PDA

View Full Version : Σπρέι Σιλικόνης....??



motaba
06/06/2007, 12:22
Τέλος τα πλαστικά έχουν τις φυσιολογικές γρατζουνιές αν και το μηχανάκι μετά από κάθε έξοδο πλένεται και τρώει ένα δοχείο σπρέυ σιλικόνης.

Στην αγγελία του DirtBird γράφει ότι το μηχανάκι τρώει κι ένα σπρέι σιλικόνης μετά το πλύσιμο...

Γιατί ??

Φαντάζομαι ότι είναι αραχτό μέχρι την επόμενη enduroβόλτα / αγώνα αλλά, τι προσφέρει το σπρέι σιλικόνης στην κατάσταση αναμονής ....??



:wave2:

OldMan
06/06/2007, 12:37
Γιατί δεν ρωτάς τον Ditrbird ??? :D

motaba
06/06/2007, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Γιατί δεν ρωτάς τον Ditrbird ??? :D

Ούτε εσύ ξέρεις...:sad: :smokin: :D

Dirtbird ? Γιατί ?

OldMan
06/06/2007, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από motaba
Ούτε εσύ ξέρεις...:sad:
Ξέρω, αλλά επειδή είναι άκρως υποτιμητικό για τον ίδιο (και για το μηχανάκι του), αποφεύγω να απαντήσω ...!!! :D

(ας το κάνει ο ίδιος...):winka:

dirtbird
06/06/2007, 13:08
καθαρίζει-γυαλίζει-προστατεύει..... :smokin: :smokin: :smokin:

fantacid
06/06/2007, 13:25
...............k γλιστραααααααααααααααει!!!!


:lol: :lol:

danaos75
06/06/2007, 14:36
...............k γλιστραααααααααααααααει!!!!

εκανα το λαθος και εβαλα στην σελα μια μερα και δεν καθοταν ο πισινος στην σελα, σε καθε φρεναρισμα ημουν στο ντεποζιτο και σε καθε επιταχυνση στην βαλιτσα πισω...

γλυστραει δεν θα πει τιποτα το ατιμο..
:lol: :lol: :lol:

STOYBI
06/06/2007, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ξέρω, αλλά επειδή είναι άκρως υποτιμητικό για τον ίδιο (και για το μηχανάκι του), αποφεύγω να απαντήσω ...!!! :D

(ας το κάνει ο ίδιος...):winka:

Ο κυριως λογος ειναι οτι δεν ξερενονται τα πλαστικα με την πολυκαιρια και γλιτωνεις απο αρκετα σπασιματα !!!

Συνισταται η μπολικη χρηση του κατω απο τα φτερα στην περιπτωση πουαμεσως μετα θα βγεις βολτα και θα βρεις μπολικη λασπη καθως για ενα <<χρονικο>> διαστημα αποτρεπει το στουμπωμα των φτερων απο την πολλη λασπη.....

:beer: :beer:

:wave2:

dirtbird
06/06/2007, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ξέρω, αλλά επειδή είναι άκρως υποτιμητικό για τον ίδιο (και για το μηχανάκι του), αποφεύγω να απαντήσω ...!!! :D

(ας το κάνει ο ίδιος...):winka:

Tεσπα.....


Το ότι το χρησιμοποιώ νομίζω ότι φτάνει.....


Τα υπόλοιπα είναι περιττά....













:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:
















































:p :p :lol: :lol: