PDA

View Full Version : Δεν σέβονται τιποτα



Da.Vintage
15/06/2007, 13:40
Είμαι με τον Z_armaggeddon προχτές το βράδυ και πάμε για βαδυνό μπανιο...

Είμαστε στη Βουλιαγμένης μπροστά εγώ πίσω ο Σωτηρης. και μπροστά μας ένας γεράκος με μία βέσπα...

Μετά απο λίγο πετάγεται ένας Μ@Λ@ΚΑΣ με ένα Golf απο το πεζόδρομο με ΣΤΟΠ τον αποφέυγει ο γεράκος μπλοκάροντας τον πίσω τροχό με αποτέλεσμα να πεσει...

Ο μαλάκας τον κοιταει και σηκώνεται και φεύγει..

Τρέχω μπαίνω μπροστά του και τον κλείνω...

Του λέω τον άλλο δε τον είδες που τον έριξες...
Και έκανε τον αλέκο...
Αφού λέει δεν το ακούμπησα!
Μετά απο λίγο έσκασε μύτη και ο Γεράκος...
Του πήρε τον αριθμό αλλά δεν έκανε τίποτα...
Γιατί ευτυχως δε χτύπησε και η βέσπα ήταν πολύ παλιά...

ΚΡΙΜΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΑΣ ΑΛΗΤΕΣ... ΔΕ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!
:mad:

ronin1
15/06/2007, 13:57
μπουνιές μήπως?

ενα φτύσιμο στη μάπα τουλαχιστον?

κ μην μου πειτε οτι δεν ξερεις τι κουβαλαει ο καθενας πανω του...γιατι αυτοι με τα σιδερικα, ειναι πιο μαγκες σε καποια πραγματα..κ νομιζω θα ειχε τα @ρχιδι@ να βοηθησει τον ανθρωπο να σηκωθει και να δει αν ειναι καλα...

ο συγκεκριμενος ηταν απλα κουραδομαγκας..

TROOPER
15/06/2007, 14:18
:sick:

sober
15/06/2007, 14:45
:mad: :mad: :mad: :mad:

Τι κ@λο$#%^%$#@#@#$$%^ νοοτροπια ειναι αυτη που κουβαλανε ρε γ@μωτο!!!!!!

:yuck:

Ακους εκει να παει να φυγει!!!!..Καλα εκανες και τον εκλεισες!!!!!Να μα8ει το μουλαρι!!!!

Ζεύκας
15/06/2007, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:mad: :mad: :mad: :mad:

Τι κ@λο$#%^%$#@#@#$$%^ νοοτροπια ειναι αυτη που κουβαλανε ρε γ@μωτο!!!!!!

:yuck:

Ακους εκει να παει να φυγει!!!!..Καλα εκανες και τον εκλεισες!!!!!Να μα8ει το μουλαρι!!!!

ναι και που τον έκλεισε το πήρε το μαθημά του...

ε ρε κάτι άνθρωποι... :a31:

gixxerpap
16/06/2007, 10:33
επρεπε να τον αφησετε να φυγει, και να του τραβηξετε μια μηνυσουλα για εγκαταλειψη, να ιδρωσει λιγο το κωλαρακι του.....

...ή εναλλακτικα να του δωσετε κανα δυο δοντακια στο χερι, ετσι για να σας θυμαται...

OzZzZzY
17/06/2007, 01:11
στο φαναρι μια κλωτσια στην πορτα ή στο φαναρι-φλας του, πρωτη κ δρομο :D (καφριλικιιιιιι :smokin: :smokin: :smokin: )

zireous
17/06/2007, 02:36
Έπρεπε να ήμουν εκεί, θα φώναζα τα στρουμφάκια επιτόπου να δεις χαρά ο γκολφάκιας.

Άκου πήγε να φύγει... :mad:

AFTER
18/06/2007, 00:34
Επρεπε να του κοπανησεις το κρανος στα μουτρα και μετα να του πεις

''Μα δεν σε ακουμπησα με το δερμα μου''

:mad:

z_armagedon
18/06/2007, 09:53
οταν ο γιωργος κυνηγησε το μαλακα εμεινα πισω να σηκωσω τον παππου
ειχα τρομαξει γιατι το πεσιμο ηταν ατσαλο και ο γερακος εβαλε τα χερια κατω.
οταν σηκωθηκε και ειδα οτι ειναι καλα εφυγα με σκοπο να του τσακισω τα κοκαλα (κρανος και γαντια πανω και του κανεις τη μουρη κωλο, ξερετε....)

αλλα ο αλητης ειχε στο πισω καθισμα το παιδι του.
και τιθεται η εξης ερωτηση: μια μηχανη ισως σε μικρες ταχυτητες να μη μπορει να σου κανει ζημια.
αλλα ΑΝ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ερχεται νταλικα με 80 εσυ οκ, στο διαολο, τους υπολοιπους που εχεις μαζι σου τους σκεφτεσαι?
τετοιοι μαλακες κυκλοφορουν αναμεσα μας και τελικα δεν αξιζει να τους αγγιξεις καν. καποια στιγμη τρωνε το ιδιο τους το κεφαλι (κριμα σ' αυτους που δε φταινε).
αλλωστε ο γιωργος ειχε παρκαρει μπροστα του και του ειχε ριξει τοσο μπινελικι μαζι με οσους ειδαν τη φαση που ο τυπος εκτος του οτι ειχε χεστει, ηταν για λυπηση...

ο παππους τελικα καλα.
η βεσπα οκ...
ο ηλιθιος μαλλον πηρε ενα μικρο μαθημα...
εμεις πηγαμε για μπανιο....
τελος καλο, ολα καλα!.....

παιδες, ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! :wave2:

Da.Vintage
18/06/2007, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
στο φαναρι μια κλωτσια στην πορτα ή στο φαναρι-φλας του, πρωτη κ δρομο :D (καφριλικιιιιιι :smokin: :smokin: :smokin: )


Aυτό το σκεφτήκαμε! Αλλά είχαμε πινακίδα και οι 2...

AFTER
18/06/2007, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Aυτό το σκεφτήκαμε! Αλλά είχαμε πινακίδα και οι 2...

Καγκουρες με τις πινακιδες!! :mad:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Da.Vintage
19/06/2007, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Καγκουρες με τις πινακιδες!! :mad:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Kαιρό θέλω να τη στείλω στο Διάολο!

ΚΑΠΛΑΝΙ
19/06/2007, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από z_armagedon
οταν ο γιωργος κυνηγησε το μαλακα εμεινα πισω να σηκωσω τον παππου
ειχα τρομαξει γιατι το πεσιμο ηταν ατσαλο και ο γερακος εβαλε τα χερια κατω.
οταν σηκωθηκε και ειδα οτι ειναι καλα εφυγα με σκοπο να του τσακισω τα κοκαλα (κρανος και γαντια πανω και του κανεις τη μουρη κωλο, ξερετε....)

αλλα ο αλητης ειχε στο πισω καθισμα το παιδι του.
και τιθεται η εξης ερωτηση: μια μηχανη ισως σε μικρες ταχυτητες να μη μπορει να σου κανει ζημια.
αλλα ΑΝ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ερχεται νταλικα με 80 εσυ οκ, στο διαολο, τους υπολοιπους που εχεις μαζι σου τους σκεφτεσαι?
τετοιοι μαλακες κυκλοφορουν αναμεσα μας και τελικα δεν αξιζει να τους αγγιξεις καν. καποια στιγμη τρωνε το ιδιο τους το κεφαλι (κριμα σ' αυτους που δε φταινε).
αλλωστε ο γιωργος ειχε παρκαρει μπροστα του και του ειχε ριξει τοσο μπινελικι μαζι με οσους ειδαν τη φαση που ο τυπος εκτος του οτι ειχε χεστει, ηταν για λυπηση...

ο παππους τελικα καλα.
η βεσπα οκ...
ο ηλιθιος μαλλον πηρε ενα μικρο μαθημα...
εμεις πηγαμε για μπανιο....
τελος καλο, ολα καλα!.....

παιδες, ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! :wave2:


Δυστηχως φιλε μου εχεις δικιο..

nakkip
21/06/2007, 19:10
Ειναι για σκοτωμα μερικοι

marios8
21/06/2007, 19:29
Παίδες
1) φωνάζεις τους μπάτσους.
2) Ο γέρος κάνει μηνυση.
3) Εσεις πάτε μαρτυρες.
4) Ο τυπάκος πληρώνει αποζημίωση
5) Ο παππούς φτιάχνει την βέσπα
6) Εσεις νοιώθετε ικανοποιηση
7) Ο τυπος παίρνει το μαθημά του και δεν το ξανακάνει. (ως γνωστό ο νεοέλληνας πονάει στην τσέπη)

Τα περι τσαμπουκάδων τα ακούω βερεσέ :wave2:

Da.Vintage
22/06/2007, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Παίδες
1) φωνάζεις τους μπάτσους.
2) Ο γέρος κάνει μηνυση.
3) Εσεις πάτε μαρτυρες.
4) Ο τυπάκος πληρώνει αποζημίωση
5) Ο παππούς φτιάχνει την βέσπα
6) Εσεις νοιώθετε ικανοποιηση
7) Ο τυπος παίρνει το μαθημά του και δεν το ξανακάνει. (ως γνωστό ο νεοέλληνας πονάει στην τσέπη)

Τα περι τσαμπουκάδων τα ακούω βερεσέ :wave2:

Δεν έχεις καθόλου άδικο!

Απλά ο παππούς δε χτύπησε
η βέσπα είχε όλη 50 ευρώ
Και σε δικαστήριο δε πάω ούτε για δική μου υπόθεση!

Η μαλακία είναι γιατί να μήν σου παίρνει γραπτή κατάθεση η αστυνομία εκείνη την ώρα την οποία να υπογράφεις και να ισχύει και στο δικαστήριο χωρίς να σε καλούν έτσι ώστε να μπορείς να βοηθήσεις τους συνανθρώπους σου χωρίς να ταλαιπωρείσαι 2-4 χρόνια με αναβολές δικαστηρίων!

Da.Vintage
22/06/2007, 07:49
Α και εγώ ικανοποίηση θα ένοιωθα μόνο αν τον κέρναγα 5-6 γροθιές on the house!

για 2 λόγους 1 γιατί πήγε να σκοτώσει το παππού και 2 γιατί πίσω είχε μωρό παιδί και αν ερχόταν κάτι μεγαλύτερο δε θα μπορούσε να σταματλησει και θα τη πλήρωνε το παιδάκι του...

Δε καταλαβαίνω κάτι τέτοιοι μαλάκες έχουν την τάση να αναπαράγονται...:mad:

stavrobeis
22/06/2007, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan

Και σε δικαστήριο δε πάω ούτε για δική μου υπόθεση!

Η μαλακία είναι γιατί να μήν σου παίρνει γραπτή κατάθεση η αστυνομία εκείνη την ώρα την οποία να υπογράφεις και να ισχύει και στο δικαστήριο χωρίς να σε καλούν έτσι ώστε να μπορείς να βοηθήσεις τους συνανθρώπους σου χωρίς να ταλαιπωρείσαι 2-4 χρόνια με αναβολές δικαστηρίων!

Φιλε μου, καταρχας πολυ καλα κανατε και τον σταματησατε κλπ. :beer:
Ομως, επετρεψε μου να διαφωνισω σχετικα με το δικαστηριο...
Ουτε εγω γουσταρω να μπλεκω με τετοια ουτε κανενας φανταζομαι....

ΟΜΩΣ, σκεψου να εχεις εμπλακει σε ατυχημα (πολυ σοβαρο), να εχεις χασει το φως σου, να ξερεις οτι δε φταις, και να βλεπεις - ακους μια καλη κυρια να σου λεει:
"Αχ βρε αγορι μου, δε φταις εσυ - πως πεταχτηκε ετσι αυτος απτο πουθενα!"
Και εσυ να λες "Σας παρακαλω πολυ, καθηστε μεχρι να ερθει η τροχαια να πειτε αυτα που ειδατε, σας παρακαλω!"

Και μετα απο 20 λεπτα.....να φωναζεις "Μα που ειναι εκεινη η κυρια, τα ειδε ολα - δεν εφταιγα εγω!"

"εφυγε αγορι μου, που να μπλεκεις με δικαστηρια τωρα...."

jasondakar
22/06/2007, 17:19
ενα φτυσιμο στην μαπα καλο θα ηταν ομως

Da.Vintage
25/06/2007, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrobeis
Φιλε μου, καταρχας πολυ καλα κανατε και τον σταματησατε κλπ. :beer:
Ομως, επετρεψε μου να διαφωνισω σχετικα με το δικαστηριο...
Ουτε εγω γουσταρω να μπλεκω με τετοια ουτε κανενας φανταζομαι....

ΟΜΩΣ, σκεψου να εχεις εμπλακει σε ατυχημα (πολυ σοβαρο), να εχεις χασει το φως σου, να ξερεις οτι δε φταις, και να βλεπεις - ακους μια καλη κυρια να σου λεει:
"Αχ βρε αγορι μου, δε φταις εσυ - πως πεταχτηκε ετσι αυτος απτο πουθενα!"
Και εσυ να λες "Σας παρακαλω πολυ, καθηστε μεχρι να ερθει η τροχαια να πειτε αυτα που ειδατε, σας παρακαλω!"

Και μετα απο 20 λεπτα.....να φωναζεις "Μα που ειναι εκεινη η κυρια, τα ειδε ολα - δεν εφταιγα εγω!"

"εφυγε αγορι μου, που να μπλεκεις με δικαστηρια τωρα...."

Δε διαφωνώ μαζί σου καθόλου αν ήταν κάτι σοβαρό ίσως άντεχα την ταλαιπωρία... Αλλά εδώ απ'οτι φαίνεται όλα καλά με το παππού!

γι'αυτό όμως και είπα αυτό!


Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan

Η μαλακία είναι γιατί να μήν σου παίρνει γραπτή κατάθεση η αστυνομία εκείνη την ώρα την οποία να υπογράφεις και να ισχύει και στο δικαστήριο χωρίς να σε καλούν έτσι ώστε να μπορείς να βοηθήσεις τους συνανθρώπους σου χωρίς να ταλαιπωρείσαι 2-4 χρόνια με αναβολές δικαστηρίων!

Δε θα είχα πρόβλημα να περιμένω την αστυνομία και να της δόσω κατάθεση! για το δικαστήριο θα είχα πρόβλημα όμως ! Δεν τα αντέχω!:sad: