PDA

View Full Version : Ελεος λεμε....!!!!



sober
19/06/2007, 17:33
Σκηνικο #1


Αλεξανδρας ειμαι μπροστα σταματημενη ωραια και καλα σε κοκκινο..διπλα μου ενα αλλο μοτο...Πισω ερχεται περιπολικο οπου σταματαει...περιμενει λιγο....και κανει ενα ελαφρυ κορναρισμα με τη σειρηνα....κοιταζω απορημενη το φαναρι..κατακοκκινο...κοιταζω μαζι με τον παπια διπλα το μπατσο ο οποιος μας κανει νοημα να''ανοιξουμε''...

Χωρις να εχω καταλαβει το λογο..του κανω χωρο και ο τυπος...ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΚΑΡΑΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΟΟΟΛΩΝ....:uplate: :hypnotize :dizzy: :eyepop:



Σκηνικο #2



Μετα απο λιγο απο το παραπανω σκηνικο ανεβαινω Μιχαλακοπουλου οπου ξαφνικα ερχομενος με πατηλικια και κανοντας τρελλο φρεναρισμα διπλα μου μπατσος με μοτο μου κανει νοημα για να σταματησω....
Χ@σμενη απο την αναπαντεχη παρουσια του διπλα μου κι ας μην ξεχναμε οτι κοντεψε να με παρει σβαρνα...σταματω στο σημειο που μου υποδεικνυει..
Ερχεται και λεει :

''Χαλαρωσε δεν ειναι τιποτα.......Ωραιο ΜΠΟΥΦΑΝ (!!!:bigcry: ) απο που το πηρες???Ειναι ανετο η κραταει τον αερα???''

του απαντησα ... με ρωτησε και για την τιμη...κι εφυγε.....


Ε..ρε γλεντια λεμε !!!



:alien: :alien: :sick: :hypnotize :uplate:

Tropeas
19/06/2007, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Σκηνικο #1
Σκηνικο #2
:alien: :alien: :sick: :hypnotize :uplate:
1. όργανα είναι ότι θέλουν κάνουν... μπορεί να χανε δουλειά...
2. Θραύση κάναμε σήμερα,εεεε?;) :winka: :D

sober
19/06/2007, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
1. όργανα είναι ότι θέλουν κάνουν... μπορεί να χανε δουλειά...
2. Θραύση κάναμε σήμερα,εεεε?;) :winka: :D




1. Μπα...ηταν πασιφανες οτι απλα βαριοτανε να περιμενει...
2. Το σκεφτομουν μετα και γελαγα...ελεγα: ''Τον @##@$$!!!! για το μπουφαν βρηκε να πει...για το ΜΟΤΟ τιποτα!!!'' :lol: :lol: :lol: :bigcry: :lol:

Λεωνίδας
19/06/2007, 18:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Σκηνικο #2 (...) Δε σε ξαναπάω για ψώνια :rolleyes:

FestoNero
19/06/2007, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Δε σε ξαναπάω για ψώνια :rolleyes:
Ζηλευουμε;;
:evil:

Λεωνίδας
19/06/2007, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Ζηλευουμε;;
:evil: you got it smart guy :rolleyes:
now go uninstall some fonts :evil:

:lol: :lol: :lol:

VANDA
20/06/2007, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober


Ερχεται και λεει :

''Χαλαρωσε δεν ειναι τιποτα.......Ωραιο ΜΠΟΥΦΑΝ (!!!:bigcry: ) απο που το πηρες???Ειναι ανετο η κραταει τον αερα???''



Τι μπουφάν είναι;

sober
20/06/2007, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Τι μπουφάν είναι;

Ενα DAINESE ...

Βρε συ...το 8εμα ειναι οτι οι τυποι ειναι 2 λαλουν και 3 χορευουν...εδω πηγε να με παρει σβαρνα...με εκοψε μες στη μεση του δρομου..μες στην κινηση φρενα αποτομα και ξαφνικα διπλα μου ... στα @@ του ολα λεμε....!!!!!

:look: :uplate:


Καλα μην αναφερ8ω στο ΘΡΑΣΟΣ του μπατσου στην 1 περιπτωση....

Δεν παει καλα ο κοσμος....:rolleyes:

VANDA
20/06/2007, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Ενα DAINESE ...

Βρε συ...το 8εμα ειναι οτι οι τυποι ειναι 2 λαλουν και 3 χορευουν...εδω πηγε να με παρει σβαρνα...με εκοψε μες στη μεση του δρομου..μες στην κινηση φρενα αποτομα και ξαφνικα διπλα μου ... στα @@ του ολα λεμε....!!!!!

:look: :uplate:


Καλα μην αναφερ8ω στο ΘΡΑΣΟΣ του μπατσου στην 1 περιπτωση....

Δεν παει καλα ο κοσμος....:rolleyes:

Ε καλά, στην 1η περίπτωση μπορεί να είχαν δουλειά. Με σειρήνα μπορούν να περάσουν και κόκκινα, non? Ο δεύτερος κλασικό κοκκόρι, τι να λέμε. :rolleyes:


εγώ μπουφάν ψάχνω... :wacko:

sober
20/06/2007, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Ε καλά, στην 1η περίπτωση μπορεί να είχαν δουλειά. Με σειρήνα μπορούν να περάσουν και κόκκινα, non? Ο δεύτερος κλασικό κοκκόρι, τι να λέμε. :rolleyes:


εγώ μπουφάν ψάχνω... :wacko:


Το πηρα απο την DAINESE στην Καλλιροης μονο εκει βρηκα γιατι εχει λεπτη φορμα και μακρια μανικια ... ολα τα αλλα μου ητανε κοντα η τεραστια....:D :lol: :lol:

LsKostas
20/06/2007, 10:56
Λοιπον sob ακου...Ιδεα...:a54: :D :D :D


Δηλωνουμε εσωτερικων υποθεσεων γουρ...εχμμμ αστυνομικοι...στην Ελλαδα εισαι οτι δηλωσεις...

(ασε που με τα μπουφαν σε μαυρο χρωμα σε παιρνανε στανταρντ για "λητη":a24: :lol: :lol: )


Τους καθιζω και τους 2 σ ενα καναπε...εσυ καθεσαι στο γραφειο απεναντι και βγαζεις κινητο...


Εγω...ως γνωστος Τ.Μ. (Ταγματασφαλιτης Μοτοσυκλετιστης) και κρατοντας γερμανικο
πολυκατσαβιδο
(και cryptonait μας κανει...αν εχεις φερε) και μοιραζω ρολους...


----Εσυ εισαι το νουμερο 1.Οταν θα λεω το νουμερο 1 ...Θα λες

"Τι μαλ#$%@% ειμαι που προσπερναω στην Λεωφορο Aλεξανδρας τα μηχανακια!!!
και θα ριχνεις ενα χαστουκι στο νουμερο 2!!!
Καταλαβες???

----(1)Μαλιστα...

---Ετσι μπραβο....

---Εσυ καταλαβες νουμερο 2 ? Και εσυ θα λες!!!Δεν θα ξανακανω πατηλικια για ηλιθειο λογο
στην Μιχαλακοπουλου τρομαζοντας την Sober!!!Και θα ριχνεις μια αναποδη στο 1...


---(2)Ποια ειναι η SOBER???


(βζιννννγγγγκκκκκ...φευγει ιπταμενος χαρτοφυλακας απ το γραφειο ...)

---(2)Καταλαβα καταλαβα




Να μην ξεχασω να ανεβασουμε το βιντεο στο moto.gr μετα... :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :a014:

ermis21
20/06/2007, 11:00
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sober
20/06/2007, 11:02
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

:a20: :a20:

VANDA
20/06/2007, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Το πηρα απο την DAINESE στην Καλλιροης μονο εκει βρηκα γιατι εχει λεπτη φορμα και μακρια μανικια ... ολα τα αλλα μου ητανε κοντα η τεραστια....:D :lol: :lol:


Σε καταλαβαίνω... η πλειοψηφία των μπουφάν στο νούμερο που θέλω έχουν μακίνια τρουά-καρ :lol:

Λεωνίδας
20/06/2007, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Σε καταλαβαίνω... η πλειοψηφία των μπουφάν στο νούμερο που θέλω έχουν μακίνια τρουά-καρ :lol: Πρέπει να σε βολέψει το συγκεκριμένο (ίσως σε στενέψει στο πορτοφόλι μόνο :rolleyes: )

latris mixanis
20/06/2007, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Σε καταλαβαίνω... η πλειοψηφία των μπουφάν στο νούμερο που θέλω έχουν μακίνια τρουά-καρ :lol:

Η dainese αν θυμάμαι καλά έχει την δυνατότητα να στο κάνει στα μέτρα σου, αλλά θα κοστίσει.. :sick:

VANDA
20/06/2007, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Σε καταλαβαίνω... η πλειοψηφία των μπουφάν στο νούμερο που θέλω έχουν μακίνια τρουά-καρ :lol:



μακίνια???

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

καφέεεεεεεε!!!

motaba
20/06/2007, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Ε καλά, στην 1η περίπτωση μπορεί να είχαν δουλειά. Με σειρήνα μπορούν να περάσουν και κόκκινα, non? Ο δεύτερος κλασικό κοκκόρι, τι να λέμε. :rolleyes:


εγώ μπουφάν ψάχνω... :wacko:

Δεν παίζει....ούτε ασθενοφόρο, ούτε περιπολικό, ούτε τίποτα με κόκκινο.... (ΚΟΚ)

:wave2:

latris mixanis
20/06/2007, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από motaba
Δεν παίζει....ούτε ασθενοφόρο, ούτε περιπολικό, ούτε τίποτα με κόκκινο.... (ΚΟΚ)

:wave2:

Δεν παίζει να περάσει ασθενοφόρο ή περιπολικό αν έχει βάλει σειρήνα και έχει κόκκινο?? :rolleyes:

Παίζει κανονικά κι είσαι αναγκασμένος να κάνεις στην άκρη!!

sober
20/06/2007, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Δεν παίζει να περάσει ασθενοφόρο ή περιπολικό αν έχει βάλει σειρήνα και έχει κόκκινο?? :rolleyes:

Παίζει κανονικά κι είσαι αναγκασμένος να κάνεις στην άκρη!!


Βρε δεν καταλαβατε...σας λεω...ο τυπος ηταν χαλαροτατος...σταματαει...περιμενει λιγο...παταει λιιιγο τη σειρηνα γι'αυτο κι εμεις δεν καταλαβαμε τι η8ελε να κανει...και εφυγε ανενοχλητος...

:rolleyes:

bartlal
20/06/2007, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
Λοιπον sob ακου...Ιδεα...:a54: :D :D :D


Δηλωνουμε εσωτερικων υποθεσεων γουρ...εχμμμ αστυνομικοι...στην Ελλαδα εισαι οτι δηλωσεις...

(ασε που με τα μπουφαν σε μαυρο χρωμα σε παιρνανε στανταρντ για "λητη":a24: :lol: :lol: )


Τους καθιζω και τους 2 σ ενα καναπε...εσυ καθεσαι στο γραφειο απεναντι και βγαζεις κινητο...


Εγω...ως γνωστος Τ.Μ. (Ταγματασφαλιτης Μοτοσυκλετιστης) και κρατοντας γερμανικο
πολυκατσαβιδο
(και cryptonait μας κανει...αν εχεις φερε) και μοιραζω ρολους...


----Εσυ εισαι το νουμερο 1.Οταν θα λεω το νουμερο 1 ...Θα λες

"Τι μαλ#$%@% ειμαι που προσπερναω στην Λεωφορο Aλεξανδρας τα μηχανακια!!!
και θα ριχνεις ενα χαστουκι στο νουμερο 2!!!
Καταλαβες???

----(1)Μαλιστα...

---Ετσι μπραβο....

---Εσυ καταλαβες νουμερο 2 ? Και εσυ θα λες!!!Δεν θα ξανακανω πατηλικια για ηλιθειο λογο
στην Μιχαλακοπουλου τρομαζοντας την Sober!!!Και θα ριχνεις μια αναποδη στο 1...


---(2)Ποια ειναι η SOBER???


(βζιννννγγγγκκκκκ...φευγει ιπταμενος χαρτοφυλακας απ το γραφειο ...)

---(2)Καταλαβα καταλαβα




Να μην ξεχασω να ανεβασουμε το βιντεο στο moto.gr μετα...







:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

γαματη ιδεα ειναι!!!

sober, ποτε να κανονησω να κλεισω στουντιο για τα γυρισματα?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

VANDA
20/06/2007, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από motaba
Δεν παίζει....ούτε ασθενοφόρο, ούτε περιπολικό, ούτε τίποτα με κόκκινο.... (ΚΟΚ)

:wave2:


ΚΟΚ (βλ. υπογραφή) σελ.94-95, άρθρο 44 (κάπου στη 2η παράγραφο) απλά δεν μπορούν να πάνε ανάποδα σε δρόμο.

latris mixanis
20/06/2007, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Βρε δεν καταλαβατε...σας λεω...ο τυπος ηταν χαλαροτατος...σταματαει...περιμενει λιγο...παταει λιιιγο τη σειρηνα γι'αυτο κι εμεις δεν καταλαβαμε τι η8ελε να κανει...και εφυγε ανενοχλητος...

:rolleyes:

Κατάλαβα τι είπες!! Απλά ο τύπος δεν ήθελε να περιμένει και γι αυτό έκανε ότι έκανε!!
Ως "όργανων" που είναι είπε να το εκμεταλλευτεί :rolleyes:

Ο δε δεύτερος απλά είναι ηλίθιος

latris mixanis
20/06/2007, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
ΚΟΚ (βλ. υπογραφή) σελ.94-95, άρθρο 44 (κάπου στη 2η παράγραφο) απλά δεν μπορούν να πάνε ανάποδα σε δρόμο.

Στο εξωρετικό μπορούν να πάνε ανάποδα κι εσυ είσαι αναγκασμένος να βρείς τρόπο να κάνεις στην άκρη :hypnotize

sniper
20/06/2007, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
......

Ο δε δεύτερος απλά είναι ηλίθιος

Και μετά ψάχνετε να βρείτε άντρες..... οι μισοί είναι gay και οι υπόλοιποι ηλίθιοι....

Βολευτείτε μεταξύ σας λοιπόν..... έξυπνες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

sober
20/06/2007, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Και μετά ψάχνετε να βρείτε άντρες..... οι μισοί είναι gay και οι υπόλοιποι ηλίθιοι....

Βολευτείτε μεταξύ σας λοιπόν..... έξυπνες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


Ναι ρε !!! Δε φτανει που πηγε να με τσακισει...8α του κα8ομουν κιολας!!!

πλακα πλακα η μονη περιπτωση να τα φτιαξω με μπατσο 8α ειναι οταν ειμαι αναισ8ητη....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

motaba
20/06/2007, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Δεν παίζει να περάσει ασθενοφόρο ή περιπολικό αν έχει βάλει σειρήνα και έχει κόκκινο?? :rolleyes:

Παίζει κανονικά κι είσαι αναγκασμένος να κάνεις στην άκρη!!

Ναι!

Πάσο...

Aν η ειδoπoίηση για την κίνηση των oχημάτων άμεσης ανάγκης ή
oχημάτων με τα oπoία μεταφέρoνται πρόσωπα, πoυ έχoυν ανάγκη άμεσης
βoήθειας, δίνεται με τις ειδικές συσκευές πρoειδoπoίησης και δεν δημιoυργεί-
ται κίνδυνoς για τoυς λoιπoύς χρήστες της oδoύ oι oδηγoί των oχημάτων αυ-
τών δεν υπoχρεoύνται να τηρήσoυν τις διατάξεις των άρθρων 12 έως 43 τoυ
παρόντoς Kώδικα. Δεν μπoρoύν όμως να διέρχoνται αντίθετα στoυς μoνό-
δρoμoυς ή να μη συμμoρφώνoνται στα σήματα πoυ δίνoυν oι τροχονόμοι.

motaba
20/06/2007, 11:52
Αν και κάτι δε μου κόλλαγε καλα....θυμάμαι στα σήματα είχε μια ερώτηση με ένα σχήμα με φανάρια και αυτοκίνητο, περιπολικό και ασθενοφόρο... Ρώταγε λοιπόν αν μπορεί κάποιο από όλα αυτά να περάσει το κόκκινο....η σωστή απάντηση ήταν κανένα....

Αλλά μόλις πήρα την Τροχαία και μου είπαν πως με ευθύνη του οδηγού γίνεται...

:wave2:

latris mixanis
20/06/2007, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Και μετά ψάχνετε να βρείτε άντρες..... οι μισοί είναι gay και οι υπόλοιποι ηλίθιοι....

Βολευτείτε μεταξύ σας λοιπόν..... έξυπνες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:rolleyes:

:lol: :rotflmao: