PDA

View Full Version : 27-5-07 megara apogevma



maron
02/06/2007, 16:45
mipws vrisketai kapoiws edw pou na eide ena gsxr 1000 na peftei stis fystikies-eytheia?
?
?
?
?
?
?

kostom
02/06/2007, 17:26
Ρε maron εγώ μόλις έβγαινα από την Κ4 είδα σκόνες και αναμπουμπούλα
στην Κ5 αλλά το τί έγινε και πώς έγινε ... ντέν ξέρω

maron
02/06/2007, 20:22
egine oti gia miα fora viastika ligo...................
Στην στροφη πριν την ευθεια
Οταν ένα R1 κάθεται πολύ αριστερά και φρενάρει πολύ.
Εκεί έγινε και το λάθος γιατί αλαξα παρα πολύ την γραμμή μου και πάτησα σε σημείο που δεν είχα πατήσει ξανα.Αφου έχω περάσει το παιδί απλά φρενάρω και διαπιστώνω ότι εκεί που παταω έχει πολλές ανωμαλίες, αφήνω τα φρένα (αφού άνετα έστριβα με την φόρα που είχα.(η έτσι νόμιζα) τέλος πάντων το μπροστινό πιέστηκε αρκετά χτυπώντας μου το τιμόνι αλλά αυτομάτως έφυγε και το πίσω .το μηχανάκι έκανε το κλασικό πέταγμα πρώτα αριστερά –δεξιά -αριστερά και πλέον είμαι στην ευθεία (στο μυαλό μου για μια στιγμή όλα ήταν ΟΚ)προφανώς το τελευταίο χτύπημα μου έσπασε λίγο τον καρπό του δεξιού χεριού με αποτέλεσμα να δώσω λίγο γκάζι την ώρα που ο πίσω τροχός πρέπει να ήταν στον αέρα.
(Μέχρι εκεί ολα καλά και ελεγχόμενα σιγά χτύπησε το μοτο δεξιά αριστερά και κάτι έγινε)
Την στιγμή που έγινε αυτό ακούω το μοτέρ να στροφαρει και βλέπω μπροστά μου το R1 και άλλο ένα μοτο. Ναι έβλεπα την στροφή που μόλις πέρασα και για μια στιγμή πήγαινα με οπισθεν την ευθεία!!!!!!!!!!
Από εκεί και πέρα εγκατέλειψα την προσπάθεια μου καθώς οι γνώσεις μου από 180 και λοιπά ΒΜΧ δεν επαρκούσαν. Το παιδί με το R1 πρέπει να το τρόμαξα πολύ θα ήθελα να ακούσω την εμπειρία του (μάλλον θα έχει να λέει για κάποιων τρελό η βαμμένο)
Τέλος τα Km πρεπει να ήταν λίγα ποια αφού το κράνος είναι ανέπαφο και η φόρμα ΟΚ. Το που έσπασα τον αστράγαλο δεν το ξερώ. Μάλλον στην προσγείωση.

biglebowski
03/06/2007, 09:17
Περαστικα ρε φιλε-γρηγορα ορθιος..
Δεν ημουν στη συγκεκριμενη προπονηση-το εμαθα απο αλλους που τρεχουμε μαζι στους νεους..
Τι να πεις,ειναι ετσι μυστηριο το αθλημα-σε ανυποπτο χρονο μπορουν να συμβουν τα χειροτερα..
Εμενα στη χθεσινη προπονηση μ'εστειλε για τσαγακι εμπειρος αγωνιζομενος χωρις λογο και αιτια (εκτος της μαλακιας που κουβαλαει στο κεφαλι του) :confused:
Anyway,και παλι σιδερενιος :wave2:

Alx 84
03/06/2007, 11:36
ωωωωωχ! περαστικά σου!

SPORAKIAS
03/06/2007, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
Την στιγμή που έγινε αυτό ακούω το μοτέρ να στροφαρει και βλέπω μπροστά μου το R1 και άλλο ένα μοτο. Ναι έβλεπα την στροφή που μόλις πέρασα και για μια στιγμή πήγαινα με οπισθεν την ευθεία!!!!!!!!!!


τι ειπες τωρα....:hypnotize ...πως εγινε αυτο....:sick:

περαστικα φιλε....:wave2:

maron
03/06/2007, 21:43
biglebowski


trexoume mazi?
an thes steile mou pm poiws eisai.

SPORAKIAS
mallon syndiasmos viasinis-(me to na min afisw ton aparaitito xrono gia na eksikiothw)
mazi me vromiko kommati-kainouria lathos grammi me samaria
kai isws viasini paly sto na min elenksw tin rithmisi stin pisw kainourgia anartisi.(an einai stis mama theseis)

Tropeas
03/06/2007, 23:19
Γρήγορα περαστικά!

nktR
03/06/2007, 23:37
τι είπες τώρα......!!!!!!

περαστικά και γρήγορα όρθιος :beer: