PDA

View Full Version : Υπηρχε ποστ με τιτλο..



iLia
31/05/2007, 13:07
..'ταινειεςςςςςςςςςςςςς' και πλεον δεν υπαρχει? Το ανοιξα και κολλησα να βλεπω ενα επεισοδιο του HOUSE και οταν προσπαθησα να απαντησω...το εχασα ( το ποστ). Που πηγε?

sniper
31/05/2007, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia
..'ταινειεςςςςςςςςςςςςς' και πλεον δεν υπαρχει? Το ανοιξα και κολλησα να βλεπω ενα επεισοδιο του HOUSE και οταν προσπαθησα να απαντησω...το εχασα ( το ποστ). Που πηγε?


Το διέγραψα. Παραβίαζε τον νόμο περί πνευματικών διακιωμάτων.

iLia
31/05/2007, 13:18
ΟΚ..απλα χαζεψα ( ξανα) γιατι νομιζα οτι παλι δεν βλεπω καλα ( αυτο το τελευταιο μου συμβαινει μονο εδω).


Να ρωτησω κατι ( χωρις να θελω να διαφωνησω μαζι σου, απλα για να καταλαβω εγω τι γινεται) )...το greekz.com.... ειναι νομιμο? Υπαρχει διαφορα στο να δινει καποιος links (χωρις απο οσο καταλαβα να σου δινει την δυνατοτητα να κατεβασεις το οποιο επεισοδιο) και στο να σου δινει την δυνατοτητα να κατεβασεις μια ταινεια που καποιος ( παρανομα) βιντεοσκοπησε και στην συνεχεια κυκλοφορησε στο νετ?

tifoefs
31/05/2007, 13:28
Δεν υπαρχει νομιμοτητα στο ιντερνετι !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

iLia
31/05/2007, 13:34
Απλα ρωταω για να ξεκαθαρισω τι θεωρειται νομιμο και τι οχι. Πραγματα που θεωρω νομιμα ( μαλλον λογω ασχετοσυνης) θεωρουνται παρανομα ( δεν αναφερομαι στο συγκεκριμενο ποστ του συγκεκριμενου φορουμ) και πραγματα που θεωρω παρανομα (π.χ. downloading pirated movies) θεωρουνται νομιμα. Εφαγα μια φλασια προχθες σε ενα αλλο φορουμ γιατι ζητησα βοηθεια για κατι το οποιο δεν ειχα θεωρησει παρανομο και μου εσβυσαν το ποστ λεγοντας οτι αυτο που ζητω ειναι παρανομο. Συζητωντας το με τον Ντανιελ αργοτερα μου ειπε οτι ηταν καθολα νομιμο οποτε και μπερδευτηκα.

Δεν εχω ασχοληθει εκτενως με το αθλημα ( νομιμοτητα vs παρανομιας) οποτε απλα ζητω διευκρινησεις ( χωρις να θελω να αμφισβητησω την κριση του sniper).

tifoefs
31/05/2007, 13:35
Ολα παρανομα ειναι !

:D

iLia
31/05/2007, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Ολα παρανομα ειναι !

:D


Μη μιλας εσυ ρε....εδω και Donor Show σας κανουν ( καλα ε..του την ειπα χοντρα του Ντανιελ για τις ολλανδικες αηδιες...και συμφωνησε ):eyepop:

fantacid
31/05/2007, 13:55
ποιο ειναι ο ντανιελ ρε παιδια???

:confused:

FestoNero
31/05/2007, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ποιο ειναι ο ντανιελ ρε παιδια???

:confused: Νομιζω ο κυριος της κυριας απο πανω..
:D

iLia
31/05/2007, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Νομιζω ο κυριος της κυριας απο πανω..
:D


Σωστος! :wave2:

fantacid
31/05/2007, 22:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Νομιζω ο κυριος της κυριας απο πανω..
:D

α!

:D