PDA

View Full Version : κι αλλος κωλοφαρδος...



nakedorange
30/05/2007, 17:34
http://www.youtube.com/watch?v=gu59fqmvkgY


Η κεντρικη ιδεα...


Ο εξοπλισμος και η κωλοφαρδια (μεχρι ποτε?) σωζουν οτι προκαλει η :a31:


υγ προσεξτε που σκαει το KTM...(δυο τα εκκλησακια!)

el_hymador
30/05/2007, 17:45
Δηλαδη συγνωμη, ηθελε να παρει ΑΥΤΗ την στροφη, με ΑΥΤΗ την ασφαλτο*, με ΑΥΤΗ την ταχυτητα, ντριφταροντας;;;!!! :wave2:

* Η ασφαλτος ειναι Ελληνικη, μην με ρωτατε αν ξερω πως κραταει....

sober
30/05/2007, 17:46
:eek: :eek: :eek: :eek:


καλα..απο εκκλησακια αλλο τιποτα...Εχουμε πηξει....




δυστυχως!!!

:rolleyes: :mad:

fantacid
30/05/2007, 18:27
αφου εκανε το high, low τυχερος ητανε!!!

jasondakar
30/05/2007, 18:36
ωχ ο ban de bosch:D

γκολ μπηκε στα εκκλησακια

675
30/05/2007, 19:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:eek: :eek: :eek: :eek:


καλα..απο εκκλησακια αλλο τιποτα...Εχουμε πηξει....




δυστυχως!!!

:rolleyes: :mad:


το κορυφαιο της υποθεσης ειναι οτι επεσε αναμεσα στα δυο εκκλησακια!!:bigcry:


πρεπει να μπερδευτηκε στην αρχη , θα νομιζε πως πηγε κατευθειαν στον αγιο πετρο:lol: :rotflmao:

FestoNero
30/05/2007, 19:39
Φταιει μηπως οτι πατησε το μπροστινο στη διαγραμμιση;
Η οτι το πηγε πολυ πλαγια;

Akatanomastos
30/05/2007, 19:54
i kolofrardia einai sto oti den pernage kaneis apo to allo revma..
tote den ton esoze prama

jasondakar
30/05/2007, 21:01
νομιζω απο παλιο ποστ του ΜΟΤΟ οτι το παιδι ειναι user εδω

OldMan
30/05/2007, 21:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
νομιζω απο παλιο ποστ του ΜΟΤΟ οτι το παιδι ειναι user εδω
Καλά νομίζεις.... :wave2:

el_hymador
30/05/2007, 21:11
Μαλλον θα ειναι ευκολο να τον βρει κανεις..πας μοντελα/ΚΤΜ και ψαχνεις ποιος ζητησε ανταλλακτικα ολη την αριστερη πλευρα.

KaTaNaS
30/05/2007, 23:27
παρατσαρούχωσε το πίσω φρενο...

Arxagelos
30/05/2007, 23:48
μαλλον δεν υπολογισε την κλιση της στροφης, μπήκε δυνατα αλλα ειδε οτι δεν εχει και πολύ κληση, πήγε να το ισιώσει για να ξαναμπει και του φυγε.:smokin:

KaTaNaS
31/05/2007, 00:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arxagelos
μαλλον δεν υπολογισε την κλιση της στροφης, μπήκε δυνατα αλλα ειδε οτι δεν εχει και πολύ κληση, πήγε να το ισιώσει για να ξαναμπει και του φυγε.:smokin:


epimenw... des thn grammh pou afhnei to lastixo apo thn camera poy einai sto marspie...

exei mplokarei, to isiwnei, exei jafniastei, paramenei mplokarismenos, koitaei thn ejodo kai to xanei...


poly tyxeros, para poly

GATHAN
31/05/2007, 08:15
Αυτά παθαίνεις αν παίρνεις στα σοβαρά αυτά τα μαλακοdvd που κάνει "δώρο" απο καιρό σε καιρό το ΜΟΤΟ.

zoropatra
31/05/2007, 10:07
εγω παλι τον παω με 1.000!!!!

δεν με ενδιαφερει τι πως γιατι,οτι εγινε εγινε!!!!

να ειναι καλα να βλεπει το βιντεο του!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

GATHAN
31/05/2007, 10:24
να βάλει και την μάνα του να το δεί :mad:

symvoulos
31/05/2007, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GATHAN
να βάλει και την μάνα του να το δεί :mad:
+1000:mad:

maron
31/05/2007, 12:51
are ti travas kai den exeis kai reysto.:smilea: :smilea: :winka: :winka:
h asfaltos einai penteli
kai to periodiko einai XL (na xarw egw paratiritikotita)
ante synexiste to kraksimo
afysame toys ksekranotous kai piasame aytous pou epesan.
alla ksexasa oti edw mesa panta nomima pote den exete pesei pote kagouries klpklpklp
pou tha treksoume aytoi pou theloume na treksoume den kserw.

nakedorange
31/05/2007, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
are ti travas kai den exeis kai reysto.:smilea: :smilea: :winka: :winka:
h asfaltos einai penteli
kai to periodiko einai XL (na xarw egw paratiritikotita)
ante synexiste to kraksimo
afysame toys ksekranotous kai piasame aytous pou epesan.
alla ksexasa oti edw mesa panta nomima pote den exete pesei pote kagouries klpklpklp
pou tha treksoume aytoi pou theloume na treksoume den kserw.


1)αυτοι που κατ εσενα κραζονται δεν ειναι οσοι επεσαν ,αλλα εκεινοι που επεσαν γιατι την `εψαχναν και εν συνεχεια ανεβασαν και το βιντεο στο youtube...(γιατι αραγε?)

2)να πας σε καμμια πιστα να τρεξεις,απ τη στιγμη που κανεις μαλακιες σε δημοσιο δρομο `εμπλεκεις ` καθε διερχομενο χωρις την θεληση του...
με ποιο δικαιωμα?

beneton_@HOTMAI
31/05/2007, 15:24
φιλε πεντελη γενικως ειναι χαλια αλλα νομιζω οτι πρεπει να ειναι πονεμενος...

STOYBI
31/05/2007, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από nakedorange
1)αυτοι που κατ εσενα κραζονται δεν ειναι οσοι επεσαν ,αλλα εκεινοι που επεσαν γιατι την `εψαχναν και εν συνεχεια ανεβασαν και το βιντεο στο youtube...(γιατι αραγε?)

2)να πας σε καμμια πιστα να τρεξεις,απ τη στιγμη που κανεις μαλακιες σε δημοσιο δρομο `εμπλεκεις ` καθε διερχομενο χωρις την θεληση του...
με ποιο δικαιωμα?

Εγω προτεινω να μας πουν οποιοι τον ξερουν ποιος ειναι, να τον αρχισουμε στις κλωτσιες μπας και συνελθει...:sick:

Και να δειξουμε το βιντεο στην μαμα του και τον μπαμπα του.....

Κραχτε τον τον κερατα που τολμησε να πεσει γιατι ηθελε να το παιξει γρηγορος και να εμπλεξει το καθε χ,ψ πουλμαν σε ατυχημα.....

Γεματη πιστες ειναι αυτη η χωρα.... Δεν μπορουσε να ξεδωσει σε καμμια απο αυτες ???:uplate: :uplate:

:alien:

:smokin:

nakedorange
31/05/2007, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Εγω προτεινω να μας πουν οποιοι τον ξερουν ποιος ειναι, να τον αρχισουμε στις κλωτσιες μπας και συνελθει...:sick:

Και να δειξουμε το βιντεο στην μαμα του και τον μπαμπα του.....

Κραχτε τον τον κερατα που τολμησε να πεσει γιατι ηθελε να το παιξει γρηγορος και να εμπλεξει το καθε χ,ψ πουλμαν σε ατυχημα.....

Γεματη πιστες ειναι αυτη η χωρα.... Δεν μπορουσε να ξεδωσει σε καμμια απο αυτες ???:uplate: :uplate:

:alien:

:smokin:

...η βια φερνει βια και οχι αποτελεσματα...(ακομη και ως προσπαθεια ειρωνειας),ως εκ τουτου απο μενα τουλαχιστον απορριπτεται...

...το βιντεο το ανεβασε ο ιδιος ο `παθων` σαρκαζοντας τον εαυτο του!

...νομιζω οτι δεν αφορα κανενα το ποιος ειναι...η κακη εκτιμηση(εκ προθεσεως)κατακρινεται!

...απο ποτε στους ελληνικους δρομους,που κυκλοφορουν μονο πουλμαν...και ποτε μα ποτε ι.χ,μοτο,πεζοι,σκυλοι γατες κ.λ.π επιτρεπεται να το παιζεις γρηγορος επειδη η χωρα δεν ειναι γεματη πιστες?

υγ επειδη τις `μαχες` του κλαβιε δεν τις γουσταρω ας το αφησουμε εδω,σε καθε συζητηση ο καθενας αγοραζει αυτα που του αρεσουν τα υπολοιπα τα αφηνει στο ραφι...

maron
31/05/2007, 17:47
nakedorange TREXW SE AYTO TO XORAFI TA MEGARA POU TO LENE PISTA KAI ENNOIWTE STIS SERRES POU EINAI PISTARA.

STOYBI symfono apolyta kai emena h penteli den mou aresei katholou.

Γεματη πιστες ειναι αυτη η χωρα.... Δεν μπορουσε να ξεδωσει σε καμμια απο αυτες ???

swsta kai gia tin akrivia protimo limanakia-sounio-itea-mprallo-epidavro
apo penteli (se kapoies periptwseis kai apo megara.)


twra gia to video einai apo to XL
an sas prosvaloun video pou sikonontai sto youtube exetai para poly douleia......
an sas endiaferei h asfaleia stous dromous kalitera na asxolitheitai me tous piomenous,aytous pou kanoun epitopou stin paraliaki kai aytous pou pernane me kokkino.....
(den epivravevw ton gnosto mou oute gia tin toumpa pou efage oute gia ton topo ston opoio etrexe)alla an thes na kaneis ena gyrisma pou tha to kaneis????
to oti to evalan sto youtube afou egine den to vlepw arnitika....

el_hymador
31/05/2007, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
nakedorange TREXW SE AYTO TO XORAFI TA MEGARA POU TO LENE PISTA KAI ENNOIWTE STIS SERRES POU EINAI PISTARA.

STOYBI symfono apolyta kai emena h penteli den mou aresei katholou.

Γεματη πιστες ειναι αυτη η χωρα.... Δεν μπορουσε να ξεδωσει σε καμμια απο αυτες ???

swsta kai gia tin akrivia protimo limanakia-sounio-itea-mprallo-epidavro
apo penteli (se kapoies periptwseis kai apo megara.)


twra gia to video einai apo to XL
an sas prosvaloun video pou sikonontai sto youtube exetai para poly douleia......
an sas endiaferei h asfaleia stous dromous kalitera na asxolitheitai me tous piomenous,aytous pou kanoun epitopou stin paraliaki kai aytous pou pernane me kokkino.....
(den epivravevw ton gnosto mou oute gia tin toumpa pou efage oute gia ton topo ston opoio etrexe)alla an thes na kaneis ena gyrisma pou tha to kaneis????
to oti to evalan sto youtube afou egine den to vlepw arnitika....

ελα ρε φιλε μου τωρα ... δηλαδη αν ερχοταν μια μοτοσυκλετα απο το αντιθετο ρευμα και την ''σαρωνε'' ο γνωστος σου, τι διαφορα θα ειχε απο τον πιωμενο που περασε με κοκκινο και ''σαρωσε'' αλλον μοτοσικλετιστη, αυτοκινητιστη, πεζο στην παραλιακη κτλ-κτλ;;

Και πρεπει ντε και καλα να κανουν γυρισμα; ας βαλουν dvd με τσοντα...περισσοτερα τευχη θα πουλησουν.

Και ναι! οσοι απο μας θελουν να οδηγησουν γρηγορα να πανε στην πιστα (σε αυτες τις δυο εστω...) η να ασχοληθουν με motocross/enduro ...στον δρομο γιοκ!

STOYBI
31/05/2007, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από nakedorange


υγ επειδη τις `μαχες` του κλαβιε δεν τις γουσταρω ας το αφησουμε εδω,σε καθε συζητηση ο καθενας αγοραζει αυτα που του αρεσουν τα υπολοιπα τα αφηνει στο ραφι...

:a013:

:wave2:

STOYBI
31/05/2007, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
ελα ρε φιλε μου τωρα ... δηλαδη αν ερχοταν μια μοτοσυκλετα απο το αντιθετο ρευμα και την ''σαρωνε'' ο γνωστος σου, τι διαφορα θα ειχε απο τον πιωμενο που περασε με κοκκινο και ''σαρωσε'' αλλον μοτοσικλετιστη, αυτοκινητιστη, πεζο στην παραλιακη κτλ-κτλ;;

Και πρεπει ντε και καλα να κανουν γυρισμα; ας βαλουν dvd με τσοντα...περισσοτερα τευχη θα πουλησουν.

Και ναι! οσοι απο μας θελουν να οδηγησουν γρηγορα να πανε στην πιστα (σε αυτες τις δυο εστω...) η να ασχοληθουν με motocross/enduro ...στον δρομο γιοκ!

Kαμμια σε πληροφορω και απο αυτον αυτον που θα πηγαινε αμεσως μετα την στροφη με 10κμ στην αριστερη πλευρα του δρομου ( μην πιανουμε τα ακρα.. ) :rolleyes:

Μηπως να μην πωλουνται μοτο πανω απο 125 cc στην Ελλαδα ???

Γιατι εχει ακουστει και αυτο.... :sick:

:wave2:

maron
31/05/2007, 19:58
HELLO!!!!!!!!!
den ton epivravevw oute lew na kanoun oloi to idio

STOYBI
31/05/2007, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
HELLO!!!!!!!!!
den ton epivravevw oute lew na kanoun oloi to idio

Δεν ειναι το θεμα αν το επιβραβευουμε η οχι....:rolleyes:

Βλεπω εναν να μ@λ@κιζετε σε εναν ερημο δρομο.

Κανει την παπαρια του πεφτει ανωδυνα εξαιτιας του εξοπλισμου του και.....

Ανοιγετε ενα ποστ και του σερνουν τα οσα .....

Και αναρωτιεμε.... Ολοι πια τοσο νομιμοι ?????

Πανε με 60 στην εθνικη, δεν ξερουν τι θα πει 3η ταχυτητα στο σασμαν , ποτε δεν μπηκαν με τον οσο ακραιο τροπο νομιζει ο καθενας σε μια φουρκετα , ποτε δεν κανανε την μ@λ@κι@ αλλα κρατηθηκαν ορθιοι ???? :confused: :confused:

Δεν ξερω ρε παιδια .... Η εικονα του συγκεκριμενου αναβατη κανοντας την οποια υπερβαση σε εναν ερημο δρομο , και που μετα το ατυχημα του σηκωθηκε ασφαλης λογο της φουλ προστασιας που φορουσε......

Σε καμμια περιπτωση δεν μπορω να το συγκρινω με καποιες αλλες υπερβασεις της .... Ποσειδονος η της καντινας π.χ.

Προσωπικη γνωμη παντα.... :rolleyes:

Και πιστες δεν εχουμε ...... Καποτε να το καταλαβουμε !!!

:wave2:

zireous
31/05/2007, 21:45
Εγώ πάντως άμα δω κανένα να "φτιάχνεται" ενώ πλησιάζει πίσω μου, τελείως συνειδητά κόβω, και το ίδιο κάνω άμα περάσω κάποιον και τον δω να πλακώνεται μετά για να με φτάσει.


Ο λόγος είναι ευνόητος, όσο και αγωνιζόμενος να είναι (δε μου λέει τίποτα αυτό), δε ζορίζω εγώ τη τύχη του.


Έχω δει τόσα που για όλους πάνω στο δρόμο έχω τη καλύτερη γνώμη -παλιοκουλάντζες του κερατά είστε κύριοι (και κυρίες), ένα τσαφ μόλις μακρυά από τη τούμπα.


No offence mates.

el_hymador
31/05/2007, 23:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Δεν ειναι το θεμα αν το επιβραβευουμε η οχι....:rolleyes:

Βλεπω εναν να μ@λ@κιζετε σε εναν ερημο δρομο.

Κανει την παπαρια του πεφτει ανωδυνα εξαιτιας του εξοπλισμου του και.....

Ανοιγετε ενα ποστ και του σερνουν τα οσα .....

Και αναρωτιεμε.... Ολοι πια τοσο νομιμοι ?????

Πανε με 60 στην εθνικη, δεν ξερουν τι θα πει 3η ταχυτητα στο σασμαν , ποτε δεν μπηκαν με τον οσο ακραιο τροπο νομιζει ο καθενας σε μια φουρκετα , ποτε δεν κανανε την μ@λ@κι@ αλλα κρατηθηκαν ορθιοι ???? :confused: :confused:

Δεν ξερω ρε παιδια .... Η εικονα του συγκεκριμενου αναβατη κανοντας την οποια υπερβαση σε εναν ερημο δρομο , και που μετα το ατυχημα του σηκωθηκε ασφαλης λογο της φουλ προστασιας που φορουσε......

Σε καμμια περιπτωση δεν μπορω να το συγκρινω με καποιες αλλες υπερβασεις της .... Ποσειδονος η της καντινας π.χ.

Προσωπικη γνωμη παντα.... :rolleyes:

Και πιστες δεν εχουμε ...... Καποτε να το καταλαβουμε !!!

:wave2:

stoubi, αν ντε και καλα θες να μαλακιστεις σε δημοσιο δρομο, βρισκεις μια στροφη με ορατοτητα και προς τις δυο κατευθηνσεις, καλη ποιοτητα ασφαλτου και φυσικα εξοδoυς flat σε περιπτωση που φυγεις με τα ματια οξω....και παλι επικινδυνο ειναι αλλα λεμε τωρα....κανεις οσες φορες θες πανω κατω και εχεις και μετρο συγκρισης την ιδια στροφη.

στην συγκεκριμενη περιπτωση στα δυο μετρα υπαρχουν βραχια και φυσικα δεν συζηταω για την μεγιστη κολοφαρδια του τυπου που μπηκε γκολ αναμεσα στα δυο δοκαρια-εκκλησακια...τα οποια βεβαια βρισκονται εκει για καποιον πολυ συγκεκριμενο λογο....o κυριουλης που ειδε ενα μηχανακι να ερχεται προς τα πανω του (οταν ανοιγεται ο τυπος για να μπει στην στροφη) τι φταιει;

Μαλακιες εχω κανει αρκετες και εγω, δεν λεω το αντιθετο...ουτε νομοταγης θα το παιξω ουτε πολιτικως ορθα σκεπτομενος αναβατης. Δεν ρισκαρω ποτε ομως, δοκιμαζοντας πραγματα στον δρομο που μπορει να βγουν, μπορει και οχι....

...να σε ρωτησω κατι; βλεποντας το video, θα εμπαινες σε αυτη την στροφη με τετοια ταχυτητα εισοδου;:confused:

monarxis
01/06/2007, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
εγω παλι τον παω με 1.000!!!!

δεν με ενδιαφερει τι πως γιατι,οτι εγινε εγινε!!!!

να ειναι καλα να βλεπει το βιντεο του!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


και εγω γουσταρο γκαγκουριες


beer:

STOYBI
01/06/2007, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
stoubi, αν ντε και καλα θες να μαλακιστεις σε δημοσιο δρομο, βρισκεις μια στροφη με ορατοτητα και προς τις δυο κατευθηνσεις, καλη ποιοτητα ασφαλτου και φυσικα εξοδoυς flat σε περιπτωση που φυγεις με τα ματια οξω....και παλι επικινδυνο ειναι αλλα λεμε τωρα....κανεις οσες φορες θες πανω κατω και εχεις και μετρο συγκρισης την ιδια στροφη.

στην συγκεκριμενη περιπτωση στα δυο μετρα υπαρχουν βραχια και φυσικα δεν συζηταω για την μεγιστη κολοφαρδια του τυπου που μπηκε γκολ αναμεσα στα δυο δοκαρια-εκκλησακια...τα οποια βεβαια βρισκονται εκει για καποιον πολυ συγκεκριμενο λογο....o κυριουλης που ειδε ενα μηχανακι να ερχεται προς τα πανω του (οταν ανοιγεται ο τυπος για να μπει στην στροφη) τι φταιει;

Μαλακιες εχω κανει αρκετες και εγω, δεν λεω το αντιθετο...ουτε νομοταγης θα το παιξω ουτε πολιτικως ορθα σκεπτομενος αναβατης. Δεν ρισκαρω ποτε ομως, δοκιμαζοντας πραγματα στον δρομο που μπορει να βγουν, μπορει και οχι....

...να σε ρωτησω κατι; βλεποντας το video, θα εμπαινες σε αυτη την στροφη με τετοια ταχυτητα εισοδου;:confused:


Δεν ειναι το θεμα αν θα εμπαινα η οχι με αυτα τα κμ στην στροφη.........

Ειναι το θεμα οτι μπροστα σε αλλα βιντεο η πραγματικοτητες που εχουμε δει, πιστευω οτι για τον συγκεκριμενο αναβατη και την ατυχη στιγμη του, επεσε περισσοτερο κραξιμο απο το κανονικο.....
Αυτα για να μην παρεξηγουμε... :rolleyes:


:beer: :beer:


:wave2:

lampros_fazer
01/06/2007, 17:19
Γι'αυτόν εδώ (http://www.youtube.com/watch?v=U8jaqgc0yAY&mode=related&search=) τι να πεις που έπεσε με 230 πάνω σε αυτοκίνητο..

:uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate:

nikos force
01/06/2007, 17:40
Για ακομα μια φορα η λογοκρισια αυτου του φορουμ ανθιζει...αυτου του φορουμ που ΟΟΟΟΛΛΛΟΙΙΙ(οι περισσοτεροι δηλαδη )τα βαζουν και κρινουν και κραζουν τους αλητες τους παρανομους που τρεχουν...στους δημοσιους δρομους...χωρις κρανη ...χωρις προτασια...που μπορει να παρουν στο λαιμο τους αθωους ,παιδια,γριουλες ...κοτες ...και αυτοι οι ΟΟΟΟΛΛΛΟΙΙΙ ειναι συνυθως αυτοι που εχουν τη μουτσουνα τους φατσα καρτα στη κεντρικη σιλιδα του μοτο gr και με πολυ χαρη...ευθυνη ωριμοτητα και νομοτελεια μας επιδεικνυουν στο σεκτιον των φωτογραφιων το πρωτο,δευτερο,τριτι,τεταρτο ισως και πεμπτο μπουκαλι μπυρας που κατεβαζουν...ξερετε το γνωμικο...ο αναμαρτητος πρωτος...

Spazz
01/06/2007, 23:23
λοιπον εγω ειμαι ο αναβατης ο ασυνειδητος που επεσα...

πρωτον επεσα γιατι πηγαινα να ντριφταρω αλλα δεν ειχα ζεστανει επαρκως τα λαστιχα...


δευτερον τις προηγουμενες φορες και τις επομενες που ξαναπερασα.... πηγαινα ακομη πιο γρηγορα δεν μπηκα με απειρα χιλιομετρα.... ουτε γλυστρησα λογο διαχωριστικης.......

τριτον κατι κραταει η πεντελη και μου αρεσει και αρκετα...

τεταρτον ειχα ορατοτητα και δεν ερχοταν αλλος απο το αντιθετο

πεμπτον δικη μου ειναι η ζωη οτι γουσταρω την κανω...

εκτον σιγα μην πεταχτει και κανας λοχος απο τα βραχια

εβδομον τρεχω και αλλου

ογδοον που καταλαβες ρε φιλε οτι το ανεβασα εγω το βιντεο μου λες???ιδεα δεν εχω ποιος το εχει ανεβασει...

ενατον οκ υπηρχαν βραχια και γκρεμος απο την αλλη... υπαρχουν πολλα σημεια που ειναι αρκετα ασφαλη???δε νομιζω.... και φυσικα οκ ρισκαρω οπως και παρα πολλοι φυσικα.αυτο μου αρεσει αυτο κανω....

thanx Maron !!! xexexe και τους υπολοιπους... που δεν ηταν εναντιον μου φυσικα....

χαιρετισματα ζοροπατρα

lampros_fazer
01/06/2007, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz

Τι κάθεσαι και εξηγείς τους λόγους..

Εγώ ούτε σε έκραξα ούτε θα σε κράξω..

Το δικό σου κεφάλι πήγες να φας, όχι το δικό μου (όπως είπες κι εσύ με άλλα λόγια)..

Μόνο μη βασανίσεις κανα χριστιανό που πιθανόν τρομάξει..

:wave2:

KaTaNaS
01/06/2007, 23:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
πρωτον επεσα γιατι πηγαινα να ντριφταρω αλλα δεν ειχα ζεστανει επαρκως τα λαστιχα...


γεια χαρα σπατσακο, δεν θα ασχοληθω καθόλου με το γιατι ετρεχες και λοιπά... ουδείς αναμάρτητος άλλωστε!

ηθελα μονο να καταλαβω, πώς έπεσες! διοτη φαινεται να εχει μπλοκαρει ο πίσω ή έστω στην αρχη του ντριφτ να ζωγραφιζει την ασφαλτο και ξαφνικά να προσπαθει να προσπεράσει τον μπροστινό...


με κρυο λάστχο συνηθως φευγεις απο μπροστινό ή απο highside (όπου απαιτείται γκάζι- πραγμα τπ οποιο δεν χρησιμοποιουμε στο SM ντριφτ)

εντυπωσιακη προσπαθεια σωσηματος παντως!

taxydromos
02/06/2007, 07:30
..εγω λεω μπραβο Spazz,
που εχεις τον καταληλο εξοπλισμο και δοκιμαζεις να ντριφταρεις σε αυτους τους κ@λ@δρομους..

ps.μην δινεις σημασια στους ξενερωτους του φορουμ...

edit: katana σε βλεπω ορεξατο!


91176

Spazz
02/06/2007, 10:50
να σου εξηγησω...

ο τροχος δεν μπλοκαρε.... απλα ντριφταρει... δλδ.... οπως ξερεις.... ειναι σε φαση μπλοκαρω δεν μπλοκαρω.... ξερεις σε φαση που γυρναει καπως αργα .... επιτρεποντας στο μηχανακι να εχει μια πορεια κι οχι να φυγει στον αγυριστο εαν τον μπλοκαρα.επειδη ντριφταρει αφηνει την γραμμη πισω...

το θεμα ειναι οτι δεν ηταν πολυ ζεστα τα λαστιχα.... παραφευγει... μαγκωνει αποτομα και με στελνει απο την αλλη...


με το καινουριο μηχανακι να δεις τι σημαινει ντριφταρισμα.... :nono:

crs-k
03/06/2007, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
.....................
πεμπτον δικη μου ειναι η ζωη οτι γουσταρω την κανω...
....................


Πως ειπε ο Σολωμός να δεις... :rolleyes:

"άκρα του τάφου... λογική" :(

... ή καπως ετσι τελος παντων... :sick:

rsp
03/06/2007, 18:21
Ολοι κανουμε μαλ@@κιες και ολοι πεφτουμε, η κριτικη ειναι πολυ ευκολη οπως και το να ξεχναμε τα δικα μας λαθη. Δεν χρειαζοντε λοιπον ατακες και σχολια απο καμια πλευρα...!

SPORAKIAS
03/06/2007, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Ολοι κανουμε μαλ@@κιες και ολοι πεφτουμε, η κριτικη ειναι πολυ ευκολη οπως και το να ξεχναμε τα δικα μας λαθη. Δεν χρειαζοντε λοιπον ατακες και σχολια απο καμια πλευρα...!

+636...

FestoNero
04/06/2007, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
εκτον σιγα μην πεταχτει και κανας λοχος απο τα βραχια
:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :lol:
Το φανταζομαι α λα Α.Μ.Α.Ν. να σκανε πισω απο κανα θαμνο..
:lol: :rotflmao: :rotflmao: