PDA

View Full Version : WeLCOmE me!



StarSailor
13/09/2004, 17:33
Να μαι κι εγω λοιποοοοον. Το σκεφτομουν το σκεφτομουν να που γραφτηκα και μελος, να επισημοποιησω τη σχεση με το site! :D Για να συστηθω λοιπον, νεος οδηγος, ετων 25 (μου πηρε λιγο καιρο να την παρω την ατιμη αλλα "αν δεν δουλεψεις εγω λεφτα για μηχανη δε σου δινω!").Οποτε σπουδες, στρατος, δουλεια και πριν 2 μηνες το ονειρο εγινε πραγματικοτητα. Το ονειρο βεβαια ειναι στο γκαραζ τωρα γιατι τη προηγουμενη εβδομαδα ειχα τη πρωτη πτωση, :bigcry: ανωδυνη ευτυχως, αλλα ελπιζω να συνεχιστει για πολλα χρονια ακομα, συμβαινουν αυτα.Οποτε τα λεμε boys and girls, χαιρετω :wave2:

kapeos
13/09/2004, 17:50
Καλώς όρισες φίλε.:wave2:

Εδώ θα βρεις κάθε καρυδιάς καρύδι:uplate:


Μονο χιουμορ να διαθέτεις :evil: και έλα και σε καμμια συνάντιση.

:wave2:

crs-k
13/09/2004, 18:18
Wellcome :wave2:

afrotwin
13/09/2004, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
Καλώς όρισες φίλε.:wave2:

Εδώ θα βρεις κάθε καρυδιάς καρύδι:uplate:


Μονο χιουμορ να διαθέτεις :evil: και έλα και σε καμμια συνάντιση.

:wave2:

oxi re ka8e migdalias fistiki 8a vri o an8ropos:rotflmao:
ma ti les mori karotsa ston an8ropo?
min ton akous file emena akou mias ke mpikes edo mesa pare ke merikes dramamines 8a sou xriastoun

tora kalos i kakos ir8es 8a diksi:rotflmao:
ipomoni pantos:look: :hypnotize :uplate: :confused: :dizzy:

adam_tsouk
13/09/2004, 22:06
Κάλλιο αργά παρά.......... αργότερα!!!!!!

Καλώς ήρθες!!!!!

Καλορίζικο και το μηχανάκι.....

Αρχάιο ρητό που νομίζω πως όλοι επιβεβαιώνουμε είναι το ότι δεν υπάρχει μηχανόβιος που να μην έχει πέσει ποτέ στη ζωή του!! (δυστυχώς!) Ας ήταν η τελευταία!

Άφρο, δεν θα χρειαστεί δραμαμίνες, λεξοτανίλ θα χρειαστεί!! :lol: :lol:

RapidShade
13/09/2004, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από StarSailor
Να μαι κι εγω λοιποοοοον. Το σκεφτομουν το σκεφτομουν να που γραφτηκα και μελος, να επισημοποιησω τη σχεση με το site! :D Για να συστηθω λοιπον, νεος οδηγος, ετων 25 (μου πηρε λιγο καιρο να την παρω την ατιμη αλλα "αν δεν δουλεψεις εγω λεφτα για μηχανη δε σου δινω!").Οποτε σπουδες, στρατος, δουλεια και πριν 2 μηνες το ονειρο εγινε πραγματικοτητα. Το ονειρο βεβαια ειναι στο γκαραζ τωρα γιατι τη προηγουμενη εβδομαδα ειχα τη πρωτη πτωση, :bigcry: ανωδυνη ευτυχως, αλλα ελπιζω να συνεχιστει για πολλα χρονια ακομα, συμβαινουν αυτα.Οποτε τα λεμε boys and girls, χαιρετω :wave2:

Welcome You!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

thewhiteowl
14/09/2004, 00:14
Κκκκκαλώς όρισες φίλε, και εγώ νέος οδηγός είμαι, πππππερίσυ πήρα το δίπλωμα και φέτος ππππήρα την μηχανή μου, για τους ίδιους λόγου με εσένα.
Έυτυχώς με την μηχανή μου δεν έχω πέπέπέπέσει ακόμα, αλλά έχω ππππσει ήδη 2 φόρες με το παπάπάπι του παπαπατέρα μου ππππππππου το οδηγούσα μέχρι ππππππροσφάτως και μπμπμπμπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι δεν μου έχει αφήσει κανένα κουσούρι. :hypnotize

monstermind
14/09/2004, 00:58
καλορίζικο αδελφε και καλοτάξιδο και σε σενα!

:beer:

SaraMaritis
14/09/2004, 08:13
Κααααααλως τον...
Πεεεεεεραστε....
Σκουουουουουουπιστε...
(οχι, λαθος !!!) :rotflmao:

Τεσπα, αφου ηρθες, κατσε !!!
:wave2:

cbanthropos
14/09/2004, 08:29
Ωπ! Νεοπας.!

Καλως ηλθες και καλοριζικη η μοτο σου!

:wave2:

Για μελετησε απο τις (Συναντησεις) που ειναι το Δελεαρ και ο Πευκωνας, θα σου χρειαστουν. :smilea:

wild_cat/anima
14/09/2004, 08:46
welcome sailor!

ruyjin
14/09/2004, 09:00
επ μαγαλωνει η παρεα...
καλως μας βρηκες!!!
καλοριζικη και η μοτο και καλα χλμ!!!

:wave2:

kalgeorge
14/09/2004, 09:37
ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΦΙΛΑΡΑΚΟ
ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕΣ
:wave2: :wave2:

StarSailor
14/09/2004, 09:44
Για μελετησε απο τις (Συναντησεις) που ειναι το Δελεαρ και ο Πευκωνας, θα σου χρειαστουν.

Τhanks παιδια αυτο για το Δελεαρ δεν το πιασα!Για κατατοπιστε το νεο!Ελπιζω να βρεθουμε σε καμια βολτα μολις φτιαξω το hornetακι, δεν μπορω να τη βλεπω πληγωμενη στο γκαραζ πιανεται η ψυχη μου!

sniper
14/09/2004, 09:45
WELCOME YOU...

Και αφού έχεις και από τα δικά μας :winka: ακόμα καλύτερα....

Άλλη μία Honda εδώ μέσα.......

Τ' ακούτε ρεμάλια;

Welcome λοιπόν και καλά ξεμπερδέματα :wave2:

viki
14/09/2004, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από StarSailor
Να μαι κι εγω λοιποοοοον. Το σκεφτομουν το σκεφτομουν να που γραφτηκα και μελος, να επισημοποιησω τη σχεση με το site! :D Για να συστηθω λοιπον, νεος οδηγος, ετων 25 (μου πηρε λιγο καιρο να την παρω την ατιμη αλλα "αν δεν δουλεψεις εγω λεφτα για μηχανη δε σου δινω!").Οποτε σπουδες, στρατος, δουλεια και πριν 2 μηνες το ονειρο εγινε πραγματικοτητα. Το ονειρο βεβαια ειναι στο γκαραζ τωρα γιατι τη προηγουμενη εβδομαδα ειχα τη πρωτη πτωση, :bigcry: ανωδυνη ευτυχως, αλλα ελπιζω να συνεχιστει για πολλα χρονια ακομα, συμβαινουν αυτα.Οποτε τα λεμε boys and girls, χαιρετω :wave2:

ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ!!! NEW ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ... ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟΥΜΠΑ... :confused:
ΚΑΛΗ ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!:wave2:

GST
14/09/2004, 09:48
ετσι ετσι σαν τουσ κινεζουσ αυξανεστε και πληθηνεστε:lol: :lol:

idi
14/09/2004, 10:08
καλως ηρθες .... κ.κερασης :beer: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

petridist
14/09/2004, 12:00
καλά ξεμπερδέματα... και ποτέ ξανά ατυχίες!!

:beer:

hornet
14/09/2004, 12:08
Καλωστονα
καλη διαμονη και καλες βολτες με το hornet σου

nimbus
14/09/2004, 12:08
ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕς ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ:wave2:
ΟΙ ΠΤΩΣΕΙΣ, ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΔΥΝΕΣ:p

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ:sun:

melsaltas
14/09/2004, 13:45
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!!!!!!!!!!!!!