PDA

View Full Version : Τα Φωτα Σασ Παρακαλω



live_2_ride
07/09/2004, 17:13
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΛΗΜΑ : BANDIT 400 H' RF 400 ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ.

monstermind
07/09/2004, 17:31
μεγάλε... αμα πάρεις bandit400... ετοιμάσου για μεγάλα γλέντια...
θα σκορπάς χρήματα καθε μέρα...

μακριά...

kapeos
07/09/2004, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
μεγάλε... αμα πάρεις bandit400... ετοιμάσου για μεγάλα γλέντια...
θα σκορπάς χρήματα καθε μέρα...

μακριά...


Συμφωνω απολύτως.


Φίλε μου υπάρχει και κάποιο αντίστοιχο ποστ που δεν θυμάμαι τίτλο και αναφέρεται στο bandit 400. To τι θάψιμο υπάρχει για το μοτο αυτό δεν φαντάζεσαι.:yuck:

Ριξε μια ματιά μπας και το βρεις, θα σε βοηθήσει.
:wave2:

RapidShade
07/09/2004, 17:54
συμφωνω απολυτως για το bandit
και επιπλέον αν και το RF είναι ομορφο
δεν έχω ακούσει ούτε γι αυτό τα καλύτερα
ρώτα σε ένα συνεργείο για τα προβλήματά
τους κλπ...

Be well...

sniper
07/09/2004, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από live_2_ride
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΛΗΜΑ : BANDIT 400 H' RF 400 ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ.

Πάρε SuperFour.... :wave2:

kapeos
07/09/2004, 18:55
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=3163

RapidShade
07/09/2004, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πάρε SuperFour.... :wave2:

Αν και κολλημένος με τα ΧΟΥΝΤΑ....

και αν και ΚΑΘΙΣΤΟΣ....

ορθά εμίλησες... !

Εγκρίνω κι επαυξάνω...
πάρε SF και θα σαι κυριλε...

μην μπλέξεις με τα 2 παραπάνω
καλύτερα...

free rider
07/09/2004, 20:54
Κάποια στιγμή έφερε ο δρόμος ένα gsx400f
μπροστά μου,
από τότε προσπαθώ να το ξεφορτωθώ αλλά το φουκαριάρικο συνεχεία έρχεται πίσω μου παρακαλώντας κλαίγοντας κλπ κλπ.(ελληνική ταινία μελό το έκανα..)

Δεν λέει λοιπόν μετά από δώδεκα χρόνια να πω κακό λόγο παρ’ ότι έχει σχεδόν το ίδιο μοτέρ με τον ληστή ...δεν μπορώ να καταλάβω πως αντέχει ακόμα

:confused:
Πάντως εγώ προσπαθώ φιλότιμα να το καταστρέψω……
:smilea:

anco
07/09/2004, 21:05
Suzuki RF δεν ξερω αν βγαζει προβλμηματα , για τα GSXR 400 ξερω πως εχουν προβλημα με τα καρμπυρατερ τους (αν σε ενδιαφερουν τα GSXR )

το SF παντος ειναι εγγυηση , εχει και διαφορες εκδοσεις απλη , S και V-TEC ( οι 2 τελευταιες εχουν Brembo δαγκανες και ρυθμιζομενες SHOWA αναρτησεις και το V-TEC το γνωστο συστημα της Honda) αν δεν κανω λαθος ειπαρχει και μια εκδοση με μασκα στο εμρος φαναρι.

:)

George-3-
08/09/2004, 00:04
kapoios apo edw mesa exei SF....se kapoio profil ton petyxa....

periklisk
08/09/2004, 00:27
Μακριά από bandit!!!! Έχει βγάλει ότι μπορείς να φανταστείς.....

Το RF έχει πουλήσει πολύ λιγότερο από το bandit και δεν ξέρω πάρα πολλά..... Κάτι έχω ακούσει για κάτι ψιλοπροβληματάκια αλλά δεν είμαι σίγουρος....

Για το gsxr που ήρθε στην κουβέντα μακριά γιατί είναι το χειρότερο 400αρι σούπερσπορ που βγήκε..... από ηλεκτρικά μέχρι ότι άλλο θέλεις.... στο τσακ το γλύτωσα και δεν το πήρα πριν μερικά χρόνια.... ο κακομοίρης που το πήρε έτρεχε από συνεργείο σε συνεργείο.....

Πάρε το superfour που τουλάχιστον είναι αξιόπιστο και τίμιο μηχανάκι....

Ο ruijin έχει ένα και είναι πολύ ευχαριστημένος απ' όσο ξέρω.... εεεε Νάσο???? τώρα και με την εξατμησάρα εεεεεεεε?????

tools
08/09/2004, 03:21
ελπιζω να μην χαλαω το θεμα αλλα πειτε και για το bros 400.μπορει να τον ενδιαφερει.κ ενδιαφερει κ μενα!με αυτο τι παιζει ρε παιδια?ειχε ενας ξαδερφος μου και μου λεει πως 2μισι χρονια πυ το κρατησε δεν του εβγαλε τιποτα.αλλα τοτε ηταν καινουργιο,τωρα τι εχει βγει στην φορα?

melsaltas
08/09/2004, 08:39
ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΤΩΜΑΙ
ΤΟ ΒΑΝDΙΤ ΚΑΙ ΤΟ RF ΔΕΝ ΦΟΡΑΝΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΙΝΗΤΗΡΑ?
ΟΠΟΤΕ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ.
ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΠΩ!

ruyjin
08/09/2004, 09:47
εξαρταται απο τα λεφτα που διαθετεις.
το bandit και το bros ειναι σαφως φθηνοτερα απο το super four.
τωρα για rf400 για την παλαιοτητα του μαλλον θα βγαζει πολλα χωρις ομως να ξερω.

αν με ρωτησεις τωρα για το super four, τι να σου πω!!!
με τη σχαρα που εχει φορτωνεται και ταξιδευεις απροβληματιστος μεχρι τα 150, πλαγιαζει, τερματιζει λαστιχακι και αλλα που δε τα εχω δοκιμασει.

αν αποφασισεις για super four στειλε πμ να σου πω περισσοτερα.

φιλικα..........:D