PDA

View Full Version : Πιτσιρικι πιλοτακι!!!!



dreamer_19
29/05/2007, 23:54
http://youtube.com/watch?v=qwsnk1pdnts&mode=related&search=

Τι κανει το πιτσιρικι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

kiriakost
30/05/2007, 00:08
Οταν εισαι μικρός και δεν έχεις συνείδηση και το αίσθημα του φόβου, κάνεις πάντα πολλές μ@λακιες ........ βέβαια στην πορεία , η στρώνεις η σε κάνουν γυψοσανίδα κάθε τρεις και πέντε .

OzZzZzY
30/05/2007, 00:09
στα 10 του θα ναι ο βασιλιας της Βουτας :lol: :lol: :lol: :lol:

fantacid
30/05/2007, 02:18
αφου φοραει κρανος .......παλι καλα!

GIXXERAKIAS
30/05/2007, 12:33
Respect στον πιτσιρικα αλλα και στον πατερα του που του μαθαινει απο μικρη ηλικια την συμπεριφορα της μηχανης και ασυναισθητα η συνειδητα του δειχνει οτι πρεπει να φοραει κρανος πανω στην μηχανη η ακομα και στο minibike του.Σκεφτειτε την πρωτη φορα που καβαλησατε μηχανακι,φοραγατε κρανος?Εγω παντως οχι,δεν μου το ανεφερε ο πατερας μου αφου ουτε και αυτος ΤΟΤΕ δεν φοραγε.:beer: :wave2:

Ταξιδευτής
30/05/2007, 13:45
:uplate: Απιστευτο παντως!

Και ετσι θα γινει οταν μεγαλωσει! http://youtube.com/watch?v=P4526ooNL8g&mode=related&search= :uplate: :eek:

Καγκουρες-ξεκαγκουρες το κοντρολ που εχουν στην μηχανη ειναι απλα συγκλονιστικο! Δειτε στα 5.30 λεπτα περιπου το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κολπο με το σταντ! :eek: :eek: :eek: :wave2:

FestoNero
30/05/2007, 15:21
Νταξ μωρε, και γω τα κανω..






Με minibike..
:lol: :rotflmao: :rotflmao:


Σα γυφτακια ειναι με τις ανταυγειες (στο τελος)..
:lol: :bigcry: :rotflmao:

kiriakost
30/05/2007, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Respect στον πιτσιρικα αλλα και στον πατερα του που του μαθαινει απο μικρη ηλικια την συμπεριφορα της μηχανης και ...............:wave2:

Ο καθένας δικαιούται την γνώμη του ... έτσι και εγώ διαφωνώ στο συγκεκριμένο σενάριο .

Και λέω σενάριο, και μάλιστα καθαρά υποθετικό και φανταστικό ... διότι δεν ρωτήσαμε τον πατέρα του να μας πει τι γνώμη του, και τα κίνητρα του ??? έτσι ι ι ι ? ?

Εγω θα παρουσιάσω ενα άλλο σενάριο πιο κοντά στο ρεαλισμό , ή έτσι θέλω να πιστεύω !!

Και αυτο το σενάριο εχει να κάνει με ΓΟΝΕΙΣ , οι οποίοι θέλουν οπωσδήποτε τα αγγελούδια τους να έχουν ένα ταλέντο ... φυσικό ή ΤΕΧΝΙΤΟ .... για να έχουν ένα λόγο να κοκορεύονται στους φίλους τους , για τα εξαιρετικά κατορθώματα του κανακάρη τους .

Τα οποία .. κοίτα να δεις .... ΕΙΝΑΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΑ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ ..... λέει ο σκούφος ο πατέρας .... Απο εμένα πήρε το χάρισμα του άφοβου , η την σωματική κατάσταση , η ακόμα και το τσουλουφάκι που πετάει στραβά !!

Με άλλα λόγια , για λίγη δόξα και διασημότητα , δεν σκέφτονται τίποτα , και μετατρέπουν τα παιδιά τους σε αρκουδάκια του τσίρκου .

Επιπόλαιος Χαζομπαμπάς !!! Πιο ηλίθιος από την πρώτη περιγραφή !! τελείως ηλίθιος !! σε όποιο τύπο γονέα και εάν συμπεριλαμβάνετε ... βάζει σε κίνδυνο το παιδί του ..... και ο λόγος είναι ότι στην πολύ μικρή ηλικία είναι αδύνατη η πλήρης εκπαίδευση ως μοτοσικλετιστής.

Για τον μικρο όλα είναι ενα παιχνίδι ... ενα πάρα πολύ επικίνδυνο παιχνίδι , που μπορεί να του αφήσει κουσούρια για το υπόλοιπο της ζωής του.

Τελος , πως δηλαδή να σκεφτώ διαφορετικά από την παραπάνω διατύπωση μου ??
Οταν για παράδειγμα η επιστήμη λέει ... Μην καπνίζετε μέσα σε δωμάτιο με παιδιά .. θα του κάνετε κακό ..

Και από την άλλη βλέπω ένα πιτσιρίκι , να κάνει ακροβατικά χωρίς δίχτυ ... δεν θα πάθει κακό ? η κοινωνία τι λέει περί αυτού ?