PDA

View Full Version : Gia ton taxideutn



Kostas NL
04/06/2007, 23:02
Niko, sou afierono autn tn photo...


91443

Kostas NL
04/06/2007, 23:07
Giati apla eisai kai gamo tous an8ropous

Giati mou empneeis empistosuvn

Giati sumparastekesai se duskoles stigmes

Giati eipes oti an xreiasto kati 8a mpeis se aeroplano kai 8a er8eis na bon8nseis

Polla ta giati...euxaristo pou eisai ekei filaraki

Friends to the end

Nikoskazer2000
05/06/2007, 02:18
Και μια όμορφη ιστορία ξεκινά....:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


Άμα είχεις ανθρώπους που σε νοιάζονται και σ' αγαπάνε δε φοβάσαι τίποτα, ποτέ.


Μπράβο ρε Κώστα που και 'συ με τη σειρά σου δε φοβάσαι να εμπιστευτείς εναν αλλο άνθρωπο!

:beer: :a10: :beer:

Nikoskazer2000
05/06/2007, 02:20
A ναι, κάνω και copy αυτή τη φωτο γιατί είναι μου ζωγραφίζει μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χαμογελάρα στη μούρη μου!
:smilea: :) :D

fantacid
05/06/2007, 02:48
......................................

makis206
05/06/2007, 07:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kostas NL
Niko, sou afierono autn tn photo...

:beer: :beer: :beer: :beer: και στους δυο σας γιατί είστε λεβεντιές !

Ταξιδευτής
05/06/2007, 10:15
...... :blush:

Δεν εχω λογια Κωστη μου..... Ξερεις ομως... :blush:

Ταξιδευτής
05/06/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:beer: :beer: :beer: :beer: και στους δυο σας γιατί είστε λεβεντιές !

Α ρε Μακη αρχοντα.... Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι εχοντας φιλους σαν εσενα και τον Κωστα, ειμαι ο ΠΛΟΥΣΙΟΤΕΡΟΣ ανθρωπος του κοσμου!!! :beer:

Tropeas
05/06/2007, 15:57
Κωστή ζηλεύω....
και γω εδώ είμαι εεεεε.... (gay post alert again...) :beer: ;) :wave2:

gcrook
05/06/2007, 16:06
:look:


91549

vangelis 64
05/06/2007, 17:25
Είναι κάποιοι άνθρωποι που μιά ματιά,μιά κουβέντα φτάνει για να τούς βάλεις στην καρδιά σου.

Ο Νίκος είναι ένας από αυτούς.Και ευτυχώς δεν είναι ο μόνος:) :) :sun: :sun:














Χρειάζεται ένα σχετικό γλύψιμο για να κάνεις βόλτα μ' ένα 999 :lol: :lol: :lol:

Kostas NL
05/06/2007, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:look:

Oh,

nr8ane oi gaybusters.

:sun:

airamhag
05/06/2007, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Είναι κάποιοι άνθρωποι που μιά ματιά,μιά κουβέντα φτάνει για να τούς βάλεις στην καρδιά σου.

Ο Νίκος είναι ένας από αυτούς.Και ευτυχώς δεν είναι ο μόνος:) :) :sun: :sun:


+1000:beer: :beer:

ειναι αυτο που σκεφτομαι καμια φορα...

μερικοι ανθρωποι αξιζουν να εχουν κ να λεγονται φιλοι...

gcrook
05/06/2007, 21:52
Νικο πιστευω οτι γνωριζομαστε αρκετο καιρο ωστε να με αφησεις να σου μιλησω ειλικρινα.








Πολλες φορες γνωριζεις ατομα, τα οποια πριν ακομα τους μιλησεις προσωπο με προσωπο νιωθεις οτι τους ξερεις.Και απο τον γραπτο λογο ακομα, αυτον τον απροσωπο, που βγαινει μεσα απο το φορουμ, καταλαβαινεις οτι δεν εχεις να κανεις με ενα καθημερινο βαρετο συνηθισμενο βρε αδερφε ανθρωπο.

Και οδηγαει και ντουκατι...























Ακομα και αν λογω δουλειας η προσωπικων καταστασεων και προβληματων χαθεις με αυτο τον ανθρωπο, ξερεις οτι ακομα και μετα απο χρονια αν τον συναντησεις μπροστα σου θα ειναι οπως και τοτε που πινατε μπυριτσες παρεουλα σαν να μην περασε στιγμη.

Και οδηγαει και ντουκατι.....






















Πολλες φορες μπορει να φτασουμε σε σημειο να θελουμε να τα ξεσκισουμε ολα.
Να δωσουμε μια και να γκρεμισουμε οτι φτιαξαμε με μοχθο.
Να εχουμε φτασει σε μια τετοια κατασταση που να μην μπορει να μας καλμαρει ουτε ο συντροφος μας, ουτε η οικογενεια μας.
Και αρκει μια γλυκια ματια και μονο απο αυτον τον ανθρωπο για να μας φερει στα συγκαλα μας.

Και οδηγαει και ντουκατι...


























Οπως καταλαβαινεις Νικο αυτος ο ανθρωπος εισαι εσυ...































Εκτος βεβαια και αν ξηγηθεις πουστικα και δεν δωσεις το 999 για βολτα...






























Που τωρα που το σκεφτομαι παιζει και να ξηγηθεις ετσι....



























Γιατι παντα τετοιο μουνι ησουνα......


























Και ας μην στο ελεγα.....



























Οχι απο ευγενεια αλλα επειδη σε λυπαμαι ρε ξεφτιλισμενε ουτε να σε φτυσω δεν θελω...































Αν απο την αλλη ξηγηθεις για βολτα ξεχνα οσα εγραψα παραπανω ΝΙκο.
Ειναι απο εκεινες τις στιγμες που θελουμε να τα γκρεμισουμε ολα, που εχουμε φτασει στο απροχωρητο και που αρκει μια ματια, μια χειρονομια απο αυτον τον δικο μας ανθρωπο για να ερθουμε στα συγκαλα μας.


























και οδηγαει και Ντουκατι.







































Υ.Γ Οι αποπανω ειναι γλυφτες και σε θελουν απλα να σε εχουν φιλο γιατι λιγουρευονται την μηχανη σου...τα @@δια.

catmaster
05/06/2007, 21:54
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

Λεωνίδας
05/06/2007, 21:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
05/06/2007, 22:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Α ρε Μακη αρχοντα.... Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι εχοντας φιλους σαν εσενα και τον Κωστα, ειμαι ο ΠΛΟΥΣΙΟΤΕΡΟΣ ανθρωπος του κοσμου!!! :beer:

Αν δεν μπορεις να μου δωσεις τον Μακη ολοκληρο κοψε ενα μπουτι, ενα χερι, κατι και δωσε μου, γιατι εχω μια μηχανη να ξεχρεωσω, ευχαριστω.
























Υ.Γ Θα στον επιστρεψω παλι μολις φτιαξω το SV.

idi
05/06/2007, 22:06
:rotflmao: :rotflmao:


91593

powerphot
05/06/2007, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook


Και οδηγαει και ντουκατι.......

................... γιατι λιγουρευονται την μηχανη σου...τα @@δια.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Ρε συ δε παρατάς το video editing να πιάσεις το γραψιμο?
καλύτερα τα πάς!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
06/06/2007, 06:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αν δεν μπορεις να μου δωσεις τον Μακη ολοκληρο κοψε ενα μπουτι, ενα χερι, κατι και δωσε μου, γιατι εχω μια μηχανη να ξεχρεωσω, ευχαριστω.
Υ.Γ Θα στον επιστρεψω παλι μολις φτιαξω το SV.

Δεν μ'έφτιαξε εμένα τόσο όμορφο η φύση για να καταλήξω στις τράπεζες !:o :nono:

Βρες άλλο τρόπο να ξεχρεώσεις !:o


χαρίζεται Τιφόευς, κάτι μπορεί να πιάσει

:lol: :rotflmao: :lol:

Ταξιδευτής
06/06/2007, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
...........


Εεεελιωσαααα λεμεεεεεε!!!!! Κρουκη ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ φιλε!!!!!
:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:
Αν και ο Μακαρος δεν παει πισω!!!! :lol: :rotflmao: Παλιοτομαρα θα κανω καινουργιο συκωτι με εσας τους τρελους εδω περα!!!!
:rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao:











ΥΓ Προς ολους που εγραψαν καλα λογια για εμενα: Παιδια, πραγματικα δεν ξερω τι να πω για τα οσα ομορφα γραψατε για εμενα... Δεν νομιζω οτι τα αξιζω, απλα προσπαθω να ειμαι καλος στους ανθρωπους που συμπαθω και να τους βλεπω χαρουμενους.
Και στην τελικη η μηχανη και καθε μηχανη ειναι ενα κομματι σιδερα -πιο μεγαλη αξια εχουν τα φιλαρακια μου παρα αυτες! :wave2:

kalesin
06/06/2007, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής


ΥΓ Προς ολους που εγραψαν καλα λογια για εμενα: Παιδια, πραγματικα δεν ξερω τι να πω για τα οσα ομορφα γραψατε για εμενα... Δεν νομιζω οτι τα αξιζω, απλα προσπαθω να ειμαι καλος στους ανθρωπους που συμπαθω και να τους βλεπω χαρουμενους.
Και στην τελικη η μηχανη και καθε μηχανη ειναι ενα κομματι σιδερα -πιο μεγαλη αξια εχουν τα φιλαρακια μου παρα αυτες! :wave2:


Μου εγινε ευγενικη παρακληση μεσω πμ, να αποκρυπτογραφησω κ να μεταφρασω το ΥΓ του φιλτατου Ταξιδευτη

Προς ολους που εγραψαν καλα λογια για εμενα: --> τοσα γλυφτρονια μαζεμενα δεν εχω ξαναδει Παιδια.. -->εισαστε μικροι ακομα να οδηγησετε το ντουκατι πραγματικα δεν ξερω τι να πω για τα οσα ομορφα γραψατε για εμενα... -->για αμα μπορουσα να γραψω αυτα που ηθελα, θα με μπαναρανε χωρις επιστροφη... Δεν νομιζω οτι τα αξιζω ---> οταν καιγοταν ο κωλος μου κ τα ποδια μου, εσεις κανατε πλακα κ με λεγατε αχρηστο, παρτε τα @@ μου τωρα απλα προσπαθω να ειμαι καλος στους ανθρωπους που συμπαθω και να τους βλεπω χαρουμενους ---> αμα δεν το διαβασατε με την πρωτη, λεω αυτους που συμπαθω, εσας σας γραφω

Και στην τελικη η μηχανη και καθε μηχανη ειναι ενα κομματι σιδερα --> βασικα για τις δικες σας τις μπακατελες μιλαω -πιο μεγαλη αξια εχουν τα φιλαρακια μου παρα αυτες! --> πιο πολλες πιθανοτητες εχετε να καβαληθειτε μεταξυ σας, παρα να καβαλησετε τη μηχανη μου

:wave2: -->:a36:

Ταξιδευτής
06/06/2007, 08:59
:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:
Τι μλκ!!!! :a20: :a23: :a23: Ααααχαχαχαχαααααααα!!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δεν ξαναγραφω τιποταααα!!!! :bawl: :rotflmao:

mystique
06/06/2007, 09:06
:rotflmao: :lol: :bigcry: :lol: :rotflmao:

makis206
06/06/2007, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Δεν ξαναγραφω τιποταααα!!!! :bawl: :rotflmao:

Σιγά που θά'μενε η παλιοΤατιάνα μόνο στο φωτογραφικό υλικό..:uplate:

Μια Espresso είναι μόνος τους αυτός ρε !:eyepop:

:rotflmao: :rotflmao:

LINA
06/06/2007, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής

ΥΓ Προς ολους που εγραψαν καλα λογια για εμενα: Παιδια, πραγματικα δεν ξερω τι να πω για τα οσα ομορφα γραψατε για εμενα... Δεν νομιζω οτι τα αξιζω, απλα προσπαθω να ειμαι καλος στους ανθρωπους που συμπαθω και να τους βλεπω χαρουμενους.
Και στην τελικη η μηχανη και καθε μηχανη ειναι ενα κομματι σιδερα -πιο μεγαλη αξια εχουν τα φιλαρακια μου παρα αυτες! :wave2:





τι γλυκο..... τι συγκινητικο ..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
06/06/2007, 09:25
kalesin ...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
τι μλκ :bawl:

LINA
06/06/2007, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
Μου εγινε ευγενικη παρακληση μεσω πμ, να αποκρυπτογραφησω κ να μεταφρασω το ΥΓ του φιλτατου Ταξιδευτη

Προς ολους που εγραψαν καλα λογια για εμενα: --> τοσα γλυφτρονια μαζεμενα δεν εχω ξαναδειΠαιδια.. -->εισαστε μικροι ακομα να οδηγησετε το ντουκατιπραγματικα δεν ξερω τι να πω για τα οσα ομορφα γραψατε για εμενα... -->για αμα μπορουσα να γραψω αυτα που ηθελα, θα με μπαναρανε χωρις επιστροφη...Δεν νομιζω οτι τα αξιζω ---> οταν καιγοταν ο κωλος μου κ τα ποδια μου, εσεις κανατε πλακα κ με λεγατε αχρηστο, παρτε τα @@ μου τωρααπλα προσπαθω να ειμαι καλος στους ανθρωπους που συμπαθω και να τους βλεπω χαρουμενους ---> αμα δεν το διαβασατε με την πρωτη, λεω αυτους που συμπαθω, εσας σας γραφω

Και στην τελικη η μηχανη και καθε μηχανη ειναι ενα κομματι σιδερα --> βασικα για τις δικες σας τις μπακατελες μιλαω -πιο μεγαλη αξια εχουν τα φιλαρακια μου παρα αυτες! --> πιο πολλες πιθανοτητες εχετε να καβαληθειτε μεταξυ σας, παρα να καβαλησετε τη μηχανη μου

:wave2: -->:a36:


Θ Ε Ο Σ ! ! ! ! ! ! ! ! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vangelis 64
06/06/2007, 11:10
Ηλία,Γιώργο.....


ΕΛΕΟΣ!!





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:bawl: :bawl: :bawl: :bigcry: :bigcry:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: