη την Ευρώπη.... αλλά δεν είναι και πολύ έξυπνο...

Αν ήταν Honda δεν θα γαμωσταύριζες όμως :lol:

Νταξ, έχουν παραπάνω κραδασμούς τα μονοκύλινδρα, αλλά εκτός από ένα μουδιασμα στα χέρια, δεν παθαίνεις και τίποτα. .

Cpt. Haddock
21/05/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πέρσυ το καλοκαίρι.... 3 φορές Αθήνα-Ξυλ/στρο με μονοκύλινδρο και γαμωσταύριζα σε όλη τη διαδρομή....

ρε παπαρα.... τι σχέση έχουν αυτο που είχες εσύ με το ΜΤ03...

έλεος

:sick:

kelly, με ενα μονοκύλινδρο 650 που είχα μονο...μέχρι την Ολλανδία πήγα.

Αν ΔΕΝ κάνεις πολλά χλμ έξω καθε ΣΚ, αν θες κατι ευχρηστο και, το βασικό, αν ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, πάρτο.

Το μειον του ΜΤ03 δεν ειναι ο ενας κύλινδρος, όσο οτι δεν έχει προστασία απο αερα.

Και αυτά για βίδες που λασκάρουν απο κραδασμούς στα μονοκύλινδρα ειναι ωραίες ιστορίες για τις χειμωνιάτικες νύχτες

:wave2: :wave2:

motokelly
21/05/2007, 14:49
λοιπον ακουστε mates τι θα κανω...θα το παρω ..θα παω ενα ταξιδι και θα ερθω να σας πω τι γνωμη μου...αν δω οτι ειναι μουφα θα το πουλησω και θα παρω αλλο ....ετσι να μη βαριομαστε κιολας...χαχαχαχαχααχχαχα :rotflmao:

DrIoannis
21/05/2007, 14:54
Αφού είναι του αδερφού σου το παίρνεις για 1 Σ/Κ μία βόλτα και βλέπεις αν σου κάνει για αυτό που θες.

DUKASII
21/05/2007, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πέρσυ το καλοκαίρι.... 3 φορές Αθήνα-Ξυλ/στρο με μονοκύλινδρο και γαμωσταύριζα σε όλη τη διαδρομή....


Edit : και με παπί μπορεις να ταξιδέψεις όλη την Ευρώπη.... αλλά δεν είναι και πολύ έξυπνο... ρε μαλακα μην μιλάς οκ εσυ εισαι αδελφη λεμε και δεν αντεχεις σε κραδασμους.

ασε το κοριτσι να κάνει οτι της αρεσει...


επισης οι κραδασμοι μπορει και να της αρέσουν.
αιντε λεμε ξερολα.
πηγες με ενα μονοκυλινδρο δε σαρεσε και τωρα θα τα μαζεψουμε στη πλατεια συνταγματος να τα καψουμε ολα λεμε.

motokelly
21/05/2007, 15:00
το εχω ηδη κανει αυτο....και μου φανηκε μια χαρα στην πολη..ταξιδι ομως δεν το παω αν δεν γινει δικο μου.... το θεμα ειναι ρε παιδια για τη συμπεριφορα του στα ταξιδια ..αυτο ειναι που με απασχολει τελος παντων...ο brother εχει το cbr 900 Και μου λεει καλα λογια οτι και καλα ειναι οτι πρεπει για μενα...τι να σου πω δνε νομιζω οτι θα ηθελε να το ξεφορτωθει εις βαρος μου...

motokelly
21/05/2007, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ρε μαλακα μην μιλάς οκ εσυ εισαι αδελφη λεμε και δεν αντεχεις σε κραδασμους.

ασε το κοριτσι να κάνει οτι της αρεσει...


επισης οι κραδασμοι μπορει και να της αρέσουν.
αιντε λεμε ξερολα.
πηγες με ενα μονοκυλινδρο δε σαρεσε και τωρα θα τα μαζεψουμε στη πλατεια συνταγματος να τα καψουμε ολα λεμε.

thank u για το support!Παμε και κανα ταξιδι μαζι...χαχαχαχαχα

sniper
21/05/2007, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ρε παπαρα.... τι σχέση έχουν αυτο που είχες εσύ με το ΜΤ03...


και τα 2 μονοκύλινδρα, με καμμία κάλυψη απο τον αέρα....


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
έλεος


No mercy...


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

:sick:

kelly, με ενα μονοκύλινδρο 650 που είχα μονο...μέχρι την Ολλανδία πήγα.


E και; και με βέσπα έχουν πάει στην αφρική....

Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

Αν ΔΕΝ κάνεις πολλά χλμ έξω καθε ΣΚ, αν θες κατι ευχρηστο και, το βασικό, αν ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, πάρτο.


Η κοπέλα είπε θέλει να κάνει ταξίδια.... αν εννοούσε βόλτες εδώ γυρω ΟΚ


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

Το μειον του ΜΤ03 δεν ειναι ο ενας κύλινδρος, όσο οτι δεν έχει προστασία απο αερα.


Ρώτα τον gcrook τι λέει επί του θέματος μετά την συμμετοχή του στην εκδρομή με το LC4


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

Και αυτά για βίδες που λασκάρουν απο κραδασμούς στα μονοκύλινδρα ειναι ωραίες ιστορίες για τις χειμωνιάτικες νύχτες

:wave2: :wave2:

Από πότε συγκρίνεις το Funduro με το ΜΤ03 ή άλλα μονοκύλινδρα μοτοσακά;:rolleyes:

DUKASII
21/05/2007, 15:04
βλεπεις ρε μαλακα σλιπερ τι θελουν τα κοριτσα...?????


αιντε λεμε χαιβανι.:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

DrIoannis
21/05/2007, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
το εχω ηδη κανει αυτο....και μου φανηκε μια χαρα στην πολη..ταξιδι ομως δεν το παω αν δεν γινει δικο μου.... το θεμα ειναι ρε παιδια για τη συμπεριφορα του στα ταξιδια ..αυτο ειναι που με απασχολει τελος παντων...ο brother εχει το cbr 900 Και μου λεει καλα λογια οτι και καλα ειναι οτι πρεπει για μενα...τι να σου πω δνε νομιζω οτι θα ηθελε να το ξεφορτωθει εις βαρος μου...


Άρα όλα οκ

Σου αρέσει ΟΚ
Οικονομικά ΟΚ
Κατάσταση μηχανολογική ΟΚ

Τι κάθεσαι και το συζητάς GO GO GO...

sniper
21/05/2007, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
βλεπεις ρε μαλακα σλιπερ τι θελουν τα κοριτσα...?????


αιντε λεμε χαιβανι.:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Να πάτε μαζί ταξίδι.... MT03 και EXC200 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

byron
21/05/2007, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
και τα 2 μονοκύλινδρα, με καμμία κάλυψη απο τον αέρα....

E και; και με βέσπα έχουν πάει στην αφρική....

Η κοπέλα είπε θέλει να κάνει ταξίδια.... αν εννοούσε βόλτες εδώ γυρω ΟΚ



Μην μπλέκουμε τις βούρτσες ρε.... Τι σχέση έχει το ότι είναι μονοκύλινδρα με το ότι είναι γυμνά; Και 1000 θα μπορούσε να είναι και να τρώει τον αέρα φάτσα καρτα.

Μην μπλεκουμε τις βούρτσες ²...... ενα οποιοδήποτε 600+ δεν έχει σχέση με 50αρι, 125 και 250 στο ταξίδι.

motokelly
21/05/2007, 15:09
παιδια μη πλακωθειτε για τη παρτυ μου !coollll

το λεπον! ΕΓΩ θα το παρω το ΜΤ !!!και αn μετανιωσω και τα βρω σκουρα.....θα παρω τον σνιπερ και θα παμε να διαλεξουμε μαζι αλλη μηχανη..xaxa

sniper
21/05/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Μην μπλέκουμε τις βούρτσες ρε.... Τι σχέση έχει το ότι είναι μονοκύλινδρα με το ότι είναι γυμνά; Και 1000 θα μπορούσε να είναι και να τρώει τον αέρα φάτσα καρτα.

Μην μπλεκουμε τις βούρτσες ²...... ενα οποιοδήποτε 600+ δεν έχει σχέση με 50αρι, 125 και 250 στο ταξίδι.

Εσύ ακόμα αναρρωνεις απο την τουμπα ή εγώ δεν το έγραψα καλά... :rolleyes:

Δεν εχει να κάνει με τον κυβισμό αλλά με το γεγονός οτι είναι εντελώς γυμνό... Εκεί πάει η ένσταση για τον αέρα....

sniper
21/05/2007, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
...ο brother εχει το cbr 900 ......


Ρε λες να είναι η αδερφή μου; :rotflmao: :rotflmao:

motokelly
21/05/2007, 15:13
ωχ λες?εχεις τη ducati multistrada?ktm?cbr?brother??

dukeandthecity
21/05/2007, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
ducati multistrada?ktm

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σιγουρα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

motokelly
21/05/2007, 15:19
παντως ειναι απολαυστικη η συζητηση και δεν μπορω να ξεκολλησω....επρεπε να ειχα φυγει απο τη δουλεια εδω και μια ωρα..μου τα καψατε τα μυαλα σημερις...(μπραβοοο παιδιααα)

byron
21/05/2007, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ρε λες να είναι η αδερφή μου; :rotflmao: :rotflmao:

Only over your body..... :nono:

Υπάρχει 1 στο 1 δις να άφηνες συγγενή σου μέχρι και 4ου βαθμού να πάρει κάτι άλλο εκτός από Honda; :rotflmao: :rotflmao:

sniper
21/05/2007, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Only over your body..... :nono:

Υπάρχει 1 στο 1 δις να άφηνες συγγενή σου μέχρι και 4ου βαθμού να πάρει κάτι άλλο εκτός από Honda; :rotflmao: :rotflmao:

Φυσικά! Μπορούν να πάρουν Peugeot, Toyota, Ford.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
21/05/2007, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σιγουρα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Βρέθηκαν κάτι αυτοκόλλητα.... στην Αφρική.... δικά σου είναι; :D

motokelly
21/05/2007, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Only over your body..... :nono:

Υπάρχει 1 στο 1 δις να άφηνες συγγενή σου μέχρι και 4ου βαθμού να πάρει κάτι άλλο εκτός από Honda; :rotflmao: :rotflmao:

i seeee...honda ε? εμμμμ...συμφωνω
Και τα αδερφια μου 30 χρονια honda αλλα ειναι openminded απο οτι καταλαβαινω και τους αρεσει να δοκιμαζουν και τα ευρωμηχανακια...τι να πω ο καθενας κανει οτι του ρθει ...παιρνεις πουλας αγοραζεις χανεις χρημα κερδιζεις εμπειριες..βλεποντας και κανοντας ..ετσι και γω με κοβω να ακολουθω τα χναρια τους...............αντε να με δω και στη ΛΕΜΟΤ!

byron
21/05/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Βρέθηκαν κάτι αυτοκόλλητα.... στην Αφρική.... δικά σου είναι; :D

πιθανότατα. Τα ΚΤΜ ανοίγουν δρόμο και τα γυναικόπαιδα (Honda) ακολουθούν τα ίχνη. :wave2:

byron
21/05/2007, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
.....αντε να με δω και στη ΛΕΜΟΤ!

Γιατί καλέ; Τι αμαρτίες κουβαλάς; :sad:

motokelly
21/05/2007, 15:28
ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ....ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ, ΚΑΛΑ ΓΚΑΖΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΜΑYBE...:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


ps...ευχαριστω για τις πολυτιμες συμβουλες σας///:uplate:

sniper
21/05/2007, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
πιθανότατα. Τα ΚΤΜ ανοίγουν δρόμο και τα γυναικόπαιδα (Honda) ακολουθούν τα ίχνη. :wave2:

Ρε βλαμμένε... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ή διαβαζε κανενα ποστ στα ταξιδιωτικά ή δες κανενα γιατρό :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κάποιος καβάλα σε Africa τα κόλλησε (πριν κανα μήνα :winka: ) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
21/05/2007, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Γιατί καλέ; Τι αμαρτίες κουβαλάς; :sad:

MT03.... ΛEMOT....

Υπάρχει ελπίδα γιατρέ μου; :rolleyes:

byron
21/05/2007, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ρε βλαμμένε... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ή διαβαζε κανενα ποστ στα ταξιδιωτικά ή δες κανενα γιατρό :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κάποιος καβάλα σε Africa τα κόλλησε (πριν κανα μήνα :winka: ) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Το ΞΕΡΩ !!! Λες να μην το ξέρω;;;;; :D
Αυτό είπα. Είχε περάσει ένα ΚΤΜ, άφηνε αυτοκόλλητα, και το Honda ακολουθούσε τις ροδιές και τα ίχνη.

Σαν τον κοντορεβυθούλη ένα πράγμα.... :rotflmao:

motokelly
21/05/2007, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
MT03.... ΛEMOT....

Υπάρχει ελπίδα γιατρέ μου; :rolleyes:

αντιδραστικο στοιχειο......i think..

X_NR750
21/05/2007, 15:33
Versys?

dukeandthecity
21/05/2007, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
αντιδραστικο στοιχειο......i think..

να γιασει το στομα σου κοπελα μου. και εμεις του τα λέμε αλλα μυαλο δεν βαζει:lol:

sniper
21/05/2007, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
αντιδραστικο στοιχειο......i think..

Δώθηκαν άδειες για σκέψη; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

byron
21/05/2007, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
ΛEMOT....

Υπάρχει ελπίδα γιατρέ μου; :rolleyes:

Να πω πως διαφωνώ; Και νέο κορίτσι...... :a35:

motokelly
21/05/2007, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Να πω πως διαφωνώ; Και νέο κορίτσι...... :a35:

καλα ρε παιδια δεν θα παω στη ΛΕΜΟΤ ,,θα γινω free rider.....

sniper
21/05/2007, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
........θα γινω free rider.....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Από το κακό στο χειρότερο το πας!!!! :rotflmao: :rotflmao:

motokelly
21/05/2007, 15:37
για το CBF?600? ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ???

motokelly
21/05/2007, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δώθηκαν άδειες για σκέψη; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!

sniper
21/05/2007, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
για το CBF?600? ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ???

cbf600, fzs600/fz6, er6f όλα είναι καλά για αυτό που θες.....

motokelly
21/05/2007, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
cbf600, fzs600/fz6, er6f όλα είναι καλά για αυτό που θες.....

ΓΙΑ ΤΟ ΜΤ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ Ε??ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ?

Cpt. Haddock
21/05/2007, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!

ποιος, ο sniper?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

motokelly
21/05/2007, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ποιος, ο sniper?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ΜΑΛΛΟΝ....

sniper
21/05/2007, 15:48
@ motokelly : Κάνεις ότι σε φωτίσει....

@ Καπτεν : Τι έχουμε; Πήραμε μοτοσακό και μιλάμε; :lol:

motokelly
21/05/2007, 15:55
ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΜΟΤΟΡΙ///ΤΟ KAWASAKI..ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΜΩΣ!!!

Cpt. Haddock
21/05/2007, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΜΟΤΟΡΙ///ΤΟ KAWASAKI..ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΜΩΣ!!!

Αν έχεις κόλλημα με το ΜΤ03 πάρτο

αν ψάχνεσαι, δοκίμασέ τα όλα τα παρεμφερή (αυτά που ανέφερε ο "καταπληκτικός" :lol: ) και αποφάσισε

Όντως το ΕR6F ειναι πολύ καλο και δε θα έχεις θέμα αέρα ή κραδασμών ή κούρασης

καλορίζικο και σύντομα

:wave2: :beer:

και φουλ εξοπλισμό :winka:

motokelly
21/05/2007, 16:01
ΛΕΠΟΝ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΑΤΕ....Η ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΨΑΤΕ....ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΡΥΣΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ...CIAOOO MATES!

ronin1
21/05/2007, 16:03
to eixe filos k to eixa kavalisei arketes fores...

paixnidiariko moter...

to omorfo einai ypokeimeniko..ego ton koroideya synexeia as poume ..:rotflmao:

gia poli k mikres voltoyles einai mia xara...

gia megales apostaseis k taxities..den kanei mi leme paparies tora..

to moter logika aksiopisto einai , afou einai k dokimasmeno kiolas...

ksekina na kaneis endynamosi ayxena...kalotaksido...oti k na apofasiseis..

:beer:

SUPERMARIO
21/05/2007, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
cbf600, fzs600/fz6, er6f όλα είναι καλά για αυτό που θες.....











-απο ποτε το fz6 εχει προστασια απο τον αερα:confused:

-δλδ να φυγει απο το 125 και να παει σε 600 street :confused:


ολα καλα ειναι γι' αυτο που θελει;;; και ' γω μαζι σου...οταν στριβει θα βγαζει και γονατο:lol: :bigcry: :lol:

OzZzZzY
21/05/2007, 19:05
ε οχι κ χοντρο το er6..ειδικα αυτο με το φερινγκ (η εκδοση f) ειναι πολυ ομορφο και ταξιδιαρικο

panjimnakos
21/05/2007, 19:17
Νομιζω οτι το ΜΤ ειναι φανταστικο μηχανακι...
Φοβερη εμφανιση:sun:
Φοβερο μοτερ:sun:
Και πολυ παιχνιδι!!!!!!!!!

Ασε που παει πολυ σε γυναικες:beer: :beer: :beer:


89624

OzZzZzY
21/05/2007, 21:37
kelly αμα κυκλοφορεις κ εσυ ετσι τοτε παρτο :lol: :lol: σε ικετευουμε δηλαδη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nickolas19
22/05/2007, 05:14
Er6-f να πάρεις ;)

1)Ροπάτο
2)Προστασία από αέρα
3)Πανέμορφο
4)Ελαφρύ
5)Ευκολοδήγητο σαν παπάκι
6)και φυσικά Kawasaki :p

http://upload8.postimage.org/450798/photo_hosting.html

motokelly
22/05/2007, 08:30
ΚΑΛΗΜΕΡΑ

motokelly
22/05/2007, 08:31
KALHMERAAA
λοιπον ειμαι αναμεσα σε 3 .....

α) ΥΑΜΑΗΑ ΜΤ3 660
Β)ΕR 6 F
γ)ducati MONSTER 620

AKOYΩ!

DUKASII
22/05/2007, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
KALHMERAAA
λοιπον ειμαι αναμεσα σε 3 .....

α) ΥΑΜΑΗΑ ΜΤ3 660
Β)ΕR 6 F
γ)ducati MONSTER 620

AKOYΩ! κτμ 690 ...μαυρο ...

motokelly
22/05/2007, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
κτμ 690 ...μαυρο ...



ΟΧΙ ΟΧΙ...ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΥΤΑ ΤΑ 3 ΜΟΝΟ

lemmys
22/05/2007, 08:45
αντε ρε κελλυ με το καλο να παρεις το θεριο σου !!!


παρτο !

el_hymador
22/05/2007, 08:56
Παρε monster.

Το ομορφοτερο μονοκυλινδρο (μιλαμε πολυ ομορφο ομως) ειναι το Derbi Mulhacen.Εχει και τον ιδιο κινητηρα με το MT

Πλεονεκτηματα:

α)Ειναι πανεμορφο
β)Εχει πολυ χαμηλη σελα
γ)Ειναι πανεμορφο

Μειονεκτηματα

α)Θα σε ματιαζουν (δες α + γ)
β)Δεν ξερω τι παιζει με την αντιπροσωπευση της Derbi στην Ελλαδα
γ)Πας για γαμο (να ζησετε)

Παρε monster.


δες και το Derbi


89676

motokelly
22/05/2007, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Παρε monster.

Το ομορφοτερο μονοκυλινδρο (μιλαμε πολυ ομορφο ομως) ειναι το Derbi Mulhacen.Εχει και τον ιδιο κινητηρα με το MT
δες και το Derbi


ΕΔΩ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΑΝΤΡΑ ,ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΜΗΧΑΝΗ?

ΟΧΙ ΡΕ ΣΥ ΟΧΙ!

el_hymador
22/05/2007, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
ΕΔΩ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΑΝΤΡΑ ,ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΜΗΧΑΝΗ?

ΟΧΙ ΡΕ ΣΥ ΟΧΙ!


ταπιασες τα λεφτα σου...δεν ξερω αν εχεις καταλαβει οτι προκειτε για gay-friendly forum...:wave2:

motokelly
22/05/2007, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
ταπιασες τα λεφτα σου...δεν ξερω αν εχεις καταλαβει οτι προκειτε για gay-friendly forum...:wave2:

ΧΕΧΕ ΚΑΛΟΟΟ..ΣΥΧΝΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ??GAY FRIENDLY...?

KaTaNaS
22/05/2007, 09:27
αν δεν καβαλησεις και τα τρια να δεις τι σου λενε σαν αισθηση... θα αποφασισεις στην τυχη!


απο προσωπικη εμπειρια το μτ03 ειναι πολυ παιχνιδιάρικο... μπορει να οδηγηθει σαν στρητ και παραλληλα και σαν σουπερ μοταρντ, εχει φρεναρες και ροπάκλα!

το καβασακι για τα κιλα σου πρεπει να δουλευει καλα, μιας και εχουν ενα θεμα με τα ααμορτισρ (σουμιεδες) !


το ντουκατι ειναι κοντουλη, κανει για το ελαχιστο υψος... ακουμπας κατω σιγουρα δηλαδη! στριφτερο ειναι, δικυλινδρο ειναι, μονο αν εχεις κοντα χερια ή κοντο κορμο θα εχεις ενα θεμα , γιατι το ντεποζιτο ειναι μακρυ και εχει καρατιμονα!

X_NR750
22/05/2007, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από motokelly
ΕΔΩ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΑΝΤΡΑ ,ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΜΗΧΑΝΗ?

ΟΧΙ ΡΕ ΣΥ ΟΧΙ!


Απο το ολοτελα..... :lol:

το Kawasaki Versys σε ενδιαφερει καθολου?

KaTaNaS
22/05/2007, 09:31
παντως ειμαι της αποψης του καπτεν...

με οτι κι αν εχεις, αν πραγματικα θελεις βγαινεις ταξιδια!

και ισως ειναι καλυτερα με καποιο γυμνο για αρχη, απο τον αερα δε σου επιτρεπει να σηκωσεις χιλιομετρα! προστατευεσαι απο την απειρια σου δηλαδη!

ραχιαιους θα γυμνάσεις, προσαγωγούς και αυχένα!

X_NR750
22/05/2007, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Απο το ολοτελα..... :lol:

το Kawasaki Versys σε ενδιαφερει καθολου?


89679