PDA

View Full Version : Προσφορά Carrefour.



Respect
18/06/2007, 17:52
Μόλις έπεσε στα χέρια μου ένα φυλλάδιο του carrefour το οποίο απ'ό,τι γράφει έχει ισχύ από 18/6 - 30/6 και συμπεριλαμβάνει μεταξύ άλλων τα πιο κάτω που ίσως να ενδιαφέρουν κάποιους:
Κράνος Full Face ανοιγόμενο M - XL (CAN) 64,90€, μπακαζιέρα (SAFEBET) 19,90€ και κουκούλα μοτοσικλέτας S - L (pvc bike cover - Ayto Impex Hellas) από 13€.
Τώρα αν αξίζουν ή όχι ας μας πει όποιος τύχει και τα δει ή αγοράσει. :wave2:

slacker
18/06/2007, 18:34
Χμμμ, το είδα κι εγώ και μου πέρασε από το μυαλό να πάρω ένα κράνος για συνοδηγό, αλλά μετά σκέφτηκα πως με 20 ακόμα ? παίρνω και το Caberg το classico, οπότε μάλλον δεν αξίζει. Αλλά αν το είδε κάποιος και ξέρει για πιστοποιήσεις κτλ. του συγκεκριμένου, ας μας πει.

zubitos
18/06/2007, 18:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
Μόλις έπεσε στα χέρια μου ένα φυλλάδιο του carrefour το οποίο απ'ό,τι γράφει έχει ισχύ από 18/6 - 30/6 και συμπεριλαμβάνει μεταξύ άλλων τα πιο κάτω που ίσως να ενδιαφέρουν κάποιους:
Κράνος Full Face ανοιγόμενο M - XL (CAN) 64,90€, μπακαζιέρα (SAFEBET) 19,90€ και κουκούλα μοτοσικλέτας S - L (pvc bike cover - Ayto Impex Hellas) από 13€.
Τώρα αν αξίζουν ή όχι ας μας πει όποιος τύχει και τα δει ή αγοράσει. :wave2:


η κουκούλα είναι μία χαρά.

το κράνος και την μπαγκαζιέρα δεν θα στην πρότεινα :nono:

kiriakost
18/06/2007, 22:00
Βάλτε κανε λινκ απο Carrefour. !!

ALX GS 11½
18/06/2007, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από zubitos
η κουκούλα είναι μία χαρά.

το κράνος και την μπαγκαζιέρα δεν θα στην πρότεινα :nono:

Kάτι ξέρεις εσύ ατιμούτσικο :p

kakofonixx
19/06/2007, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από ALX GS 11½
Kάτι ξέρεις εσύ ατιμούτσικο :p
Ξερει κανενα αλλο ατιμουτσικο τιποτα παραπανω πληροφοριες για την κουκουλα? (υλικα, αντοχη [ οκ δεν περιμενω και παπαδες με ?13, αλλα κουβεντα να γινεται])
Ταιριαζει σε v-strom με πισω βαλιτσα?

latris mixanis
19/06/2007, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από zubitos
η κουκούλα είναι μία χαρά.

το κράνος και την μπαγκαζιέρα δεν θα στην πρότεινα :nono:

H μπαγκαζιέρα μπορεί να γίνει μια χαρά αποθηκευτικός χώρος στο σπίτι :rotflmao: :rotflmao:

lilipoua
19/06/2007, 09:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
H μπαγκαζιέρα μπορεί να γίνει μια χαρά αποθηκευτικός χώρος στο σπίτι :rotflmao: :rotflmao:




ή γλάστρα για τη "βεράντα" !! :lol: :lol:

TROOPER
19/06/2007, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
H μπαγκαζιέρα μπορεί να γίνει μια χαρά αποθηκευτικός χώρος στο σπίτι :rotflmao: :rotflmao:

και το κρανος αποθηκη χυμα μυαλων...:mad:

latris mixanis
19/06/2007, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και το κρανος αποθηκη χυμα μυαλων...:mad:

μπορεί να γίνει ωραιότατο πορτατίφ :D και όχι αποθήκη...


Το θέμα Γιώργο είναι,ότι αρκετός κόσμος θα καταφύγει στη λύση κράνος από το σούπερ μάρκετ

:sad:

TROOPER
19/06/2007, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
μπορεί να γίνει ωραιότατο πορτατίφ :D και όχι αποθήκη...


Το θέμα Γιώργο είναι,ότι αρκετός κόσμος θα καταφύγει στη λύση κράνος από το σούπερ μάρκετ

:sad:

δυστυχως το θεμα ειναι οτι απο λαθος ατομα θα ζητανε λογαριασμο μετα.......:sad:

iLia
19/06/2007, 19:40
Ερωτηση / προταση ( το αγαπημενο μου)

Αν ξερετε οτι τα εν λογω κρανη ειναι αναξιοπιστα και χωρις τις οποιες νομιμες προδιαγραφες γιατι δεν κανετε μια καταγγελια?

Tsakalaki
19/06/2007, 19:58
Δηλαδή να πάρουμε το νόμο στα χέρια μας;;;;


Το μόνο που μπορούμε να κάνομε είναι μια καταγγελεία στην ένωση προστασίας καταναλωτή σε περίπτωση που δεν πλοιρούν τις ενδείξεις...αυτά τα Ε που πρέπει να έχουν τεσπα...


(απάντηση/λύση....το αγαπημένο μου ):D

iLia
19/06/2007, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki





Το μόνο που μπορούμε να κάνομε είναι μια καταγγελεία στην ένωση προστασίας καταναλωτή σε περίπτωση που δεν πλοιρούν τις ενδείξεις...αυτά τα Ε που πρέπει να έχουν τεσπα...


(απάντηση/λύση....το αγαπημένο μου ):D [/B]

Κατι τετοιο εννοουσα.

Tsakalaki
19/06/2007, 20:19
θα χρησιμοποιήσω την επαγγελματική μου ιδιότητα λοιπόν και θα το προχωρήσω...ετσι ελπίζω να κάνω δλδ...μη λεω μεγάλα λόγια...

zubitos
20/06/2007, 00:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από ALX GS 11½
Kάτι ξέρεις εσύ ατιμούτσικο :p


εεεε στην πουτάνα πουτανιές :lol: :lol: :lol: