PDA

View Full Version : αλλη μια στην ασφαλτο...



alfa156
17/06/2007, 16:35
δυστηχως την παρασκευη το βραδι στις 12 σκοτωθηκε μια κοπελα η οποια ηταν συνοδηγος,στο καβουρι,στο γνωστο δελτα...το παλικαρι απο οτι μαθαμε δεν επαθε τιποτα εκτος απο το ποδι στο υψος του μυρου που μαλλον το εσπασε..
στο σημειο εκει εχει ενα Υ που παει δεξια για καβουρι και αριστερα για λιμανακια για αυτους που γνωριζουν απο την περιοχη.
το τονισω οτι η κοπελα δεν ειχε πουθενα αλλου χτυπημα,απλα της ειχε γυρισει το κεφαλι,πιθανον εσπασε ο αυχενας της απο τις κουτρουβαλες και οπως ηταν αναμενομενο πεθανε μετα απο λιγο...
το περιπολικο που ηρθε ηταν απο την τροχαια γλυφαδας 2 πιτσιρικαδες που επαθαν σοκ και δεν μπορουσαν να κανουν τιποτα,ουτε την κυκλοφορια να ρυθμισουν,μεχριπου ηρθαν οι αντρες της αμεσης δρασης και μπορεσαν τουλαχιστον να σκεπασουν το γυμν ο κορμι της κοπελας,που της ειχαν φυγει ολα τα ρουχα απο την πτωση,και να ρυθμισουν την κυκλοφορια που εγινε χαμος εκεινη την ωρα.
χαρκτηριστικα ακουσα τον εναν αμεσοδρασιτη να λεει,αν τον ειχα σταματησει ποιο πριν και εγραφα την συνοδηγο για κρανος,θα τα εβαζαν ολοι με εμενα και με το γαμημενο το συστημα....
δυστηχως δεν εχει και πολυ αδικο...
κριμα...

OzZzZzY
17/06/2007, 16:40
κριμα...πολυ κριμα..νεα παιδια :sad: :sad:

xampos
17/06/2007, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
δυστηχως την παρασκευη το βραδι στις 12 σκοτωθηκε μια κοπελα η οποια ηταν συνοδηγος,στο καβουρι,στο γνωστο δελτα...το παλικαρι απο οτι μαθαμε δεν επαθε τιποτα εκτος απο το ποδι στο υψος του μυρου που μαλλον το εσπασε..
στο σημειο εκει εχει ενα Υ που παει δεξια για καβουρι και αριστερα για λιμανακια για αυτους που γνωριζουν απο την περιοχη.
το τονισω οτι η κοπελα δεν ειχε πουθενα αλλου χτυπημα,απλα της ειχε γυρισει το κεφαλι,πιθανον εσπασε ο αυχενας της απο τις κουτρουβαλες και οπως ηταν αναμενομενο πεθανε μετα απο λιγο...
το περιπολικο που ηρθε ηταν απο την τροχαια γλυφαδας 2 πιτσιρικαδες που επαθαν σοκ και δεν μπορουσαν να κανουν τιποτα,ουτε την κυκλοφορια να ρυθμισουν,μεχριπου ηρθαν οι αντρες της αμεσης δρασης και μπορεσαν τουλαχιστον να σκεπασουν το γυμν ο κορμι της κοπελας,που της ειχαν φυγει ολα τα ρουχα απο την πτωση,και να ρυθμισουν την κυκλοφορια που εγινε χαμος εκεινη την ωρα.
χαρκτηριστικα ακουσα τον εναν αμεσοδρασιτη να λεει,αν τον ειχα σταματησει ποιο πριν και εγραφα την συνοδηγο για κρανος,θα τα εβαζαν ολοι με εμενα και με το γαμημενο το συστημα....
δυστηχως δεν εχει και πολυ αδικο...
κριμα...

δεν εχει καθολου αδικο :sad: :sad:

sober
17/06/2007, 16:58
Οχι ρε γαμωτο!!!!

Εχετε δει ποσα πιτσιρικια και οχι μονο κυκλοφορουν ετσι.....

Ειναι πραγματικα τραγικο...:( :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Tropeas
17/06/2007, 17:09
άλλη μια φορά.... :sad:

catmaster
17/06/2007, 17:58
Όταν έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου ...


να διασκεδάσεις ...
να χαρείς...
να δακρύσεις...
να ερωτευτείς...
να γελάσεις με όλη σου την δύναμη...
να μεγαλώσεις...
να δουλέψεις ...
να δεις παιδιά δικά σου να μεγαλώνουν...
να γεράσεις με τον άνθρωπό σου δίπλα...



................ στο βρόντο όλα αυτά για ένα κράνος ...............

Λεωνίδας
17/06/2007, 18:01
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

xampos
17/06/2007, 18:09
να πω και κατι που θελω

σημερα πηγα χαλκιδικη απο θεσσαλονικη και καθως γυρνουσα σχετικα νωρις ειχε κινηση απ το ρευμα προς χαλκιδικη

δεν μπορειται να φανταστειτε ποσους με μηχανες παπακια οτιδηποτε ειδα ΞΕΚΡΑΝΟΤΟΥΣ

μιλαμε σε αποσταση 60-70 χιλιομετρων απ την πολη μας (γιατι οι ποιο πολυ ειμαι σιγουρος απο θεσσαλονικη ξεκινησανε οπως γινεται καθε κυριακη του καλοκαιριου)

εβλεπα παρεες νεαρων με παπακια ξεκρανωτοι ολοι (να πεις αυτοι ενταξει δεν εχουν καν κρανος στην κατοχη τους δεν το θεωρουν απαραιτητο) αλλα να βλεπεις ςς μηχανακια gsxr cbr δικαβαλο και χωρις κρανος και αερα πατερα :eek: :eek:

καλα ρε πο#στηδες πως πατε με πανω απο 100 χωρις κρανος ? :eek: :bigcry: δεν στεγνωνουν τα ματια σας δεν ποναναι δεν δακρυζουν?:uplate:

σ ολοι τη διαδρομη δεν θυμαμαι καν ποσους ηδα ετσι

:sad: :sad: :sad: :sad:

zephyr1
17/06/2007, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156

χαρκτηριστικα ακουσα τον εναν αμεσοδρασιτη να λεει,αν τον ειχα σταματησει ποιο πριν και εγραφα την συνοδηγο για κρανος,θα τα εβαζαν ολοι με εμενα και με το γαμημενο το συστημα....
δυστηχως δεν εχει και πολυ αδικο...
κριμα...

Οτι θα εσωζε μια ζωη το ειπε.:mad:

Αρχισαμε απο τωρα της :yuck: δεν θελω να βρισω.

Να ειναι καλα οπου και να ειναι. :sad:

sotpag
17/06/2007, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
..............χαρκτηριστικα ακουσα τον εναν αμεσοδρασιτη να λεει,αν τον ειχα σταματησει ποιο πριν και εγραφα την συνοδηγο για κρανος,θα τα εβαζαν ολοι με εμενα και με το γαμημενο το συστημα....
δυστηχως δεν εχει και πολυ αδικο...
κριμα...


πραγματικα κριμα αν και δεν θα ειναι το τελευταιο...


αλλα και κρανος να φορας ο αυχαινα ειναι off

power hornet
17/06/2007, 18:19
ναι περναγα απο το συμβαν εκεινη την ημερα,αυτο που δεν μπορουσα να καταλαβω πως εγινε?γιατι ο δρομος ειναι μια ευθεια.
χωρις να βαλω το χερι μου στην φωτια μαλλον πρεπει να τους εκλεισε αμαξι,γιατι και μηχανη οσο την ειδα πεσμενη δεν ηταν μεγαλου κυβισμου,η κοπελια μου που ηταν πισω μου στην μηχανη επαθε σοκ γαιτι ειδαμε την κοπελια που πεθανε,ηταν σε μια σταση κουλουριασμενη και μισογυμνη.
κριμα κριμα γιατι λυπαμε τους γονεις της κοπελιας.

tyfeonas
17/06/2007, 18:35
παιδια η κοπελα ειναι συγγενης της κοπελιας μου.

απο οτι ακουσα σημερα η τροχαια ειπε οτι ετρεχε παρα πολυ.



δεν ξερω αν ο δρομος εκει επιτρεπει κατι τετοιο.


ξερει κανεις τι μηχανη ηταν?


η κηδεια της κοπελας ειναι αυριο.


:(

GIXXERAKIAS
17/06/2007, 20:13
:sad: :sad: Συλληπητηρια στους συγγενεις και δυναμη να εχουν,ο πονος οταν χασεις παιδι δεν φευγει ποτε!:sad:

alfa156
17/06/2007, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από power hornet
ναι περναγα απο το συμβαν εκεινη την ημερα,αυτο που δεν μπορουσα να καταλαβω πως εγινε?γιατι ο δρομος ειναι μια ευθεια.
χωρις να βαλω το χερι μου στην φωτια μαλλον πρεπει να τους εκλεισε αμαξι,γιατι και μηχανη οσο την ειδα πεσμενη δεν ηταν μεγαλου κυβισμου,η κοπελια μου που ηταν πισω μου στην μηχανη επαθε σοκ γαιτι ειδαμε την κοπελια που πεθανε,ηταν σε μια σταση κουλουριασμενη και μισογυμνη.
κριμα κριμα γιατι λυπαμε τους γονεις της κοπελιας.
νομιζω οτι ηταν απριλια caponord..δεν ειναι ευθεια εκει ο δρομος ειναι μια αριστερη στροφη ..το φρεναρισμα που εχει κατω ξεκιναει απο την αριστερη λωριδα,περναει την δεξια και καταληγει στην στο χορταρι...

alfa156
17/06/2007, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από tyfeonas
παιδια η κοπελα ειναι συγγενης της κοπελιας μου.

απο οτι ακουσα σημερα η τροχαια ειπε οτι ετρεχε παρα πολυ.



δεν ξερω αν ο δρομος εκει επιτρεπει κατι τετοιο.


ξερει κανεις τι μηχανη ηταν?


η κηδεια της κοπελας ειναι αυριο.


:(
που θα γινει η κηδεια ρε φιλαρακο και τι ωρα?
τελικα αυχαινας ηταν ε?

alfa156
17/06/2007, 22:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
πραγματικα κριμα αν και δεν θα ειναι το τελευταιο...


αλλα και κρανος να φορας ο αυχαινα ειναι off
ναι αλλα αν φορας κρανος λογικα δεν θα ειναι τοσο ελευθερος ο αυχαινας να γυρισει ανεξελεκτα..
σιγουρα ομως ειναι πολυ εαισθητο σημειο...

Ταξιδευτής
17/06/2007, 23:18
Σιωπη.... :sad: :sad: :sad: :sad:

dreamer_19
17/06/2007, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Όταν έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου ...


να διασκεδάσεις ...
να χαρείς...
να δακρύσεις...
να ερωτευτείς...
να γελάσεις με όλη σου την δύναμη...
να μεγαλώσεις...
να δουλέψεις ...
να δεις παιδιά δικά σου να μεγαλώνουν...
να γεράσεις με τον άνθρωπό σου δίπλα...



................ στο βρόντο όλα αυτά για ένα κράνος ...............




:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

fantacid
17/06/2007, 23:38
κ το χειροτερο ειναι το παλικαρι που την "γλιτωσε" θα εχει ενα καρο τυψεις για να ζησει μαζι τους....


το χεροτερο!!!!

:( :( :(

tifoefs
17/06/2007, 23:45
Aντι να βαζουν λουγκρες πολιτικαντηδες στη τηλεοραση να μπαρουφιαζουν το κοσμο με μαλαλιες δε κανουν μια σωστη εκστρατεια για ασφαλη οδηγηση !!

Αστα διαλα πια !!

κριμα τη κοπελλα αλλα ευχομαι να εχει τυψεις και ερεινυες ολη του τη ζωη το γαιδουρι που την εβαλε στη μηχανη χωρις τη παραμικρη ενοχη για να της δειξει τι σκατομαγκας ειναι !!

Αν ημουν εισαγγελεας θα τον εκλεινα μεσα !!



:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :a37:

tyfeonas
18/06/2007, 00:01
η κηδεια απο οτι εμαθα πριν λιγο θα γινει αυριο δευτερα 18/6 στις 6:00 το απογευμα και μαλλον στο νεκροταφειο μενιδιου .

η κοπελα ηταν νομιζω απο νεα σμυρνη.

για τον αυχενα δεν εμαθα κατι δεν ξερουνε αλλα μου ακουγεται λογικο.

μου ειπαν οτι η τροχαια ειπε οτι πηγαιναν με 180 χιλιομετρα , αλλα με το μηχανακι που μου λετε και τον δρομο που μου περιγραφετε μαλλον δεν ειναι ετσι απλα τα φουσκωσαν λιγο.

παντως καποια ταχυτητα πρεπει να την ειχαν.

τελως παντων οτι και να λεμε τωρα........


απλα να μην τα ξεχναμε εμεις αυτα και να προσεχουμε.

kostisthegreek
18/06/2007, 02:17
Ας είναι το τελευταίο.....

kaps
18/06/2007, 07:08
:sad: Δυστυχώς η παιδεία ξεκινάει από τα σπίτια μας ... ούτε τα μέτρα της τροχαίας θα κάνουν τη διαφορά ούτε και τα πρόστιμα .

makis206
18/06/2007, 07:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Σιωπη.... :sad: :sad: :sad: :sad:

+1

:sad: :sad: :sad:

alfa156
18/06/2007, 08:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από tyfeonas
η κηδεια απο οτι εμαθα πριν λιγο θα γινει αυριο δευτερα 18/6 στις 6:00 το απογευμα και μαλλον στο νεκροταφειο μενιδιου .

η κοπελα ηταν νομιζω απο νεα σμυρνη.

για τον αυχενα δεν εμαθα κατι δεν ξερουνε αλλα μου ακουγεται λογικο.

μου ειπαν οτι η τροχαια ειπε οτι πηγαιναν με 180 χιλιομετρα , αλλα με το μηχανακι που μου λετε και τον δρομο που μου περιγραφετε μαλλον δεν ειναι ετσι απλα τα φουσκωσαν λιγο.

παντως καποια ταχυτητα πρεπει να την ειχαν.

τελως παντων οτι και να λεμε τωρα........


απλα να μην τα ξεχναμε εμεις αυτα και να προσεχουμε.
180??ναι σιγα,,...και το παλικαρι την γλυτωσε μονο με ενα ςσπασιμο???και το φρεναρισμα που εχει κατω ειναι πολυ μικρο για να φρεναρεις με 180..ασε που αν ηταν ετσι θα ειχαν χτυπησει και οι 2 στον φοινικα που ειναι απεναντι που σημαινει οτι θα ειχαν τελειωσει και οι 2,και με εμφανη χτυπηματα ...
τι να λεμε τωρα...

odt
18/06/2007, 09:57
Σημασία δεν έχει ποιος φταίει (πλέον)

Σημασία έχει το αποτέλεσμα...Κρίμα για τη συνοδηγό...:(

kalesin
18/06/2007, 09:58
:( :(

agelos
18/06/2007, 09:59
:sad:Θεος σ'χωρεστην ψυχουλα & καλο κουραγιο στους υπολοιπους ,
παντα ορθιοι :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Giorgos19
18/06/2007, 11:42
ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΟΧΙ...

Περασα απο το σημειο αυτο την Παρασκευη.Γυρνουσα απο διασκεδαση με κατι φιλαρακια απο τον Λαιμο.Δεν σταματησα να ρωτησω τι εγινε γιατι γινοταν ενας χαμος!Μιλαμε μεχρι και στο αντιθετο ρευμα σταματουσαν μηχανακια.Ειδα το παλικαρι πεσμενο κατω και ενα κρανος διπλα και υπεθεσα οτι ολα θα ηταν οk.Οχι ρε γμτ..:sad: :sad:

Alx 84
18/06/2007, 11:42
:sad: :sad: :sad: :sad:

620
18/06/2007, 11:51
Ayta einai ta xeirotera.
Krima.
:(

CMOS
18/06/2007, 12:22
παντα κρανος παιδια :(

EVI
18/06/2007, 12:29
:mad: :mad: ΤΗς ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ? ΔΛΔ ΔΕ ΦΟΡΑΓΕ ΤΙΠΟΤΑ! :mad: Ο ΠΑΛΙΟ ΠΟΥΣΤΑΣ Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ? ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΚΡΑΝΟΣ :mad: :rolleyes: :rolleyes:


ΓΑΜΟΤΟ

ΓΑΜΟΤΟ


ΓΙΑΤΙ ? ΓΙΑΤΙ?

ΓΑΜΩΤΟ


:sad: :sad: :sad: :sad:


που στε ολοι εσεις ρε επαναστατες με τα κρανη και τον εξοπλισμο? ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΥΘΙΣΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗΝ ΘΛΙΨΗ?


ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΡΕ?


ΚΡΙΜΑ ΠΟΣΟ ΚΡΙΜΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ δεν αντεχω να τα ακουω αλλο αυτα

:sad: :sad:

CMOS
18/06/2007, 12:36
αγαγητη μου Ευη μη τρελαινεσαι...
οσο ζεις μεσα σε μιχανες θα ακους κ τετοια...
δυστηχως οι μοτοσυκλετες ειναι επικυνδινες κ με ενα μικρο λαθος
ή εκτιμηση...
μπορει ο οποιοσδιποτε να καταληξει εκει που ειναι κ η κοπελα...
ο καθενας μας εχει ν διηγηθει κ 10 ιστοριες που κατω απο διαφορετικες λιγο συνθηκες
θα ηταν νεκρος...
κ εγω το ιδιο...

T.R.E
18/06/2007, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:mad: :mad: ΤΗς ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ? ΔΛΔ ΔΕ ΦΟΡΑΓΕ ΤΙΠΟΤΑ! :mad: Ο ΠΑΛΙΟ ΠΟΥΣΤΑΣ Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ? ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΚΡΑΝΟΣ :mad: :rolleyes:

Εγω απ'οτι καταλαβα ο μπατσος ειπε οτι αν την εγραφε ισως να εσωζε μια ζωη,ασχετα που θα τον βριζανε ολοι...

EVI
18/06/2007, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Εγω απ'οτι καταλαβα ο μπατσος ειπε οτι αν την εγραφε ισως να εσωζε μια ζωη,ασχετα που θα τον βριζανε ολοι...

ειρωνικα το ειπα ............διαβασε καλυτερα και αυτο να διεστραβλωνεις τα λογια μου δε βγαινει πουθενα.

και οι πρωσοπικες ματαιοδοξιες δε χωρανε σε ποστ σαν και αυτο.

καταλαβε το σε παρακαλω.

EVI
18/06/2007, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από CMOS
αγαγητη μου Ευη μη τρελαινεσαι...
οσο ζεις μεσα σε μιχανες θα ακους κ τετοια...
δυστηχως οι μοτοσυκλετες ειναι επικυνδινες κ με ενα μικρο λαθος
ή εκτιμηση...
μπορει ο οποιοσδιποτε να καταληξει εκει που ειναι κ η κοπελα...
ο καθενας μας εχει ν διηγηθει κ 10 ιστοριες που κατω απο διαφορετικες λιγο συνθηκες
θα ηταν νεκρος...
κ εγω το ιδιο...


το ξερω!σε καταλαβαινω τι θες να πεις.

αλλα στεναχωριεμε και μου βγαινει σε οργη..............

CMOS
18/06/2007, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI

και οι πρωσοπικες ματαιοδοξιες δε χωρανε σε ποστ σαν και αυτο.

δεν ειμαι ματαιοδοξος Ευη.... (αν αναφεροσουν σε μενα)
απλα...
πτωση...
ορθοπεδικη κλινικη...
γυψος...
μελανιες κ γρατζουνιες...
στη χειροτερη κ η λεξη θανατος...
ειναι συνηθισμενες λεξεις στις παρεες μοτοσυκλετιστων...
οχι ευχαριστες αλλα η πραγματικοτητα... :(
:beer:

EVI
18/06/2007, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από CMOS
δεν ειμαι ματαιοδοξος Ευη.... (αν αναφεροσουν σε μενα)
απλα...
πτωση...
ορθοπεδικη κλινικη...
γυψος...
μελανιες κ γρατζουνιες...
στη χειροτερη κ η λεξη θανατος...
ειναι συνηθισμενες λεξεις στις παρεες μοτοσυκλετιστων...
οχι ευχαριστες αλλα η πραγματικοτητα... :(
:beer:

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΤΕ ΛΙΓΟ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΑΤΥΧΕΣ ΓΕΓΟΝΟΣ


ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΟΥΟΤ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΕ ΣΕΝΑ

T.R.E
18/06/2007, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ειρωνικα το ειπα ............διαβασε καλυτερα και αυτο να διεστραβλωνεις τα λογια μου δε βγαινει πουθενα.

και οι πρωσοπικες ματαιοδοξιες δε χωρανε σε ποστ σαν και αυτο.

καταλαβε το σε παρακαλω.

Καμια αντιπαλοτητα απολυτως..Απλα ειπες "ο παλιοπουστας ο μπατσος το χρημα ειχε στο μυαλο του",δεν καταλαβα οτι το ειπες ειρωνικα αυτο...

EVI
18/06/2007, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Καμια αντιπαλοτητα απολυτως..Απλα ειπες "ο παλιοπουστας ο μπατσος το χρημα ειχε στο μυαλο του",δεν καταλαβα οτι το ειπες ειρωνικα αυτο...

οκ :beer:

H.A.Balafoutre
18/06/2007, 13:13
Σκέφτομαι την εικόνα του ατυχήματος σαν να το έπαθα εγώ με την κοπελιά μου και δεν μου αρέσει καθόλου. Αισθάνομαι ένα ρίγος να διαπερνά όλη τη σπονδυλική μου στύλη. Τραγικό. Κρίμα.

Πιστεύω κι ο τροχονόμος πρέπει να χαλάστηκε πολύ με το συμβάν. Άνθρωποι είναι κι αυτοί.

Κουράγιο.

Giorgos19
18/06/2007, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre
Σκέφτομαι την εικόνα του ατυχήματος σαν να το έπαθα εγώ με την κοπελιά μου και δεν μου αρέσει καθόλου. Αισθάνομαι ένα ρίγος να διαπερνά όλη τη σπονδυλική μου στύλη. Τραγικό. Κρίμα.

Πιστεύω κι ο τροχονόμος πρέπει να χαλάστηκε πολύ με το συμβάν. Άνθρωποι είναι κι αυτοί.

Κουράγιο.


+1

tyfeonas
18/06/2007, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
180??ναι σιγα,,...και το παλικαρι την γλυτωσε μονο με ενα ςσπασιμο???και το φρεναρισμα που εχει κατω ειναι πολυ μικρο για να φρεναρεις με 180..ασε που αν ηταν ετσι θα ειχαν χτυπησει και οι 2 στον φοινικα που ειναι απεναντι που σημαινει οτι θα ειχαν τελειωσει και οι 2,και με εμφανη χτυπηματα ...
τι να λεμε τωρα...

φιλε απο οτι ξερω και το παλικαρι ειναι εντατικη.

τουλαχιστον ετσι μου ειπαν.

tanuki
18/06/2007, 13:52
Θα παρακαλέσω.....


Να σταματήσουν οι ανούσιες συζητήσεις περί κράνους, ταχύτητας και μπάτσων..

Η Ελένη ήταν 28 αλλά δεν πρόκειται να γυρίσει..

ΟΤΙ + ΝΑ ΛΕΤΕ!!
ΚΑι κρατήστε τις ανατριχιαστικές ανακριβείς λεπτομέρειες για τον εαυτό σας..

Ο Γιάννης είναι και αυτός 28 και άσχημα χτυπημένος...

Η μοτοσυκλέτα aprilia pegaso

Σεβασμός..

Και κάτι που μου έμεινε από μια γρήγορη ματιά στα παραπάνω


ΣΙΩΠΗ :sad:

alfa156
18/06/2007, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από tanuki
Θα παρακαλέσω.....


Να σταματήσουν οι ανούσιες συζητήσεις περί κράνους, ταχύτητας και μπάτσων..

Η Ελένη ήταν 28 αλλά δεν πρόκειται να γυρίσει..

ΟΤΙ + ΝΑ ΛΕΤΕ!!
ΚΑι κρατήστε τις ανατριχιαστικές ανακριβείς λεπτομέρειες για τον εαυτό σας..

Ο Γιάννης είναι και αυτός 28 και άσχημα χτυπημένος...

Η μοτοσυκλέτα aprilia pegaso

Σεβασμός..

Και κάτι που μου έμεινε από μια γρήγορη ματιά στα παραπάνω


ΣΙΩΠΗ :sad:
τωρα αποσαφινηστηκε η κατασταση καπως,τα θερμα συλληπητηρια φιλε μου για την αδικοχαμενη φιλη σου και περαστικα στον φιλο σου και σιδερενιος.
καλα αν δεν κανω λαθος το παλικαρι σηκωθηκε μετα το χτυπημα αλλα πονουσε το ποδι του.
τελικα το χτυπημα ηταν αρκετα σοβαροτερο απο οσο φαινοταν?

tanuki
19/06/2007, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
τωρα αποσαφινηστηκε η κατασταση καπως,τα θερμα συλληπητηρια φιλε μου για την αδικοχαμενη φιλη σου και περαστικα στον φιλο σου και σιδερενιος.
καλα αν δεν κανω λαθος το παλικαρι σηκωθηκε μετα το χτυπημα αλλα πονουσε το ποδι του.
τελικα το χτυπημα ηταν αρκετα σοβαροτερο απο οσο φαινοταν?


O Γιάννης δεν σηκώθηκε και φαίνεται πως θα αργήσει...
Σπασμένη λεκάνη και 2 σπόνδυλοι.

Η κηδεία της Ελένης έγινε χθες το απόγευμα..

:sad:

CMOS
19/06/2007, 11:25
δεν εχω λογια...
:sad: :sad: :sad:

zman
19/06/2007, 12:14
Εχετε ξεφυγει τελειως...

Αλλος ριχνει καταρες στον οδηγο...
Αλλος αναμεταδιδει ραδιο αρβυλα...
Αλλος φανταστικες υποθεσεις και υπολογισμους ταχυτητας και πορειας προσκρουσης...
Αλλος λεει οτι αν φορουσε κρανος δεν θα εσπαγε ο αυχενας ( ... )
Ο μπατσος το νου του στην κληση...

Απλα αρκετα πιο εντυπωσιακο θεαμα για τα κορακια απο το αντιστοιχο σε αυτοκινητο. Το πλανο ανοιχτο σε ολα τα βλεμματα και να μυριζει "αλητεια" και αδρεναλινη.

ΣΙΩΠΗ!

Σεβασμος στα θυματα.

CMOS
19/06/2007, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από zman
Εχετε ξεφυγει τελειως...

Αλλος ριχνει καταρες στον οδηγο...
Αλλος αναμεταδιδει ραδιο αρβυλα...
Αλλος φανταστικες υποθεσεις και υπολογισμους ταχυτητας και πορειας προσκρουσης...
Αλλος λεει οτι αν φορουσε κρανος δεν θα εσπαγε ο αυχενας ( ... )
Ο μπατσος το νου του στην κληση...

Απλα αρκετα πιο εντυπωσιακο θεαμα για τα κορακια απο το αντιστοιχο σε αυτοκινητο. Το πλανο ανοιχτο σε ολα τα βλεμματα και να μυριζει "αλητεια" και αδρεναλινη.

ΣΙΩΠΗ!

Σεβασμος στα θυματα.
το ενδιαφερον για το τι εγινε, το ποιος εφταιξε κ υποθεσεις για τη ταχυτητα και τη συγκρουση,
δε νομιζω οτι δειχνουν ασεβεια σε καποιο απο τα θυματα....
Αντιθετως αν μας βλεπουν απο ψηλα να γραφουμε μπροστα απο τις οθονες μας
εκδηλονωντας το ενδιαφερον μας κ τα συληπητηρια μας για το ατυχες συμβαν,
δε νομιζω να τους δημιουργουσε καποιο ασχημο συναισθημα που ενδιαφερονται καποιοι
που δεν τους ειχαν δει ποτε τους...
Σταματα να κατακρινεις, εσυ δειχνεις ασεβεια προς ολους τους χρηστες κ την ευαισθησια τους,
κ προπαντως στα θυματα...
Διαβαζωντας κατι τετοιο, ενας απο οοοοολους αν την ακουσει κ βαλει κρανος κ σωθει σε
μια ατυχη στιγμη, εχει πολυ μεγαλυτερη αξια υπαρξης αυτο το θρεντ παρα το να μαθω
το ποιο ειναι το καλυτερο τελικο για τη μηχανη μου...
:beer:

alfa156
19/06/2007, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από zman
Εχετε ξεφυγει τελειως...

Αλλος ριχνει καταρες στον οδηγο...
Αλλος αναμεταδιδει ραδιο αρβυλα...
Αλλος φανταστικες υποθεσεις και υπολογισμους ταχυτητας και πορειας προσκρουσης...
Αλλος λεει οτι αν φορουσε κρανος δεν θα εσπαγε ο αυχενας ( ... )
Ο μπατσος το νου του στην κληση...

Απλα αρκετα πιο εντυπωσιακο θεαμα για τα κορακια απο το αντιστοιχο σε αυτοκινητο. Το πλανο ανοιχτο σε ολα τα βλεμματα και να μυριζει "αλητεια" και αδρεναλινη.

ΣΙΩΠΗ!

Σεβασμος στα θυματα.
ρε φιλε εδω δεν ειμαστε καναλι του αντενα να ψαχνουμε θεμα για να εχουμε ακροαματικοτητα.
ειμαστε και εμεις χρηστες των δρομων,αντιμετωπιζουμε τους ιδιους κινδυνους,οπως και ειναι γνωστη και η ευαισθησια σε θεματα ατυχηματων τουλαχιστων των περισσοτερων εδω μεσα.
δεν μπορουμε συνχεια να μιλαμε για τελικα εξατμισεων και για ανεκδοτα...

TROOPER
19/06/2007, 14:49
ας μη γινω κακος..........:o

zireous
19/06/2007, 14:59
Ούτε εγώ θα το σχολιάσω το τόπικ...