PDA

View Full Version : Gsxr 1000 2005



sakoulakis
15/09/2004, 20:53
JIA SAS SIMERA ARXISE I EK8ESI MOTOSIKLETAS STO MONAXO 15 EOS 19 SEMTEBRIOU NA K MERIKES FOTO NO KAINOURGIO GSXR 1000


4530

sakoulakis
15/09/2004, 20:55
NA K TO MPLE ERGALIO::: ARE ROSSI TI KANIS


4531

sakoulakis
15/09/2004, 20:57
NA TO PALI :::NA PO K TIN ALITHIA DEN MOU ARESE K POLI :beer:


4532

free rider
16/09/2004, 06:11
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχχχχχχχχχχχχχχ κοντεύω να τελιώ@@

πω πω, τι πράμα είναι αυτό παιδί μου…..

:uplate: :uplate: :uplate:

idi
16/09/2004, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχχχχχχχχχχχχχχ κοντεύω να τελιώ@@

πω πω, τι πράμα είναι αυτό παιδί μου…..

:uplate: :uplate: :uplate: \

κατσε να σε βοηθησω

χωρις τη μαμα εξατμηση...:


4540

ruyjin
16/09/2004, 10:44
...και χωρις καθρεπτες
καθαρα μονοσελο !!!
με την ακρα αλλαζει τελειως λεμε

free rider
16/09/2004, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
\

κατσε να σε βοηθησω

χωρις τη μαμα εξατμηση...:


πουλάω YZF600 thundercat
αγοράζω gsxr1000 (αυτό της φωτο....οχι μαλακ@ες)

ρεεεεεεεε
αλείθεια το θέλει κανένας είναι μαμά

σέλωωω σουζουκάκι.....

:beer:

ruyjin
21/09/2004, 11:29
'05 gsx-r1000
έτσι λέει...


4677

hornet
21/09/2004, 11:34
Δεν υφισταται μια φωτο του MCN που ατυχησε!

ruyjin
21/09/2004, 11:37
ευτυχως που ατυχησε.....
δεν την ειχα ξαναδει και τρομαξα ρε συ Σταθη :D
εξαλλου μου φανηκε περιεργο μιας και το '05 gsx-r1000 εχει παρουσιαστει...

ruyjin
22/09/2004, 10:17
a...


4702

ruyjin
22/09/2004, 10:18
b...


4703

ruyjin
22/09/2004, 10:18
c...


4704

free rider
05/01/2005, 23:39
ti leme tora....

DEMINIO
06/01/2005, 16:11
Με μια επιφύλαξη, για να το δούμε κι από κοντά, ένα έχω να πω... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ!!!! Τι είναι αυτό το χάλι ρε μάγκες;;; Μακράν το προηγούμενο, πολύ μακράν...

free rider
06/01/2005, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Με μια επιφύλαξη, για να το δούμε κι από κοντά, ένα έχω να πω... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ!!!! Τι είναι αυτό το χάλι ρε μάγκες;;; Μακράν το προηγούμενο, πολύ μακράν...

λές για τα φλασάκια ...

εμμμ ενάξει μωρέ είναι τα πρώτα που "φεύγουν".....

:rotflmao: :rotflmao:

free rider
06/01/2005, 22:05
the king is always a KING....

K5.....


:rotflmao: :rotflmao:

DEMINIO
06/01/2005, 22:52
Βασικά μιλάω για την ουρά. Και για το σχήμα και για τις "καμπύλες" της γενικότερα... :yuck: Τα πλαϊνά της, μου φαίνονται σαν να είναι μπάλωμα ένα πράμα... Τελείως άσχετα με το όλο σύνολο!!!

free rider
06/01/2005, 23:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Βασικά μιλάω για την ουρά. Και για το σχήμα και για τις "καμπύλες" της γενικότερα... :yuck: Τα πλαϊνά της, μου φαίνονται σαν να είναι μπάλωμα ένα πράμα... Τελείως άσχετα με το όλο σύνολο!!!

δεν έχεις κι άδικο...

είναι ρε γαμότο πολύ περίεργη σαν να θέλουν να μας πούνε οτι το φονικό εργαλείο κάνει και για το σαλόνι μας...

:sad:

όταν το δούμε απο κοντά για να καταλάβουμε καλύτερα.....

:smokin:

BILL VUZAS
22/02/2005, 12:42
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Ι ΒΑΣΙΛΙΑΣ!!!.
http://www.mcnews.com.au/Testing/Suzuki/2005_gsx-r1000/page1.htm

Fotaras
08/03/2005, 16:58
Αρέσει ή όχι ένα είναι σίγουρο ότι το Κ5 θα συνεχίσει αυτό που κάνει μέχρι τώρα το Κ4 ΝΑ Γ@#$%Ι.:beer:

Loudovikos
10/03/2005, 12:56
Παντώς εχθές συνάντησα το πρώτο στην εθνική προς
Χαλκίδα. Το μηχανάκι ήταν φορτώμενο με μπαγκάζια
και είχε πινακίδα 'ΔΟΚ ####'!! Γαμώτο αν και δεν
πήγαινε γρήγορα ήμουν με αμάξι και δεν πρόλαβα να
το δω για πολύ!!

stako
10/03/2005, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Loudovikos
Παντώς εχθές συνάντησα το πρώτο στην εθνική προς
Χαλκίδα. Το μηχανάκι ήταν φορτώμενο με μπαγκάζια
και είχε πινακίδα 'ΔΟΚ ####'!! Γαμώτο αν και δεν
πήγαινε γρήγορα ήμουν με αμάξι και δεν πρόλαβα να
το δω για πολύ!!

Το πέτυχα κι εγώ προχτές στην Κηφισίας! Ήμουν με το Runnerάκι μου (180cc) το οποίο το σκίζω σχετικά στη κίνηση και παρόλαυτα δεν τον προλάβαινα με τίποτα τον τύπο! Πηγαίναμε μαζί για κανά 3-4 λεπτά αλλά μετά τον έχασα! Πάλι με ΔΟΚ πινακίδα και αυτοκόλλητα Imported Bikes.

Το μηχανάκι είναι πολύ ωραίο οπτικά, μιλάμε όμως για ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορά σε μέγεθος σε σχέση με το προγούμενο μοντέλο! Είναι σαν 600άρι, μου φάνηκε πιο μαζεμένο σε σχέση με το δικό μου (GSXR 600 '04). Το βλέπεις και λες ρε παιδί μου θα το σκίσω (λέμε τώρα γιατί έχει και 160 άλογα....) στις στροφές! Φαίνεται πολύ ευέλικτο λόγω μεγέθους!

Η εξάτμιση μου άρεσε πολύ, είναι διαφορετική από το πλήθος και πραγματικά μια χαρά σχεδιαστικά. Επίσης πολύ μικρή! Μπροστά πολύ όμορφο, πίσω (την πίσω μεριά έβλεπα σχεδόν συνέχεια!) επίσης πολύ όμορφο. Αν είχα την εμπειρία και τα λεφτά αυτό θα διάλεγα σε σχέση με τα άλλα χιλιάρια.

Σχετικά ήσυχη πάντως η εξάτμιση.....:( Αν και σε όλα έτσι είναι....:)

free rider
10/03/2005, 13:31
ενα πολύ καλό μεταχειρισμένο κ4 πωλείται στα 12000 τώρα αμα κυκλοφορήσει το κ5 δεν θα πέσει και η τιμή??/

stako
10/03/2005, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ενα πολύ καλό μεταχειρισμένο κ4 πωλείται στα 12000 τώρα αμα κυκλοφορήσει το κ5 δεν θα πέσει και η τιμή??/

Λογικά ναι αλλά μην περιμένεις και θαύματα.....

Spike
15/03/2005, 14:45
NA PATE STO PAGRATI , TIMOTHEOU 7 STON PEZODROMO NA THN DEITE THN KAINOURIA K5 ,,,, THN EXEI O KOSTAS , (EXEI KAI 2 MALISTA) GIA POULHMA 14.500 !!!!!! EURA ... THL 210 7525690
OPOIOS ENDIAFERETAI .... MPOREI NA PAEI KAI NA TIS DEI...
PANTOS EGO POU TIS EIDA THN PARASKEUH ... KATHOTI ONOFFAS... ENTYPOSIASTIKA THA ELEGA...

AFTER
15/03/2005, 15:01
Γαμωτο,απο πισω μου θυμιζει πολυ cbf600

stako
16/03/2005, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
NA PATE STO PAGRATI , TIMOTHEOU 7 STON PEZODROMO NA THN DEITE THN KAINOURIA K5 ,,,, THN EXEI O KOSTAS , (EXEI KAI 2 MALISTA) GIA POULHMA 14.500 !!!!!! EURA ... THL 210 7525690
OPOIOS ENDIAFERETAI .... MPOREI NA PAEI KAI NA TIS DEI...
PANTOS EGO POU TIS EIDA THN PARASKEUH ... KATHOTI ONOFFAS... ENTYPOSIASTIKA THA ELEGA...

Ψιλοακριβή σαν να την έχει.......... Σίγουρα επειδή είναι αρχή βέβαια και δεν υπάρχει πουθενά αλλού αλλά............ακριβη! Στην αντιπροσωπεία (όταν) την φέρει, μπορεί να είναι και φτηνότερη!

Spike
16/03/2005, 10:15
stako mporei na exeis dikio alla ayti tin stigmi ayto poulaei .... aytos exei akres stin germania kai ta fernei apo ekei kateutheian

stako
16/03/2005, 11:49
Και καλά κάνει ο άνθρωπος, εφ'οσον δεν υπάρχει αλλού καλά κάνει και το "χτυπάει" τώρα. Εξάλλου είναι παραδοσιακά φτηνότερος, είμαι σίγουρος ότι σε κανά δυο μήνες θα το έχει τουλάχιστον 1000 € κάτω.

DimST
16/03/2005, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Και καλά κάνει ο άνθρωπος, εφ'οσον δεν υπάρχει αλλού καλά κάνει και το "χτυπάει" τώρα. Εξάλλου είναι παραδοσιακά φτηνότερος, είμαι σίγουρος ότι σε κανά δυο μήνες θα το έχει τουλάχιστον 1000 € κάτω.


...απαράδεκτος είναι ο τύπος αλλα ας μην το κουβεντιάσουμε καλύτερα. Παραεισαγωγής έχω δεί μαγαζιά να το πουλάνε 13900, όχι ετοιμοπαράδοτα βέβαια αλλα η διαφορά είναι μεγάλη...
:mad:

stako
16/03/2005, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
...απαράδεκτος είναι ο τύπος αλλα ας μην το κουβεντιάσουμε καλύτερα. Παραεισαγωγής έχω δεί μαγαζιά να το πουλάνε 13900, όχι ετοιμοπαράδοτα βέβαια αλλα η διαφορά είναι μεγάλη...
:mad:

Έτσι είναι η αγορά, αν το έχεις όσο δεν το έχει κανείς άλλος το χτυπάς! Λογικό είναι, εξάλλου δεν σε υποχρεώνει κανείς να το πάρεις τώρα...... Αν θες περιμένεις 2 μηνάκια...........;)

Tigas
17/03/2005, 08:59
TO ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ GSXR 1000 ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ IMPORTED BIKES.
ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ,ΣΕ ΜΠΛΕ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ FIREBLADE ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΜΠΟΣΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΕΡΑ, ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΤΗ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ.
ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΟΔΗΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΑΘΟΤΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΤΟ ΣΕΛΑΚΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΧΙΛΙΑΡΙΑ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ, Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΟΣΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΜΙΑ AFTERMARKET ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ

stako
17/03/2005, 09:39
Παίδες πως σας φαίνεται το κιτρινάκι???


10272

Fotaras
17/03/2005, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
TO ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ GSXR 1000 ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ IMPORTED BIKES.
ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ,ΣΕ ΜΠΛΕ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ FIREBLADE ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΜΠΟΣΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΕΡΑ, ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΤΗ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ.
ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΟΔΗΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΑΘΟΤΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΤΟ ΣΕΛΑΚΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΧΙΛΙΑΡΙΑ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ, Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΟΣΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΜΙΑ AFTERMARKET ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ

Στο GSXR η ζελατίνη είναι απαραίτητη λόγο ταχύτητας:mad: Στο Fireblade τι να την κάνεις αφού δεν πάει το "μηχανάκι":lol:
Όσο για το 2ο άτομο θα αγόραζα Νταλίκα του τύπου VARADERO.
Δεν πήγα να το δώ απο κοντά αλλά θα πάω κάποια στιγμή να θαύμασω ακόμα ένα έργο τέχνης απο την Suzuki.
:beer:

Fotaras
17/03/2005, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Έτσι είναι η αγορά, αν το έχεις όσο δεν το έχει κανείς άλλος το χτυπάς! Λογικό είναι, εξάλλου δεν σε υποχρεώνει κανείς να το πάρεις τώρα...... Αν θες περιμένεις 2 μηνάκια...........;)

Δεν νομίζω να ναι 2 μήνες,για λιγότερο πάει.
Σχετικά με την τιμή όταν γεμίσουν οι βιτρίνες με GSXR K5 θα διαφημίζετε για την φτηνότερη ο Imported bikes (όπως όλοι εξάλλου) με περίπου 13...€
Πρέπει να είναι κάποιος πολύ μ.....ς για να πάει να το πάρει τώρα 14500€:confused: Όσο και καυλωμένος να είναι,εκτός και αν του περισσεύουν ,τότε αλλάζει.

stako
17/03/2005, 10:20
Ωχ ωχ, μυρίζομαι "μάχη".....:)

Για το κιτρινάκι δεν μου είπατε όμως.......?

Tigas
17/03/2005, 12:37
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΑΚΙ ,ΣΑΝ ΤΑΞΙ ΕΙΝΑΙ:rotflmao:
ΤΙΓΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ:rotflmao:

Fotaras
17/03/2005, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΑΚΙ ,ΣΑΝ ΤΑΞΙ ΕΙΝΑΙ:rotflmao:
ΤΙΓΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ:rotflmao:

Το σίγουρο είναι αυτο που λές αλλά δεν το διατύπωσες σωστά και σε σωστο Topic.Είναι τίγκα οι καθρέπτες από κόκκινα RR !!:D
Δοκίμασε αυτά σε Topic που είναι για CBR και όχι για GSXR.Στο λέω για να σε προστατέψω από τη θύελλα που μπορεί σηκώσουν τα GSXR αν το καταλάβουν:evil:

Αλήθεια δεν σε ρώτησα αν και πιστεύω ξέρω την απάντηση.Το 2ο άτομο κάθετε καλά στο Blade?:p

Tigas
17/03/2005, 13:29
ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣΕΛΟ:D ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ.
ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ:smokin:

Tigas
17/03/2005, 13:30
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣΕΛΟ

ΤΟ ΔΕΝ ΣΒΗΣΤΟ

maintenance
17/03/2005, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣΕΛΟ:D ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ.
ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ:smokin:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

έγραψε!!!
ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΞΕΝΑ ΟΙΚΟΠΕΔΑ;

Tigas
17/03/2005, 13:43
ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟ GSXR-1000 ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΜΟΥ ΤΗ ΠΕΣΑΝΕ, ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΣΤΟ SUPER ΤΙΓΚΑ ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ :smokin:

Fotaras
17/03/2005, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣΕΛΟ:D ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ.
ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ:smokin:

Βελτιώνεσε βλέπω... "ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ" δεν έχεις να δείς τίποτα αφού δεν υπάρχει τίποτα:lol:

Πρέπει πάντως όταν βγαίνεις βόλτα νά σαι πολύ κακός!!!:evil:
ΓΟΥΣΤΑΡΩ:evil:

το δεν είναι μονόσελο καλά το είπες μην το διορθώνεις:D

Fotaras
17/03/2005, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΑΚΙ ,ΣΑΝ ΤΑΞΙ ΕΙΝΑΙ:rotflmao:
ΤΙΓΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ:rotflmao:

'Εχεις μπεί ποτέ σε τέτοιο ταξί;
Αν όχι και θές να μπείς πάρε μαζί σου και πάνες:D

maintenance
17/03/2005, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Παίδες πως σας φαίνεται το κιτρινάκι???

ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ, ΤΟ BLUE ΕΠΙΣΕΙΣ.
ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ HONDA.
TO ΠΕΡΤΙΚΑΛΙ ΜΟΝΟ ΚΤΜ.
:uplate: :uplate: :uplate:
ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΟΝΤΡΑ ΠΑΝΤΩΣ.
CBR vs GSXR ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ;;;;
:wave2: :wave2: :wave2:

Tigas
17/03/2005, 14:09
TO POST ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΕΙ Ο ΝΕΟΣ
CBR vs GSX-R vs ZX10R
ΑΝ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ IDI ΤΗ ΜΑΜΗΣΕ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΧΕΡΙ:rotflmao:

Fotaras
17/03/2005, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
TO POST ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΕΙ Ο ΝΕΟΣ
CBR vs GSX-R vs ZX10R
ΑΝ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ IDI ΤΗ ΜΑΜΗΣΕ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΧΕΡΙ:rotflmao:

Για να λογικευτούμε λίγο.
Είναι γνωστό ότι το πιο βαρύ και με λιγότερη ΗΡ στο τροχό είναι το CBR απο το GSXR και δεν νομίζω να διαφωνεί κανείς αλλά και αν διαφωνεί ας ψαχτεί σε όλα τα ξενα site και όχι στα πληρωμένα ελληνικα περιοδικά που γράφουν όποτε θέλουν το ένα πιο γρηγορο απο το άλλο.Με άλλα λόγια βουίζει ο τόπος για τα GSXR 1000 K3-K4.Όσο για το ΖΧ10 είναι μια καλή μηχανή και γρήγορη που άγγιξε τις επιδόσεις του GSXR όσο αναφορά το δρόμο.Καλό το CBR αλλά καλύτερα το GSXR!
Συνεπώς τι μπορεί να κάνει ένα κάτοχο CBR να πιστεύει ότι περνάει GSXR, ικανότητες οδήγησης?Βελτίωση του κινητήρα?Τί?
ρίξε μια ματιά
http://www.motorcycle-usa.com/Article_Page.aspx?ArticleID=650&Page=12
http://photos.motorcycle-usa.com/1000BikeShootoutDynoHP_2.jpg
Στο δυναμόμετρο κοίτα πόσο χαμηλά βγάζει τα ΗΡ το GSXR σε σύκριση με τα άλλα!!Αν και πάλι το συγκεκριμένο αδικεί το GSXR τα ρίχνει στο CBR

Ας έρθουμε στα δικά μας όμως....με ένα φίλτρο κ μια ολώσομη έχω 160,1 ΗΡ τροχό.Αν τώρα είσαι normal και πάλι νομίζεις ότι είσαι πιο γρήγορος πρέπει να σαι ή πολύ ΓΑΤΙ στο καρπό ή πολύ μ.....ς
Αν είσαι γατι πάω πάσο όσο για το 2ο δεν λέω τίποτα άλλο.
.
To κακό με τους έλληνες είναι ότι όπως έχουν μάθει μικροί έτσι κάνουν και όταν μεγαλώσουν.δηλαδή Τι πάπακι είχες μικρός? ..HONDA (καλές μηχανές οι HONDA δεν βγάζουν ζημιές)
Πιο είναι το πιο γρήγορο 1000άρι?...R1!! (λέει ο άσχετος)γεμίσαμε R1.
Έξω όταν λένε για μηχανές δεν κοιτάνε ταμπού και μαλακίες μπορεί τη μια να δοξάζουν τη Honda (δεν έχει γίνει ποτέ αυτό) και την άλλη το ZX10.
Γιατί τα λέω αυτά.....γιατι στην Ελλάδα είμαστε μόνο 10 εκ. ενώ USA,UK,κτλ που έχουν πληθυσμό ψάχνοντε περισσότερο!και βγαίνει πρώτο παγκοσμίως και καλύτερο το
!!!!!!!!! GSXR!!!!!!!!!!
Νομίζω αρκετά έγραψα δεν έχω να σχολιάσω τίποτα άλλο.Δεν παρεξηγούμε για ότι έχει υποθεί.(για το νέοι)
Καλές βόλτες και πάντα Όρθιοι!:)

Tigas
17/03/2005, 15:25
ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΟΤΟ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΒΓΑΖΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΣΕ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΡΙΑ ΤΟ GSXR, ΟΧΙ ΤΟ R1, ΟΧΙ TO ZX10, OXI TO CBR.
OI ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΑΥΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ ΧΙΛΙΟΣΤΟΥ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΗ ΚΑΝΕΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΙΣΤΑ ΕΙΑΤΙ ΔΡΟΜΟΣ.
ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΙΠΟΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΘΙΞΕΙ ΞΑΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΙ 1000 ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ.
ΟΠΟΤΕ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΛΙΚ ΣΤΟΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΑΓΟΡΑΣΤΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΠΑ ,ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ:wave2:

anco
29/03/2005, 17:46
Ρε πιο χιλιαρι λετε τωρα !!!!

Ολα ιδια ειναι....


Αν εχει αυτα πανω του ουτε SBK δεν το πιανει.

:uplate: :look:


11233

anco
29/03/2005, 17:47
τωρα που το βλεπω εχει κενη την θεση του συνοδηγου


:rotflmao: :rotflmao: :lol:

:wave2:

free rider
29/03/2005, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
τωρα που το βλεπω εχει κενη την θεση του συνοδηγου


:rotflmao: :rotflmao: :lol:

:wave2:

ερεεε

τα σουζούκια....

πετάνεεεε

:rotflmao: :rotflmao:

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

BILL VUZAS
30/03/2005, 08:48
ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΑΝ ΞΕΡΕΙ ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ GSX R1000 K5.ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΑΠΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ.ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ Η"ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΠΑΛΑΓΟΥΝ ΑΠΟ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΨΙΛΟΜΕΤΑΝΟΙΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ.

BILL VUZAS
08/04/2005, 16:37
ΜΑΓΚΕΣ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΕΛΟΙΩΣΑΝ.
ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ "ΚΟΥΤΑ" ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ.
ΤΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΜΟΝΤΑΡΙΣΜΑ,ΠΕΡΑΣΜΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΩΝ,ΑΝΤΙΚΛΕΠΤΙΚΟΥ,ΒΓΑΛΣΙΜΟ ΤΟΥ ΠΙΣΩ ΦΤΕΡΟΥ Κ.Τ.Λ.
ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ.
ΑΥΤΑ.
ΝΕΩΤΕΡΑ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ....

george_ego
08/04/2005, 23:36
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ BILL VUZA TA ΝΕΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ/////////,,,,,,,,,,,............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ,!ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1ΚΛΑΨ,ΣΝΙΦ!!!!!ΖΗΛΕΥΩ Ο ΛΥΓΟΥΡΟΜΟΥΡΗΣ.

apav
10/04/2005, 12:02
Καλοτάξιδο! :wave2:

BILL VUZAS
12/04/2005, 15:58
ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ Κ5.(ΛΙΓΑ ΒΕΒΑΙΑ ΛΟΓΩ ΕΛΕΙΨΕΩΣ ΧΡΟΝΟΥ).
ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 15Ο ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΜΗΝ ΑΚΟΥΜΠΙΣΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΕΙ.ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΟ ΠΙΣΩ ΦΤΕΡΟ,ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΙ ΤΟΥ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ.
ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΓΙΑΜΠΟΥΣΑ ΤΟΥ 2001 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ.ΑΡΙΣΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ,ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΒΑΦΗ.ΘΕΣΙ ΟΔΗΓΗΣΙΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΓΙΑΜΠΟΥΣΑ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΓΩΝΙΑ ΠΟΔΙΩΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΧΕΡΙΑ ΚΙΝΗΣΕΩΝ (ΛΟΓΩ ΣΤΕΝΟΤΕΡΗΣ ΣΕΛΑΣ).ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΞΤΡΑ ΖΕΛΑΤΙΝΑ.
ΟΠΤΙΚΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΦΟΥΣΚΟΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΚΑΜΠΥΛΩΝ,ΕΙΔΙΚΑ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΠΛΕΥΡΑ.ΤΟ R1 ΚΑΙ CBR ΔΕΙΧΝΟΥΝ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ.
ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ.ΘΕΙΚΗ.ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΘΕΤΙΚΑ.ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΩΣ ΤΟΝ ΝΤΟΡΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ.ΑΝΑΦΕΡΩΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ Κ5 ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΕΣ.ΜΠΟΡΩ ΜΟΝΟ ΕΩΣ 6500 ΣΤΡΟΦΕΣ,ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΠ ΘΕΛΕΙ 13000 ΣΤΡΟΦΕΣ.ΑΛΛΑΖΕΙ ΠΟΡΕΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΒΛΕΜΑΤΟΣ.ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΕΝΤΥΠΩΣΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ.ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΗΧΟΣ,ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΓΚΑΖΩΝΗΣ.ΣΑΣΜΑΝ ΒΟΥΤΗΡΟ.ΝΕΟΤΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΡΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΩ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΟΖΑΝΗ-ΚΟΝΙΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΜΕΤΣΟΒΟ-ΓΡΕΒΕΝΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.

pepenaxos1
16/04/2005, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
a...

ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΛΕΤΕ? :eyepop:

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΡΟΔΕΣ Η ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ?

johnpagr
22/04/2005, 02:30
KSERW POLY KALA pws einai h sygekrimenh K@vl@ ...

Kaloriziko

kalo stroshmo

kala taksidia, kalyteres voltes ....
Kai to gazi na doulevei mexri tis 7.000 se oles tis taxythtes, oxi sta8ero !!!!!!!!!! :nono:

Kalo Taksidi kai kalh epanodo :beer:

:wave2:

free rider
22/04/2005, 06:59
τελικά το πήρες το εργαλείο...

μπράβο μαν...

καλορίζικο πάντα ορθιος..

:beer: :beer: :beer:

BILL VUZAS
22/04/2005, 14:03
ΠΤΩΧΟΙ (ΑΛΛΑ ΤΙΜΙΟΙ) ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΕΣ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 1050 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.Ο ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΜΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ.ΚΡΟΤΙΔΑ.
ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΚΡΟΤΙΔΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΟ Κ5.
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΤΕΙΟ,ΕΝΩ ΚΙΝΗΣΑΙ ΜΕ 4000- 7000 ΣΤΡΟΦΕΣ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΑΔΗΜΟΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΓΚΑΖΙ ΠΟΥ ΣΕ ΓΑΡΓΑΛΑΕΙ ΤΑ ΑΡΧ@Δ@Α.ΣΑΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΔΩΣΤΑ ΜΕΓΑΛΕ!!.ΤΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΕΡΜΟ!!.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΣΑΣΜΑΝ.ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣΑΙ.ΑΥΤΑ,ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ.

SvsGreek
12/05/2005, 15:26
Τι θα γινει ρε παιδες....το εχω παραγγειλει απο τελη απριλιου κ μου ειπαν τελη Μαιου.

Βεβαια εγω θελω ΜΟΝΟ το ολομαυρο κ γιαυτο θα περιμενω τοσο. Αν ομως μου πουνε οτι κατα Ιουλιο τοτε ΙΣΩΣ βολευτω με το μαυρο-κοκκινο-ανθρακι....

ΟΥΦ....δεν μπορω να περιμενω!!!!
Το πηρα αντιπροσωπειας κ φανταζομαι για αυτο αργει.... ακου ρε μοντελο 05 κ περιμενω μεχρι τελη Μαιου!
:confused: :confused:


13872

stako
12/05/2005, 15:29
Κουκλί το μαύρο! Να το περιμένεις! :)

BILL VUZAS
12/05/2005, 16:15
ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΕΩΝ ΑΠΟ ΤΟ Κ5.
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΟΥ GPS KAI ΓΚΑΖΙ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΛΟΙΠΟΝ.
ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΚΛΕΒΕΙ 8%.ΣΤΑ 300 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ (299 ΚΟΝΤΕΡ) Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ 276 ΣΤΙΣ 12500 ΣΤΡΟΦΕΣ.ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΠΟΥ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.ΕΑΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΕΩΣ 13050-13100,ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 314 ΚΟΝΤΕΡΙΣΙΑ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΛΟΓΟ ΚΟΝΤΕΡ 299)ΚΑΙ 289-290 ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΑΝΤΙΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΣ ΝΙΚΚΟ ΠΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΜΠΙΑΣΜΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΚΤΗ ΕΩΣ 13300 ΣΤΡΟΦΕΣ Η''294 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΘΑΡΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ.ΥΠ'ΟΨΙΝ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 13500 ΚΑΙ Ο ΚΟΦΤΗΣ ΣΤΙΣ 13750.ΜΕΓΙΣΤΗ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ ΣΤΙΣ 11000-11200 ΣΤΡΟΦΕΣ.ΑΥΤΑ ΛΕΝΕ ΤΟ GPS ΧΩΡΙΣ ΦΟΒΟ,ΜΕ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙ ΤΙΠΟΤΕ.

BILL VUZAS
19/05/2005, 12:49
ΒΟΛΤΑ ΜΕΤΣΟΒΟ ΒΩΒΟΥΣΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ ΕΓΝΑΤΙΑ.ΚΑΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ,ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΕΥΘΕΙΕΣ ΟΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΟΙ ΑΝΤΟΧΕΣ ΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΩΝ.ΕΩΣ 13150 ΣΤΡΟΦΕΣ ΤΟ Κ5 ΕΠΑΝΗΛΗΜΕΝΑ,ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΗ 290 ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ GPS.ΜΕΤΑ ΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΜΕ ΣΤΡΟΦΕΣ.ΕΚΕΙ ΤΟ Κ5 ΔΙΝΕΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΤΟΥ.ΜΙΛΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΗΛΙΑ-ΜΕΤΣΟΒΟ.ΣΤΡΙΨΑΜΕ ΓΙΑ ΒΩΒΟΥΣΑ ΜΕΤΑ.Ο ΔΡΟΜΟΣ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ.ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΟ Κ5 ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ.ΣΤΡΙΒΕΙ-ΕΠΙΤΑΧΥΝΕΙ-ΦΡΕΝΑΡΕΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ.ΣΕ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΥΣΤΕΡΕΙ,ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΩΡΟΥΣ (ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑ ΤΑ ΑΝΑΓΚΑΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ) ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΣΤΑ ΦΩΤΑ.ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΓΙΑ.ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΚΑΥΣΙΜΩΝ -15% ΕΑΝ ΠΗΓΑΙΝΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΓΚΑΖΙ-ΦΡΕΝΟ Κ.Τ.Λ.


14531

ruyjin
19/05/2005, 18:16
ρε σεις αυτο ειναι το καταφυγιο λιγο πριν τη Βωβουσα, σωστα?

Ενα παλικαρι που ειναι μαγειαρας ηταν εκει?
Τον γνωρισα το καλοκαιρι, απο Ιωαννινα πρεπει να ηταν αν θυμαμαι καλα.

BILL VUZAS
20/05/2005, 09:17
ΝΑΙ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΣΤΗΝ ΒΩΒΟΥΣΑ.ΔΕΝ ΦΑΓΑΜΕ ΕΚΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΑΓΕΙΡΑ.ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ,ΤΖΟΚΙΓΚ,ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ Κ5 ΠΑΡΟΤΙ ΔΥΣΤΡΟΠΟ ΕΜΕΙΝΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟ.

ruyjin
20/05/2005, 10:00
βασικα δεν ειχααμε κατσει ουτε εμεις για φαγητο, αλλα το παληκαρι γουσταρε μηχανες, ειχε κι αυτος ενα ktm απ οτι μας ειπε και καλοκαιρι ηταν και ερημια και γουσταρε και παρεα, κουβεντα.
Ωραιο τυπακι, μας εδειξε και το καταφυγιο.

Οπως και να χει η περιοχη και οι διαδρομες μεσα στα βουνα της περιοχης ηταν σουπερ...
παρε και μια φωτο απο περυσι με το souper four :)


14572

Tigas
04/07/2005, 14:01
ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ GSX-R 1000 K5.

ΠΛΑΙΣΙΟ ΡΑΙΖΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΣΠΑΕΙ ΜΕ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ ΛΙΓΩΝ km

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=10600

gsxrgirl
29/03/2006, 03:48
:a2: :a18: :a09:

gsxrgirl
29/03/2006, 03:56
φοβερηηηηηηηηηηηηηη:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΣΦΕΝΤΟΝΑΣ
21/04/2006, 12:58
Τι να πει κανίς ? :confused:

ότι και να πει έχει δίκιο! :cry:
Πως να κρύψει την στεναχοργια του !!!!!!!:bawl:
Όταν έχει κάνη την βλακεία να πάρει οτιδήποτε άλλο εκτός από GSRX 1000 K5-K6 - έρχονται και αλλά:eyepop:
Σεβασμός ςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ς
:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: