PDA

View Full Version : θελω δερματινο μπουφαν,γωριζει κανεις¨?



alfa156
08/09/2004, 18:53
γνωριζει κανεις εκτος απο το δικυκλο στην βουλιαγμενης καμια τρυπα για δερματινο μπουφαν σε καλη τιμη?

warm up
08/09/2004, 22:32
SPYKE απο 250 Ευρώ

alfa156
09/09/2004, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από warm up
SPYKE απο 250 Ευρώ
και εγω για spyke λεω αλλα η αντιπροσωπεια δεν εχει τιποτα ετοιμοπαραδοτο!!
τα μοντελα που εχω δει δεν τα εχει ουτε για δειγμα!

afrotwin
09/09/2004, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
γνωριζει κανεις εκτος απο το δικυκλο στην βουλιαγμενης καμια τρυπα για δερματινο μπουφαν σε καλη τιμη?

ti to 8es to dermatino ?
to derma den ine adiavroxo prepi na kouvalas ke adiavroxo mazi ton ximona ke an paris idika katergasmeno dermatino gia na ine adiavroxo 8es 800 euro den pernis kanena cordura me ependisis prostateftika adiavroxo me ena karo ri8misis ke anesis na isixasis
ke exo vri se katastimata pou poulane mixanes asxeta apo ta gnosta tis kalirois me 170 euro stile pm to tilefono sou na se paro na sou po ke an kseris apo argiroupoli goodis kelipa giati eki pio kato exi ena magazi me mixanes ke ston epano orofo exi kati poli psonio mpoufanakia ke ftina

DUKASII
09/09/2004, 09:34
oti kai ego cordura exo..ALA tha paro KAI dermatino ..

kathos..prostateyei kalytera [se ptosh panta] kai DEN SKIZETE ME MIA APLH PTOSH...OPOS SYMBENEI ME TIS CORDURES!

afrotwin
09/09/2004, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
oti kai ego cordura exo..ALA tha paro KAI dermatino ..

kathos..prostateyei kalytera [se ptosh panta] kai DEN SKIZETE ME MIA APLH PTOSH...OPOS SYMBENEI ME TIS CORDURES!

kala re file ama den xtipisis ti noima exi i ptosi?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
09/09/2004, 09:51
Re Afro, dyo pragmatakia

1) den grafeis tin dieythinsi tou magaziou mipws endiaferetai kai kanas allos gia ftino boufan;;

2) exw pethanei sta gelia me tin ypografi sou re. Apsogos:rotflmao: :wave2:

afrotwin
09/09/2004, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
Re Afro, dyo pragmatakia

1) den grafeis tin dieythinsi tou magaziou mipws endiaferetai kai kanas allos gia ftino boufan;;

2) exw pethanei sta gelia me tin ypografi sou re. Apsogos:

lipon to magazi ine
vriskoume platia argiroupolis rotame pos pame goodys an imaste stravi ke den ta vlepoume ine ston dromo pros practiker opos katevenoume ton dromo ton goodys sto aristero mas xeri exi ena magazi me mixanes parkaroume apo ekso tin mixani perpatame pros tin isodo mpenoume mesa sini8os ine kana dio atoma mesa sigoura to ena ine gineka 8a se kitane me ena xamogelo olo iposxesis gia eksipiretisi ala min masas pes 8elo na kitakso ta mpoufan pou exete ston epano orofo
katastimatarxis: 8elete kati sigkekrimeno
pelatis: ne mpoufan
katastimatarxis:ne to 8elete olosomo?mexri tin mesi? ligo pano apo tous astragalous?
pelatis: den 8elo feretro mpoufan 8elo:confused:
katastimatarxis: kala signomi peraste ston epano orofo:smilea:
mipos 8a 8elate ke kanena kranos? kanena motosako?:smilea:
pelatis: oxi efxaristo mono mpoufan 8elo
katastimatarxis:oriste afta exoume rikste mia matia
afto mipos to exete se kokino?
katastimatarxis:oxi ala mia stigmi na kitakso ton katalogo an iparxi se kokino- litsaaaaaaaaaaaaa gia kita to 34582 vgeni se kokino?
litsa:ti?
katastimatarxis:kala ase erxome (apo konta tora) to 34582 re koritsi mou gia kita vgeni se kokino?
litsa: giati den tou aresi to mavro?
katastimatarxis: oxi to 8eli kokino kamia lougkra 8a ine xixixixixi gia kita
litsa: ne iparxi ke se kitrino,pes tou oti vgeni ke se roz na gelasoume
katastimatarxis: skase mori xixixixixixi, file mou vgeni ke se kokino 8es na sto paragkilo?
pelatis: ti?
katastimatarxis: (xamilofona eno aneveni tis skales) tin panagia mou ine ke koufi,leo iparxi ke se kokino 8es na sto paragkilo?
pelatis: ne vevea pote 8a ine edo?
katastimatarxis: kane mou ena tilefonaki avrio na sou po
pelatis: tilefono avrio e? mmmmm den kseris apo simera?
katastimatarxis: oxi pou na ksero 8a tous paro tilefono na do an to exoun stin apo8iki ke an den iparxi 8a to paragkiloun apo tin gouadeloupi ke kalos exonton ton pragmaton se dio mines 8a ine edo
pelatis: dio mines poli ine, 8a paro to mavro kalitera
katastimatarxis: orea vrikes sto noumero sou?
pelatis: ne vrika mipos iparxi kapio alo xroma
katastimatarxis::mad: ne iparxi se roz mori lougkra asto dialo simera mas ta eprikse gia ena mpoufan 8a mas afisis 150 euro ke mas espases ta arx1d1@ asto dialo re vges ekso den poulame re siko fige vlamene:mad:
pelatis::eek: ma!!!
katastimatarxis: ti ma re pare dromo leme oust
litsa: ma vre pedi mou meriki ine poli periergi:confused:
katastimatarxis: ma na mas ta priksi i aderfi den tis arese to mavro i8ele xromatakia ana xa8i i lougkra
litsa: ela eleni mou min sinxizese pali se kovi to string? i prepi na ksirisis to kolaraki sou pali giati megalosane i trixes ke se tsimpane?
katastimatarxis::blush: ase me ke esi pia ke to moustaki 8eli ksirisma ke i gampes trixiasane ke aftes
ntrinnnnn (tilefono)
litsa: to kirio xristo? pios ton ziti parakalo?mia stigmi. elenitsa gia sena ine :blush: malon ine to prosopo:winka: o bagkelis,orea foni exi vre pedi mou:wacko:

vare8ika sinexia sto epomeno
:rotflmao: :rotflmao:

crs-k
09/09/2004, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
......................
vare8ika sinexia sto epomeno
:rotflmao: :rotflmao:


Επιξες στη δουλεια βλεπω!

:lol: :rotflmao: :lol:

kalgeorge
09/09/2004, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
lipon to magazi ine
vriskoume platia argiroupolis rotame pos pame goodys an imaste stravi ke den ta vlepoume ine ston dromo pros practiker opos katevenoume ton dromo ton goodys sto aristero mas xeri exi ena magazi me mixanes parkaroume apo ekso tin mixani perpatame pros tin isodo mpenoume mesa sini8os ine kana dio atoma mesa sigoura to ena ine gineka 8a se kitane me ena xamogelo olo iposxesis gia eksipiretisi ala min masas pes 8elo na kitakso ta mpoufan pou exete ston epano orofo
katastimatarxis: 8elete kati sigkekrimeno
pelatis: ne mpoufan
katastimatarxis:ne to 8elete olosomo?mexri tin mesi? ligo pano apo tous astragalous?
pelatis: den 8elo feretro mpoufan 8elo:confused:
katastimatarxis: kala signomi peraste ston epano orofo:smilea:
mipos 8a 8elate ke kanena kranos? kanena motosako?:smilea:
pelatis: oxi efxaristo mono mpoufan 8elo
katastimatarxis:oriste afta exoume rikste mia matia
afto mipos to exete se kokino?
katastimatarxis:oxi ala mia stigmi na kitakso ton katalogo an iparxi se kokino- litsaaaaaaaaaaaaa gia kita to 34582 vgeni se kokino?
litsa:ti?
katastimatarxis:kala ase erxome (apo konta tora) to 34582 re koritsi mou gia kita vgeni se kokino?
litsa: giati den tou aresi to mavro?
katastimatarxis: oxi to 8eli kokino kamia lougkra 8a ine xixixixixi gia kita
litsa: ne iparxi ke se kitrino,pes tou oti vgeni ke se roz na gelasoume
katastimatarxis: skase mori xixixixixixi, file mou vgeni ke se kokino 8es na sto paragkilo?
pelatis: ti?
katastimatarxis: (xamilofona eno aneveni tis skales) tin panagia mou ine ke koufi,leo iparxi ke se kokino 8es na sto paragkilo?
pelatis: ne vevea pote 8a ine edo?
katastimatarxis: kane mou ena tilefonaki avrio na sou po
pelatis: tilefono avrio e? mmmmm den kseris apo simera?
katastimatarxis: oxi pou na ksero 8a tous paro tilefono na do an to exoun stin apo8iki ke an den iparxi 8a to paragkiloun apo tin gouadeloupi ke kalos exonton ton pragmaton se dio mines 8a ine edo
pelatis: dio mines poli ine, 8a paro to mavro kalitera
katastimatarxis: orea vrikes sto noumero sou?
pelatis: ne vrika mipos iparxi kapio alo xroma
katastimatarxis::mad: ne iparxi se roz mori lougkra asto dialo simera mas ta eprikse gia ena mpoufan 8a mas afisis 150 euro ke mas espases ta arx1d1@ asto dialo re vges ekso den poulame re siko fige vlamene:mad:
pelatis::eek: ma!!!
katastimatarxis: ti ma re pare dromo leme oust
litsa: ma vre pedi mou meriki ine poli periergi:confused:
katastimatarxis: ma na mas ta priksi i aderfi den tis arese to mavro i8ele xromatakia ana xa8i i lougkra
litsa: ela eleni mou min sinxizese pali se kovi to string? i prepi na ksirisis to kolaraki sou pali giati megalosane i trixes ke se tsimpane?
katastimatarxis::blush: ase me ke esi pia ke to moustaki 8eli ksirisma ke i gampes trixiasane ke aftes
ntrinnnnn (tilefono)
litsa: to kirio xristo? pios ton ziti parakalo?mia stigmi. elenitsa gia sena ine :blush: malon ine to prosopo:winka: o bagkelis,orea foni exi vre pedi mou:wacko:

vare8ika sinexia sto epomeno
:rotflmao: :rotflmao:




XAXAXAXAXAXAXAXAXAX
AXAXAXAXAXAXAXAXAX
AXAXAXAXAXAXAXAX
AXAXAXAXAXAXA

idi
09/09/2004, 10:37
platia argiroypolis λες τη πλατεια Αγιας Τριαδος ε?

πως και δε το εχω δει ρε παιδακι μου...:confused:

εχει μαρκες Λεο, ή τιποτα no name μπουφαν...

για πες γιατι θελω να παρω ΚΑΙ ενα κορντουρα

afrotwin
09/09/2004, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
platia argiroypolis λες τη πλατεια Αγιας Τριαδος ε?

πως και δε το εχω δει ρε παιδακι μου...:confused:

εχει μαρκες Λεο, ή τιποτα no name μπουφαν...

για πες γιατι θελω να παρω ΚΑΙ ενα κορντουρα

kitakse mia marka tin exoun epano tora armani den ida gia na leme tin ali8ia
:rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
09/09/2004, 10:39
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




ΕΛΑ ΛΙΤΣΑ....ΟΧΙ ΡΕ,ΔΕ ΧΑΖΕΨΑ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ....ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΤΟ ΠΟΣΤ..!!!

ΤΙ?? Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ??? ........ΚΑΛΑ...ΠΕΣ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..






:rotflmao:

idi
09/09/2004, 10:41
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ολοι χαλια ειμαστε....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

melsaltas
09/09/2004, 10:43
:confused: :confused: :confused: :confused:
ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ?????
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

crs-k
09/09/2004, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από melsaltas
:confused: :confused: :confused: :confused:
ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ?????
:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

Λουγκρες !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

illuminatios
09/09/2004, 12:20
@gapw AFRO !!!!!!!!!

adam_tsouk
09/09/2004, 13:22
έλιωσα λέμε μεσημεριάτικα και δεν έχω φάει ακόμα!!:lol: :lol:


Μα το είπα εγώ: γύρισε ανανεωμένο το άτομο!!

Βρε τη Λίτσα.... πολύ trendy όπως θα έλεγαν και οι locomondo!!:lol: :lol: :lol:
άκου εκεί:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Θα το στείλω και στους φίλους μου!!!(που λέει ο λόγος):lol: :lol: :lol: :lol:

Θάνος
09/09/2004, 13:37
:D χμμμ... ναι.. και μετά απ'όλα αυτά, πάρε ένα δερμάτινο γιατί η cordura δεν είναι μπουφάν για sport μηχανές όπως το R6 που καβαλάς..

Και δεν έχει να κάνει με στυλιστικές απόψεις, αλλά για καθαρά πρακτικούς λόγους.

Αλλά εσύ μάλλον ήξερες τι ρώταγες... άλλοι δεν ήξεραν τι απαντούσαν.

melsaltas
09/09/2004, 13:41
SORRY ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ STREET ΜΟΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑΤΙΝO ΑΠΟ ΤΑ CORDURA?

Θάνος
09/09/2004, 13:51
Γιατί το cordura παρά τις όποιες ρυθμίσεις του με τα xx λουράκια που κρέμονται και ανεμίζουν, ούτε καν πλησιάζει την εφαρμογή του δερμάτινου και στις υψηλές ταχύτητες μετατρέπεται σε αλεξίπτωτο, καθώς τα sport μηχανάκια δεν έχουν την προστασία από τον αέρα που έχει π.χ. το africa.

Γιατί το cordura δεν προστατεύει σε καμία περίπτωση όπως το δερμάτινο, ειδικά στις ταχύτητες που πιάνουν τα sport.

Το ότι δεν έιναι αδιάβροχα είναι γνωστό, αλλά δεν θα γυρίσεις και την Ευρώπη με το R6. Αν έχεις τέτοιο τρελό κέφι να πας εκδρομή με βροχή, φόρεσε αδιάβροχα ή πάρτα μαζί σου σε ένα tankbag.

Και εν τέλει γνώμες είναι αυτές... Υπάρχουν και αυτοί που βολεύονται με το cordura. Εγώ θεωρώ ότι με sport μηχανή η cordura είναι κουραστική μέχρι αηδίας και δεν μπορώ να το αναλύσω περισσότερο. Πρέπει κάποιος να το νιώσει σε μία μεγάλη διαδρομή.

melsaltas
09/09/2004, 13:54
ΜΕΡΣΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ (ΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΜΟΥ ΣΚΙΖΟΥΝ ΕΕΕΕΕ?):rotflmao:

afrotwin
09/09/2004, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Γιατί το cordura παρά τις όποιες ρυθμίσεις του με τα xx λουράκια που κρέμονται και ανεμίζουν, ούτε καν πλησιάζει την εφαρμογή του δερμάτινου και στις υψηλές ταχύτητες μετατρέπεται σε αλεξίπτωτο, καθώς τα sport μηχανάκια δεν έχουν την προστασία από τον αέρα που έχει π.χ. το africa.

Γιατί το cordura δεν προστατεύει σε καμία περίπτωση όπως το δερμάτινο, ειδικά στις ταχύτητες που πιάνουν τα sport.

Το ότι δεν έιναι αδιάβροχα είναι γνωστό, αλλά δεν θα γυρίσεις και την Ευρώπη με το R6. Αν έχεις τέτοιο τρελό κέφι να πας εκδρομή με βροχή, φόρεσε αδιάβροχα ή πάρτα μαζί σου σε ένα tankbag.

Και εν τέλει γνώμες είναι αυτές... Υπάρχουν και αυτοί που βολεύονται με το cordura. Εγώ θεωρώ ότι με sport μηχανή η cordura είναι κουραστική μέχρι αηδίας και δεν μπορώ να το αναλύσω περισσότερο. Πρέπει κάποιος να το νιώσει σε μία μεγάλη διαδρομή.
φιλε μου να σου εξηγήσω κάτι ότι παράθεσα μια άποψη σαν εναλλακτική και μετά κάποιος φίλος ζήτησε επί τούτου να μάθει για cordura μπουφάν, δεν ξέρω αν με εννοείς?
:look: :lol:
τώρα η άποψη σου δεκτη και σεβαστή αλλα αν κάποιος θέλει cordura τι θα γίνει? θα ζήτησης την διεύθυνση του να πας να του δόσης δυο χαστούκια που τόλμησε να του αρέσει το cordura περισσότερο?
:rotflmao:
λοιπόν υπάρχουν cordura μπουφάν που έχουν τέτοια προστασία από όλες τις άποψης που τα δερμάτινα είναι πολύ πίσω λέμε.καταρχήν ξέρεις ποσο κάνει ένα ελαφρύ δερμάτινο?
γιατί αυτά τον 200 euro είναι από γουρούνι θεόβαρα και εσύ που τα φοράς είσαι δυσκίνητος
:yuck:
και γιατί να μην paris ένα κορκόδειλο λέμε που είναι και γάμο τις προστασίες μέσα από το cordoura? όχι ρωτάω?
πάντως προσωπικά πιστεύω ότι πρέπει να πάρουμε πανοπλίες μονο έτσι θα προστατευτούμε σωστά
:rotflmao:
αλλα άμα "τρος" χύμα στην ομόνοια θα φτάνεις πειραιά από το σούρσιμο λέμε
:rotflmao: :rotflmao:

crs-k
09/09/2004, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
φιλε μου να σου εξηγήσω κάτι ότι παράθεσα μια άποψη σαν εναλλακτική και μετά κάποιος φίλος ζήτησε επί τούτου να μάθει για cordura μπουφάν, δεν ξέρω αν με εννοείς?
...................
αλλα άμα "τρος" χύμα στην ομόνοια θα φτάνεις πειραιά από το σούρσιμο λέμε
:rotflmao: :rotflmao:

:eek: :eek: :eek:

Τωρα πως εγινε αυτο ???

Δεν μπορει ...
Καποιος του επαιξε πουστια του κ.Αφρου! :lol:

Αποκλειεται να εγραψε αυτος ελληνικα! :nono:

:lol: :rotflmao: :lol:

idi
09/09/2004, 14:35
:dizzy: :dizzy: :dizzy:

afro Μη γραφεις ελληνικα ζαλιστηκα

:lol: :lol: :lol: :lol:

afrotwin
09/09/2004, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:dizzy: :dizzy: :dizzy:

afro Μη γραφεις ελληνικα ζαλιστηκα

:lol: :lol: :lol: :lol:

kala re pedia amesos na me pareksigisete
:look:
ti ine touti re?:rotflmao: :rotflmao:

Θάνος
09/09/2004, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
φιλε μου να σου εξηγήσω κάτι ότι παράθεσα μια άποψη σαν εναλλακτική και μετά κάποιος φίλος ζήτησε επί τούτου να μάθει για cordura μπουφάν, δεν ξέρω αν με εννοείς?
:look: :lol:
τώρα η άποψη σου δεκτη και σεβαστή αλλα αν κάποιος θέλει cordura τι θα γίνει? θα ζήτησης την διεύθυνση του να πας να του δόσης δυο χαστούκια που τόλμησε να του αρέσει το cordura περισσότερο?
:rotflmao:
λοιπόν υπάρχουν cordura μπουφάν που έχουν τέτοια προστασία από όλες τις άποψης που τα δερμάτινα είναι πολύ πίσω λέμε.καταρχήν ξέρεις ποσο κάνει ένα ελαφρύ δερμάτινο?
γιατί αυτά τον 200 euro είναι από γουρούνι θεόβαρα και εσύ που τα φοράς είσαι δυσκίνητος
:yuck:
και γιατί να μην paris ένα κορκόδειλο λέμε που είναι και γάμο τις προστασίες μέσα από το cordoura? όχι ρωτάω?
πάντως προσωπικά πιστεύω ότι πρέπει να πάρουμε πανοπλίες μονο έτσι θα προστατευτούμε σωστά
:rotflmao:
αλλα άμα "τρος" χύμα στην ομόνοια θα φτάνεις πειραιά από το σούρσιμο λέμε
:rotflmao: :rotflmao:

Ρε συ Λεωνίδα... συμφώνησε και μία φορά με κάποιον... δεν θα σε γράψουνε στη μαύρη λίστα..

Αν πάρεις ένα ακριβό cordura και ένα φθηνό δερμάτινο, μπορεί και να ισχύει αυτό που λες, αν και πάλι το βλέπω με επιφύλαξη.

Το κατάλληλο ντύσιμο για την κατάλληλη μηχανή. Μπορεί να είναι καλά τα cordura αλλά δεν κάνουν για sport χρήση. Γιατί να το συζητάμε; Αν βέβαια ήθελε να πάρει cordura δεν μου πέφτει εμένα λόγος..

Ωστόσο ο άνθρωπος ρώτησε για δερμάτινο...

afrotwin
09/09/2004, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Ρε συ Λεωνίδα... συμφώνησε και μία φορά με κάποιον... δεν θα σε γράψουνε στη μαύρη λίστα..

Αν πάρεις ένα ακριβό cordura και ένα φθηνό δερμάτινο, μπορεί και να ισχύει αυτό που λες, αν και πάλι το βλέπω με επιφύλαξη.

Το κατάλληλο ντύσιμο για την κατάλληλη μηχανή. Μπορεί να είναι καλά τα cordura αλλά δεν κάνουν για sport χρήση. Γιατί να το συζητάμε; Αν βέβαια ήθελε να πάρει cordura δεν μου πέφτει εμένα λόγος..

Ωστόσο ο άνθρωπος ρώτησε για δερμάτινο...

re file pigene diavaseta ola apo tin arxi oxi mono to proto ke to telefto post

ke kapios alos lemeeeeeeeeeeeeeeeee
rotise pou 8a vri cordouraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ta nevraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mouuuuuuuuuuuuuu
as ton skotosi kapios re pediaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
skata ke tzamia leme
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
09/09/2004, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re file pigene diavaseta ola apo tin arxi oxi mono to proto ke to telefto post
.............

Δες και κανενα ΠΜ ρε κ.Αφρε! :cool:

Θάνος
09/09/2004, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ti to 8es to dermatino ?
to derma den ine adiavroxo prepi na kouvalas ke adiavroxo mazi...

ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ;;;

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ CORDURA. ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΑΝΕΦΕΡΕΣ...

ΚΙ ΑΜΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ JEEP, ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΜΕΤΑ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!

ΩΩΩΧΟΥΥΥΥ..... :confused:

απίστευτος είσαι...


θέλει ηρεμιστικά κανείς για να κάνει συζήτηση μαζί σου...:smokin:

idi
09/09/2004, 15:51
εχω κεφια αποψε

θα σας ανεβασω τωρα δε θελω να μαλωνετε..

βρηκα τη κοπελα και μου ειπε οτι περιμενει το milaber να κουρεφτει για να παντρεφτουνε... αλλιος.... το λομπου


4339

afrotwin
09/09/2004, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_


ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ;;;

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ CORDURA. ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΑΝΕΦΕΡΕΣ...

ΚΙ ΑΜΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ JEEP, ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΜΕΤΑ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!

ΩΩΩΧΟΥΥΥΥ..... :confused:

απίστευτος είσαι...


θέλει ηρεμιστικά κανείς για να κάνει συζήτηση μαζί σου...:smokin:

mana min kles den to i8ela na katalikso filaki i katastasis ta eferan etsi:lol:

ke esi ti 8es re file ke ti se niazi ti leo ego me tous alous?
vastate me re 8a ton fao apsito milame:rotflmao:

afto itan to 8ema mia antiprotasi esi pou kolas diladi?
min akouso ala sxolia giati 8a sou fero to africa sto kefali:rotflmao: :rotflmao:
ke tsouziiiiiiiiiiiiiiiiiiii:rotflmao: :rotflmao:

Θάνος
09/09/2004, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
mana min kles den to i8ela na katalikso filaki i katastasis ta eferan etsi:lol:

ke esi ti 8es re file ke ti se niazi ti leo ego me tous alous?
vastate me re 8a ton fao apsito milame:rotflmao:

afto itan to 8ema mia antiprotasi esi pou kolas diladi?
min akouso ala sxolia giati 8a sou fero to africa sto kefali:rotflmao: :rotflmao:
ke tsouziiiiiiiiiiiiiiiiiiii:rotflmao: :rotflmao:

Εντέλει μίλα και για μαγειρική εσύ άμα γουστάρεις και συνεννοήσου με όσους σε καταλαβαίνουν...


Τι διάολο θέλω και σου μιλάω...

δεν πάω για ψάρεμα καλύτερα...

afrotwin
09/09/2004, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Εντέλει μίλα και για μαγειρική εσύ άμα γουστάρεις και συνεννοήσου με όσους σε καταλαβαίνουν...


Τι διάολο θέλω και σου μιλάω...

δεν πάω για ψάρεμα καλύτερα...

giati den gamis pou lene?
:rotflmao: :rotflmao:

Θάνος
09/09/2004, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
giati den gamis pou lene?
:rotflmao: :rotflmao:

Αυτό είναι! Συνεννοηθήκαμε.. :bawl:

afrotwin
09/09/2004, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Αυτό είναι! Συνεννοηθήκαμε.. :bawl:

min stenaxoriese mia fasi ine 8a perasi
pigene se kanena mpar katse me to pipi sou ekso se kamia karekla, e!olo ke kapios 8a katsi epano
:rotflmao: :rotflmao:
tora ama ine kana dimetro palikari min provlimatizese
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Θάνος
09/09/2004, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
min stenaxoriese mia fasi ine 8a perasi
pigene se kanena mpar katse me to pipi sou ekso se kamia karekla, e!olo ke kapios 8a katsi epano
:rotflmao: :rotflmao:
tora ama ine kana dimetro palikari min provlimatizese
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:yuck: Άμα δεν σου βγαίνει μη το ζορίζεις.

Είχες και καλύτερες στιγμές...

asprogerakatos
09/09/2004, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
mana min kles den to i8ela na katalikso filaki i katastasis ta eferan etsi:lol:

ke esi ti 8es re file ke ti se niazi ti leo ego me tous alous?
vastate me re 8a ton fao apsito milame:rotflmao:

afto itan to 8ema mia antiprotasi esi pou kolas diladi?
min akouso ala sxolia giati 8a sou fero to africa sto kefali:rotflmao: :rotflmao:
ke tsouziiiiiiiiiiiiiiiiiiii:rotflmao: :rotflmao:


4342

afrotwin
09/09/2004, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
:yuck: Άμα δεν σου βγαίνει μη το ζορίζεις.

Είχες και καλύτερες στιγμές...
afto ine ali8ia
ke opos leei ke ena arxeo rito
o epimenon na sfigkete
mpori na xesti:rotflmao:

mou aresis omos ise an8ropos me piotita ke gousto
mpravo sou:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

afrotwin
09/09/2004, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από asprogerakatos


ipe ke travikse pros to dasos.....

Θάνος
09/09/2004, 16:47
Βελτιώνεσαι... :D

alfa156
10/09/2004, 20:20
θανο τι κανεις βρε καλα εισαι?το πηρες το σιντι απο τα μεγαρα??
φυσικα και θα παρω δερματινο,φυσικα και εχω και κορντουρα και φυσικα και δεν υπαρχει συγκριση μεταξυ των 2 μπουφαν!!
μετα τα 160 η κορντουρα ειναι χαλι μαυρο και μετα τα 200 ειναι να το βγαζεις και να το πετας!
και επειδη με το Ρ κανω 80κμ την ημερα σε ανοικτους δρομους και τελικιαζω συχνα φυσικα και θα παρω δρρματινο για να κουμπωνει και το παντελονι το σπικ που εχω για την πιστα.
βρηκα ενα νταινεσε και το παζαρευω μεχρι στιγμης εχουμε φτασει στα 450 απο 560
παντως εγω στις φοτο σε εχω μεσα με το φαζερ!!

gmakris
10/09/2004, 20:32
Σιγουρεψε οτι υπαρχει συμβατοτητα μεταξυ των φερμουαρ παντελονιου - μπουφαν μην τρελλαθεις στις πατεντες.....:bigcry:

Θάνος
10/09/2004, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
θανο τι κανεις βρε καλα εισαι?το πηρες το σιντι απο τα μεγαρα??
φυσικα και θα παρω δερματινο,φυσικα και εχω και κορντουρα και φυσικα και δεν υπαρχει συγκριση μεταξυ των 2 μπουφαν!!
μετα τα 160 η κορντουρα ειναι χαλι μαυρο και μετα τα 200 ειναι να το βγαζεις και να το πετας!
και επειδη με το Ρ κανω 80κμ την ημερα σε ανοικτους δρομους και τελικιαζω συχνα φυσικα και θα παρω δρρματινο για να κουμπωνει και το παντελονι το σπικ που εχω για την πιστα.
βρηκα ενα νταινεσε και το παζαρευω μεχρι στιγμης εχουμε φτασει στα 450 απο 560
παντως εγω στις φοτο σε εχω μεσα με το φαζερ!!

Το πήρα το cd ναι... πολύ καλή ποιότητα! Εγώ όμως δεν είμαι καλός... δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένος από τον εαυτό μου!

Ήθελε προσπάθεια για να το πετύχω!

Μόνο στο τελευταίο session λύθηκα και αισθανόμουνα ότι πήγαινα καλύτερα αλλά τι να το κάνεις.

Το καλό είναι ότι βλέπω τα στραβά μου για να τα θυμάμαι!

Όσο για την cordura... αφού έχεις, ξέρεις!

Εγώ πήγα Χαλκιδική με την cordura πάνω-κάτω με το φόβο βροχής και βλαστήμησα χοντρά! Μόνο για μέσα στην πόλη και με βροχή είναι καλή...

alfa156
11/09/2004, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Το πήρα το cd ναι... πολύ καλή ποιότητα! Εγώ όμως δεν είμαι καλός... δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένος από τον εαυτό μου!

Ήθελε προσπάθεια για να το πετύχω!

Μόνο στο τελευταίο session λύθηκα και αισθανόμουνα ότι πήγαινα καλύτερα αλλά τι να το κάνεις.

Το καλό είναι ότι βλέπω τα στραβά μου για να τα θυμάμαι!

Όσο για την cordura... αφού έχεις, ξέρεις!

Εγώ πήγα Χαλκιδική με την cordura πάνω-κάτω με το φόβο βροχής και βλαστήμησα χοντρά! Μόνο για μέσα στην πόλη και με βροχή είναι καλή...
μια απο τα ιδια φιλε μου σχετικα με την πιστα!
στο τελος και εγω αρχισα να λυνομαι,ενας απο τους λογους ομως ειναι που δεν μας αφησαν να οδηγησουμε με αλλαγες ταχυτητων για αυτο και δυσκολευτηκαμε.
ειναι πολυ δυσκολο αν εχεις μαθει να οδηγεις με καποιο τροπο γρηγορα,ασχχετα αν ειναι σωστα η οχι να αλλξεις τον τροπο σε 1 ωρα και να οδηγεις με τον νεο τροπο το ιδιο γρηγορα ασχετα αν αυτος ειναι ο σωστος!!
οποτε σε βαθος χρονου ηταν παρα πολυ καλα τα μαθηματα,
αν και πιστευω οτι τωρα που κανω προπονηση μια τελευταια επισκεψη στα μεγαρα συνοδεια μαθηματων θα ηταν το τελειωτικο για να τα εμπεδωσουμε καλα.

kapeos
05/10/2004, 19:08
Γνωρίζει κανείς το επίσημο site της BERING να δούμε καμμια λεπτομέρεια?

Γνωρίζει κανείς καμμια τρύπα μπας και βρούμε τίποτα από δαυτα(bering)?

Ζητάω πολλά ρε?:mad:

DAYTONA 955i
06/10/2004, 00:05
RICHA ston Pierrako stin kalamakiou 100, 2109824821
ehi poli kales times logo stock

idi
06/10/2004, 00:05
http://www.bering.fr :wave2:

darkCount
06/10/2004, 10:08
mia bolta apo to PRS arxes mesogeiwn epishs.

Poly ekshpyretika ta paidia ekei.

kapeos
06/10/2004, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
mia bolta apo to PRS arxes mesogeiwn epishs.

Poly ekshpyretika ta paidia ekei.


Ρε συ dark δώσε περισσότερα στοιχεια φια το που είναι το prs.:sun:

darkCount
06/10/2004, 10:17
peripou akribws ekei:beer:


5223

kapeos
06/10/2004, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
peripou akribws ekei:beer:


:lol: :lol: :lol:

thanks man

idi
06/10/2004, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DAYTONA 955i
RICHA ston Pierrako stin kalamakiou 100, 2109824821
ehi poli kales times logo stock

καποτε πηγα στο Πιερρακο να ρωτησω για το fazer

μπηκα μεσα, περιμενα, περιμενα, περιμενα, περιμενα, κατι τυποι καναν βολτες μεσα στο μαγαζι δε μου ειπαν τιποτα, περιμενα, κατι μαστορια πηναν γκαιφέ, περιμενα...




τελικα πηρα το μπουλο και δε ξαναπατησα ποτε!!!(ειναι και στη γειτονια μου...)

transalpblack
26/10/2009, 23:34
κεφαλληνιας 44 αν θυμαμαι κατι στην ηλιουπολη, αν και θα εχει προυποθει

kostas_1100gs
28/10/2009, 01:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Γιατί το cordura παρά τις όποιες ρυθμίσεις του με τα xx λουράκια που κρέμονται και ανεμίζουν, ούτε καν πλησιάζει την εφαρμογή του δερμάτινου και στις υψηλές ταχύτητες μετατρέπεται σε αλεξίπτωτο, καθώς τα sport μηχανάκια δεν έχουν την προστασία από τον αέρα που έχει π.χ. το africa.

Γιατί το cordura δεν προστατεύει σε καμία περίπτωση όπως το δερμάτινο, ειδικά στις ταχύτητες που πιάνουν τα sport.

Το ότι δεν έιναι αδιάβροχα είναι γνωστό, αλλά δεν θα γυρίσεις και την Ευρώπη με το R6. Αν έχεις τέτοιο τρελό κέφι να πας εκδρομή με βροχή, φόρεσε αδιάβροχα ή πάρτα μαζί σου σε ένα tankbag.

Και εν τέλει γνώμες είναι αυτές... Υπάρχουν και αυτοί που βολεύονται με το cordura. Εγώ θεωρώ ότι με sport μηχανή η cordura είναι κουραστική μέχρι αηδίας και δεν μπορώ να το αναλύσω περισσότερο. Πρέπει κάποιος να το νιώσει σε μία μεγάλη διαδρομή.
Πολύ σωστά όλα..
Έχω και τα δύο.. όπως τα λέει ο φίλος είναι.

kostas_1100gs
28/10/2009, 01:46
Φίλε μου αν είσαι 1.72 - 1.74 και περίπου 75κ μάλλον θα δώσω εγώ και το δερμάτινο (ixs μαύρο το είχα πάρει 350ε) και το παντελόνι (το ςίχα πάρει 150) σε πολύ καλή τιμη και τα δύο μαζί (δώρο ξύστρες).
Έχω μαζέψει ένα σωρό ρούχα.
Είναι σε τέλια κατάσταση γιατί δίνοντας το ςς δεν τα ξαναφόρεσα.
To μπουφάν είναι: http://www.tzortzopoulos.gr/newsite/product.php?id=2995

SVX
28/10/2009, 01:48
:uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :cry:


178529

o_gavros
28/10/2009, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
:uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :cry:

:lol: :lol: :lol: γαμάτη εικονα.
Αρχαιολαγνεία το μοτο.γκρ :lol: