PDA

View Full Version : ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ...



Σελίδες : [1] 2

liakaros
06/06/2007, 02:34
....περνω το αιμα μου πισω και ολες τις πολυτιμες ωρες υπνου που καθε βραδυ χανω εξ'αιτιας σας

και εξ'αιτιας των κωλο-εξατμισεων που βαζετε στα κωλοπαπακια σας για να τα κανετε απο 7 αλογα 10....

απο αυριο λοιπον κωλοπαιδα που δεν εχετε τιποτα καλυτερο να κανετε απο το να παιζετε γκαζιες 4 το πρωι και να σηκωνετε ολοκληρες γειτονιες ,μωρα και ηλικιωμενους στο ποδι...

μπαινει στην μπαγκαζιερα της μηχανης φιαλη με αφρο πολυουρεθανης η οποια θα προοριζεται για τις κωλοεξατμισεις και τους κωλοπυροσωληνες των κωλοπαπακιων σας...

να δουμε ποιος θα γελασει τελευταιος καθικια του κερατα οταν θα πατε να βαλετε μπρος τις πηγες ηχορυπανσης που καβαλατε και θα βρεθειτε να αναρωτιεστε τι σκατα ειναι αυτο το πραγμα μεσα στην εξατμιση...

n1k3man
06/06/2007, 03:31
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bawl: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

GST
06/06/2007, 05:54
ο σχιζοφρενης μηχανοβιος με την πολυουρεθανη ...δεν κωλονει!!!:rotflmao:

Respect
06/06/2007, 06:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
06/06/2007, 07:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ο σχιζοφρενης μηχανοβιος με την πολυουρεθανη ...δεν κωλονει!!!:rotflmao:

και χτυπαει παντα 2 φορες !!!!!!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Julius
06/06/2007, 08:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Prosexe omos giati ean se petyxei kanas pitsirikas me thn polyourethani sto xeri skymeno sto papi toy....... tha sou perasei to potamoploio kolaro, kai tha exei kai dikio leme

:wave2:

620
06/06/2007, 08:44
Na h diafora tou idioktiti varkadero apo ton idioktiti ktm. O Varadero paraponiete gia ton thorybo o ktm poly apla den ton akouei giati exei koufathei apo to diko tou :lol:

costas81
06/06/2007, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ο σχιζοφρενης μηχανοβιος με την πολυουρεθανη ...δεν κωλονει!!!:rotflmao:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SF
06/06/2007, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Prosexe omos giati ean se petyxei kanas pitsirikas me thn polyourethani sto xeri skymeno sto papi toy....... tha sou perasei to potamoploio kolaro, kai tha exei kai dikio leme

:wave2:


Γιατί ρε χούλιε θα έχει και δίκιο από πάνω; Και κερατάδες και δαρμένοι όσοι χάνουμε τον ύπνο μας;

gian_nykt
06/06/2007, 09:37
όντως τα κολόπαπα είναι το κάτι άλλο.....κι εγω αν εχω κανένα μπροστά μου σε φανάρι ή δίπλα και μου πρίζει τους όρχεις τον αρχίζω στα καντίλια και του δίχνω τον παρακείμενο ΚΑΔΟ!!!
Αν δε ειναι ΚΑΙ 2χρονο και ντουμανιάζει???ΕΕΕΕΕ ρε γλέντια, και να τον εχεις και μπροστά σου σε φανάρι......ΑΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Cpt. Haddock
06/06/2007, 09:40
Στο μπαλκόνι με τη Mossberg και φυσίγγια με χοντρό αλάτι... :smokin:

gian_nykt
06/06/2007, 10:22
ΠΟΛΕΜΟΣ!!! :beer:

675
06/06/2007, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
....περνω το αιμα μου πισω και ολες τις πολυτιμες ωρες υπνου που καθε βραδυ χανω εξ'αιτιας σας

και εξ'αιτιας των κωλο-εξατμισεων που βαζετε στα κωλοπαπακια σας για να τα κανετε απο 7 αλογα 10....

απο αυριο λοιπον κωλοπαιδα που δεν εχετε τιποτα καλυτερο να κανετε απο το να παιζετε γκαζιες 4 το πρωι και να σηκωνετε ολοκληρες γειτονιες ,μωρα και ηλικιωμενους στο ποδι...

μπαινει στην μπαγκαζιερα της μηχανης φιαλη με αφρο πολυουρεθανης η οποια θα προοριζεται για τις κωλοεξατμισεις και τους κωλοπυροσωληνες των κωλοπαπακιων σας...

να δουμε ποιος θα γελασει τελευταιος καθικια του κερατα οταν θα πατε να βαλετε μπρος τις πηγες ηχορυπανσης που καβαλατε και θα βρεθειτε να αναρωτιεστε τι σκατα ειναι αυτο το πραγμα μεσα στην εξατμιση...


στη μηχανη σου εσυ δηλαδη δεν θα βαζες acrapovic αμα στη χαριζανε?:rolleyes:

675
06/06/2007, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Prosexe omos giati ean se petyxei kanas pitsirikas me thn polyourethani sto xeri skymeno sto papi toy....... tha sou perasei to potamoploio kolaro, kai tha exei kai dikio leme

:wave2:


ας ερθει στο ταουνι μου και τα λεμε!:smokin:


:lol:

Cpt. Haddock
06/06/2007, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
στη μηχανη σου εσυ δηλαδη δεν θα βαζες acrapovic αμα στη χαριζανε?:rolleyes:

ρε Λιάκο...

Συγκρίνεις τα ασύγκριτα τώρα...

:sick:

OzZzZzY
06/06/2007, 10:25
liakare τι περιοχη μενεις κ που κινεισαι για να μην περασω? :(

OzZzZzY
06/06/2007, 10:26
α οκ εισαι χανια :D :D :a54: :a54: :a54: :a46: :a46: :a51: :a51:

675
06/06/2007, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ρε Λιάκο...

Συγκρίνεις τα ασύγκριτα τώρα...

:sick:

και στις 2 περιπτωσεις για decibel δεν μιλαμε?:rolleyes:

:wave2:


με τη διαφορα οτι η ακραπα δεν εχει καμια σχεση με την ηχορυπανση...:beer:

675
06/06/2007, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
liakare τι περιοχη μενεις κ που κινεισαι για να μην περασω? :(

καλα αμα σε πετυχει εσενα θα παρει αναποδες:lol:

εσυ ακουγεσαι σε ακτινα ενος χιλιομετρο με το giannelo σου:p

sniper
06/06/2007, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
....περνω το αιμα μου πισω και ολες τις πολυτιμες ωρες υπνου που καθε βραδυ χανω εξ'αιτιας σας

και εξ'αιτιας των κωλο-εξατμισεων που βαζετε στα κωλοπαπακια σας για να τα κανετε απο 7 αλογα 10....

απο αυριο λοιπον κωλοπαιδα που δεν εχετε τιποτα καλυτερο να κανετε απο το να παιζετε γκαζιες 4 το πρωι και να σηκωνετε ολοκληρες γειτονιες ,μωρα και ηλικιωμενους στο ποδι...

μπαινει στην μπαγκαζιερα της μηχανης φιαλη με αφρο πολυουρεθανης η οποια θα προοριζεται για τις κωλοεξατμισεις και τους κωλοπυροσωληνες των κωλοπαπακιων σας...

να δουμε ποιος θα γελασει τελευταιος καθικια του κερατα οταν θα πατε να βαλετε μπρος τις πηγες ηχορυπανσης που καβαλατε και θα βρεθειτε να αναρωτιεστε τι σκατα ειναι αυτο το πραγμα μεσα στην εξατμιση...


Να προσέξεις μόνο, τωρα που είναι καλοκαίρι..... λόγω ζέστης....... μην σκάσει η φιάλη με την πολυουρεθάνη..... και κάνει την μαλακία που καβαλάς έργο τέχνης..... (μ@υνί δλδ - για να είμαστε και στο πνεύμα των ημερών)

Α κι εκείνο το κολάρο που λέει ο Julius..... μπορεί να πάρει κι άλλες μορφές... που δεν είναι της παρούσης να αναλυθούν.

Οπότε, συνιστώ ψυχραιμία

Julius
06/06/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Γιατί ρε χούλιε θα έχει και δίκιο από πάνω; Και κερατάδες και δαρμένοι όσοι χάνουμε τον ύπνο μας;


giati gia ton thorivo yparxei h timoria toy NOMOU kai MONO


ean se piaso gia opoiodipote logo epano sthn PERIOUSIA MOU na vazeis xeri, tha sou adiaso thn fiali me ton afro se opoia tripa sou vro eykairh.


opote anti na kanoume malakies me thn periousia ton allon kalytera na paroume thlefono sthn troxaia


:wave2:

Xrider
06/06/2007, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Να προσέξεις μόνο, τωρα που είναι καλοκαίρι..... λόγω ζέστης....... μην σκάσει η φιάλη με την πολυουρεθάνη..... και κάνει την μαλακία που καβαλάς έργο τέχνης..... (μ@υνί δλδ - για να είμαστε και στο πνεύμα των ημερών)

Α κι εκείνο το κολάρο που λέει ο Julius..... μπορεί να πάρει κι άλλες μορφές... που δεν είναι της παρούσης να αναλυθούν.

Οπότε, συνιστώ ψυχραιμία

+1


Ποιος απο αυτους που κραζουν σημερα δεν ειχε παπακι με Sebring i Motosport???

675
06/06/2007, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper


Οπότε, συνιστώ ψυχραιμία


καλμ νταουν μπος...:wave2:

idi
06/06/2007, 10:56
ολο λογια εισαι !!! αντε να σε δω!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SF
06/06/2007, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
giati gia ton thorivo yparxei h timoria toy NOMOU kai MONO


ean se piaso gia opoiodipote logo epano sthn PERIOUSIA MOU na vazeis xeri, tha sou adiaso thn fiali me ton afro se opoia tripa sou vro eykairh.


opote anti na kanoume malakies me thn periousia ton allon kalytera na paroume thlefono sthn troxaia


:wave2:


Συμφωνώ φυσικά απόλυτα, ως γνωστόν.

Γιαυτό και πήραμε τηλέφωνο χούλιε... και τηλέφωνο, και στο δρόμο τους βρήκαμε και τους ρωτήσαμε...

Και επειδή ξέρεις την απάντηση που δίνουν, η λύση που μένει είναι να απαντήσεις στην αλητεία με αλητεία. Όταν το μικρό σου θα ξυπνά από τα απίστευτα εκκωφαντικά TDM-ακραπα (που είναι τόσο της μόδας τώρα), τι θα κάνεις; Η αλητεία των δρόμων είναι πέρα από τον νόμο εδώ και καιρό...

Lupo
06/06/2007, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
......fiali me ton afro .........




:eyepop: Βγαίνει και σε φιάλη τώρα ο afro???:eyepop:

Την γ@μήσ@με!



:D

675
06/06/2007, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
:eyepop: Βγαίνει και σε φιάλη τώρα ο afro???:eyepop:

Την γ@μήσ@με!



:D

ποιος ο afrotwin?:lol:

Lupo
06/06/2007, 11:12
Αλήτες μηχανόβιοι !:evil:


Ας πουλήσουμε ΤΩΡΑ, όλοι τα μηχανάκια μας, και ας περιμένουμε λίγο.
Όπου να 'ναι θα βγούνε ηλεκτρικά.
Θα κυκλοφορήσουν και βοηθητικές ρόδες για μεγαλύτερη ασφάλεια.
Όσοι παλέψατε να μάθετε το γυροσκοπικό, χαμένος κόπος.
Ξεχάστε το.:evil:





Κάθε μηχανάκι είναι διαφορετικό για να ικανοποιεί τις απαιτήσεις και τις ιδιοτροπίες του αναβάτη του.
Σπαστικός ο ήχος αλλά αν κάποιος αγγίξει τις εξατμίσεις μου, θα τις βγάλω έτσι κι αλλιώς. Θα γίνουν τελικό σε εξαγωγή αλλουνού:evil:

Άλλα είναι τα προβλήματα.
Ας μάθουμε τον πιτσιρικά να οδηγάει, να σέβεται, να προσέχει, να φοράει εξοπλισμό, και την εξάτμιση θα την αλλάξει από μόνος του.
Αν αρχίσουμε να την λέμε για τις εξατμίσεις, πάλι το δέντρο χαζεύουμε και χάνουμε το δάσος.:wave2:

675
06/06/2007, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo



Ας μάθουμε τον πιτσιρικά να οδηγάει, να σέβεται, να προσέχει, να φοράει εξοπλισμό, και την εξάτμιση θα την αλλάξει από μόνος του.



γι αυτο ακριβως κι εγω θα αφησω το ταουνι να παρω rs

:D

620
06/06/2007, 11:23
Oso megalonei o anthrwpos parakseneyei ayto kserw egw.Palia kai egw eixa papi me sebring kai eniote mpouri sompas kai goustara.Twra pernaei kanena papaki me eksatmisi kai mou spaei ta neyra.Twra akouw kanena 2kylindro me tipota remus kai lew ti wraios hxos einai aytos meta apo 10 xronia tha mou thn spane kai ayta.Etsi paei ti na kanoume.:beer:

675
06/06/2007, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Oso megalonei o anthrwpos parakseneyei ayto kserw egw.Palia kai egw eixa papi me sebring kai eniote mpouri sompas kai goustara.Twra pernaei kanena papaki me eksatmisi kai mou spaei ta neyra.Twra akouw kanena 2kylindro me tipota remus kai lew ti wraios hxos einai aytos meta apo 10 xronia tha mou thn spane kai ayta.Etsi paei ti na kanoume.:beer:

λογικο ειναι....:winka:

K0K0$
06/06/2007, 12:37
Kι ομως, υπαρχει και η Νεμεσις...

Ενα βραδυ , καλοκαιρακι πριν 3-4 χρονια, ηταν δεν ηταν 4 το πρωι, περνανε 2 παπιες (διχρονέ) με τα αναλογα ανηλικα πανω, αναποδα την ανηφορα-μονοδρομο εξω απο το σπιτι. Χτισμενος ο δρομος αριστερα δεξια, εντονο το φαινομενο αντιχησης, πεταγομαι απο τον υπνο σκεπτομενος "Αμαν, μπηκε ο Τζεισον μεσα!!"

Μετα τα απαραιτητα καντιλια και καταρες απο το μπαλκονι, τα πιτσιρικια αποφασισαν να κανουν αναστροφη και να ξαναπερασουν για σπασιμο... Κατηφορα αυτη τη φορα, τσιτα το γκαζι, ξεχυθηκαν 10 και 10 αλογα στον κατηφορο, παρτη τη μαμακια απο τον ενα, για να μην τον παρει αμπαριζα, ο αλλος κανει ελιγμο, ξαπλωνει την παπια, συρεται για καμια 10αρια μετρα, και ο παπιος συνεχιζει μονος του με κατευθυνση τον εκ κατασκευης του τελικο του προορισμο...


ΜΠΑΜ! Πανω σε καδο σκουπιδιων... Μενου καπελο ο παπιος, κλαμα το τζοβενο, και εγω να κοιταζω τον ουρανο και με υφος της επικαιρης τοτε διαφημισης Πολο να λεω: "Σ'ευχαριστω!"

ΥΓ. Και εχω γεννηθει Δευτερα...

675
06/06/2007, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από K0K0$
Kι ομως, υπαρχει και η Νεμεσις...

Ενα βραδυ , καλοκαιρακι πριν 3-4 χρονια, ηταν δεν ηταν 4 το πρωι, περνανε 2 παπιες (διχρονέ) με τα αναλογα ανηλικα πανω, αναποδα την ανηφορα-μονοδρομο εξω απο το σπιτι. Χτισμενος ο δρομος αριστερα δεξια, εντονο το φαινομενο αντιχησης, πεταγομαι απο τον υπνο σκεπτομενος "Αμαν, μπηκε ο Τζεισον μεσα!!"

Μετα τα απαραιτητα καντιλια και καταρες απο το μπαλκονι, τα πιτσιρικια αποφασισαν να κανουν αναστροφη και να ξαναπερασουν για σπασιμο... Κατηφορα αυτη τη φορα, τσιτα το γκαζι, ξεχυθηκαν 10 και 10 αλογα στον κατηφορο, παρτη τη μαμακια απο τον ενα, για να μην τον παρει αμπαριζα, ο αλλος κανει ελιγμο, ξαπλωνει την παπια, συρεται για καμια 10αρια μετρα, και ο παπιος συνεχιζει μονος του με κατευθυνση τον εκ κατασκευης του τελικο του προορισμο...


ΜΠΑΜ! Πανω σε καδο σκουπιδιων... Μενου καπελο ο παπιος, κλαμα το τζοβενο, και εγω να κοιταζω τον ουρανο και με υφος της επικαιρης τοτε διαφημισης Πολο να λεω: "Σ'ευχαριστω!"

ΥΓ. Και εχω γεννηθει Δευτερα...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


εγραψες!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


κοιτα ακομα κι εγω που εχω κανει παρομοιες μ@λ@κιες θα το φχαριστιομουν και θα ελιωνα στο γελιο με τα ιδια μ τα χαλια:lol:

Anritsu
06/06/2007, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
....περνω το αιμα μου πισω και ολες τις πολυτιμες ωρες υπνου που καθε βραδυ χανω εξ'αιτιας σας

και εξ'αιτιας των κωλο-εξατμισεων που βαζετε στα κωλοπαπακια σας για να τα κανετε απο 7 αλογα 10....

απο αυριο λοιπον κωλοπαιδα που δεν εχετε τιποτα καλυτερο να κανετε απο το να παιζετε γκαζιες 4 το πρωι και να σηκωνετε ολοκληρες γειτονιες ,μωρα και ηλικιωμενους στο ποδι...

μπαινει στην μπαγκαζιερα της μηχανης φιαλη με αφρο πολυουρεθανης η οποια θα προοριζεται για τις κωλοεξατμισεις και τους κωλοπυροσωληνες των κωλοπαπακιων σας...

να δουμε ποιος θα γελασει τελευταιος καθικια του κερατα οταν θα πατε να βαλετε μπρος τις πηγες ηχορυπανσης που καβαλατε και θα βρεθειτε να αναρωτιεστε τι σκατα ειναι αυτο το πραγμα μεσα στην εξατμιση...


ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΟΝΤΑΣ . ΤΕΛΟΣ


:beer:

Nikoskazer2000
07/06/2007, 02:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Γιατί ρε χούλιε θα έχει και δίκιο από πάνω; Και κερατάδες και δαρμένοι όσοι χάνουμε τον ύπνο μας;

Σωστός!

Αν και παπάρας με aftermarket εξάτμιση προσπαθώ να πηγαίνω οσο πιο σιγά μπορώ μέσα απο πολυπληθείς δρόμους για να μην ενοχλώ.

Είπαμε: καλό το γκάζι αλλα σεβασμός ρε φούστη μου στον αλλο που έχει μωρό ή για οποιοδήποτε λόγο δεν κοιμήθηκε στην ώρα του (23:00-07:00 ωράριο).

Ειδικά αυτά τα μλκστήρια που το κάνουνε επίτηδες κατα τις 01:00, 02:00 ή και πολύ αργότερα είναι για πολύ :a021:

Nikoskazer2000
07/06/2007, 02:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
liakare τι περιοχη μενεις κ που κινεισαι για να μην περασω? :(

Απ' τα Χανιά; :eyepop:

Α ok, δικός μας είναι αλλα έχει δίκιο. Γίνεται της φουστάνας κάθε βράδυ, ειδικά στο κέντρο (βλ. Αγορά).

liakare όρμα τους!!!

:wave2:

Λεωνίδας
07/06/2007, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Απ' τα Χανιά; :eyepop: Ο makis έχει μια power εξάτμιση στο παπί, ξέρω και που μένει :evil: :evil: :evil:

Harry_V
07/06/2007, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Prosexe omos giati ean se petyxei kanas pitsirikas me thn polyourethani sto xeri skymeno sto papi toy....... tha sou perasei to potamoploio kolaro, kai tha exei kai dikio leme

:wave2:

Θα πεθάνω.....:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol:

Harry_V
07/06/2007, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
:eyepop: Βγαίνει και σε φιάλη τώρα ο afro???:eyepop:

Την γ@μήσ@με!



:D

φτάνει! φτάνει!:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

cbanthropos
07/06/2007, 13:54
<< Ο τιμωρος με την πολυουραιθανη >>

:rotflmao: :rotflmao:

Θα ηταν πολυ καλη βιντεοταινια λοου μπατζετ... Μονο ενα σπρευ, μια βαραντερο και ο ηρωας ντυμενος ετσι....


91802

liakaros
07/06/2007, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Prosexe omos giati ean se petyxei kanas pitsirikas me thn polyourethani sto xeri skymeno sto papi toy....... tha sou perasei to potamoploio kolaro, kai tha exei kai dikio leme

:wave2:

Μπα χλωμο το κοβω....απλως για να μην τους περασω εγω καποια στιγμη τα παπακια κολαρο και

εχω τρεχαματα με τους γονεις τους αστυνομιες κλπ κλπ προτιμησα να καταφυγω σε αυτην την λυση...

α και κατι αλλο...ΔΙΚΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ...

liakaros
07/06/2007, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Να προσέξεις μόνο, τωρα που είναι καλοκαίρι..... λόγω ζέστης....... μην σκάσει η φιάλη με την πολυουρεθάνη..... και κάνει την μαλακία που καβαλάς έργο τέχνης..... (μ@υνί δλδ - για να είμαστε και στο πνεύμα των ημερών)

Α κι εκείνο το κολάρο που λέει ο Julius..... μπορεί να πάρει κι άλλες μορφές... που δεν είναι της παρούσης να αναλυθούν.

Οπότε, συνιστώ ψυχραιμία

Και να σκασει μεσα στην μπαγκαζιερα θα σκασει...αρα στα απαυτα μου θα παρω αλλη, αλλα και την

μηχανη να κανει μπουρδελο χεστηκα οτι και να γινει φτιαζει...

Οσο για το αλλο που αναφερεις(το κολαρο) οπως ειπα και στον φιλο julius χλωμο το κοβω...απλως

καταφευγω σε τετοιες λυσεις γιατι δεν ειμαι σε θεση για τρεχαματα με γονεις και αλλες τετοιες μαλακιες

liakaros
07/06/2007, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
giati gia ton thorivo yparxei h timoria toy NOMOU kai MONO


ean se piaso gia opoiodipote logo epano sthn PERIOUSIA MOU na vazeis xeri, tha sou adiaso thn fiali me ton afro se opoia tripa sou vro eykairh.


opote anti na kanoume malakies me thn periousia ton allon kalytera na paroume thlefono sthn troxaia


:wave2:

Και ξαναλεω...ο καθενας καλο θα ειναι να προσεχει τις δικες του τρυπες γιατι οπως εχω βαρεθει να

λεω...ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΚΟΒΩ... οσο για την αστυνομια φιλε julius ξερεις πολυ καλα οτι ουτε θα ενδιαφερθει

να ερθει αλλα εστω και οτι το κανει οι ταραξιες θα βρισκοντε πολυ μακρια μεχρι να ερθει...

Υ.Γ δεν συνηθιζω να χαλαω ξενες περιουσιες και ουτε θα μου αρεσε να μου κανουν κατι τετοιο, αλλα εγω φιλε μου δεν προκαλεσα ποτε κανεναν ουτε και ενοχλησα, οσο και αν με επερνε και με περνει να το κανω...

liakaros
07/06/2007, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
+1


Ποιος απο αυτους που κραζουν σημερα δεν ειχε παπακι με Sebring i Motosport???

Εγω φιλε μου δεν ειχα...ενα κωλο-typhoon 50αρακι ειχα...

Nostra
07/06/2007, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
...ενα κωλο-typhoon 50αρακι ειχα...

εμ, από εκεί σου έμεινε η εμπάθεια με τις εξαγωγές και τις εξατμίσεις... :lol: :lol: :lol:




no offense, e?:winka:

sniper
07/06/2007, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Και να σκασει μεσα στην μπαγκαζιερα θα σκασει...αρα στα απαυτα μου θα παρω αλλη, αλλα και την

μηχανη να κανει μπουρδελο χεστηκα οτι και να γινει φτιαζει...

Οσο για το αλλο που αναφερεις(το κολαρο) οπως ειπα και στον φιλο julius χλωμο το κοβω...απλως

καταφευγω σε τετοιες λυσεις γιατι δεν ειμαι σε θεση για τρεχαματα με γονεις και αλλες τετοιες μαλακιες

Ωραίος....


Και ψάχναμε τον Παρανοϊκό Δολοφόνο με την πολυουρεθάνη......


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Το βαραντέρο κλάμπ δεν πουλάει ωτοασπίδες με το σήμα του κλαμπ επάνω; Να λύσεις το πρόβλημα και να μην μου αγχώνεσε;

Λεωνίδας
07/06/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Εγω φιλε μου δεν ειχα...ενα κωλο-typhoon 50αρακι ειχα... Δεν πιστεύω να πήγαινες και πολυκλαδικό, 4η δέσμη, απόφοιτος 1996-97 :confused: :confused: :confused: :confused:

liakaros
07/06/2007, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Δεν πιστεύω να πήγαινες και πολυκλαδικό, 4η δέσμη, απόφοιτος 1996-97 :confused: :confused: :confused: :confused:

ΩΠΑ ΩΠΑ ...
ΜΙΣΟ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΠΕΣΑΜΕ ΣΕ ΠΑΛΙΟ ΣΥΜΑΘΗΤΗ ΜΑΛΛΟΝ...

ΓΙΑ ΠΕΣ... ΓΙΑ ΠΕΣ...

liakaros
07/06/2007, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
ΩΠΑ ΩΠΑ ...
ΜΙΣΟ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΠΕΣΑΜΕ ΣΕ ΠΑΛΙΟ ΣΥΜΑΘΗΤΗ ΜΑΛΛΟΝ...

ΓΙΑ ΠΕΣ... ΓΙΑ ΠΕΣ...

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΣΟΥΒ. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ??????????????????????????????????????????

sniper
07/06/2007, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΣΟΥΒ . ..........



ΤΣΟΥΒ ????? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πόθεν το ΤΣΟΥΒ ;

liakaros
07/06/2007, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
ΤΣΟΥΒ ????? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πόθεν το ΤΣΟΥΒ ;

Ξερω τι λεω...

ΑΝ ειναι αυτος που νομιζω ξερει κι αυτος προς τι το ΤΣΟΥΒ!!!!!!!!!

Λεωνίδας
07/06/2007, 15:10
ε το μαλάκα αυτός είναι
άφησες τα αμάξια και πήρες καΐκι (varadero) ρε :confused: :confused: :confused:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε δε γίνονται αυτά λέμε :bawl:

liakaros
07/06/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ωραίος....


Και ψάχναμε τον Παρανοϊκό Δολοφόνο με την πολυουρεθάνη......


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Το βαραντέρο κλάμπ δεν πουλάει ωτοασπίδες με το σήμα του κλαμπ επάνω; Να λύσεις το πρόβλημα και να μην μου αγχώνεσε;

Ωτοασπιδες οχι δεν βγαζει...

Μονο καποτες σε διαφορες γευσεις και χρωματα...:smokin:

Λεωνίδας
07/06/2007, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Ωτοασπιδες οχι δεν βγαζει...

Μονο καποτες σε διαφορες γευσεις και χρωματα...:smokin: χαχααχχα μαζέψου ρε δεν είναι σχολείο εδώ θα φας ban :rolleyes:

Nostra
07/06/2007, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Ξερω τι λεω...

ΑΝ ειναι αυτος που νομιζω ξερει κι αυτος προς τι το ΤΣΟΥΒ!!!!!!!!!


ναι ο τσουβ.... είναι....


βεβαια πριν λιγες μερες τον πήγε "προυτς" αλλά τη γλυτωσε στο "τσακ" με λιγα μόνο "σκιτς" και "κιχ" λόγω "σπλατς" και "γλιτς", ο "φρρρρρ" τον κοίταγε σα χάνος όταν έκανε το "μπαμ" και μετά το "ντουπ" αλλά τελικά έκανε "pheeeeewwwwww" και με ένα απλό "πλοπ" στο πίσω μέρος του παντελονιού πήγε στο συνεργείο όπου του "χραααατς" την τσέπη... από την τσέπη δεν ακούγεται τίποτα πια ενώ όταν το σκέφτεται ο ίδιος κάνει λίγο "κλαψ". "Ουφ" τέλος καλό όλα καλά όμως και ο "Τσουβ" είναι κοντά μας με λίγα "αχ-βαχ" από το τριμμένο μπουτάκι του. Συνεχίζει κανονικά τα "χλάπα-χλούπα" και τα "γκλου-γκλου" κάθε μέρα. Λίγο "γκντάπα- της, γκντούπα-της" παραπάνω να έκανε θα αισθανόταν καλύτερα βέβαια αλλά δε βαριέσαι, καλύτερα περνάει αθόρυβος λίγο πριν το "πλιτς-πλιτς" στην κουρτινα του μπάνιου...

όσο για εμάς... "χάι-χούι" είμαστε... :wave2: :wave2:

sniper
07/06/2007, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Ωτοασπιδες οχι δεν βγαζει...

Μονο καποτες σε διαφορες γευσεις και χρωματα...:smokin:


Και τι τις κάνετε; Δώρα στις γκόμενες; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Πςςςςς πολλές ορμόνες έχουν τα παλικάρια μας στην Κρήτη.... :lol:

kalesin
07/06/2007, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
χαχααχχα μαζέψου ρε δεν είναι σχολείο εδώ θα φας ban :rolleyes:


ρε συ ΤΣΟΥΒ , ασε το παιδι να μιλησει....

:lol: :lol: :lol: :lol:

sniper
07/06/2007, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

ναι ο τσουβ.... είναι....


βεβαια πριν λιγες μερες τον πήγε "προυτς" αλλά τη γλυτωσε στο "τσακ" με λιγα μόνο "σκιτς", ο "φρρρρρ" τον κοίταγε σα χάνος όταν έκανε το "μπαμ" και μετά το "ντουπ" αλλά τελικά έκανε "pheeeeewwwwww" και με ένα απλό "πλοπ" στο πίσω μέρος του παντελονιού πήγε στο συνεργείο όπου του "χραααατς" την τσέπη... από την τσέπη δεν ακούγεται τίποτα πια ενώ όταν το σκέφτεται ο ίδιος κάνει λίγο "κλαψ". "Ουφ" τέλος καλό όλα καλά όμως και ο "Τσουβ" είναι κοντά μας με λίγα "αχ-βαχ" από το τριμμένο μπουτάκι του. Συνεχίζει κανονικά τα "χλάπα-χλούπα" και τα "γκλου-γκλου" κάθε μέρα. Λίγο "γκντούπα- της, γκντούπα-της" παραπάνω να έκανε θα αισθανόταν καλύτερα βέβαια αλλά δε βαριέσαι, καλύτερα περνάει αθόρυβος λίγο πριν το "πλιτς-πλιτς" στην κουρτινα του μπάνιου...

όσο για εμάς... "χάι-χούι" είμαστε... :wave2: :wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
07/06/2007, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
ρε συ ΤΣΟΥΒ , ασε το παιδι να μιλησει....

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ναι ρε καλά σου λέει....

Τι τον κόβεις ρε ΤΣΟΥΒ;

Εdit : Και δεν το έχει πάρει πρέφα ο BART ακόμα.... :lol: :lol: :lol:

kalesin
07/06/2007, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

ναι ο τσουβ.... είναι....


βεβαια πριν λιγες μερες τον πήγε "προυτς" αλλά τη γλυτωσε στο "τσακ" με λιγα μόνο "σκιτς" και "κιχ" λόγω "σπλατς" και "γλιτς", ο "φρρρρρ" τον κοίταγε σα χάνος όταν έκανε το "μπαμ" και μετά το "ντουπ" αλλά τελικά έκανε "pheeeeewwwwww" και με ένα απλό "πλοπ" στο πίσω μέρος του παντελονιού πήγε στο συνεργείο όπου του "χραααατς" την τσέπη... από την τσέπη δεν ακούγεται τίποτα πια ενώ όταν το σκέφτεται ο ίδιος κάνει λίγο "κλαψ". "Ουφ" τέλος καλό όλα καλά όμως και ο "Τσουβ" είναι κοντά μας με λίγα "αχ-βαχ" από το τριμμένο μπουτάκι του. Συνεχίζει κανονικά τα "χλάπα-χλούπα" και τα "γκλου-γκλου" κάθε μέρα. Λίγο "γκντούπα- της, γκντούπα-της" παραπάνω να έκανε θα αισθανόταν καλύτερα βέβαια αλλά δε βαριέσαι, καλύτερα περνάει αθόρυβος λίγο πριν το "πλιτς-πλιτς" στην κουρτινα του μπάνιου...

όσο για εμάς... "χάι-χούι" είμαστε... :wave2: :wave2:

:a24:

τοκ τοκ τοκ

liakaros
07/06/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ε το μαλάκα αυτός είναι
άφησες τα αμάξια και πήρες καΐκι (varadero) ρε :confused: :confused: :confused:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε δε γίνονται αυτά λέμε :bawl:


Eιδες ειδες?????

Αφησα τις βαρκες με τις 4 ροδες και επιασα τις αλλες με τις 2


Ε ρε πουστη μικρος που ειναι ο κοσμος:smokin:

Nik0s
07/06/2007, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΣΟΥΒ. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ??????????????????????????????????????????


Τη δραματική μουσική γρήγορα και το πλάνο από τους 2 που τρέχουν στην παραλία να αγκαλιαστούν !!!!


ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΛΕΜΕ!!!

:lol: :lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol: :lol:

liakaros
07/06/2007, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Τη δραματική μουσική γρήγορα και το πλάνο από τους 2 που τρέχουν στην παραλία να αγκαλιαστούν !!!!


ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΛΕΜΕ!!!

:lol: :lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol: :lol:

Αφου ο λακαμας εγινε μονιμος αθηναιος....

Ασε ρε μαλακα την Αθηνα και ελα παλι κατω να ζησεις σαν ανθρωπος!!!!!!!!!

Ξερεις...καθαρος αερας,φαι της μαμας και τετοια..

Αληθεια ποτε θα κατεβεις???

Nostra
07/06/2007, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Τη δραματική μουσική γρήγορα και το πλάνο από τους 2 που τρέχουν στην παραλία να αγκαλιαστούν !!!!


πόσο σ' αγαπώ ...κανείς δε ξέρει ....

πόσο σ'αγαπώ.... γλυκό μου ταίριιιιι...

ένα πρωινό...... σ' αγαπώωωωωωωωω.....


91836

Julius
07/06/2007, 15:44
Leonida ama theleis na se kano rename st TSOYYYYYYYV pes mou bro ok???


:rotflmao:

liakaros
07/06/2007, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
πόσο σ' αγαπώ ...κανείς δε ξέρει ....

πόσο σ'αγαπώ.... γλυκό μου ταίριιιιι...

ένα πρωινό...... σ' αγαπώωωωωωωωω.....

ΑΑΑΧΧΧΑΧΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Και που να μας δεις και τους δυο πανω στο typhoon,τοτε που ο ΤΣΟΥΒ ηταν δυναμη οχι αστεια...,

να προσπαθουμε να ανεβουμε την ανηφορα του Αϊ Γιαννη για να τον παω σπιτι του και να μην

τραβαει ο τυφωνας μια λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θυμασαι ρε???:rotflmao:

Λεωνίδας
07/06/2007, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Αφου ο λακαμας εγινε μονιμος αθηναιος....

Ασε ρε μαλακα την Αθηνα και ελα παλι κατω να ζησεις σαν ανθρωπος!!!!!!!!!

Ξερεις...καθαρος αερας,φαι της μαμας και τετοια..

Αληθεια ποτε θα κατεβεις??? Το σκέφτομαι ρε ...
Για Ιούλιο - Αύγουστο με βλέπω :beer: :beer:

sniper
07/06/2007, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
.......

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΣΟΥΒ. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ??????????????????????????????????????????


Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
.......

Ε ρε πουστη μικρος που ειναι ο κοσμος:smokin:

Καλά το πας..... για συνέχισε..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
07/06/2007, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Καλά το πας..... για συνέχισε..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: άσε μας ρε και συ με το καγκουρόπαπο σου :lol: :lol:

Λεωνίδας
07/06/2007, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
ΑΑΑΧΧΧΑΧΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Και που να μας δεις και τους δυο πανω στο typhoon,τοτε που ο ΤΣΟΥΒ ηταν δυναμη οχι αστεια...,

να προσπαθουμε να ανεβουμε την ανηφορα του Αϊ Γιαννη για να τον παω σπιτι του και να μην

τραβαει ο τυφωνας μια λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θυμασαι ρε???:rotflmao: Ασύστολα ψεύδη :mad: :mad: :mad:
Μάλλον τα 'χεις μπερδέψει με τη φορά που δεν μπορούσες ούτε να σταθείς στο μηχανάκι από τα κρασιά και σε κουβαλάγαμε :rolleyes:

εποχές....

kalesin
07/06/2007, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
ΑΑΑΧΧΧΑΧΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Και που να μας δεις και τους δυο πανω στο typhoon,τοτε που ο ΤΣΟΥΒ ηταν δυναμη οχι αστεια...,

να προσπαθουμε να ανεβουμε την ανηφορα του Αϊ Γιαννη για να τον παω σπιτι του και να μην

τραβαει ο τυφωνας μια λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θυμασαι ρε???:rotflmao:


πατατακιααα

σαμαλιιιι

πορτοκαλαδεεεες

σποριααααα

εχω λεγετεεεεεεε


:a014: :a014: :a014: :a014:

Λεωνίδας
07/06/2007, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Leonida ama theleis na se kano rename st TSOYYYYYYYV pes mou bro ok???


:rotflmao: Ευχαριστώ ρε να 'σαι καλά θα το 'χω υπόψη :a43: :a43:

liakaros
07/06/2007, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ασύστολα ψεύδη :mad: :mad: :mad:
Μάλλον τα 'χεις μπερδέψει με τη φορά που δεν μπορούσες ούτε να σταθείς στο μηχανάκι από τα κρασιά και σε κουβαλάγαμε :rolleyes:

εποχές....

ΠΩ ΠΩ........ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....

ΠΟΥ ΜΕ ΓΥΡΝΑΓΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΡΑΣΟΚΑΤΑΝΥΞΗ ΣΤΟΥ ΑΛΙΚΑΜΠΙΩΤΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΣΒΗΣΑ ΤΟ

ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΠΕΤΑΞΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ Ε??????

Λεωνίδας
07/06/2007, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
ΣΟΥ ΕΣΒΗΣΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΠΕΤΑΞΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ Ε?????? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


σταμάτα το σκίσαμε το forum
μπορούμε να γράφουμε όλη μέρα :wacko:

Nostra
07/06/2007, 15:56
:a014: :a014: :a014: :a014: :a014: :a014: :a014:


σε λίγο θα μας πούνε και για την ομαδική μαλ...κία όταν βλέπανε το Malena...

Λεωνίδας
07/06/2007, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
:a014: :a014: :a014: :a014: :a014: :a014: :a014:


σε λίγο θα μας πούνε και για την ομαδική μαλ...κία όταν βλέπανε το Malena... αυτό ρε βγήκε όταν ήμουν φοιτητής
www.imdb.com/title/tt0213847/

επίσης δεν το έχω δει ακόμα, καλό είναι :confused: :confused:

Nostra
07/06/2007, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
αυτό ρε βγήκε όταν ήμουν φοιτητής
www.imdb.com/title/tt0213847/



μπα! πήρατε και bachelor ομαδικής μαλ...κίας? :confused: :confused: :confused:





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
07/06/2007, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
μπα! πήρατε και bachelor ομαδικής μαλ...κίας? :confused: :confused: :confused:





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: α να χαθείς χουντογκεσταπίτη :mad: :mad: :mad: :mad:

Cpt. Haddock
07/06/2007, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Τη δραματική μουσική γρήγορα και το πλάνο από τους 2 που τρέχουν στην παραλία να αγκαλιαστούν !!!!


ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΛΕΜΕ!!!

:lol: :lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol: :lol:


Κατι παρόμοιο (http://www.youtube.com/watch?v=5A1KZKksGKE)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

liakaros
07/06/2007, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


σταμάτα το σκίσαμε το forum
μπορούμε να γράφουμε όλη μέρα :wacko:

Oντως...ασε που θα μας παρεξηγησουν κιολας...

Δε μου λες...Ο Μακης τι κανει??

Τελειωσε με σπουδες στρατους και τετοια??? Δεν το βλεπω πουθενα εδω...

Εχει γουστο να εμεινε καμμια Αγγλια κι αυτος μονιμα...

Nostra
07/06/2007, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
α να χαθείς χουντογκεσταπίτη :mad: :mad: :mad: :mad:


:lol: :lol: :lol: :lol:

κι εκεί που κάνατε "πλιτς-πλιτς" γυρίζει ο ένας στον άλλον και λέει

- "πλητ'ς, πλήτ'ς" ?

- πλήτω... αλλά ευτυχώς που έχουμε παρέα!!!







:lol: :lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
07/06/2007, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Oντως...ασε που θα μας παρεξηγησουν κιολας...

Δε μου λες...Ο Μακης τι κανει??

Τελειωσε με σπουδες στρατους και τετοια??? Δεν το βλεπω πουθενα εδω...

Εχει γουστο να εμεινε καμμια Αγγλια κι αυτος μονιμα... Δεν κοιτάς τα πμ σου σιγά σιγά :wave2:

Λεωνίδας
07/06/2007, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
:lol: :lol: :lol: :lol:

κι εκεί που κάνατε "πλιτς-πλιτς" γυρίζει ο ένας στον άλλον και λέει

- "πλητ'ς, πλήτ'ς" ?

- πλήτω... αλλά ευτυχώς που έχουμε παρέα!!!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

kalesin
07/06/2007, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Oντως...ασε που θα μας παρεξηγησουν κιολας...

Δε μου λες...Ο Μακης τι κανει??




πες μου τωρα οτι μιλαμε για τον διασημο μακη.....

εδω θα ξημερωσουμε...

:smokin: :smokin: :smokin:

Λεωνίδας
07/06/2007, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
πες μου τωρα οτι μιλαμε για τον διασημο μακη.....

εδω θα ξημερωσουμε...

:smokin: :smokin: :smokin: Δυστυχώς για σένα μικρή μου Τατιάνα στα Χανιά τους μισούς Μανώληδες τους λέμε Μάκηδες οπότε όχι, μιλάμε για άγνωστο (σε εσάς) Μάκη :wave2: :wave2:

kalesin
07/06/2007, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Δεν κοιτάς τα πμ σου σιγά σιγά :wave2:


λογοκριτη

χουντογκασταπιτη

ασε το παιδι να μιλησει ελευθερα ρεεεεε


καταπιεστη


:mad: :mad: :mad:

lampros_fazer
07/06/2007, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
αυτό ρε βγήκε όταν ήμουν φοιτητής
www.imdb.com/title/tt0213847/

επίσης δεν το έχω δει ακόμα, καλό είναι :confused: :confused:
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ταινία..αν τελειώνεις το γυμνάσιο ή ξεκινάς λύκειο..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
07/06/2007, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κατι παρόμοιο (http://www.youtube.com/watch?v=5A1KZKksGKE)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λάθος μάστορα....

Εδώ (http://www.youtube.com/watch?v=IDPOz9L2wk4) μιλάνε τα μάτια..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

liakaros
07/06/2007, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Δεν κοιτάς τα πμ σου σιγά σιγά :wave2:

ΣΩΣΤΟΣ:beer:

Λεωνίδας
07/06/2007, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Λάθος μάστορα....

Εδώ (http://www.youtube.com/watch?v=IDPOz9L2wk4) μιλάνε τα μάτια..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: από πού ήρθαν άραγε αυτά.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Λεωνίδας
07/06/2007, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κατι παρόμοιο (http://www.youtube.com/watch?v=5A1KZKksGKE)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Φουλάρια, αγγλικά μηχανάκια, πρόχειρα gay links...
Τι να σε πω ρε πακ10 αν δεν έχεις τύχη με τις γυναίκες...
Εμείς πάλι φίλοι σου θα είμαστε :a9:

Nostra
07/06/2007, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Φουλάρια, αγγλικά μηχανάκια, πρόχειρα gay links...
Τι να σε πω ρε πακ10 αν δεν έχεις τύχη με τις γυναίκες...
Εμείς πάλι φίλοι σου θα είμαστε :a9:


sosTa! τί μας νοιάζει εμάς αν την ξεταπώνει την εξάτμιση... ?


όλοι οι καλοί ..του χωράνε...
:D

FestoNero
07/06/2007, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
sosTa! τί μας νοιάζει εμάς αν την ξεταπώνει την εξάτμιση... ?


όλοι οι καλοί ..του χωράνε...
:D ΜΛΚ Τασο, οτι και να παιρνεις ρε φιλε,
δωσε και μενα, πληρωνω οσο οσο λεμε!!!!!
Εχω πεθανει!!!
Δωστε μου εναν καφε να τον φτυσω στην οθονη μου!!!!
:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

liakaros
07/06/2007, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
στη μηχανη σου εσυ δηλαδη δεν θα βαζες acrapovic αμα στη χαριζανε?:rolleyes:

Oχι δεν θα εβαζα γιατι:

α)Δεν εχω κανενα προβλημα με τον ηχο που βγαζει το μηχανακι μου,μου αρεσει ετσι οπως ειναι...

β)Δεν εχω κανα ζορι να ανεβασω την δυναμη του μηχανακιου μου γιατι ετσι κι αλλιως απο οση εχει

εγω δεν χρησιμοποιω ουτε την μιση καθ'οτι ειμαι κουλος οδηγος...

γ)Τα χρηματα για την ακραπα θα προτιμουσα να τα εδινα για ενα gps TOM TOM,πιο πολυ τοπο θα επιαναν...

liakaros
07/06/2007, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Σωστός!

Αν και παπάρας με aftermarket εξάτμιση προσπαθώ να πηγαίνω οσο πιο σιγά μπορώ μέσα απο πολυπληθείς δρόμους για να μην ενοχλώ.

Είπαμε: καλό το γκάζι αλλα σεβασμός ρε φούστη μου στον αλλο που έχει μωρό ή για οποιοδήποτε λόγο δεν κοιμήθηκε στην ώρα του (23:00-07:00 ωράριο).

Ειδικά αυτά τα μλκστήρια που το κάνουνε επίτηδες κατα τις 01:00, 02:00 ή και πολύ αργότερα είναι για πολύ :a021:

Ασε φιλε Νικο...αυτο το ωραριο που λες το τρωω στην μαπα αρκετες φορες το μηνα και σε δουλεια

ακριβως απεναντι απο την αγορα και σκεψου οτι εκτως του οτι σπανε τα δικα μου νευρα με τα

παρεακια που μαζευοντε απεναντι σπανε και αλλων τα νευρα οι οποιοι μπορει να ειναι ενιοτε

υπουργοι...βουλευτες...στρατηγοι...και δεν ξερω και γω τι αλλο...

Ε,και ποιος θα τα ακουσει βραδυατικα τα παραπονα? Εγω που θα ειμαι ο πρωτος ευχερος...λες και

εγω την δημιουργω ολη αυτη τη φασαρια...

Λεωνίδας
07/06/2007, 19:57
είστε και συνάδελφοι (αν δεν το ξέρετε) Νίκο και Ηλία :wave2:

liakaros
07/06/2007, 20:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Να προσέξεις μόνο, τωρα που είναι καλοκαίρι..... λόγω ζέστης....... μην σκάσει η φιάλη με την πολυουρεθάνη..... και κάνει την μαλακία που καβαλάς έργο τέχνης..... (μ@υνί δλδ - για να είμαστε και στο πνεύμα των ημερών)

Α κι εκείνο το κολάρο που λέει ο Julius..... μπορεί να πάρει κι άλλες μορφές... που δεν είναι της παρούσης να αναλυθούν.

Οπότε, συνιστώ ψυχραιμία

Και κατι που ξεχασα να σου πω φιλε sniper για την μαλακια που ειπες οτι καβαλαω...

εγω αυτο το μηχανακι γουσταρα αυτο μπορουσα να παρω και αυτο το μηχανακι μονο που το βλεπω

καυ@@ωνω, τωρα αν εσυ θεωρεις το δικο σου μηχανακι ομορφοτερο γρηγοροτερο η τελος παντων

λιγοτερο μαλακια απο το δικο μου μπραβο σου,αλλα κρατα την αποψη σου για τον εαυτο σου...

Και κατι τελευταιο...να κακοχαρακτηριζεις μηχανακια τα οποια ειναι χειροτερα απο το δικο σου...

εκτως και αν νομιζεις οτι εσυ καυαλας καμμια agusta F1...

ANTE ΜΠΡΑΒΟ ΜΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΟΤΙ ΑΧΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΟΛΙΣ ΔΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ

VARA ΚΑΤ'ΥΕΥΘΕΙΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΧΟΛΙΟ

liakaros
07/06/2007, 20:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
είστε και συνάδελφοι (αν δεν το ξέρετε) Νίκο και Ηλία :wave2:


Να σου πω το καταλαβα με το που ειπε για το ωραριο...

απλως ηθελα να του δωσω το στιγμα μου...

Ασχετο...ρε συ το msn σημερα δεν λεει να δουλεψει...αλλα δεν πειραζει....ΤΩΡΑ ΚΟΥΦΑΛΑ ΣΕ ΒΡΗΚΑ,

ΑΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΡΗΖΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕΣΑ...ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΗΣΕ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΝΑ ΤΑ

ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ Ε?

Λεωνίδας
07/06/2007, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Να σου πω το καταλαβα με το που ειπε για το ωραριο...

απλως ηθελα να του δωσω το στιγμα μου...

Ασχετο...ρε συ το msn σημερα δεν λεει να δουλεψει...αλλα δεν πειραζει....ΤΩΡΑ ΚΟΥΦΑΛΑ ΣΕ ΒΡΗΚΑ,

ΑΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΡΗΖΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕΣΑ...


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΗΣΕ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΝΑ ΤΑ

ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ Ε? Οπωσδήποτε ρε! :wave2:

liakaros
07/06/2007, 20:44
Δε μου λες ρε συ....

Εσενα σε ειχα για πιο chopero-κατασταση κατι σε dragstar ας πουμε...

το cbf πως προεκυψε???

Πες μου οτι αλλαξες και μουσικα ακουσματα τωρα να με στειλεις τελειως...

θα φαω τις ψωλ@@τριχες μου λεμεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!