PDA

View Full Version : ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ Dainese?



CIRUS
12/06/2007, 13:12
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΘΟΤΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :)

http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?cat=1,2,3,7&nome=QUITO&articolo=1775092


92785

latris mixanis
12/06/2007, 14:30
Είναι πάρα πολύ καλή επιλογή!! :wave2:

Βέβαια με τη βροχή θα έχεις ένα θεματακί, αλλά προστατευτικά και άνεση είναι σούπερ!

Nik0s
12/06/2007, 14:38
Καλώς ήρθες :wave2:

Ρίξε και μια ματιά εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=41125), υπάρχουν πολλά θέματα για μποτάκια.

CIRUS
12/06/2007, 15:28
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΑΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΜΗΣ Η ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ
ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΕΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ???????????????? :confused:

latris mixanis
12/06/2007, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΑΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΜΗΣ Η ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ
ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΕΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ???????????????? :confused:

Μεγάλο ρόλο στην τιμή παίζει και η εταιρία :winka:

Θα πρέπει να δοκιμάσεις διάφορα και να δεις τι είναι καλύτερο στο πόδι σου! :D

Απλά ότι κ αν πάρεις να έχει προστασίες στον ασραγάλο(μέσα-έξω), χωρίς να σ ενοχλούν.

Nik0s
12/06/2007, 15:44
Τα "μποτάκια" είναι περισσότερο lifestyle προιόν, παρά καθαρή προστασία...
Είναι λογικό λοιπόν, να είναι ακριβούτσικα, μιας και απευθύνονται σε κόσμο που τον νοιάζει αρκετά και η "εικόνα" και η μάρκα, μαζί με την καθημερινή του προστασία.

Πόσο μάλλον όταν μιλάμε για τη Dainese, που φημίζεται για τις τσιμπημένες τιμές και το επιθετικό marketing που κάνει.

Κοίτα ότι διαλέξεις να έχει τις προστασίες που ανέφερε η latris, αλλά και ενίσχυση στο αριστερό πόδι στο σημείο που ακουμπάει ο λεβιές των ταχυτήτων.

CIRUS
13/06/2007, 09:43
Είναι λογικό λοιπόν, να είναι ακριβούτσικα, μιας και απευθύνονται σε κόσμο που τον νοιάζει αρκετά και η "εικόνα" και η μάρκα, μαζί με την καθημερινή του προστασία.

Πόσο μάλλον όταν μιλάμε για τη Dainese, που φημίζεται για τις τσιμπημένες τιμές και το επιθετικό marketing που κάνει.

--------------------------------------

ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΟΤΕΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ ΕΙΝΑΙ TOO MUCH ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ DAINESE ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΜΨΟ ΣΕ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΤΙΜΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΜΑΡΚΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩ ΘΑ ΤΑ ΣΚΑΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!


:rolleyes:

latris mixanis
13/06/2007, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
Είναι λογικό λοιπόν, να είναι ακριβούτσικα, μιας και απευθύνονται σε κόσμο που τον νοιάζει αρκετά και η "εικόνα" και η μάρκα, μαζί με την καθημερινή του προστασία.

Πόσο μάλλον όταν μιλάμε για τη Dainese, που φημίζεται για τις τσιμπημένες τιμές και το επιθετικό marketing που κάνει.

--------------------------------------

ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΟΤΕΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ ΕΙΝΑΙ TOO MUCH ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ DAINESE ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΜΨΟ ΣΕ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΤΙΜΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΜΑΡΚΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩ ΘΑ ΤΑ ΣΚΑΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!


:rolleyes:

Η dainese έχει άλλο ένα μποτάκι δερμάτινο πιο κομψό απ' αυτό αν το θες για δουλειά :)
Δες επίσης στη colory έχει ένα πολύ καλό επίσης και πιο οικονομικό!! :D

dainese (http://www.moto-outlet.gr/Dainese-Scarp-Atacama_p_19-1785.html)
colory (http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=591)

lamoun
13/06/2007, 10:51
Καλώς ήρθες :beer:

Για κοίτα και εδώ http://www.motomarket.gr/pindex.php?&file=footwear_subcat.xml&catid=43

Έχω τα x-j h2out όμορφα και αδιάβροχα. Αυτό που έχω να πω είναι, πως μετά από 9 μήνες καθημερινής χρήσης, τα ανακλαστικά ράγισαν (σαν να ξεράθηκαν και να σπάσανε) και τώρα χρειάζομαι και καινούρια κορδόνια:lol:

Αναθεωρήθηκε παρακάτω

CIRUS
13/06/2007, 11:16
Η dainese έχει άλλο ένα μποτάκι δερμάτινο πιο κομψό απ' αυτό αν το θες για δουλειά
Δες επίσης στη colory έχει ένα πολύ καλό επίσης και πιο οικονομικό!!

dainese
colory

-------------------------------------------------------------

ΤΟ COLORI ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ :) ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΗΣ DAINESE ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΛΗΜΑ!!!

:beer: :beer: :beer:

CIRUS
13/06/2007, 11:26
Καλώς ήρθες

Για κοίτα και εδώ http://www.motomarket.gr/pindex.php...ml&catid=43

Έχω τα x-j h2out όμορφα και αδιάβροχα. Αυτό που έχω να πω είναι, πως μετά από 9 μήνες καθημερινής χρήσης, τα ανακλαστικά ράγισαν (σαν να ξεράθηκαν και να σπάσανε) και τώρα χρειάζομαι και καινούρια κορδόνια

----------------------------------------------------------------------------------------------

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ!!! :)

ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΥΛ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΗΖΕΙ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ (ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ ΠΑΝΤΩΣ :rotflmao: ))

kakofonixx
13/06/2007, 13:31
Να καταθεσω και τη δικη μου εμπιρεια, μιας και το εχω το εν λογω μποτακι... :D

Εχει αρκετα καλες ενισχυσεις σε αστραγαλο και στο πισω μερος του ποδιου
Ειναι αρκετα ανετα (αν και μεχρι να μαλακωσει το δερμα δε λυγιζε με τιποτα, με δυσκολια πατουσα το πισινο φρενο!)
Για να βαλει νερα πρεπει να πεσεις σε πολυ δυνατη βροχη (η σε καμια λακουβα), αρκει να το εχεις σωστα δεμενο - και παλι θα βαλει μετα απο αρκετη ωρα
Στα + (για μενα παντα) ειναι οτι το μποτακι, αν εξαιρεσεις τις ενισχυσεις για τις ταχυτητες, μοιαζει σαν ενα απλο μποτακι πολης και οχι σαν μποτα μηχανης
Γενικα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος αν και οπως ειπαν τα παιδια παραπανω, μπορεις να κανεις τη δουλεια σου εξισου καλα με λιγοτερα χρηματα (βλεπε Dainese...)

Αυτο που αναρωτιεμαι ειναι γιατι θες να παρεις τετοια εποχη χειμωνιατικο μποτακι :confused:
:wave2:

CIRUS
13/06/2007, 13:53
Να καταθεσω και τη δικη μου εμπιρεια, μιας και το εχω το εν λογω μποτακι...

Εχει αρκετα καλες ενισχυσεις σε αστραγαλο και στο πισω μερος του ποδιου
Ειναι αρκετα ανετα (αν και μεχρι να μαλακωσει το δερμα δε λυγιζε με τιποτα, με δυσκολια πατουσα το πισινο φρενο!)
Για να βαλει νερα πρεπει να πεσεις σε πολυ δυνατη βροχη (η σε καμια λακουβα), αρκει να το εχεις σωστα δεμενο - και παλι θα βαλει μετα απο αρκετη ωρα
Γενικα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος αν και οπως ειπαν τα παιδια παραπανω, μπορεις να κανεις τη δουλεια σου εξισου καλα με λιγοτερα χρηματα (βλεπε Dainese...)

Αυτο που αναρωτιεμαι ειναι γιατι θες να παρεις τετοια εποχη χειμωνιατικο μποτακι


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΑΠΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΔΗΓΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΦΑΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΥΤΕ ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ (ΣΙΓΑ ΜΩΡΕ ΠΑΠΑΚΙ ΕΧΕΙΣ) ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΖΩΝΤΑΝΟ, ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΣΟ ΘΕΛΟΥΝ!!! :smilea: :)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ ΜΠΟΤΑΚΙ, ΑΝ ΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΜΠΟΡΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!
ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΙΔΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΛΕΣ?:confused:

lamoun
13/06/2007, 14:53
Αναθεώρηση:


Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
Αυτό που έχω να πω είναι, πως μετά από 9 μήνες καθημερινής χρήσης, τα ανακλαστικά ράγισαν (σαν να ξεράθηκαν και να σπάσανε)

Μόλις σήμερα :confused: ανακάλυψα ότι το πρόβλημα οφείλετε κατά 99% σε εμένα..
Βάζοντας τα μποτάκια βιαστικά, και σκεπτόμενος το post, κατάλαβα/είδα ότι τα πίεζα με τέτοιο τρόπο, ώστε να διπλώνονται στη περιοχή των ανακλαστικών (στη πίσω μεριά).. Έμ πόσο να αντέξουν τα καημένα..

suzukimaniac
13/06/2007, 17:59
Ωραιο μποτακι, το εχω και εγω. Πληρωνεις και λιγο Dainese αλλα πιστευω οτι εχει ολες τις απαραιτητες προστασιες που μπορει να προσφερει ενα μποτακι....Go for it!;)

Trans
13/06/2007, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από kakofonixx
Να καταθεσω και τη δικη μου εμπιρεια, μιας και το εχω το εν λογω μποτακι... :D

Εχει αρκετα καλες ενισχυσεις σε αστραγαλο και στο πισω μερος του ποδιου
Ειναι αρκετα ανετα (αν και μεχρι να μαλακωσει το δερμα δε λυγιζε με τιποτα, με δυσκολια πατουσα το πισινο φρενο!)
Για να βαλει νερα πρεπει να πεσεις σε πολυ δυνατη βροχη (η σε καμια λακουβα), αρκει να το εχεις σωστα δεμενο - και παλι θα βαλει μετα απο αρκετη ωρα
Στα + (για μενα παντα) ειναι οτι το μποτακι, αν εξαιρεσεις τις ενισχυσεις για τις ταχυτητες, μοιαζει σαν ενα απλο μποτακι πολης και οχι σαν μποτα μηχανης
Γενικα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος αν και οπως ειπαν τα παιδια παραπανω, μπορεις να κανεις τη δουλεια σου εξισου καλα με λιγοτερα χρηματα (βλεπε Dainese...)

Αυτο που αναρωτιεμαι ειναι γιατι θες να παρεις τετοια εποχη χειμωνιατικο μποτακι :confused:
:wave2:

Mias και το έχω κι εγώ έχω να προσθέσω ότι το καλοκαίρι θα σου είναι λίγο ζεστά... Είναι που κλείνει το δέρμα πάνω από τα κορδόνια και δεν περνά αέρας μέσα. Γενικά όμως συμφωνώ σε όλα με τον κακοφωνίξ. Και νοπμίζω είναι πό τα λίγα μποτάκια αυτού του τύπου με προστασία μέσα - έξω από το πόδι.

kakofonixx
14/06/2007, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΣΤΙΓΜΗ....
....ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ (ΣΙΓΑ ΜΩΡΕ ΠΑΠΑΚΙ ΕΧΕΙΣ) ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΖΩΝΤΑΝΟ, ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΣΟ ΘΕΛΟΥΝ!!! :smilea: :) ...

Και πολυ καλα κανεις φιλε μου...
Μακαρι ολοι να σκεφτονταν οπως εσυ! :beer:

Οσο για το μποτακι, να εισαι σιγουρος οτι θα ειναι αρκετα ζεστο για τους καλοκαιρινους μηνες.
Θα σου προτεινα να επαιρνες ενα καλοκαιρινο και οταν αρχισει να χειμωνιαζει τσιμπας και το Dainese :wave2:
p.s. Μην αμελησεις και το μπουφανακι! ;)

CIRUS
14/06/2007, 10:15
THANKS KAKOFONIX ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝΑΚΙ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΜΗΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ!

ΤΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ? ΓΙΑΤΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΑ DAINESE ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΦΙΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΥΠΕΦΕΡΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΟΔΙ!!! :lol:

kakofonixx
14/06/2007, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
ΤΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ?
Αυτο πως σου φαινεται? :D
Ε κανε και καμια αναζητηση στο φορουμ :wave2:


93118

CIRUS
14/06/2007, 13:52
ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:beer: