PDA

View Full Version : χθες το βραδυ



EddY
04/06/2007, 07:28
παιδια ακουσα τωρα το πρωι οτι χ8ες το βραδυ ειχε βγει ενας με μια bmw στην οποια ειχε βαλει καμερες και περνουσε με κοκκινο και τετοια μηπως τον ειδε κανεις?????ξεκινησε απο το κεντρο πηγε προς κηφισια κατεβηκε προς σεφ και μετα εφτασε λιμανακια αν καταλαβα καλα.στο mega ειπε οτι απο μεταμορφοση μεχρι σεφ το εκανε 5 λεπτα.η μεγαλυτερη ταχυτητα που παιζει να επιασε ηταν 270 ειπαν

gian_nykt
04/06/2007, 08:19
ας του δώσει κάποιος το βραβείο να τελειώνουμε...........!!!!!:eyepop:

zubitos
04/06/2007, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από EddY
παιδια ακουσα τωρα το πρωι οτι χ8ες το βραδυ ειχε βγει ενας με μια bmw στην οποια ειχε βαλει καμερες και περνουσε με κοκκινο και τετοια μηπως τον ειδε κανεις?????ξεκινησε απο το κεντρο πηγε προς κηφισια κατεβηκε προς σεφ και μετα εφτασε λιμανακια αν καταλαβα καλα.στο mega ειπε οτι απο μεταμορφοση μεχρι σεφ το εκανε 5 λεπτα.η μεγαλυτερη ταχυτητα που παιζει να επιασε ηταν 270 ειπαν



τρίχες :smokin:

Εγώ Μεταμόρφωση ΣΕΦ το είχα κάνει 2 λεπτά :winka:


Ενα λεπτό μέχρι το Κηφησό με σούζα και απο εκει και κάτω με έντο αλλο ενα λεπτό:smokin:

LsKostas
04/06/2007, 09:46
Ενα λεπτό μέχρι το Κηφησό με σούζα και απο εκει και κάτω με έντο αλλο ενα λεπτό



Αυτα ειναι :smokin:

Την εχουν δει πολλοι με ΒΜW και πρεπει να τους κοπει η μαγκια:D

el_hymador
04/06/2007, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από zubitos
τρίχες :smokin:

Εγώ Μεταμόρφωση ΣΕΦ το είχα κάνει 2 λεπτά :winka:


Ενα λεπτό μέχρι το Κηφησό με σούζα και απο εκει και κάτω με έντο αλλο ενα λεπτό:smokin:


εχασες την αλλαγη δευτερα - τριτη ε;

...νταξει μωρε συμβαινουν αυτα...

EddY
04/06/2007, 12:35
εγω παντως οταν το ακουσα αυτο μου ηρθε να βαλω τα γελια...

LINA
04/06/2007, 13:46
εγω οταν το ακουσα και το ειδα στην τηλεοραση μου ηρθε η αισθηση της τυχης που ημουν στο κρεββατακι μου και οχι στο δρομο του δολοφονου :mad: :mad: :mad:

ronin1
04/06/2007, 14:28
τον βουτας...

τον πας μεσα...

τον σαπιζεις...μεχρι να σου πρηστουν χερια κ ποδια...

τον αφηνεις νηστικο καμια 10αρια μερες...

κ μετα περναν συγγενεις θυματων...με τα ορφανα απο θυματα τροχαιων...κ τον φτυνουν ενας ενας....

ακραιο?? σιγουρα....

πιο ακραιο κ πιο μαλακια απο αυτο που εκανε αυτος?

σιγουρα οχι...

ολοι εχουμε κανει μαλακιες ρε παιδια...ολοι τρεχουμε λιγο παραπανω...αλλα οχι κ ετσι μη το ξεφτιλισουμε...

κωλοπαιδο σκατοφλωρε..σου πηρε ο μπαμπας μια μπεμπα κ πουλας τι??? μαγκια το λες αυτο εσυ ε?

μαλακιστηρι...:a31: :a31: :a31: :a31:

EddY
04/06/2007, 14:35
ακουσα οτι υπαρχει το video στο net αλλα δεν το βρισκω

OrEsTiS82
04/06/2007, 14:43
Eπειδη ειδα και εγω το συγκεκριμενο Video ειχε επαγγελματικες ληψεις, σιγουρα ειναι απο περιοδικο που ασχολειται με πειραγμενα αυτοκινητα, δεν βγηκε καποιος τρελος ξαφνικα και ειχε στησει 10 καμερες και τηλεοπτικο συνεργειο μαζι.
Ισως το δουμε σε κανενα περιοδικο βελτιωμενων αυτοκινητων το Dvd σε λιγο καιρο...