PDA

View Full Version : Πού να πάω διακοπές?



φατα μουτρα
22/06/2007, 07:52
Λοιπόν οι απαιτήσεις μου είναι οι εξης
1.Νησί
2.ησυχο
3.να παιζει ελευθερο καμπινγκ


Εκτός Κρητης που την εεχω χαρτογραφήσει για πεστε καμια ιδεα..................

makis206
22/06/2007, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από φατα μουτρα
Λοιπόν οι απαιτήσεις μου είναι οι εξης
1.Νησί
2.ησυχο
3.να παιζει ελευθερο καμπινγκ

Έχω μερικά ήσυχα και γραφικά νησιά στο μυαλό μου αλλά δεν ξέρω τι παίζεται με το κάμπινγκ τους.

Βασικά προς επτάνησα θά'θελα να πάω εγώ, πρασινάδες, ωραίες θάλασσες και παραλίες, όμορφα και μοναδικά μέρη να δεις γενικότερα !

Λευκάδα, Κεφαλονιά, Κέρκυρα..

Καλές διακοπές να έχεις !
:beer: :beer:

φατα μουτρα
22/06/2007, 08:18
Ιθάκη μου εχουν πει οτι ειναι καλα εχει κανενας info?

airamhag
22/06/2007, 08:32
δες λιγο εδω (http://www.kythera.gr/wheretostay/camping.php)

μια κ ενδιαφερεσαι για ελευθερο καμπινκ

el_hymador
22/06/2007, 08:33
Ναξος...και, και Αγκιστρι! πηγα περυσι και ειναι πολυ ομορφο νησακι με αρκετες καβατζες για ελευθερο...απλα ειναι μια σταλια

sober
22/06/2007, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από φατα μουτρα
Λοιπόν οι απαιτήσεις μου είναι οι εξης
1.Νησί
2.ησυχο
3.να παιζει ελευθερο καμπινγκ


Εκτός Κρητης που την εχω χαρτογραφήσει για πεστε καμια ιδεα..................




Κιμωλο..η ΑΠΟΛΥΤΗ ΝΕΚΡΑ...:lol: αλλα αν πας Αυγουστο παιζουν παρεες που γενικως μαζευονται και κανουν ελευ8ερο καμπινγκ...)


Αστυπαλαια...


:wave2:

kakofonixx
22/06/2007, 10:49
Για να μην ανοιγω νεο θεμα και επειδη σκεφτομαι και εγω για καμπινγ φετος....

... για προτεινετε και κανενα οργανωμενο καμπινγκ ησυχο και καθαρο, κατα προτιμηση ηπειρωτικη Ελλαδα (οχι σε νησι)

Thanx! :beer:

EVI
22/06/2007, 10:54
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από φατα μουτρα
Λοιπόν οι απαιτήσεις μου είναι οι εξης
1.Νησί
2.ησυχο
3.να παιζει ελευθερο καμπινγκ


Εκτός Κρητης που την εεχω χαρτογραφήσει για πεστε καμια ιδεα.................. [/QUOTE

ελαφονησο!

(δε ξερω αν εχει ελευθερο καμπινκγ εγω εμεινα σε δωματιο αλλα ειχε καμπινγκ σε μια απο τις πιο ωραιες παραλιες )

Cpt. Haddock
22/06/2007, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ελαφονησο!

(δε ξερω αν εχει ελευθερο καμπινκγ εγω εμεινα σε δωματιο αλλα ειχε καμπινγκ σε μια απο τις πιο ωραιες παραλιες )

Παλιά...

Όταν η παραλία του Σίμου είχε το μπιτσόμπαρο...

τώρα... :sad: :sad: :sad:


94030

EVI
22/06/2007, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Παλιά...

Όταν η παραλία του Σίμου είχε το μπιτσόμπαρο...

τώρα... :sad: :sad: :sad:


ναι περσυ πηγα πρωτη φορα εγω και δεν ειχε μπαρακι στη παραλια μονο ακριβως εξω απο αυτην.

αλλα ηταν καταπληκτικα

και μιλαμε για ΤΟ ΗΡΕΜΟ ΝΗΣΙ αναλογα ποια ημερομηνια θα πας (αρχες ιουνιου ειμασταν μονοι μας στην κυριολεξια)

και φιλικοι ανθρωποι!

:smokin:

kalesin
22/06/2007, 11:09
Πιστευω οτι η Πελοπονησος εχει πολλα μερη για camping ενω εχει κ πολυ ομορφα μερη. Ασε που ειναι κ μεγαλη κ εχει πολα μερη να γυρισεις.

Βεβαια, η προταση μου δεν εχει ιχνος αντικειμενικοτητας μεσα της, αφου ειδικα η δυτικη της μερια ειναι απο τα πολυ αγαπημενα μου μερη.

Γενικα ολη δυτικη Ελλαδα εχει πολυ ομορφα μερη, ειδικα ανεβαινοντας προς Ηπειρο, αλα δεν ξερω τι γινεται με το θεμα του camping

Οπου κ να αποφασισεις, να περασεις καλα κ να γεμισεις τις μπαταριες σου



Η φωτο ειναι απο Κακοβατο [~8χλμ νοτια απο Καιαφα], επιτρεπεται το camping στο μικρο πευκοφυτο δασακι στη θαλασσα κ ειναι χαρακτηριστικη των παραλιων της περιοχης

:wave2: :wave2:


94031

620
22/06/2007, 11:10
ELAFONISOS TELOS

Todi
22/06/2007, 11:38
Εμεις περσυ πηγαμε Ελαφονησο και ηταν τοσο τιγκα στον κοσμο που στησαμε στο παρκινγκ.
Σοβαρα παιδια επιδη οταν φτασαμε δεν ειχε καραβι επιστροφης και ημασταν και πολυ κοσμος μας βαλανε στο παρκινγ του καμπινγκ να στησουμε να κοιμηθουμε σαν ανθρωποι (λεμε τωρα) Η παραλια τελεια αλλα γενικα τοσος κοσμος που δεν λεει.
Για Αυγουστο λεμε ομως.

Θα θελα να παω οταν ειναι αδειο ομως να το χαρω.

Εμεις γυρησαμε την Πελλοπονησο και μεναμε σε καμπινγκ.
Απαισιο ηταν του Αστρους που ηταν σαν να εισαι στην Καλλιθεα με σκηνη,
Τα ωραια που μειναμε ηταν κατω απο το Γυθειο (ειχε αρκετα )
στη Θερμισια επεισης ωραιο και ησυχο
και ενα μετριο στο Πεταλιδι
Μετα πηγαμε βορεια σε ενα πολυ καλο μεταξυ Μουρτου (Συβωτα) και Ηγουμενιτσας.


Παντως τα ποιο ομορφα ηταν κατω απο το Γυθειο. πολυ ηρεμια δεντρα και μενεις σαν ανθρωπος.
Και πολυ καθαρα...



υγ.φωτο - Ελαφονησος


94033

Todi
22/06/2007, 11:42
καπου στον Ακρωτηρι Τεναρον


94034

EVI
22/06/2007, 11:45
η ελλαδα ειναι πανεμορφη χωρα :beer: :beer: απορω με τις ομορφιες που κρυβει!:)

Todi
22/06/2007, 12:00
Ανατολικη Πελλοπονησος


94036

Todi
22/06/2007, 12:01
παλι Αν.Πελλοπονησος


94037

zzr2005
22/06/2007, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από φατα μουτρα
Λοιπόν οι απαιτήσεις μου είναι οι εξης
1.Νησί
2.ησυχο
3.να παιζει ελευθερο καμπινγκ


Εκτός Κρητης που την εεχω χαρτογραφήσει για πεστε καμια ιδεα..................

Για Δονουσα έχω ακούσει καλά λόγια....

σε μια παραλία εχει και καποια facilities για τους σκηνωτές απο παράπλευρες ταβέρνες απο ό,τι μου είπαν...(ντους, τουαλέτες κτλ)

Todi
22/06/2007, 12:03
Τερμα Κατω απο την Αεροπολη..


94038

Todi
22/06/2007, 12:05
Συβωτα (Μουτρος)

τελος παντων το κοβω με τις φωτογραφεις γιατι προφανως δεν απανταω στην ερωτηση σου..:rotflmao: :rotflmao:


94039

Nostra
22/06/2007, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
Τερμα Κατω απο την Αεροπολη..


Αρεόπολη....


:smokin:



αέρα κοπανιστό πουλάνε βέβαια αλλά η ονομασία παραμένει ώς είχε... :evil: :wave2:

Cpt. Haddock
22/06/2007, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
...Αεροπολη..

:rolleyes:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
(Μουτρος)..

ΜούΡτος

έχεις ενα θέμα με τα γράμματα ε; :rotflmao: :rotflmao:

:beer:

Todi
22/06/2007, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Αρεόπολη....


:smokin:



αέρα κοπανιστό πουλάνε βέβαια αλλά η ονομασία παραμένει ώς είχε... :evil: :wave2:


:p

Todi
22/06/2007, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:rolleyes:



ΜούΡτος

έχεις ενα θέμα με τα γράμματα ε; :rotflmao: :rotflmao:

:beer:



αχαχαχα ΜΟΥΤΡΟΣ... πετυχημενο ομως ε;
καλα σημερα δικαιολογημενα.. εγραφα Αντοχη Υλικων το πρωί...
Ξερεις απο αυτα τα μαθηματα που δοκιμαζουν τις Αντοχες σου..
:ninja:

Παρτε και μια απο Γραμμο.....για να δουμε λιγο βουνο


94040

afrotwin
22/06/2007, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από φατα μουτρα
Λοιπόν οι απαιτήσεις μου είναι οι εξης
1.Νησί
2.ησυχο
3.να παιζει ελευθερο καμπινγκ


Εκτός Κρητης που την εεχω χαρτογραφήσει για πεστε καμια ιδεα..................

sta klasovounia na pas...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
22/06/2007, 19:21
Αλόνησο από σποράδες,Ιθάκη από επτάνησα.Από κει και πέρα δεν γνωρίζω άλλα νησιά που να πληρούν τις προϋποθέσεις αυτές.Ίσως και Σαμοθράκη,αλλά δεν έχω πάει,απλά έχω ακούσει.Όπου και να πας διακοπές θα είσαι οπότε καλά θα περάσεις:beer:

φατα μουτρα
23/06/2007, 07:49
Παιδιά ευχαριστώ πολύ θα το σκεφτώ σοβαρα για κίμωλο και αστυπάλαια

sober
24/06/2007, 21:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από φατα μουτρα
Παιδιά ευχαριστώ πολύ θα το σκεφτώ σοβαρα για κίμωλο και αστυπάλαια


Λοιπον για Κιμωλο αξιζει τρελλα μια παραλια που λεγεται ''Πρασσα'' εκει αμα στησετε ειναι ολα τα λεφτα!!! Αλλα και στις αλλες ωραια ειναι...Γενικως το νησι εχει 3 με 4 ταβερνες να βολευτειται αλλα σε αποσταση η μια απο την αλλη δεν εχει τουριστες μονο αντε τιποτα ντοπιους (καλοι αν8ρωποι) και κατι οικογενειες αλλα οπως σου ειπα...γενικως ειναι νεκρα ειδικα αμα πατε τωρα..

Αστυπαλαια ειχε παει παλια η αδερφη μου ... ελευ8ερο καμπινγκ...ηταν να μεινει μια βδομαδα...και τελικα μεινανε ..... 22μερες!!! .. απο φοτο που ειδα εχει τρελλα μερη να πατε!!!

επισης ησυχα...

Αντε καλες διακοπουλες!!:beer: :beer:

DimChios
25/06/2007, 03:57
Τωρα εγω θέλω να ρωτήσω κάτι αλλά δε θα το κάνω γιατί θα με πάρετε στο ψιλό!

:rolleyes: :sad:

φατα μουτρα
25/06/2007, 07:39
γιά λέγε....

Gia
25/06/2007, 07:53
Geia xara

Protaseis gia eleu8ero :

1. Fournoi
2. Anafi
3. Peloponnhsos apo to ypsos tou Pyrgou kai katw ews sxedon Pylo, mia ateleiwth kabatza me peuka...
4. Ikaria an kai nomizw oti kynhgane pleon
5. Xalkidikh deutero podi

Kales diakopes...

bartlal
25/06/2007, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gia
Geia xara

Protaseis gia eleu8ero :

4. Ikaria an kai nomizw oti kynhgane pleon




σε κηνυγανε και με το ΚΑΡΑδικιο τους! :winka:

DimChios
25/06/2007, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από φατα μουτρα
γιά λέγε....


Για μλκ με έχεις?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gia
25/06/2007, 12:53
Ws pros to "dikio tous" oi apopseis diistantai...
Opws to dei kaneis...

φατα μουτρα
25/06/2007, 13:30
γιατι να τους κυνηγάνε??


οι κατασκηνωτές είναι πολύ πιο ευσυνειδητοι απο τους τυπικούς παραθεριστές.

κανονικά επρεπε να κυνηγάνε αυτους που στηνουν αθλιες καντινες, ενοικιαζόμενα και αυθαιρετα σε υπέροχα μέρη και τα γ Edited by mod ε

Gia
25/06/2007, 13:38
gia na mhn piasoume ta peri ksenodoxeiwn me idiwtikes plaz, villes me mantrwmenes paralies h to pleon klasiko omprela-ksaplwstra...
h xounta twn louomenwn...

sober
25/06/2007, 15:17
Gia και φατα μουτρα ...μια χαρα τα λετε...!!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

sniper
25/06/2007, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
σε κυνηγανε και με το ΚΑΡΑδικιο τους! :winka:

:D

Nostra
25/06/2007, 15:30
αστυπάλαια....

εχει παει κανείς?

θελω πληροφορίες για δωματια!!!


thanks.

:wave2: :wave2:

sniper
25/06/2007, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
αστυπάλαια....

εχει παει κανείς?

θελω πληροφορίες για δωματια!!!


thanks.

:wave2: :wave2:


Όχι... αλλά αν θες σου λέω για Οινούσες :lol:

super_toto
25/06/2007, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
αστυπάλαια....

εχει παει κανείς?

θελω πληροφορίες για δωματια!!!


thanks.

:wave2: :wave2:

Φοβερό νησί φίλε, είχα πάει πριν 4 χρόνια (ελπίζω να είναι ακομα έτσι). Αν πας με γυναίκα είναι το κάτι άλλο. Μικρές φανταστικές παραλίες στις οποίες δεν γίνεται η μάχη του Δράμαλη, καλό φαγητό, πολύ ρομαντικές βόλτες (έχει και κάστρο). Μέχρι και θερινό σινεμά είχαν στήσει στην αυλή του σχολείου με προτζέκτορα (είδα την Φωλιά του Κουκου...cult)
Για τιμές δεν ξέρω να σου πω αλλά δωμάτιο λογικά θα βρεις δεν θα έχεις πρόβλημα. Κοίτα στο Λιβάδι (εφόσον έχεις όχημα ειναι μιά χαρά).

Λεωνίδας
25/06/2007, 15:38
πάντως εισιτήριο για να πάω έβγαλα :rolleyes:

Nostra
25/06/2007, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
πάντως εισιτήριο για να πάω έβγαλα :rolleyes:

που? αστυπαλαια?

εχει πολλους χωματοδρομους?


για πειτε τιμες για δωματια τον αυγουστο... αν ξερετε...

Nostra
25/06/2007, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Για τιμές δεν ξέρω να σου πω αλλά δωμάτιο λογικά θα βρεις δεν θα έχεις πρόβλημα.

σχετικό αυτό ...

μια προχειρη ερευνα αγορας για μετακινησεις π.χ..... θεση αεροπλανου δεν υπάρχει ουτε για δειγμα για τον αυγουστο...


:rolleyes:

super_toto
25/06/2007, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
σχετικό αυτό ...

μια προχειρη ερευνα αγορας για μετακινησεις.... θεση αεροπλανου δεν υπάρχει ουτε για δειγμα για τον αυγουστο...


:rolleyes:

Εγώ πάντως είχα πάει τέλη Ιουλίου και δεν είχα κλείσει δωμάτιο. Βρήκα εύκολα και μάλιστα είχα και επιλογή.
Για το καράβι άλλο θέμα.

Λεωνίδας
25/06/2007, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
που? αστυπαλαια? όχι εκεί :wave2:

Nostra
25/06/2007, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
όχι εκεί :wave2:

ευτυχώς που εβγαλες εισιτηριο για εκει που πας γιατι εχεις αρχισει να μην την παλευεις... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Λεωνίδας
25/06/2007, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
ευτυχώς που εβγαλες εισιτηριο για εκει που πας γιατι εχεις αρχισει να μην την παλευεις... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: το 'χω παρατηρήσει και'γω φίλε Τάσο :(
άντε δε μείνανε πολλές...

edit: τώρα που τις ξαναμετράω δεν είναι και λίγες :bigcry:

bartlal
25/06/2007, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
:D

oyst! :mad:

bartlal
25/06/2007, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gia
Ws pros to "dikio tous" oi apopseis diistantai...
Opws to dei kaneis...


Αρχικά δημιουργήθηκε από φατα μουτρα
γιατι να τους κυνηγάνε??


οι κατασκηνωτές είναι πολύ πιο ευσυνειδητοι απο τους τυπικούς παραθεριστές.

κανονικά επρεπε να κυνηγάνε αυτους που στηνουν αθλιες καντινες, ενοικιαζόμενα και αυθαιρετα σε υπέροχα μέρη και τα γ Edited by mod ε

οταν καθονται οι "ευσυνειδητοι" κατασκηνωτες και χρησιμοποιουν tide, roll κλπ μεσα στο ποταμι για να καθαρισουν τα ρουχα τους, ε, τι να πω... :(

οσο για τις καντινες στο συγκεκριμενο νησι, ριξε 1 ματια τι κανουν, και τι αφηνουν... ασε που ειναι με 3ετη ή 4ετη αδεια απο τον δημο....


ΣΣ: ΔΕΝ ειμαι κατα του camping, ειμαι ΚΑΤΑ της συγκεκριμενης "καστας" παραθεριστων των παραλιων της Ικαριας, που (απ' οσο το εχω ζησει) ειναι ΚΑΙ δηθεν (ελευθερο camping) και φασαριες δημιουργουν (οοοοοοοοοξω γκρουβαλοι)....


:wave2:


ΥΓ: 4 once more, μιλαω πολυ συγκεκριμενα για την Ικαρια. ουτε για σχοινουσες, ουτε για αλλο μερος που δεν μπορω να εκφερω αποψη.

Gia
26/06/2007, 08:00
File den mporw na pw oti den exeis ena dikio..h kafrila exei ksexeilisei se arketes periptwseis. par'ola auta pisteuw oti to kynhgi tou eleu8erou camping ksekinhse ka8ara gia emporikous logous.
To 96 pou prwtophga Ikaria den eixe kanenas problhma. apo tote pou ksekinhsan na xtizoun ksenodoxeia, pansion kai "rooms to let" me to tsoubali tous ksinise to eleu8ero kai to kynhgane..einai megalh h konoma blepeis.. den kserw pote phges alla o armenisths tou 96 htan o misos apo auton pou einai shmera...

filika
gia

Xapns
26/06/2007, 08:03
ΛΗΜΝΟΣ...

www.lemnos.gr

:beer:

bartlal
26/06/2007, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gia
File den mporw na pw oti den exeis ena dikio..h kafrila exei ksexeilisei se arketes periptwseis. par'ola auta pisteuw oti to kynhgi tou eleu8erou camping ksekinhse ka8ara gia emporikous logous.
To 96 pou prwtophga Ikaria den eixe kanenas problhma. apo tote pou ksekinhsan na xtizoun ksenodoxeia, pansion kai "rooms to let" me to tsoubali tous ksinise to eleu8ero kai to kynhgane..einai megalh h konoma blepeis.. den kserw pote phges alla o armenisths tou 96 htan o misos apo auton pou einai shmera...

filika
gia

το camping που υπηρχε εκλεισε για λογους ΟΥΧΙ εμπορικους (δωματια κλπ)
για το ελευθερο camping πιστευω να σου εδωσα μια εικονα του τι γινεται (πιστευω οτι γινοταν και παλαιοτερα) + καποια ακομα πραγματα τα οποια δεν λεγονται μεσω φορουμ.

στην τελικη, το νησι δεν εχει και την τελεια ξενοδοχειακη υποδομη (περαν του αρμενιστη) για να πεις οτι κοψανε το ελευθερο για να μπουν σε δωματια. στο Χριστο (καλως ή κακως, τουριστικο επικεντρο) δεν τα εχουν κανει τα παντα δωματια για να εκμεταλλευτουν την τουριστικη στεγαση. ως τωρα δεν δινουν στα χρηματα οι ικαριωτες την ιδια σημασια οπως σε παρα πολλα μερη της ελλαδας. στροφαρουν σε αλλους ρυθμους! :winka:







που ειναι ο Δημος οταν τον χρειαζομαι! :mad:

Gia
26/06/2007, 10:46
Sigoura strofaroun se allous ry8mous kai pisteuw oti einai arketa idiaiteroi an8rwpoi. Pantws to exoune ksexeilwsei eidika sto Xristo (opws ton eida prin 2 kalokairia). den exei kamia sxesh oxi me para poly palia alla me 10 xronia pisw. Den nomizw oti o paragontas fragka tous exei afhsei adiaforous kai logiko einai. alla yparxoun diaforoi tropoi na anaptyx8eis touristika ws topos. o ka8enas kanei to koumanto tou kai o "pelaths" (emeis dhladh) krinoume an goustaroume. Gia mena h Ikaria ws proorismos gia skhnh den paizei pia. Alla opws panta peri oreksews..
Eipa polla, na eiste kala kai na pernate opws goustarete.
Gia

DimChios
26/06/2007, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xapns
ΛΗΜΝΟΣ...

www.lemnos.gr

:beer:



Α ΠΑ ΠΑ!!! :yuck: :nono:



Είναι ο Ρόκκος απο εκεί!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:








*Χιούμορ για όσους με ξέρουν προσωπικά και θα καταλάβουν!

:winka:

bartlal
26/06/2007, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gia
Sigoura strofaroun se allous ry8mous kai pisteuw oti einai arketa idiaiteroi an8rwpoi. Pantws to exoune ksexeilwsei eidika sto Xristo (opws ton eida prin 2 kalokairia). den exei kamia sxesh oxi me para poly palia alla me 10 xronia pisw. Den nomizw oti o paragontas fragka tous exei afhsei adiaforous kai logiko einai. alla yparxoun diaforoi tropoi na anaptyx8eis touristika ws topos. o ka8enas kanei to koumanto tou kai o "pelaths" (emeis dhladh) krinoume an goustaroume. Gia mena h Ikaria ws proorismos gia skhnh den paizei pia. Alla opws panta peri oreksews..
Eipa polla, na eiste kala kai na pernate opws goustarete.
Gia

δυστυχως εχει χαλασει και ο χριστος... :sad:

για αυτο θα παω φετος μετα τις 25/8 μπας και τους πετυχω στο χαΛΛΛΛαρο τους χωρις γκρουβαλοκαταστασεις και τσιτωμενους "δηθεν χαλαρους" τουριστες! :winka:

τεσπα, καλες συνεχειες m8

:beer: :beer: :beer: :beer:


:wave2:

bartlal
26/06/2007, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Α ΠΑ ΠΑ!!! :yuck: :nono:



Είναι ο Ρόκκος απο εκεί!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:winka:

mpa? τι μας λες? κυλησε ο τετζερης και βρηκε το καπακι! :evil: :evil: :smokin: :evil: :evil:

DimChios
26/06/2007, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
mpa? τι μας λες? κυλησε ο τετζερης και βρηκε το καπακι! :evil: :evil: :smokin: :evil: :evil:



Sorry Sir! Do i know you?

:confused:

Xrider
26/06/2007, 11:33
Σκυρο φετος θα γινει χαμος στο ισιωμα......
Ειναι το νησι της χρονιας χαρη σε ενα παιχνιδι τυπου SIMS....

Και ρε παιδες στις διακοπες δεν μετραει μονο σε ποια παραλια θα βαλεις τα ποδΑΡΙΑ σου,τι θα φας και τα κλαμπακια...υπαρχουνα και αλλα πραγματα,μελαχροινα,ξανθα στρογγυλα η λιγοτερο στρογγυλα,ψηλα,αχλαδωτα η flat......φτανει πια με τις φωτο απο βαρκες και ψαραδες...:lol:

costas81
26/06/2007, 12:04
Κύθηρα, Φολέγανδρο!


:wave2:

Arxagelos
26/06/2007, 12:11
να πατε οπου θέλετε μόνο Ανδρο μην ερθετε....:a5:

Todi
26/06/2007, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Σκυρο φετος θα γινει χαμος στο ισιωμα......
Ειναι το νησι της χρονιας χαρη σε ενα παιχνιδι τυπου SIMS....

Και ρε παιδες στις διακοπες δεν μετραει μονο σε ποια παραλια θα βαλεις τα ποδΑΡΙΑ σου,τι θα φας και τα κλαμπακια...υπαρχουνα και αλλα πραγματα,μελαχροινα,ξανθα στρογγυλα η λιγοτερο στρογγυλα,ψηλα,αχλαδωτα η flat......φτανει πια με τις φωτο απο βαρκες και ψαραδες...:lol:

ακομα να βρεις γκομενα?