PDA

View Full Version : Τι να αλλάξω για να γίνει καλύτερα εμφανισιακά?



Astraxan16
10/06/2007, 19:17
Είμαι καινούργιος στο φόρουμ και θέλω να με βοηθήσετε να αλλάξω κάπως ένα SUZUKI παπάκι που έχω…Είναι 100cc και θα σας δείξω φωτογραφία για το πώς περίπου είναι!
Μπορείτε να με βοηθήσετε? Ξέρω ότι το μηχανάκι είναι αρχαίο αλλά αυτό έχω και δεν θέλω να αλλάξω! Ευχαριστώ προκαταβολικά!


92401

liakaros
10/06/2007, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Astraxan16
Είμαι καινούργιος στο φόρουμ και θέλω να με βοηθήσετε να αλλάξω κάπως ένα SUZUKI παπάκι που έχω…Είναι 100cc και θα σας δείξω φωτογραφία για το πώς περίπου είναι!
Μπορείτε να με βοηθήσετε? Ξέρω ότι το μηχανάκι είναι αρχαίο αλλά αυτό έχω και δεν θέλω να αλλάξω! Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Mας δουλευεις η μας επεξεργαζεσαι??
Αυτο ειναι scooter στην φωτο και εμενα να σου πω μια χαρα καινουριο μου φαινεται...:eyepop: :eyepop:

Astraxan16
10/06/2007, 19:43
Φίλε το μηχανάκι είναι αυτόματο,10 χρονών και είναι 100cc.Η φώτο που έδειξα είναι για το πως περίπου είναι!

Astraxan16
10/06/2007, 19:44
Πως είναι τα πλαστικά το σχεδιό του κ.τ.λ...Κατάλαβες?

kiriakost
10/06/2007, 20:06
Ας μην απαντήσει κανένας άλλος , γιατί αυτός εδώ θα μας δείρει κιόλας .. :lol:

liakaros
10/06/2007, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Astraxan16
Φίλε το μηχανάκι είναι αυτόματο,10 χρονών και είναι 100cc.Η φώτο που έδειξα είναι για το πως περίπου είναι!

Λοιπον...με ενα στουπι λιγο πετρελαιο και μερικα σπιρτα,πιστευω οτι θα δικαιωθεις απο το αποτελεσμα...:wave2:

tifoefs
10/06/2007, 21:27
Μη τον ακους τον απο πανω οροφο !!

Φερτο κατα δω στα βορεια προαστεια να του μαθω κολυμπι στο Ρηνο. Μετα αν θες το βαφεις περτικαλι ...

:wacko:

fantacid
10/06/2007, 21:28
βαφτο πρωτα μπλε κ θα σου τι θα κανεις μετα!

OrEsTiS82
10/06/2007, 21:31
Βαλε Acrapo να πυροβολαει ακομα καλυτερα!!!

FestoNero
10/06/2007, 21:33
Αναλογα με το ποσα χρηματα διαθετεις, μπορεις να του βαψεις τα πλαστικα και να το κανεις να μοιαζει καινουργιο..
Θα σου βγει ακριβα βεβαια.
Η λυση του σπρει ειναι σχετικα επικινδυνη, επειδη λογω των χημικων συστατικων και του ηλιου παιζει εντονα να σπανε τα πλαστικα σου..
Ο χρηστης KeLeYTiS κατι θα ξερει για το θεματακι σου..

Δεν ξερω αν σε συμφερει να το κανεις βεβαια, παιζει να σου βγει πιο ακριβο και απο το κοστος του σκουτερ.

Αλλιως, η ευκολη λυση, γεμισε το αυτοκολλητα.
Suzuki, gsx-r, καμια μαρκα ρουχων, ο χωρος κλιματιζεται κλπ..
:wave2:


ΥΓ:
Παιδια, νταξ, σπαμ σπαμ, και το θεμα μπορει να μη σας φαινεται σοβαρο, αλλα καλο θα ηταν να κρατουσατε τις σκεψεις σας για τον εαυτο σας αν δεν προκειται να βοηθησετε..
Μπορειτε να κανετε δημιουργικο σπαμ (creative spam), γραφοντας τη παπαριτσα σας και απαντωντας σοβαρα πιο κατω..

fantacid
10/06/2007, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero

ΥΓ:
Παιδια, νταξ, σπαμ σπαμ, και το θεμα μπορει να μη σας φαινεται σοβαρο, αλλα καλο θα ηταν να κρατουσατε τις σκεψεις σας για τον εαυτο σας αν δεν προκειται να βοηθησετε..
Μπορειτε να κανετε δημιουργικο σπαμ (creative spam), γραφοντας τη παπαριτσα σας και απαντωντας σοβαρα πιο κατω..


σσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!

εισαι πολυ μπροστα !!!

:a23: :a23: :a23: :a23:

liakaros
10/06/2007, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero



ΥΓ:
Παιδια, νταξ, σπαμ σπαμ, και το θεμα μπορει να μη σας φαινεται σοβαρο, αλλα καλο θα ηταν να κρατουσατε τις σκεψεις σας για τον εαυτο σας αν δεν προκειται να βοηθησετε..
Μπορειτε να κανετε δημιουργικο σπαμ (creative spam), γραφοντας τη παπαριτσα σας και απαντωντας σοβαρα πιο κατω.. [/B]

Σωστος εχω να πω...

:beer: :beer:

kiriakost
10/06/2007, 22:22
Ζμπάμ και ζμπούμ οι κουμπουριές, φυτεύεις βόλια μέσα στις καρδιές ... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ρε σεις , του είπατε να το βάλει φωτιά , και του κρύψατε τον πυροσβεστήρα !!


Ζμπάμ mode off .

Δεν σνομπάρουμε σε αυτό το φόρουμ απο ποδήλατα μέχρι νταλίκες , αυτό που όμως δεν αντέχουμε είναι η επιθετική συμπεριφορά .

Θα παρακαλέσω , να μην δώσουμε συνέχεια , ο μικρός το πήρε το μάθημα . :a26: