PDA

View Full Version : Σασ ΑποΧαιρετω....



live_2_ride
21/11/2003, 12:16
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕΡΦΑΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΕΒΟΠ ΘΗΒΑΣ (ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟ).ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΙ ΞΑΝΑΛΕΩ ΣΤΗ ΜΠΟΕΜΙΣΣΑ ΣΤΑ ΕΞΑΡΧΕΙΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΛΕΝΤΙ ΜΟΥ.ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΣ.ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ,ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑΠΟΥΜΕ,ΔΕ ΓΛΥΤΩΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ....ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΚΑΝΑ ΤΗΛ. ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΕΙΝΑΙ 6973524656.ΑΝΤΕ ΡΕΜΑΛΙΑ.......




CU DOWN THE ROAD
LIVE TO RIDE

CyBeRseXX
21/11/2003, 12:28
na peraseis -grigora- ena omorfo kai iremo stratiotiko se style diakopon me ola ta eksoda pliromena apo tin enoples dinameis :)

C U ksana san politis - i kai noritera se kammia adeia!

almalibera
21/11/2003, 12:33
...έλα νταξει, θα περάσει και αυτό..

ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ σου εύχομαι!!

Alkis
21/11/2003, 12:50
1) Μόλις παρουσιαστείς, ξέρεις ότι έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση της απόλυσής σου.
2)Με το που μπεις, ξέρεις ότι σε ένα χρόνο την ίδια μέρα θα είσαι πολίτης.

Σου εύχομαι να περάσεις αυτές τις ωραίες στιγμές που λίγο πολύ όλοι περνάμε στο στρατό, και που μόνο αυτές αξίζει να αναπολούμε απο εκεί.

Εμείς εδώ θα είμαστε πάντα... άντε να ξεμπερδεύεις, δεν γουστάρουμε ούτε 1 μέλος μείον...

sozos
21/11/2003, 12:55
ΦΙΛΕ ΚΑΛΟ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ.
ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗ.

bikersonly
21/11/2003, 13:22
Πέσε και παίρνε και όταν σου πω σταμάτα.

Με το που σταματήσεις πήγαινε τουαλέτες και καπάκι μαγειρία για να γουστάρεις περισσότερο.Χα!

Λοιπόν καλή Θητεία και να χεις στο μυαλό σου την μέρα απόλυσης.Είναι η μοναδική μέρα που περιμένεις να απολυθείς.Μετά το στρατό αν απολυθείς θα νιώθεις κάπως Down ρε παιδί μου! :D

Και κάτι ακόμα.Μην ακούς τίποτα.Μην μπλέκεις σε μαλακίες δεν αξίζει.Αυτό που αξίζει είναι να μην υπηρετήσεις ούτε μια ώρα παραπάνω. ;)

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΣ ΦΑΝΤΑΡΟΣ!!!! (ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ.....ΣΝΙΦ!)

Julius
21/11/2003, 13:26
Kyrile............... tora tha peraseis ena xrono xalaros, mhn masas meta ksekinane ta dyskola.

KAS77
21/11/2003, 13:49
Kalh Thitia!!!!!
Mhn anxese, pernaei poly grigora o xronos. Den tha katalaveis pote tha pas kai pote tha gyriseis!!!

:) :) :)

ctpanoramix
21/11/2003, 16:49
να βγάλεις πολλές φωτό για να μην το μετανιώσεις αργότερα .......

και μην μασάς να σκέφτεσαι ότι θα ζήσεις εμπειρίες που αλλού δεν θα τις ζούσες και να θυμάσαι : ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει δυνατότερο.......

Αυτά

wizard
21/11/2003, 17:29
Μετά το στρατό αν απολυθείς

Γιατί μπορεί και να ΜΗΝ απολυθείς.. κύττα τι έπαθε ο bikersonly? :p

ireneepi
21/11/2003, 23:03
Καλη θητεια να εχεις....



κ υπομονη ολο το μοτο.γρ ενωμενο στα επικεπτηρια ,οι στριταδες δλδ,γιατι οι εντουραδες που να προλαβαινουν.....χεχεχχε........γκουχου γκουχου..!:D :D