PDA

View Full Version : καμπυρατερ για ΚΤΜ



adam_tsouk
14/09/2004, 22:46
Ξέριε κανείς που μπορώ να κάνω καθαρισμό ή σέρβις στο καρμπυρατέρ από το ΚΤΜ μου; Η έστω αν μπορώ να βρω κάτι σε καλή τιμή ή μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση;
ΚΤΜ LC4 620 (97-98)

Thanx... :wave2:

Julius
15/09/2004, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Ξέριε κανείς που μπορώ να κάνω καθαρισμό ή σέρβις στο καρμπυρατέρ από το ΚΤΜ μου; Η έστω αν μπορώ να βρω κάτι σε καλή τιμή ή μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση;
ΚΤΜ LC4 620 (97-98)

Thanx... :wave2:

To Carb sou einai to pleon aploustero mixaniko delorto kai os ektoutou to katharizei o opoiosdipote.... legontas katharismo, to vgazei to linei to pernaei me malako vourtsaki kai proderm kai to skanadenei.... (giati poloi sou anoigoun to lekanaki kai theoroun oti to katharisan)

Episeis akoma kai ean exei provlima, vriskeis ta antera toy (floter klp) comple sthn agora.

Ti kostos toy na alakseis carb einai megalo reeeeee

Se poia perioxh eisai? ean se volevei pigene to KTM ston synforumith Bikenest, egyhmena kalh douleia kai ean toy peis oti eisai kai apo to site tha sou parei kai kati parapano


:wave2:

DUKASII
15/09/2004, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Ξέριε κανείς που μπορώ να κάνω καθαρισμό ή σέρβις στο καρμπυρατέρ από το ΚΤΜ μου; Η έστω αν μπορώ να βρω κάτι σε καλή τιμή ή μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση;
ΚΤΜ LC4 620 (97-98)

Thanx... :wave2:

EGO EXO ENA MIKUNI BST 40[AYTO POY FORANE APO TO 98 KAI META] ME POLY LIGES ORES LEITOYRGIAS [EXO BALEI FCR]
AN ENDIAFERESE STEILE P.M!

adam_tsouk
15/09/2004, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
To Carb sou einai to pleon aploustero mixaniko delorto kai os ektoutou to katharizei o opoiosdipote.... legontas katharismo, to vgazei to linei to pernaei me malako vourtsaki kai proderm kai to skanadenei.... (giati poloi sou anoigoun to lekanaki kai theoroun oti to katharisan)

Episeis akoma kai ean exei provlima, vriskeis ta antera toy (floter klp) comple sthn agora.

Ti kostos toy na alakseis carb einai megalo reeeeee

Se poia perioxh eisai? ean se volevei pigene to KTM ston synforumith Bikenest, egyhmena kalh douleia kai ean toy peis oti eisai kai apo to site tha sou parei kai kati parapano


:wave2:


Το ξέρω ότι είναι γελίο αλλά ο τύπος που το πάω για σέρβις μου είπε ότι πρέπει να το αλλάξω (μάλλον βαριόταν να ασχοληθεί).
Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι ότι στο ρελαντί κρατάει στροφές και μόλις βάζω ταχύτητα να ξεκινήσω πέφτουν κανονικά (δεν σβήνει). Με κάθε ξερόγκαζο ανεβάζει στροφές και δεν τις ρίχνει!

Να τους βάλω τρικλοποδιά;; :lol:

Thanx, αν δεν βγάλω άκρη θα συμβουλευτώ και τον... συμφορίτη, συμφορά μου!
:wave2:

superspy
15/09/2004, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Το ξέρω ότι είναι γελίο αλλά ο τύπος που το πάω για σέρβις μου είπε ότι πρέπει να το αλλάξω (μάλλον βαριόταν να ασχοληθεί).
Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι ότι στο ρελαντί κρατάει στροφές και μόλις βάζω ταχύτητα να ξεκινήσω πέφτουν κανονικά (δεν σβήνει). Με κάθε ξερόγκαζο ανεβάζει στροφές και δεν τις ρίχνει!

Να τους βάλω τρικλοποδιά;; :lol:

Thanx, αν δεν βγάλω άκρη θα συμβουλευτώ και τον... συμφορίτη, συμφορά μου!
:wave2:

Α. Απο κάπου παίρνει "αέρα" το πιθανότερο...
Υπο Κ.Σ. σε οποιοδήποτε εξουσιοδοτημένο θα στρώσει...
Που το πάς;

Β. Αν πάς σε Mikuni θα χάσεις σε "νεύρο" (γιαυτό το αλλάξανε απο Dellorto να "ηρεμήση" λίγο), αν δε σε πειράζει τότε να ξέρεις οτι με το Mikuni θα είναι πιο οικονομικό

adam_tsouk
15/09/2004, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από superspy
Α. Απο κάπου παίρνει "αέρα" το πιθανότερο...
Υπο Κ.Σ. σε οποιοδήποτε εξουσιοδοτημένο θα στρώσει...
Που το πάς;

Β. Αν πάς σε Mikuni θα χάσεις σε "νεύρο" (γιαυτό το αλλάξανε απο Dellorto να "ηρεμήση" λίγο), αν δε σε πειράζει τότε να ξέρεις οτι με το Mikuni θα είναι πιο οικονομικό


Τι εννοείς θα στρώσει; τι μπορεί να του κάνουν που δεν το έκανε ο άλλος στο σέρβις άσε που θα πληρώσω ξανά το λύσιμο και αν δεν κάτσει; Όσο για το να παίρνει αέρα δεν θα μπούκωνε; Θα κράταγε ψηλές; Για πες....

superspy
16/09/2004, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Τι εννοείς θα στρώσει;
Oχι :nono:


τι μπορεί να του κάνουν που δεν το έκανε ο άλλος στο σέρβις
Δε μας είπες που το πήγες; το πήγες στο "μάστορα" της γειτονιάς με "ειδικότης μας τα παπιά" η σε εξουσιοδοτημένο;


άσε που θα πληρώσω ξανά το λύσιμο και αν δεν κάτσει;
Θα πληρώσεις για να στο φτίαξουν, όχι για να "δεις αν θα κάτσει!"


Όσο για το να παίρνει αέρα δεν θα μπούκωνε; Θα κράταγε ψηλές; Για πες....
Αν παίρνει αέρα απο κάποια φλατζούλα θα έχει τη συμπεριφορά που λές (γενικά έτσι; ) και δεν θα μπούκωνε....

Παρόλαυτα διαγνώσεις απο το τηλέφωνο (το forum ήθελα να πώ) δεν είναι και 100% εγγυημένες