PDA

View Full Version : Καπετανιοοοο....



kalesin
22/05/2007, 08:48
Ειναι τυχαιο που μολις αγορασες το Βρετανικο μηχανακι, το διαβοητο Cutty Sark (http://en.wikipedia.org/wiki/Cutty_Sark) παραδωθηκε στις φλογες;

Ανεπιβεβαιωτες φημες που εξεταζει η Βρετανικη αστυνομια κανουν λογο για αυτοκτονια, αφου δεν ειναι λιγοι αυτοι που υποστηριζουν οτι τον εν λογω tea clipper, δεν αντεξε την κοινη σας συμβιωση κατω απο την σημαια της γηραιας αλβιονας κ αυτοπυρποληθηκε

Ανωνυμοι κυκλοι, υποστηριζουν οτι το βραδυ της φωτιας, κ λιγο πριν αυτη ξεσπασει, θεαθηκαν μικρα πλοιαρια να προσεγγιζουν το διασημο ιστιοπλοικο κ να το πυρπολουν.
Τα εν λογω πλοιαρια φερεται να εχουν Γερμανικη ταυτοτητα ενω παλι συμφωνα με ανωνυμες πηγες, εντος των ημερων θα κυκλοφορησει κ προκυρηξη στην οποια η Γερμανικοφιλη φραξια του moto.gr θα αναλαβει την ευθυνη με σκοπο την επιστροφη καποιου "καπετανιου" στην κατηγορια προπελοκινητων πλοιαριων

Η διεθνης κοινη γνωμη παρακολουθει με ενδιαφερον την κατασταση, ενω ο προεδρος της Αμερικης δηλωνει ετοιμος να βομβαρδισει οτι να 'ναι μολις τελειωσει το πρωινο του.


:smokin:


89675

makis206
22/05/2007, 09:04
Πως τα καταφέρνει ο φούστης κι από Τατιάνα γίνεται πρακτορείο Ρόϊτερ ένας Θεός το ξέρει :eyepop:

:lol: :rotflmao: :lol:

kalesin
22/05/2007, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πως τα καταφέρνει ο φούστης κι από Τατιάνα γίνεται πρακτορείο Ρόϊτερ ένας Θεός το ξέρει :eyepop:

:lol: :rotflmao: :lol:


εχουμε τις καταλληλες πηγες κ τους καταλληλους γνωστους κυριος

απλα μετα πρεπει να επιλεξεις με ποιο τροπο θα αξιοποιησεις τις πληροφοριες σου

:smokin:

Cpt. Haddock
22/05/2007, 09:11
Είναι τυχαίο που απο το Σάββατο που αγόρασα αγγλική μηχανή βρέχει σχεδόν συνέχεια;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer:

kalesin
22/05/2007, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Είναι τυχαίο που απο το Σάββατο που αγόρασα αγγλική μηχανή βρέχει σχεδόν συνέχεια;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer:


καλα που εφυγα απο την Ελλαδα ε;

Κακομοιρη μου, ετσι κ ανεβω πανω, κ παω επισκεψη σε ενα θειο μου νταλικερη, κ μου βγαλει τσαι με after eight mints αντι για τα ουζακια που συνηθιζει....


... σε εσφαξα στο γονατο


:lol: :lol: :lol:

makis206
22/05/2007, 09:28
Kai to tsai paei stadiala, mi deis to ntalikieri na spaei ti mesoula mono

:rotflmao: :rotflmao: