PDA

View Full Version : Απλος μια συνηθισμενη ιστοριουλα απ'το δρομο..



Daemon
20/06/2007, 11:38
Ξεκιναω το πρωι για δουλεια, και καπου στο κεντρο πετυχαινω ενα FZ6S μαυρο με 2 αυτ/τα moto.gr στην βαλιτσα. Εδω ειμαστε λεω.. τον πλησιαζω. Ενας κυριος, 50-55αρης..

- Ωραια αυτοκολλητα.. (αυτο λεω παντα απο τι φαινεται :lol: )
- Ευχαριστω πολυ, το ξερω.
- :eyepop: (λεω μαλλον δεν καταλαβε, μου φανηκε περιεργη η απαντηση..) - Τα moto λεω..
- Ναι, τα πηρε ο γιος μου απ'το περιοδικο..
- :eyepop: :eyepop: (Εεεπ.. τι εχασα, μπηκαμε και στα περιοδικα τωρα :confused: )

Δεν το συνεχισα, γιατι δεν θα βγαζαμε ακρη και εφυγα.. αυτος εστριψε αλλου..

Σχολασαμε (επιτελους) και ειμαι καπου στην Καβαλας. Σταματαω στο φαναρι της Βιαμαξ και κλασικα μπαινουν 3-4 παπακια και βεσπες μπροστα μου (ο μαλακας εχω τι συνηθεια να σταματαω πριν τι διαβαση για να δω το φαναρι.. :sick: ). Βρισκω μια "τρυπα" και μολις ετοιμαζομαι να φυγω ερχεται απο πουθενα παλια βεσπα διπλα μου (πανω μου βασικα) και μπλεκοντα λιγο τα τιμονια. Το γλυτωνουμε το πολυνεκρο και ο μαλακας με κοιταει με αγελαδησιο βλεμμα.. Τα παρνω στο κρανιο και φευγω, δεν του λεω τιποτα.. Ελα ομως που στα πεντε μετρα ερχεται διαγωνια ενα παπι και μπαινει μπροστα μου.. :eyepop: :wacko: . Φρενα και καντηλια εγω.. ο τυπος χαμπαρι.. μπηκε σε ενα στενο.. @#$%#$# εγω.. Παραλιγο να του ερθει το καρπουζακι που ειχα στο κεφαλι.. παλι καλα που τη γλιτωσε.. (το καρπουζι εννοω)..
Συνεχιζω βριζοντας απο μεσα μου, ηρθαν η ζεστες λεω.. Στριβω σε ενα στενο και ερχεται πανικοβλητο ενα R6 με πιτσιρικα με τσιγαρο στο χερι και τη πιτσιρικα απο πισω.. Με περναει, μπαινει μπροστα μου και πλακωνεται στα φρενα.. (γαμωτο, δεν θα τη γλιτωσει το καρπουζακι μου :sad: :sad: ) και παει με 5-10 χλμ κοιτοντας συνεχει πισω στη γκομενα και να εχουν πιασει κουβεντα.. Παω να τους περασω απο αριστερα αλλα κατι κανει (λες να τον εκαψε το τσιγαρο? :sick: ) και ερχεται και αυτος αριστερα και με κλεινει.. και ξεκιναει να παει σε ολο το πλατος του δρομου, ζιγκ-ζαγκ.. :eyepop: Εδω ειμαστε λεω, θα το φερω το καρπουζι στο κεφαλι.. Δεν φοραει κρανος οποτε καλο θα του κανω, θα ειναι και δροσερο.. :bigcry: :bigcry:

Αλλα το λυπηθηκα..

:a21:

GIXXERAKIAS
20/06/2007, 11:42
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:eyepop: Τελικα το καρπουζακι θα το φας σπιτι η σου πεσε πουθενα??Σε κανενα κεφαλι μηπως?:blush: :wacko:

Daemon
20/06/2007, 11:44
Τη γλυτωσε.. Αλλα οχι απο μενα :smilea: :smilea: :D

Da.Vintage
20/06/2007, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:eyepop: Τελικα το καρπουζακι θα το φας σπιτι η σου πεσε πουθενα??Σε κανενα κεφαλι μηπως?:blush: :wacko:


To έκοψε σε σχήμα arai rx-7 και το φόρεσε στον επόμενο Βλάκα!

GIXXERAKIAS
20/06/2007, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
To έκοψε σε σχήμα arai rx-7 και το φόρεσε στον επόμενο Βλάκα! :eyepop: :eyepop: Γινεται αυτο ρε Γιωργη??Θελω και γω ενα arai rx-7 σε nakano green!!Εχει και το χρωμα και με λιγη διαδικασια παιρνει και το σχημα!!:rotflmao: :rotflmao:

bartlal
20/06/2007, 12:04
γαμωτ, να μην σε εχω μπροστα μου που κουβαλαγα κατι βοντκες και παγακια να φτιαξουμε ενα καρπουζι στα γρηγορα? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fantacid
20/06/2007, 12:14
τετοιες χαζομαρες μου συμβαινουν καθημερινα ........

πριν απο λιγο ειμαι εγνατια στη μεσαια λωριδα κ ιχ απο αριστερα βγαζι φλας κ προσπαθει να με εμβολισει μπαινοντας οχι μπροστα μου αλλα ΠΑΝΩ μου, με λιγα φρενα σωθηκα κ αφησα το μλκα να παει στα διαλα!
προσπερνωντας τον φυσικα εφαγε τις μουντζες του αλλα δε νομιζω να καταλαβε κ απλα βγηκα τετυμποις μηχανοβιος!!!


γαματα λεμε!!!

LsKostas
20/06/2007, 12:18
- Ωραια αυτοκολλητα.. (αυτο λεω παντα απο τι φαινεται)


:beer: :beer:


τι τραβηξε το καρπουζακι σημερις ε????

Δυσκολοι καιροι για καρπουζια...:wave2:

Ταξιδευτής
20/06/2007, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
γαμωτ, να μην σε εχω μπροστα μου που κουβαλαγα κατι βοντκες και παγακια να φτιαξουμε ενα καρπουζι στα γρηγορα? :rotflmao:


:lol: :lol: :lol: :bawl: :lol: :lol: :lol:

Ω ΝΑΙ!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

pissaman
20/06/2007, 12:40
Άλλη φορά, να παίρνεις καρύδες.
Έχουν πολλά πλεονεκτήματα:
Α. Δεν σπάνε στο κεφάλι του βλάκα
Β. Είναι εξίσου (ή σχεδόν το ίδιο) δροσιστικές με το καρπούζι και
Γ. Σε άμεσο συνδυασμό με το Α. δεν χάνεις το φρουτάκι σου!:smokin: