PDA

View Full Version : Innova vs Crypto



ToxicWaste
08/06/2007, 13:34
Καλησπέρα σε όλους,

Είμαι νέος στο forum, για την ακρίβεια είναι το πρώτο μου post και έχω μια πολύ κοινή ερώτηση που θα ήθελα να κάνω. Είμαι σίγουρος ότι έχει ξαναγίνει 1000 φορές, αλλά πρέπει να ρωτήσω:

Innova ή Crypto;

Τι να πάρω ρε παιδιά; Οι μισή φίλοι και γνωστοί μου λένε το ένα, οι άλλοι μου λένε το άλλο. Έχω ζαλιστεί και δεν ξέρω τι να διαλέξω.

Αν δεν βαριέστε και γνωρίζετε κάτι σχετικό, στείλτε μια απάντηση να δω και την δική σας γνώμη!

Ευχαριστώ πολύ :beer:
Φιλικά!

lampros_fazer
08/06/2007, 13:49
ΔΑΓΚΩΤΟ το νέο Crypton..

(κάπου είχε γίνει μια παρόμοια συζήτηση..)

:wave2:

paris-3
08/06/2007, 13:52
Δες και το καινούριο Innova injection που πρέπει να κυκλοφόρησε ήδη.Πάντως από innova εγώ και πολύ άλλοι είμαστε ευχαριστημένοι, όπως υποθέτω και πολλοί που έχουν crypton..οπότε δες τι σε βολεύει εσένα περισσότερο καθώς και τιμές κτλ..!

nasos7
08/06/2007, 14:20
kita kati exo akoush gia ena neo crypton an k den toxo dei pados ego tha anafertho safto tou 2006 to inova ine poli kalitero apo to crypton apo kataskebastikh apopsh exi kalhterh piothta ine pio grigoro kalitera frena den trizh giati os sinithos ta crypton meta ta 90 pezoun , trizoun poli ala to inova den maresh se omorfia ala afta ine apopsh tou kathenos :ninja:

lampros_fazer
08/06/2007, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από nasos7
kita kati exo akoush gia ena neo crypton an k den toxo dei pados ego tha anafertho safto tou 2006 to inova ine poli kalitero apo to crypton apo kataskebastikh apopsh exi kalhterh piothta ine pio grigoro kalitera frena den trizh
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ..(?)

Δεν τρίζει το Innova..;;; :eyepop: Άσε το ταμπούρο πίσω (μάλλον έχει διορθωθεί στα καινούργια)..

Μάλλον μόνο σε φωτό το έχεις δει..

ToxicWaste
08/06/2007, 15:19
Η αλήθεια είναι ότι έχω ακούσει και εγώ πως το Ιnnova τρίζει άσχημα. Δεν έχω ακούσει κάτι αντίστοιχο για το Crypto. Τώρα να περιμένω για κάποιο καινούργιο Crypto, δεν νομίζω γιατί θα είναι σίγουρα εκτός του budget μου. Μέχρι 2000 θέλω να δώσω και όχι παραπάνω. Σίγουρα το καινούργιο Crypto θα ξεπερνάει τα 2000... Από ότι έχω ακούσει μάλλον γύρω στα 2300 κάνει!!!
ΤΖΙΖ!!!

675
08/06/2007, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
ΔΑΓΚΩΤΟ το νέο Crypton..

(κάπου είχε γίνει μια παρόμοια συζήτηση..)

:wave2:


ΔΑΓΚΩΣΕ ΤΟ ΛΕΕΕΜΕ:evil:


οπως ειναι μη κωλλοσεις στο ψυγειο!
ουτε στα 13μιση αλογακια του:evil: :smokin:


92056

675
08/06/2007, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ..(?)

Δεν τρίζει το Innova..;;;


:rolleyes:


το κωλο-ταμπουρο τριζει του σκοτωμου τι λεμε τωρα...:sick:

paris-3
08/06/2007, 17:47
Ε κοίτα αν είναι να πάρεις το παραπάνω εικονιζόμενο crypton νταξ πάω πάσο:p :D

675
08/06/2007, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από paris-3
Ε κοίτα αν είναι να πάρεις το παραπάνω εικονιζόμενο crypton νταξ πάω πάσο:p :D


ειναι αργαλειο ε?:wacko:


:beer: :wave2:

OzZzZzY
08/06/2007, 17:53
τυφλα να χει το townmate

675
08/06/2007, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
τυφλα να χει το townmate

:smilea:

675
08/06/2007, 17:59
τωρα τι θες να τ αμολησω και να χουμε αλλα...:rolleyes:

ToxicWaste
08/06/2007, 22:28
Λοιπόν guys, πήγα Βύνιο και ο πωλητής εκεί μου είπε ότι το καινούργιο Innova 125i είναι καλό για τον οικογενειάρχη που θέλει να κάνει τις δουλίτσες του, τα ψωνάκια του, γιατί παίρνει και γάντζους στην ποδιά, αλλά από την άλλη το Crypton μου είπε είναι σκυλί και πιο όμορφο και εκτός αυτού είναι χαλαρά καλύτερο παπί. Καλά μιλάμε για πολύ μπέρδεμα όχι μαλ....ς!!! Τι να πω; Είδα και έναν πιτσαδόρο στο δρόμο μετά, τον οποίο τον σταμάτησα και ο οποίος οδηγούσε το Crypton και μου είπε ότι βγάζει προβλήματα στο φανάρι και πως καίει λάδια σαν τρελό...
Υπάρχει κάποιος που να είχε και τα δύο;
Χλωμό έεε;

OzZzZzY
08/06/2007, 22:36
κρυπτον εχουν τα περισσοτερα ντελυβεραδικα (οχι πως αυτο σημαινει κατι)..δεν νομιζω να ναι προβληματικο :rolleyes:

nasos7
09/06/2007, 14:25
emena pados mhxanika maresh to inova:p ala se omorfia to crypton :eyepop: kata th gnomh prospathise na pareis bolta kai ta dio apo filous kai meta apofashse

675
10/06/2007, 08:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
κρυπτον εχουν τα περισσοτερα ντελυβεραδικα (οχι πως αυτο σημαινει κατι)..δεν νομιζω να ναι προβληματικο :rolleyes:


οντως....


δεν νομιζω να βγαζει προβληματα το κρυπτον ρε παιδια ελεος...
πιστευω πως βλεπουμε πολλα ιννοβα στο δρομο λογω μαρκας περισσοτερο, οχι οτι δεν ειναι καλα προς θεου ....


αλλα δε ξερω πως αλλιως να το εξηγησω ...:sick:

675
10/06/2007, 08:04
αφου ομως θελεις και την καγκουραδα σου παρε το κρυπτον το 135 το καινουριο χαλαρα...:winka:

xampos
27/09/2007, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
αφου ομως θελεις και την καγκουραδα σου παρε το κρυπτον το 135 το καινουριο χαλαρα...:winka:

γιατι τι εχει ο κρυπτονας ρε :mad: :mad:

x-origin
03/10/2007, 20:48
ειμαι ακριβως στην ιδια θέση..και κατεληξα στο crypton Rγια τον λογο το οτι εχει φθηνοτερα ανταλακτικα με εμγαλη διαφορα απο το innova και ειναι κατα γενικα πλαισια πιο ποιοτηκο και αξιοπιστο!ειχα φιλο που πηγαινε το crypton R του χωρις να τουθ βαλει λαδι και δεν του ειχε βγαλει τιποτα μηλαμε το εσκιζε οσο δεν πηγαινε καλα αυτο δεν λεει κατι αλλα γενικα μου εμπνεει πιο πολυ εμπηστοσινη σε σχεση με το innova!:)