PDA

View Full Version : eimai αντιολυμπιακος



orizontas
11/06/2007, 23:48
EKEINH



Ήμουν εντελώς κενός σαν άνθρωπος πριν ΤΗΝ γνωρίσω. Το μόνο πράγμα που μου έδινε χαρά ήταν να βλέπω τον ολυμπιακό να χάνει. Έχανε; Ήμουν ευτυχισμένος. Κέρδιζε; Ήμουν δυστυχής.

Άδειος. Τελείως άδειος από αληθινά συναισθήματα, αγάπη και ζωή. Ήθελα να το αλλάξω αυτό. Δεν μπορούσα όμως. Κάθε φορά που ξεκόλλαγα, μετά από λίγο ξαναγύριζα στα ίδια.

Και ξαφνικά μπήκε ΕΚΕΙΝΗ στη ζωή μου. Ήταν μια οπτασία. Δεν είχα ξανανιώσει
έτσι. ΤΗΝ αγάπησα από την πρώτη στιγμή. Η καρδιά μου γέμισε από τρυφερά
συναισθήματα.

Επιτέλους, τώρα πια δε με ένοιαζε το ποδόσφαιρο. Σκεφτόμουν μόνο ΕΚΕΙΝΗ. Όταν με κοίταζε ένιωθα την καρδιά μου να φτερουγίζει. Επιτέλους για πρώτη φορά στη ζωή μου ήμουν γεμάτος από πραγματικά συναισθήματα.

Ένιωσα την ανάγκη να γράψω ένα ποίημα για χάρη ΤΗΣ. Πως θα μπορούσα όμως να το κάνω; Θα τα κατάφερνα; Δεν είχα καμία σχέση με κάτι τέτοιο. Χμμμμμμ… Θα άφηνα την καρδιά μου να γράψει. Θα έκλεινα τα μάτια. Θα έπιανα το στυλό και η ψυχή θα οδηγούσε το χέρι μου.

Και η τρυφερή ψυχή μίλησε. Αυθόρμητη και ελεύθερη. Τίποτε πια δε θα με γύριζε πίσω.






Βλέπω το σώμα σου που ‘ναι σαν κρίνο
Κι από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω
Κι όλη η φύση ανθεί για μας
Γαμιέται ο θρύλος κι ο Πειραιάς

EVI
11/06/2007, 23:55
αυτο ελα να το πεις εξω απο το συνδεσμο του ολυμπιακου και να ειναι ανοιχτος


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :smokin: :D

AFTER
11/06/2007, 23:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
αυτο ελα να το πεις εξω απο το συνδεσμο του ολυμπιακου και να ειναι ανοιχτος


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :smokin: :D


Θα παω με το κιτρινο οχημα μου και θα πεταω γαυρους ρε

:a17:

nickmonstro
11/06/2007, 23:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
EKEINH



Ήμουν εντελώς κενός σαν άνθρωπος πριν ΤΗΝ γνωρίσω. Το μόνο πράγμα που μου έδινε χαρά ήταν να βλέπω τον ολυμπιακό να χάνει. Έχανε; Ήμουν ευτυχισμένος. Κέρδιζε; Ήμουν δυστυχής.

Άδειος. Τελείως άδειος από αληθινά συναισθήματα, αγάπη και ζωή. Ήθελα να το αλλάξω αυτό. Δεν μπορούσα όμως. Κάθε φορά που ξεκόλλαγα, μετά από λίγο ξαναγύριζα στα ίδια.

Και ξαφνικά μπήκε ΕΚΕΙΝΗ στη ζωή μου. Ήταν μια οπτασία. Δεν είχα ξανανιώσει
έτσι. ΤΗΝ αγάπησα από την πρώτη στιγμή. Η καρδιά μου γέμισε από τρυφερά
συναισθήματα.

Επιτέλους, τώρα πια δε με ένοιαζε το ποδόσφαιρο. Σκεφτόμουν μόνο ΕΚΕΙΝΗ. Όταν με κοίταζε ένιωθα την καρδιά μου να φτερουγίζει. Επιτέλους για πρώτη φορά στη ζωή μου ήμουν γεμάτος από πραγματικά συναισθήματα.

Ένιωσα την ανάγκη να γράψω ένα ποίημα για χάρη ΤΗΣ. Πως θα μπορούσα όμως να το κάνω; Θα τα κατάφερνα; Δεν είχα καμία σχέση με κάτι τέτοιο. Χμμμμμμ… Θα άφηνα την καρδιά μου να γράψει. Θα έκλεινα τα μάτια. Θα έπιανα το στυλό και η ψυχή θα οδηγούσε το χέρι μου.

Και η τρυφερή ψυχή μίλησε. Αυθόρμητη και ελεύθερη. Τίποτε πια δε θα με γύριζε πίσω.






Βλέπω το σώμα σου που ‘ναι σαν κρίνο
Κι από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω
Κι όλη η φύση ανθεί για μας
Γαμιέται ο θρύλος κι ο Πειραιάς Kριμα ρε συ!Και σε ''πηγαινα''!:(

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
11/06/2007, 23:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Θα παω με το κιτρινο οχημα μου και θα πεταω γαυρους ρε

:a17:


ναι οτι πεις ΚΟΥΤΑΚΙΑ :rotflmao: :rotflmao:



(μπες μσν) :smokin:

giobazolias
12/06/2007, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
EKEINH



Ήμουν εντελώς κενός σαν άνθρωπος πριν ΤΗΝ γνωρίσω. Το μόνο πράγμα που μου έδινε χαρά ήταν να βλέπω τον ολυμπιακό να χάνει. Έχανε; Ήμουν ευτυχισμένος. Κέρδιζε; Ήμουν δυστυχής.

Άδειος. Τελείως άδειος από αληθινά συναισθήματα, αγάπη και ζωή. Ήθελα να το αλλάξω αυτό. Δεν μπορούσα όμως. Κάθε φορά που ξεκόλλαγα, μετά από λίγο ξαναγύριζα στα ίδια.

Και ξαφνικά μπήκε ΕΚΕΙΝΗ στη ζωή μου. Ήταν μια οπτασία. Δεν είχα ξανανιώσει
έτσι. ΤΗΝ αγάπησα από την πρώτη στιγμή. Η καρδιά μου γέμισε από τρυφερά
συναισθήματα.

Επιτέλους, τώρα πια δε με ένοιαζε το ποδόσφαιρο. Σκεφτόμουν μόνο ΕΚΕΙΝΗ. Όταν με κοίταζε ένιωθα την καρδιά μου να φτερουγίζει. Επιτέλους για πρώτη φορά στη ζωή μου ήμουν γεμάτος από πραγματικά συναισθήματα.

Ένιωσα την ανάγκη να γράψω ένα ποίημα για χάρη ΤΗΣ. Πως θα μπορούσα όμως να το κάνω; Θα τα κατάφερνα; Δεν είχα καμία σχέση με κάτι τέτοιο. Χμμμμμμ… Θα άφηνα την καρδιά μου να γράψει. Θα έκλεινα τα μάτια. Θα έπιανα το στυλό και η ψυχή θα οδηγούσε το χέρι μου.

Και η τρυφερή ψυχή μίλησε. Αυθόρμητη και ελεύθερη. Τίποτε πια δε θα με γύριζε πίσω.






Βλέπω το σώμα σου που ‘ναι σαν κρίνο
Κι από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω
Κι όλη η φύση ανθεί για μας
Γαμιέται ο θρύλος κι ο Πειραιάς



:a012: :a012:

EVI
12/06/2007, 00:08
http://www.youtube.com/watch?v=UwjBZ2ocpLo


:a2: :a2: :a2: :a2: :a2: :a9:

kiriakost
12/06/2007, 00:13
Για να κάνουμε μια δοκιμή εάν λέει αλήθεια !!! Εαν λέει ψέματα μάλλον θα κουτουλήσει την οθόνη και θα τον χάσουμε ώσπου να πάρει καινούργια ..


ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΕΔΩ ΜΕ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ !!

.


92722

kiriakost
12/06/2007, 00:20
Για να κάνουμε μια δοκιμή εάν λέει αλήθεια !!! Εαν λέει ψέματα μάλλον θα κουτουλήσει την οθόνη και θα τον χάσουμε ώσπου να πάρει καινούργια ..


ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΕΔΩ ΜΕ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ !!

.


92723

AFTER
12/06/2007, 00:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Για να κάνουμε μια δοκιμή εάν λέει αλήθεια !!! Εαν λέει ψέματα μάλλον θα κουτουλήσει την οθόνη και θα τον χάσουμε ώσπου να πάρει καινούργια ..


ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΕΔΩ ΜΕ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ !!

.

Οχι ρε φουστη μου

Κατουρησα το μονιτορ!!!!

:cry:

EVI
12/06/2007, 00:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Οχι ρε φουστη μου

Κατουρησα το μονιτορ!!!!

:cry:


ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΥΛΑΔΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΣΚΑΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΛΙ


αντε παρε το σετ η καλη νοικοκυρα με το σημα της αεκ πανω και ΣΚΟΥΠΙΖΕ


:lol: :lol: :lol: :lol: :smokin:


και τραβα κοιμησου ρεεεεε τι μας το παιζεις εργενης? ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΡΙΟ :evil:

(και το βραδυ εχει καφεδοσυναντηση παρε το μπρικι σου και ελα) :wave2:

TROOPER
12/06/2007, 02:59
:a57: :a57: :a57:

ΚΑΠΛΑΝΙ
12/06/2007, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas

Βλέπω το σώμα σου που ‘ναι σαν κρίνο
Κι από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω
Κι όλη η φύση ανθεί για μας
Γαμιέται ο θρύλος κι ο Πειραιάς [/B]
:

a5: :a5: :a5: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ

STOYBI
12/06/2007, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
[B
]






Βλέπω το σώμα σου που ναι σαν κρίνο
Κι από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω
Κι όλη η φύση ανθεί για μας
Γαμιέται ο θρύλος κι ο Πειραιάς ..
Oi Μπουκες μου πνιγμενες στα νερα
Δεν γ@μω που δεν γ@μω
Κατσε να παω να χαιδευτω
Σαν την Ευα την χαμουρα
Ειμαι χαλια απο την σουρα.. :uplate: :uplate:

:alien:

idi
12/06/2007, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Βλέπω το σώμα σου που ναι σαν κρίνο
Κι από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω
Κι όλη η φύση ανθεί για μας
Γαμιέται ο θρύλος κι ο Πειραιάς ..
Oi Μπουκες μου πνιγμενες στα νερα
Δεν γ@μω που δεν γ@μω
Κατσε να παω να χαιδευτω
Σαν την Ευα την χαμουρα
Ειμαι χαλια απο την σουρα.. :uplate: :uplate:

:alien:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΠΟΙΗΤΗΣ!!! ΕΥΓΕ !!! :a20: :a20: :a20: :a20:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

orizontas
12/06/2007, 20:02
katarxhn ζητησω συγνωμη για το βρισιδι του πειραια και του θρυλου......

επρεπε τουλαχιστο να το κανω παραλαγη ......με @@@@@@@@
\


δευτερον δεν εχω προβλημα με τον πειραια ...

ειναι πολυαγαπημενη μου περιοχη και με αναμνησεις πολυ ομορφες....

εχουμε κανει απεριγραπτα μαμισια στο λιμανι με πειραιωτισες .......και ολυμπιακινες ....

δεν εχω προβλημα με τον θρυλο ...... σεβαστη ομαδα με ιστορια κλπ λπ





























































εχω προβλημα με τους ολυμπιακους που ειναι ηλιθιοι κολημενοι και συμφεροντολογοι ......οταν κερδιζουν ειναι οι καλυτεροι και οταν χανουν μια ζωη τους αδικουν. και αν δεν ειναι ποδοσφαιρο, αλλα αλλο αθλημα οπως μπασκετ βολευ κλπ το μονο που ακους οταν χανουν .....εμας δεν μας απασχολει το μπασκετ κλπ ...οσο για το εξωτερικο ... η ιδια καραμελα .......και δεν εχω προβλημα ουτε σε αυτο , το μεγαλυτερο προβλημα ειναι οτι εχουν το ιδιο σκεπτικο σε ολα τα πραγματα και εκτος γηπεδων ......κολημενοι γενικα, σε σημειο να του λες ρε σει ασπρο ειναι αυτο ,οχι πρασινο ειναι σου λεει αυτος και εσυ να του δειχνεις κοκκινο .........

με εκνευριζουν ρε παιδι μου παντα να εχουν δικοιο και οταν εχουν αδικο, αυτο ενοουσαν η στα @@ τους αμαν ποια ....









εχω πολυ κολητους φιλους ολυμπιακους αλλα ρε μαγκα μου ειστε σπασα@@δες

























και το φοβερο .........οταν ο ολυμπιακος χανει ...... το τιβι ματζικκκκκκκ δειχνει .....
























ενοργανη :eyepop: :eyepop: :eyepop:






:beer: :beer: :beer: :beer:



κατι ασχετο δεν ειμαι οπαδος καμιας ομαδος δεν εχω καμια σχεση με την μπαλα ουτε ξερω γιατι την κυνηγανε αυτοι οι μαλακες που περνουν δις και οι αλλοι μαλεκες φωναζουν
........αλλα εχω γινει αντιολυμπιακος με ολα αυτα και γενικα με το κολημα σας και τις παροπιδες σας σε ολα τα θεματα .....








αφορμη για αυτο ειναι ενας τσακομος με φιλο ολυμπιακο για αν θα βαλει λεκανη ιντεαλ στανταρτ στο μπανιο του η κατι αλλο και καταληξαμε να τσακονομαστε για τον τροπο που οδηγει και παρκαρει .......:eyepop: :eyepop: :beer:

STOYBI
12/06/2007, 21:06
orizontas
αφορμη για αυτο ειναι ενας τσακομος με φιλο ολυμπιακο για αν θα βαλει λεκανη ιντεαλ στανταρτ στο μπανιο του η κατι αλλο και καταληξαμε να τσακονομαστε για τον τροπο που οδηγει και παρκαρει .......

Exει απολυτο δικιο ο φιλος σου !!! :D

Να τον ακους παντα γιατι ξερει τι λεει και θα χτυπας το κεφαλι σου οποτε τον γραφεις !!

:D

Ειδες πως καταντησαν ολοι οι υπολοιποι που υποστηριζουν αλλες ομαδες και εβαλαν αλλες χεστρες απο αυτες που ελεγε ο φιλος σου .....:look:


92923

EVI
12/06/2007, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas






εχουμε κανει απεριγραπτα μαμισια στο λιμανι με πειραιωτισες .......και ολυμπιακινες ....

δεν εχω προβλημα με τον θρυλο ...... σεβαστη ομαδα με ιστορια κλπ λπ







κατι ασχετο δεν ειμαι οπαδος καμιας ομαδος δεν εχω καμια σχεση με την μπαλα ουτε ξερω γιατι


[/B]


Ελα ρε μαμια που μαμαγες πειραιωτισες για σενα εχουν να λενε οι φιλες μου και σε εψαχνα και δε σε εβρισκα?(πολυ προσβλητικο εκ μερους σου)


κατουρα και λιγο :beer:




αμα δε ξερεις ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ γιατι μας προκαλεις μονο γελιο :wave2: (προς ενημέρωση σου ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΔΕ ΜΙΛΑΕΙ

ΑΜΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟΤΕ ΟΛΑ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ

ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΕΚΤΖΗ Η ΓΑΥΡΟ Η ΒΑΖΕΛΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΙΤΗΣΊΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟ ΘΥΜΟΥΝΤΕ ΟΤΑΝ ΧΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟΣ Η ΚΑΚΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΠΑΘΗ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΕΡΕΖΑ)

ΜΗΤΣΟΣΚΥΛΟΣ
13/06/2007, 00:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
katarxhn ζητησω συγνωμη για το βρισιδι του πειραια και του θρυλου......

επρεπε τουλαχιστο να το κανω παραλαγη ......με @@@@@@@@
\


δευτερον δεν εχω προβλημα με τον πειραια ...

ειναι πολυαγαπημενη μου περιοχη και με αναμνησεις πολυ ομορφες....

εχουμε κανει απεριγραπτα μαμισια στο λιμανι με πειραιωτισες .......και ολυμπιακινες ....

δεν εχω προβλημα με τον θρυλο ...... σεβαστη ομαδα με ιστορια κλπ λπ





























































εχω προβλημα με τους ολυμπιακους που ειναι ηλιθιοι κολημενοι και συμφεροντολογοι ......οταν κερδιζουν ειναι οι καλυτεροι και οταν χανουν μια ζωη τους αδικουν. και αν δεν ειναι ποδοσφαιρο, αλλα αλλο αθλημα οπως μπασκετ βολευ κλπ το μονο που ακους οταν χανουν .....εμας δεν μας απασχολει το μπασκετ κλπ ...οσο για το εξωτερικο ... η ιδια καραμελα .......και δεν εχω προβλημα ουτε σε αυτο , το μεγαλυτερο προβλημα ειναι οτι εχουν το ιδιο σκεπτικο σε ολα τα πραγματα και εκτος γηπεδων ......κολημενοι γενικα, σε σημειο να του λες ρε σει ασπρο ειναι αυτο ,οχι πρασινο ειναι σου λεει αυτος και εσυ να του δειχνεις κοκκινο .........

με εκνευριζουν ρε παιδι μου παντα να εχουν δικοιο και οταν εχουν αδικο, αυτο ενοουσαν η στα @@ τους αμαν ποια ....









εχω πολυ κολητους φιλους ολυμπιακους αλλα ρε μαγκα μου ειστε σπασα@@δες

























και το φοβερο .........οταν ο ολυμπιακος χανει ...... το τιβι ματζικκκκκκκ δειχνει .....
























ενοργανη :eyepop: :eyepop: :eyepop:






:beer: :beer: :beer: :beer:



κατι ασχετο δεν ειμαι οπαδος καμιας ομαδος δεν εχω καμια σχεση με την μπαλα ουτε ξερω γιατι την κυνηγανε αυτοι οι μαλακες που περνουν δις και οι αλλοι μαλεκες φωναζουν
........αλλα εχω γινει αντιολυμπιακος με ολα αυτα και γενικα με το κολημα σας και τις παροπιδες σας σε ολα τα θεματα .....








αφορμη για αυτο ειναι ενας τσακομος με φιλο ολυμπιακο για αν θα βαλει λεκανη ιντεαλ στανταρτ στο μπανιο του η κατι αλλο και καταληξαμε να τσακονομαστε για τον τροπο που οδηγει και παρκαρει .......:eyepop: :eyepop: :beer:


ΤΟ γνωστο που λενε αγροτη πεινας? γαμιεται ο Πειραιας το ξερεις?
Κατι τετοιο μου θυμιζεις για ολα φταιει ο ολυμπιακος και απλα να χαμε να λεγαμε.

giobazolias
13/06/2007, 01:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
katarxhn ζητησω συγνωμη για το βρισιδι του πειραια και του θρυλου......

επρεπε τουλαχιστο να το κανω παραλαγη ......με @@@@@@@@
\


δευτερον δεν εχω προβλημα με τον πειραια ...

ειναι πολυαγαπημενη μου περιοχη και με αναμνησεις πολυ ομορφες....

εχουμε κανει απεριγραπτα μαμισια στο λιμανι με πειραιωτισες .......και ολυμπιακινες ....

δεν εχω προβλημα με τον θρυλο ...... σεβαστη ομαδα με ιστορια κλπ λπ





























































εχω προβλημα με τους ολυμπιακους που ειναι ηλιθιοι κολημενοι και συμφεροντολογοι ......οταν κερδιζουν ειναι οι καλυτεροι και οταν χανουν μια ζωη τους αδικουν. και αν δεν ειναι ποδοσφαιρο, αλλα αλλο αθλημα οπως μπασκετ βολευ κλπ το μονο που ακους οταν χανουν .....εμας δεν μας απασχολει το μπασκετ κλπ ...οσο για το εξωτερικο ... η ιδια καραμελα .......και δεν εχω προβλημα ουτε σε αυτο , το μεγαλυτερο προβλημα ειναι οτι εχουν το ιδιο σκεπτικο σε ολα τα πραγματα και εκτος γηπεδων ......κολημενοι γενικα, σε σημειο να του λες ρε σει ασπρο ειναι αυτο ,οχι πρασινο ειναι σου λεει αυτος και εσυ να του δειχνεις κοκκινο .........

με εκνευριζουν ρε παιδι μου παντα να εχουν δικοιο και οταν εχουν αδικο, αυτο ενοουσαν η στα @@ τους αμαν ποια ....









εχω πολυ κολητους φιλους ολυμπιακους αλλα ρε μαγκα μου ειστε σπασα@@δες













και το φοβερο .........οταν ο ολυμπιακος χανει ...... το τιβι ματζικκκκκκκ δειχνει .....











ενοργανη :eyepop: :eyepop: :eyepop:






:beer: :beer: :beer: :beer:



κατι ασχετο δεν ειμαι οπαδος καμιας ομαδος δεν εχω καμια σχεση με την μπαλα ουτε ξερω γιατι την κυνηγανε αυτοι οι μαλακες που περνουν δις και οι αλλοι μαλεκες φωναζουν
........αλλα εχω γινει αντιολυμπιακος με ολα αυτα και γενικα με το κολημα σας και τις παροπιδες σας σε ολα τα θεματα .....








αφορμη για αυτο ειναι ενας τσακομος με φιλο ολυμπιακο για αν θα βαλει λεκανη ιντεαλ στανταρτ στο μπανιο του η κατι αλλο και καταληξαμε να τσακονομαστε για τον τροπο που οδηγει και παρκαρει .......:eyepop: :eyepop: :beer:





ΣΩΣΤΟΣ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ!!!





:a19: :a19: :a19:

orizontas
13/06/2007, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
Ελα ρε μαμια που μαμαγες πειραιωτισες για σενα εχουν να λενε οι φιλες μου και σε εψαχνα και δε σε εβρισκα?(πολυ προσβλητικο εκ μερους σου)


κατουρα και λιγο :beer:




αμα δε ξερεις ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ γιατι μας προκαλεις μονο γελιο :wave2: (προς ενημέρωση σου ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΔΕ ΜΙΛΑΕΙ

ΑΜΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟΤΕ ΟΛΑ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ

ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΕΚΤΖΗ Η ΓΑΥΡΟ Η ΒΑΖΕΛΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΙΤΗΣΊΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟ ΘΥΜΟΥΝΤΕ ΟΤΑΝ ΧΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟΣ Η ΚΑΚΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΠΑΘΗ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΕΡΕΖΑ)

η αλυθεια ειναι οτι απο μικρος ειμουν λατρης του πιπιρουμ και της :a31: :a31:

ισως για αυτο να με θυμοπυνται οι φιλες σου θα σου λενε σιγουρα

ηξερα καποτε ενα μαλακα.....

για μενα λενε ......

η το αλλο ενα μαλακα κατουρλι ......

βλ φατσα μου....

μην παρεξιγιστε ρε ...

αλλα οι ολυμπιακοι ειναι οντος κολημενοι γενικως ....... αυτα




.......ειχα γνωρισει καποτε ενα μαλακα ........κλπ κλπ ..:o :o

stratosZX10
16/06/2007, 19:27
αγιε βασιλη.... ο ΠΑΟΚ ποτε θα παρει πρωταθλημα?
εεεεεεε?

the who
20/06/2007, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από VatosE
αγιε βασιλη.... ο ΠΑΟΚ ποτε θα παρει πρωταθλημα?
εεεεεεε?

Πάρει δεν πάρει πρωτάθλημα οΠΑΟΚ είναι ιδέα.
ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝΑ ΠΑΛΙ ΠΑΟΚ ΘΑ ΗΜΟΥΝΑ.

afrotwin
20/06/2007, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
η αλυθεια ειναι οτι απο μικρος ειμουν λατρης του πιπιρουμ και της :a31: :a31:

ισως για αυτο να με θυμοπυνται οι φιλες σου θα σου λενε σιγουρα

ηξερα καποτε ενα μαλακα.....

για μενα λενε ......

η το αλλο ενα μαλακα κατουρλι ......

βλ φατσα μου....

μην παρεξιγιστε ρε ...

αλλα οι ολυμπιακοι ειναι οντος κολημενοι γενικως ....... αυτα




.......ειχα γνωρισει καποτε ενα μαλακα ........κλπ κλπ ..:o :o

re tirokefte den vazete ke to pana8inaiko stimeno me ta kolomagoula anixta mpas ke ton pari apo kanenan apelpismeno ke gini ke aftos omada
pou sas ftei o olimpiakos pou 8elete kialia gia na dite to terma ke tsarouxia me leizer gia na klotsisete mia sosti mpalia

grapse osa pioimata 8elis ase ke mousi me makria malia o pana8inaikos 8a ipostirizete mono apo tis kampies se ligo kero
ante ke apo kana vatraxi logo xromatos...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dammed_kittin
20/06/2007, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re tirokefte den vazete ke to pana8inaiko stimeno me ta kolomagoula anixta mpas ke ton pari apo kanenan apelpismeno ke gini ke aftos omada
pou sas ftei o olimpiakos pou 8elete kialia gia na dite to terma ke tsarouxia me leizer gia na klotsisete mia sosti mpalia

grapse osa pioimata 8elis ase ke mousi me makria malia o pana8inaikos 8a ipostirizete mono apo tis kampies se ligo kero
ante ke apo kana vatraxi logo xromatos...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


κ μια ζωη απο γουρουνια αγαπητε αφρο!!!!!

καλυτερα μια ομαδα να εχει οπαδους καμπιες βατραχια κ γουρουνια

παρα ψωνισμενα μαμοθρεφτα, μαλακες, γλειφτες, κ πρεζονια


ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ!!!

lilaki_zxr
20/06/2007, 23:33
ελα να το πεις σε μενα που ειμαι συνδεσμιτησσα 5 χρονια..με διαρκειας στη θυρα 7


:smokin:

lilaki_zxr
20/06/2007, 23:35
και δεν ειμαστε καθολου κολλημενοι....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕς ΦΟΡΕΣ!!!!:D :D :rotflmao: :rotflmao:

dammed_kittin
20/06/2007, 23:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από lilaki_zxr
και δεν ειμαστε καθολου κολλημενοι....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕς ΦΟΡΕΣ!!!!:D :D :rotflmao: :rotflmao:

το εθιξε αυτο στο ποδοσφαιρο!!!
ευρωπη τι κανετε? - τιποτα!
μπασκετ τι κανετε? - τιποτα!
κτλ
κτλ
κτλ

5χρονια?? :alien:

lilaki_zxr
20/06/2007, 23:39
μπασκετ?? κατι ρουφιξε ο βαζελος τις προαλλες απο το μπασκετ..τωρα και στο οακα!!!:smokin: :rotflmao:

dammed_kittin
20/06/2007, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από lilaki_zxr
μπασκετ?? κατι ρουφιξε ο βαζελος τις προαλλες απο το μπασκετ..τωρα και στο οακα!!!:smokin: :rotflmao:


?????
μαθε λιγο καλυτερα!!!
οπως τι εκανε σημερα!!! :wave2:

κοιτα να δεις οι γαυροι στο μπασκετ τουμπεκιαζουν γιατι δεν εχουν κανει απολυτως ΤΙΠΟΤΑ :beer:

lilaki_zxr
20/06/2007, 23:49
καταρχας το μπασκετ ειναι ανοητο!!! αλλα και κει κανουμε σερπραης!! ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ομως μιλαμε για μεγαλη κλαση ποδοσφΑΙριστων!!!...εχουμε εναν αερα ρε παιδι μου ειμαστε επαγγελματιες!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

lampros_fazer
20/06/2007, 23:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από lilaki_zxr
μπασκετ?? κατι ρουφιξε ο βαζελος τις προαλλες απο το μπασκετ..τωρα και στο οακα!!!:smokin: :rotflmao:
Το τρομπόνι.. :a021: :a021: :a48: :D

dammed_kittin
20/06/2007, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από lilaki_zxr
καταρχας το μπασκετ ειναι ανοητο!!! αλλα και κει κανουμε σερπραης!! ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ομως μιλαμε για μεγαλη κλαση ποδοσφεριστων!!!...εχουμε εναν αερα ρε παιδι μου ειμαστε επαγγελματιες!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

επαγγελματιες στο χωρο σας
γιατι εκτως!!! τον πινετε λιγουλακι

αλλα τελικα εισαι λαμπρο παραδειγμα οπαδου της ολυμπιακης ομαδας
ευγε παιδι μου

εισαι κ γρηγορη παναθεμα σε
πολυ γρηγορα πηδηξαμε απ το μπασκετ στο ποδοσφαιρο :rolleyes:

lilaki_zxr
20/06/2007, 23:54
χαχαχαχ ναι ειμαι γρηγορη..ΣΕ ΕΧΩ!!!!!:rotflmao: :rotflmao:

EVI
21/06/2007, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
κ μια ζωη απο γουρουνια αγαπητε αφρο!!!!!

καλυτερα μια ομαδα να εχει οπαδους καμπιες βατραχια κ γουρουνια

παρα ψωνισμενα μαμοθρεφτα, μαλακες, γλειφτες, κ πρεζονια


ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ!!!



δλδ τωρα εγω ειμαι ψωνισμενο μαμοθρεφτο μαλακας γλυφτης ΚΑΙ πρεζονι? η πρεπει να ειμαι ΕΝΑ απο ολα αυτα? κατσε να το σκεφτω

μαλλον

ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ που μας εχεις ψυχολογισει

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
21/06/2007, 00:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
?????
μαθε λιγο καλυτερα!!!


κοιτα να δεις οι γαυροι στο μπασκετ τουμπεκιαζουν γιατι δεν εχουν κανει απολυτως ΤΙΠΟΤΑ :beer:


ΜΑΘΕ ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ οταν ειμασταν στα τελικα της ευρωπης επι ιωαννιδη εσεις ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΕΝΑΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΣΤΟ ΣΕΦ εξου και τα κοτοπουλακια με τις πρασινες φανελες που ειχαν κανει εφοδο καποτε στο ΣΕΦ


αλλα εισαι παντελως ασχετη απο ιστορια στοιχημα ουτε για την ομαδα σου ξερεις τιποτα παρα μονο οτι ακουσες σημερα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dammed_kittin
21/06/2007, 00:36
κ αναρωτιομουν ποια γυναικα οπαδος του ολυμπιακου ελειπε!!!!

συγγνωμη αλλα τα κοτοπουλα ειχαν βγει για σας τοτε που φαγατε πεσιμο στη γαλατσιου
κ φορεσατε κρανοι για να μη φυγει το μολυβι κ χαλασει η βλεφαριδα...

ασχετη? εγω? μπορει!
αλλα ειχα την εντυπωση οτι δεν θα συζηταγαμε για το 800π.χ.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αντε καληνυχτα!!!

κ που σαι μην πας σε κανα νεκροταφειο να σηκωσεις κανα παππου
να σου πει ποτε κ με ποση διαφορα κερδισατε τελευταια φορα!!! :rotflmao: :rotflmao:

EVI
21/06/2007, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
κ αναρωτιομουν ποια γυναικα οπαδος του ολυμπιακου ελειπε!!!!

συγγνωμη αλλα τα κοτοπουλα ειχαν βγει για σας τοτε που φαγατε πεσιμο στη γαλατσιου
κ φορεσατε κρανοι για να μη φυγει το μολυβι κ χαλασει η βλεφαριδα...

ασχετη? εγω? μπορει!
αλλα ειχα την εντυπωση οτι δεν θα συζηταγαμε για το 800π.χ.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αντε καληνυχτα!!!

κ που σαι μην πας σε κανα νεκροταφειο να σηκωσεις κανα παππου
να σου πει ποτε κ με ποση διαφορα κερδισατε τελευταια φορα!!! :rotflmao: :rotflmao:



καλα προς το παρων θα χαζεψω την πλειαδα των πρωταθληματων σε βολει μπασκετ ποδοσφαιρο που εχουμε τα χρονια ολα που περασαν και μετα ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ να παω βολτα

(και ο ροσι εχασε περσυ το πρωταθλημα αλλα τα 7 πρωταθληματα που εχει δε θα ξεχνα κανεις ....και ουτε τον διαγραψαμε επειδη τωρα ειναι πρωταθλητης ο χειντεν -σημ οι κυριοι που σου λεω τρεχουν σε αγωνες μοτοσυκλετας-)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

EVI
21/06/2007, 00:41
και ευχωμε του χρονου ο βαζελος να παρει την παιδικη ομαδα να την ανεβασει στην αντρων γιατι φετος ενα 16 χρονο σας εφερε παλι στα πρωτοσελιδα μεχρι να παιξει ο νινης το νινι ειχαμε ξεχασει την ΤΡΙΤΗ ομαδα

:D :D :D :D (μιας που θες να μιλαμε για ΤΩΡΑ)

EVI
21/06/2007, 00:55
3 Attachment(s)eimai αντιολυμπιακος ( 1 2 3 ) orizontas


στα @@ μας

:wave2: :wave2:


(ποσο κοστιζει οταν λεμε στα @@ μας?) (εστω και μεταφορικα?):look: :look: :smokin:

afrotwin
21/06/2007, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
κ μια ζωη απο γουρουνια αγαπητε αφρο!!!!!

καλυτερα μια ομαδα να εχει οπαδους καμπιες βατραχια κ γουρουνια

παρα ψωνισμενα μαμοθρεφτα, μαλακες, γλειφτες, κ πρεζονια


ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ!!!

tora giati 8igis ta simpa8i gourounia me vrisies opos pao:yuck:
toksiki molinsi tou podosferou:rotflmao: :rotflmao:

episis simpa8is mikroasti sintiritikoula latri tou katestimenou exis di kana xristiano sintiritiko na ginete tipota alo apo an8ropos pou xrisimevi gia tin dieonisi tou idous

oloi aftoi i petiximeni sto idos tous apo i8opious mousikous ke podosferistes ine ektos orion alios den pane pou8ena (vlepe marantona) ke telika to apotelesma metrai

o pana8inaikos ine omada taleporon simferontologon
pou me ka8e telefteo pexnidi kseftilizete olo ke perisotero


ke telika gia na anava8mistite mipos prepi na ginete ola afta pou prosaptis ston olompiako

i pistevis sta i8i ke an8ropines aksies gia na proxorisete os omada?:rotflmao: :rotflmao:

to na pezate ligo podosfero pos sou fenete ke na isastan esis i kaliteroi ke as isastan oti 8elate as pigene oli i omada gia katixisi i gia orgia


ala apo oti fenete san opados ise empa8is ke akiri ke oute esi gnorizis pio ine to provlima pou afti i omada me xromatiko simvolo to pion pai kata diaolou ke disaresti tous opadous tis...

gia afto vres kati kalitero na ektono8is
ke min ipostirizis kati gia to opio ise mono fanatiki

kati san mousoulmana me to korani gia pistevo.....
gonipetis me ton kolo tourlomeno na prosefxete pros anatolas gia ena kalitero piato rizi....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dammed_kittin
21/06/2007, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
tora giati 8igis ta simpa8i gourounia me vrisies opos pao:yuck:
toksiki molinsi tou podosferou:rotflmao: :rotflmao:

episis simpa8is mikroasti sintiritikoula latri tou katestimenou exis di kana xristiano sintiritiko na ginete tipota alo apo an8ropos pou xrisimevi gia tin dieonisi tou idous

oloi aftoi i petiximeni sto idos tous apo i8opious mousikous ke podosferistes ine ektos orion alios den pane pou8ena (vlepe marantona) ke telika to apotelesma metrai

o pana8inaikos ine omada taleporon simferontologon
pou me ka8e telefteo pexnidi kseftilizete olo ke perisotero


ke telika gia na anava8mistite mipos prepi na ginete ola afta pou prosaptis ston olompiako

i pistevis sta i8i ke an8ropines aksies gia na proxorisete os omada?:rotflmao: :rotflmao:

to na pezate ligo podosfero pos sou fenete ke na isastan esis i kaliteroi ke as isastan oti 8elate as pigene oli i omada gia katixisi i gia orgia


ala apo oti fenete san opados ise empa8is ke akiri ke oute esi gnorizis pio ine to provlima pou afti i omada me xromatiko simvolo to pion pai kata diaolou ke disaresti tous opadous tis...

gia afto vres kati kalitero na ektono8is
ke min ipostirizis kati gia to opio ise mono fanatiki

kati san mousoulmana me to korani gia pistevo.....
gonipetis me ton kolo tourlomeno na prosefxete pros anatolas gia ena kalitero piato rizi....
:rotflmao: :rotflmao:


ολα αυτα ειναι τα συμπερασματα σου απο τις 3 γραμμες που εγραψα?
εισαι φοβερος αφρο!!!!

:a18: :a18: :a20:

κοιταχτε ρε μαλακες που υπαρχει ανθρωπος που με ξερει καλυτερα απο μενα!!! :uplate: :uplate: :hypnotize

:rotflmao: :rotflmao:

Ταξιδευτής
21/06/2007, 15:02
Ρε παιδια, συγνωμη αλλα τι νοημα εχει ολη αυτη η κουβεντα και η φαγωμαρα;

Οι μεν εναντιων των δε, οι δε εναντιων των αλλων κ παει λεγοντας.... :rolleyes:

Ρε σεις ο οπαδισμος ειναι οτι χειροτερο υπαρχει, σε οτιδηποτε: αθληματα, μηχανες, κομματα, αντιληψεις!

Ξυπνατε ρεεεε! Μας θελουν να ειμαστε προβατα, και καθεστε και παιζετε το παιχνιδακι ΤΟΥΣ!:mad: :mad:

Τα αθληματα ειναι υπεροχα, για να τα ΚΑΝΕΙΣ ομως...
Οχι ομως για να γινομαστε φανατικοι Μουτζαχεντιν και να εξαπολυουμε Τζιχαντ σε οσους ΤΟΛΜΟΥΝ να πουν κουβεντα για την ΟΜΑΔΑΡΑ μας!
Ποιος ο λογος να σκοτωνομαστε με τον φιλο μας, διπλανο μας για κωλοομαδες;;; :(

Τοσα εχουμε στο κεφαλι μας! Πρεπει να βρισκουμε ακομα περισσοτερα να μας χωριζουν αντι να μας ενωνουν; :mad:

Δεν εχετε κατι καλυτερο να ασχοληθειτε απο το να βλεπετε μερικους εξωφρενικα πληρωμενους τυπους να παιζουν ενα απλο παιχνιδι που καποτε παιζαμε στις αλανες;

Διαρκειας εισιτηριο στην θυρα 7, 8 και 314! :mad: :sick:
Γιατι οχι ρε σεις εισιτηριο διαρκειας για το Μεγαρο Μουσικης, Γιατι οχι για το Ηρωδειο, η για τον Λυκαβηττο εστω;

Η διασκεδαση ειναι να ειμαστε σε μια αρενα και να βριζουμε οι μεν τους δε, να ανοιγουμε κεφαλια, να βριζουμε, να τα σπαμε ολα και μετα να πηγαινουμε σπιτι χαρουμενοι με τα κατορθωματα μας;


Το οτι πχ ο Λεωνιδας ειναι Ολυμπιακος, η ο Πανος, ο Σωτηρης κοκ ειναι οτι ομαδα θελουν σημαινει οτι τους εκτιμω λιγοτερο, η οτι παυουν να ειναι φιλοι μου;

Το ΜΟΝΟ που μισω ειναι τον οπαδισμο καθε ειδους: προσπαθουνε να μας εχουν προβατα μεσα στο μαντρι και εμεις χαιρομαστε κιολας! Ε οχι λοιπον!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΒΑΤΟ.

(Σημειωση: Δεν ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο η οποιοδηποτε αλλο αθλημα, παρα μονο ως ενεργος παιχτης (γιατι μου αρεσει η αθληση), και ουτε με ομαδες και ..."συνδεσμους"! :yuck: :yuck: :yuck: )


ΥΓ. ΕΙΡΗΝΗ ΥΜΗΝ!

dammed_kittin
21/06/2007, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Ρε παιδια, συγνωμη αλλα τι νοημα εχει ολη αυτη η κουβεντα και η φαγωμαρα;

Οι μεν εναντιων των δε, οι δε εναντιων των αλλων κ παει λεγοντας.... :rolleyes:

Ρε σεις ο οπαδισμος ειναι οτι χειροτερο υπαρχει, σε οτιδηποτε: αθληματα, μηχανες, κομματα, αντιληψεις!

Ξυπνατε ρεεεε! Μας θελουν να ειμαστε προβατα, και καθεστε και παιζετε το παιχνιδακι ΤΟΥΣ!:mad: :mad:

Τα αθληματα ειναι υπεροχα, για να τα ΚΑΝΕΙΣ ομως...
Οχι ομως για να γινομαστε φανατικοι Μουτζαχεντιν και να εξαπολυουμε Τζιχαντ σε οσους ΤΟΛΜΟΥΝ να πουν κουβεντα για την ΟΜΑΔΑΡΑ μας!
Ποιος ο λογος να σκοτωνομαστε με τον φιλο μας, διπλανο μας για κωλοομαδες;;; :(

Τοσα εχουμε στο κεφαλι μας! Πρεπει να βρισκουμε ακομα περισσοτερα να μας χωριζουν αντι να μας ενωνουν; :mad:

Δεν εχετε κατι καλυτερο να ασχοληθειτε απο το να βλεπετε μερικους εξωφρενικα πληρωμενους τυπους να παιζουν ενα απλο παιχνιδι που καποτε παιζαμε στις αλανες;

Διαρκειας εισιτηριο στην θυρα 7, 8 και 314! :mad: :sick:
Γιατι οχι ρε σεις εισιτηριο διαρκειας για το Μεγαρο Μουσικης, Γιατι οχι για το Ηρωδειο, η για τον Λυκαβηττο εστω;

Η διασκεδαση ειναι να ειμαστε σε μια αρενα και να βριζουμε οι μεν τους δε, να ανοιγουμε κεφαλια, να βριζουμε, να τα σπαμε ολα και μετα να πηγαινουμε σπιτι χαρουμενοι με τα κατορθωματα μας;


Το οτι πχ ο Λεωνιδας ειναι Ολυμπιακος, η ο Πανος, ο Σωτηρης κοκ ειναι οτι ομαδα θελουν σημαινει οτι τους εκτιμω λιγοτερο, η οτι παυουν να ειναι φιλοι μου;

Το ΜΟΝΟ που μισω ειναι τον οπαδισμο καθε ειδους: προσπαθουνε να μας εχουν προβατα μεσα στο μαντρι και εμεις χαιρομαστε κιολας! Ε οχι λοιπον!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΒΑΤΟ.

(Σημειωση: Δεν ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο η οποιοδηποτε αλλο αθλημα, παρα μονο ως ενεργος παιχτης (γιατι μου αρεσει η αθληση), και ουτε με ομαδες και ..."συνδεσμους"! :yuck: :yuck: :yuck: )


ΥΓ. ΕΙΡΗΝΗ ΥΜΗΝ!

ο καθενας οπως τη βρισκει

το χεις ακουσει?

νομιζω οτι ειμαστε αρκετοι που τα λεμε για πλακα
βεβαια καποιοι τα πιστευουν :rolleyes:

LsKostas
21/06/2007, 15:12
συγγνωμη αλλα τα κοτοπουλα ειχαν βγει για σας τοτε που φαγατε πεσιμο στη γαλατσιου

Ατσαααααααα ...Γατονι η γατα....




Ταξιδευτη +13...:look:

dammed_kittin
21/06/2007, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
Ατσαααααααα ...Γατονι η γατα....

γι αυτο ειμαι γατα!!!! :winka:



Ταξιδευτη +13...:look:

αυτος δηλωνει με τροπο οτι ειναι βαζελος!!! :D :D


:beer: :beer: :beer:

LsKostas
21/06/2007, 15:25
οχι βαζελος...:D





ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ:a08: :a08: :a08:





Αλλα ειμαι λιγο ξενερωμενος τωρα τελευταια...



Αναπολω τις εποχες που πλακωνομασταν στην Βικτωρια και το Μοσχατο 50-50 ...



Αχχχχχ καλες εποχες...ΑΘΩΕΣ...

dammed_kittin
21/06/2007, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas

Αχχχχχ καλες εποχες...ΑΘΩΕΣ...


ναι οσο αθωα ειμαι κ εγω!!! :blush:

LsKostas
21/06/2007, 15:34
ναι οσο αθωα ειμαι κ εγω!!!



"Οι αθωοι της πτερυγας 5":lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:



:wave2:

EVI
21/06/2007, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
ο καθενας οπως τη βρισκει

το χεις ακουσει?

νομιζω οτι ειμαστε αρκετοι που τα λεμε για πλακα
βεβαια καποιοι τα πιστευουν :rolleyes:

για πλακα μας ειπες γλυφτες μαλακιστιρια και πρεζονια?



επρεπε να ησουν και συ μεσα σε αυτο το πουλμαν εκει καποτε.......................:smokin: :smokin:

TROOPER
21/06/2007, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re tirokefte den vazete ke to pana8inaiko stimeno me ta kolomagoula anixta mpas ke ton pari apo kanenan apelpismeno ke gini ke aftos omada
pou sas ftei o olimpiakos pou 8elete kialia gia na dite to terma ke tsarouxia me leizer gia na klotsisete mia sosti mpalia

grapse osa pioimata 8elis ase ke mousi me makria malia o pana8inaikos 8a ipostirizete mono apo tis kampies se ligo kero
ante ke apo kana vatraxi logo xromatos...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

+1

:beer:

TROOPER
21/06/2007, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
?????
μαθε λιγο καλυτερα!!!
οπως τι εκανε σημερα!!! :wave2:

κοιτα να δεις οι γαυροι στο μπασκετ τουμπεκιαζουν γιατι δεν εχουν κανει απολυτως ΤΙΠΟΤΑ :beer:

εισαι μικρη...διαβασε να μαθεις:smokin:

TROOPER
21/06/2007, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
επαγγελματιες στο χωρο σας
γιατι εκτως!!! τον πινετε λιγουλακι

αλλα τελικα εισαι λαμπρο παραδειγμα οπαδου της ολυμπιακης ομαδας
ευγε παιδι μου

εισαι κ γρηγορη παναθεμα σε
πολυ γρηγορα πηδηξαμε απ το μπασκετ στο ποδοσφαιρο :rolleyes:

εκτος τον πινουμε εσεις εντος-εκτος τσιμπουκια....πνιγηκατε και δεν το ξερετε:smokin:

TROOPER
21/06/2007, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
κ αναρωτιομουν ποια γυναικα οπαδος του ολυμπιακου ελειπε!!!!

συγγνωμη αλλα τα κοτοπουλα ειχαν βγει για σας τοτε που φαγατε πεσιμο στη γαλατσιου
κ φορεσατε κρανοι για να μη φυγει το μολυβι κ χαλασει η βλεφαριδα...

ασχετη? εγω? μπορει!
αλλα ειχα την εντυπωση οτι δεν θα συζηταγαμε για το 800π.χ.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αντε καληνυχτα!!!

κ που σαι μην πας σε κανα νεκροταφειο να σηκωσεις κανα παππου
να σου πει ποτε κ με ποση διαφορα κερδισατε τελευταια φορα!!! :rotflmao: :rotflmao:

μπες και εσυ μεσα στο πουλμαν μπορεις !!!!!!!!!!!

if u know what i mean... :smokin:

υ.γ.αμα στη πλακα φας τπτ σφαλιαρες τα ξαναλεμε...στη πλακα...:smokin:

TROOPER
21/06/2007, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
ΥΓ. ΕΙΡΗΝΗ ΥΜΗΝ!

ασε μας ρε νικο στις διαμαχες ειρηνη υμιν....:wave2:

dammed_kittin
21/06/2007, 17:48
:smokin:

το θεμα ολυμπιακος-παναθηναικος δεν θα αλλαξει ποτε!!!
ειμαι οτι γουσταρω υποστηριζω οτι γουσταρω
κ στ @ μου αν ολοι οι αλλοι ειναι ταμυναϊκοι (αν ξερουν οι διαβασμενοι τι ειναι)

ποτε δεν πηρα στα σοβαρα ανθρωπο που μιλαει για την ομαδα του με καλα λογια
γιατι προφανως δεν ξερει την διαφορα φανατισμου - οπαδισμου!!!

κ αμα το προσεξατε μονο 2-3 ολυμπιακοι μιλανε μεχρι στιγμης
με καλα λογια για την ομαδα τους...

οποτε αντε γεια!!!
:wave2:

EVI
21/06/2007, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
:smokin:

το θεμα ολυμπιακος-παναθηναικος δεν θα αλλαξει ποτε!!!
ειμαι οτι γουσταρω υποστηριζω οτι γουσταρω
κ στ @ μου αν ολοι οι αλλοι ειναι ταμυναϊκοι (αν ξερουν οι διαβασμενοι τι ειναι)

ποτε δεν πηρα στα σοβαρα ανθρωπο που μιλαει για την ομαδα του με καλα λογια
γιατι προφανως δεν ξερει την διαφορα φανατισμου - οπαδισμου!!!

κ αμα το προσεξατε μονο 2-3 ολυμπιακοι μιλανε μεχρι στιγμης
με καλα λογια για την ομαδα τους...

οποτε αντε γεια!!!
:wave2:




φανατικος και οπαδος ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΟΥΝ? για πες μας και εμας που δε ξερουμε.

(πσιτ φιλαθλος με οπαδο η φανατικο λεμε σσσσσ μεταξυ μας)



ναι δε το ξεραν ολοι οι γαυροι του φορουμ να ασχολουντε με ενα κοριτσακι που βριζει .....(μαλακισμενα μαμοθρεφτα πρεζονια κλπ κλπ -αληθεια για αυτην την πιπα που πεταξες δε λες τιποτα ε?-)και αν δεν το ελεγες αυτο ουτε εγω θα ασχολιομουν



το αντε γεια ειναι δικο μας ρε ! πατεντα κοπυραιτ πως το λενε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :smokin:



λαγοι εεεεε λαγοι


ενα νηπιο θα σας σωσει λεμε


:rotflmao:

EVI
21/06/2007, 20:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μπες και εσυ μεσα στο πουλμαν μπορεις !!!!!!!!!!!

if u know what i mean... :smokin:




ασε αυτα ειναι για ψαγμενους που να το καταλαβει πρεπει να ρωτησει πρωτα :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: και μετα οταν θα μιλα για μαγκιες και ξυλοδαρμους ετσι τοσο ευκολα αβαδιστα και αβιαστα θα το ξανασκεφτετε :rotflmao: :rotflmao:

δε παιρνω λεει στα σοβαρα αυτα:rotflmao: κατι για μαμοθρευτα που τους πεφτουν οι βλεφαριδες λεει απο τις πετρες :rotflmao: και κατι τετοια :rotflmao:

STOYBI
21/06/2007, 20:59
Σεμνα...... :winka:


:rolleyes:

EVI
21/06/2007, 21:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Σεμνα...... :winka:


:rolleyes:


αντε καλα.


:smokin: :) :)

STOYBI
21/06/2007, 21:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
αντε καλα.


:smokin: :) :)


:beer: :beer:


:wave2:

vangelis 64
21/06/2007, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ασε μας ρε νικο στις διαμαχες ειρηνη υμιν....:wave2: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

orizontas
27/06/2007, 20:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από lilaki_zxr
καταρχας το μπασκετ ειναι ανοητο!!! αλλα και κει κανουμε σερπραης!! ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ομως μιλαμε για μεγαλη κλαση ποδοσφΑΙριστων!!!...εχουμε εναν αερα ρε παιδι μου ειμαστε επαγγελματιες!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


καλοστο μας ......

το μπασκετ ειναι ανοητο το μπασκετ δεν μας ενδιαφερει

η ευρωπη δεν μασ καιει

το γκολφ μηπως ???? μπαααααα πολυ πρασινο .....:lol: :lol:

STOYBI
27/06/2007, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
καλοστο μας ......

το μπασκετ ειναι ανοητο το μπασκετ δεν μας ενδιαφερει

η ευρωπη δεν μασ καιει

το γκολφ μηπως ???? μπαααααα πολυ πρασινο .....:lol: :lol:

Φιλαρακο... Σπαμαρεις .......

Το θεμα ειναι...... ΧΕΣΤΡΑ ΒΡΗΚΕΣ ????? :D

orizontas
κατι ασχετο δεν ειμαι οπαδος καμιας ομαδος δεν εχω καμια σχεση με την μπαλα ουτε ξερω γιατι την κυνηγανε αυτοι οι μαλακες που περνουν δις και οι αλλοι μαλεκες φωναζουν αφορμη για αυτο ειναι ενας τσακομος με φιλο ολυμπιακο για αν θα βαλει λεκανη ιντεαλ στανταρτ στο μπανιο του η κατι αλλο και καταληξαμε να τσακονομαστε για τον τροπο που οδηγει και παρκαρει .......



:uplate:

orizontas
27/06/2007, 22:19
ελα ρε κεφια εχω




:sad:



:beer: :beer: :beer:

STOYBI
28/06/2007, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
ελα ρε κεφια εχω




:sad:



:beer: :beer: :beer:

Πλακα κανουμε.... Μην στραβωνεις... :D

:wave2:

monarxis
04/07/2007, 13:50
EISAI PSILOROMPA LIGAKI ETSI?

TROOPER
04/07/2007, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από monarxis
EISAI PSILOROMPA LIGAKI ETSI?

:eyepop:

tilo_wolff
12/07/2007, 23:02
...:rolleyes:


96268

giobazolias
13/07/2007, 02:03
ωραια φωτογραφια!!!
οι ολυμπιακοι μασανε το κουτοχορτο τους!!!!

:a5: :a18: :a19: :a4: :a5:

TROOPER
13/07/2007, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
ωραια φωτογραφια!!!
οι ολυμπιακοι μασανε το κουτοχορτο τους!!!!

:a5: :a18: :a19: :a4: :a5:

τα πρασινα προβατα ψοφησανε προ καιρου...δεν ειχαν τι να μασησουν.

:a3:

ΜΗΤΣΟΣΚΥΛΟΣ
13/07/2007, 12:32
Ο


96389

CIRUS
13/07/2007, 13:48
Χθες το βράδυ ονειρεύτηκα...
Είδα έναν εφιάλτη. Έναν τρομακτικό εφιάλτη.
Σηκώθηκα λέει απ' το κρεβάτι κοιτάχτηκα στο καθρέφτη κι αντελήφθην ότι είχα γίνει μαύρος. Για να είμαι πιο ακριβής, όχι μαύρος, αράπης που είναι πολύ χειρότερο. Έβαλα το χέρι στην τσέπη αναζητώντας το διαβατήριό μου για να διαπιστώσω αν και η φωτογραφία με δείχνει μαύρο και ανακαλύπτω ότι εκτός από μαύρος είμαι και Εβραίος.
Δεν είναι δυνατό, μονολόγησα, και κάθησα απαρηγόρητος σε μια καρέκλα.
Θεέ μου, είναι μια καρέκλα με ροδάκια, μια καρέκλα αναπηρική που σημαίνει ότι εκτός από μαύρος και Εβραίος, είμαι και ανάπηρος. Τι κακοτυχία που με βρήκε!
"Δεν είναι δυνατόν", μονολόγησα, "εγώ να είμαι μαύρος, Εβραίος και
ανάπηρος". "Κι όμως" ακούω να φωνάζει κάποιος πίσω μου με μια θηλυπρεπή
ανδρική φωνή. Είναι λέει το αγόρι μου. Χριστέ μου, είμαι κι
ομοφυλόφιλος;;;;;;;;
Τέλος πάντων, μικρό το κακό εφ' όσον κάνουμε σίγουρο σεξ, ξέρετε τα περί έιτζ κι έτσι. "Εσύ χρυσό μου έχεις τη σύριγγα;" τον ακούω να μου λέει.
Ω Θεέ μου εκτός από μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος κι ομοφυλόφιλος
είμαι και ναρκομανής! Κοιτάζω μπροστά μου κάτι ιατρικές εξετάσεις. Είμαι λέει ορο-θετικός. Αν είναι δυνατό! Ω Θεέ μου εκτός από μαύρος,
Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, και ναρκομανής είμαι κι ορο-θετικός!
Απελπισμένος αρχίζω να ουρλιάζω να κλαίω, να τραβάω τα μαλλιά.
Όχι!!!!!!!! Είμαι φαλακρός! Δεν έχω τρίχα στο κεφάλι μου.
Χτυπάει το τηλέφωνο. Είναι ο αδελφός μου: "βρε αρχιρεμάλι, από τότε που τα τίναξαν ο μπαμπάς κι η μαμά στην εθνική δεν κάνεις τίποτα άλλο απ' το να παίρνεις ναρκωτικά και κάθεσαι και βαράς μύγες απ' το πρωί ως το βράδυ.
Αντε βρες μια δουλειά γιατί από μένα δεν έχει φράγκο".
Ω Θεέ μου. Είμαι κι άνεργος. Εκτός από μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός, φαλακρός κι ορφανός είμαι κι άνεργος! Πάω να του εξηγήσω πως είναι δύσκολο να βρει δουλειά ένας μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός,
φαλακρός, ορφανός και άνεργος αλλά δεν τα καταφέρνω γιατί εκτός απ' όλα
αυτά είμαι και μουγκός.
Απελπισμένος και κλαίγοντας με λυγμούς κλείνω το τηλέφωνο με το ένα και μοναδικό χέρι που διαθέτω. Πλησιάζω στο παραθυράκι του τροχόσπιτου μου και βλέπω μια αλάνα γεμάτη τσαντίρια. Νοιώθω μια γροθιά στο βηματοδότη μου:
Mαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός,
φαλακρός, ορφανός, άνεργος, κουλός, καρδιοπαθής μέχρι και γύφτος. Εκείνη τη στιγμή μπαίνει στο τροχόσπιτο το αγόρι μου. "Αγάπη μου, σου έχω μια δυσάριστη είδηση, ήρθατε δεύτεροι στο πρωτάθλημα!".
Ε Όχι , E όχι και βάζελος!!
:beer:

alexrs1
17/07/2007, 15:25
exeis talento proxora.r21